Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay

Hozzászólások

(#191) kkrisztopher


kkrisztopher
újonc

hali mindenkinek!
tudom ez nem ide tartozik de egy kicsit talán mégis lenne egy nagy problémám amire nem tudunk rájönni.
mult héten hétfőn megvettem a sieget 2 napot ment a játék majd 3.napon a uplay program kidobott egy olyan üzenetet bejelentkezésnél h the ubisoft server is not available at this time please try again later. egész héten ezt csinálta mig vasárnap felentem haveromhoz hátha tud vele mit kezdeni érdekes modon elinditottam a játékot és simán csatlakozott uplayre és indult a game. na mondom biztos megcsinálták a szervert....
hát tévedtem hazaértem inditanám a játékot ugyanazt dobta ki azóta sem megy a játék minden nap megnézem mindent de télleg mindent megpróbáltunk. ujratettem a game et a uplayt mindent. full 0 ról és igysem ment egyszerűen nem tudom mi lehet a baja tűzfal nem blokkolja semmi virusirtom nincs azsem blokkolhatja.... még annyi esetleg h haveromnak digi je van nekem upc-m nemtudom mennyire lehet ez fontos de lementem másik haverhoz akinek szintén upc je van ott se ment. akinek volt már ehhez hasonló problémája kérem jelezzen nagyon fontos lenne ugyanis nem azért vettem meg steam ről a játékot h 2 napig használjam majd bekrepáljon.... próbáltam viszatéritést kérni de elitasitották mivel 11 óra van a game be és ugye a maximum ami a szabályzatba levan irva 2 óra....
a segitséget előre is köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Uplay
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.