Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) EmberXY válasza somogyib (#28999) üzenetére


EmberXY
addikt

Megbuktam volna máshol is, de ott biztosan. :D

koshmar: ne hagyd kárbaveszni a kormány erőfeszítéseit, tessék moziba, színházba járni! Holnap estétől kötelező! ;]

Up the Irons!

(#29002) customer114 válasza koshmar (#29000) üzenetére


customer114
senior tag

Múzeumirigy vagyok.

(#29003) koshmar válasza EmberXY (#29001) üzenetére


koshmar
őstag

Színházba én? Max ha géppisztolyt fognak rám.. egy mozifilm lesz, de 2022 júniusra tolódott a g&ci vírus miatt :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29004) somogyib válasza koshmar (#29000) üzenetére


somogyib
őstag

Pl. nyilvános wc a körúton?

Én egyébként a terasznyitást várom, legalább lehet majd egy kicsit kocsmázni.

[ Szerkesztve ]

(#29005) EmberXY válasza koshmar (#29003) üzenetére


EmberXY
addikt

Sűrűn én se járok, eddig kb 4-szer voltam életem során.

somogyib: már készíted a májadat? :D

Up the Irons!

(#29006) koshmar válasza EmberXY (#29005) üzenetére


koshmar
őstag

Én asszem egyszer (iskolai kényszerítés), de olyan unalmas, hogy már a cipőfüzőből csináltunk akasztókötelet. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29007) somogyib válasza EmberXY (#29005) üzenetére


somogyib
őstag

Az már régen elkészült (vagyis kikészült :D ).

A színházat én se szeretem, de régebben voltam itt Miskolcon egy Müller Péter Sziámi előadáson, az nagyon jó volt.

(#29008) EmberXY válasza koshmar (#29006) üzenetére


EmberXY
addikt

Én is csak iskolai program keretében voltam, most visszagondolva nem is volt 4 alkalom. :D
Egyszer néztük a Peer Gynt-öt, egyszer meg a Rómeó és Júliát, és egyszer voltam operában is, a Varázsfuvolát láttam. Szóval összesen 3-szor voltam én ilyen helyen.

Up the Irons!

(#29009) somogyib válasza EmberXY (#29008) üzenetére


somogyib
őstag

Hát igen... Egy Iron Maiden koncert mégiscsak jobb mint a varázsfuvola. :K

[ Szerkesztve ]

(#29010) EmberXY válasza somogyib (#29007) üzenetére


EmberXY
addikt

Én most pihentetem egy ideig, na nem mintha annyira meg lett volna dolgoztatva, de most egy kicsit életmódot kell váltanom, mert véletlenül megláttam a vércukorszintemet. :D

Nekem valahogy nem jön át a színház, indokolatlannak tartom az egész műfajt. Vegyék fel egyszer, aztán megnézem filmen, de nem kell valamit 200-szor egymás után eljátszani. :D

Szerk.: Egy Iron Maiden koncert mindennél jobb. :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#29011) koshmar válasza EmberXY (#29008) üzenetére


koshmar
őstag

Egy színházjegy árából én úgyis életem végéig be tudnék rúgni. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29012) EmberXY válasza koshmar (#29011) üzenetére


EmberXY
addikt

Akkor menj részegen színházba, abból nem lehet baj. :D

Up the Irons!

(#29013) EmberXY válasza koshmar (#29011) üzenetére


EmberXY
addikt

Különben meg, végre én is regisztráltam az oltásra! :D
Szerdán 17:00-kor kapom meg a kínai cuccot, szóval az én kilátásaim se túl hosszútávúak. ;]

Up the Irons!

(#29014) koshmar válasza EmberXY (#29013) üzenetére


koshmar
őstag

Regisztráltál? Nem azt írtad, hogy decemberben csináltad és azóta várod?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29015) EmberXY válasza koshmar (#29014) üzenetére


EmberXY
addikt

De igen, de most lehet időpontot foglalni azoknak, akiket eddig leszartak, fogalmazzunk így. [link]
Végre rájöttek, hogy ez a leglogikusabb megoldás... El akarják sózni a sok kínai cuccot, én meg másként a rohadt életben nem kapnám meg, szóval foglaltam egy időpontot az ügyfélkapun keresztül, visszaigazolták, hogy OK, a háziorvos meg szarja össze magát. :D

Még hét elején konzultálnom kell vele, mert most pont a cukorral van némi problémám, a kínai cucchoz meg az egy kockázati tényező, na de majd kiderül, hogy megdöglök-e tőle vagy nem.

Up the Irons!

