Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#451) lofagi


lofagi
addikt

HEhe, ez kemény! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#452) JanR válasza lofagi (#451) üzenetére


JanR
addikt

Az a kemény, hogy jött a Vanguard-hoz egy szép frissítés, és most már nem tiltogat le mindent :D
Nekem pl. a Coretemp hibátlanul megy.

(#453) lofagi válasza JanR (#452) üzenetére


lofagi
addikt

CoreTemp nekem pl mindig is ment.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#454) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Visszalehet nézni valahogy a meccset? Mint pl cs go-ban? Vagy külön el kell indítani a /record-ot pl?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#455) lofagi válasza IreN!CuS (#454) üzenetére


lofagi
addikt

Egyelőre még nem. Tervekben van a dolog.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#456) IreN!CuS válasza lofagi (#455) üzenetére


IreN!CuS
őstag

:( a francba, olyan ace-t durrantottam, hogy 17 év fpsezés után megakadt rajta a szemem :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#457) oriic válasza IreN!CuS (#456) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért kell bekapcsolva lennie NVIDIA GeFORCE Experience-ben a visszajátszásnak, hogy az ilyeneket utólag is fel tudja venni az ember. :D (Ha nagy ritkán lövök valami királyat, akkor ALT-F10 és a beállított legutolsó 45 másodpercet elmenti)

Live-Die-Respawn

(#458) lofagi válasza oriic (#457) üzenetére


lofagi
addikt

+1
különösen jó ebben a játékban, mert nem kell,hogy folyamatosan menjen ugye a felvétel, 1 kör amúgy is 1:45, én ezért állítom be kicsit tovább. Felvegye az egész kört, meg bele van kalkulálva az,hogy elfelejtem megnyomni időben. :D Szóval én 3 percre rakom és így nem maradok le semmiről. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#459) jansky1 válasza oriic (#457) üzenetére


jansky1
senior tag

Atinál van ilyen funkció?

(#460) oriic válasza jansky1 (#459) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passzolom, hosszú évek óta nincs AMD kártyám. :D

Live-Die-Respawn

(#461) lofagi válasza jansky1 (#459) üzenetére


lofagi
addikt

AMD-nél van Adrenalin. Hasonlóan működik, de nekem sincs AMD kártyám, így csak rákerestem gyors. :D

Viszont ha minden kötél szakad akkor ott az OBS, ami szintén tud olyat,hogy az utolsó pár percet elmenti. Illetve amennyit beállítasz neki.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#462) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Patch notes 0.50

Live-Die-Respawn

(#463) szgy71


szgy71
csendes tag

Sziasztok,

lehet ezt a játékot máshova telepíteni mint a C meghajtóra? Két részre van particionálva a winchesterem, C és W. A C-re nem igazán telepíteném.. a lementett telepítőt felmásoltam a W-re, de innen indítva is a C-re telepít..

(#464) IreN!CuS válasza oriic (#457) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Jogos - el is felejtettem, hogy fent van a gépen, köszi a tippet.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#465) jonnyjoker01 válasza oriic (#462) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ritkán látok ilyet developerektől, hogy ilyen gyorsan reagálnak a visszajelzésekre:Y Remélem megjelenés után is ilyen jó patchnote-okat kapunk majd:R Mondjuk ezelőtt Apex Legends-eztem leginkább, Respawn at egyik legrosszabb példája ennek:C

@szgy71: Az install now gomb alatt az advanced options-ban be tudod állítani hova mentsen:)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#466) saen válasza szgy71 (#463) üzenetére


saen
veterán

Lehet, mert én máshová tettem, valahol be lehetett állítani menet közben.

Ma néztem meg a játékot először. Már egy ideje van hozzáférésem, de a streamek alapján nagyon nem tetszett, viszont ma, hogy kipróbáltam, egész jó. Egyelőre csak egy meccsen vagyok túl, még a kifejezetten béna kategóriában :D Majd alakul ez idővel.

(#467) oriic válasza saen (#466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Offoltad D2-t te is egy ideje? :D Dobsz egy nevet+kódot?:D

Live-Die-Respawn

(#468) saen válasza oriic (#467) üzenetére


saen
veterán

Játszok még D2-t, csak baromira nincs tartalom. Már unalmamban megcsináltam a Reckonert is nemrég.

Privát üzenetben átküldöm a nevet/kódot, de előre szólok, béna vagyok, cs-t se toltam soha, még tanulom az egészet.

(#469) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

"We noticed many players were entering a walking accuracy state during their run-to-stop transition that made it appear as if shots they fired/landed were done at full speed."

kb. rosszabb lett mint volt :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#470) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Magas pinggel lehet valamit kezdeni ? Elég gyakori jelenség, hogy a pingem a játékban el kezd felkúszni 200-ig. Valamikor segít a játék/router resi, de nem minden esetben. Olyat is észrevettem, hogy ha meghalok felmegy a pingem 400-500-ig ( discordon is ) Ha újraéledek, új kör jön minden visszaáll. Gondolom a vanguard babrál valamit, csak ezzel az a baj, hogy ameddig halott vagyok, addig a discordon nem értik mit mondok a laggtól és én se a csapattársaimat.

