Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#302) pRoject22 válasza Sayiid919 (#301) üzenetére


pRoject22
őstag

Most is 30 an vagyunk fent csak jog nélkül üresnek látod :)

¯\_(ツ)_/¯

(#303) Imilenni


Imilenni
addikt

Újratelepítettem a játékot másik tárhelyre.
Viszont teljesen lehalt az egész anti-cheat..
Azt írja amikor indítanám a játékot hogy indítsam újra a gépet.
Erre van valami megoldás?
Többször újratelepítettem már, a régi ssd-re is, de persze akkor sem jó :O

Press "F" to pay respects.

(#304) pRoject22 válasza Imilenni (#303) üzenetére


pRoject22
őstag

Töröld a játék mentéseit is a docu/apps mappából majd ccleaner és úgy újratelepités.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#305) szebe válasza pachito (#272) üzenetére


szebe
őstag

Sage/Cypher/Brimstone kvázi kihagyhatatlan pick-ek, ezek mellé Phoenix/Raze/Breach/Jett szokott menni.

Többi egyelőre homály szerintem, Omen/Sova még szódával elmegy, de Vipert lassan nem látok a játékban.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#306) oriic válasza szebe (#305) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én mostanában Raze-t próbálgatom, de alapból Viper main vagyok. Bizonyos helyek lezárásához tökéletes, de nagyon kevesen tudják rendesen használni.

Live-Die-Respawn

(#307) pachito válasza oriic (#306) üzenetére


pachito
őstag

Én ugyanezt tapasztalom csak Brimnél, hihetetlenül szarul játszanak vele az emberek úgy általában..

(#308) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Sziasztok! A fiamat szeretném meglepni egy Valorant kulcssal, de sehol nem találok. Ha kell fizetnék is érte. A Twitch-et hiába nézi már napok óta, nem kap kulcsot ajándékba. Ha valakinek lenne egy kérem privát üzenetben jelezze! Köszönöm!

(#309) lofagi válasza Kecuhun (#308) üzenetére


lofagi
addikt

Az íbéj tele van már ilyenekkel, de megemlíteném,hogy bár már nem húzósak az árak, elég könnyen bannolhatják őket. Kérdés, hogy megéri-e ezt a kockázatot. S ki tudja,hogy esetleg tényleg nem-e hardveres bant kap ahogy azt a csalókkal ígérik. Akkor aztán nem éri meg. Nyáron úgy is jön a teljes.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#310) Imilenni válasza Kecuhun (#308) üzenetére


Imilenni
addikt

Szia
Szólj neki hogy kapcsolja ki a streamet, sok ismerősöm kapott így.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#311) Lien


Lien
tag

Halihó, játszik valaki PC-n? Nem ranked meccsre keresnék csapatokat, hogy ne random emberekkel játszva játsszam a játékot. Ha valaki egy discord szervert is tudna adni azt megköszönném. :K

(#312) pRoject22 válasza Lien (#311) üzenetére


pRoject22
őstag

Hello, írj rám privátban, üdv

¯\_(ツ)_/¯

(#313) Imilenni válasza pRoject22 (#304) üzenetére


Imilenni
addikt

Megpróbáltam, így sem megy! :(

Press "F" to pay respects.

(#314) pRoject22 válasza Imilenni (#313) üzenetére


pRoject22
őstag

Support

¯\_(ツ)_/¯

(#315) Imilenni válasza pRoject22 (#314) üzenetére


Imilenni
addikt

Gondolom ez a baj, be van ragadva. Hiába van törölve, CC se tudja kiszedni :(

Press "F" to pay respects.

(#316) pRoject22 válasza Imilenni (#315) üzenetére


pRoject22
őstag

Gép visszaállítás, visszaállítási pont megadásával, vagy win reinstall.

¯\_(ツ)_/¯

(#317) Imilenni válasza pRoject22 (#316) üzenetére


Imilenni
addikt

Áh, ott a csökkentett mód :R
Azzal sikerült most kibekkelnem, remélem jó is marad.
Mindössze a Vanguard fájlait cseréltem ki.

Press "F" to pay respects.

