Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) Hybryd válasza Hybryd (#15489) üzenetére


Hybryd
tag

Hmm, remélem volt benne wc-papír tartó :)

TV biznisz már tárgytalan, a p3 konfig még mindig adásban van, vagy elcserélném aktív hűtéses 9*00 Radeonra ill. 2.0/2.1hangfalra

[ Szerkesztve ]

(#15502) Hybryd


Hybryd
tag

Ja!
Low profile PCI (tehát _ n e m _ pci-express!) videokártyája van valakinek elfekvőben?
Jó lenne valami régi Radeon vagy GeForce, de persze egy TNT2-nek is örülnék lehet :)

(#15503) b-max válasza _kovi_ (#15498) üzenetére


b-max
aktív tag

A kinai termékben az a szuper, hogy minél többet veszünk belőle, annál hamarabb elérjük a kinai életszinvonalat :SSSS

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#15504) t1


t1
addikt

Nekem 2 éves Acer táskám van hibátlan darab még most is :R

(#15505) helkis válasza b-max (#15503) üzenetére


helkis
addikt

ha a helyi kereskedőtől veszed, azzal sem jársz jobban, mert ő is a kínaitól veszi.. max rá van írva hogy belkin, vagy acer.. (bocs t1:B)

itt már arra kell felkészülni, hogy mindent magadnak meg tudj termelni.. :(

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15506) t1 válasza helkis (#15505) üzenetére


t1
addikt

Nem gond, ezt a garibővítés mellé adták, szeretem mert nagy és semmi kopás szakadás nincs rajta, vettem a Tescoba egy TRUST márkájút a másik gépnek 2 hónap után darabjaiba van, cipzár része szétjött első pakoló zseb kiszakadt kb kuka az egész és valami 4000ft volt :W

(#15507) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Köszi srácok találtam tasit. :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15508) cigam válasza FoBCRaistlin (#15507) üzenetére


cigam
félisten

Na de milyet, és hol?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15509) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Veszprémi és környéki ph-s fórumtársak!
Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek.
Mini PC-t csinálok Shuttle-ból és új hátlapot kell terveznem, mert nem kompatibilis a cuccokkal. Alaplap már megvan, de kellene nekem egy két slotos VGA kölcsönbe, hogy meg tudjam tervezni a hátlapot. lehet akár egy leégett is vagy hűtő nélküli is. A lényeg, hogy a két slot hátlap, meg a nyákon a csatlakozás meglegyen.
Ha valaki tudna ebben segíteni, akkor nagyon szépen megköszönném :)
Abban is benne lennék, hogy működő VGA letét fejében, mikor visszahozom visszakapom a letétet.
Aki tudna segíteni priviben keressen meg:)
Köszi a figyelmet! :B

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#15510) csibor


csibor
őstag

Boldog Karácsonyi ünnepeket!

Ennek az alkalmából yorkshire terrier kan kutyánkat ellopták a Batthyány utcából . 3 éves. Most picit rövidebb a szőre mint a képen. Arra kérlek titeket ha a környéken feltűnne hasonló kutya szóljatok, tudjak rávetni 1 pillantást. 5 éves lányom nagyon hiányolja.

Képet töltök ahogy engedi a rendszer.

(#15511) vviktor1 válasza csibor (#15510) üzenetére


vviktor1
aktív tag

Boldog Karácsonyt a topic lakóinak !

Ne dudálj, küzdj !

(#15512) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Boldog karácsonyt! :)

(#15513) JJános


JJános
addikt

Pálinkába áztatott, aszalt szilvás mákos beiglis boldog karácsonyt kívánok!

2007-05-06 óta itt!

(#15514) Male


Male
nagyúr

Boldog Karácsonyt!

csibor: Na szép... :( Szerintem dobd fel máshová a képet, és úgy tedd be ide, mert ez a képfeltöltés ki tudja mikorra lesz javítva a PH-n.
(Nálunk csak tegnap végigmentek az utcában, és minden kukát puposra megtömtek... gondolom valami árus lehetett. Így aztán most legalább keddig nincs hová tenni a szemetet, mert addig biztosan nem viszik el.)

