Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#251) pachito


pachito
őstag

:DDD

(#252) Skilly válasza pachito (#251) üzenetére


Skilly
aktív tag

Neked is behalt a játék? :W Pont megcsinálnám a napi küldetéseket, meg úgy szórakoznék erre ez fogad.

Amúgy amiket most béta alatt szerzek, azok megmaradnak a rendes megjelenéskor? Tehát amiket nem pénzért, hanem a fejlődésért kapok.

HyperX

(#253) Chuzzlee803 válasza Skilly (#252) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Ahogy nézem, nem egészen egy órája patch volt. Mi is most játszanánk, de így nehézkes :F

(#254) _cHAos_ válasza jonnyjoker01 (#241) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

A grafikára/megjelenésre értettem a prev gen/mobiljáték színvonalat, én sem vagyok grafika-buzi (tavaly pl. csak a RE 2-t játszottam végig) DE a Valorant nekem egyszerűen nem üti meg a szintet 2020-ban a megjelenítés terén, ettől még a Network kód, szerver háttér infrastruktúra lehet Top1, nem érdekel. Azt is értem, hogy az volt a cél, hogy Pistike öt éves irodai notebookján is fusson, de engem ez abszolút hidegen hagy. :) Gázul fest a játék, úgy az összkép, mint a modellek, pályák, skinek, kb. minden.

[ Szerkesztve ]

(#255) Skilly válasza Chuzzlee803 (#253) üzenetére


Skilly
aktív tag

Igen. Közben rájöttem, hogy mindenkinek behalt. Amúgy szívesen csatlakoznék másokhoz, hogy ne egyedül kelljen szórakozni.

HyperX

(#256) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Saját képem, bugos volt a select képernyő:

alt="[link]" title="[link]"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#257) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Patch notes

Live-Die-Respawn

(#258) JanR válasza pachito (#251) üzenetére


JanR
addikt

Nekem az összes beállításomat felejtette el, de azon kívül jól futott :D

(#259) pachito válasza Skilly (#252) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem minden bétás szerzemény megmarad

@JanR: te kis mázlista :P

[ Szerkesztve ]

(#260) lofagi válasza oriic (#257) üzenetére


lofagi
addikt

Nah, kellett neked tanulni a bhoppot a slow miatt! :D :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#261) _cHAos_ válasza jonnyjoker01 (#241) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Egyébként annyira hiperkompetititív a Valorant, hogy ilyen noskill low-okat mint Kriszhadvice is 10x annyian néznek perpill Twich-en visszajátszásból kulcsért, mint DraQu élőben, ahogy 400 APM Power AIM-el tolja a Doom Eternal Ultra Nightmare-t. ;] Bohóc ez a játék szvsz, számítógép nélküli bohócoknak. Így kell FPS-t játszani egyébként 2020-ban. ;)
Szuperkompetititív, röhög a vakbelem, a RIOT-nak annyi köze van az FPS műfajhoz, mint nekem az űrhajózáshoz. ;] Túlhypolt összelopkopkodott fos a játék, lehet vele nem egyet érteni, normálisabb helyeken cikket sem érdemelt. (IGN-en, Gamestar-on semmi nem jelent meg róla :U ) ;) Sztem nagyon ratyi, de ez a személyes véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

(#262) Tajrexi


Tajrexi
tag

Másnál is előfordul hogy eltűnik a map?

(#263) lofagi válasza _cHAos_ (#261) üzenetére


lofagi
addikt

A srác valóban nagyon profi. Doom-ot valószínűleg úgy játszik, mint senki más. Ellenben a kettőt összehasonlítani olyan, mintha a teniszt hasonlítanád a focihoz, mindkettő sport, mindkettőben van labda is mégis semmi közük egymáshoz.

Illetve korábban már lett írva neked,hogy nem kell teleszemetelni a hozzászólásaiddal a topicot. Szerintem már mindenki rájött,hogy neked ez a játék nem tetszik, mit erősködsz még? :F

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#264) pachito válasza _cHAos_ (#261) üzenetére


pachito
őstag

Miért haragszol ennyire a játékra? :D Illetve miért fáj az ha más embereknek más az értékrendje? Csak egy gyors példa a kommentedből kiindulva: kurvára nem érdekel a Doom. Lehet nyálcsorgatós álleejtős grafika meg hentelés orrvérzésig, akkor se fog egy percig se lekötni mert pont az a stílus ami hidegen hagy. Mégse megyek a Doom topikba trollkodni..

