Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Urban legend

Hozzászólások

(#51) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Egy Queenslandi férfi a háztetőn akart valamit megjavítani, és hallotta, hogy ajánlatos egy kötéllel rögzíteni magát, arra az esetre, ha leesne. Az egyetlen probléma az volt, hogy a tetőn egyetlen kiálló rész sem volt, kéményre pedig az ottani klíma miatt nincs szükség. Ezért hősünk az egyetlen olyan tárgyra kötötte a kötelet, ami 50 yard távolságon belül fellelhető volt. Ez nem más volt, mint a család 4 kerék meghajtású autója. A férfi a vonóhorogra kötötte a kötelet, vigyázva a megfelelő hosszúságra is, hogy ha esetleg leesne, miközben a tető túloldalán dolgozik, a kötél megfogja őt. Hősünk a dereka köré tekerte a kötelet és elkezdett dolgozni. Egy apró momentumról azonban elfelejtkezett: szólni a feleségének arról, hogy hova kötötte a kötelet. Ugyanis a hölgy vásárolni indult a városba...

Amikor a férfi leesett a tetőről, nem szenvedett túl nagy sérülést, a postaládával való összetalálkozást azonban nem úszta meg törött láb és kéz nélkül. Szerencsére ez az ütközés eléggé lelassította az autót, hogy a feleség észlelje a bajt. Ellenkező esetben a férfi nagy eséllyel indulhatott volna a Darwin Díjért...

(#52) tildy válasza gLes (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Most volt a az aktívban, hogy egy nő a férje hamvaiból gyűrűt készítetett.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Igaz történet...


Ezen röhögött Michigan állam 2 napig.


A zavarba jött bemondónõ pedig a jövõben kétszer is meggondolja, mielõtt
beszél...


A TV állomás bemondónõje, miután mégsem esett az elõzõ nap megjósolt hó,
ezzel fordult a meteorológushoz:


- Nos Bob, hol van az a 20 centi, amit tegnap este ígértél?

Nemcsak a fickónak, hanem a stáb felének is el kellett hagynia a forgatás
helyszínét, annyira röhögtek....

I am having fun staying poor.

(#54) gLes válasza VladimirR (#50) üzenetére


gLes
őstag

Mondom nemértek a nyúzáshoz :DDD

;)

p.s.: Ne akard tudni ;]

(#55) gLes válasza tildy (#52) üzenetére


gLes
őstag

Hát igen, az is elég para, de az urnás megoldáshoz képest jobb szvsz. hogy az ember halála után drága kőként ragyoghat :U

De ha kiraknánk a nagypapát a nappaliba, az azé...szal...:(

(#56) Drizzt válasza gLes (#40) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hasonló kérdés merült fel bennem is. Itt vagyunk harcos állatvédők.

I am having fun staying poor.

(#57) gLes válasza <>jana<> (#42) üzenetére


gLes
őstag

Léteznek emberi ágyúgolyók a cirkuszvilágban :))

(#58) biker válasza <>jana<> (#51) üzenetére


biker
nagyúr

ennél csak az a darwin díjas jobb, aki gázos lufikkal és nyugszékkel röpködött kicsit :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#59) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez nagyon jó!!!

Az évfolyamból gyér érdeklõdés mutatkozott egy prof. elõadásai iránt. Ezért a prof. az egyik elõadás végén bejelentette, hogy legközelebb ZH írás lesz, ahova a hiányzókat is sok szeretettel várja. Közölte, hogy hiányzást csak akkor fogad el, ha az illetõ beteg, és már a halálán van. Erre az egyik diák megkérdezte:
- Elfogadja-e a hiányzás okának a túlzásba vitt nemi élet okozta végkimerülést?
Kis csend. A prof. a kérdezõre nézett egy pillanatig, majd ezt válaszolta:
- Majd legfeljebb megírja bal kézzel.

I am having fun staying poor.

(#60) Drizzt válasza VladimirR (#44) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Komoly. :DDD :DD :DD

I am having fun staying poor.

(#61) gLes


gLes
őstag

Darwin-díjasok :DDD

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

És minden további finomságok forrása: Bővebben: link :))

(#62) gLes


gLes
őstag

Kedvenc Darwin díjasom amikor egy csávó valami salátadiétára fogta magát, amitől hát...sokat szelelt ;] Mindezt megfejelte azzal, hogy egy 4x4-es szobában aludt csukott ablaknál...másnap holtan találták, a halál oka: gázmérgezés :DD

(#63) VladimirR válasza Den (#39) üzenetére


VladimirR
nagyúr

imho jo iranybol kezdte -- a faranal kell

(#64) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A sztori szerint egy kétágyas kollégiumi szobán osztozott meg két lány, Sue vagányabb, életrevalóbb, bulizósabb volt, Carol viszont lelkiismeretesebb, megfontoltabb és visszahúzódóbb. Egy éjjel elõbbi lány fejébe vette, hogy mégis enged barátja csábításának és nála alszik a városi albérletben. Este 11-kor a bárból még visszament a kollégiumi szobába, pár személyes holmiért. Mivel nem akarta felébreszteni a tízkor rendre aludni térõ Carolt, nem gyújtotta fel a lámpát. A sötétben tett-vett, matatott, míg összeszedte pipereholmiját, a váltás fehérnemût. Feltûnt neki, hogy másféle szuszogást hall a lakótársnõ ágya felõl, mint általában, de nem foglalkozott az esettel.

