Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Márton válasza boby o (#4000) üzenetére


Márton
nagyúr

Mit csinál az MTSmerger?
(én feltöltésem, nem vírusos)

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4002) boby o válasza Márton (#4001) üzenetére


boby o
kezdő

Szia,köszönöm szépen,letöltöm és kiprobálom.

(#4003) Alien!


Alien!
senior tag

srácok, AI Upscale-t lehet próbálgatni a Topaz weboldalán. Felhőben csinál öszehasonlító videót pár perc alatt. Elég meggyőző!

(#4004) boby o válasza Alien! (#4003) üzenetére


boby o
kezdő

Köszönöm

(#4005) looser


looser
addikt

Sziasztok!

Egy BD25 x264 rippet (1080p, 2 óra) szeretnék 720p-re áttömöríteni, ingyenes (lehetőleg gnu) megoldással. 6-7GB-nál több ne legyen lehetőleg. A gépem egy régi P35-ös deszkában ketyegő E5450 (3GHz) proci. Milyen beállítással érem el a legjobb képminőséget, a művelet időigényét nem tekintve? Angol és magyar AC3 640Kbit hangot tartalmaz a felvétel.

Köszi & üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4006) Trailblazer válasza looser (#4005) üzenetére


Trailblazer
addikt

Encodernek a StaxRip-et ajánlom, Lanczos4 átméretezéssel. (Bal oldalon jeleztem.)

Sokat nem kell variálni az encode-dal sem, Quality módban kell egy megfelelő CRF értéket belőni a kívánt mérethez.

Ez ugye egy lépésben csinál majd egy kvázi-VBR bitrate-nek megfelelő végeredményt. (Ha lehet, Slow legyen a preset, bár így se fogja letépni a hajad a sebesség a konfigodból kiindulva...)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4007) Ueda válasza looser (#4005) üzenetére


Ueda
senior tag

Ha nem muszáj, ne változtass a felbontáson. Ez is egy szempont a legjobb képminőséghez.Az átméretezés is némi számításigénnyel jár. Csak simán tömörítsd újra a videót. CRF 25 (1080p-hez), preset medium is tökéletes (szerintem) , de el lehet menni slow, slower -ig is (veryslow már felesleges).

OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

(#4008) Trailblazer válasza Ueda (#4007) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez igaz, az átméretezés is lefog jócskán a speedből, pláne ha még crop is kell. De ha megvan az előzetes koncepciója a felbontásra valami nem közölt okból kifolyólag, olyan esetre ajánlottam feljebb a Lanczos4-et, mint ami a legjobb minőségben méretez át.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4009) looser


looser
addikt

Köszönöm mindenki hozzászólását. Küldő HDD-re másolom ki (2TB) a 25GB-ot sokallom; de ez volt a khm... egyetlen release, ami nem tartalmaz égetett feliratot az adott filmből, ebből szeretnék egy 720p, max. 7GB-os anyagot. 32" FHD tévém van, ahhoz tökéletesen elegendő lenne a durván negyedakkora méret. Köszi még egyszer!

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4010) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Letöltöttem egy Queen koncertfilmet és ilyen "idétlen" (laikusként) formátumban van. 5 mappával lejjebb navigálva megtaláltam, hogy lehet elindítani, de valami kezelhetőbb formátumot jobban preferálnék, főként, hogy menne media playerre. Lehet belőle .iso-t vagy valamilyen egyfájlos megoldást varázsolni?

Köszi. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#4011) Darko_addict válasza Darko_addict (#4010) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nem csatoltam képet!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#4012) Trailblazer válasza Darko_addict (#4011) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez Bluray struktúra, nem idétlen ez. A legkönnyebben MKVToolNix-szel tudod emészthető formátumra konvertálni. A BDMV mappán belül lesz valahol egy index file, azt ezzel a programmal megnyitva beolvassa a tényleges file-okat az image-ből. Utána mehet a kinyerésük. Külön-külön szokott lenni maga a video, a hangsávok, esetleges subtitle-ok. A fenti program egyesíti mindet 1 db. matroska (mkv) file-lá.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4013) Darko_addict válasza Trailblazer (#4012) üzenetére


Darko_addict
őstag

Szuper, már csinálom is! Köszi szépen. :)

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#4014) Trailblazer válasza Darko_addict (#4013) üzenetére


Trailblazer
addikt

Siker? Zsír. :R

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#4015) boby o


boby o
kezdő

Sziasztok,szép napot kivánok mindenkinek,avidemuxal szeretnék go-pro és mts videokat ugy szerkeszteni ,hogy a képarány megmaradjon csak kisebb helyet foglaljon,segitséget elöre is köszönöm.

