Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#501) oriic válasza Busterftw (#500) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak várakozni kell.

Live-Die-Respawn

(#502) jansky1 válasza oriic (#501) üzenetére


jansky1
senior tag

Bakker, akkor jobban jártunk volna, ha mind kilépünk? Nem kaptam volna mínusz mmr-t meg visszasorolást, csak várakozási büntetést?

(#503) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok!

Gyerek fáraszt ezzel a játékkal. Be lehet még jutni? Van egy olyan, hogy kössem össze a Twitch-el, az elvileg megvan (ezt honnan tudja ellenőrzni a riot? E-mail címet néz?), néztem a streamereket itt minek kellene történnie? Röviden ezeket nem értem. Köszi :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#504) Rony949 válasza h1mpi (#503) üzenetére


Rony949
őstag

Felmész a Riot weboldalára, regisztrálsz és összekötöd a fiókodat a Twitch fiókoddal. Onnantól kezdve már csak nézegetni kell Valorant streameket (fontos, hogy droppos streamet nézz).

Állítólag 2 óra után már nézned sem kell, mert benne vagy a rendszerben és bármikor megkaphatod a Valorant hozzáférést, de állítólag ha tovább nézed a streameket, nagyobb eséllyel jutsz be. Én pl. körülbelül 30 óra streamet néztem, mire megkaptam.

Személyes véleményem szerint nagy fasság ez az egész Twitch drop, miért nem lehet ezt is normálisan megoldani, mint a többi bétákat?

(#505) DonMedve válasza h1mpi (#503) üzenetére


DonMedve
addikt

Válaszoltak...

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#506) h1mpi válasza Rony949 (#504) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi a választ, akkor "nézem"...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#507) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Masnal nem jott az elo, hogy csak torok szerverekre rakja be? Halisten tegnap mar jo volt de napokig csak torok tarsakat es ellenfeleket kaptam rankeden meg sima meccsen is. (Azt meg sem emlitem h kommunikalni azt nem tudnak, vagy csak spammeltek torokul a chatet)

Live-Die-Respawn

(#508) IreN!CuS válasza oriic (#507) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Török nem - bezzeg mennyi red army kolléga rohangál szabadon hihetetlen - nem tudom melyik a rosszabb :(

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#509) szebe válasza IreN!CuS (#508) üzenetére


szebe
őstag

Ráadásul ők ha nem VPN-eznek, kommunikálni is esélytelen velük...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#510) oriic válasza IreN!CuS (#508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oroszokkal meg nem talalkoztam de minap ket kazahsztani 12 eves osztotta az eszt. :D

Live-Die-Respawn

(#511) IreN!CuS válasza oriic (#510) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Szerencsés csillagjegyben születtél akkor :)

szebe: erre mondom, hogy jobb, hogy nem beszélnek 99%ban amúgy is ordítva cyka blyat van

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#512) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valorant megjelenés - Június 2. Premiernapon új skinek, új agent, új pálya.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#513) lofagi válasza oriic (#512) üzenetére


lofagi
addikt

Oh. Sokáig nem kellett várni rá! :] Végre lesz értelme a grindnak! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#514) oriic válasza lofagi (#513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+ béta véget ér május 28-án.

Live-Die-Respawn

(#515) saen válasza oriic (#514) üzenetére


saen
veterán

Akkor bele kell húzzak, még alig játszottam :D

(#516) jonnyjoker01 válasza oriic (#512) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Furcsállom, hogy ilyen hamar. Azért van még probléma a játékkal, főként az ingadozó FPS-ről panaszkodnak még.

Üdv. Johnny

(#517) Rony949 válasza jonnyjoker01 (#516) üzenetére


Rony949
őstag

Folytatódik a bétázás, csak nem lesz odaírva a játék mellé, hogy 'beta'. :)

(#518) Busterftw válasza saen (#515) üzenetére


Busterftw
veterán

Annyira ne siess, torolve lesz minden. :)

(#519) saen válasza Busterftw (#518) üzenetére


saen
veterán

Tudom csak az volt a terv, hogy megismerem a játékot mielőtt mindenkit ráengednek. Ez jó eséllyel elmarad mostmár.

(#520) h1mpi válasza oriic (#512) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez azt jelenti hogy bárki számára elérhető lesz? Mekkora looser vagyok hogy szereztem egyet... :U

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#521) oriic válasza h1mpi (#520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, azon a napon free-to-play teljes változat jelenik meg.

Live-Die-Respawn

(#522) pRoject22


pRoject22
őstag

És akkor 1.0-ban már a Vanguard is teljes erejével fog működni? Mert épp most csaltak le nekünk rankedet és 13-1 -re aláztak le, mégcsak elbújni sem tudtunk, oda walkolt és lekéselt, az utolsó körökben már tálcán volt :D

¯\_(ツ)_/¯

(#523) saen válasza pRoject22 (#522) üzenetére


saen
veterán

Szintet fog lépni az anticheat, de az nem azt jelenti, hogy nem lesz csaló. Ami biztos újdonság lesz az, hogy bekapcsolják az automata érzékelést, ha úgy látja a progi, hogy csalsz, meccs közben is letilt. Ez nincs a bétában jelenleg.

(#524) savior


savior
őstag

Játszottam egyet.
Első pár körben bénáztam, de aztán elég jól belejöttem és sikerült 16 killt összeszedni, és nyertünk is.
Egész jó játék.
Azt nem tudom fogok e még vele játszani, nekem ez túl sok adrenalin.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#525) pRoject22 válasza saen (#523) üzenetére


pRoject22
őstag

Már az is segitség, mondjuk aimbotos az ritkán van, inkább csak a sunyi WH jellemző, nem tudom ,hogy a WH-t is tudja-e a Vanguard érzékelni, remélem arra is van valami okosság

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#526) Busterftw válasza savior (#524) üzenetére


Busterftw
veterán

Csak az elejen az, meg amikor egyedul veded a spike-ot es 3-an keresnek. :D
Ugy kell felfogni, hogy nincs ranked.

