Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) EmberXY válasza KROK640 (#38149) üzenetére


EmberXY
addikt

Én be szoktam napközben is tolni, 7 -be kerül egy sör, 70 pénzből KO. :D
De ha van függőség, akkor sokkal több sör kell. A tömények mintha arányaiban drágábbra jönnének ki.
Gondolom majd a házi szeszfőzdéből gazdaságosabb lesz minden.

Up the Irons!

(#38152) EmberXY válasza somogyib (#38150) üzenetére


EmberXY
addikt

Akkor gyorsan idd el vagy tedd széfbe, mert pár nap múlva már simán kirabolnak... :D :D

Up the Irons!

(#38153) KROK640 válasza somogyib (#38150) üzenetére


KROK640
veterán

Épp az imént néztem, hogy a francba van ennyid?
Látom a koldulást próbálgatod.

A tanodába oszd le a pontjaid.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38154) KROK640 válasza EmberXY (#38151) üzenetére


KROK640
veterán

Én most csak a kannást iszom, olyan nagy a függőségem, hogy már semmiből sem gazdaságos berúgni.
Amúgy mintha az árak is kicsit változtak volna, arányaiban a tömények tényleg drágábbak lettek.

A házi szeszfőzde, ha kerttel lesz kombinálva és saját alapanyagokkal dolgozol akkor konkrétan ingyen piát jelent majd, amit a piacon el is lehet adni pénzért :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38155) somogyib válasza EmberXY (#38152) üzenetére


somogyib
őstag

Ja, hogy ilyen is van? Akkor igyekszem nem elveszíteni. :D

KROK: koldulással is sikerült valamennyit hozzáadni, de az kevés. A kaszinóba párszor pörgettem és 200+500 pénz összejött.

" tanodába oszd le a pontjaid."

Ez nem tudom mit jelent, még csak tanuló alkesz vagyok. :D

(#38156) KROK640 válasza somogyib (#38155) üzenetére


KROK640
veterán

Van oldalt egy olyan, hogy tanoda. Arra kattints rá, és egy csomó mindenre leoszthatod a tapasztalati pontjaidat. Munkakézségre mindenképp érdemes sokat rakni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38157) EmberXY


EmberXY
addikt

Egy kicsit más téma:
Nektek mi a véleményetek erről: [link]
Szerintem igaza is van, meg nem is, de sajnos minden igényes tartalomgyártónál eljön az a pillanat, amikor le kell iratkozni róla, sajnos most a Kopasz is megnyerte ezt (nyilván éhen fog halni emiatt :D )

Up the Irons!

(#38158) somogyib válasza EmberXY (#38157) üzenetére


somogyib
őstag

Csak az elejét néztem meg. Szerintem abban nincs igaza, hogy a hiányos motorháztető baleset szempontjából indiferens.

De én nem értek a kocsikhoz és nem is nagyon érdekelnek, csak a cégeset vezetem muszájból. (Nincs kocsim, szüleimnek se volt. Nagyapám öregkorában gondolkozott egy robogón, de aztán maradt a biciklinél :) ).

(#38159) EmberXY válasza somogyib (#38158) üzenetére


EmberXY
addikt

Az esetet két szempontból lehet nézni:

Egyik: Tuning autó, profin megcsinálva, nem kókány, stb, a vezetője is profi, OK, minden szuper.

Másik: Az ilyen autó nem közútra való, hiába profi a sofőr meg profi a kocsi, és a teljes környék jól látható, stb (mondjuk ott parkol egy furgon, amögül simán kiszaladhatott volna egy gyerek egy szerencsétlen esetben, stb).

Namármost a Kopasz igazából azt kifogásolja, hogy a média felfújta ezt az egészet, és mint a patás ördögöt, úgy kezdték el üldözni a sofőrt, stb, azt ő is úgy gondolja, hogy hülyeséget csinált a csávó, de akkor is, a média rohadjon meg, meg azok, akik emiatt az összes tuningost egy kalap alá veszik, stb.
Nekem az a bajom ezzel, hogy ezzel felületet ad annak, hogy ez teljesen rendben van, pedig rohadtul nincs rendben, hogy valaki ilyet csinál. Máskor bezzeg betűről betűre szétszedi a jogszabályokat, amikor neki valami kedvezőtlenül alakul... Most meg annak ad igazat, aki telibeaszarja a szabályokat és még veszélyes is. Ez már kb az a kategória, amikor akkora az arc, hogy már mindent szabad.