(#265) jonnyjoker01 válasza JanR (#258) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem olyan hiba volt, hogy a soloqueue party TEAM chatben (agent választásnál) egyszerre vagy 20-an beszéltek, értelemszerűen nem azok a játékosok akiket kiírt a játék mint csapattárs.:DDD Bent ragadtam amíg le nem állították a szervereket és mindig jöttek újabb emberek a chatbe:DDD

Üdv. Johnny

(#266) SmallWill


SmallWill
csendes tag

Sziasztok!
Az a kérdésem lenne hogy mennyi ideig kell liveot nézni hogy megadja a kulcsot?

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#267) lofagi válasza SmallWill (#266) üzenetére


lofagi
addikt

2 óra után már jogosult vagy rá.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#268) sittes79 válasza SmallWill (#266) üzenetére


sittes79
addikt

Kb mióta farmolom többe van a villany számlám és elegem lett, igy megvettem inkább 5 EUR-ért tele lett a hócipőm! Lehet bannolják, de ma egész nap toltam, szóval le is xarom! :D

(#269) oriic válasza lofagi (#260) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyi. Hagyom is a fenebe. :D Raze nerf erdekes, meglatjuk mennyire marad hasznalhato.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#270) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Tegnap kaptam kulcsot (végre).
Fel is tettem este, mert volt rá időm és nyomtam egy játékot. Nagyon tetszik a játék élmény csak szokni kell, mert több dologra is lehet figyelni, mint egy sima CS:GO esetén.
Viszont az igazi és bosszantó problémám az In-game van.
21:9-es monitorom van és a menüben szépen szét is van húzva ahogy illik, viszont játék közben 16:9-re ugrik összee. :W
Valakinek esetleg van hasonló tapasztalata és tudta orvosolni a problémát? :F

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#271) oriic válasza syIex (#270) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem lofagi játszik 21:9-es monitorral, hátha tud segíteni.

Live-Die-Respawn

(#272) pachito


pachito
őstag

1 hét játékkal való ismerkedés után, személyes benyomásom alapján a tier listem:

S+

1.Raze

Érkezik a nerf, vissza fog esni picit népszerűségben és hatékonyságban is de addig listavezető, szerintem alapvetően nem arról szólna a játék hogy hármas killeket szerezzünk 1-1 sima képességgel, az a gránát pedig a legnagyobb offender

2. Sage

Minden körülmények között hasznos skillek, 1-1 kritikus pontot hosszú időre képes lekapcsolni, őt is gyengítik picit de bőven jó lesz

S

1. Phoenix

Rugalmas, sebző-healelő képességek, könnyen tanulható, hatékony

2. Brimstone

Kis map ismerettel illetve oktató videókkal hasznos képességek támadóként és védekezőként is...ő viszont igényli az összhangot, a csapatmunkát, egy jó premadeben tudom elképzelni

A+

1. Viper

Ő is zónázik, hozzá is kell mapismeret illetve rutin, no meg a jó csapat, viszont egy fokkal gyengébbnek érzem a kitjét mint Brimnek

2. Breach

Eléggé skill igényes, ha jó ütemben használja a képességeit elég jól szét tud ugrasztani csapatokat

A

1. Cypher

Támadásra gyakorlatilag az egyik leggyengébb skill settel rendelkezik ezért nem került feljebb, védekezésnél pont fordítva

2. Jett

Talán a legmobilisabb ember a listán, lehet vele big playeket tolni, közepes kit, az ultijával viszont rengeteg ace-t láttam más emberektől, talán a legtöbbet a listáról

3. Sova


Neki univerzálisabb a kitje mint Cyphernek viszont elég könnyű megszabadulni a kémnyíltól (ráadásul fal mögött nem mutat semmit) és a dróntól is, utóbbi ráadásul szerintem aránytalanul drága is, ulti trükkös és nehéz jól használni

B

1. Omen

Átlagos/átlagon aluli képességek, ulti se valami nagy szám, persze bőven használható

Összességében szerintem elsőre egy-két kihágástól eltekintve jól sikerült belőni a balanszt de nyilván érkeznek még a jövőben kisebb-nagyobb foltozások.

(#273) JanR


JanR
addikt

Nekem pedig már is meg van az első negatív pont!
Ugyan az mint a LOL-ban, szinte minden körben van 1 AFK, vagy valakinek richtig el kell mennie a játék felénél. 2 kört nyomtam reggel, az egyik 4v5 volt a másik pedig 3v5. Csodás.

