Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) FoBCRaistlin válasza Male (#15550) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

detto, nem tudom leszedni a hirdetésem, nem találok szerk gombot

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15552) Male válasza FoBCRaistlin (#15551) üzenetére


Male
nagyúr

A hirdetés feladásnál sikerült... legalbábis eltűnt a bejelentkező mező... cserébe a PH fórumról kidobott :DDD

...bár a hirdetés feladásnál is a fele működik, fele nem... a szöveg mezők teljesen a háttérben vannak, találomra kell belekattintani, a főkategória kiválasztása után nem jelennek meg az alkategóriák... szóval ez még nagyon nem működik. Amit nem értek, hogy addig minek lehet elérni egyáltalán? Ezt előbb tesztelni kellett volna, és csak utána elérhetővé tenni...

(#15553) csibor válasza Male (#15552) üzenetére


csibor
őstag

Amennyire figyelem, ez már a tesztelt verzió, javított változata. Még jó hogy mostanában nincs pénzem hardverre :)

Acer engedi az otthoni ram bővítést?

(#15554) FoBCRaistlin válasza csibor (#15553) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Ha nincs leragasztva...

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15555) Male válasza csibor (#15553) üzenetére


Male
nagyúr

...jaaa... mondjuk a terhelés nagy lehet tényleg. (mondjuk ettől még ez-az fura... na mindegy)

Ahogy FoBCRaistlin írja, ezen áll a dolog. Bár attól, hogy nincs leragasztva, elképzelhető, hogy egy esetleges gariztatásnál kelleni fog az eredeti is.... ugyhogy a biztos válasz, amit az Acer mond rá.

(#15556) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Sajnálom hogy szétbaszták az apróhirdetéses részt :( Számomra használhatatlan

Öreg vagyok már bohócnak!

(#15557) Rabbitf_24 válasza ArmanD. (#15556) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Egy kicsit gyerekes lett, a régi jobban tetszett...

(#15558) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Tud valaki veszprémben (vagy környékén) "jómunkás" embert, aki fémmel dolgozik és korrekt áron vállalna ház módósítást? Vágás fúrás esetleg hajlítás lennének az igények...
Segítségeket köszi!
Szerszám kölcsönzőt találtam de ott főképp a nénit kölcsönözném ki... :D
Abból meg nem lenne Shuttle mITX mod...

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#15559) JanR


JanR
addikt

Számomra vége a hardveraprózásnak... Legalább is egy ideig, amíg nem forr ki egy kicsit. Ez így egy halom **** szerintem :U

Még mindig nem tudok belépni, úgy hogy nem is nézegetem ezt az új izét, amúgy se tetszik.

Marad a fórumozás, gépet fejleszteni, meg úgysem mostanság fogok.

(#15560) helkis válasza JanR (#15559) üzenetére


helkis
addikt

ide még bármikor berakhatod, amit el akarsz adni helyben.. :R
egyelőre én is kivárok, sajna rossz az irány.. nagyon webshop/közösségi design lett.. :(((

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15561) Male válasza SQX_Barto (#15558) üzenetére


Male
nagyúr

Mi a gond vele? Lehet, hogy a házat nem tudja jól megcsinálni, de másban biztos jó :D

Valakit érdekel itt a tenisz?

Február 7.-én este "Amélie estje" lesz a Coubertin stadionban (Párizs). infók.

"A koncepció a tavalyihoz hasonló lesz művészek és játékosok (Kad Merad, Michéle Laroque, Fabrice Santoro, Pascal Elbé, jómagam...) vonulnak fel a pályán. Maria Sharapova és Marion Bartoli tart egy bemutató mérkőzést, de fenntartjuk a jogot az utolsó pillanatig a meglepetéseknek." /A jómagam itt Amélie Mauresmo természetesen... az eredeti szöveget ő írta :)/

Felnőtt jegy: 15 Euro.

Út: fapaddal Párizsba. meg vissza
Szállás: Valami megfizethető helyen... nem muszáj ugyan ott, de valahol a közel, mert legalábbis én bárhol képes vagyok eltévedni :D
Az egész 2-3 naposra tervezve... ahogy olcsón van a jegy.

...pár Mauresmo rajongó talán jön, de nekik is még csak most szóltam.... akit érdekel, dobjon privit.

helkis: A hangsúly a még-en van a mondatodban... attól tartok :(

[ Szerkesztve ]

(#15562) helkis


helkis
addikt

nini: [link] :C

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15563) JanR válasza helkis (#15562) üzenetére


JanR
addikt

Sokáig bírták. Remélem annyira **** az egész, hogy még kapunk 1 évet. :D

(#15564) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget.
Szeretném továbbképezni magam informatikából, - ~ C++ vagy egyéb programozás - de nem találok a közelben ilyen jellegű oktatást az interneten, csak Budapesten.
Ismertek ilyen helyet a környéken? (Veszprém vagy Székesfehérvár, mindegy)

Köszi!

