Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#651) oriic válasza ChrystianHUN (#650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csodalatos, foleg a sniperekkel. ;]

Live-Die-Respawn

(#652) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jött patch

Live-Die-Respawn

(#653) Busterftw válasza ChrystianHUN (#650) üzenetére


Busterftw
veterán

Jo, de az a nyitott mid sem annyira nyitott.
Inkabb az zavar, hogy szogletes labirintus az egesz palya kis mozgasterrel.
Mindenki lehet akarhol, ami ugyan izgalmas, de sosem haltam ennyiszer meg random x iranybol.
1 helyen kb 3 iranybol tudnak minimum lekaszalni.

(#654) ChrystianHUN válasza Busterftw (#653) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Igen de talán ha majd nem TDM lesz az összes meccs hanem az emberek kezdenek taxolva fustokkel játszani akkor sokkal több taktikai elemet fog nyújtani a pálya

(#655) Dendytv válasza ChrystianHUN (#654) üzenetére


Dendytv
senior tag

Az már majd csak ranked-ben lessz szvsz mig sima mecsseket tolunk addig ez fog menni

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#656) ChrystianHUN válasza Dendytv (#655) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Igen az biztos. Amúgy jól tudom hogy még nincs bejelentve a ranked indulás dátuma?

(#657) Dendytv válasza ChrystianHUN (#656) üzenetére


Dendytv
senior tag

Egyenlőre még nem tudni ! Én is így halottam !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#658) Vanir válasza Dendytv (#657) üzenetére


Vanir
veterán

lesz* egyelőre* hallottam*
Írásjelek elé nem rakunk szóközt. Ezt azerencsétlen nyelvet ne erőszakoljuk már meg ennyire...

[ Szerkesztve ]

(#659) lofagi


lofagi
addikt

Ahhoz képest, hogy a patch notesban nekem nem tűnik olyan sok mindennek, ez az 1gb patch elég komoly.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#660) lofagi


lofagi
addikt

Oké, nem tudom,hogy miért, de most beléptem és 2 extra hőst ki tudtam lockolni. Szóval, így már csak egyet kell kigrindelnem. Legalábbis most úgy néz ki. Érdekes. Remélem nem valami bug és majd visszaveszik. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#661) oriic válasza lofagi (#660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én meg megkaptam az elzárt skineke amiket már elvileg kinyitottam a pass-al.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#662) DonMedve válasza lofagi (#659) üzenetére


DonMedve
addikt

Legalább nem 30-40GB ahogy egy másik lövöldébe megszokhatták! :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#663) lofagi


lofagi
addikt

Ez így elég kellemes kis ui design. Amúgy ez a Golden Gun egy nagyon beteg cucc! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#664) Kanczy válasza oriic (#661) üzenetére


Kanczy
veterán

Én megkaptam a hiányzó sprayt, 45 (?) Radianite Pontot és a Spectre skint, de az egyik ingyen agentet nem... van, aki kapott két ingyen agentet, és olyan is, aki semmit. Akkor várok tovább, pedig nagyon Reynaznék már :K

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#665) ChrystianHUN válasza Kanczy (#664) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Nalam minden problema megoldodott jelenleg. MInden content es hozza kapcsolodo jutalom jol mukodik jelenleg.

(#666) McNamara


McNamara
Ármester

Sziasztok!
Eléggé megtetszett ez a game és jól is megy szerencsére :) Ketten szoktunk játszani haverommal, de szívesen csatlakoznánk másokhoz. Full teambe azért jobb lenne tolni.

(#667) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Ennyire benne van mindenki a gameban hogy ilyen kihalt a topik? :DD

(#668) Busterftw válasza ChrystianHUN (#667) üzenetére


Busterftw
veterán

Amíg nincs új patch/változás nincs nagyon miről beszélni. :)

(#669) Kanczy válasza Busterftw (#668) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez nem feltétlenül igaz.

Én pl. észrevettem, hogy 4-5 napja sokkal rosszabbul játszom (25k átlag helyett 15, sokkal több párbajt veszítek, stb.), és nem értettem, hogy ez mitől van. Az viszont feltűnt, hogy újonnan nagyon sokszor (konzisztensen) van az, hogy pár méterről, guggolva beleeresztek 8-10 golyót valakibe Vandallal vagy Phantommal, és csak 2-3 talál.

