Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#151) oriic válasza lofagi (#148) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na erre ránézek én köszi.

Live-Die-Respawn

(#152) Chuzzlee803 válasza lofagi (#150) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

1. Modolni lehetett olyanra a térkép fájlját, Kodiaknak volt rá tutorialja korábban. Vanilla CS:GO-ban egyébként nem.

2. Minitérképen jelenleg látható ellenfél egy kis piros mozgó kör, amikor eltűnik, az utolsó látott helyszínen egy kis halványuló piros kérdőjel. Azt hiszem a bombát is mutatja, ha valaki látómezejében van.

3. Dobálás és félreértések

4. Ping nincs, C1-9 vagy V1-9 billentyűkombinációkra lejátszik egy hangüzenetet (taking fire, need assistance, etc.), de ez inkább az AI irányítására van. A játékosok inkább csak bemondják a helyet és hogy mennyi ellenfelet látnak/láttak (mid three, heaven one, stb.)

Félreértés ne essék, jómagam silver legalján tengetem napjaim :DDD
R6-ozni jobban szeretnek a cimbik, egyedül még nem CS-zek :C

[ Szerkesztve ]

(#153) ADAM1337 válasza lofagi (#143) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Apex legends master liga. :DDD (kb 10éves korom óta fps-ezek online, jelenleg 30 vagyok), voltam magyar válogatottba is.

[ Szerkesztve ]

(#154) oriic válasza Imilenni (#142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dobtam PM-et.

Live-Die-Respawn

(#155) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

úgy fest hogy mobilra is jön a Valorant [link]

/s

(#156) lofagi válasza wjbhbdux (#155) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem ez egy fake kép. Hogy mozogsz a karakterrel? Bal oldalon oké, ott egy kör, azzal célzol és a mozgás? Vagy épp fordítva, azzal mozogsz, de akkor hol a célzás?

Ráadásul én úgy tudom,hogy kijelentették egyelőre csak PC-re jön. Meg pont mobilra jönne hamarabb, mint konzolokra? Főleg, hogy jönnek az újak, nem mintha gond lenne a futtatásával a régieken. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#157) Tajrexi


Tajrexi
tag

Láttam egy twitter posztot, ami szerint akkor is kaphatunk kulcsot, ha nem vagyunk aktív stream nézők. Viszont arról nem írnak, hogy mennyi stream nézés után kerülünk a kalapba. Reddit-en 2 órát írnak, bár sima user-ek, úgyhogy fenntartásokkal kezelem. Valaki esetleg meg tudná erősíteni? :)

(#158) oriic válasza lofagi (#156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A játék file-okban ott vannak az ikonok, szóval valós lehet a cucc. Más kérdés, hogy sok értelmét nem látom a képernyős irányításnak. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#159) Kanczy


Kanczy
veterán

Na végre megkaptam, folyik is le a játék :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#160) Szeszkazán válasza wjbhbdux (#155) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ott majd 3 hét twitch után fognak kisorsolni.

(#161) oriic válasza Kanczy (#159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dobsz egy nevet? :)

Live-Die-Respawn

(#162) Kanczy válasza oriic (#161) üzenetére


Kanczy
veterán

kanczy (azt hiszem ezt kell megadni)

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#163) lofagi


lofagi
addikt

5 tipp, amit lehet érdemes tudni!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#164) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

0. nap óta nyomatom és most végre nekem is megjött a kulcs ,vannak csodák.

(#165) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Én feladtam most egy időre a folyamatos streamnézést, lenéztem egy accon vagy 20 órát, a másikon hármat, inkább csak várom az emailt.
Kevesebbet stresszelek azóta :DDD

(#166) lofagi


lofagi
addikt

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#167) lofagi


lofagi
addikt

Nah kérem a Stream Deck is Valorantba borult. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#168) lofagi


lofagi
addikt

VALORANT Tippek. :] 1-2 elég durva!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#169) lofagi


lofagi
addikt

Alig néhány napja jött ki a játék, de már ilyen emberekkel van tele a játék:

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#170) Imilenni válasza lofagi (#169) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát azért ez messze áll a toxic-tól, bármely más játékban valódi flame megy, ez még annyira nem durva..
Persze találkoztam már énis egy sráccal, valami 20/2-be volt talán, aztán szidott minket hogy milyen h*lyék és idi*ták vagyunk :U

Press "F" to pay respects.

(#171) Kanczy


Kanczy
veterán

Tegnap elég jól ment, de ma valami egész rettenetesen lövök eddig...

