Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#701) ChrystianHUN válasza pRoject22 (#700) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Igen. De ez csak egy hiú ábránd szerintem. Szélmalom harc. Bár a csalókra is ezt hittem de eddig nagyon jól vizsgázik a Vanguard

(#702) pRoject22 válasza ChrystianHUN (#701) üzenetére


pRoject22
őstag

Azért mi találkoztunk már csalóval, volt match terminated is, de mivel ugye a ban hardveres igy nem tud vissza jönni a faszfej :)

¯\_(ツ)_/¯

(#703) ChrystianHUN válasza pRoject22 (#702) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Remélem ez a hardveres dolog nem fog változni a profit maximalizálása miatt

(#704) lofagi válasza pRoject22 (#698) üzenetére


lofagi
addikt

Nézzük az úgymond elfogadható érvet erre. Van egy 5 fős baráti társaság, ahol 4en jó játékosok, de az 5. nem annyira. Viszont mégis együtt szeretnétek játszani, akkor erre csak ez a megoldás lesz.

S aztán persze ott van amit mond ChrystianHUN, hogy van aki fizet ezért. Bár őszintén nem tudom,hogy mi értelme, de biztos, hogy van aki erre áldozna pénzt és biztos,hogy vannak olyanok is, akik ebből szeretnének pénzt csinálni maguknak.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#705) pRoject22 válasza lofagi (#704) üzenetére


pRoject22
őstag

Az 5 fős baráti társaság tud együtt unratedezni, pont erre a célra van, minden mókolás meg sunyiskodás véleményem szerint nem elfogadható, és ha a piacon lévő kompetitív játékokat nézzük akkor a Riot tartja ebben a legjobban magát, biztos sokan mókolnak majd ezzel, áldja meg őket a meleg cipó :)

¯\_(ツ)_/¯

(#706) ChrystianHUN válasza pRoject22 (#705) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

A riot tartja ebben a legjobban magát? Szerintem pont a lolban van a legtöbb booster. Ha az anticheatrol beszélsz azzal már igen egyet értek.
Engem inkább az érdekelne ha soloban inditok majd egy játékot akkor mekkora az esélye hogy 3-5fos premadet kapok ellenem ha a csapatom többi tagja is solo nagyon max duo.

(#707) lofagi válasza ChrystianHUN (#706) üzenetére


lofagi
addikt

Valahol mintha már olvastam volna, hogy van arról szó,hogy solo az soloban fog menni és a premadek premadek ellen, de már elő nem keresem,hogy ezt hol olvastam.

Nekem konkrétan ez az egyik legnagyobb bajom jelenleg a játékkal. Nagyon jól megfigyelhető egyébként, főleg az unratedben. Volt, hogy bekerültem egy nálam sokkal jobb csapatba, konkrétan alig tudtam lelőni az ellent, bocsánatot is kértem tőlük,hogy ott vagyok és nem segítek nekik sokat. Szerencsére épp egy normális banda volt és ahelyett,hogy leoltottak volna, inkább biztattak. Ritka ez is.

De nem egyszer kerül be az ember soloként 4es premadebe és általában a kommunikációból is ki van olyankor hagyva. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#708) ChrystianHUN válasza lofagi (#707) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Na ez megnyugtató. Akkor így már tényleg tűkön ülve várom a ranked érkezését :DD

(#709) Busterftw válasza ChrystianHUN (#708) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezt amugy a matchmaking ideje is igazolja.
Amikor egyedul vagy ketten haverral megyek, akkor kb 5-10 masodperc alatt talal meccset, de amikor 4-5-et vagyunk partyban akkor eltart neha masfel percig is.

