Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) Ra3 válasza ocsi19 (#15900) üzenetére


Ra3
őstag

[link]
Én náluk gariztattam a mindenféle papír nélküli, és mint utólag kiderült külföldön vásárolt Geil rampáromat (használtan vettem amúgy itthon).
Mondjuk én személyesen bevittem nekik a ramokat (ez egy nagyker), először furcsán néztek hogy nem cég vagyok, de aztán a szervizes csávó elkezdett turkálni egy nagy doboz ram között, és ha talált volna ugyanolyat akkor adott volna is helyette egyből másikat, de mivel olyan nem volt később sem, ezért küldtek helyette egy ugyanolyan specifikációjú csak már újabb néven futó kit-et (ingyen postázással).
Szóval szerintem elég jófejek voltak.
szerk: a ramokhoz nekem a doboz megvolt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#15902) Horny256


Horny256
aktív tag

500 - 600 -s tápot keresek :R
jó áron :)

[ Szerkesztve ]

(#15903) Ra3 válasza Horny256 (#15902) üzenetére


Ra3
őstag

[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#15904) Daert


Daert
őstag

Eladó 1 pár Jamo E630 3 utas 110/150W-os hangfal,valamint 1 pár Magnat 3 utas 100/200W-os hangfal.Ajándék: választható hosszúságú hangfalkábel.
Képeket szívesen küldök,kérdésekre szívesen válaszolok.
Jamo 35 ezer/pár
Magnat 30 ezer/pár
Mindegyik megkímélt,keveset használt,újszerű állapotú.Személyesen VP-ben megtekinthetők,ha hozol erősítőt ki is próbálhatók.

(#15905) Daert


Daert
őstag

Eladó alkatrészek: KATT
Tessék válogatni. :C

(#15906) Daert válasza Daert (#15905) üzenetére


Daert
őstag

Javítva: KATT
Tessék válogatni,csemegézni és vásárolni. :B

(#15907) Coyot


Coyot
őstag

Valaki vigye már el a szervereket, mert marha nagyok:D
Már olyan ócsók hogy vasnak leadva is többet kapsz értük :))

[link]
[link]
[link]

Má' nem

(#15908) JanR


JanR
addikt

KERESEK:

2X4GB DDR3 1600Mhz-es ramot, még a héten. (4GB nem elég, mindenképp 8 kell).

[ Szerkesztve ]

(#15909) a_tesz


a_tesz
Korrektor

am2 procihűtőt keresnék, ha lehet holnap reggeli átvétellel veszprémben

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#15910) FoBCRaistlin válasza a_tesz (#15909) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

gyari kell?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15911) a_tesz válasza FoBCRaistlin (#15910) üzenetére


a_tesz
Korrektor

igen, vagy gyárival egyező értékű :D

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#15912) FoBCRaistlin válasza a_tesz (#15911) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Basszus, már bejöttem melózni.
Nekem sztem akad gyári vagy hasonló.
Mikor kell?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15913) a_tesz válasza FoBCRaistlin (#15912) üzenetére


a_tesz
Korrektor

folytassuk privátban :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#15914) helkis


helkis
addikt

kinek van eladó routere azonnal?
25+-os ups-re menne, nem kell wifi, minél olcsóbban.. max 2,5k..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15915) a_tesz


a_tesz
Korrektor

na a hűtő kérdés megoldódott, viszont keresnék am2/am2+/am3 sempron processzort, elvárás vele szemben, hogy betöltsön vele a windows :D

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#15916) helkis válasza a_tesz (#15915) üzenetére


helkis
addikt

am3-as sempron nem megy am2-ben, ha jól tudom :B milyen lapba kell?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15917) a_tesz válasza helkis (#15916) üzenetére


a_tesz
Korrektor

egy 780g-s giga lapba (GA-MA780G-UD3H). am2+ a lap, szóval am3-at elvileg támogat

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#15918) helkis válasza a_tesz (#15917) üzenetére


helkis
addikt

látszik rég volt amd-m élesben.. :)

de erről jut eszembe van pár bontatlan lapom a múltból, vacsi újak:

Asrock K8NF6P-VSTA,
és
Asrock AM2NF3-VSTA

mindegyik eladó, dobozában, minden hozzávaló sallanggal..
akit érdekel keressen! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15919) a_tesz válasza helkis (#15918) üzenetére


a_tesz
Korrektor

oda se neki, de azt reméltem, tudsz valamit ajánlani ami "sajnos" am3-as :D

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#15920) helkis válasza a_tesz (#15919) üzenetére


helkis
addikt

sajna nincs jelenleg am3-as procim, a legutolsó amd-m, egy 5600+-os x2-es volt, de két hónapja elkelt.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15921) Daert


Daert
őstag

Eladó hangfalak piszok jó állapotban.
Akit érdekel,PÜ-ben jelezze kérem.

(#15922) csibor


csibor
őstag

1db 2gb-os ddr2 memóriát keresek.

(#15924) szmatyi93


szmatyi93
tag

Hali
Web 'n' Wlak stick-et nem ismeri fel a gépem. És egy működő driver kéne hozzá de nem találok.
Stick neve: Gi0225
Szgép:Win7, 64x
Előre is köszi

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#15925) Male válasza szmatyi93 (#15924) üzenetére


Male
nagyúr

itt írnak valamit...

Win Updateről nem jön le driver hozzá?