Up the Irons!

(#38160) EmberXY válasza KROK640 (#38154) üzenetére


EmberXY
addikt

A guberálásban látom én is a lehetőséget, de azt meg rohadt sokáig tart még felhúzni, mert a melós skillt húztam eddig nagyon...
Viszont a melónál meg utána a töltődésre is időt kell hagyni, a guberálásnál viszont szerencsés esetben találsz kaját, amivel tudsz energiát tölteni, kvázi egyig guberálás jöhet a másik után, sokkal több lehet a próbálkozás, csak hát fel kell húzni a skillt még, de ahhoz meg melózni is kell... Ejj, sokáig fog ez tartani. :D

Up the Irons!

(#38161) somogyib válasza EmberXY (#38159) üzenetére


somogyib
őstag

Ja, hogy kétszínű a csávó.

(#38162) EmberXY válasza somogyib (#38161) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem mondanám, hogy kétszínű, egy nagyon korrekt emberről van szó, akkor lehet, hogy rosszul fogalmaztam.
A gondom azzal van, ezt az esetet nem ítéli el, hanem mert ő is nagy tuningos, inkább pártolja, vagy relativizálja azt, hogy mennyire veszélyes (lehetett volna) a helyzet, amit egyébként utalva, célozgatva, de meg is erősít a videóban, csak hát az egész akkor is arra van kihegyezve, hogy a média rohadjon meg.

Up the Irons!

(#38163) KROK640 válasza EmberXY (#38160) üzenetére


KROK640
veterán

Én is a melós skillt toltam nagyon, meg a vandalizmust, mert az meg XP-t és áttételesen szintet, meg újabb elosztható tapasztali pontokat ad, tehát tulajdonképpen a legeslegjobb dolog amibe csak tolhatom a pontokat.

Egyébként eszembe jutott, hogy az egér sincs benne a játék ezen verziójába, ami meg a fogdából szökésre volt jó

Persze, egy karaktert simán felhúzni alapról simán eltart hónapokig. Ha free prémiumot is akarsz rá, akkor 20 hónap legalább, de lehet h a gyémánt, acélideg meg a rejtvények még akkor sem lesznek meg

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38164) EmberXY válasza KROK640 (#38163) üzenetére


EmberXY
addikt

Én most azon gondolkodtam, hogy 309 pénzért újraosztom a pontjaimat, feltolom a guberálás, meg a presztízst, hogy tudjak gubrálni, meg be tudjak menni 3-ért váltani üveget...
Melós skill nem kell, mert ott meg a tanulmányok már egész szép szinten vannak. Kipróbálom, hogy így mire jutok.

Up the Irons!

(#38165) koshmar


koshmar
őstag

Új rekord: lement itt 100 hozzászólás olyan témában, hogy egyetlen szót nem tudok relevánsan írni a témában.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38166) KROK640 válasza EmberXY (#38164) üzenetére


KROK640
veterán

Lehet, hogy neked lesz igazad... de ha a pénzt nem nézem csak a fejlődést, akkor a garázdálkodást jól megtolni mindenképp jó ötlet

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38167) KROK640 válasza koshmar (#38165) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor regisztrálj be és hamarosan látni fogod, 100 értékes hozzászólás ment itt le :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38168) EmberXY válasza KROK640 (#38166) üzenetére


EmberXY
addikt

Kipróbáltam, egyelőre a guberálás egész jó, még csak 407 pont jutott rá, de már ezzel is 2 gubizásból 17 üveg jött össze - amit 3/db-ért váltottam be, mert ugye a presztízst is felhúztam 120-ra.
Tehát 12 perc alatt 51 pénz jött be, nem olyan rossz, melóval is bejön ennyi, de itt a fémgyűjtési lehetőség is megvan.
Utóbbi viszont nem túl acélos, nem nagyon akaródzik szinesfémet találni, a többi fémet meg szarér-húgyér veszik csak át. Szóval inkább a guberálás, ami jobban bejön, talán ha 450-re fel lesz tolva a guberálás pont, akkor már a gyémántra is rá lehet menni, hátha.

A melóról leszedtem minden pontot, hiszen a karakter "alapképessége" alapból a melós, ami 5 % bónusz, plusz ott vannak a tanulmányok, ami ugyancsak egész jó.

Up the Irons!

