Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant

Hozzászólások

(#401) sensejke


sensejke
aktív tag

Ha esteleg valhova néha néha beférek, akkor addoljatok nyugodtan, mert herótom van már, hogy ketféle game van eddig nálam, ha hasznáják az eszüket a csapattársak, akkor könnyű a meccs, de a masik véglet amikor szinte 13-4-re vesztünk. Malykrem #5571

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#402) Kanczy válasza sensejke (#401) üzenetére


Kanczy
veterán

Kicsit hányingerem lett az ingame nevedtől (az ly) :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#403) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ha bárki akárki szeretné Ir3NiCuS #3670 Gold3 ezt csak azért írom, mert volt róla szó, hogy limitálva van a rangbeli különbség.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#404) Busterftw


Busterftw
veterán

A competitive ota egyre rosszabbak a tapasztalataim, random minden meccs.
En inkabb single playeren mozgok, de amugy klassz a jatek, unranked meccseknel valamiert jobb a balance.
Ranked-nal elegge nagy a szoras, hiaba rangsorol be jol a tobbi csapattaggal.

Egy meccsen van hogy 3-asaval hozom a killeket, masikon meg az elso percben halok minden korben. :D

[ Szerkesztve ]

(#405) pRoject22 válasza Busterftw (#404) üzenetére


pRoject22
őstag

Pont ez a bajunk nekünk is, egyik meccsen lövök 30-at a másikon meg instant halok bárhova bújok el...

¯\_(ツ)_/¯

(#406) JanR


JanR
addikt

Ez a vanguard már egy egyszerű Coretemp-re is beriaszt :D
Vannak kétségeim ezzel kapcsolatban. Ez is mindent IS szűrni fog, csak a csalókat nem..

(#407) sensejke válasza Kanczy (#402) üzenetére


sensejke
aktív tag

Sima j foglalva volt :DDD

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#408) jonnyjoker01 válasza JanR (#406) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem inkább az a szánalmas, hogy mennyi kernel szinten futó szoftver ennyire biztonságtalan, hogy beléjük lehet ágyazni vírust/cheat programot/kémprogramot/bármit. :W

Real-time vírusirtó programok létezése nem kéne, hogy ok legyen arra, hogy sebezhető Ring 0 programokat adnak ki cégek a kezükből, de hát profitmaximalizálás a cél a legkisebb erőfeszítéssel minden esetben...

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#409) Busterftw válasza pRoject22 (#405) üzenetére


Busterftw
veterán

Igy-igy, nyerunk zsinorban 3 meccset, kovetkezon meg en vagyok a lista vegen es kapom a "Phoenix you are shit" dumat 4 killel es 16 halallal. :(

(#410) lofagi


lofagi
addikt

Nekem viszont volt egy hatalmas pozitív csalódásom tegnap, amikor is letoltam egy rankedet. Hasonló szintű volt a csapat és az ellenfél is, ami számomra meglepő volt. Jó volt látni,hogy azért legalább nem dobál össze mindenkit. Nem is ez a lényeg.

A csapat nagyon jól kommunikált, utoljára ilyet az első pár napban tapasztaltam amikor még mindenki segítőkész volt. Buktuk az első sört, de a kövben mindenki ecozott. Nem volt,hogy valaki vett volna bármit it.
Persze az ecot is buktuk, de úgy,hogy majdnem meg lett. 1 emberük maradt, akkor mindenki elkezdte dicsérni a másikat én is mondtam,hogy ez egy nagyon jó eco volt. S onnantól hozuk a köröket. Végül 13-3 lett. Hatalmas volt. Nyilván jobb a hangulat ha nyer a csapat, ezt aláírom, de az első két kör után nem estünk szét. Szerencsére.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#411) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Próbálok bejelentkezni a játék klienséből már, de csak tölt folyamatosan. Nem történik úgy semmi. Ez normális?

(#412) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#413) lofagi válasza KisTücsök (#411) üzenetére


lofagi
addikt

Nekem pl ez akkor volt, amikor elindítottam a kártyajátékukat a mobilon. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#414) jansky1 válasza KisTücsök (#411) üzenetére


jansky1
senior tag

Nekem error 43-azik. Nem hittel el, de működött: töltés alatt végig spammaltem a w a s d-t, így beengedett.