(#29016) C. s. válasza somogyib (#28989) üzenetére


C. s.
addikt

„Gondolom valami bölcsész szakon végeztél...”

Kedves, hogy kinézel belőlem egy diplomát! :R Vagy mégsem az?! Csak egyet? ;]

sztanozs:

Tetszik az okfejtésed, ezennel vissza is vonom a korábbi tévedésemet, így legalább EmberXY is megkapja, amit akar, hogy ellenkezem vele. ;] 2 legyet 1 csapásra. Szeretem az ilyen egyszerű és hatékony megoldásokat! :DDD

EmberXY:

„Az élet mindig oszt valamit, néha még nekem is, de előtte mindig megkérdi, hogy megteheti-e...”

Könnyű annak, aki a helyzet magaslatán áll. :D

Remélem, a cukroddal nincs semmi komoly!

(#29017) EmberXY válasza C. s. (#29016) üzenetére


EmberXY
addikt

"a helyzet magaslatán"

Inkább a lejtő alján, de mivel itt már annyi minden és mindenki van, így aki le akar jutni ide, annak külön engedélyt kell kérnie és erőfeszítéseket tennie, itt nem lehet csak úgy osztogatni. ;]
A cukor meg majd kiderül, ha a komoly szót szubjektíven értelmezzük, akkor nincs semmi gond vele. :D

Up the Irons!

(#29018) somogyib válasza customer114 (#29002) üzenetére


somogyib
őstag

Múzeumba szoktál járni?
A hírek szerint, ha meglesz a 4 millió beoltott akkor azok is kinyitnak.

C. s. Igazad van kislány, 12 évesen nem lehet még diplomád. ;]

(#29019) somogyib válasza EmberXY (#29017) üzenetére


somogyib
őstag

A cukorral nekem akkor szokott gondom lenni, amikor az asszony átküld a boltba, hogy hozzak 5 kilót. :D

(#29020) customer114 válasza somogyib (#29018) üzenetére


customer114
senior tag

Igen, úgy hívják Magyarország. :D ;]

(#29021) koshmar válasza koshmar (#29014) üzenetére


koshmar
őstag

Legalább megkapod az igazolványt, és majd mindenhova IS bemehetsz. :P

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29022) somogyib válasza customer114 (#29020) üzenetére


somogyib
őstag

Akkor nem múzeumba, hanem múzeumban jársz. Hacsak nem külföldről jársz vissza. :)

koshmar Te magaddal beszélgetsz? Van erre a célra specializált topikszféra, ott ellehetsz magaddal. ;]
customer-nek is volt egy nagyon tanulságos "őstag leszek" blogja ott... :D

[ Szerkesztve ]

(#29023) koshmar válasza somogyib (#29022) üzenetére


koshmar
őstag

HumanXY-nak ment volna, de a reggeli koffein előtt voltam, félrenyomtam.. :U

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29024) somogyib válasza koshmar (#29023) üzenetére


somogyib
őstag

A reggeli koffeint 4:30 és 5:30 között kell lenyomni, és akkor később nem fogsz félrenyomni. :D

(#29025) customer114 válasza somogyib (#29022) üzenetére


customer114
senior tag

Van most más blogom is. Megkomolyodtam. ;]

(#29026) koshmar válasza EmberXY (#29017) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem is jött egy ma, de ezzel én már nem tudok mit kezdeni.. :D
Gondolom te is erre ugrottál.

somogyib: Én 4.30-kor még valahol a klinikai halál és a kóma között fetrengek valahol

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29027) EmberXY válasza somogyib (#29019) üzenetére


EmberXY
addikt

Az is épp elég probléma, nem is értem, miért vesződsz vele... :D

koshmar: Sűrűn olvasod a leveleidet, erre az oltásosra hogy bukkantál rá? Amúgy igen, ez a levél az, amit már fél éve vártam. Ezzel kellett volna kezdeniük. De látom, a torrent kliens aktívan megy. ;]

Up the Irons!

(#29028) koshmar válasza EmberXY (#29027) üzenetére


koshmar
őstag

Azért ennyi az olvasatlan, mert a rohadt gmail szürő el lett cseszve, így minden email a főmappába jön.. napi 10-20 promoció, akció, lószar..
Megláttam hogy kormány, na arra rákattintottam.

Persze, a torrent együtt indul a Windows-zal, véletlen elfelejtem bekapcsolni reggel, elvesztek több óra seedet ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29029) EmberXY válasza koshmar (#29028) üzenetére


EmberXY
addikt

Na de ennyi moslékot hogy lehet elviselni a beérkező levelek között? Vagy ez csak valami sokadik fiók?
Én 2006 óta egy e-mail fiókot használok, és nincs ennyi szar benne. :D
De ugye nem warezolsz a torrenttel? :DDD

Up the Irons!

