Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) w.miki válasza w.miki (#1348) üzenetére


w.miki
veterán

ááá, az a program el sem indul

most a Xvid4PSP-vel próbálkozom, ennek van beállítása bőven
még mérethatárt is be lehet adni (2-Pass-Size)

csak leterheli a procit, jól :((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1352) Balinov válasza w.miki (#1351) üzenetére


Balinov
félisten

MediaCoder-t probaltad? Milyen hardvert hasznalsz, milyen oprendszerrel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1353) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv!

Lehet nem pont ide passzol de jobb topikot rá nem találtam.

Kérdésem az lenne, hogy Premiere pro videóvágásnál a ha kész a videó, akkor az Enter-el elkezdi lerenderelni a videót, erre szükség van? Sima mentés videóként-al (akkor is ugyanezt csinálhatja meg?) nem elég.
Mire jó a renderelés? Kösz!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#1354) kejfel


kejfel
tag

Hello

Tudnátok segíteni abban, hogy tudnék összefűzni 80 db avi filet, úgy hogy megmaradjon a felbontása és a hangsávjai is.

AVI File Details
========================================
Name..........: 1-1-1.avi
Filesize......: 22Mb
Runtime.......: 00:02:45
Video Codec...: H264
Video Bitrate.: 20Kbps
Frame Size....: 1280x720
Frame Rate....: 15fps
Audio Codec...: mp3
Audio Bitrate.: 3Kbps
Audio Freq....1: 44KHz
Audio Channels: Mono
Audio Codec...: mp3
Audio Bitrate.: 15Kbps
Audio Freq....2: 44KHz
Audio Channels: Stereo
Audio Codec...: mp3
Audio Bitrate.: 15Kbps
Audio Freq....3: 44KHz
Audio Channels: Stereo

Köszi!

(#1355) func93


func93
senior tag

Sziasztok bocsi az off kérdéshez de valaki tud olyan progit ami mp3 fájlokat tud konvertálni nagyob bitrátára? van egy csomo 128as mp3 fajlom és azt akarom 320-be felkonvertálni valahogy.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#1356) Balinov válasza func93 (#1355) üzenetére


Balinov
félisten

miert, ha nem tul indiszkret a kerdes? hogy tobb helyet foglaljon es a recompress miatt megjobban romoljon a minoseg?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1357) func93 válasza Balinov (#1356) üzenetére


func93
senior tag

Sajnos ezt nem tudtam h romlik a minőség a hellyel nem lenne gond csak elég gyatrán szól ez a 128-as :(

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#1358) Balinov válasza func93 (#1357) üzenetére


Balinov
félisten

sajna ha eleve 128kbit-esre lett csinalva, abbol jobb minoseget nem lehet csinalni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1359) kejfel válasza kejfel (#1354) üzenetére


kejfel
tag

Erre valami okos ötlet?

(#1360) Balinov válasza kejfel (#1354) üzenetére


Balinov
félisten

talan a VirtualDub-os osszefuzes nez ki a legegyszerubbnek. itt egy guide hozza Vagy esetleg ez a kis progi, bar ezt meg nem probaltam.

megegyezik a felbontas/fps/bitrate mind a 80db-nal?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1361) kejfel válasza Balinov (#1360) üzenetére


kejfel
tag

Köszi szépen!
igen megyegyezik minden (remélem)

mezei joinerrel próbálkoztam már, de csak az 1. sáv audiót tartotta meg.
Remélem a 2 linked közül eggyel sikerül!

ez egy spéci másolásvédelemmel ellátott cucc.
3 audio sávból az első alapértelmezetten ilyen idegtépő ciripelés van.
míg a másik 2 ben normál kommentár.
összefűzöm és kiveszem egyben az összes alól az 1. sávot. Ez a terv :)

[ Szerkesztve ]

(#1362) Balinov válasza kejfel (#1361) üzenetére


Balinov
félisten

majd ird meg, mire jutottal mert erdekel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1363) kejfel válasza Balinov (#1362) üzenetére


kejfel
tag

már korábban írtam egy másik topicba, de ott a Format factory-t ajánlották. amivel nem sikerült megcsinálnom.
innen éred el azt a hsz em, bár ott 50 et írtam a lényegen nem változtat.
Van mellette minta is, vállalkozóbb szelleműeknek.

megpróbáltam gyorsan amiket linkeltél.
a joiner progival csak annyi van hogy össze vissza teszi be a fileokat, tehát a sorrendet rendezni kell összefűzés előtt. a végeredménybe meg ha beletekertem kifagyott.

a Vdub megoldásnál meg egyesével kell betenni, az se valami gyors, de ha ás megoldást nem találunk az marad.