üdv.: ocsi

(#15565) Male válasza ocsi19 (#15564) üzenetére


Male
nagyúr

Ha nem a papír a cél, akkor neten mindent megtalálsz ahhoz, hogy alapvetően megtanuld pl a C++-t. Innentől már csak időt kell szánni rá...

(#15566) ocsi19 válasza Male (#15565) üzenetére


ocsi19
senior tag

Igazából egyrészt a rendszeresség miatt kellene(mármint egy normál jellegű oktatás) - néha kevés az önszorgalmam :) -, másrészt a papír miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15567) JanR válasza ocsi19 (#15566) üzenetére


JanR
addikt

Csak nem munkahelyet váltasz?

(#15568) ocsi19 válasza JanR (#15567) üzenetére


ocsi19
senior tag

...dehoooogy..... :))

(#15569) JanR válasza ocsi19 (#15568) üzenetére


JanR
addikt

De most komolyan kérdeztem :D

(#15571) JanR válasza ocsi19 (#15570) üzenetére


JanR
addikt

Ment privi, arra csak válaszolsz :D

(#15572) JanR


JanR
addikt

Srácok, lan kábelt milyen távolságig lehet elvinni jelveszteség nélkül?

Az egyik barátomnak erős net problémája van külföldön és ahol lakik odáig nem akarják behozni a netet az ottani szolgáltatók. Régen 'tanították' már, hogy meddig jó egy egyszerű lan kábel.

Amúgy 200-300m-ről lenne szó, amit át kéne hidalni valamilyen megoldással mert a mobilnettel szívja a fogát folyamatosan.

Valakinek ötlete?

(#15573) [HUN]Zolee válasza JanR (#15572) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Erősítés nélkül a UTP max 100m-t tud

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#15574) helkis válasza JanR (#15572) üzenetére


helkis
addikt

cat5e 90m-ig ok 100mbiten..
cat6e valamivel jobb lehet ugyanilyen sebesség mellett..

irányított antenna (időjárás függő), vagy optikai kábel (nem olcsó)..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15575) JanR válasza helkis (#15574) üzenetére


JanR
addikt

Na és ha úgy lenne, hogy:

Modem - 100m kábel - router - 100m kábel gép? Vagy a router nem erősíti a jelet?

(#15576) helkis válasza JanR (#15575) üzenetére


helkis
addikt

ki kell próbálni :D elvileg elég egy switch is..
(szar lesz mindig 100-200m-t gyalogolni egy router-modem resetért :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15577) FoBCRaistlin válasza JanR (#15575) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Jaja 100m de a switch megtoldja sztem.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15578) Male válasza JanR (#15575) üzenetére


Male
nagyúr

Inkább 90 (100 - csatik miatti levonás). Router megoldja, igen, ahogy egy switch is.

Viszont ilyenkor jók legyenek a kábelek tényleg... tehát lehetőleg ne "Józsi kipróbálja a krimpelőfogót, és most először a kábelen maradt neki a csati" megoldás :D

(#15579) nagyharcos


nagyharcos
csendes tag

HI!

Keresek olcsón:
- 775-ös, PCI-E, DDR-I, SATA lapot vennék hátlappal, olcsón és gyorsan.
- esetleg félkonfig is érdekelhet ha jó áron jön - az lehet AMD is :))

Lehet vinni olcsón: avagy szekrényürítés
- ABIT AG-8 lap - hibás, nem kapcsol ki, újraindul - egyébként jó
- ABIT NF-7 lap + proci + hűtés - venti pörög, de nem indul (van rajta egy púpos kondi) - a procit nem próbáltam és nem néztem, ha valakinek kell vigye így egyben (nem foglalkozom vele).
- ABIT ST-6 lap + P3 (1000/256/133) proci + alcomp hűtés + 512 SD 133 RAM - csendes netes gép alapja lehet
- MERCURY PVM266am-P + proci + hűtés - venti pörög, de nem indul - procit nem próbáltam és nem néztem, ha valakinek kell vigye így egyben (nem foglalkozom vele).
- FEEL IV atx álló ház - karcos, de ebben még van anyag - nehéz + Codegen 300W táp (20 pin-es)
- ATI RADEON 7500 64 M DDR - AGP - buherált a hűtése - nem teszteltem és nem is fogom
- ASUS 9520/128M - AGP - nem teszteltem és nem is fogom, ránézésre jó
- 2 db CD író/újraíró - nem próbáltam, elméletileg jók
- LG 8161B DVD rom
- 2 db PCI soros port
- 2 db 256 MB DDR-I 333 (NANYA, SAMSUNG mindkettő egyoldalas)
- régi server ház - kibelezve

- NOKIA 6303 jó állapot, másfél éves, (kijelzőn használati karcok), kiváló aksi, gyári töltő, dobozában - Telenor

Ajánlatokat privátban!
ÜDV!