(#38169) EmberXY válasza KROK640 (#38166) üzenetére


EmberXY
addikt

Sőt, van olyan kocsma, ahol a sör mellé energia is jár, mire KO-ra berúgtam, fullon van az energia, az 3 guberálás nekifutásból egymás után, addig józanodom. :D
Na, sínen vagyok mint József Attila. :D

Up the Irons!

(#38170) KROK640 válasza EmberXY (#38168) üzenetére


KROK640
veterán

Én is sokat guberálok, de általában a munka vagy vandalizmus utáni kimaradt 7 energiából.
A tanulást most leállítom (16 van meg a 20 iskolából), mert már ilyen 1500-ak az új szintek, mostmár inkább a pénzgyűjtésre kellene rámenni mert állandóan 100 alatt vagyok. (az energia miatt folyton vennem is kell krumplit, hiába termelem)

jah tegnap módosítva lett a félkarú rabló nyerési esélye, mostmár sokkal kisebb esély van rajta nyerni :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38171) EmberXY válasza KROK640 (#38170) üzenetére


EmberXY
addikt

Vandalizmust még nem nagyon próbáltam, 1-2-szer voltam fogdában, azt az iparágat még nem ismertem ki, most egyelőre vasazok meg gubizok.
A vasazásnál a színesfémnek mekkora az esélye? Nekem még nem jött se ezüst, se arany.

Kaszinónál még a fekete/piros a legesélyesebb, ott 50-50, viszont nagyobb téteket nem merek rátenni... :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#38172) KROK640 válasza EmberXY (#38171) üzenetére


KROK640
veterán

Mondom a vandalizmus azért jó, mert tapasztalati pontot és szintlépéshez szükséges XP-t is ad egyszerre. És az erdőben ha a fákat vonod kérdőre akkor nagyon kicsi a lebukási esély is.
A fém gubizást nem nagyon ismerem, az olyan mint a horgászat, hogy minimális tapasztalatom van vele.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38173) EmberXY válasza KROK640 (#38172) üzenetére


EmberXY
addikt

XP-t a guberálás is ad, igaz csak 1-et mindegyiknél. A berúgás ad 10-et, azt már megfigyeltem.

Up the Irons!

(#38174) KROK640 válasza EmberXY (#38173) üzenetére


KROK640
veterán

Ezért jó a vandalizmus mert az többet ad 6-7 pontokat.
Na most a garázdálkodásra bónusz van reggel 6ig

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38175) EmberXY válasza KROK640 (#38174) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen, láttam, de most a vasazásra meg a gubira vagyok ráállva, nemsoká meglesz a 450 pont, akkor megyek a gyémántokra.
Az előbb még egy pizzaszeletet is kaptam, teljesen el vagyok kényeztetve. :D

Up the Irons!

(#38176) oriic válasza koshmar (#38165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már el is vesztem abban, hol kezdődött a téma és miért. :D

Live-Die-Respawn

(#38177) KROK640 válasza EmberXY (#38175) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem az energiaellátást kéne végre stabilizálnom, amihez nagy kert kell a sok krumpli miatt.
Úgyhogy nekem most egy jobb lakás a cél.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38178) somogyib válasza oriic (#38176) üzenetére


somogyib
őstag

Itt kezdődött. KROK bűne, hogy ide jutottunk. :D

(#38179) KROK640 válasza oriic (#38176) üzenetére


KROK640
veterán

Amikor Cipruson éltem, akkor egyik júniusban a nagy meleg miatt mindent is jégkockával ittam. Nem csak én Zsani is a bárból. Aztán egyszer kiderült, hogy már mindketten hetek óta kóros hasmenéssel küzdünk ami sehogy sem akar elmúlni. A többiek meg nem. Hosszas sakkozás után rájöttünk, hogy a jégkocka az oka. (a többiek nem használtak, csak simán hűtőben tartották az italaikat). Mikor elmeséltük az egyik helyinek, nevetett és mondta, hogy persze, mert a jégkocka tengervízből van, 1-2db naponta nem vészes, de ha többet fogyasztassz akkor jön a hasmenés meg a hasfájás.
De mást mondok, Protaras városban a csapok nagyon nagy részéből nem lehetett inni. Még a hotelszobák fürdőszobai csapjaiból sem. A tengertől 40-50 méterre nem volt ivóvíz. Helyette 133km-re a hegyekből hozták.
Az ivóvíz az az Agros vagy Kykos nevű (mellesleg isteni jó) ásványvíz volt, 2 liter 1,95 euroért, bár sixpackban kijött olcsóbbra is az üvegár. És külön vízzel főztek a konyhák is. Az Agros és a Kykos onnan Ciprusról származó víz volt, a világ talán legmélyebb kútjai voltak fúrva fent a Throdos csúcsai között, és onnan hozták fel a vizet, majd drága logisztikával terítették az egész szigeten.
Szóval szerintem ha 2015-ben ez egy EU-s országban még gond volt, akkor talán nem annyira triviális ez a probléma mégsem.