Köszi a segítséget!

(#1364) kejfel válasza Balinov (#1362) üzenetére


kejfel
tag

betettem egymás után az első 15 filet a guid szerint,
majd mentés után kaptam egy 8 KB os filet.
valami kodekem hiányzik, vagy mi a gond?

(#1365) #34784256


#34784256
törölt tag

Helló mindenki, olyan ingyenes progit keresek amivel fel tudok darabolni egy 10GB-s MKV fájlt, anélkül, hogy bármit is átkódolnék rajta. Sajna a TV USB portja csak FAT-et támogat igy fel kellene aprítanom a fájlt, hogy meg tudjam nézni. Előre is köszi.

(#1366) Chosen válasza #34784256 (#1365) üzenetére


Chosen
addikt

Egy ugyanilyen progit keresek sample készítéshez, help pls. :R

(#1367) #34784256 válasza Chosen (#1366) üzenetére


#34784256
törölt tag

MKVtoolnix -> mkvmerge. Ott a global fülön van egy splitting opció, működik szépen.

(#1368) Chosen válasza #34784256 (#1367) üzenetére


Chosen
addikt

És ha nem mkv formátumú?

(#1369) #34784256 válasza Chosen (#1368) üzenetére


#34784256
törölt tag

VirtualDub

(#1370) zsigee válasza #34784256 (#1365) üzenetére


zsigee
tag

Egy buta kérdés...hasonló "gond" volt a dvd lejátszón nekem is. Leformáztam a pendriveot fat32re, és megoldódot a dolog. Igaz, ott nem mkv formátumról van szó.
A kérdés tehát. Nem elég leformázni a meghajtódat? Esetleg a fat rendszernek gondot okoz az mkv mérete? Ezt komolyan kérdezem.
Üdv!

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#1371) #34784256 válasza zsigee (#1370) üzenetére


#34784256
törölt tag

A gond az, hogy a TV csak FAT32-esre formázott USB eszközt támogat, aminél a fájlméret limitál, 4GB minusz 1 bájt-ra, szóval egy 10GB-s fájlt muszály vagyok feldarabolni.

(#1372) zsigee válasza #34784256 (#1371) üzenetére


zsigee
tag

Értem, ezzel tényleg nem voltam tisztában. Ezért működnek így a dvd fájlok akár...Most végre tudom ezt is, nem formázom feleslegesen a külső vinyőt, mert leginkább én is mkv-t nézek.
Nem lenne célszerű esetleg egy htpct összeraknod? Nem kellene foglalkozni ezekkel a konvertálókkal...

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#1373) #34784256 válasza zsigee (#1372) üzenetére


#34784256
törölt tag

Ez csak egyszeri alkalom volt, teszteltem a képminőséget egy TV-n, PC-re lesz kötve majd akkor meg már nincs jelentősége az USB portnak.

(#1374) joecontra


joecontra
addikt

Hali!

Egy kérdésem lenne. Hogy van az, hogy van x hosszúságú videó, amihez van y hosszú magyar szinkron, az y hangot újramintavételezéssel x hosszúságúra nyomom össze, de amint ráteszem x videóra csak az elején és a végén stimmel a szinkron, a közbülső részeken pedig elkalandozik.

Mit csinálok rosszul?

Üdv,
J

(#1375) Murphistic válasza joecontra (#1374) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Szervusz!

Még sohasem csináltam ilyet, de most találtam egy leírást itt (Sound Forge menüpont). Részlet a linkelt szövegből:

"Ez két féle módon lehetséges. Az egyik a pitch shift, ahol is a hangot a szó szoros értelemben kinyújtja, azaz pld mintha egy szinuszhullámot megnyújtanánk X tengely mentén(pld Y=sin(x) helyett Y=sin(x/2)), ebben az esetben viszont megváltozik ahangmagasság is, hiszen minden frekvencia egy kicsit kisebb lesz a nyújtás miatt, és pld ilyen nagy nyújtás esetében mint a 25 és 23.976 közötti különbség, már érezni lehetne a hangon eléggé, hogy a nyújtástól mélyül a hangja. A másik pedig a Time Stretch effekt, amely úgy működik, hogy bizonyos részeket(néhány milisec) egyszerűen megdupláz..."