(#4016) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van pár 2 hangsávos videó, amit fel szeretnék tölteni YT-ra, de YT-on csak az elsődleges sávot tölti fel, én a másodikkal szeretném. Ha mkvtoolnix segítségével eltávolítom az elsőt, akkor a gépen lévő mkv rendben van, de feltöltve meg akadozik kicsit a hang, ami zavaró. TS az eredeti formátum.

Mi lenne a legjobb megoldás erre? Hogy tudom TS-ként meghagyva a legkönnyebben kiszedni az első hangsávot, ami nem nyúl a képhez?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4017) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Van tapasztalatok ezzel vagy ilyen VHS konverterrel?
Nem várok el nagy minőséget, néhány VHS-en ragadt privát felvételt szeretnék digitalizálni.
Vagy tudtok jobb kütyüt javasolni, ami nem túl költséges?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#4018) djnice válasza HoTaZo (#4017) üzenetére


djnice
veterán

Semmire sem jó, VHS digitalizálására nincs olcsó megoldás.
Ide gyere át: [link]

(#4019) opr


opr
veterán

Udv nepek!
Ha rossz helyen kerdezem, legyszi igazitsatok utba, keresgeltem, de nem volt jobb otletem.
Szoval az van, hogy vettem par DVD-t, foleg regi sorozatok, amiket meg szeretnek nezi (yes [prime] minister, 78-as meg 80-as Battlestar Galactica), viszont oszinten szolva rohadtul nincs kedvem pakolgatni a lemezeket, meg nezni a levagjuk a tokodet ha tolvajkodsz videokat.

Szoval... Letezik olyan (lehetoleg ingyenes, vagy olcso) program, amivel minosegromlas nelkul, egyszeruen le tudom szedni a reszeket a lemezekrol ugy, hogy a felirat meg az audio savok meg stb is benne legyen, viszont a hulye reklamok, ne legyel tolvaj meg egyeb idiotasagok nem? A terv az, hogy ezt bedobom Plexbe, aztan lehet nezni.
Egyaltalan legalis ez, amig kifele nem streamelem a dolgot?

Koszonom! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4020) Ueda válasza opr (#4019) üzenetére


Ueda
senior tag

Ez az egyik : https://www.makemkv.com viszont a feliratot lehet hogy nem szedi le.
Ez leszedi a feliratot : https://www.videohelp.com/software?d=VSRip_20030530.zip . Régi , de jó progi, nálam működött.

A másik : http://dvdshrink.org 15 évvel ezelőtt egy szuper kis progi volt, tehát ebből lehet keresni 15 évvel ezelőtti változatot, mert nem tudom, hogy most milyen (pl. fizetős).

Jogi szempontból biztonsági másolatot csinálni a DVD-ről, nem szabálytalan.

[ Szerkesztve ]

OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

(#4021) bluemirage válasza opr (#4019) üzenetére


bluemirage
őstag

Make MKV-val (van portable ist) szoktam megoldani.
Egy MKV konténerbe rakja az mpeg2-es DVD anyagot... feliratot, hangsávot is tudja vinni. De ki tudod választani, hogy mit vegyünk azok közül... ha jól emlékszem.
A DVD menü sávot ki kell hagyni belőle.

Pillanatok alatt megcsinálja, hiszen csak egy konténer fájlba másolja bele.
X napig korlátozás nélkül működik, ha jól tudom.

Sosem értettem azokat, akik nem kis minőségromlás és idő mellett h264-be rakják át a DVD-ket. Az interlaced miatt eleve nem is lehet soha szép a végeredmény.
Ma már 4,5 GB, vagy 2 rétegű lemeznél 9GB anyag nem mennyiség... Ha a minőségromlás nélküli tárolásról van szó.

Meliora sunt bono inimica

(#4022) opr válasza bluemirage (#4021) üzenetére


opr
veterán

Koszonom mindkettotoknek! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4023) djnice válasza bluemirage (#4021) üzenetére


djnice
veterán

"Az interlaced miatt eleve nem is lehet soha szép a végeredmény."

A natív váltottsoros anyagokat eleve interlaced H.264-be kell tömöríteni, de a DVD-k 90%-a amin film van és nem pl koncert, pulldown flag-es, tehát minőségveszteség nélkül megvannak a progresszív képkockák.