(#471) Busterftw válasza oriic (#462) üzenetére


Busterftw
veterán

Epp tegnap beszeltuk, hogy az Odin tul accurate ahhoz kepest ami, erre meg kap egy boostot. :D

(#472) D4v3


D4v3
őstag

Gigabites DIGI nettel folyamatosan megjelenik jobbra fent az error üzenet. Pingen ez nem nagyon látszik, nagy ritkán talán teleportálok pár lépést, de nem tudom, hogy most nálam van-e gond vagy ez másoknál is előjön ennyiszer.

(#473) Tajrexi válasza D4v3 (#472) üzenetére


Tajrexi
tag

Nekem is ilyen, konstans ott van a network problem a cuki szétcsatlakozós ikonnal.

(#474) oriic válasza D4v3 (#472) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kijelzés bug lesz, megjelenik szinte mindenkinél.

Live-Die-Respawn

(#475) JanR válasza D4v3 (#472) üzenetére


JanR
addikt

Nekem is dobalja, stabil 30-as pinggel. Szinte biztos, hogy egyelore bug.

(#476) jonnyjoker01 válasza D4v3 (#472) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ugyanez nálam is, de ellenőriztem, nincs se packet loss, se jitter, ping sem ugrál össze vissza, úgyhogy tuti bug.

Üdv. Johnny

(#477) lofagi


lofagi
addikt

Milyen a játék patch után? Ki mit mond?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#478) Skilly


Skilly
aktív tag

Na jó lett az új patch. Kb. 20-30-40 fps droppok vannak néha. Ami eddig nem volt, és beesik 100 fps alá, jól megcsinálták! :) A network problem jel nekem eddig is mutatta.

HyperX

(#479) lofagi


lofagi
addikt

Nem tudom,hogy most ez mi, de nekem olyan, mintha visszaugrana egy pillanatra a karakter miközben nyomom az ellenirányt a futás közben. Eléggé zavaró szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#480) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"We're shipping a change that increases penalties for AFKs, which include longer queue restrictions for folks to AFK for multiple rounds. We'll keep an eye on these restrictions when there's service instability, but please commit to the games you queue up for."

Live-Die-Respawn

(#481) jansky1 válasza oriic (#480) üzenetére


jansky1
senior tag

Remekül sikerült, kimentem egy tértis levelet átvenni és már kivágott. Még az adott körön belül visszaértem, de a következőben sem engedett játszani.

(#482) IreN!CuS válasza lofagi (#477) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Röviden: szar/abb
Hosszabban: tele vagyok leg hittel pedig idáig elvétve volt ( biztos elfelejtettem célozni :) ) kedvencem Sage falon sniperrel állok befut az enemy csak a felsőtest és a fej látszódik erre 127 dmg leg hit.. :W
"véres" lesz az enemy aztán kiírja, hogy 0 az az nulla hit / fps drop amit idáig megúsztam / meccs végén a summary rész 2 részletben tölt be és tegnap 7szer dobta be ugyan azt a pályát.
Illetve első meccs platinum diamond -1ben fejeztem be és 12:13 ra buktuk utána egyből silver meccset kaptam. Ki érti ezt? :(

Még pár patch és meglesz a cs go feeling ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#483) jansky1


jansky1
senior tag

Megmondanátok, hogy a matchmakeingnél mi az open/closed opció?

Update óta alig fragelek. Win/lose 7-1, de nem bírok lelőni senkit. :F előtte többször voltam mvp, na ennek most a közelében sem vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#484) oriic válasza jansky1 (#483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Megmondanátok, hogy a matchmakeingnél mi az open/closed opció?"

Elvileg az hogy nem tudnak a party-dba csatlakozni. Aminek mondjuk jelenleg nincs sok értelme, hiszen alapból csak invite-tal lehet behívni bárkit is.

Nekem lassan, de biztosan egyre jobban megy. Iron1-ből indulva már Bronze 3 tetején vagyok. :DDD :O

Live-Die-Respawn

(#485) jonnyjoker01 válasza jansky1 (#483) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Update óta nem veszítettem meccset, mivel valahogy visszajött a viszonylag stabil 60 fps, már nem 30 alatt/körül szenvedek:DDD Nemsokára silver...:U:W:DDD

Más: veletek szokott olyan lenni, hogy néha training-ben irtózatosan jól megy a célzás, de két perccel később egy lövést nem találtok el, vagy ezzel egyedül vagyok?:DDD

Hard botok ellen a maximum pontom folyamatosan fejlődik, de átlagban úgy érzem romlik. Rekordom 19 kill, de van hogy egy "körben" (30 másodperc alatt) csak leszednem:U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#486) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#485) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lejárt a szerk... Nem tudom hogy sikerült összehozni az utolsó mondatot.