Gondolom nálad az a probléma, hogy nem megfelelő módszerrel nyújtottad meg a hangot. Remélem segít a linkelt oldal. Esetleg leírhatnád még, hogy milyen hangszerkesztő programmal próbálkoztál.

Üdv,
Murphistic.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#1376) joecontra válasza Murphistic (#1375) üzenetére


joecontra
addikt

Hali!

Nálam volt a hiba. A 2 videó közepén volt egy-egy vágás ami az egyiknél hosszabb volt. Ez okozta a galibát és időközben megoldottam.

De azért köszönöm a segítőszándékot! :)

Üdv,
J

[ Szerkesztve ]

(#1377) vvega30


vvega30
senior tag

Sziasztok,

Teljesen amatőr vagyok a témában. Olyan progit keresek amivel a Fraps által felvett .avi-t, amiből 17mp 383mb..., akármilyen formátumba, elfogadható méretűvé, minőségűvé, Youtubra feltölthetővé varázsolhatom. Nem baj ha free és nem baj ha a tök amatőr júzer is tudja használni:)

Előre is köszi a válaszokat.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1378) #34784256 válasza vvega30 (#1377) üzenetére


#34784256
törölt tag

Próbáltad már feltölteni a youtube-ra? Amugy ajánlom a FormatFactory-t, ha mégis szükséges a konvertálás.

(#1379) vvega30 válasza #34784256 (#1378) üzenetére


vvega30
senior tag

Nem próbáltam mert a méretet nem találtam megfelelőnek. Meg ez amúgy is csak egy teszt felvétel volt:) Igazából a méret a gond. Ha mondjuk egy 10 perces videóból lesz 2GB azért az már nem hangzik olyan jól feltöltés szempontjából:) Ezért akarom kisebbre konvertálni.
De mindenképp kipróbálom a FormatFactoryt.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1380) #34784256 válasza vvega30 (#1379) üzenetére


#34784256
törölt tag

A youtube igy is úgy is át fogja konvertálni a saját formátumává, szóval én a helyedben feltölteném ahogy van. Ha még Te is konvertálgatsz a feltöltés előtt - hacsak nem vagy expert a fortmátunok terén - akkor csak romlani fog a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#1381) Dave-11 válasza vvega30 (#1377) üzenetére


Dave-11
tag

Először is érdemes megnézni a videó adatait: felbontás, bitráta.
Aztán szerintem szerezd be a WinFF nevű programot. Ott tallózd be a fájlt, majd válaszd ki, hogy MP4-be akarsz konvertál H.264-es kodekkel, és még ott van két lehetőség, extreme vagy high, értelem szerően az extreme jobb minőség, de kicsit nagyobb méret, ha jól kalkulálok max egy 5-10 mb-os fájlt fogsz kapni. De ha megadsz konkrét adatokat, tok mondani konfigurációkat hozzá.

:D Semmi :D

(#1382) Akee válasza vvega30 (#1377) üzenetére


Akee
tag

Próbálhatod az Any Video Convertert is. Ingyenes, és elég könnyen kezelhető..
www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

(#1383) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Tudtok olyan progit ajánlani ami lekapja az mkv-ről a hangot és nincs vele gond?
Olyanom van ami DVD-re jó (dvd audio extractor) de most kivételesen mkv-ről kellene leszednem és megvágnom Sound Forge-al...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1384) Dave-11 válasza zack (#1383) üzenetére


Dave-11
tag

Egyszerűen megnyitsz egy konvertálót ( FormatFactory, Any Video Converter, stb.), kiválasztod h mp3-ba akarsz konvertálni, vagy bármilyen más tetszőleges hanfgormátumba, kiválasztod a videó fájlt, konvertálás, és tessék, meg is van :DD

:D Semmi :D

(#1385) joecontra válasza zack (#1383) üzenetére


joecontra
addikt

Vagy mkvmerge GUI-val egy az egyben leszeded csak a hangot újratömörítés nélkül.

Üdv,
J

(#1386) zack válasza joecontra (#1385) üzenetére


zack
nagyúr

Ez lesz a jó nekem! :K Köszönöm. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1387) joecontra válasza zack (#1386) üzenetére


joecontra
addikt

Nincs mit.

Üdv,
J

(#1388) november


november
tag

Sziasztok!

Milyen használható ingyenes videokonvertáló szoftvert tudtok ajánlani a Mediacoder-en a Formatfactory-n kivül. Eddig Xmedia Recode-ot és a DVDvideoSoft Free Studioját használtam. Ezekről amúgy mi a vélemény. Ja és a FormatFactory felrakja a hülye Ask toolbarját és nem lehet ezt kiszedni, szal érdekes...