(#4024) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Van egy interlaced 29.97fps-es videó (DVD forrásból), amihez hozzá kellene "igazítani" egy 25fps-es videóból származó hangsávot. Próbáltam az EAC3To "slowdown" kapcsolójával átkonvertálva, de nem lett jó az eredmény. A "slowdown" amúgy 25->23.976fps konverziót (lassítást) csinál, lehet ezért nem jó, de annyi mindenfélét olvastam már, hogy ez is jó lehet a 29.97fps-es interlaced DVD videókhoz, mert a valós frame szám attól még 23.976 abban is, meg teljesen az ellenkezőjét is.

Tehát mivel lehetne ezt megoldani?

Köszi!

(#4025) djnice válasza SunMount3r (#4024) üzenetére


djnice
veterán

Meg kell nézni hogy pulldown flages-e és akkor 99% hogy 23.976, így jónak kell lennie a slowdown-nak. Ha nem jó, akkor vágva van, töltsd be egymás alá a kettőt pl soundforge-ba.

(#4026) SunMount3r válasza djnice (#4025) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azóta kiderítettem, hogy szinte biztos "vágva van", mert "Restored" kiadás az NTSC-s, a magyar PAL meg egy régi "szutyok". Próbáltam vagy 3 magyar hangos forrásból, de vagy az elején, vagy a végén csúszik a hang. Egyelőre feladtam.
Az NTSC-s DVD infója:
Video
ID : 1
ID in the original source medi : 224 (0xE0)
Format : MPEG Video
Format version : Version 2
Format profile : Main@Main
Format settings, BVOP : Yes
Format settings, Matrix : Custom
Format settings, GOP : M=3, N=4
Format settings, picture struc : Frame
Codec ID : V_MPEG2
Codec ID/Info : MPEG 1 or 2 Video
Duration : 1 h 43 min
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 6 500 kb/s
Width : 720 pixels
Height : 480 pixels
Display aspect ratio : 4:3
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 29.970 (30000/1001) FPS
Standard : NTSC
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Interlaced
Scan order : Top Field First
Compression mode : Lossy
Bits/(Pixel*Frame) : 0.628
Time code of first frame : 00:00:00:00
Time code source : Group of pictures header
GOP, Open/Closed : Closed
Stream size : 4.71 GiB (92%)
Language : English
Default : No
Forced : No

Hol kell nézni a pull-down flag-et?

[ Szerkesztve ]

(#4027) djnice válasza SunMount3r (#4026) üzenetére


djnice
veterán

Ez úgy néz ki hogy native interlaced, de egy DGMPGDec indexelést végig kellene futtatni rajta, az kiírja hogy hány %-ban film.

(#4028) SunMount3r válasza djnice (#4027) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Oké, próbálnám, letöltöttem a programot, megnyitottam benne az mkv file-t, majd Save project, ekkor feldob egy hosszú, keskeny "Information" ablakot, mintha elkezdené, de nem csinál semmit, a progress bar sem halad előre, pedig látszik, hogy a DGIndex.exe dolgoztatja közben a procit. Olyan mintha lefagyott volna, de mégsem,mert le tudom állítani (a semmit). Az eredeti DVD már nincs meg, csak a Remux-olt mkv.

[ Szerkesztve ]

(#4029) SunMount3r válasza SunMount3r (#4028) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Eddig jut, tovább nem:

(#4030) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Oké, van egy másik apró problémám is. MakeMKV-val Remux-oltam érintetlenül egy DVD-t mkv-ba, de bármivel is próbálom lejátszani az elején nem indul el magától a lejátszás, hanem olyan, mintha Pause-on lenne 0:00-nál. Ha egy kicsit belekattintok a progress bar-ba, csak pár másodpercet is elég, akkor egyből elkezdi rendesen lejátszani és nincs is gond vele. Ilyen még nem volt és nem értem mitől lehet. Újra is Remux-oltam már, de akkor is ilyen lett a videó.

Ezzel lehet valamit kezdeni?