En veszitettem sok meccset, de ha a tarsasag es a jatek jo volt, nem bantam.
Most pl vesztettem egyet, 4 orosz a chatben irogatott es csak a killre mentek.
Ha en nem veszem fel a spike-ot az elejen, akkor ott marad spawn pointnal egesz meccs alatt.
Semmi coop, semmi kommunikacio. :)

(#527) oriic válasza jonnyjoker01 (#516) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegyük hozzá, hogy én azt hittem hogy lesz egy open béta időszak is. El kellett volna adnom accountomat nekem is még az első napokban 200+ fontért. ;]

Live-Die-Respawn

(#528) lofagi válasza oriic (#527) üzenetére


lofagi
addikt

Jaja, aztán a végén még kifogtál volna valami csalót és buktad volna a jövőre nézve a játékot. Jobb ez,h nem adtad el.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#529) oriic válasza lofagi (#528) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vegul is igazad van. :R

Live-Die-Respawn

(#530) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Nekem ezt írja,de gondolom béta alatt elő is fordul és dolgoznak ezen.
Csak van olyan eset,hogy fogja magát és magától kilép ez miért van? :Y
MSI AB használok.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#531) lofagi válasza oriic (#529) üzenetére


lofagi
addikt

Néha olyan érzésem volt evvel a videóval,hogy te vagy álnéven! :D :R

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#532) oriic válasza lofagi (#531) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rólam szól. :D

Live-Die-Respawn

(#533) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szoval nem lesz ranked premierkor, csak kesobb. :D Hajaj, erdekesek lesznek megint a meccsek. :))

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#534) Busterftw válasza oriic (#533) üzenetére


Busterftw
veterán

Mikor torlik a jelenlegi progresst?

Szerintem azert nem lesz ranked, mert a free to play miatt tomegevel lesznek uj jatekosok.

(#535) oriic válasza Busterftw (#534) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

28-án van utolsó béta nap, ha annak vége már törölnek is elvileg. Startkor már csak a beta rewards-ok, meg a korábban bejelentett extra player card lesz meg. (Illetve aki költött pénzt az visszakapja az összeget +20%-ot)

Live-Die-Respawn

(#536) pRoject22


pRoject22
őstag

Csak a rankokat törlik vagy nullázódik a teljes mmr szint is?

¯\_(ツ)_/¯

(#537) oriic válasza pRoject22 (#536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindent törölnek, csak az marad meg, amit előző hsz-ben írtam.

Live-Die-Respawn

(#538) pRoject22 válasza oriic (#537) üzenetére


pRoject22
őstag

Thx

¯\_(ツ)_/¯

(#539) jansky1


jansky1
senior tag

Mit nem adnék sima public szerverekért. Mehetne a max agentszámmal, mindenből egy/oldal. :U

(#540) Rony949


Rony949
őstag

Kis rövidke vélemény a játékról:

Nem játszottam olyan sokat, max 4-5 órát csak. Ezelőtt még nem volt dolgom hasonló Counter Strike-os játékkal és nagyon úgy tűnik, hogy nem ez az én világom. Voltak szórakoztató meccsek, nem mondom, de a Rainbow Six komplexitása például sokkal jobban bejön (csak kár hogy az még mindig egy bugos szar, de ez részlet kérdés :D).

Még egyelőre nem törlöm le, egyszer-kétszer rá fogok nézni alkalmanként hogy milyen. A lényeg, hogy a béta nem győzött meg.

(#541) DonMedve válasza Rony949 (#540) üzenetére


DonMedve
addikt

Én anno COD-os voltam, CS-re rá se bírtam nézni. De ez beszippantott! :B

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#542) Vanir


Vanir
veterán

Az első 40 meccsemen nem volt csaló, most 3 meccs alatt 2 blatáns aimbotter. De legalább az anticheatnek indulnia kell a vindózzal ugye. :))

(#543) FoLey-v válasza Vanir (#542) üzenetére


FoLey-v
addikt

Érdekes nálam is volt olyan játékos aki elején darált minket nem is egyszer hozta le. Utána meg megállt nála a tudomány. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#544) lofagi válasza FoLey-v (#543) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem ebből még nem derül ki ,h valaki csak vagy sem. Nekem is volt már nem egyszer olyan,h egyik oldalon nagyon jól ment aztán meg alig.

Nagyon kíváncsi vagyok ,h milyen változásokat kapunk a megjelenéskor.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#545) oriic válasza lofagi (#544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Amugy imadom, de most premierig letettem. Megint only torokokhoz pakol be, akik meg keres utan sem hajlandoak angolul dumalni vagy ertelmesen jatszani...

Live-Die-Respawn

(#546) ClydeBeka2 válasza oriic (#535) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Kaptam béta kulcsot, de még csak a tutorialt toltam le. Érdemes 1-2 meccset menni, fogok ezért kapni valamit? :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#547) lofagi válasza ClydeBeka2 (#546) üzenetére


lofagi
addikt

Tudsz szerezni pár titlet, kártyát és egy figyegőt, de elég sokat kell ezekhez játszani.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#548) ClydeBeka2 válasza lofagi (#547) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Akkor hagyom, köszi.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#549) lofagi válasza ClydeBeka2 (#548) üzenetére


lofagi
addikt

Ma van vége a bétának, így biztos. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#550) Busterftw válasza lofagi (#549) üzenetére


Busterftw
veterán

10:11 allasnal kiszortak minket. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.