(#1389) Dave-11 válasza november (#1388) üzenetére


Dave-11
tag

Én még ezeken kívül az Any Video Convertert vagy az AVS Video convertert ajánlanám, a kettő közül mégis inkább az AVS, mert abban a videót vágni is tudod, bizonyos szintig effekteket és szöveget is rakhatsz a videóhoz. Én gyakran használom és meg vagyok vele elégedve.
A Format Factory se rossz, egyébként a telepítésnél én mindig kiválasztom hogy semmi toolbart ne telepítsen. Sajtágépben nézd meg a Programok telepítése és törlése listán, vagy esetleg a böngésződ bővítményei között, hogy nem lehet-e valahogy kiszedni.

:D Semmi :D

(#1390) x_o_n válasza november (#1388) üzenetére


x_o_n
veterán

én mindenképpen ajánlom hogy próbáld ki a freemake video convertert.
itt a phn volt irás róla..félve próbáltam ki..de azóta csak azt használom.

(#1391) Balinov válasza november (#1388) üzenetére


Balinov
félisten

november, esetleg tegy egy probat a Super-t

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1392) bb.bocs


bb.bocs
őstag

üdv adott 1 médialejátszó készülék, ami nem kezeli a dts hangokat. ac3asokat viszont kezeli. full hd film esetén, a dts hangot vagy akármlyen más hangtipust szeretném átkonvertálni ac3 ba! vanhogy a videóba van beleépitve a hang, és van hogy külön mappában van a hang. tudtok olyan programot ami tud konvertálni ac3 ba dts ből, és nem gondd neki hogy azt a videóbol kell e kiszednie, vagy külön mappából kell e átkonvertálnia? üdv bocs

(#1393) bb.bocs


bb.bocs
őstag

tudom a super 1 jó progi, de eltünt a gépről, és amiketleszedek nem jók

(#1394) Murphistic


Murphistic
aktív tag

Szervusztok!

A tanácsotokat szeretném kérni videókonvertálás ügyben. Adott több mindigtv-s felvétel is, főleg felkonvertált SD adások ( pl. m1-ről rögzített 1440x1080i felbontással ). A felvételben itt-ott hibák is vannak és úgy gondoltam, hogy fölösleges a HD, ezért átkonvertálnám SD-be, mondjuk Xvid kodekkel. A problémám a felbontással van.

Azt találtam, hogy a PAL felbontása 16:9-en 768x432, 4:3-nál pedig 768x576. Viszont a MindigTV SD adásai 720x576i felbontással jönnek. Egy régebbi film átkonvertálása után azt vettem észre, hogy ha 768x432 lesz az átkonvertált videó mérete, akkor a film két széléből pont 24-24 pixelnyi fekete területet lehet levágni, 720 oszlopnyi széles lesz a videó. Viszont az a furcsa, hogy így a film kicsit magasabb lesz a 16:9-es képaránynál. Viszont a többi részlet (pl. az ajánlót lezáró "spot(?)") kitölti a teljes 768 pontnyi széles képet.

Szerintetek mi lenne az optimális felbontás?

A bemeneti videót ffmpeggel kódolom HD-ből SD-be mpeg4 kodekkel, 4,5 Mbit/s bitrátával 768x432 felbontásba, majd VirtualDubbal levágom a két szélén a 24-24 pixelnyi sávot és Xviddel 1,8Mbps bitrátával elmentem. A cél a minél jobb minőség minél kisebb tárhelyen és lehetőleg kompatibilis legyen a legtöbb lejátszóval. Szerintetek mit rontok el? :)

Köszönöm a válaszokat és elnézést a hosszú hozzászólásért.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#1395) Kernel válasza Murphistic (#1394) üzenetére


Kernel
nagyúr

48 pixelt lehet levágni, mert a 48 osztható 16-tal. A maradék (720:432=1,666) viszont láthatóan nem felel meg a 16:9 aránynak (1,777).

Viszont a többi részlet (pl. az ajánlót lezáró "spot(?)") kitölti a teljes 768 pontnyi széles képet.

Nyilván, miután az eredeti adásban is kitölti.

Nem inkább úgy kellene, hogy először levágni a bal-jobb szélét (2x180 pixel, ha jól sejtem), utána lekonvertálni? Eközben beállítani a képarányt is. Vagy a pixelek számával, vagy a megfelelő attribútum alkalmazásával.

