Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) capsule válasza domperke (#5749) üzenetére


capsule
csendes tag

A másik félnél sem jelent meg az üzenet az oldalon (csak emailen keresztül lehetett az értékelésig eljutni), viszont azóta megjelent nálam is az értékelés, probléma megoldva.

(#5752) Crus


Crus
őstag

Kérlek segítsetek!

Volt egy üzletünk ez a hirdetés az.

Értékeltük egymást ezzel a felhasználóval... valójában én csak közvetítő voltam, közte és egy ismerősöm között, de ez most nem fontos.

Viszont, én azt hittem, hogy ha egyetlen egy "nem" választ adok értékeléskor a feltett 5 kérdésre, akkor azzal ő még nem kap mínuszt egyet sem, csak 4 pozitívat az 5 helyett! Ezt akartam! Csak 4 pozitívat adni, mert véleményem szerint nem volt korrekt a leírás, csak kifizetés után tudtuk meg, hogy pontosan, hogy is zajlik ez az egész aktiválósdi és ha előre tudom nem ezt az üzletet ajánlom az ismerősömnek, aki megkért, hogy segítsek neki!

DE!

AKKOR SEM szeretnék egyetlen negatívot sem adni az úriembernek, egyszerűen csak 4 pozitív pontot akartam neki adni!

Kérlek szépen benneteket, hogy azt az 1 negatívot vegyétek el tőle, mert nem célom besározni senkit sem... ha nagyon fair akarok lenni, azt mondom, hogy nekem is meg kellett volna kérdeznem kifizetés előtt, hogy egészen pontosan, hogy is zajlik ez az egész.

Hibáztam én is, elnézést kérek!

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#5753) molvany


molvany
senior tag

Van valaha még arra esély, hogy ne csak a Proharver - iráyából lehessen pl. privátba Fotót betenni, hanem mondjuk a Hardverapró felöl is ?
Hetek óta nem müködik és valjuk be, enyhén szólva szomorú ( ha csak szomorú lenne :F )

WhatsApp :+491737182060

(#5754) Bjørgersson válasza molvany (#5753) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link], mikor sikerül már megértened?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5755) molvany válasza Bjørgersson (#5754) üzenetére


molvany
senior tag

Megértenem ?? Ezt eddig is megértettem ( ha nincsen ellene kifogásod ).
Engedtessék meg, hogy azt ne tudjam megérteni, hogy ha " Külsös cégnél " van, akkor annyi volt ? Ezzel mindent be lehet takarni. A felhasználók száját befogni ?
A leírt kemény 4 szó, amit leírtál ez azt jelentené ?

( mondjuk én ha egy mondadot leírok, min. Nagybetüvel inditom azt ) ;)

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#5756) Bjørgersson válasza molvany (#5755) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez már reméljük nem lesz sokáig így visszafog kerülni a többi laphoz és ezek a kínok megszűnnek legalábbis sokkal könnyebben tudunk javítani majd rajta a saját mestereinkkel.

Ezek szerint mégsem sikerült megértened. :o

Ez komoly? Pont te szeretnél elkezdeni nyelvtan szakértősködni? Aranyos. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5757) #03364352 válasza Bjørgersson (#5756) üzenetére


#03364352
törölt tag

Hát ezzel nem tudtunk meg többet.......mondhatnám úgy is, hogy "ez annyi,mint halottnak a csók" :D
Tudom,hogy háttal nem kezdünk mondatot, én direkt azért tettem! ;)
Tehát marad továbbra is a kínkődés.......
Köszönjük Emese, így már sikerült felfogni!... :K
:R

(#5758) Yutani válasza Jamy01 (#5742) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem sem megy az a rohadt képfeltöltés! :(((

#tarcsad

(#5759) Bjørgersson válasza #03364352 (#5757) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mégis mit szeretnétek hallani, amikor még a staff sem tud semmi konkrétat? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5760) honoua


honoua
újonc

Sziasztok!

A csatolt kép magáért beszéld, 1 értékelésem van, de az összesítő számok mégis 2...

win10, chrome, bár szerintem ez szerver oldali hiba.

Remélem hasznos észrevétel volt.