(#318) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit még problémásan működik, de megvan az első stat oldal. Ha csak két-három meccset mutat, akkor update gomb után újra kell tölteni oldalt és pár próbálkozás után helyreáll.

https://riotstats.com/

Live-Die-Respawn

(#319) Kanczy válasza oriic (#318) üzenetére


Kanczy
veterán

Kezdetnek nem rossz. Nekem update után sem jó egyelőre, és várni kell a frissítésre (sajnos LoL-ban is ilyen az api), de hasznos dolgokat mutat :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#320) lofagi


lofagi
addikt

Na kérem, holnap jöhet is a Ranked! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#321) oriic válasza lofagi (#320) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban a patch jön holnap, aztán ha stabil, akkor a ranked is. :) [link]

Live-Die-Respawn

(#322) lofagi válasza oriic (#321) üzenetére


lofagi
addikt

Oh oké. Minden esetre akkor az első twitter eléggé félrevezető! No de mind1 is. Itt a patch notes!

Ami a legjobb:

Players who abandon matchmade games, or dodge agent selects, will now experience penalties that prevent them from queuing for a period of time. Frequent offenders will experience higher queue time penalties. Leaving ruins the match for everyone else, and should only be a last resort

Azért remélem akiknek elmegy mondjuk a netje nem lesznek így büntetve, vagy egy ideig még vissza lehet majd csatlakozni továbbra is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#323) oriic válasza lofagi (#322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én úgy vagyok vele, hogy Ranked meccsből aki kilép, az kapjon nagyobb büntetést. Ma délután is volt olyan meccsem ahol 3-an maradtunk...

És vége a VOD-os farmolásnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#324) Vanir


Vanir
veterán

Sziasztok! Megosztanám a gondolataim a játékról, így kb. 25 meccs távlatából.

Őszinte leszek, hatalmas fenntartásaim voltak a Valorant iránt, így tíz év kompetitív lövöldözéssel a hátam mögött. Vannak dolgok amikben igazam is lett, viszont már-már nevetséges mértékű pozitív csalódásnak tekintem a játékot.

Lévén ez az egész az OW és a CS szerelemgyereke, így legalább annyira cancer mint azok, és még csak bétánál járunk. Hihetetlen toxic csapattársak vannak, de elképesztően fogalmatlan lámával egyelőre többel találkoztam. De hát ez van, emberek vagyunk, ezt a faktort csak úgy lehet kiszűrni, hogy megválogatjuk, kivel ülünk össze játszani.

Ezt az FPS játékba implementált champion/hero/ability/tökömtudja dolgot túlerőltetik a különböző játékkiadók, én speciel eddig mindegyikre relatíve hamar ráuntam, vagy ronggyá tiltelt (Quake Champions az élen jár ebben, rakás gőzölgő hulladék az egész). Itt viszont egyelőre tetszik, változatos, de több hős esetén szerintem borzasztóan nehéz lesz balance-olni (no meg a RIOT nem túl erős ebben amúgy sem).

Maga a játék zseniálisan smooth és remekül van optimalizálva, az egyik pálya valamelyik lerakóján kívül mindenhol röccenésmentes volt eddig. Itt lövésnél tényleg úgy érzem, hogy valóban oda mennek a golyók, ahova kellene, és nem oda, ahova a szerver jónak látja. Volt már egykét intenzív üvöltésem, amikor ez nem így történt, de messze kevesebb, mint amennyi CS-ben szokott lenni.

Egyelőre nem látom magamban azt, hogy Valorant lanokra járjak, de aztán ki tudja... Nagyon régóta nem kötött le, és nem nyújtott ekkora kompetitív élvezetet egy játék sem, és még csak unranked volt eddig. Remélem, hogy nem fog arra a sorsra jutni, hogy kegyetlenül szétbarmolják ostoba, átgondolatlan, felesleges csilli-villi új dolgokkal. Egy biztos, fix ötös premade (illetve kötélidegek, és az ostoba emberek iránti végtelen türelem) nélkül effektíve játszhatatlan, akárcsak a többi hasonló multiplayer játék. :D

(#325) lofagi válasza Vanir (#324) üzenetére


lofagi
addikt

Igen, osztom a véleményed azzal kapcsolatban, hogy egyre több a kulcs és nagyon durván megváltozott az egész közösség az első napokhoz képest!

A szerencsések között voltam, akik már 7-én tudtak játszani a játékkal! A mostanihoz képest ég és föld! 7!!!! Aznap amikor ugye kijött több kommunikáció volt és pingelés, mint azóta kb 1 héten együtt véve. Kis túlzással persze.

Toxic, az első pár napban semmi. Komolyan! Senki nem baszogatta a másikat,hogy de béna vagy nem megy. Szegény orit már én is baszogatom. ;) Persze csak segítő szándékkal, de biztos fogalmazhatnék finomabban is néha. Ellenben a sok kis tizenéves, s tisztelet a kivételnek, mert van olyan is, egyszerűen tönkre teszik az egész publikolás lehetőségét.