(#15515) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Akad valakinek kölcsönbe pár PS1-es játék? Gyereknek vettem PS1-et de kevés a játék hozzá :( Kölcsönbe pár nap is megteszi csak had játszon kicsit, chippelt :R

Öreg vagyok már bohócnak!

(#15516) Giggles


Giggles
tag

szevasztok!

tud valaki olcsón 16gb-os microsd-t szerezni?

(#15517) vviktor1 válasza Giggles (#15516) üzenetére


vviktor1
aktív tag

[link]

Ne dudálj, küzdj !

(#15518) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Keresek 2x2 gb DDR2-est, vagy egy kit Kingstone hyperX ramot. 2x1gb

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15519) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Eladó egy 2,5"-os Toshiba MK1032GSX 100GB-os 5400rpm/16MB cache Sata merevlemez. Sentinel szerint 100/98-as egyetlen darab bad sectorral. Semmilyen más gyenge szektor nincs és hibátlanul teszi a dolgát.

Ugyanitt eladó egy fekete Coolink 3,5-es külső sata1/2 rack, külön adapteres, USB-s 2.0-ás

Egyéb:
- 2db 8cm-es Revoltec zöld ledes venti
- 57w-os Peltier elem Molex csatival Tec1-12705 ajándékba egy azonos méretű réz hővezető tömböt adok hogy ne közvetlenül a procival érintkezzen.
- S478-as 1.7Ghz-es Celeron proci
- S775-ös gyári intelhűtő a vékonyabb fajta

Priviben keress

Öreg vagyok már bohócnak!

(#15520) Arpee78


Arpee78
senior tag

A billentyűzetem különös betegséget kapott el, a fóliákon a vezetősávok helyenként megbarnultak, mintha megégtek volna. A barnaság nem zavarna, csak egyre több billentyű nem akar működni, ez már zavar. Vezetéknélküli, tehát elemről megy, talán túl nagy feszt adnak az elemek? A bill típusa: Microsoft wireless optical desktop 3000.

A jelenség okára lennék kíváncsi, ill. javítható e.

Ja és vennék egy billentyűzetet ilyesmi jellemzőkkel: USB, fekete, multimédia, vezetékes, jó minőségű/márkájú, nem világítós/csicsás/gamer, olcsón és használt is lehet

Meg eladnám a szett egér részét a vevőegységgel együtt, a beteges billt ajándékba adom.

Szerk: amikor kezdődött a probléma szétszedtem tisztítani, lehet hozzáértem a vezetősávhoz. Itten meg ezt írják: "Kézzel soha ne tapogasd meg az ezüst bevonatos vezetősávokat, még a szénnel bevont érintkező felületet sem, mert zsíros lesz, és a savassága miatt tönkreteszi."

[ Szerkesztve ]

(#15521) Male válasza Arpee78 (#15520) üzenetére


Male
nagyúr

Ha a multimédiától el tudsz tekinteni, akkor: Logitech Delux 250... 2500 Ft körül megkapod, és cserébe teljesen hagyományos kiosztás (semmit nem nyomorgattak ide-oda, nem forgattak el, stb.), remek gombok, tartós, nem kopnak le a feliratok.

(Amennyit megspórolsz az árán, annyiból meg veszel egy távirányítót a géphez a multimédia rész helyett :) )

(#15522) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Kocsi futómű állítást tudtok jó helyet Veszprémben?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15523) SQX_Barto válasza Male (#15521) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem pont egy ilyenem /lesz csak PS2-ben.
Van valami gyorsaságbeli hátrány USB-vel szemben? Mivel régebbi technológia meg ilyenek. Új alaplapomon van PS2 és cserébe kapnám egy USB-s "noname" billentyűzetért.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#15524) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Megy valaki mostanában pestre aki el tudna hozni nekem egy KIT memót?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15525) t1 válasza FoBCRaistlin (#15522) üzenetére


t1
addikt

Pü ment.

(#15526) FoBCRaistlin válasza t1 (#15525) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

:R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15527) Male válasza SQX_Barto (#15523) üzenetére


Male
nagyúr

Nekem is a PS/2-es van belőle... nem hinném, hogy bármiféle sebességbeli hátránya lenne, sőt: "the only way to provide full n-key rollover is by using PS/2, as USB has a cap of 6 keys plus modifiers at the same time" forrás.