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#15580) JanR válasza Male (#15578) üzenetére


JanR
addikt

Persze, nem olyan kábelt veszünk :)

Kösz srácok, sokat segítettetek.

(#15581) helkis válasza nagyharcos (#15579) üzenetére


helkis
addikt

ment pü! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15582) KaZo


KaZo
csendes tag

Sziasztok!
Keresek ATI Radeon 9500 vagy ez feletti AGP-s videókártyát olcsón. win7-et tettem fel, és a 9200-at csak az XP driverrel (6.11)lehet elindítani, de akkor meg nem megy a catalist control center, pedig kellene, mivel LCD-TV a monitorom, és 1232x692-es felbontással jelenít meg optimálisan.
Ha találok, lesz egy eladó 9200-am.

Z.

Amíg csak fizetgetnek, addig csak dolgozgatunk... Intel(R) Core(TM) i5-4300M CPU 8GB

(#15583) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Eladó párban, Brondi FX Compact Sport Walkie-Talkie - kék 6500 Ft

[link]

(#15584) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Canon A80-as Samsonite táskával eladó: [link]

Olasz férfi valódi bőrkabát, XL méret: [link]

Női valódi bőrkabát S méretben: [link]

Női valódi bőrnadrág S méretben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15585) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Canon A80-as Samsonite táskával eladó: [link]

Olasz férfi valódi bőrkabát, XL méret: [link]

Női valódi bőrkabát S méretben: [link]

Női valódi bőrnadrág S méretben: [link]

(#15586) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Abit KN9 SLI
4200+ X2
2x1Gb DDR800

eladó!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15587) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Régi pénzek/gyűjtemények eladóak:

87-77 különféle magyar vagy magyar érdekeltségű bankjegy gyűjtemény

Szép régi pénzek eladók

Csere is érdekel!

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#15588) helkis válasza L!NK->Q3 (#15587) üzenetére


helkis
addikt

nekem régi nszk márka kellene, korabeli forint árfolyamon, minnél több.. :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15589) L!NK->Q3 válasza helkis (#15588) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

apróban lehet hogy van, a külföldieket nem gyűjtöm
Megnézzem?

Arra építesz hogy a banya kilépteti Németországot az EUR zónából?

[ Szerkesztve ]

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#15590) helkis válasza L!NK->Q3 (#15589) üzenetére


helkis
addikt

poén volt, ám ha van esetleg papír alapú márkád azt szívesen látnám.. :K

dehogy léptetik ki magukat, ők találták fel az egészet, viszont ha felbomlik az egész zóna, akkor ők sem tudnak mit tenni, márka lesz megint.. nem építek rá..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#15591) L!NK->Q3 válasza helkis (#15590) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

Ha találok félreteszem neked.

Osztrák/magyar koronáim vannak (még monarchiások) az ne nemjó?

Magyar érméket viszont keresek, ha van vkinek az szóljon.

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#15592) vinikorn


vinikorn
aktív tag

ATX-es ház kellene. 4-5-6 éves márkásabb darab. Elfogadható állapotban és amit már nem lehet kapni újonnan.

(#15593) Mi5i


Mi5i
aktív tag

Üdvözlet,

Keresnék 2x2GB ddr2 ramot, 800-as minimum legyen, ami azért bírjon egy kis pluszt 5-5-5-15 környékén. :)
Most 800-as crucial van 2db, emellé kerülnének.

(#15594) b-max


b-max
aktív tag

Eladó Microsoft Sidewinder X5 :

[link]

4e Ft

próbagari van rá, kisebb karcok, de nincs agyonhasználva. Ajka-Veszprém-Fehérvár vonalon átvehető.

[ Szerkesztve ]

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#15595) JanR


JanR
addikt

Esetleg valakinek egy minőségi fejhallgató? Sennheiser HD555

(#15596) ocsi19


ocsi19
senior tag

Eladó egy Gigabyte 4850 512MB GDDR3 Zalman - Doboza, leírása megvan.
Egy kicsit zörög a hűtője, de jól működik. - 14e

[ Szerkesztve ]

(#15597) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Keresek 8max10K-ért hibátlan PCI-E VGA

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15598) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok!

Keresek 2x1Gb DDR2 Ramot, 800Mhz-est!

Köszi

(#15599) FoBCRaistlin válasza JamesHolden (#15598) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#15600) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Eladó cuccaim: Asrock H67 mITX alaplap, Intel i7 2600 3,4 GHz processzor + gyàri hütö. Minden garanciàs (ipon + LeC a ph-ról), nemrég vettem, de ràjöttem Z68at akarok meg k-s procit tuningra.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.