Üdv és jó hétvégét,
Gábor

[ Szerkesztve ]

(#5761) Bjørgersson válasza honoua (#5760) üzenetére


Bjørgersson
félisten

1 + 1 = 2, mi a gond? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5762) domperke válasza honoua (#5760) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Ezzel nincs baj..egy adasvetel 2 pozitiv pont...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5763) totyino77


totyino77
tag

Hello kèrem a hozzászolások törlèsèt mivel üzletrontásnak minösül köszi[link]

[ Szerkesztve ]

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#5764) Bjørgersson válasza totyino77 (#5763) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelentsd az adott hozzászólást, nem ide kell írni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5765) totyino77


totyino77
tag

Akkor hol?

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#5766) Bjørgersson válasza totyino77 (#5765) üzenetére


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5767) totyino77 válasza Bjørgersson (#5766) üzenetére


totyino77
tag

:R

Mindíg jelezz vissza ha kell, ha nem ez a korrekt !!! totyino77 felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + a mostani!

(#5768) jan herz


jan herz
tag

Nem tudok privát üzenetet küldeni, sem pedig a saját adatlapomat megtekinteni, bár a bejelentkezés látszólag sikeres...még sem léptet be az oldal. Mobilról és asztali gépről is próbáltam, több böngészővel is. A cookikat töröltem...

(#5769) Nikla


Nikla
tag

Mobilròl belépni továbbra is egy rémálom! Lassan hónapok óta bejelentkezel majd újra majd újra és újra a session pedig sehol! Mikor lehet ezzel kapcsolatban előre lépés várni?
Köszi

Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

(#5770) christprhrdv


christprhrdv
tag

Üdv!

Vásároltam, aztán kezdeményeztem értékelést. Az eladónak sikerült is engem értékelni, de én mint vásárló nem kaptam linket meg privát üzenetet, hogy értékelni tudjam. A termék oldalán meg annyi áll most, hogy értékelést kezdeményeztél.

Kérem, ha lehet nézzétek meg a hibát, meg esetleg nem lehetne olyat, hogy ha valami hiba folytán nem jön össze, akkor újra lehessen kérni az értékelő linket?

üdv: Krisztián :R

[ Szerkesztve ]

(#5771) Bjørgersson válasza christprhrdv (#5770) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5772) christprhrdv válasza Bjørgersson (#5771) üzenetére


christprhrdv
tag

Így akkor megfelel? (A hibát leírtam az előzőben -> Tehát nincs privát üzenetem a link-el, hogy értékelhessek, pedig már visszaigazolta az eladó és engem értékelt is!)

Íme a kép:

Böngészők: FireFox 46.0.1, Chrome 50.0.2661.94, Opera 37.0.2178.43
(amikkel persze próbáltam sütis leírást is meg frissítést, meg vártam egy napot és munkahelyemen szintén végig próbáltam mindhárom böngészőt, de ettől még nem kapok privát üzenetet!

OS: Win7 64bit SP2 magyar

Sőt próbáltam OSX és iOS Safarin is, most már azoknak nem nézem meg a verziószámát, ha nem baj..
A hiba előtt 10 perccel egy másik értékelés természetesen teljesen rendben zajlott.

[ Szerkesztve ]

(#5773) Bjørgersson válasza christprhrdv (#5772) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Erre gondoltam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5774) christprhrdv válasza Bjørgersson (#5773) üzenetére


christprhrdv
tag

Köszi, én kérek elnézést, mindent olvastam, ezt persze nem........... Mindig a user a hülye... :DDD

(#5775) Bjørgersson válasza christprhrdv (#5774) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne viccelj, mindenki átsiklik rajta, valahogy ki lehetne emelni, hogy kicsit feltűnőbb legyen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5776) molvany


molvany
senior tag

Na igen. A már " szokásos " !? :F
Hardverapró belépési kisérletnél csak ez fogad : 502 Bad Gateway
A Prohardveren idáig ellehet jutni, de nem ez lenne a cél :(

WhatsApp :+491737182060

(#5777) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Üdv urak!

Van ez a hirdetésem, a vevő értékelni szeretné, én engedélyeztem is, de azt írja utána neki, hogy nekem engedélyezni kell (még mindig), én pedig nem tudom, mert azt írja, h már engedélyeztem. :DDD

szóval megakadtunk egy kicsit, valaki rá tudna nézni?