A 432 sorhoz pedig nem kell ragaszkodni, az csak abból adódik, hogy a PAL-szabvány szerinti 576 soron belül a 16:9 letterbox magassága 432 sorra jön ki, abban az esetben, amikor 4:3 kimenő adásról beszélünk. Erre volt példa nemrég, amíg a MindigTV-n az RTL Klub műsorát LB formátumban adták (bár én csak 430 sort mértem akkor), illetve a földi analóg hálózaton jelenleg is így megy. A sorok száma PAL-szabványú adásnál mindenképpen 576, még akkor is, amikor fekete sávok is vannak benne.

SD-adásnál a 16:9 normális megoldása úgy működik, ahogy jelenleg is megy, vagyis 720x576, vevőoldalon kapcsolójellel nyújtva 16:9-re. Földi analóg adásnál ezt már nem lehet megtenni, mert Magyarországon sok régi TV nem kezeli a kapcsolójelet. DVB-T vevőnél ez nem probléma.

De mindez mellékes ebben az esetben, mert házi archiváláskor a felbontást csak a lejátszáskor egyénileg elvárt minőség határozza meg. Esetleg, ha direkt képcsöves TV-re méretez valaki, akkor lehetne foglalkozni az 576 sorral.

Hozzászólás hosszáért nem kell elnézést kérni, mert ez fórum, ahol el is várt a normális fogalmazás. Szakmai hozzászólások vannak stb. Nem chat, Facebook meg ilyenek. Akinek nem tetszik, nem olvassa el.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#1396) Murphistic válasza Kernel (#1395) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Köszönöm a válaszodat!

Eddig csak a pillarbox eltávolításánál vágtam le a videó két szélét még a lekonvertálás előtt. FFmpegben a crop videofilterrel. Így pl. A Bounty film felvétele után pillarbox eltávolítása és 768x576 méretre konvertálás után a film képe teljesen kitöltötte a rendelkezésre álló képet. Egyébként a két változat között ( 720x400 2,5Mbps és 720x432 1,8Mbps - levágott szélekkel ) nem látok minőségbeli különbséget, úgyhogy minimum időspórolás szempontjából már nyerő az ötleted, hogy konvertálás előtt legyen levágva a két sáv.

Az előbbi esetben azt furcsáltam, hogy a film nekem eredetileg 16:9-esnek tűnt, de az átkódolás után már nem így volt. Ezért is kérdeztem rá, hogy ez rendben van-e így. ( A film egyébként az 1972-ben készült Fuss, hogy utolérjenek volt, ha ez számít valamit ). Úgy tűnik, hogy néha a 16:9-es adásból is nyesegetni kell a függőleges sávokat.

Ugyanakkor mintha még mindig látnék overscant, pl. a híradónál a téma felirata szélesebb mint mondjuk a külsős bemondót mutató adás képe.

Eddig próbáltam egységes scripteket készíteni pl. m1 16:9 -> 4:3, de úgy látszik nem úszom meg a kísérletezgetést.

Külön köszönöm, hogy kitértél a 16:9-es SD adásra is, mert azt nem tudtam hová tenni, hogy nem 768, hanem 720 pixel széles a sugárzott kép.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#1397) ace05


ace05
senior tag

Szeretnék segítséget kérni!
Egy avi kiterjesztésű bdripet szeretnék telefonra konvertálni de az a bajom hogy csúszik a hang ! De dvdripnél nem! Milyen beállítás kell hogy ne csússzon? A program any video converter

(#1398) Kernel válasza ace05 (#1397) üzenetére


Kernel
nagyúr

A szóban forgó BD-RIP lejátszása közben nem csúszik? Ha gyenge a processzor, akkor szokott ilyen lenni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#1399) Magnum PI


Magnum PI
tag

Sziasztok

Tudnátok segíteni abban nekem, hogy HD minőségű mp4 fájlokat (netről lementett) át lehet e konvertálni úgy avi-ba, hogy azt megegye az asztali lejátszó? Mert nekem error-al elszáll lejátszáskor a sima nem HD-kat azt megeszi konvertálás után.

Egyáltalán lehetséges ezt megoldani?

Köszi

(#1400) ace05 válasza Kernel (#1398) üzenetére


ace05
senior tag

Nem akadás nélkül viszi a VLC meg az összes többi lejátszó! Ez egy t9300 proci 4gb ram noti!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.