Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) nyikszi válasza naot (#800) üzenetére


nyikszi
őstag

Megnyitás -> Külső audió betöltése

Elvileg mennie kellene a KMplayerben.

A virtualdubmod-dal pedig egybe tudod fűzni a két fájlt.

Fájl -> Videófájl megnyitása itt megnyitod az avit.
Video -> változtatás nélkül másol kipioálod
Folyamat -> folyamat lista -> add és ott betallózod az ac3-at.

Ha nem egyezik a hossza, akkor video menü -> képkocka gyakoriság és ott bejelölöd ezt: change so video and audio durations match

Sok sikert!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#802) naot válasza nyikszi (#801) üzenetére


naot
tag

Tényleg megy. Arra gondoltam, hogy a felirat betöltéséhez hasonló, ezért csak az audió részen belül kerestem. Sajnos azonban nem volt szinkronban a kép és a hang, így muszáj volt összefűzni őket. Hála a leírásodnak, ez is sikerült, viszont hiába állítottam azonos FPS-re, valamiért továbbra is csúszott a hang. Ezért kiválasztottam egy félperces részt és az alapján lőttem be a késleltetést.

Örülök, hogy végül sikerült megoldanom. Köszönöm a segítséged.

(#803) nyikszi válasza naot (#802) üzenetére


nyikszi
őstag

Na ezt hogy? :D

Ezért kiválasztottam egy félperces részt és az alapján lőttem be a késleltetést.

Nem értem. Leírnád mit csináltál, hátha szükségem lesz rá.

Ha archiválni akarja az ember, akkor természetesen egybe kell fűzni, ha meg megnézni, akkor a KMplayer tud csúszást korrigálni, néztem meg már így filmet és egész jól sikerült eltalálni, a végére olyan 0,1 mp csúszás lett csak

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#804) Pene


Pene
csendes tag

Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy van egy ~300 megás mesém. Le akarom játszani VLC playerrel, ami megy is, de az elején kiírja, hogy "Ez az AVI fájl sérült. A tekerés lehet, hogy nem megfelelően fog működni." És felajánlja, hogy megjavítsa-e.

Bármit választok, a filmet simán le tudom játszani, és bele is tudok tekerni (még javítás nélkül is). A kérdésem az lenne, hogy mivel tudnám ténylegesen megjavítani?

Próbáltam a ASF-AVI-RM-WMV Repair v1.82-vel, akkor eltűnt a hangom. VLC-vel nem tudtam menteni, http://www.doom9.net/ oldalon felsorolt progik közül meg fogalmam sincs mivel álljak neki.

A válaszaitokat előre is köszönöm.

(#805) #65675776 válasza Pene (#804) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mondjuk DivFix.

(#806) Pene válasza #65675776 (#805) üzenetére


Pene
csendes tag

Nem oldotta meg :(

(#807) sirfer


sirfer
aktív tag

Sziasztok,
Canon Legria HF S100-as kamerám m2ts file-okat készít sdhc kártyára. kb. 17 Gb anyagot akartam blu-ray lemezre kiírni. A Tmpgenc DVD Author 4. progival próbáltam a 140 db file-t blu-ray lemez formátumra konvertálni. 1. Megoldás: minden file külön chapter, de lejátszáskor a lejátszóm vár egy kicsit minden váltás előtt, élvezhetetlen. 2 Megoldás: összefűzés, ami mindig lefagy. Semmilyen programmal nem tudtam m2ts file-okat összefűzni. Tudtok esetleg vmilyen programot, amivel össze lehetne fűzni egybe, veszteség nélkül?

(#808) nyikszi válasza Pene (#804) üzenetére


nyikszi
őstag

Más lejátszó is kiírja? A VLC végig le tudja játszani? Milyen formátumú? AVI? Akkor talán a legegyszerűbb a vdubmod-ba beolvasod és újra kódolod és kész. Betöltöd a filmet, videó menü, változtatás nélkül másol és a fájl menü, mentésnél kipipálod a régi aviként mentse lehetőséget.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#809) Pene válasza nyikszi (#808) üzenetére


Pene
csendes tag

Köszönöm, sikerült!

(#810) KicsiUbul válasza KicsiUbul (#799) üzenetére


KicsiUbul
őstag

valaki? :U

Értem én...