Másrészt abszolút meccsfüggő, hogy mit ad be a játék. Van, amikor folyamatosan one tappelni tudok, és van, amikor nem tudok lelőni senkit, hiába csinálom ugyanúgy. Ilyenkor rendkívül frusztráló, mert sokszor tudom, hogy meg kéne halnia valakinek, illetve ezek azok a meccsek, amikor engem mindenki előbb lát meg / one tapel.

Úgy látszik, pontosan ezt vették észre mások is. Nálatok ilyesmi van?

Ugyanitt, még mindig nem kaptam meg a 2. free agentet, közben a legtöbb barátom nemhogy azokat, de még ingyen agentet is kapott...

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#670) oriic válasza ChrystianHUN (#667) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam pl pihen pár napot, kicsit sokat játszottam vele mostanában.

Live-Die-Respawn

(#671) Busterftw válasza Kanczy (#669) üzenetére


Busterftw
veterán

Elvileg a hitbox syncet javították, előtte volt ilyen hogy nem regisztrált egy csomó lövést.

Én pl nem szeretek guggolni lövés közben, mert sokszor előfordul hogy fejmagasságban tartva a crosshairt guggolva folyamatosan testre/lábra érkeznek a lövések.

Ez ugyanúgy igaz amikor engem lőnek, a damage report egyszerre megmondja.
A változó teljesítmény szerintem most azért van, mert sokkal több player szabadult be.
Most mi is csak olyan meccseket kapunk ahol 13:4 a vége vagy fordítva.
Ez van, a ranked majd helyre rakja a dolgokat.

(#672) pRoject22 válasza Kanczy (#669) üzenetére


pRoject22
őstag

Nálam is ez van, bétában volt 43 killem is, itt meg van amikor 5-6 killben vagyok, 2 méterről tisztán belövök az emberbe fél tárat és a végén halok majd jön az infó ,hogy 0 demage :D

Nem tudom ez miért van de én is kezdek kiégni ebből, ha nem javul akkor delete game lesz és játszok mással :U

¯\_(ツ)_/¯

(#673) SkiDev válasza Kanczy (#669) üzenetére


SkiDev
senior tag

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nálam van a hiba. Az éjszaka toltam egy gyönyörű 6/20-at. Nem vagyok jó játékos, aláírom, igaz nekem sosem ad be semmit, de a patch előtt már-már pozitív átlagokat hoztam. :U

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#674) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Én meglehetősen hianyolok statisztikákat a játékon belül. Fegyverekre az accra, mapokra stb. Jó lenne látni fegyverekkel produkalt pontosságot a kda-t stb.

(#675) DonMedve válasza ChrystianHUN (#674) üzenetére


DonMedve
addikt

Szerintem csak idő kérdése, szinte biztos vagyok bent, hogy lesz. De igaz, hogy alapból bent lehetne.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#676) pRoject22


pRoject22
őstag

Érdemes megnézni ezt a videót, szépen kielemzni ,hogy mivel is van baj pontosan, egyelőre én is letöröltem, majd jövőhéten a Ranked-al hátha jön egy patch erre a borzalmas hitreg problémára..

3.20-tól.

[link]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#677) McNamara válasza pRoject22 (#676) üzenetére


McNamara
Ármester

Az komoly.... ;]

(#678) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Lehet tudni jovo heten melyik nap elesedik a ranked?

(#679) oriic válasza ChrystianHUN (#678) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mennyire fix, hogy jövő héten jön?

Live-Die-Respawn

(#680) ChrystianHUN válasza oriic (#679) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Ha jol emlekszem tweet volt rola ugyhogy szinte teljesen.

(#681) lofagi válasza ChrystianHUN (#680) üzenetére


lofagi
addikt

Pedig egyelőre semmilyen infó nincs róla, csak találgatásokból szűrik le,hogy a héten fog jönni. Ha jön a héten patch, akkor jön a ranked is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#682) oriic válasza lofagi (#681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért mondom, mert én sem találtam erről infót, pedig várnám már. Azért szünetel játék nálam is.

Live-Die-Respawn

(#683) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#684) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

https://esport1.hu/news/2020/06/16/valorant-riot-games-hamarosan-visszater-a-rated-a-ranked-mod-heldeus

(#685) oriic válasza ChrystianHUN (#684) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindig elfelejtem Zieglert is csekkolni ilyen témában. :DDD Remélem, hogy tényleg megkapjuk és nem késik majd.