Másnap reggel Sue tért vissza a kollégiumba, de akkor már rendõrök és egy felettébb ideges nyomozó fogadta: a barátnõjét elõzõ éjjel valaki brutálisan meggyilkolta és véres ujjal csak ennyit írta a falra: ''Szerencséd, hogy nem kapcsoltad fel a lámpát!''

I am having fun staying poor.

(#65) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A következõ kérdés a ''University of Washington'' kémiai szakának egyik ZH-ján ténylegesen elõfordult:

''A Pokol exotermikus (hõt ad le) vagy pedig endotermikus (hõt nyel el)? Válaszát bizonyítsa is.''

A legtöbb diák állítását Boyle törvényével próbálta igazolni (a gáz lehûl ha tágul, illetve felmelegszik ha sûrûsödik) vagy annak valamilyen változatával.

Volt azonban egy diák aki ezt írta:

Elõször is, azt kell tudnunk hogy hogyan változik a Pokol tömege. Tehát, tudnunk kell hogy milyen sebességgel érkeznek új lelkek a Pokolba, illetve milyen sebességgel hagyják el azt. Azt gondolom, hogy bizonyosan feltehetjük, hogy ha egy lélek egyszer bekerült a Pokolba, sosem fogja elhagyni. Ebbõl következõen egyetlen lélek sem hagyja el a Poklot. Azt illetõen, hogy mennyi lélek érkezik a Pokolba, vessünk egy pillantást a világon manapság létezõ vallásokra. Ezen vallások egy része azt állítja, hogy ha valaki nem hivõje az adott vallásnak, akkor bizonyosan a Pokolba kerül. Mivel több mint egy ilyen vallás létezik és mivel az emberek nem hisznek egynél több vallásban, levonhatjuk a következtetést, miszerint minden ember, illetve minden lélek a Pokolra jut. A jelenlegi születési és halálozási arányokkal számolva arra számíthatunk, hogy a lelkek száma a Pokolban exponenciálisan nõ.

Most nézzük a Pokol térfogatának változását, mivel Boyle törvényének állítása szerint ahhoz, hogy a hõmérséklet és a nyomás a Pokolban változatlan maradjon, a Pokol térfogatának növekednie kell, ahogy új lelkek kerülnek bele. Ez két lehetõséget ad:

1. Ha a Pokol lassabb ütemben tágul mint amilyen gyorsan a lelkek lépnek be, akkor a hõmérséklet és a nyomás a Pokolban növekedni fog egészen addig, amíg teljesen elszabadul a Pokol.

2. Természetesen ha a Pokol gyorsabb ütemben tágul, mint a lelkek számának növekedése a hõmérséklet és a nyomás csökkenni fog addig amíg be nem fagy a Pokol.

Tehát melyik is az igaz? Ha elfogadjuk azt a posztulátumot amit Krissy kisasszony adott nekem még gólya éveim alatt miszerint ''hamarabb lesz fagyott éjszaka a Pokolban minthogy lefeküdjek veled'', továbbá figyelembe véve a tényt, hogy azóta sem sikerült szexuális kapcsolatba keverdenem vele, következik, hogy a (2) lehetõseg nem lehet igaz, és ezért biztos vagyok benne, hogy a Pokol exotermikus.

Ez az egyetlen diák kapta meg az ''A'' minõsítést.

I am having fun staying poor.

(#66) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez naggyon komoly lesz... :D