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#172) oriic válasza Kanczy (#171) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Yup, nálam ez tegnap este jött elő. Kicsit sok volt hirtelen a játék, szóval egy nap pihi jön inkább, majd holnap meló után folytatás. :D

Live-Die-Respawn

(#173) lofagi válasza Imilenni (#170) üzenetére


lofagi
addikt

Akkor csak nekem furcsa, hogy az első napokban mindenki a másik segítségre volt, mára meg már mennek az oltások,hogy de béna vagy, ha épp nem hozol le egy 1v5-t. S kint van a játék egy hete kb. Nem mindenki jött a CS-ből. :\ Szomorú.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#174) Imilenni válasza lofagi (#173) üzenetére


Imilenni
addikt

Igen, a voice chat nagyon rendben volt nemrég még, már (ha egyáltalán működik éppen) inkább csak flamelnek, az egyik srác konkrétan 0 infot adott, de végig nyomta a rasszista dumáját :U

Press "F" to pay respects.

(#175) Altair77


Altair77
tag

Ja elkezdődött a sírás,szerencsére mindig megvagyunk 5-en.Ez tipikus Cs:go silver/nova szint amikor lő egy két jót aztán azt hiszi ő GetRight.
Nem akarok senkit megbántani akik azon a szinten vannak de tapasztalat,hogy onnan kerül ki a legtöbb hisztérika.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#176) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#177) pachito


pachito
őstag

Helló urak, tegnap Lirik streamjén én is megkaptam a hozzáférést. Igaz hogy ma meló van de olyan isten még nem született hogy ne próbáltam volna ki azonnal a játékot pár meccs elejéig -fél 3-kor :DDD - ,amikor megláttam először elég szkeptikus voltam az egésszel kapcsolatban de ez bizony eléggé bejövős lett :K Ez a pénzügyi rendszer viszont nem biztos hogy jól el lett találva, 2-10-es állásnál se éreztem azt soha hogy bármiféle hátrányban lennék fegyverek vagy képességek terén.

(#178) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Cypher kamerájára rá lehet dobni a pisztolyt és használni is lehet kameranézetben. :D

Live-Die-Respawn

(#179) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Most látom van Valorant topik :C

7-én kaptam kulcsot és minden nap játszok a játékkal. Eleinte én is szkeptikus voltam, CS GO nekem nem bejövős, 60 órám van benne kb (1.6-ban 4-500). Eleinte azt gondoltam nem fog tetszeni, mert nagyon hasonlít CSGO-ra, de ahogy egyre jobban mélyülök el a karakterek képességeiben, egyre jobban tanulom hogy kell őket használni, expomenciálisan növekedik a játékélmény :D Emellett a netkód az valami fantasztikus.

Most Omen contractor tolok, olyan playeket lehet csinálni ezzel a karakterrer, hogy az félelmetes :Y

Ha agyonvernek is egy meccsben, akkor is élvezem, hogy sokat gondolkozok azon, hogy használjam a képességeimet, hogy megfordítsam egy meccs állását. Még ha nem is sikerül helyesen kivitelezni, nem érzem frusztrálónak a folyamatos agymunka miatt. CSGO-ban ezt nem szerettem, ha agyonvernek, agyonvernek. Itt kicsit több lehetőség van arra, hogy kreatívan túllépj egy mechanikailag jobb játékosok eszén. A legtöbb képességből lehet kombókat létrehozni (pl omennel smoke + tp kombó nagyon vicces tud lenni, ha az ellen csapat nem számít rá :D )

Összességében nekem nagyon tetszik a játék. A játék teljesítménye tökéletes mind szerver, mind kliens szinten. Devek aktívak, kommunikatívak (legalábbis egyenlőre), úgyhogy nekem meg van a következő main játékom :) Remélem a zárt béta összefolyik majd a megjelenéssel, nem bírnám ki, ha le kéne tennem a játékot :D

Üdv. Johnny

(#180) lofagi válasza oriic (#178) üzenetére


lofagi
addikt

What??? XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#181) oriic válasza lofagi (#180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GAMEBREAKING Cypher Exploit - Camera Turret [VALORANT]

Csak a pisztolyokkal működik, de az összessel. :C

Live-Die-Respawn

(#182) lofagi válasza oriic (#181) üzenetére


lofagi
addikt

EZ brutál.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#183) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

[Omen teleport baiting in action] - géniusz :C Mondjuk azt még nem teszteltem, hogy fegyvert át lehet e dobni a kapukon és ugyanolyan hangot ad-e ki, mintha egy ember átmenne rajta. Valaki esetleg tudja?

Üdv. Johnny

(#184) lofagi válasza jonnyjoker01 (#183) üzenetére


lofagi
addikt

A fegyver elvileg más hangot ad.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#185) zzola válasza lofagi (#184) üzenetére


zzola
félisten

Azt hittem, valami látványos játékot ajánlasz.
Ez valami vicc?