(#811) Opa


Opa
tag

Sziasztok!

Van két .ts kiterjesztésű videóm (720p, 6mbs).
Mindkettőnél van kb. fél másodperces csúszás, ezt szeretném beállítani.
+ a két fájl együtt 5gb, én pedig szeretném egy dvd-re kiírni őket.
Hogyan és mivel tudnám megoldani ezt a két dolgot?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#812) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Tudnátok ajánlani valami jó leírást és programot Blue-ray x264-es mkv-ba való kódolásához?
Full HD felbontás kellene, audio kódolás illetve felirat kezelés.

A RipBot264-et próbáltam ami teljesen jó kivéve azt hogy nem tudtam neki megadni saját bitrátát csak beépítetteket. Így egy 45 gigás filmből kaptam egy 23 gigásat ami jó de mégsem az igazi mert lehetne kisebbre is tömöríteni.

Az lenne a legjobb ha meg tudná valaki mondani, hogy lehet-e a RipBot-ban egyéni bitrátát megadni.

Köszi!

Romani ite domum.

(#813) Henicica


Henicica
tag

Sziasztok!
Én AVI - ból szeretnék AMV - be konvertálni videokat az MP4 - esemre. Ez sikerül is, csakhogy az MP4 képernyőjén hiányzik a klipnek csaknem a fele.Mármint nem a hosszúságára értem, hanem levágja a szélét a videonak, szóval nem látszik a teljes kép. AMV Convert Tool-t használok. Próbáltam a beállításoknál, de sehol sem találom a megoldást. Létezik egyáltalán, hogy a klip egészét megjelenítse az MP4 ?
:F

(#814) nyikszi válasza Henicica (#813) üzenetére


nyikszi
őstag

És az avi-t nem játssza le? Minek átkonvertálni?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#815) Oibacsi válasza ZCoyote (#812) üzenetére


Oibacsi
őstag

AVIDemuxot próbáltad már?
Megjegyezem a TMPGenc Express-ben is van, csak másképp hívják:)

(#816) ZCoyote válasza Oibacsi (#815) üzenetére


ZCoyote
őstag

Még nem próbáltam de megnézem, köszi!

Romani ite domum.

(#817) Henicica


Henicica
tag

Sajnos nem játssza le az Avit, csak az amv-t. De borzasztó bosszantó, hogy hiányzik a klipem fele. A mintavideo, - ami rajta van - betölti az egész képernyőt. Tényleg nem tudom mit lehetne tenni.

(#818) nyikszi válasza Henicica (#817) üzenetére


nyikszi
őstag

Próbáld meg ezzel:

[link]

Tedd már fel az eredetit és azt amit konvertáltál valahova (pl.: data.hu; addat.hu) és megnézném mi a különbség.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#819) Henicica válasza nyikszi (#818) üzenetére


Henicica
tag

Közben tovább próbálkoztam a konvertálást illetően. Köszi a linket, le is töltöttem a konvertálóprogramot és ez már az egész képernyőt mutatja, viszont ráteszi a reklámfeliratot. Ezt csak a fizetős változatnál lehet eltüntetni?

(#820) JaSSeR


JaSSeR
csendes tag

lenne gy kis problémám, van egy HDV kamerás anyagom, ami mpeg kiterjesztésű, sikerült ketté választanom a hangot (*.mpa) és a videot (*.ts). Átszerkesztettem a hangot Adobe Audition-ba így lett egy egy mp3, vagy akár wav hangfájlom. Most szeretném a *.ts és a *.mp3 fájlomat egy új fájlba tenni, olyanba amit tud kezelni az adobe premiere (tehát pl mpeg)

a lényeg amúgy az, hogy kitudjam cserélni a hangot egy szerkesztett hangra, mindezt a video újrakódolása nélkül.

valami javaslat?

(#821) nyikszi válasza Henicica (#819) üzenetére


nyikszi
őstag

Gondolom igen. A priviben írtakat nem csinálod meg?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#822) nyikszi válasza JaSSeR (#820) üzenetére


nyikszi
őstag

Szerintem azzal semmit nem kell csinálnod, simán alá teszed az mp3-at és kiírod dvd/bluray-re. Bár a premiere-t nem ismerem, de gondolom ott is van olyan lehetőség, hogy tömörítés nélkül mentsen.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#823) nyikszi válasza Henicica (#819) üzenetére


nyikszi
őstag

Vagy próbáld meg ezzel a konvertálást:

[link]

De ha a priviben írtakat megcsináltad volna, lehet előrébb járnánk ;)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#824) Henicica válasza nyikszi (#823) üzenetére


Henicica
tag

Átküldtem e - mailben a videokat!