(#15926) helkis válasza szmatyi93 (#15924) üzenetére


helkis
addikt

eddig jó volt?

vannak olyan régebbi stick-ek amik csak xp-re jók, főnökömnek is cserélni kellett T-ben, mert nem ment win7-el.. :(

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15927) Tom5


Tom5
addikt

(#15928) helkis


helkis
addikt

mozgat valakit egy philips 2.1-es hangfalszett?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15929) Tom5 válasza Tom5 (#15927) üzenetére


Tom5
addikt

(#15930) FoBCRaistlin válasza helkis (#15928) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

mesélj róla.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15931) helkis válasza FoBCRaistlin (#15930) üzenetére


helkis
addikt

dobozában, mindenével 4k lenne. ez az alja. elfogyott hely az asztalomon (már egy ideje nem is használom), ezért eladó, helyette egy AKG fejhallgató teljesít szolgálatot..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15932) __Zs__ válasza helkis (#15931) üzenetére


__Zs__
tag

Szervusztok!

Tudok ajánlani valóban jó autókozmetikai céget Veszprémebn vagy környéken? Külső, belső komplett takarítás, lehet egy kis polír is lenne (ez még kérdéses), ami viszont tutira kellene: kárpit tisztítása, belső műanyag elemek alapos tisztítása, kezelése.

Előre is köszönöm!

__Zs__

[ Szerkesztve ]

(#15933) t1 válasza __Zs__ (#15932) üzenetére


t1
addikt

Ez Wash a pláza parkolóban vagy kint a tesco parkolóban van egy sátor ott jól dolgoznak csak ajánlani tudom őket.

(#15934) helkis válasza __Zs__ (#15932) üzenetére


helkis
addikt

ez nekem is jól jönne, ugyanis kb 2éve a legdúrvább kinder napolaj úgy megfogta fekete műanyagot, hogy az belilult, aki nem figyeli az nem látja, de sajna én tudom hova kell nézni és nem jön le semmivel.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15935) cigam válasza __Zs__ (#15932) üzenetére


cigam
félisten

Pláza parkolóban mosatok. Elég jól/alaposan dolgoznak, volt már kárpittisztításom is, de ugye az nem 1 óra, míg megszárad.
Menj el, vagy hívd fel őket:+36307247246

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15936) __Zs__ válasza cigam (#15935) üzenetére


__Zs__
tag

Szervusztok!

Köszönöm az ajánlásokat!
A csatári elágazónál nem rég nyílt Run-R-rel van bárkinek tapasztalat? Ott jövök el minden nap: "kézre" esne, de csak ha tényleg jól dolgoznak! :)

A pláza mellett - természetesen az ajánláson túl - az mindenképpen szól, hogy ott tényleg el tudja ütni az ember az időt, amíg elkészül + kiszárad a kocsi.

Üdv': __Zs__

[ Szerkesztve ]

(#15937) __Zs__


__Zs__
tag

Ja és még valami: keresek 4 db azonos (kor és gyártó/típus) nyári gumit, minimum 5 mm-es futófelülettel 195/65 R15 méretben. Ha valakinek van ilyen, és csak ez a kis lökés kellett, hogy újabbra, jobbra cseréje, ne habozzon dobni egy privát üzentet: emberi áron megszabadítom a megunt gumi tárolásának/leadásánk gondjától. Előre is kösz'!

(#15938) b-max válasza __Zs__ (#15932) üzenetére


b-max
aktív tag

Pláza mélygarázs a legjobb szerintem , eléggé igényes munkát végeznek.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#15939) csibor


csibor
őstag

Térkövezés áraiban, valaki naprakész?

(#15940) vashal


vashal
tag

újra lesz Fülei-lan party aki akar esetleg jönni.én 1 napra megyek kocsival, 2 ember beférne ha az autó lenne a gond,de csak hajnalba jövök haza ;]

(#15941) ballington válasza helkis (#15928) üzenetére


ballington
addikt

Érdekel a dolog, mennyi lenne?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#15942) helkis válasza ballington (#15941) üzenetére


helkis
addikt

szmatyi lecsapott rá, már nála dübörög.. :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15943) cigam


cigam
félisten

Valaki nem cserél velem RAM-ot? 4GBDDR3 (Kingston KVR1333D3S9/4G) noti modult cserélek 2GB DDR2 noti modulra, de a kp. se sértés ;-)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15944) helkis


helkis
addikt

nincs valakinek elfekvőben egy 1Gb-os DDR2-es 533/667-es ramja?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15945) Tom5


Tom5
addikt

(#15946) Mi5i


Mi5i
aktív tag

Nyúlnapot mindenkinek.

Lenne egy feleslegessé vált vodás mobilnet előfizetés - usb stick. 2GB/hó és nincs plusz forgalmi díj, csak lassítás felette. Árról megegyeznénk, nekem augusztusig csak port fogna - ekkor jár le. Mivel továbbra is én fizetném, ezért kell némi bizalom a dologhoz, így kérem átgondolni ha esetleg akadna valaki, akinek hirtelen jól jönne. Köszönöm! :)

(#15947) anaqer válasza helkis (#15944) üzenetére


anaqer
veterán

Hát esetleg kettő...? :) Pont egy ilyen engem is érdekelne.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#15948) JanR


JanR
addikt

Valaki nem jar olyan helyen ahonnan t
ud nekem egy ilyet hozni?

steelseries siberia v2 frost blue

Sehol nem talaltam eddig neten. Ha valaki tud hozni, azt meghalalnam :) Pestre jarok heti rendszeresseggel, az nem okozna gondot, de ott sem talalok sehol :U

[ Szerkesztve ]

(#15949) csibor


csibor
őstag

Vodás LG GT540 10K-ért? Picit leharcolt :) Még 6 hónap garancia

(#15950) szmatyi93


szmatyi93
tag

Veszprém környékén nem tud valaki eladó kan Németjuhász kiskutyát, fajtatiszta vagy keveréket ingyen vagy 15eFt-ig?

«««««Ba dumm tss...»»»»»

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.