Persze az is lehet, hogy csak a Görögök Ciprióták voltak balfékek.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38180) KROK640 válasza somogyib (#38178) üzenetére


KROK640
veterán

Mondjuk azóta pörög igazán a topic :D
De lehet h csinálok neki egy külön topicot, csak akkor itt meg megint kihalás lesz :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38181) koshmar válasza oriic (#38176) üzenetére


koshmar
őstag

Fenyegetőznék, hogy nem írok ide többet, de észrevenné ezt bárki? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38182) EmberXY válasza koshmar (#38181) üzenetére


EmberXY
addikt

#nefenyegetőzzéitten

Up the Irons!

(#38183) oriic válasza koshmar (#38181) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem ;]

Live-Die-Respawn

(#38184) KROK640 válasza koshmar (#38181) üzenetére


KROK640
veterán

És azt hogy bírnád ki, hogy nem írsz ide többet? ;]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38185) koshmar válasza KROK640 (#38184) üzenetére


koshmar
őstag

Sehogy, mert ma ez történt: a táskám beáztattam úgy, hogy az elülső rekeszben ott volt a 300 ezer forint, amit a bankból hoztam :DDD :C

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38186) KROK640 válasza koshmar (#38185) üzenetére


KROK640
veterán

Vasárnap nincs is bank.
Azt nem mondtad, hogy csak úgy 300 ezrekkel mászkálsz. Már értem az úri életet :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38187) koshmar válasza KROK640 (#38186) üzenetére


koshmar
őstag

Értsd: ATM

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38188) RandomName válasza koshmar (#38185) üzenetére


RandomName
aktív tag

Kellett valami kis borravaló a futárnak, mert holnap hozzák a Veyron-t?

Szerk.: Amúgy ha jól van hamisítva, akkor nem tesz kárt benne a víz....

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#38189) KROK640 válasza koshmar (#38187) üzenetére


KROK640
veterán

jah, villanyzsidó. Értem.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38190) koshmar válasza KROK640 (#38189) üzenetére


koshmar
őstag

Cserépkályha tetején megszaradtak, most simitom őket.. tippelj hány kg ez a 30 centis sín darab :D
És mielőtt megkérdezed: igen, lopott.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38191) EmberXY válasza koshmar (#38190) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez az installáció a modern pénzügyi rendszer atombombája. ;]

Up the Irons!

(#38192) koshmar válasza EmberXY (#38191) üzenetére


koshmar
őstag

Valójában ez egy challenge: aki KETTŐ ujjal le tudja emelni a sínt, az viszi a 300-at :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38193) EmberXY válasza koshmar (#38192) üzenetére


EmberXY
addikt

Rendben, mindjárt megyek. :D

Up the Irons!

(#38194) koshmar válasza EmberXY (#38193) üzenetére


koshmar
őstag

Ne gyere, mint kiderült, éppen meg lehet emelni hüvelyk és mutatóujjal, két mutatóujjal meg szinte már könnyű :D
Mondom ne gyere!!

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38195) EmberXY válasza koshmar (#38194) üzenetére


EmberXY
addikt

Már nem vonhatod vissza a challenge-et, úgyhogy megyek és megpróbálom. ;]

Up the Irons!

(#38196) koshmar válasza EmberXY (#38195) üzenetére


koshmar
őstag

Bárcsak tudnád a címet! :O :DD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38197) EmberXY válasza koshmar (#38196) üzenetére


EmberXY
addikt

Tudom a címet. Csak rohadt messze van. ;]

Up the Irons!

(#38198) kenwood3


kenwood3
őstag

Röffff

Mi az az ekezet dragasag??

(#38199) koshmar válasza EmberXY (#38197) üzenetére


koshmar
őstag

Döntsd el, megéri-e.. a buszjegy árát veszted el vagy a 300-at? :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38200) EmberXY válasza koshmar (#38199) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem éri meg. ;]

Up the Irons!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.