Cikk az L.A. Timesbol
Visszanézve, nagy hibát követtem el, amikor gyufát gyújtottam. De csak az egere t akartam kihúzni -
mondta a megrökönyödött Salt Lake City Hospital orvosainak Eric Tomaszewski. Tomaszewski és homoszexuális partnere,
Andrew ''Kiki'' Farnum sürg s ellátásra szorult a kórházban miután a szex mellékvágányra szaladt.
* Benyomtam egy papírcsövet Kiki végbélnyílásán keresztül és beengedtem
Ragott-
ot, az egerünket mint ahogy máskor is. Amikor Kiki elelvezett, megpróbáltam kic salni Ragott-ot,
de most az egyszer nem akart kijönni. Akkor bekukucskáltam a c sövön keresztül és gyufát gyújtottam,
hátha a fényre ki-jön. A továbbiakban a kórház szóviv je vette át a szót:
* A gyufa lángja belobbantotta a bélben megszorult leveg t, a lángcsóva meggyújt otta Mr. Tomaszewski
hajat és az arca súlyos égési sérülést szenvedett. Ragott bundája is meggyulladt és egy,
a bélben melyebben megszorult leveg t is belobba ntott, aminek eredményeképp Ragott kirepült mint egy ágyúgolyó.
Tomaszewski más odfokú égési sérülést szenvedett és eltört az orra amikor Ragott belecsapódott az arcába.
Mr. Farnum elsõ és másodfokú égési sérüléseket szenvedett a végbélnyílásán és a végbelén.
Az újságíró megjegyzése: 10 legijesztõbb dolog ebben a történetben:
10. ''Benyomtam egy papírcsövet Kiki végbélnyílásán.....''
9. ''bekukucskáltam a csövön....'' (ez kb. olyan mintha teleszkóppal néznek a Pok olba!
Inkább a Napba bámulnék messzelátón keresztül, mint hogy ilyet csináljak!
)
8. Szegény Ragott, micsoda kisebbségi érzése lehet azután, hogy kil tték valaki nek a seggéb l!
7. Nem vagyok benne biztos, de nem hiszem hogy Ragott patyolat tisztán, virágil latúan vágódott
bele Tomaszewski arcába miután bejárta Kiki ''szerelmi útveszt jét''.
6. Elgondolkodtató, hogy emberek élnek és virulnak ilyen baromi erej , vulkanik us gazokkal a beleik-ben.
5. Elgondolkodtató, hogy emberek, nemcsak hogy ilyet m velnek, hanem be is isme rik! Én biztos
ki-találtam volna egy rült történetet valami félbolond pirománi ás, fenékbebaszós pasiról,
aki betört a lakásomba és magáévá tett. Akármit csak nem az igazságot!
4. Els - és másodfokú égési sérülések a segglyukon! Az aranyér kismiska lehet a hhoz képest!
Kíván-csi vagyok Kiki képes lesz-e valaha is egy jó egészségeset s zarni ezek után! Na és az ég segglyuk szaga!
Minimum az els öt borzalmas szag ok egyike lehet!
3. Kiki nev emberek! Nyilvánvalóan ez egy polinéziai szó és a jelentése: idiót a fehér ember,
aki rág-csálót tesz a fenekébe.
2. Miféle kórház tart sajtótájékoztatót ilyen témáról???
1. Ez Salt Lake Cityben történt..... Miféle emberek a mormonok?

I am having fun staying poor.

(#67) gLes


gLes
őstag

Ezt biztos mindenki ismeri :))

Egyetemen ZH, filó, pszichó vagy ilyesmi, az egész egy esszékérdés: ''Mi a bátorság?'' :U

Az egyik delikvens csak ennyit írt a lapjára: EZ!

Állítólag 5-öst kapott :DDD

(#68) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na, szerintem ez a világ eddigi legjobb Urban legendje!!!

Egy külvárosi, lepusztult kórházban (nem
Magyarországon) furcsa halálesetekre figyeltek fel
az orvosok.
Az intenzív osztály egyik ágyán átok ült, ugyanis akit belefektettek, másnap délelőtt már nem találta életben a doktori vizit.


Először kicserélték az ágyat, nem segített. Azután különbözõ mérõeszközökkel megvizsgálták, van-e esetleg olyan sugárzás, vagy egyéb külső befolyás, ami mérgező lehet a beteg számára, de nem találtak semmit. Már éppen be akarták zárni a kórtermet, amikor az egyik furfangos ápolónak ötlete támadt.


Kölcsönkért ismerősétől egy kamerát, elrejtette a
szóban forgó ágyra irányítva, és hazament. Másnap
a kórházigazgatónak megmutatta a felvételt,
amelyen éjszaka nem történt semmi. A kamera a kora
reggeli órákban viszont rögzítette, amint a kórház
takarítónõje becsoszogott a terembe, elővette
ásatag porszívóját, odament az ajtóhoz legközelebb
lévő konnektorhoz - ami a végzetes ágy mellett
volt -, kihúzta a lélegeztetõ gép dugóját, bedugta
a porszívót, és komótosan dolgozni kezdett. Ezek
után a takarítónő, mint aki jól végezte dolgát,
visszadugta az életbentartó szerkezet
csatlakozóját, és továbbállt egy teremmel.


[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#69) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Hallottam egy sztorit, Debrecenből.

Vannak vegyi, meg egyéb műveknél elég nagy centrifugák. Mondhatni bazi nagyok.
Takaritó személyzet előző este a tévében az űrhajósok kiképzését nézte.
A két hős a helyszinen.
Az egyik válalkozik, hogy kipróbálja, hogy hány g-t bir ki, kidörömböl, ha már nem birja.
Ember be, centrifuga bekapcs, dörömb sehol.
Az emberből a ruháján kivül a csontosabb rész maradt csak meg..