Szeretnék én is csapatban játszani, de valószínűleg, a munkám miatt ez sosem lesz megoldható, max heti 2 alkalommal az meg ugye nem elég, így nagyon nem is töröm magam,hogy bejussak olyan csapatba ahol a heti 5 nap megjelenés kötelező. Pedig nagyon szívesen játszanék így. Cs 1.6ban volt utoljára olyan,hogy összejöttünk és gyakoroltuk a taktikát.

Itt is lesz olyan időszak amikor már mindenki mesterien fogja forgatni a fegyvereket és az agenteket is rendesen tudják majd kezelni. Akkor csak az összeszokottság és a megfelelő taktika lesz a fontos.

A hősöket balanceolni én sem tudom,hogy hogy tudják majd. Egyelőre egyébként még kevés a hős. Igazából , ha valaki egy kicsit komolyabban veszi már most akkor tudja, hogy egy Sage, Brinstone mindenképp kell a csapatba, én konkrétan még a Cyphert is ide venném.

Nekem vannak azok a karakterek akikkel el lehet szórakozni publikon és fraggelni, meg azok a karakterek ahol a csapat számít és az egymás segítése. Nah ott lesznek érdekes dolgok szerintem, akik ezt szépen össze tudják majd rakni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#326) syIex válasza lofagi (#322) üzenetére


syIex
veterán

Már csak az az "átkozott" 21:9 támogatás kellene, mert ez így nagyon bosszantó...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#327) jonnyjoker01 válasza lofagi (#325) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én tizenévessel még nem találkoztam, de voltak idegesítő angolok, franciák, németek akiket muteolnom kellett mert annyira kihoztak a zónámból, hogy nem tudtam koncentrálni. Egyszer találkoztam eddig full magyar csapattal és ők teljesen rendesek voltak. Általában akkor tapasztalok toxicitást, amikor együtt játszik pár értelmes egyén és menő köztük fikázni a melléjük került random csapattársakat annak ellenére, hogy bottomfrag a többségük.

Üdv. Johnny

(#328) lypen99


lypen99
aktív tag

Ma végre kaptam kulcsot és 3 óra után sikerült egyet játszanom.

1k+ óra CS:GO után, kellemes csalódás volt az első meccsem.

Elsőre mikor megláttam, engem se nyelt el a csábítás, aztán fogtam és adtam neki egy tryt.
Nehezen akarta a kulcsot dobni. (Kb 2 napi lapos járatattás, de reggelre meglett.)

Hitbox számomra elég jó, a skilleket kb csak random dobálom :D de darálni mindenféleképpen sikerült.

Majd ha lesz még időm a mai mindenféleképpen többet fogok menni.

(#329) sensejke


sensejke
aktív tag

Nagyon jó az új update......8x sorban nem volt game, mert valami bug van és azt érzekeli, hogy valaki vagy valakik nem pickeltek......

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#330) lypen99 válasza sensejke (#329) üzenetére


lypen99
aktív tag

Ez volt velem reggel is.

(#331) pachito


pachito
őstag

ez a maprota ez mi? :C

(#332) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Reklám helye, ma megint volt egy jó Ace-em.

(#333) Tajrexi válasza pachito (#331) üzenetére


Tajrexi
tag

Mázlista, nekem bezzeg a szutyok Haven jut mindig. :D

(#334) pachito válasza Tajrexi (#333) üzenetére


pachito
őstag

Én nagyjából egyformán kedvelem mind, talán Splitet egy kicsit jobban mint a másik kettőt de egyiken se akarok 6x egymás után játszani :o

(#335) Tajrexi válasza pachito (#334) üzenetére


Tajrexi
tag

Én nem, Haven-en kívül még egyik mapon se AFK-olt be senki, ott viszont fixen szinte MINDEN meccsen... már meglátom és inkább dodge.

(#336) Skilly


Skilly
aktív tag

Kicsit szomorú, hogy ma egész nap bugos a játék a karakterválasztónál. Nem tudják kiválasztani a karaktert, sőt most nekem csinált ilyet. Úgy, hogy én kiválasztottam majd kidobott és vissza, majd kifagy és vár. Aztán kidob a menübe és 10 perc bünti... :W A másik amit előttem is beszélnek, ez a map rotáció szörnyű. Néha mennek egymás után a mappok, valamikor meg 5ször ugyanaz az 1 map.