(#825) nyikszi válasza Henicica (#824) üzenetére


nyikszi
őstag

Most mit küldtél át? Nekem az kellene ami minta klip fenn van a telefonodon és az amelyik félképernyős. Gondolom ezek nem azok. Meg áruld már milyen telefonod van. Csak ez amit átküldtél amv fájlt, ennyi infót ír róla a kmplyer: chines hack of avi. Meg ha már itt tartunk akkor azt is átküldhetnéd ami a logóját ráégeti. Addig is keresek valami normális konvertert, hátha. Próbálgatni kell. Azért kellene az eredeti, hogy milyen kódolású ez az amv, mert sehol nem találtam normális leírást csak, hogy mp4 ez is. Akkor átkonvertálom mp4-be, átnevezem amv-re és megy is? Ez az amit meg kellene nézni. Tényleg, próbáltad már ezt? ;)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#826) nyikszi válasza Henicica (#824) üzenetére


nyikszi
őstag

Küldtem priviben egy linket, azt nézd meg hogyan játssza le a telefonod.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#827) nagykovi


nagykovi
csendes tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni, egy 1080p-s .mkv videót szeretnék .avi-ba konvertálni(vagy vmi olyan formátumba, amiből később olyan dvd-t tudok csinálni, amit asztali lejátszó is tud).
Nem tudom, hogy lehetséges-e ez, mert 2 hangsáv, 4 fajta felirat van az .mkv file-ban, és szeretném mindet megtartani.
Ha lehetséges, akkor milyen progit ajánlanátok hozzá?
Köszi a választ előre is.

(#828) #65675776 válasza nagykovi (#827) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az átalakítás a képi és hangi információkra vonatkozóan veszteségmentesen megoldható, elvégre csak egyik konténerből át kell rakni a másikba.

A felirat már másabb. Ilyen avi-ban nem lehet. Maximum ráégetve a képre, az viszont mindig ott lesz, nem kapcsolgatható.

(#829) speedernet


speedernet
aktív tag

Üdvözlet.
Tudna nekem valaki segíteni h milyen progival tudnám a dual hangos avi rol lekapni az angol hangot??
Előre is köszönöm!! :R

(#830) #40835072


#40835072
törölt tag

Ultra AVI converted nagyon jó program mindenki töltse le:) INNEN

(#831) BullZeye


BullZeye
veterán

Szeretném megtudni, hátha valaki véletlenül tudja, a Youtube vajon milyen programot használ a videók tömörítésére (encode)?
Itt van egy videó, 1080p, ehhez képest 27mb/s csupán, és a minősége kifogástalan :\

Ugyanezt, vagy legalább nagyon hasonló minőséget szeretnék elérni FRAPS videók-nál.
Eddig amiket próbáltam, és említésre méltóak azok ezek (h264):
Avidemux
AlltoAvi
FormatFactory
xvid4PSP
SUPER
Handbrake - ami nagyon jó, csak Fraps videókat valamiért nem szereti :(

Minden program másképp csinálta és más is volt a minősége, hiába volt ugyanaz a bitrate 4000kbps és ugyanaz a h264 codec, 2pass, 1 perces videót ami 30fps, változó időintervallumban teljesítették, 2-5 perc.