Remélem itt is lesz szankció az AFK-kra, és a kilépőkre.
Én elhiszem, hogy valakinek sürgős dolga van, vagy nem ér rá végignyomni egy teljes kört.
De az akinek nincs elég ideje egy teljes csatát végignyomni, ne kezdje el. Jól fel is ba**ott.

Ileltve 3 nap után meg is volt az első reportom.

(#274) pachito válasza JanR (#273) üzenetére


pachito
őstag

Akkor ez nem a te játékod lesz, nálam túlzás nélkül minden harmadik meccsen van egy kilépő, általában az én oldalamon :DDD

(#275) jonnyjoker01 válasza syIex (#270) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is 21:9 monitorral játszok, nem támogatják direkt az Ultrawide-ot, hogy "mindenkinek egyenlő esélye legyen". Ezért nem támogatott a 4:3 nyújtott képarány és bármilyen egyéni felbontás sem.

Én nem értek ezzel egyet mert ilyen alapon mindenre rá lehet illeszteni. Limitálják az FPS-t 60-ra mert nem mindenkinek van 60+ hz monitora, hogy egyenlő esély legyen. Adjanak a játék engine-be 40ms input lagot, mert nem mindenkinek van 1ms monitora / egere és jó GPU-ja, hogy meg legyen az egyenlő esély. Fusson a játék egyetlen felbontásban, 1280x720-ban, mert nem mindenkinek fut jól a játék fullHD-n és afelett.

#273 JanR: lesz szankció pub és ranked meccsekben is, erre kitértek twitteren és interjúkban is (azt hiszem bár be is vezették, ha megpróbálsz kilépni, figyelmeztet, hogy bünti jár a meccs elhagyásáért). De az tény, hogy ilyen játékot jobb csapatban játszani, soloqueue MINDEN kompetitív játékban kínszenvedés.

Üdv. Johnny

(#276) syIex válasza jonnyjoker01 (#275) üzenetére


syIex
veterán

Pfff az úgy szép megoldás.
Ez eléggé szivatás amúgy.
Találtam egy [videót] ami valahogy mégis megnyújtja a képet.
Nem tudom, hogy így jobb lesz-e vagy sem maga a játék élmény, majd kipróbálom.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#277) SmallWill válasza lofagi (#267) üzenetére


SmallWill
csendes tag

Rendben köszönöm?!

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#278) SmallWill válasza sittes79 (#268) üzenetére


SmallWill
csendes tag

Rendben köszönöm!

privát üzenetre illik válaszolni :)

(#279) jonnyjoker01 válasza syIex (#276) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, páran akik nyújtottan akarnak játszani megtalálták ezt a hibát, de nagy valószínűséggel Riot javítani fogja, merthogy hivatalosan ellene vannak. Ezért én nem ajánlanám a nyújtottban való játszást, mert a függőleges és vízszintes egér érzékenység különböző lesz, ami az "izommemóriádat" (muscle memory - van erre egyáltalán magyar szó?) bezavarná.

Üdv. Johnny

(#280) syIex válasza jonnyjoker01 (#279) üzenetére


syIex
veterán

Értem mit mondasz.
Akkor nincs mit tenni be kell nyelni és így kell nyomjam..... :W
Hihetetlen, hogy ennyire köcsögök már elnézést a kifejezésért.
Mindenki próbálja a 21:9-et aktivizálni ezek meg még ellene vannak, holott a LoL-ba is megy... :(((

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#281) jonnyjoker01 válasza syIex (#280) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én sem értem ezt, jóval nagyobb előnye van egy 240Hz vs. 60Hz játékosnak, mint 21:9 vs. 16:9 játékosnak, szerintem elég hülye döntés.

Arról amúgy nem is beszélve, hogy Ultrawide 100 FOV-ot is lehetne tartani ugyanúgy, igaz vertikálisan maradna le információ 16:9-hez képest (bár ebben a játékban nincsenek akkora nagy szintkülönbségek, hogy hátrányt okozna).

Üdv. Johnny

(#282) syIex válasza jonnyjoker01 (#281) üzenetére


syIex
veterán

Nem is értem komolyan. A Hz különbség valóban jóval nagyobb előnyt jelent, mint a képarány.
Egy CS:GO amiben ezer fajta vereseny van simán kompatibilis vele és lássuk be, hogy új játék meg nagy dolgokat akarnak vele nem tudom miért zárnak ki ilyen dolgokat alapból amikor szó szerint minden más jelenleg már eSport ready játékkal kompatibilis a mód.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#283) pRoject22


pRoject22
őstag

2 napja nézem a streamet de eddig nem kaptam semmit, van ahol azt írják ,hogy elég 2 órát nézni de van aki meg egy hét alatt sem kapott semmit :(