(#4031) pibácsi


pibácsi
senior tag

Szoktam rendszeresen konvertálgatni. Az Mp4-nél a különböző filmek és pl. Youtube videók letőltésekor tapasztalom, ill. a „Mediainfo” progival kimutatom, hogy pl. 480x268-as méretű, 436 kbps tömörítésű videók a 22”-os monitoromon rendesen és szépen megjelennek. Valahogy nem tudom elérni, hogy – ugyanilyen paraméterekkel - az én konvertálásomkor is jó legyen, ha elkészítek egy videót, bármilyen progit is használok. Nekem kb. min.2000 kbps és min.1280x720 méret kell hogy legyen ami már esetleg jónak mondható. Letölti az ember a filmeket Mp4-ben és némelyik alig éri el a 300 kbps-t, a méret a 640x270 méretet (vagy kisebb) és mégis jó. Hogyan lehet ezt elérni? Valamit évek óta nem jól csinálok az Mp4-nél? Az tény, hogy ha jó munkát akarok kiadni a kezemből, akkor minimum HD méret és legalább 4000 kbps kell hogy jó legyen. Ekkor már elfogadható, de hogy van ezeknél a filmeknél a tömörítés?
Várnám segítő válaszotokat.
Üdv. Pibácsi

(#4032) boby o


boby o
kezdő

Szép estét mindenkinek,van elég sok dv avi fájlom ami 13gb ora,virtualdubbal szeretném átkonvertálni ugy,hogy az eredeti méret megmaradjon,és szeretnék hozzá yadif szüröt dupla képkockával,hogy simább legyen a mozgás,lehetséges igy?elöre is köszönöm.

(#4033) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani offline videó szerkesztő programot?

Szempontjaim:
- Főként vágásra, összefűzésre, konvertálásra (*.3gp fájlokat is tudja kezelni) kellene, esetleg bizonyos részek felismerhetetlenné tételéhez - Megbízhatóan működjön.
- Könnyen kezelhető legyen.
- Nem baj, ha nem ingyenes. Inkább fizetős legyen, mint kétes.

Köszönettel várom a válaszotok.

[ Szerkesztve ]

(#4034) Bozek válasza peter889 (#4033) üzenetére


Bozek
nagyúr

TMPGEnc Video Mastering Works

Igaz, 122 dollárba kerül, de van 30 napos próba, amiben elvileg csak annyi a korlátozás, hogy feljön a licence ablak az elején.

(#4035) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Telefonon, 3gpp formátumban felvett hanganyagot szeretnék feltenni a YouTube-ra. Gondoltam egyszerűen feltöltöm, hozzáadok egy képet és jó lesz, de persze több óra várakozás után: "hiba a feldolgozás közben" és törölni kellett...
Hogy lehetne legkönnyebben megoldani?
Gondolom át kell konvertálni valahogy és hozzáadni a képet, de nem értek hozzá. Kérlek segítsetek. :R

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#4036) Bozek válasza peter889 (#4033) üzenetére


Bozek
nagyúr

Erről meg el is feledkeztem. Bár nem tudom, hogy megfelel-e az igényeidnek, még én se próbáltam. De legalább ingyenes.

DaVinci Resolve

(#4037) ace05


ace05
senior tag

Helló

Hogy tudnék 60-ról 50fps-re lekonvertálni egy videót, hogy ne akadozzon? A következő a problémám, egy eseményen a telefonomat használtam második kameraként. Az 60fps.ban rögzít. a fő kézi kamera, meg 50.ben.

(#4038) bluemirage válasza ace05 (#4037) üzenetére


bluemirage
őstag

A legtöbb vágóprogramban a két eltérő fps felvételt egymás mellé rakva, vagy akár részleteit egymás mellé vágva nem gond. Kimenetként meg kell adni a felbontást és az fps-t, ami ezek szerint 50 lenne.

Itt vagy ebben a topikban ajánlott vágóprogramokkal ez elvileg sima ügy. Elvileg egy ingyenes programnak is meg kell ezzel birkóznia'. A Vegas, Adobe Premier vagy a közepes kategoriában a Powerdirector, Pinnacle Studio... tapasztalatból OK. Ezért gondolom, hogy egy ingyenesben is ez az alapfunkció OK.

Te mondtad, hogy 60 fps, de a mobilok, mint ipari hulladék kamerák... :U
nem tuti, hogy fix 60fps-el rögzített, hanem változó fps-el.... és ez lesz inkább a gond.. Na ez már okozhat nem szép végeredményt, ha fix 50 fps-re kell a kimenetet rakni. Nyilván egy igazi videókamera ilyet nem csinál...
Ha fix 60fps-t kell fix 50fps-el összehozni, az nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#4039) Csabex