(#5778) Bjørgersson válasza GeneraL_XTX (#5777) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalót olvasd el, topikgazdaként ezt pont te tudhatnád.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5779) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Elolvastam, nálam a leírtak nem segítettek, a hiba valószínüleg a vevőnél lehet, de az ő szoftveres környezetéről semmit se tudok.

Annyit szeretnék, hogy reseteljék a hirdetésemnél az értékelést, hogy újra megpróbálhassuk.

(#5780) Bjørgersson válasza GeneraL_XTX (#5779) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt is elolvastad, megmutattad neki? :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5781) GeneraL_XTX válasza Bjørgersson (#5780) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem, de akkor megmutatom :DDD

(#5782) Bjørgersson válasza GeneraL_XTX (#5781) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ügyes.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5783) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

A hirdetésem hozzászólásához szeretnék feltölteni képet, de nem lehet. A feltöltés során csak annyit ír, hogy:

A feltöltendő képek közül egyiket sem engedi bármelyik verziót próbáltam az eredetitől kezdve a vágotton át jpg-en keresztül png-t sem enged

A szóban forgó képek:

Ide PH!-ra, Mobilarénára, IT és a többire engedi csak a hardverapro.hu-ra nem.

Valamit rosszul csinálnék? :F

Megoldás: Innen PH! alól kell feltölteni a képet, majd a feltöltött képeim listájából visszakeresni ami kell és lehet rendesen linkesítve nagy felbontású képeket is írni a hozzászólásba...

Üdv
Puma

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5784) erkxt


erkxt
tag

Sziasztok, egy hibát szeretnék jelenteni, méghozzá személyes blogbejegyzésnél ha képet szeretnék feltölteni a képen látható dolog történik.

A kép feltöltő boxban is megjelenik a sütikre vonatkozó leírás és a weboldal alján is. Viszont a boxból elfogadás után sem tűnik el hanem kitakarja a funkciókat.

A jelenség Google Chrome alatt jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#5785) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Hardveraprón nem frissül az adatlap. Ha meg frissítettem kiszedte az aláírásom anélkül, hogy ezt szerettem volna.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5786) retes


retes
aktív tag

Sziasztok,

Olyan problémám van, hogy egy adott hírdetést mac osx alól safarival nem lehet ingyenes upolni. El Capitan 10.11.5. Várható fejlesztés ezen a területen, vagy tegyek fel egy másik böngészőt?

Retes

[ Szerkesztve ]

A tudás mindenkié!!!

(#5787) noidslu


noidslu
csendes tag

Nem tudok képet feltölteni, hiába méretezem át 640x480-ba, 1DPI-be, jpg, png, semmi sem megy fel.

"Hiba a kép feltöltés során!" üzenetet kapom.

(jelenleg Google Drive linkekkel operálok, de macerás)

(#5788) #03364352 válasza noidslu (#5787) üzenetére


#03364352
törölt tag

Olvass vissza és rájössz,hogy az elmúlt hetekben már többen is jelezték.Megnyugtatásképpen közlöm,hogy egyenlőre nem is lesz másképpen. ;) :B

(#5789) Bandi995 válasza Parci (#1) üzenetére


Bandi995
aktív tag

Srácok van egy hirdetés, megvettem a kollégától a terméket, rányomtam az értékelésre, ez az ő részéről meg is történt, de én csak napokkal később jutottam el addig, hogy írjak róla, viszont akkorra már archiválva lett. Most be van ragadva a rendszer, azt írja, már megvettem és kezdeményeztem az értékelést, ugyanakkor levelet nem kaptam róla a ph-tól, hogy írjam meg a véleményem. Mit lehet ilyenkor tenni, ki tud ebben segíteni?
Köszi!

(#5790) Puma K válasza noidslu (#5787) üzenetére


Puma K
veterán

Megoldás: Innen PH! alól kell feltölteni a képet, majd a feltöltött képeim listájából visszakeresni ami kell és lehet rendesen linkesítve nagy felbontású képeket is írni a hozzászólásba...

[link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5791) domperke válasza Bandi995 (#5789) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Témaösszefoglaló figyelmes elolvasása... :W Nem hiszem el minden második post erről szól.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5792) SUPREME7 válasza domperke (#5791) üzenetére


SUPREME7
őstag

Inkább az a hihetetlen, hogy az egyik legfontosabb funkció hibáit ~3 év alatt sem sikerült megoldani. Sokan meg csak a HA-t használják, a fórumot nem, fingjuk nincs mi az a "témaösszedoglaló" és, hogy ott kéne keresniük a megoldást, mert a HA "help" részében véletlenül sincs erről szó, pedig mennyivel egyszerűbb lenne oda bemásolni az a 2 mondatot...