Live-Die-Respawn

(#686) ChrystianHUN válasza oriic (#685) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Igen én is mert a normál meccseken egyre gyakoribb a leaver és a 4v5 meccs ami nem jó.
Amúgy most már jó pár meccs benne van egy meg nem találkoztam egyértelmű csaloval. Mi a meglátás ezzel kapcsolatban?

(#687) oriic válasza ChrystianHUN (#686) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Béta első napja óta játszom, talán 1db alkalommal találkoztam csalóval, de az sem volt biztos. Engem ahogy te is írtad a kilépkedő egyének zavarnak. Ezért kellene az a rohadt surrender gomb is végre.

Live-Die-Respawn

(#688) pRoject22 válasza oriic (#687) üzenetére


pRoject22
őstag

Viszont az lenne az igazságos ,hogy 4v5 meccset is szakítson meg a rendszer és azok a játékosok ne bukjanak semmit akik nem léptek ki, a leaver meg kapjon egy napos eltíltást, akkor tuti nem afkolna le...

¯\_(ツ)_/¯

(#689) oriic válasza pRoject22 (#688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Leaver elvileg kap bant, legalábbis amikor net szakadás miatt kidobott játék, 1 órás eltiltást kaptam. lofagi a tanúm rá. :D

Live-Die-Respawn

(#690) htc07 válasza oriic (#689) üzenetére


htc07
addikt

Ja, velem is megtörtént már párszor, pedig nem celeronon játszok mikrohullámú nettel. :N Így nem sok értelme van a szankcionálásnak (mondjuk a rankednek sem)

[ Szerkesztve ]

(#691) ChrystianHUN válasza pRoject22 (#688) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Teljes premadenel vagy boostolasnal ez elég visszás tud lenni....

(#692) pRoject22 válasza ChrystianHUN (#691) üzenetére


pRoject22
őstag

Boostolni nagyon nem lehet mert 2 rankon belül kell lenni ahhoz ,hogy együtt tudjatok menni

¯\_(ツ)_/¯

(#693) ChrystianHUN válasza pRoject22 (#692) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Freebto play és lolban is megoldják. Hidd el itt is meg fogják :W

(#694) ChrystianHUN válasza oriic (#687) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Következő patchel együtt jön a surrender gomb is amúgy :))

(#695) lofagi válasza pRoject22 (#692) üzenetére


lofagi
addikt

Igazából csak annyi kell,hogy 4 magasabb rangú összehoz egy új accot és felhúzzák az 5-et addig amíg aztán ő is be tud csatlakozni. Szóval mindenre van megoldás.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#696) pRoject22 válasza lofagi (#695) üzenetére


pRoject22
őstag

De akkor meg a 4 új acc lesz kissebb mint a boostolandó acc nem? Javíts ki ha én gondolom rosszul :)
A legjobb az lenne ha egy gépről csak egy accot lehetne regisztrálni, pl smurf playerek ne csesszék szét a többiek játékát mert az megöli az egész mmr-es kialakítást szvsz

¯\_(ツ)_/¯

(#697) lofagi válasza pRoject22 (#696) üzenetére


lofagi
addikt

Nem, nem, azt jól gondolod, de akik magasabb szinten vannak, gondolod,hogy nehéz dolguk lesz feljutni oda megint? :D Főleg, ha 4 összeszokott játékosról beszélünk.

Nem véletlen van a Smurf kifejezés, s itt is lesz bőven, hidd el. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#698) pRoject22 válasza lofagi (#697) üzenetére


pRoject22
őstag

És megéri vesződni meg kínlódni egy emberért annyit? Én magamból indulok ki nekem pl mindig egy accom van mindenhol, pl steamen 2008-ban regeltem be és azóta is azt használom.

¯\_(ツ)_/¯

(#699) ChrystianHUN válasza pRoject22 (#698) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Lolban sokan ezért komoly pénzeket fizetnek

(#700) pRoject22 válasza ChrystianHUN (#699) üzenetére


pRoject22
őstag

Pedig ezt kellene valahogy beszüntetni, sokkal jobb meccsek lennének

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.