(#70) <>jana<> válasza Drizzt (#68) üzenetére


<>jana<>
senior tag

ez állat :C

(#71) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

én a hvsw-ről kopizok onan gyüjtöttem eddig a darwi dijjasokat :))

(#72) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Egyszer egy villanyszerelő az egyik pózna tetején dolgozott, lecserélte a vezetéket, mikor azt vette észre, hogy egy kavics van a cipőjében. Hogy a kavicsot kevésbé idegesítő helyre terelje, elkezdte rázni a lábát. Ezt észrevették a helyi segítőkész lakosok. Mivel azt hitték, a villanyszerelőt rázza az áram, gyorsan kirúgták alóla a létrát amitől a szerencsétlen 15 métert zuhant, több helyen eltörte mindkét lábát és három csigolyája megrepedt.


:DD

(#73) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

végre megvan a kedvenc történetem :)
Egy figura elhatározta, hogy teljesen tutira öngyilkos lesz. A terve a következő volt: Kimegy egy tengerparti szakadékhoz, hosszú kötelet köt a nyakára a kötél végét pedig egy szikához köti, leönti magát benzinnel, mérget iszik, meggyújtja magát, egy pisztollyal a kezében leugrik, és mielőtt a megfeszült kötél letépné a fejét főbelövi magát.
Mindenben a terv szerint cselekedett. Megmérgezve, kötéllel a nyakán fáklyaként zuhant lefelé, csak zuhanás közben elvétette a lövést és véletlenül ellőtte a kötelet. A tengerbe zuhant. A viz eloltotta a tüzet és annyi sós vizet nyelt, hogy rögtön kihányta a mérget, a mentők összeszedték és kórházba szállították, ahol hypothermiában (kihűlésben) hunyt el.
:)

(#74) gLes válasza <>jana<> (#73) üzenetére


gLes
őstag

Szép halál ;]:C

(#75) @rglaaf válasza <>jana<> (#42) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nos ez biztos csak legenda mert a Discovery csatornán van egy ilyen sorozat
Mithbuster a cime ebben két fószer próbálja rekonstruálni ezeket és ehhez hasonló legendákat ez utóbbit is rekostruálták egy bábúval de ekkora benzinmennyiséggel nem repült sehova ezután telepakolták robbanó anyaggal a csövet na igy már kilőtte a bábút úgy 30-40 méterre meg persze a környéket is megigazitotta a detonáció.Egyébként jó kis sorozat érdemes nézni mert már sok legendát újra rekonstruáltak és valamelyik tényleg igaz de sokat meg is cáfoltak

PSN:BiZzare_0 ️

(#76) puffneki válasza <>jana<> (#26) üzenetére


puffneki
tag

ez eredetileg Douglas Adams ''A kétség lazaca''-ban volt, szal nemtom mennyire urban legend.

(#77) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Cikk az L.A. Timesbol
Visszanezve, nagy hibat kovettem el, amikor gyufat gyujtottam. De csak az egeret akartam kihuzni - mondta a megrokonyodott Salt Lake City
Hospital orvosainak Eric Tomaszewski.
Tomaszewski es homoszexualis partnere, Andrew ''Kiki'' Farnum surgos ellatasra szorult a korhazban miutan a szex mellekvaganyra szaladt.
* Benyomtam egy papircsovet Kiki vegbelnyilasan keresztul es beengedtem Ragott-ot, az egerunket mint ahogy maskor is. Amikor Kiki
elelvezett, megprobaltam kicsalni Ragott-ot, de most az egyszer nem akart kijonni. Akkor
bekukucskaltam a csovon keresztul es gyufat gyujtottam, hatha a fenyre kijon. A tovabbiakban a korhaz szovivoje vette at a szot: A gyufa langja belobbantotta a belben megszorult levegot, a langcsova meggyujtotta Mr. Tomaszewski hajat es az arca sulyos egesi serulest szenvedett. Ragott bundaja is meggyulladt es egy, a belben melyebben megszorult levegot is belobbantott, aminek eredmenyekepp Ragott kirepult mint egy agyugolyo. Tomaszewski masodfoku egesi serulest szenvedett
es eltort az orra amikor Ragott belecsapodott az arcaba. Mr. Farnum elso es masodfoku egesi seruleseket szenvedett a vegbelnyilasan es a vegbelen.