(#186) oriic válasza zzola (#185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem a látványról szól. ;]

Live-Die-Respawn

(#187) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mostantól bárkit lehet nézni streamen, ha a Valoranttal játszik, eshet drop. (Magyar és külföldi egyaránt)

Live-Die-Respawn

(#188) jozefgucci1 válasza oriic (#187) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na jó ,de mennyi idő után dobja be a kulcsot :DDD , mert a szegény gyerekem már 24 órája pörgeti a twichet és semmi :F

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#189) oriic válasza jozefgucci1 (#188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Full random. Itt talán én kaptam a leghamarabb (Április 3-án, 1,5-2 óra után kb. lehet utálni érte. :DDD), de van ismerős aki 70+ óra után, másik még mindig nem és már 100+ órája megy a stream.

De amúgy elég két órát nézni, utána bármikor eshet drop, akkor is ha offline az ember. [link]

Live-Die-Respawn

(#190) L4mie válasza jozefgucci1 (#188) üzenetére


L4mie
veterán

nekem 7 napja nem dobja.... nem megy folyamatosan, első napokban 24h ban ment aztán feladdtam 3 nap után, azóta csak munkaidőben napi 8 órát megy.
Kalap szar ez a random rendszer....elmegy a játéktól is kedvem.

*csatolva vannak az accountok, és a hivatalosan támogatott streamereket néztem.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#191) pachito válasza oriic (#189) üzenetére


pachito
őstag

Nekem 3 nap folyamatos nézés után adta be..

(#192) lofagi


lofagi
addikt

Csak én érzem azt,hogy mozgás közben szinte semmilyen punish nincs a célzásra? Egyszerűen olyan fejeseket kapok az emberektől miközben sétálnak,hogy félelmetes. CS 1.6-ban biztos nem volt ilyen.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#193) Chuzzlee803 válasza oriic (#189) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Az időgépeddel azt is meg tudnád nézni, én mikor kapok? ;] Hetedike óta van kulcs :DDD

(#194) oriic válasza Chuzzlee803 (#193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, harmadika óta van drop lehetőség. Akkor jöttek első alfa videók előre felvett streameken.

Itt a hsz-em aznapról.

Live-Die-Respawn

(#195) Chuzzlee803 válasza oriic (#194) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Oh, bocsánat :B
Azért ha van időgéped, megnézheted az én kulcsom :DDD

(#196) jonnyjoker01 válasza lofagi (#192) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A phoenix szerintem túl pontos mozgás közben, többen is panaszkodnak miatta redditen. A legtöbb ilyen fejes viszont szerencsén múlik, csak az smg-k, pisztolyok és az említett phoenix az ami a többi fegyverhez képest viszonylag pontosabb mozgás közben.

Én teszteltem ezt a futási pontosságot az összes fegyverrel, mivel engem is rengetegszer lőnek ki így, de nagyon rossz a pontosság a fentebb említett fegyvereken kívül. Még a phoenix is olyan, hogyha pontosan célzol fejre, nehéz eltalálni precízen, mert összevissza szórja a golyókat, úgyhogy szerintem itt csak a pontatlan célzás és a szerencse kombója miatt van ez a jelenség.

Plusz viszont fontos megjegyezni, hogy mozgás után ha megállsz, azonnal pontosan lő utána a fegyver, tehát lehet hogy úgy kapod az ilyen halálok egy részét, hogy futnak és egy pillanatra megállnak, majd pontos fejlövéssel megölnek (olyan kicsi időre állnak meg, ami a futási animáción nehezen észrevehető).

Üdv. Johnny

(#197) Kanczy válasza jonnyjoker01 (#196) üzenetére


Kanczy
veterán

Gondolom phoenix alatt a vandalt érted? Phoenix = karakter, vandal = AK.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#198) jonnyjoker01 válasza lofagi (#192) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Csináltam egy videót a jelenségről: [link]

Az elején úgy lövök, hogy folyamatosan futok, majd utána azt próbálom demonstrálni, hogy ha csak egy pillanatra megállok mozgás közben, tökéletes pontossággal lő a fegyver (az én aimem az már más kérdés, régóta nem játszottam FPS-t PC-n, úgyhogy vissza kell még zökkennem :DDD )

Bocsi a rossz minőségért, windows tableten játszok/van ez felvéve, megfelezte az FPS-em is az OBS :B De remélem azért világosabb ez az egész.

@Kanczy: A phantom-ot értettem, a hangtompítós AR-t :W :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#199) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Ez jó kis klipp lett szerintem

(#200) _cHAos_


_cHAos_
aktív tag

Biztosan nem adnék Kernel szintű hozzáférést az op. rendszerhez egy kínai (Tencent) játéknak (Valorant), de GLHF srácok! ;)
[Valorant Anti Cheat]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.