Eddig katasztrova volt a 4-5 fos meccs, mert mi nem allando csapatbol raktuk ossze, viszont 4-bol 4 alkalommal allando csapatot kaptunk, aminek jo kis 2-13 lett a vege :D

(#710) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#711) lofagi


lofagi
addikt

Itt egy videó,hogy milyen változások jönnek, elég komolyak! Igaz, egyelőre csak Japán, de gondolom,hogy majd lesz angol is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#712) lofagi


lofagi
addikt

Várható érdekességek:

Toarnament Mód
Loaylty XP Boost
Ha valakit reportoltál csalóként és elkapták arról kapunk majd értesítést

Valszeg ez az új skin csomag:

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#713) oriic válasza lofagi (#711) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap reggel 5. Faxa, akkor megint csak meló után tudom tolni... :O

Live-Die-Respawn

(#714) lofagi válasza oriic (#713) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy is csak azt látom,hogy a Disztinyikettőve tolod! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#715) oriic válasza lofagi (#714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, mert vártam itt a Rankedet. :D

Live-Die-Respawn

(#716) lofagi válasza oriic (#715) üzenetére


lofagi
addikt

Gyakorolni nem ártott lehetett volna addig is! ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#717) lofagi


lofagi
addikt

Patch Notes 1.02

Added a setting that to allow players to permanently mute text from enemy players

Komolyan ennek örülök a legjobban! :D Nagyon idegesítő volt egyesével nyomogatni a mute text-et.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#718) sayCet válasza lofagi (#717) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nem tudom, lehet csak en vagyok vak, de azt lehet tudni, hogy mikor jön a patch?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#719) lofagi válasza sayCet (#718) üzenetére


lofagi
addikt

Az a játékban is ki van írva. Valahogy most hajnalban érkezik meg amúgy.

Update!!

Egy bugnak köszönhetően egyelőre nem lesz aktiválva a ranked, amíg ezt ki nem javítják. Néha előfordulhat,h az ellenség spawnján születünk le. XD

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#720) sayCet válasza lofagi (#719) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nem voltam 2 napja on, azt nem lattam. :)

Na, szuper. :D

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#721) Busterftw válasza lofagi (#719) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez nem uj bug, 2x velem is elofordult, hogy disconnect utan a masik csapatnal spawnoltam. :(

(#722) oriic válasza lofagi (#719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dejo...

Live-Die-Respawn

(#723) htc07 válasza lofagi (#719) üzenetére


htc07
addikt

ez nem bug, ez feature. ;]

(#724) Lobeu


Lobeu
csendes tag

Srácok!

Hogyhogy nem támogatja a Valorant az ultrawide monitorokat? Nem is várható változás ezen a téren? :Y

(#725) Busterftw válasza Lobeu (#724) üzenetére


Busterftw
veterán

Elvileg nem lesz behozva, a devek szerint tul sok elonye van, fairsegbol ezert 16:9 a tamogatott.

Sokan hurrognak, hogy akkor ennyi erovel legyen legyen 60fps cap, de szerintem az mar tul durva, aki kicsit is komolyabban akar FPS-el jatszani, annak nem gond egy olcsobb 144fps monitor sem.

[ Szerkesztve ]

(#726) Lobeu válasza Busterftw (#725) üzenetére


Lobeu
csendes tag

Hihetetlen, hogy hogy nem képesek meglépni ezt. Most töltöttem le, és néztem, hogy nem lehet UW-be játszani, ezzel el is ment a kedvem kb örökre tőle. :( :(((

(#727) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Megy mar a ranked? Süssük haza a melóból? :D :DD

(#728) oriic válasza ChrystianHUN (#727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope.