Az ujsagiro megjegyzese: 10 legijesztobb dolog ebben a tortenetben:
10. ''Benyomtam egy papircsovet Kiki vegbelnyilasan.....''
9. ''bekukucskaltam a csovon....'' (ez kb. olyan mintha teleszkoppal neznek a Pokolba! Inkabb a Napba bamulnek messzelaton keresztul, mint hogy ilyet csinaljak!)
8. Szegeny Ragott, micsoda kisebbsegi erzese lehet azutan, hogy kilottek valakinek a seggebol!
7. Nem vagyok benne biztos, de nem hiszem hogy Ragott patyolat tisztan, viragillatuan vagodott bele Tomaszewski arcaba miutan bejarta Kiki ''szerelmi utvesztojet''.
6. Elgondolkodtato, hogy emberek elnek es virulnak ilyen baromi ereju, vulkanikus gazokkal a beleikben.
5. Elgondolkodtato, hogy emberek, nemcsak hogy ilyet muvelnek, hanem be is ismerik! En biztos kitalaltam volna egy orult tortenetet valami felbolond piromanias, fenekbebaszos pasirol, aki betort a lakasomba es magaeva tett. Akarmit csak nem az igazsagot!
4. Elso- es masodfoku egesi serulesek a segglyukon! Az aranyer kismiska lehet ahhoz kepest! Kivancsi vagyok Kiki kepes lesz-e valaha is egy jo egeszsegeset szarni ezek utan! Na es az ego segglyuk szaga! Minimum az elso ot borzalmas szagok egyike lehet!
3. Kiki nevu emberek! Nyilvanvaloan ez egy polineziai szo es a jelentese: idiota feher ember, aki ragcsalot tesz a fenekebe.
2. Mifele korhaz tart sajtotajekoztatot ilyen temarol???
1. Ez Salt Lake Cityben tortent..... Mifele emberek a mormonok?

(#78) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

nem ollózgatok.... ha valaki gondolja egy 700 hozzászólásos totyik Bővebben: link

(#79) <>jana<> válasza puffneki (#76) üzenetére


<>jana<>
senior tag

lehet, írtam is hogy csak ollozgatok.:)

(#80) @rglaaf válasza <>jana<> (#78) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azt hittem kétszer ment el a 77# hsz de láttam hogy nem te irtad fentebb

PSN:BiZzare_0 ️

(#81) biga válasza VladimirR (#44) üzenetére


biga
senior tag

Tokajban történt jó pár éve a Rockfesztiválon ez (vagy ugyanilyen) a story. Tudom, mert a mellettünk lévő sátorban, és az ÉN polifoam lapomat hányta le. Nem urban legend.... :))

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#82) VladimirR válasza biga (#81) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt en legalabb 10 eve hallottam noveremtol, szoval ha ez utan tortent meg veled, akkor:
a) igenis urban legend
b) furcsa veletlenek vannak
c) szimplan lehanytak a polifoam-odat es beetettek ezzel, hogy ne keuljenek bajba ;]

(#83) Drizzt válasza <>jana<> (#77) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Vótmán!!!

I am having fun staying poor.

(#84) VladimirR válasza Drizzt (#83) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mer' mindketten csak kopipeszteltek

(#85) rdi válasza <>jana<> (#77) üzenetére


rdi
veterán

Én csak azon röhögök, hogy mekkora erőfeszítés lehetett (volna) míg szegény egeret betuszkolja a szarbarlangba :)) :) :D :DD

Fej! Tor! Potroh!

(#86) gLes válasza VladimirR (#84) üzenetére


gLes
őstag

De <>jana<> legalább megigazította a sorokat :DDD

(#87) gLes válasza rdi (#85) üzenetére


gLes
őstag

Biztos be volt tanítva :DDD

(#88) Old Death


Old Death
senior tag

A kovetkezo kerdes a ''University of Washington'' kemiai szakanak egyik ZH-jan
tenylegesen elofordult:
''A Pokol exotermikus (hot ad le) vagy pedig endotermikus (hot nyel el)?
Valaszat bizonyitsa is.''

A legtobb diak allitasat Boyle Torvenyevel probalta igazolni (a gaz lehul ha
tagul illetve felmelegszik ha surusodik) vagy ennek valamilyen valtozataval.
Volt azonban egy diak aki ezt irta:

Eloszor is, azt kell tudnunk hogy hogyan valtozik a Pokol tomege.
Tehat, tudnunk kell hogy milyen sebesseggel erkeznek uj lelkek a Pokolba,
illetve milyen sebesseggel hagyjak el azt. Azt gondolom, hogy bizonyosan
feltehetjuk, hogy ha egy lelek egyszer bekerult a Pokolban, sosem fogja
elhagyni. Ebbol kovetkezoen egyetlen lelek sem hagyja el a Poklot.
Azt illetoen hogy mennyi lelek erkezik a Pokolba, vessunk egy pillantast a
vilagon manapsag letezo vallasokra.
Ezen vallasok egy resze azt allitja, hogy ha valaki nem hivoje az adott
vallasnak, akkor bizonyosan a Pokolba kerul. Mivel tobb mint egy ilyen
vallas letezik es mivel az emberek nem hisznek egynel tobb vallasban,
levonhatjuk a kovetkeztetest, miszerint minden ember illetve minden lelek a
Pokolra jut.
A jelenlegi szuletesi es halalozasi aranyokkal szamolva arra szamithatunk
hogy a lelkek szama a Pokolban exponencialisan no.
Most nezzuk a Pokol terfogatanak valtozasat, mivel Boyle torvenyenek
allitasa szerint ahhoz, hogy a homerseklet es a nyomas a Pokolban
valtozatlan maradjon, a Pokol terfogatanak novekednie kell ahogy uj lelkek
kerulnek bele. Ez ket lehetoseget ad:

1. Ha a Pokol lassabb utember tagul mint amilyen gyorsan lelkek lepnek be,
akkor a homerseklet es a nyomas a Pokolban novekedni fog egeszen addig, amig
teljesen elszabadul a Pokol.