(#415) Szeszkazán válasza Busterftw (#409) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ugyan ez, dettó. Már CS 1.5 óta sokat FPS-ezem , de ami itt van valami oké.
Egyik meccsben kapok egy jó csapatot , hasonló rangon , van komm meg minden rendesen , nyerünk is. Kövire meg vérré aláznak bármit csinálsz , a rangjukon nem látszik , a társaim meg úgy lőnek mintha kormánnyal meg pedállal játszanának.

Sokat LoL oztam , ott is a Ranked rendszer ugyan ezt csinálta , hátráltatott a Soloban a rank mászásba, nyertél 1-2 meccset egy normális csapattal utána fixen 2-3 meccsre meglettél markolva és kaptad a full kreténeket.

(#416) Kanczy válasza Szeszkazán (#415) üzenetére


Kanczy
veterán

"Sokat LoL oztam , ott is a Ranked rendszer ugyan ezt csinálta , hátráltatott a Soloban a rank mászásba, nyertél 1-2 meccset egy normális csapattal utána fixen 2-3 meccsre meglettél markolva és kaptad a full kreténeket."

Ez sem ott, sem itt nem igaz. Ha az egyik meccsen 30-at fragelsz, a másikon pedig köpni-nyelni nem tudsz, az azért van, mert kaptál egy olyan csapatot, ami jobb nálatok sokkal, és pont. Többet kommunikálnak, sokkal jobban lő az egyik (vagy mind), stb. És igen, ez véletlenül is előfordulhat, nincs gonosz összeesküvés ellened, hogy ne tudj mászni. Főleg a játék legelején, amikor nyilván hatalmas a szórás a rangok tekintetében.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#417) oriic válasza Kanczy (#416) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

De ugy is tok mondegy, ez csak beta, minden resetelodni fog, rangok is. Emiatt nem vagyok ideges iron3 miatt, gyakorlok majd eleget meg :)

Live-Die-Respawn

(#418) IreN!CuS válasza oriic (#417) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mondjuk a rang resetnek nincs semmi értelme szerintem.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#419) lofagi


lofagi
addikt

Mivel RNG van a játékban, így egyáltalán nem lennék meglepve, hogy a sorsolásnál is lenne valami, ha túl jó vagy akkor biztos,hogy sokkal erősebb játékosokat sorsol be ellened.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#420) pRoject22


pRoject22
őstag

Heaven C hosszún védőben vagyok, állok közép doboznál és pixelből tartom a bal oldali sarkot, kiugrik az ember és ugrás közben fejbe lő a gyengébb sniperrel és ezt eljátsza több alkalommal, jártatok már igy?

¯\_(ツ)_/¯

(#421) jonnyjoker01 válasza pRoject22 (#420) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Láttam már néhány jett-et akik pénzmennyiség ellenére is Marshallal játszottak és hasonló játékélményben volt részem amit leírsz. Mobilisabb és pontosabb, mint az OP, lehet vele ilyen érdekes playeket tolni, én főleg Jetteknél látom előszeretettel használva.

+ benne van az is, hogyha magas a pinged akkor földetérés után lő fejbe (hipfire-ben tökéletes pontossággal lő) viszont te még ugrás közben látod.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#422) pRoject22 válasza jonnyjoker01 (#421) üzenetére


pRoject22
őstag

Meg sokszor van olyan ,hogy nem regisztrálja be a lövésem, pl háttal áll az ember, Vandal-al belelövök ötöt hátulról nem fejre és mind az öt eltalálja de csak 2 vagy 3 lövést ír a jobb oldalt outgoing sebzésre, a társaim is mondják ,hogy járnak sokszor így :/

¯\_(ツ)_/¯

(#423) Busterftw válasza pRoject22 (#420) üzenetére


Busterftw
veterán

Rengetegszer.
Van hogy 4-en lonek ram egyszerre, meg sem kottyan, valamikor meg kilepek es viszontlatasra.
Vagy amikor egyszerre lepunk ki, egyszerre kezdunk el loni en Phantommal o meg Stingerrel es ledaral.