Live-Die-Respawn

(#729) ChrystianHUN válasza oriic (#728) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Szomorú pedig már reménykedtem :(

(#730) SkiDev válasza lofagi (#719) üzenetére


SkiDev
senior tag

Az egész patch nincs élesítve (anti-campelés, kisebb lassítás, surr gomb) vagy csak a ranked része? :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#731) lofagi válasza SkiDev (#730) üzenetére


lofagi
addikt

Csak a ranked, minden más él.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#732) ChrystianHUN válasza lofagi (#731) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Elmeletileg 1-2 napot mondanak a rankedra. Valami bugot talaltak azert csuszik

(#733) lofagi válasza ChrystianHUN (#732) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, ott írom,hogy mit. :] (#719)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#734) jonnyjoker01 válasza Lobeu (#726) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én azért gondolom, hogy ez hihetetlen, mert teljes kontrolluk van a FOV felett, ha annyira zavarná őket a kompetitív integritás, akkor nyugodtan force-olhatják ugyanazt az FOV-t ultrawide monitorosoknak is :((( Ezzel ugyanannyit (sőt, kevesebbet függőlegesen) látnánk mint a 16:9-esek.

Üdv. Johnny

(#735) Lobeu válasza jonnyjoker01 (#734) üzenetére


Lobeu
csendes tag

Nem értem, hogy tudják ezt meglépni. A másik játékukban pedig vígan szuperál az UW felbontás, sőt, 1 hangyányi előnyt is ad. :U

(#736) jonnyjoker01 válasza Lobeu (#735) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyébként van rá trükk, hogy működjön, de nem mindeninek működik (nekem sem), viszont a videó készítője és egy másik user is írta, hogy ez az egy módszer még működik. Egy próbát talán megér ha érdekel a játék.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#737) lofagi


lofagi
addikt

Leakeltek a Sagenek egy új skillt, mert még mindig túl erős!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#738) SkiDev válasza lofagi (#737) üzenetére


SkiDev
senior tag

Orosz rulett. :D Vagy ő vagy mindenki más hal meg. :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#739) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

We know nobody's been asking for it, but ranked is finally coming in the next 24 hours. We're staggering our rollout per region and at off-peak times to monitor stability.

KR, OCE & APAC — 1:00PM PT 6/24
NA/BR/LATAM — 2:00PM PT 6/24
EU, RU, TR & CIS regions — 8:00PM PT 6/24

Live-Die-Respawn

(#740) Kanczy


Kanczy
veterán

Lehet, hogy elkezdem, de a folyamatos hitreg problémáktól teljesen elmegy a kedvem a játéktól.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#741) Kanczy


Kanczy
veterán

Első comp meccsemen utolsó előtti vagyok kicsit átlag alatti lövéssel, most meg ez... nem értem, hogy működik :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#742) lofagi válasza Kanczy (#741) üzenetére


lofagi
addikt

Ez úgy van,hogy akik játszottak eddig azoknak már rég el van mentve a skill szintjük. Olyanokkal dobál be akik jobbak vagy rosszabbak nálad. Így behatárolja be a te skilledet. Egyfajta átlagszámítással. Legalábbis én így gondolom.

Az első köröm ma olyanokkal volt akik már goldban vannak, mondjuk betaban is ott kötöttem ki. A végén végeztem. Második körben meg érezhetően gyengébb játékosokkal dobott össze a játék. Így egyelőre 2 winnel zártam, bár bőven nem nyújtok olyan teljesítményt, mint a betában érzésem szerint.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#743) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy jelenleg ez a legnagyobb bajom a játékkal.

Bár a hitreg mindig is probléma lesz egy játékban, de vicces, hogy ma is nem 1 olyan köröm volt, hogy a csávó nem is engem célzott, de bekaptam a fejest. Illetve ez a pillanatra feltűnt és már kaptam is a fejest. Run and Gun egy ló*asz ebben a játékban.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#744) Busterftw válasza Kanczy (#741) üzenetére


Busterftw
veterán

Akkora a random faktor a jatekban, hogy nem lehet megerteni.
Attol fugg kikkel kerulsz ossze, a csapat kiket valaszt.