2. Termeszetesen ha a Pokol gyorsabb utemben tagul mint a lelkek szamanak
novekedese a homerseklet es a nyomas csokkenni fog addig amig be nem fagy a
Pokol.

Tehat melyik is az igaz? Ha elfogadjuk azt a posztulatumot amit Krissy
kisasszony adott nekem meg golya eveim alatt miszerint ''hamarabb lesz
fagyott ejszaka a Pokolban minthogy lefekudjek veled''. Továbbá figyelembe
veve a tenyt, hogy azota sem sikerult szexualis kapcsolatba keverdenem vele,
kovetkezik, hogy a (2) lehetoseg nem lehet igaz, es ezert biztos vagyok
benne, hogy a Pokol exotermikus.

Ez az egyetlen diak kapta meg az ''A'' minositest.


hogy mennyire igaz v mennyire nem azt nem tudom... mindenesetre ha igaz akkor...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#89) gLes válasza Old Death (#88) üzenetére


gLes
őstag

Na ez mán télleg vót :DDD

(#90) VladimirR válasza Old Death (#88) üzenetére


VladimirR
nagyúr

te is inkabb olvas ctrl+c & ctrl+v helyett, mert ez is volt mar

(#91) Old Death válasza gLes (#89) üzenetére


Old Death
senior tag

húú télleg :B csak kutyafuttában néztem át a totyikot... és pofám :B de ismétlés a tudás anyja.. hátha felteszik a kérdést a Vágónál is.. akkor már biztos tudja mindenki a választ :DDD

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#92) gLes válasza Old Death (#91) üzenetére


gLes
őstag

Bővebben: link ;]

''Okay, and Christians! Christians? Ah yes, I'm sorry, I'm afraid the Jews were right.'' :DD

(#93) rdi válasza gLes (#87) üzenetére


rdi
veterán

A kis szarrágó, nem ? :DDD

Fej! Tor! Potroh!

(#94) Shim válasza gLes (#92) üzenetére


Shim
őstag

damnation without relief :DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#95) gLes válasza Shim (#94) üzenetére


gLes
őstag

But then I believe that's the idea :DD

(#96) Shim


Shim
őstag

28 November 2004, Washington | We have a new Darwin winner, with the recent demise of a man at the hands of his lava lamp. ''Why on Earth he heated a lava lamp on the stove, we don't know,'' said baffled police.

No drug or alcohol evidence was found; Philip Quinn, 24, in his right mind, placed a lava lamp on his kitchen burner and turned up the flame. In due course, he rediscovered this favorite explosive generator of deadly shrapnel. He was found dead in his Kent trailer home, a shard of glass through his heart.

:DDD

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#97) Phantom


Phantom
tag

Hello

Bővebben: link

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#98) biga válasza VladimirR (#82) üzenetére


biga
senior tag

Gimnazista koromban jártam ilyen jellegü bulikra gyakran, amit én 10 éve fejeztem be (ez olyan 92-94 körül történt, akkor minden ilyen fesztiválon ott voltam). A történet nem Urban legend, a történetnek egyébként még legalább 100 tanúja volt, ugyanis a sátor lakói halálordításokkal fogadták hajnali 3 körül az ''ajándékot'', ami a zsúfolt Tokaji kempingben meglehetős feltünést okozott. :C Persze ettöl még lehet véletlen, és lehet, hogy valahol máshol is történt hasonló eset, és a legenda arrol szól....;]

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#99) biga válasza biga (#98) üzenetére


biga
senior tag

Lekéstem a Mod-ot. Tokaji helyesen természetesen=tokaji

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#100) L3zl13 válasza anulu (#11) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Azért hozzák fel példaként, mert mindenki azt hiszi, hogy igaz. Sőt minden második ember meg is esküszik, hogy ismerősével esett meg a dolog. Ez már csak így van az urban legendekkel.

Aki hülye, haljon meg!

(#101) Drizzt válasza biga (#81) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt el tudom hinni. :C Sokmindenkivel megesett már hasonló. Bár egyik ismerősöm meg a saját sátrába húgyozott... Mindeközben én meg a legjobb barátom Hegyalján voltunk. A többiekekkel az előző a párhuzamosan futó ''osztálytáborozáson'' történt. :D Amúgy melyik fesztiválról beszélsz? Hegyalja?

I am having fun staying poor.

(#102) biga válasza Drizzt (#101) üzenetére


biga
senior tag

Akkoriban még sima Rockfesztiválnak hívták azt hiszem, de egyébként igen.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#103) Drizzt válasza biga (#102) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem tudod, hogy mikor volt az első? Mondjuk Rockfesztivál néven? Hegyalja asszem kb. 7-8 éve van, vagy atlán picit több.

I am having fun staying poor.