[ Szerkesztve ]

(#424) lofagi


lofagi
addikt

Nah azt hiszem a mai kör után lett elegem a public játékból. Egyszerűen annyira toxic a játékos közösség, hogy ezt csak haverokkal érdemes játszani, vagy pedig kikapcsolsz minden kommunikációt és úgy. Annak meg sok értelme nincs.

Egyszerűen szánalmas ahogy emberek viselkednek és a legrosszabb, hogy ilyenkor már én is lesüllyedek a szintre és megy a kíybórdvarriorozás, aminek semmi értelme, csak az ideg megy rá.

Ranked semmivel sem különb, ue. Szóval, nem tudom, később nem hiszem, hogy ez jobb lenne sőt. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#425) Kanczy válasza pRoject22 (#422) üzenetére


Kanczy
veterán

Ilyen nekem is van rengeteg. Hátulról, 0 pánikkal, egy helyben állva pötyögök valakit, és semmi, vagy 5 golyóból 2 találod, ahogy írod. Szar érzés :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#426) pachito válasza lofagi (#424) üzenetére


pachito
őstag

Kb 3 hete, még jóval a ranked előtt volt egy hasonló szösszenetem, sajnos pont olyan toxic lesz mint a League, ott is évek óta tiltva van az enemy chat, a sajátot néha feloldom de kb 2 nap után meg is bánom. Megy a folyamatos duma, "jótanácsok", oltogatás, itt ugyanez és marhára nem tudsz a játékra figyelni mert azzal vagy elfoglalva hogy a helyére tedd a pattanásosarcút, aztán az egésztől elmegy a kedved.
Szerintem ezzel a jelenséggel nem nagyon lehet mit kezdeni azon kívül hogy kizárólag csapatban játszol.

(#427) jansky1


jansky1
senior tag

Brawl starsozzatok akkor, ott nincs se chat, se VC :D

(#428) JanR válasza Kanczy (#425) üzenetére


JanR
addikt

Nekem erre azt mondta az egyik "online barátom", hogy a játékkal semmi gond nincs, én nem lövök jól :D

Bár ezzel az egésszel még mindig a Vanguard idegesít a legjobban. Miért zavarja a CoreTemp? Agyam eldobom. A legtöbben így is az MSI Afterburnerre panaszkodnak, hogy kilövi. És nem az van, hogy "leállíthatom, hogy tudj játszani a valoranttal?" - neem, hanem jön egy értesítés, hogy blokkol valami én meg találjam ki miaz.

(#429) oriic válasza JanR (#428) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"- neem, hanem jön egy értesítés, hogy blokkol valami én meg találjam ki miaz."

Ha ranyomsz az ertesitesre kiirja mivel van a gondja.

Live-Die-Respawn

(#430) Kanczy válasza JanR (#428) üzenetére


Kanczy
veterán

Az persze teljesen abszurd, hogy a Vanguard magától leállít programokat, de a magyarázat mögötte az, hogy az ilyen jellegű, hardvereket monitorozó, illetve befolyásoló programokba a legkönnyebb beleépíteni a csalásokat.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#431) JanR válasza oriic (#429) üzenetére


JanR
addikt

Annyi ír, hogy ALSysIO64.sys fájlt blokkolja. Esze ágában sincs kiírni, hogy ez melyik programhoz tartozik. Nekem kellett rákeresni.

(#430) Kanczy: Én ezt értem, de több olyan ismerősöm van, akiknek egyedi világítás van beállítva a gépükben, az most leves. Olyan is van, aki az MSi Afterburnerrel állította be a VGA-ja hűtésprofilját. Most 65 fok helyett 81-82 fokon kell játszon emiatt. De redditen még arról is panaszkodnak többen, hogy a dedikált hangkártya szoftverét is blokkolja. Kissé agresszív ez a Vanguard és még mindig van csaló a játékba :)

[ Szerkesztve ]

(#432) oriic válasza JanR (#431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eleresi utat nem ir? Nalam MSI AB eseteben mutatta, igy bukott le.

Amugy ha Valorantozok kilovom az Afterburnert, szerencsere igy sem melegszik fel a VGA, ha meg massal akarok jatszani akkor bezarom a Vanguardot es ujrainditom Afterburnert, ami ezek utan mukodik rendesen. Hatranya az egesznek ha utana ismet Valorantozni akarok gep restart kell.