[ Szerkesztve ]

(#5794) Bandi995 válasza SUPREME7 (#5792) üzenetére


Bandi995
aktív tag

+1 Egy ideje itt vagyok már, több helyen is megnéztem, a help-et is áttanulmányoztam, sehol sem volt leírás róla, vagy legalább is nem találtam, azt hittem, hogy ebbe a topikba egyszerű technikai kérdésekkel lehet jönni direkt módon, ha az ember elakadt, nem hiszem, hogy ezért ilyen stílust érdemlek. Egyébként tényleg nem fórumozok annyit, fogalmam sincs sajnos, melyik vagy milyen témaösszefoglalóról beszélt a kolléga. Talán az, amelyik az első posztban van? Ott nem gördült le semmi fontos, csak egy "report előtt" rész, általános leírásokkal.

Szerk.: Oké, megvan az említett guide :)

[ Szerkesztve ]

(#5797) molvany


molvany
senior tag

Hardverapró :

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

A Prohardver oldalról müködik.

:Y :C

WhatsApp :+491737182060

(#5798) Bjørgersson válasza molvany (#5797) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindig nem egyezik meg a két oldal üzemeltetője, így nem csoda. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5799) molvany válasza Bjørgersson (#5798) üzenetére


molvany
senior tag

Akkor mégis hogy van ?
Van amikor " egyezik " és van amikor nem " egyezik " ? Esetleg " idöjárás függö " ?
Ugyanis tapasztalatom szerint többször funkcionál a szinkron mint nem. Ebböl nekem az jön le, hogy egyértelmüen nem lehet sem ezt sem azt kijelenteni.

WhatsApp :+491737182060

(#5800) Bjørgersson válasza molvany (#5799) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az új Hardveraprót indulás óta más üzemelteti, tényleg ilyen nehéz ez?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5801) trayton


trayton
csendes tag

Sziasztok!

Úgy vettem észre, hogy az UP időzítés beállítása bugos

Napi 3 UP-ot állítanék be, de egyes napokat egyszerűen kihagy az időzítés, ahogy látni azt a lenti lekérdezésen is. Az alábbi napok hiányoznak egy mai időzítés beállítása után: 24, 25, 30, 31, 2, 3, ....
Chrome/IE ugyanúgy viselkedik.

Létezik erre workaround? Adminok be tudják állítani esetleg nekem?

UP: 05.23. 11:30, 05.23. 15:30, 05.26. 07:30, 05.26. 11:30, 05.26. 15:30, 05.29. 07:30, 05.29. 11:30, 05.29. 15:30, 06.01. 07:30, 06.01. 11:30, 06.01. 15:30, 06.04. 07:30, 06.04. 11:30, 06.04. 15:30, 06.07. 07:30, 06.07. 11:30, 06.07. 15:30, 06.10. 07:30, 06.10. 11:30, 06.10. 15:30, 06.13. 07:30, 06.13. 11:30, 06.13. 15:30, 06.16. 07:30, 06.16. 11:30, 06.16. 15:30, 06.19. 07:30

http://hardverapro.hu/apro/palit_jetstream_geforce_gtx_980_gari_20171126-ig

Köszi,
Bence

[ Szerkesztve ]

(#5802) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

Most reggel 8 kor csináltam egy sima ingyenes UP -ot és duplán számolta:

(#5803) Wolfy999


Wolfy999
tag

Üdv,
iPhone Safari-ból Hardverapro Személyes oldalról amikor megnyitom a friss hozzászólásokat, akkor nem teszi őket olvasottá, tehát legközelebb is ugyanonnan kezdi mutatni a frisseket.

(#5804) icp1970


icp1970
senior tag

Átmeneti kommunikációs hiba már megint.nem lehet hozzá szólni a hirdetésekhez.Milyen gyakran lesz ez még így?

[ Szerkesztve ]

(#5805) KubanitoS válasza icp1970 (#5804) üzenetére


KubanitoS
veterán

Valóban bosszantó a dolog. Esetleges javításról semmiféle infót nem kaphatunk?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.