(#104) biga válasza Drizzt (#103) üzenetére


biga
senior tag

Nem tudom. Azt hiszem ilyen EFOTT szerüséggel indult az, meg vele párhuzamosan volt akkor ugyanilyen fesztiválszerűség középskolásoknak is (képregénykiállításokkal pl. :C ). Mikor mi az elsőre elmentünk ('92 körül), akkor már ismertek voltak az ottani bulik, és szerintem kb akkoriban kezdték komolyabban szervezni őket. Valamikor ilyenkor kap(hat)ta a Rockfesztivál nevet is, csak később lett Hegyalja fesztivál - legalább is emlékeim szerint. Legtöbbször a Tisza-túrák is akkoriban értek oda (minő véletlen), ezért általában jóóóó nagy bulik voltak azok. :) Hogy mi volt a valódi kiindulópont, azt nem tudom.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#105) gLes


gLes
őstag

Nya...még akarok urban ledzsendet! :DD

(#106) gLes


gLes
őstag

:Y

(#107) frecht


frecht
csendes tag

Na nekem is van pár ehhez hasonló szövegem, meg is osztom veletek.
1. A 36 éves Alex Mijtust a felesége gyilkolta meg, egy 50 centiméteres vibrátorral felfegyverkezve. Mrs Mijtus megunta férje bizarr szexuális kívánságait, és az 50 centis segédeszközt teljes egészében férje hátsó fertályába helyezte, olyan súlyos belső sérüléseket okozva, amibe férje belehalt.
2. A 99 éves Debby Mills-Newbroughton az utcán átkelve vesztette életét. Az idős hölgy következő nap töltötte volna be a 100-ik életévét, az úton lánya társaságában éppen a születésnapi bulijára indult volna tolószékében, amikor elütötte a szülinapi tortáját hozó teherautó.
3. Peter Stone (42) halálát 8 éves lánya okozta, akit büntetésből vacsora nélkül a szobájába küldött. A fiatal Samantha Stone úgy érezte, ezt senki nem teheti meg vele büntetlenül, ezért apja kávéjába azonnal 72 darab patkányméreg tablettát rakott. Az áldozat egyetlen korty után holtan fordult le székéről. A kislány felfüggesztett büntetést kapott, mert a bíró szerint nem volt tudatában tettének súlyosságával. A bíró később valószínűleg rájött tévedésére, amikor Samantha egy hónap múlva az anyját ugyanolyan módon próbálta megmérgezni.
4. A 17 éves David Danilt barátnője ölte meg, amikor a randevú után a fiú többet akart. A fiú ajánlatára egy duplacsövű vadászpuska adta meg a választ. Charla (a barátnő) édesapjától kapta a fegyvert ''szükség esetére''.
5. Javier Halos (27) végzetét a főbérlője okozta. Kirk Weston annyira feldühödött azon, hogy az albérlő már 8 éve nem fizetett bérleti díjat, hogy egy vécédeszkával halálra verte a szerencsétlent.
:)) Van még pár, ha akarjátok másolok még.