30 másodperc alatt csak 5-6-ot sikerül leszednem.

Üdv. Johnny

(#487) lofagi


lofagi
addikt

Afterburner most már víg fut a Vanguard mellett. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#488) lofagi


lofagi
addikt

Úgy érzem ennek komoly megtorlás lesz a következménye:

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#489) Busterftw válasza lofagi (#488) üzenetére


Busterftw
veterán

Nalam is hasonlo, vagy 13:3 vagy 13:11 (ha defeat akkor forditva).
Hatalmas a kilenges, tul egyszeru es epp hogy nyerunk kozott.

(#490) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hello Silver 1. :) Ahhoz képest, hogy Iron 1-ben kezdtem.... PErsze mindjárt jobban megy a játék, ha értelmes csapattásakat kap ki az ember. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#491) csurenzoo válasza IreN!CuS (#482) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Akkor ezt a hitboxot nemcsak én tapasztalom. Ömlik a fejéből a vér és 0 hitpoint vagy láb/test hit.

Valakinek esetleg ez a hiba nem jött elő, hogy a meccs elindul és eltűnik a hud ? Kezdek szomorú lenni, hogy az összes bug megtalál. A ping még mindig kúszóbabszerű , elindul 50-60-as pinggel a játék nincs hud, újraindítom utána visszaáll a hud, de a pingem beáll 90-re....

(#492) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jett boost után itt a Viper boost. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#493) jonnyjoker01 válasza csurenzoo (#491) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kérlek Riotnak is jelezd ezeket a hibákat, hogy tudjanak róla. A pinges hiba nekem is előjött, Haven attacker oldalon 14-3-ban voltam meccs 7. körében, amikor hirtelen egyszer csak az egész csapatomnak (!) megugrott a pingje 200 fölé, enemynek maradt 30-40 körül. Nekem még az FPS-em is beesett 20-30 köré 60-ról, össze vissza teleportált mindenki, nagyon durva volt. 22-11-ben fejeztem a meccset, tehát szinte semmit nem csináltam a ping esés után, de szerencsére a 6 kör előnyt nem tudták visszahozni és mágikus módon sikerült nyerni.

@oriic: Gratula! Tegnap Bronze 3-ból nem sikerült kijutnom 3 win, 1 lose-al, de valószínűleg én is közel vagyok már:B

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#494) pRoject22


pRoject22
őstag

Az 5. körből kiléptünk öten mert aimbotozott az ember, vártunk 10 percet és nem tudtunk játszani mert 40 perces büntetést kaptunk, majd elmentünk CS:GO-ba, ott olyan full orosz csaló csapatot kaptunk ( mivel ugye az egyik társunknak nem volt elsődleges fiókja
)mint a huzat, a végére már csak 2 ellenfél maradt de mindkettő aimbotozott, kiléptünk abból a meccsből is, vissza mentünk valorantozni ahol megint az első meccset lecsalták, még ki is röhögtek közben és nyíltan csaltak, még csak nem is próbálták takargatni. :C :C :C

¯\_(ツ)_/¯

(#495) Rony949 válasza pRoject22 (#494) üzenetére


Rony949
őstag

Kár hogy nem mentél Rainbowzni, ott az egyik csapattársad fejbelőtt volna, mert olyan falat húztál volna, ami neki véletlenül kellett volna.

(#496) pRoject22 válasza Rony949 (#495) üzenetére


pRoject22
őstag

1400 órám van benne, ismerem azt az érzést is

¯\_(ツ)_/¯

(#497) jonnyjoker01 válasza pRoject22 (#494) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerencsésnek tartom magam akkor, én még egy db csalóval sem találkoztam se rankeden, se pub meccsben.

Üdv. Johnny

(#498) pRoject22 válasza jonnyjoker01 (#497) üzenetére


pRoject22
őstag

Igen, tényleg kevés van benne de tegnapelőtt pl a társaim mentek nélkülem és ott meg ez történt:
[kép]

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#499) jansky1


jansky1
senior tag

Nem értem miért nem csak a leaver kap büntetést, meg -mmrt, mint a dotában. Tegnap az első körben afk volt a társ, ecot is buktuk utána, kilépett emiatt valaki. Maradtunk négyen, elkezdtük nyerni a köröket, de a következő vesztes körnél megint kilépett valaki. Hárman végigtoltuk becsülettel, de loss lett a vége. Kaptam is a visszasorolást. Megoldhatnák, hogy a játékot első véglegesen elhagyó majom után, büntetés nélkül kiléphessenek a többiek.

[ Szerkesztve ]

(#500) Busterftw válasza jansky1 (#499) üzenetére


Busterftw
veterán

Amugy ha valaki kilep szandekosan, a varakozason tul van mas buntetes?
Pl erinti negativan a rankod?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.