(#15528) SQX_Barto válasza Male (#15527) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi szépen a választ! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#15529) JanR válasza FoBCRaistlin (#15522) üzenetére


JanR
addikt

Ha tudsz valaki jó futóművest, azt velem is közölhetnéd, az én autóm is el akar oda gurulni :)

Na meg kipufogóshoz is :D

(#15530) csibor válasza JanR (#15529) üzenetére


csibor
őstag

Marso-nál egész jó a futómű állító felszerelésük.Talán nem is drágák, bár nem tudom mi a drága :F

(#15531) FoBCRaistlin válasza csibor (#15530) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Marso? akad linked?

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15532) Tom5


Tom5
addikt

(#15533) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

BUÉK a helyieknek. :C

(#15534) L!NK->Q3 válasza Rabbitf_24 (#15533) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

Detto!

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#15535) Male


Male
nagyúr

Sharp EL-6790P Memo Master eladó... elemet kell benne cserélni, de egyébként hibátlan, és alig használt. (PC-re köthető, kábele megvan, a programja... valahol talán az is megvan, ha nem, gondolom a neten beszerezhető...)
Ár: 4000Ft.

Találtam a szekrényben egy övre csiptethető rádiót is...új, nincs benne elem :D Átlátszó, kék, csak fejhallgatóval használható, és valami zseblámpa funkciója van, ami egy LED csak :). Valami csokiért vihető.

[ Szerkesztve ]

(#15536) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Be van halva a PH vagy mi?

Öreg vagyok már bohócnak!

(#15537) helkis válasza ArmanD. (#15536) üzenetére


helkis
addikt

teljesen jól megy.. :B

ha már feljöttem akkor: BÚÉK mindenkinek! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15538) SQX_Barto válasza helkis (#15537) üzenetére


SQX_Barto
addikt

BUÉK Neked is, meg a többieknek is! :R

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#15539) ArmanD.


ArmanD.
őstag

BÚÉK!

Öreg vagyok már bohócnak!

(#15540) JJános


JJános
addikt

Itt az újév, újat hozzon.

Régi jótól meg ne fosszon.

De ha több jót nem is adhat, vigyen el hát minden rosszat! :DD BUÉK!

2007-05-06 óta itt!

(#15541) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

BÚÉK!

(#15542) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Van egy jobb egér hibás Logitech mx518-am.
Szerintetek érdemes megjavíttatnom? Komoly játékos egér, újonnan is 8-9000 Ft...
Meg vajon ki csinálná meg Veszprémben?
Jövőre körbenézek :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#15543) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

B.U.É.K! ;]

(#15544) JanR


JanR
addikt

Boldog Új Évet Kívánok minden kedves PH!-s ismerősömnek és fórum társamnak! :C

(#15545) Male


Male
nagyúr

Boldog Új Évet PH!-sok!

(#15546) MasterDeeJay

Keresek AM2+/AM3-as procit a lehető legolcsóbban. Pontosabban AthlonII vagy PhenomII!

Eladó:
Athlon 4200+ X2 s939 proci + gyári hűtő 6eFt
Gigabyte K8nf9-ultra 939-es lap. 5eFt
2x1gb Kingmax ddr1 400 ram 8eFt
Atari Portfolio + 128kb memkari 2eFt
ATA-SD kártya átalakító - 1.5eFt (bootolható)
44Pin ATA-SD kártya átalakító - 1.5eFt (bootolható)

Mindenre próbagari, esetleg cserelehetőség, csak személyes átvétel!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#15547) FoBCRaistlin válasza MasterDeeJay (#15546) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15548) JanR


JanR
addikt

Srácok, ti be tudtok jelentkezni az új hardverapróra?

Én egyrészt nem tudok, másrészt bontja valamiért a net kapcsolatomat, akár hányszor megpróbálom. Na most ilyenkor mi van? Chorme-al próbáltam (és ne mis akarok böngészőt váltani emiatt).

(#15549) helkis válasza JanR (#15548) üzenetére


helkis
addikt

[link] jön..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15550) Male válasza JanR (#15548) üzenetére


Male
nagyúr

Úgy-ahogy... bejelentkezek, kiírja, hogy sikeres, mindjárt továbbít... aztán ugyan úgy nem vagyok bejelentkezve szerinte, mint előtte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.