Itt van a videó információja egyébként, hátha ez segít.
D:\YouTube - WTF! my balls-parkour crash.mp4
General
Complete name : D:\YouTube - WTF! my balls-parkour crash.mp4
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media / Version 2
Codec ID : mp42
File size : 7.79 MiB
Duration : 17s 360ms
Overall bit rate : 3 765 Kbps
Encoded date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Tagged date : UTC 2010-05-06 16:45:51
gsst : 0
gstd : 17878
gssd : B4A7D6C03HH1273687561607478
gshh : v11.lscache2.c.youtube.com
Video #2
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 3 frames
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 17s 360ms
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 3 636 Kbps
Maximum bit rate : 5 037 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16/9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.070
Stream size : 7.53 MiB (97%)
Title : (C) 2007 Google Inc. v08.13.2007.
Encoded date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Tagged date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Audio #1
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format version : Version 4
Format profile : LC
Format settings, SBR : No
Codec ID : 40
Duration : 17s 345ms
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 125 Kbps
Nominal bit rate : 121 Kbps
Maximum bit rate : 145 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : L R
Sampling rate : 44.1 KHz
Resolution : 16 bits
Stream size : 265 KiB (3%)
Title : (C) 2007 Google Inc. v08.13.2007.
Encoded date : UTC 2010-05-06 16:45:51
Tagged date : UTC 2010-05-06 16:45:51

Google-be kerestem már jó párszor leírásokat, de vagy a program nem volt elérhető már, vagy percenként 24 óra lett volna tömörítés -.-
Vagy csak simán nem azt a minőséget hozta amit szeretnék elérni (foltos volt, néhol elmosódott, vagy nem volt deinterlace).
Tekintve, hogy HDTV sorozatok 170 mega/20perc azaz kb~8.5mb/perc és ehhez képest elég jó a minősége... Na szóval biztos létezik valami normális módszer, hogy különösebb minőségromlás nélkül redukáljam drasztikusan a méretet, mondjuk 30mb/perc maximum méretre, és emellett nem is kell 1080p, mert méretét is csökkenteném 1080p-ről 720p-re...

És ehhez eddig a Youtube ami a legközelebb áll, viszont gondolom top secret, de hátha van valami hasonló program.

Mivel mire leírtam mindent, nem csak ide illik, úgyhogy beírom máshova is ezt a kérdést, remélem nincs harag.

(#832) Pug


Pug
veterán

Csumpaaa mindenkinek!

Nagy-nagy kérdés. Milyen software-rel és hogyan lehet megoldani egy videó esetén azt a jelenséget, ha a kép vízszintesen szétcsúszkál :F ilyen fésűsen mennek szét az élek....

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#833) nyikszi válasza Pug (#832) üzenetére


nyikszi
őstag

Interlace-re gondolsz? Ezen az oldalon látsz képeket, erről van szó? Elég sokat írnak erről, ha kell még segítség, akkor írj. Egyébként minden normális lejátszóban van deinterlace.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#834) Cheesy


Cheesy
őstag

Mpeg 2 formatumu tunerrel digitalizalt videoanyag zajmentesitesehez milyen programot javasoltok? Tmpgenc-et probaltam, de mondhatni a zajszuro filtere semmit sem er. VirtualDub-bal (mpeg2 input plugin hasznalataval) meg csak avi-be lehet menteni, a frameserver megoldas kicsit bonyolultnak tunik. Egyebkent sem akarok mpeg-bol avi-t, utana meg megint mpeg-et csinalni, mert vegul dvd-re menne az anyag.
Valaszototkat elore is koszonom

www.vakbelmutet.hu

(#835) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! SUPER-el akarok konvertálni 1 videot, amit indáról szedtem le. Nem sikerül, a program tülköl. Valahol leírja a program, mi a baja? Korrekt hibajelentést nem találok.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#836) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Üdv!

Nem tudom, hogy a megfelelő topic-e, de azért felteszem ide is a kérdésemet.
Adott egy 2+ órás mkv video hozzá egy ac3-as hang. Virtualdubmod-dal próbáltam összefűzni őket, de mindig kifagyott a film megnyitásánál ezzel a hibával:
An out-of-bounds memory access (access violation) occurred in module 'VirtualDubMod'.