¯\_(ツ)_/¯

(#284) syIex válasza pRoject22 (#283) üzenetére


syIex
veterán

Mert attól, hogy nézed nem kapsz automatiksan.
Egyébként, ha eléred a 2 órát úgy, hogy nem volt lenémítva sehol akkor bekerülsz a rendszerbe és onnantól kezdve benne is vagy.
Random droppol szóval lehet nem nézed és úgyis kapsz egyet két nap múlva.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#285) oriic válasza pRoject22 (#283) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs automatikus drop. Ha megvolt a két óra nézés, utána bármikor kaphatsz, onnantól teljesen random.

Live-Die-Respawn

(#286) sittes79 válasza pRoject22 (#283) üzenetére


sittes79
addikt

Csak hogy milyen az élet én is 1 hete farmoltam aztán meguntam vettem accountot, hát nem másnap éjjel jött a you are in, szóval akit esetleg érdekel írjon rám adok adatokat, hogy próbálja ki, garancia nincs hogy nem bannoljak mármint amit adok accountot. Bocs ha ütközik a szabályokba itt vagy egyesek érzéseit sértik, akkor törölje admin.

(#287) pRoject22


pRoject22
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, igen van tudomásom róla ,hogy nem automatikus a drop, random adja, csak hát gondoltam sírok egy kicsit :)

¯\_(ツ)_/¯

(#288) jonnyjoker01 válasza pRoject22 (#287) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ahogy bővül a szerverkapacitás, úgy sorra egyre több embert engednek be úgyhogy ne keseredj:)

Üdv. Johnny

(#290) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön Ranked

Live-Die-Respawn

(#291) jonnyjoker01 válasza oriic (#290) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

link ha valaki el is akarja olvasni.:D

Üdv. Johnny

(#292) oriic válasza jonnyjoker01 (#291) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"The option to enter Competitive matchmaking will open once you’ve completed 20 Unrated matches. "

Ha nem számolja az eddigieket, akkor ez azért el fog tartani egy ideig. Nagyjából 30-40 perc egy meccs. :D

Live-Die-Respawn

(#293) _cHAos_ válasza pachito (#264) üzenetére


_cHAos_
aktív tag

Sztem besz@rás, hogy milyen játékok jöttek ki az elmúlt egy hónapban: Doom Eternal, Resident Evil 3 Remake, Final Fantasy VII Remake. Még mindig fenntartom azt, hogy a Valorant-al még mindíg e-Sportolók/ Wooden PC-sek játszanak.
Vicces nagyon,a 2000 évek-beli grafika egy Resident Evil 3 Remake, Doom Eternal után...ismétlem önmagam, de ennél a fiókban tartott elfekvő telefonom is többet tud. ;):D

[ Szerkesztve ]

(#294) Kanczy válasza _cHAos_ (#293) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem akarsz elmenni a topicból? Semmilyen hozzáadott értéked nincs, és rohadtul ununk itt többen is. Menj szépen át az általad említett játékok topicjába, és ömlengj ott.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#295) lofagi válasza _cHAos_ (#293) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy én sem értem,hogy mit ismételgeted itt magad... Enged el!

Tudjuk, neked ez a játék nem való. Megértettük már az első hozzászólásodból, nem kell még kismillió+1 köszönjük. Ellentétben veled, mi felfogtuk,hogy neked nem való ez a játék, most már csak neked kellene felfogni, hogy senki nem vevő a hozzászólásaidra.

Ez menni fog így a többszöri megemlítés során vagy tényleg odáig kell süllyedni, hogy valami admint kell kérni,hogy törölje a hozzászólásaidat?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#296) pRoject22 válasza _cHAos_ (#293) üzenetére


pRoject22
őstag

CS:GO-nak még szarabb a grafikája és mégis több millió ember játszik vele... :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#297) DonMedve válasza pRoject22 (#296) üzenetére


DonMedve
addikt

Ne add alá a lovat!! :( :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#299) lofagi válasza Sayiid919 (#298) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, ezzel szembesültem én is. Találtam egy discordot, ahol lehet keresni és elég sokan is vannak, ellenben 90% 18 alatt van. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#300) pRoject22


pRoject22
őstag

Mi már vagyunk úgy 7-8 an 20+ -os csapat, aki gondolja és elmúlt 20 az jöhet, de lévén ,hogy ez egy klán nem egy open DC így egy minimális feltétele van a dolognak, aki jönne az írjon privátban. üdv

¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.