Wheheehheeee

(#108) gLes válasza frecht (#107) üzenetére


gLes
őstag

''egy vécédeszkával halálra verte a szerencsétlent'' :C

Még még! :DD

Bár kicsit morbidak de azé gyühet :U

(#109) frecht


frecht
csendes tag

hát igen.. amikor én is előszzör olvastam engem is meglepett..
5. Javier Halos (27) végzetét a főbérlője okozta. Kirk Weston annyira feldühödött azon, hogy az albérlő már 8 éve nem fizetett bérleti díjat, hogy egy vécédeszkával halálra verte a szerencsétlent.
7. A 20 éves Julia Smeeth-t Michael nevű bátyja egy mobiltelefonnal verte agyon, mivel a lány túl sokat beszélt. Az áldozat halálát egy törött antenna okozta.
8. A híres amerikai atomtudós, Harold Simms meggyilkolta feleségét, mert az megcsalta a szomszéddal. Az asszony szemfestékét kicserélte uránium tartalmú keverékre, ami 3 hónap alatt végzett Helena Simms-szel. Bár az áldozat a sugárbetegség összes szimptómáját mutatta (kihullott a haja, megromlott a látása), sosem került orvoshoz.
9. John Joe Winter őrmester a felesége autóját megpakolta Trintynitrate nevű robbanóanyaggal (hasonló a C4-hez), és felrobbantotta. A hölgy Ford Taurusa 750 kg robbanóanyagot tartalmazott, ami közel a duplája a 168 áldozatot követelő oklahomai terrortámadás során használt robbanóanyagnak. A robbanást 14 kilométer távolságból is lehetett hallani. Az autó és az áldozat darabjait sosem találták meg, ellenben egy 55 méter mély krátert igen. Az útból kb. 500 méter tűnt el.
10. A 35 éves Patty Wintert szomszédja ölte meg. Falt Hame (a szomszéd) évek óta építgetett egy F6 Phantom repülőgép sugárhajtóművet a kertjében, ami miatt a szomszédasszony erősen tiltakozott a hatalmas hang és a tűzveszély miatt. Miután az asszony feljelentette, egy vasárnap reggel Hame áthívta szomszédját egy csésze kávéra, hogy közben megbeszéljék a helyzetet. Az asszony nem tudta, hogy galád szomszédja megváltoztatta a hajtómű helyzetét. Amikor hazafelé tartott, Hame beindította a sugárhajtóművet, aminek forró gázcsóvája azonnal megölte a szomszédot, körvonalait beleégetve a betonba.
11. A homoszexuális Michael Lewis a ''Die Hard - Az élet mindig drága'' című filmből merített inspirációt, hogy leszámoljon csalárd barátjával. Elkábította Tony Berry-t, beöltöztette egy kétoldalas hirdetőtáblába, amelynek egyik oldalán a ''Halál a niggerekre!'', a másikon pedig az ''Isten szereti a Klu Klux Klant!'' feliratokat mázolta. Lewis ezután áldozatával Harlembe hajtott, és kitette az utcán a szerencsétlent. Berry 2 percen belül halott volt.
12. A 26 éves Conrad Middletont ikertestvére gyilkolta meg, miután nem tudtak megegyezni a szüleik halála után rájuk hagyott ház tulajdonjogán. Conrad légúti problémával küszködött, nem érezte a szagokat, ezt kihasználva Brian kinyitotta a házban található 3 gázcsapott, gázzal elárasztva azt. Kint hagyott az asztalon egy doboz szivart, egy öngyújtót és egy cetlit, ''Bocsáss meg'' felirattal. Conrad rágyújtott, egy mozdulattal elpusztítva a házat és saját magát.
Tényleg elég morbid dolgok...meg elég hosszú is lett, de mostmár mindegy :)

Wheheehheeee

(#110) gLes válasza frecht (#109) üzenetére


gLes
őstag

Ezek már ismerősek, mintha már olvastom volna őket valahol :DDD

(#111) _cirmos_


_cirmos_
őstag

uppot ide, sok ilyet még!

(#112) illusiON válasza frecht (#109) üzenetére


illusiON
őstag

ezeket leginkább a discovery-n a mithbusters-be kéne beküldeni :DDD aki nem tudná nézze meg a müsort discovery-n, állítólag a címe, anygon király sorozat, mind uilyesmiket tesztelnek :D

( : no woman no cry : )

(#113) @rglaaf válasza illusiON (#112) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezt már én is ajánlottam a 75#hsz-ben,a multkor azon kisérleteztek hogy 2hónapig benn hagytak egy disznó tetemet egy pár éves Corvette-ben hogy ki lehet e ugy takaritani utána hogy el lehessen adni ,hát nem sikerül pár darab ezresért tudták eladni alkatrésznek.

PSN:BiZzare_0 ️

(#114) biker válasza frecht (#109) üzenetére


biker
nagyúr

a 9-es és 10-es akkora kamu, mint az állat :F

9-es: 750kg terhelés egy azemélyautóban? a taurus az személyautó.
gyanítom nem tűnt fel senkinek, hogy a kocsi a végütközőin fekszik, és a nőnek sem az egész autót kitöltő csomag.
haha, jó poén..

a 10-es meg, a kiáramló égéstermék nem elég forró ahhoz, hogy ilyet okozzon, ámbár elég gyorsan áramlik ki ahhoz, hogy pár saroknyira repüljön égve, és megolvassza az aszfaltot, a beton max szétporlad.

tehát valóságalapja nulla.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#115) frecht


frecht
csendes tag

Én nem tudom, én is csak kaptam valahonnan régebben :)

Wheheehheeee

(#116) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Állítólag Helmuth Kohl semmilyen idegen nyelven nem beszélt, csak németül, ezért minden nemzetközi rendezvényen gondot jelentett, hogy kit ültessenek mellé, és így rendszeresen képtelen asztaltársaság gyûlt össze. Egyszer egy gazdasági világkonferencián egy pici, fiatal feka manust ültettek mellé, aki rangban kb. ott volt, mint õ, valami afrikai országnak volt a miniszterelnöke. Tartott a vacsora, Kohlt már nagyon feszélyezte a hallgatás, úgyhogy odafordult a krapekhoz, és megkérdezte: hamham gut? Mire a kis feka bólintott, és mondta, hogy gut. Kicsit késõbb Kohl megint megkérdezte, amikor az italokat felszolgálták: glutygluty gut? Gut - mondta megint az asztalszomszéd. Nemsokra rá a fekát felkérték, hogy tartsa meg elõadását a nemzetközi gazdaság új problémáiról, különös tekintettel Európa és Afrika viszonyára. Erre a kis manus másfél órát beszélt a makrogazdasági mutatókról akcentus nélküli hochdeutschban. Megtapsolták, visszament az asztalhoz, és megkérdezte Kohlt: blabla gut?

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Urban legend
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.