Aztán fel is adtam a Virtualdubmod-dal való próbálkozást helyette inkább az mkvmerge GUI-val próbálkoztam, elég jó is sikert, gyors is volt viszont a vége felé már csúszott a hang (utolsó 10 perc). Az fps megegyezik elvileg nem lehetne vele probléma.
Valakinek tipp, hogy mit érdemes még kipróbálni? Esetleg mit ronthattam el? Amik fel vannak telepítve:
-Combined Community Codec Pack
-Gordian Knot

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#837) zed01


zed01
őstag

Tudjátok linuxot használok és mivel nekem videotéka hálózatom, mindig is gondban voltam hogy hogyan tudjak linuxon XviD helyet DivX-be kódolni. Erre a célra a FairUse Wzard tökéltesen megfelel, mert úgy optimalizálták hogy egyforma sebességgel fusson a linuxosos wine-n, és natív windowsosos környezetben. Annyi az okosság hogy a linuxos wine.ra, mielőtt felrakadod, fel kell telepíteni a windowsos DivX-et, XviD-et és X263-at. Hogy lemérjem a natív windowsos, és a linuxos wine közötti futási különbséget lekódoltam két filmet és és semmi különbséget nem találtam. Az én 4 magos procimon 25-45 fps-el viszi a kódolást mindkét platform DivX-ben, úgy hogy mind a négy magot 75-85 %-ban terheli. Persze az az 25-45 fps-es sebesség úgy van hogy a qualityt maximumra állítom és a felbontást úgy hagyom ahogy a FairUse beállítja magának.

És a minőség magáért besztél, szvsz a DivX, mint az XviD ugyan lassabban kódodol AMD procikon, de a végeredmény csúcs. Teltebbek színek, jobb képminőség, stb.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#838) zed01


zed01
őstag

Egyébként nem értem miért szenvedtek két avi egybefűzésével, mikor akármelyik videotékában pár száz ft-ért kikölcsönözhetitek a filmet és azt úgy és olyan formátumra kódoljátok amilyenre akarjátok. Minden avinak a második kódolása minőségvesztéssel jár.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#839) zed01


zed01
őstag

Ha meg másolásvédett eredeti DVD-n van, akkor én azt tanácsolom, hogy a linuxos winre-ra tepepített DVD Decrypterrel rippeld ki a DVD iso formátumba, ezért azért van szükség, mert a DVD Decrypter eltávolít minden másolásvédelmet. És a FairUse Wizardban meg lehet adni forráskánt nem csak a DVD meghajtót,hanem az iso-t is. Annyi az okosság,hogy a DVD Decrypter indító exejét a wine beállításánál win98-as beállítást adj.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#840) dever


dever
csendes tag

Sziasztok.

szeretnék mts, m2ts-t konvertálni flv-be avc codec-vel.
tudtok hozzá mondani progit, vagy módszert
A konvert progik h.263-264 el csinálják , az eredmény nem túl szép...

köszi

(#841) TGa


TGa
tag

Sziasztok!

Egy sérült, helyre állított fájl lejátszásában kérném segítségeteket. A fájl visszanyertem egy recovery alkalmazással a helyes méretben (160 Mb), de sajnos nem játssza le semmi. Sajnos az átkonvertálás sem megy, a progi failed-el átlépi a feladatot...
Tudok legalább hangot kiszedni belőle? Vagy képkockákat valamivel?

A segítséget előre köszönöm!

GSpot szerint ismeretlen fájl típus.

A mediacoder szerint MP4, a video H.264, audio LAME MP3.

A Header ha ez segítene:

--------------------
BINARY INFO
--------------------
FileName : Unknown artist - Untitled.mp4
Header Data :
78 da a5 8d 4d 0a c2 30 10 85 bf e2 5d ba 11 5a x...M..0....]..Z
10 7f a8 20 2e dc 0a 8a e2 01 4a 29 1a d0 5a 1a .�. ......J)..Z.
ad 77 ca 15 7a 05 bd 93 af a9 75 e5 ce 0c 99 f9 .w..z.....u.....
26 33 ef e5 f5 0c 80 a6 71 8e 1f 27 f8 d4 6e ea &3......q..'..n.
dc 50 79 cc 88 44 39 61 ca cc f3 84 e8 ef d7 ee .Py..D9a........
87 c0 ff 32 50 3e b0 63 2d de 8b 4f dc 14 25 73 ...2P>.c-..O..%s
62 85 21 c3 ca c5 52 8b 22 ae aa 46 35 13 5d be b.!...R."..F5.].
f3 98 54 8a 92 a5 6e ca 91 9c 85 3c 2a 71 2d 3e ..T...n....<*q->
6b be d5 be 61 e3 fb ca 7b e4 3c 08 a5 ed fb cc k...a...{.<.....
ab 7a 7d 28 f7 d6 d3 b2 92 be dd 2e e4 d8 b9 de .z}(............
d5 bd 01 dd b1 34 be 64 00 00 00 07 c8 18 77 11 .....4.d......w.
c8 18 77 11 00 00 00 01 00 00 00 00 00 00 00 00 ..w.............
00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 ................
00 01 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 ................
00 01 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 ................
40 00 00 00 02 80 00 00 01 60 00 00 00 00 01 70 @........`.....p
6d 64 69 61 00 00 00 20 6d 64 68 64 00 00 00 00 mdia... mdhd....
c8 18 77 11 c8 18 77 11 00 00 75 30 00 00 00 00 ..w...w...u0....
55 c4 00 00 00 00 00 21 68 64 6c 72 00 00 00 00 U......!hdlr....
00 00 00 00 76 69 64 65 00 00 00 00 00 00 00 00 ....vide........
00 00 00 00 00 00 00 01 27 6d 69 6e 66 00 00 00 ........'minf...
14 76 6d 68 64 00 00 00 01 00 00 00 00 00 00 00 .vmhd...........
00 00 00 00 24 64 69 6e 66 00 00 00 1c 64 72 65 ....$dinf....dre
66 00 00 00 00 00 00 00 01 00 00 00 0c 75 72 6c f............url
20 00 00 00 01 00 00 00 e7 73 74 62 6c 00 00 00 ........stbl...
8b 73 74 73 64 00 00 00 00 00 00 00 01 00 00 00 .stsd...........
7b 6d 70 34 76 00 00 00 00 00 00 00 01 00 00 00 {mp4v...........
00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 02 80 01 ................
60 00 48 00 00 00 48 00 00 00 00 00 00 00 01 00 `.H...H.........
00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 ................
00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 ................
18 ff ff 00 00 00 25 65 73 64 73 00 00 00 00 03 ......%esds.....

(#842) nyikszi válasza TGa (#841) üzenetére


nyikszi
őstag

VLC vagy KMplayer lejátssza? Virtualdubmod beolvassa? A header semmit nem mond.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#843) TGa válasza nyikszi (#842) üzenetére


TGa
tag

VLC vagy KMplayer-el nem próbáltam, GOMplayer nem játssza le. A Virtualdub nem olvassa be, Virtualdubmod-al nem próbáltam. Érdemes volna a mod-ot is kipróbálni?

(#844) nyikszi válasza TGa (#843) üzenetére


nyikszi
őstag

Nem, felesleges. Viszont a két playert próbáld ki.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#845) Krystal_s válasza TGa (#843) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia találtam egy mp4 helyreállító progit...: Digital Media Recovery - Repair corrupt MP4 files
a leírás alapján pont ilyen esetre alkalmas :recover lost/ deleted digital media files, as well as repair corrupt/ damage image, music and video files.
nem ingyenes ,de a demo talán alkalmas arra h x ideig használni tudd.

(#846) TGa válasza nyikszi (#844) üzenetére


TGa
tag

A VLC vagy KMplayer sem boldogult vele... KMplayer üzenete: A szűrőkombináció az adatfolyam leképezéséhez nem található.

A Digital Media Recovery most próbálkozik, elég lassan megy lassú. Az alapoktól kezdi a helyreállítást és nincs benne olyan funkció, mely a sérült mp4-et kezdené javítani.
Még megvárom mi lesz belőle...

(#847) nyikszi válasza TGa (#846) üzenetére


nyikszi
őstag

Akkor ez bukta:( Ha nagyon-nagyon fontos, akkor Kürt Kft., de gondolom akkor inkább kihagyod;)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#848) TGa válasza Krystal_s (#845) üzenetére


TGa
tag

Digital Media Recovery - Repair corrupt MP4 files:

MP4-re nem ad előnézetet a mentés pedig a demóban nem elérhető....

Így sajnos nem tudtam meg, hogy eredményes volt-e a program.
Azért köszönöm.

(#849) Speeedfire válasza TGa (#841) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

egy tipp, próbáld meg másik recovery programmal
velem is volt már hasonló egyik program jó volt a másik nem

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#850) TGa válasza Speeedfire (#849) üzenetére


TGa
tag

Tudnál ajánlani egy által jól működő recovery programot? Mini sd-ről kellene visszahozni és csak mp4-et.
Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.