Csabex
őstag

Sziasztok,
Szép lassan az őrület határán vagyok most már... Adott egy ilyen típusú plazma TV amely sajnos nem játssza le utóbbi időben az újabb kódolású filmeket, ezért mazsolázgattam a topikot és rátaláltam a Handbrake-re, de telepítettem fel Wondershare-t is, viszont egyikkel sem sikerül nézhető videót konvertálni, mert mindig "A fájltípus nem támogatott" üzit dobja vissza... Érdekes, hogy volt olyan FHD BDrip amit szépen lejátszott, de valahogy az újabb kódolást (talán az x265) nem támogatja. Tudnátok ajánlani nekem az alábbi fotók alapján egy tutti Handbrake beállítást esetleg? Rengeteg módot próbáltam, nem sikerült sajnos... Biztonság kedvéért még az audiot is átdobtam MP3-ba, hogy nehogy az legyen a gond... Íme a támogatott formátumok akkor:

Az anyag amivel próbálkoztam az a 21.Bridges.2019.BDRip.x264.HUN-pcroland verzió és annak is az első 5 percét vágtam be. A fájl mediainfoja pedig:

Köszönöm előre is :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4040) Bozek válasza Csabex (#4039) üzenetére


Bozek
nagyúr

Legalább akkor rendes MediaInfo-t csatolja, mert ez sokat nem mutat. View menü, Text, az már több infót nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#4041) Csabex válasza Bozek (#4040) üzenetére


Csabex
őstag

Elnézést, azt hittem elegendő infót tartalmaz a screenshot :) Feldobtam a drive-ra és ezen a linken elérhető.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4042) cof válasza Csabex (#4039) üzenetére


cof
veterán

...Érdekes, hogy volt olyan FHD BDrip amit szépen lejátszott... Pontosabban? Release név.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#4043) Csabex válasza cof (#4042) üzenetére


Csabex
őstag

Itt van pl. a Joker ami trinity release és állításuk szerint bdrip... Dobtam róla is egy mediainfót, itt találjátok.Na ezt pl. tökéletesen le tudja játszani :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4044) Bozek válasza Csabex (#4043) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én nem látok sok különbséget a kettő között. Esetleg azt próbáltad, hogy átnevezed a fájlt?

(#4045) Csabex válasza Bozek (#4044) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, én is azt figyeltem és ezért nem vágom. Nem, de ki is próbálom mindjárt.
Sajnos ez sem oldja meg :( A szokásos üzit kapom...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4046) Bozek válasza Csabex (#4045) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most néztem meg jobban, MKV-nál nem támogatott az AAC, csak 3GP-nél. Próbáld meg úgy, hogy a videót csak balos, az audiót meg konvertálod is.

[ Szerkesztve ]

(#4047) Csabex válasza Bozek (#4046) üzenetére


Csabex
őstag

Úgy érted, hogy a videónál ne legyen semmi változás, csak audiót dobjam át mp3-ba?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#4048) Bozek válasza Csabex (#4047) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen. Mert ha konvertáltad azt is, akkor lehet, hogy ott van rossz beállítás. Ha átrakod a videót Copy stream-el (vagy valami hasonló), az audiót meg konvertálod, és úgy jó, akkor már tudjuk, hogy a beállításokkal volt probléma.

(#4049) peter889 válasza Bozek (#4034) üzenetére


peter889
őstag

Köszönöm a tippet, csak most jutottam el a kipróbálásig, de de nekem az a TMPGEnc Video Mastering Works bonyolult.
Igazából komolyabban sosem használtam videós progikat.

Mindössze egyelőre videók vágására-összefűzésére, konvertálására van szükségem. (És hogy tudja kezelni az mkv fájlokat is.)
TMPGEnc Video Mastering Works-ot feltettem, elindítottam, de a munkaanyag olyan apró állókép-sorozaton (és nem mozgóképen) jelenik meg, amit látni alig lehet. Arra lenne szükségem, hogy folyamatosan lássam a mozgóképet (notebook kijelzőjéről) és könnyedén ki tudjam jelölni a vágási összefűzési pontokat.
Nem tudom, hogyan lehetne vele dolgozni.

A Sony Vegas Pro v12.770 x64-t feltettem, az még bonyolultabb, ráadásul codec hibát jelzett, amit nem értek; nincs energiám hogy megbűvöljem, ill, hogy beletanuljak.

Valami egyszerű működésű progi kéne. Vágás-összefűzés-konvertálás. Egyelőre semmi más nem kéne.
Létezik olyan?
De ha bonyolultabb a progi, jó volna, ha magyar nyelvű lenne.
Lenne valami ötletetek?

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#4050) Bozek válasza peter889 (#4049) üzenetére


Bozek
nagyúr

A VideoRedo egyszerűbb, én a TVSuite-ot használom. Van belőle próbaverzió, amúgy 96 dollár. Vagy ott a VideoRedo Plus, az csak 50.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.