HyperX

(#337) lofagi válasza Skilly (#336) üzenetére


lofagi
addikt

Akkor lehet ma nem kapcsolom be inkább. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#338) Skilly válasza lofagi (#337) üzenetére


Skilly
aktív tag

5 perc várakozás után elindult, mindenki elsőre tudott választani! Próbáld meg.

HyperX

(#339) oriic válasza Skilly (#338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt sem jó, elengedtük végül mára pár óra után.

Live-Die-Respawn

(#340) jonnyjoker01 válasza Szeszkazán (#332) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Jett ulti jobb klikk szép és jó addíg míg ehhez hasonló dolog nem történik :DDD :

Amúgy grat, nekem még csak egyszer jött össze Ace, de az is csak azért mert kb botok voltak az ellenfelek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#341) Szeszkazán válasza jonnyjoker01 (#340) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

:D :D Hát igen

(#342) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Mennyit érhet ez a Riot Vanguard? Eddig olyan 10 meccsből volt legalább 3 nagyon furcsa, illetve YT-n is van már bőven cheat videó.

Amúgy meg nem rossz a játék egész jó a hitbox, pályák is jók gyorsan tanulhatóak, de nagyon unbalanced-nek tűnik a karakter speckok.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#343) pRoject22 válasza IreN!CuS (#342) üzenetére


pRoject22
őstag

Egyelőre a béta fázis alatt nem működik teljes kapacitással, hivatalos infó ,hogy tesztelik és adatokat gyűjtenek az autómatikus rendszer fejlesztésére tehát simán vannak csalók, aki most csal az megfog majd lepődni mikor 1.0-ban megkapja a hardveres bant és hiába próbálkozik új fiókot csinálni nem fog neki menni, szóval 1.0-ig ez ilyen :)

¯\_(ツ)_/¯

(#344) lypen99 válasza IreN!CuS (#342) üzenetére


lypen99
aktív tag

A pályákra és a karakter specekre +1.

(#345) szebe válasza IreN!CuS (#342) üzenetére


szebe
őstag

"de nagyon unbalanced-nek tűnik a karakter speckok"

Végülis ezért béta, hogy kiderüljenek az ilyesmik. Sage/Raze nem véletlenül lett nerfelve pl.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#346) JanR válasza IreN!CuS (#342) üzenetére


JanR
addikt

Elég sok online fps-t játszottam és most köztük van a Valorant is. 100%, hogy van 1-2 aimos benne, csak még nem szűri semmi.

(#347) IreN!CuS válasza szebe (#345) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Vicces mert 2 napja játszom vele és pont a Sage volt amivel a legtöbbet mentem. Nem tűnt OP-nak. Akkor lehet pont a nerf miatt - bár jelenleg úgy érzem, hogy még mindig az aim kell mint sem a karakter skillek.

pRoject2HUN . Ahányszor én már ezt hallottam ;]

JanR : Az volt a furcsa, hogy a legrosszabb meccsnél is tudtam hozni egy egál statot + assistokkal, aztán hirtelen lett egy 1/13/1-es statom :D De olyan full zero reakció idős fejeseket kaptam ,hogy csak lestem.

Van amúgy nagyobb discord channel -pl PH-s vagy Valorant hungary - ahol lehet keresni embereket, hogy ne full random legyen?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#348) szebe válasza IreN!CuS (#347) üzenetére


szebe
őstag

Sage falat elég durva helyekre fel lehetett húzni, azt szedték ki most.

Nem lepne meg, ha a következő a Cypher kamera lenne, tele vannak bugos spotokkal a mapok.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#349) lofagi válasza szebe (#348) üzenetére


lofagi
addikt

Egyet már biztos javítottak neki is. Ma akartam pakolni egy falra, s ott már nem lehetett. Szóval biztos,hogy szedtek ki már neki is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#350) jonnyjoker01 válasza IreN!CuS (#347) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem az szimplán csak annyi, hogy egyre jobb ellenfelek ellen mész. Nekem volt egy periódus, amikor kb minden körben első voltam, aztán egyszer csak elkezdtem olyan ellenfeleket kapni (csapattársakat is) akiknél csak lestem és a meccsek többségét spectator-ban töltöttem :DDD

De aztán elkezdtem gyakorolni (kovaaks + practice range) és most már nekem is vannak olyan fejlövéseim, hogy csak nézek :DDD

Még esetleg tipként ajánlom a Guardian-nal való játszást, nekem ez sokat segitett, hogy leszokjak a burstről és pontosabban szedegessem a fejeket.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.