(#29030) somogyib válasza koshmar (#29026) üzenetére


somogyib
őstag

Én 04:30-kor még hétvégén is felkelek, gondolom valami paraszti vér csörgedez ereimben. :D
Ember Mivel ne vesződjek? a cukorral vagy az asszonnyal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29031) EmberXY válasza somogyib (#29030) üzenetére


EmberXY
addikt

Egyikkel se...

Up the Irons!

(#29032) koshmar válasza EmberXY (#29029) üzenetére


koshmar
őstag

Semmi, olvasatlanul hagyom.. átbogarászom minden este, ha valami fontosabb, azt megnyitom..

Nemnem, jogdíjat mindig kifizetem. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29033) EmberXY válasza koshmar (#29032) üzenetére


EmberXY
addikt

"Átbogarászom" :C
Hát bakker, te tényleg bölcsész vagy. ;]

Up the Irons!

(#29034) customer114


customer114
senior tag

Mi van itt, he. Mindenki szabadnapos? :P

[ Szerkesztve ]

(#29035) EmberXY válasza customer114 (#29034) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen, csak te vagy helikopter. ;]

Up the Irons!

(#29036) koshmar válasza EmberXY (#29033) üzenetére


koshmar
őstag

Figyelj, azért nem napi 150 e-mail jön..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#29037) RandomName válasza EmberXY (#29029) üzenetére


RandomName
aktív tag

Mindannyian csak a Linux disztrókat, és a Gimp-et seedeljük. Sértő maga a gondolat is, hogy illegális tevékenységet folytatunk....

Ja, meg a LibreOffice-t.....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#29038) RandomName


RandomName
aktív tag

Amúgy rohadtul elkezdtem gondolkozni azon, hogy ilyen troll, gagyi értelmetlen, ráadásul telefonos játékokat kelleni tolni twitch-re..... Nem akarok Zsozéatya magasságokba emelkedni, de basszus a mindenki a trasht szereti ahogy látom.

Szerk.: Még az sem kizárt, hogy kitermelné az internet árát, vagy még többet is dobna.

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#29039) EmberXY válasza RandomName (#29037) üzenetére


EmberXY
addikt

Nyilván nem is volt ez kétség, a Linux disztrókkal kapcsolatban meg főleg, kiváltképp a Windows Task Manager láttán ( [link] ). ;]

A LibreOffice egyébként tök jó, én is ezt használom itthon, bár a Microsofttal nemigen kompatibilis, de alap dolgokra jó. Pár napig itthon voltam home officeban a hónap elején, abban a hitben éltem, hogy azok a doksik, amiken dolgoztam, érnek akár egy kalap szart is, de a munkahelyi office rádöbbentett, hogy totál feleslegesen dolgoztam. :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#29040) RandomName válasza EmberXY (#29039) üzenetére


RandomName
aktív tag

Amúgy nincs hivatalos legális office-om, de a 365-ben kb minden megy. Lehet ahhoz van köze, hogy anno amikor nem volt pénzem* windows-ra, akkor Developer-re váltottam a Windows-t. Még a Win 7 alpha (Developer Preview) idején. Azután kaptam egy mail-t, hogy beleestem abba a körbe, akik ha Developer módban vannak, és online acc-ot használnak, akkor a W8 ingyenes, meg pár más dolog. Ma már a W10 is, de basszus az XBox előfizut azért csak behajtják....
A Libre nekem szívem csücske. Sokat használtam, meg az adóm 1%-a is azért ment egy ideig az FSF-nek, hogy Mozzilát, meg a libre alapját, az OpenOffice-t magyarosítsák, de azóta eltelt pár év.
Most így a Csatolt Telefon ami megy a Developer verzióban, hogy mennyire jó, hogy a film, és youtube közben is átpittyennek egyes értesítések a telefonról a gépre.... És amikor tizenplusz Discord szerveren vagy fent, akkor ez lehet zavaró..... :)

*Ingyenes operációsrendszer használó vagyok. Tök mindegy milyen oprendszert használok, a napi tartalomfogyasztás bármin megy. Volt az az időszak, amikor warezoltam, (XP, Vista) utána kinőttem, és elkezdtem linuxolni, mert az volt akkor ingyen, majd jött a Microsoft Developer Program, ahova egy bármilyen MS mail címmel be lehetett regisztrálni, a W7 alpha idején. Na ezt programot toltam amikor tudtam, W8 nagy része kimaradt, mert az nem ment P4-en, majd amikor lett egy laptopom folytattam, és W10 debut idején kaptam erre az accra ingyenességet. Azaz ha letöltöm w10 iso-t, telepítem, és bejelentkezek az acc-al, akkor valid. Nem kell kód, meg semmi. A W10 Pro legális lesz. És nem tudom mi van, de kb az Office 365 is elérhető developerként, bár van ami már sikít, hogy akkor erre fizess elő, meg ilyesmi.
:)