Ha elfogadod, hogy a 100-as formula itt sulyozottan 30random+20 luck+20skill+20kikkel jatszol+10 ok kiket valasztottak, akkor nem fogod a fejed. :)

(#745) Busterftw válasza lofagi (#743) üzenetére


Busterftw
veterán

A peekers advantage ott van mellette.
Ezerszer haltam ugy, hogy valaki casually kisetalt a sarokbol mikozben beleengedtem a fel tarat, es 2 lovesbol meghaltam. :N

(#746) Kanczy válasza Busterftw (#745) üzenetére


Kanczy
veterán

+1, abszolút érezhető, és rettentően zavaró. Engem két dolog borít ki IGAZÁN a Valorantban: a peeker's advantage egyértelmű megnyilvánulásai (nézek egy anglet, besétál valaki, és előbb kapom a fejet, mint hogy lőni tudjak), illetve amikor hitreg azt gondolja, hogy a spray controllos 10 golyó, amit a mellkasába teszek valakinek, két találatot ér. Ez utóbbi pedig meccsenként változik: általában a harmadik körre tudom, hogy 25+ killes meccs lesz, vagy 10 alatti.

A matchmakingre reagálva meg persze igazatok van, full random jelenleg a dolog, és nagy a szórás, de hogy ennyire? Mintha nem is egy ligában játszanánk.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#747) lofagi válasza Kanczy (#746) üzenetére


lofagi
addikt

Mivel ahogy írod, illetve írja más is és én is így gondolom a lucky factor és a random number generátor tuti,hogy benne van a játékban, így sosem lesz igazán belőve rendesen a skill szerintem. Azért nem értem ezt, mert esportot akarnak építeni egy luck factorra?

Persze én már öreg vagyok ezekhez a reflex játékokhoz ez is tény, de azért igazán lehetne egy kicsit kevesebb a luck a játékban.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#748) SkiDev válasza Kanczy (#746) üzenetére


SkiDev
senior tag

"és előbb kapom a fejet, mint hogy lőni tudjak" ~ Igen, minden meccsen tapasztalom ezt. Még nem is látom, már halott vagyok. Csapattársakkal arra gyanakodunk, hogy a 128 tick csak rá van fogva, valójában meg kevesebb. :F

Tegnap este volt a legszebb unlucky, amikor a Spectrevel mentem befelé a teleportos pályán B-re és csak a feje látszott ki. Belement egy golyó és kőkemény 13 (!!)-at ért. Természetesen ő rám nézett és már a kövi pillanatban a csapattárs játékát követhettem. :)

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#749) jonnyjoker01 válasza SkiDev (#748) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos a szerver tickrate-en kívül nagyon sok minden befolyásolja két kliens közötti eltérést. Sosem lesz ez tökéletes online játékokban (hát addig, amíg fel nem találják a fénysebességnél gyorsabb internetet, de valószínűleg akkor sem lesz tökéletes :D). Pingen rengeteg minden múlik és ebben a játékban minél alacsonyabb, annál jobb játékélményben lesz részed. Volt pár meccs amiben 20-30 körüli pingem volt, meg volt olyan is amiben 70-80. Ég és föld a kettő közt a különbség.

Hitbox hibákat meg azóta nem sikerült javítaniuk teljesen, amióta megváltoztatták bétában pár mozgással (megállási-gyorsulási sebesség) kapcsolatos értékeket. Remélem azért sikerül valamikor, mert emiatt nem játszok már jó ideje (pont azt imádtam még a béta elején, hogy nagyon precíz és pontos volt a játék, netkód fantasztikus volt).

Üdv. Johnny

(#750) lofagi válasza jonnyjoker01 (#749) üzenetére


lofagi
addikt

Pedig ebben a játékban pont,hogy nagyobb előnye van annak akinek magasabb pingje van. Erről már nem 1 videó készült. Mert ott a még nagyobb előnye van a peakereknek.

Nekem amúgy a legrosszabb akkor van amikor tele van a játék 100+-os játékosokkal attól kész vagyok. Nem értem,hogy miért nincs erre is egy limit, 100 alatt és felett, játszanak együtt azok a játékosok és akkor máris nagyobb az esélyegyenlőség.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.