Live-Die-Respawn

(#433) jonnyjoker01 válasza JanR (#431) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

MSI Afterburner Ring 0 driverje sebezhető. Ki lehet kapcsolni a beállításokban és tökéletesen fog működni. [link]

Szerk: érdekes olvasmány, hogy hogyan lehet kihasználni a béna monitorozó/overclock toolokat

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#434) oriic válasza jonnyjoker01 (#433) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ezt kiprobalom ha hazaertem, koszi. :R

Live-Die-Respawn

(#435) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#433) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Update: [link]

ThrottleStop már működik is nekem, nézzétek meg nálatok engedélyezve lett e pár program.

Üdv. Johnny

(#436) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Vanguard Not initialized. Tegnapelött semmi baja nem volt még. Egy órája próbálkozom. Driver frissítések, win configban szarakodás, újratelepítés.. semmi. Mi ez a fos így 2020-ban? Esetleg hogyan tudnám rábírni ezt a szart, hogy elinduljon?

(#437) jonnyjoker01 válasza KisTücsök (#436) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tudnak róla, dolgoznak rajta. Ezt a(z amúgy otthonról dolgozós időszakban, zárt bétában levő) "fost" nyugodtan félre lehet tenni amíg megoldják a problémát. :U

Üdv. Johnny

(#438) lofagi válasza jonnyjoker01 (#437) üzenetére


lofagi
addikt

+1

Kicsit furcsa,h már emberek Beta játékot húznak le a hibákkal. Ez az időszak pont arra való,h ezek előjöjjenek. Majd ha kijön a teljes és akkor is tele lesz ilyen hibákkal akkor megértem. De most?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#439) pRoject22 válasza lofagi (#438) üzenetére


pRoject22
őstag

Arról nem is beszélve ,hogy ingyenes a játék, mégcsak azt sem mondhatja senki ,hogy " ezért fizettem pénzt" de már megy a sírás egy béta teszt alapján... :C

¯\_(ツ)_/¯

(#440) lofagi válasza pRoject22 (#439) üzenetére


lofagi
addikt

Ja, az még eszembe se jutott. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#441) lofagi


lofagi
addikt

Hehe, így kell levédeni a bombát Viperrel! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#442) oriic válasza lofagi (#441) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kár volt megosztania, így a többség már tudja, hogy ilyenkor az ablakot kell lőni. ;]

Live-Die-Respawn

(#443) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#444) jonnyjoker01 válasza oriic (#443) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen ezt én is észrevettem már, mivel az én rendszeremen nagyon észrevehető (40-50 fos-ről beesik 30 és néha azalá) de inkább arra használtam hogy kerüljem az ilyen helyzeteket (hogy feljebb menjen a nyamvadt FPS) és nem adtam infót sosem a csapatomnak, mert wallhack szaga van.

Szerk.: Fog of war miatt nem is annyira megbízható amúgy, de ha nagy FPS drop van egy bizonyos irányba nézéskor az szinte 100% hogy sok enemy miatt.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#445) Kanczy válasza oriic (#443) üzenetére


Kanczy
veterán

Na ez mondjuk így nem maradhat. Értem, hogy béta, de ez gyanús, hogy durván bele van sütve a forráskódba, és óriási baki... :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#446) jonnyjoker01 válasza Kanczy (#445) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mi az hogy bele van sütve a forráskódba? :DD Dolgoznak a multi core optimalizáción, a netkód + fog of war megviseli a CPU-t "kissé".

Üdv. Johnny

(#447) Kanczy válasza jonnyjoker01 (#446) üzenetére


Kanczy
veterán

Arra gondoltam, hogy nagyon központi kódolás eredménye ez az fps drop, és emiatt nem fogják tudni megjavítani.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#448) lypen99


lypen99
aktív tag

Azért frankó amit írtok.
Nekem is elég a gép (elvileg), de néha olyan dropjaim vannak (pláne mikor jön az enemy is), hogy azért meghalni hááát...

Azért GO-ba nincs ilyen. :D

(#449) lofagi


lofagi
addikt

Ezért szeretem én is OMEN-t! :D Ez hatalmas!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#450) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van chat parancs arra, hogy valakire joinolhassak anélkül hogy friend legyen?

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Valorant
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.