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#29041) EmberXY válasza RandomName (#29040) üzenetére


EmberXY
addikt

A Libre nekem is tetszik, itthoni használatra tökéletes, azért használom, mert sajnálnám a pénzt az Office-ra. Itthon csak keveset használnám, ezért nem érné meg.
A cégnél viszont Office365 van és gyakorlatilag a teljes céges nyilvántartás Excelben fut egyelőre, elég összetett doksikból áll rengeteg külső hivatkozással, képlettel, minden szarral, amit már 4 éve reszelgetek (egyelőre nem telik "normális" céges rendszerre, ez meg annyira bevált, hogy azóta is ezt használjuk). Van egy fődoksi, ami az összes többiből dolgozik és rengeteg dolgot tart nyilván valós időben.
A Libre kezeli ugyan, és dolgozni is tudok benne, de aztán ha így mentem el, az Office már nem eszi meg.
Ez nem feltétlenül a Libre hibája, csak így kellemetlen volt a home office után újra megcsinálni mindent az Office-ban, amit már a Librében megcsináltam. :D
Konklúzió: nem szabad hazahozni a munkát.

Ami az oprendszert illeti, nekem W10 van, erre nem sajnáltam azt a pár ezer Ft-ot, de az Office-ra havonta ugyanennyit fizetni már sajnálnék.

Up the Irons!

(#29042) RandomName válasza EmberXY (#29041) üzenetére


RandomName
aktív tag

"Konklúzió: nem szabad hazahozni a munkát."
Lófaszt.
Ha olyan meló is van amit otthonról kell csinálni, akkor ki kell sírni hozzá az otthoni setup-ot, laptopostól, netestől, officeostól.

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#29043) EmberXY válasza RandomName (#29042) üzenetére


EmberXY
addikt

De nálunk nincs ilyen meló, és nem is akarom, hogy legyen. Ez egy kényszerszülte helyzet volt, 4 napig itthon voltam betegszabin, de kénytelen voltam melózni is néha, mert helyettem senki nem csinálja meg.

Up the Irons!

(#29044) C. s. válasza EmberXY (#29017) üzenetére


C. s.
addikt

„Inkább a lejtő alján, de mivel itt már annyi minden és mindenki van, így aki le akar jutni ide, annak külön engedélyt kell kérnie és erőfeszítéseket tennie, itt nem lehet csak úgy osztogatni.”

Szeretek csúszdázni. Mehetek? :D

somogyib:

„Igazad van kislány, 12 évesen nem lehet még diplomád.”

Nem kalkuláltad bele, hogy csodagyerek is lehetek. Lehet, hogy 6 éves koromra már 6 diplomám volt. Aztán kiégtem, ezért leálltam a továbbképzéssel, és most fűtő vagyok a Napnál. ;]

(#29045) somogyib válasza C. s. (#29044) üzenetére


somogyib
őstag

Értem. Akkor ezentúl Hatdiplomás Magfúziós Héliumlánynak foglak hívni. :D

(#29046) EmberXY válasza C. s. (#29044) üzenetére


EmberXY
addikt

Egye fene, majd arrébb rugdossuk a magyar bérszínvolat meg a közbiztonságot, máris lesz egy kis hely... ;]

Up the Irons!

(#29047) somogyib válasza EmberXY (#29046) üzenetére


somogyib
őstag

Hely mindig van, azt nem kell keresni. Általában az idő a bizonytalan tényező.

(#29048) EmberXY válasza somogyib (#29047) üzenetére


EmberXY
addikt

Akkor nem ugyanannak a lejtőnek az alján vagyunk..

Up the Irons!

(#29049) somogyib válasza EmberXY (#29048) üzenetére


somogyib
őstag

Nem az számít, hogy hol vagy, hanem az hogy mikor ;)

[ Szerkesztve ]

(#29050) EmberXY válasza somogyib (#29049) üzenetére


EmberXY
addikt

Amelyik lejtőnek én vagyok az alján, ott nem számít, hogy mikor vagyok ott. :D

Egyébként miért ne számítana, hogy hol vagy? Ha az akasztófán vagy, akkor is csak az számít, hogy mikor? :D Ne komolykodjunk itt kérem szépen.

Up the Irons!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.