Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:33

LOGOUT.hu

Üdv a trollok között!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) albert8 válasza ch003067 (#1400) üzenetére


albert8
addikt

LInkeld már légyszives miért
thx :R

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1402) koshmar válasza ch003067 (#1400) üzenetére


koshmar
őstag

Nem is tudtam, hogy van ilyen hosszú kitiltás. :DDD :DDD

albert8: [link]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1403) ch003067 válasza albert8 (#1401) üzenetére


ch003067
addikt

Konkrétan nem írja, hogy 14 nap, csak 7et ír, ezért nem is tudom :D [link]

ahha, ezt nem is figyeltem ;)

Tibii91 Én se :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1404) albert8 válasza ch003067 (#1403) üzenetére


albert8
addikt

EZ a moditol függ :D
szeriintem hónap is lehet :F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1405) koshmar válasza albert8 (#1404) üzenetére


koshmar
őstag

Én már láttam olyat is, akit 2 évre tiltottak ki...

;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1406) Synthwave válasza EmberXY (#1387) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A templom előtt várom fél egykor.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1407) ch003067 válasza koshmar (#1405) üzenetére


ch003067
addikt

kajaaaaaaak ? :-O:-O

(#1408) koshmar válasza ch003067 (#1407) üzenetére


koshmar
őstag

Nem, hajó. :D

Vicceltem csak. Ez a smiley ;] utalt rá.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1409) ch003067 válasza koshmar (#1408) üzenetére


ch003067
addikt

:D:D ikszdéé xd

(#1410) EmberXY válasza koshmar (#1405) üzenetére


EmberXY
addikt

Én meg olyat is láttam már, hogy valakit végleg tiltottak ki... :DDD

Up the Irons!

(#1411) koshmar válasza EmberXY (#1410) üzenetére


koshmar
őstag

Most hogy mondod, tényleg van olyan is. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1412) EmberXY válasza koshmar (#1411) üzenetére


EmberXY
addikt

Sőt, azon belül is van még két kategória...
Van, hogy csak a nicket tiltják ki és van, hogy az embert... :D

Up the Irons!

(#1413) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Má' megint moderáltak. :((( Újabban valahogy vonzom az ilyet... :/

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1414) DJ WOKKY válasza ch003067 (#1400) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

biztos ki is harcolta magának :) Lehet erre gyúrt a fél év alatt :)) :D

(#1415) EmberXY válasza albert8 (#1404) üzenetére


EmberXY
addikt

A legdurvább, amit találtam, az 1 év 8 hónapos kitiltás... [link], ez már nem semmi.. :DD
De "leülte" a srác, mert visszajött... :D

Up the Irons!

(#1416) koshmar válasza EmberXY (#1415) üzenetére


koshmar
őstag

Sandrew is végleg ki lett tiltva. De ha nem csinál 09.15-ig új nicket, akkor visszajöhet.
Kalandorral így egyeztek meg.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1417) EmberXY válasza koshmar (#1416) üzenetére


EmberXY
addikt

Tudom, de az lényegesen kevesebb, mint az 1 év 8 hónap... :DDD
Bár az érdekes, hogy hogyan születhet egy ilyen ítélet... Szerintem csak ki lett rakva a srác, aztán egy idő után megkereste a modikat, hogy visszajöhessen, biztos nem ketyegett az adatlapján a "Kitiltásból hátralévő idő: 1 év, 7 hónap, 29 nap, 23:59:00...." :DDD

Up the Irons!

(#1418) DJ WOKKY válasza EmberXY (#1417) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ez nem is lenne rossz ötlet :) Legalább láthatnánk bizonyos dolgokat, kit meddig, hogyan :D

(#1419) EmberXY válasza DJ WOKKY (#1418) üzenetére


EmberXY
addikt

Kisebb kitiltásoknál látszik az adatlapon a számláló, nézz szét a miért moderáltuk-ban, és találsz olyat bőven...

Up the Irons!

(#1420) DJ WOKKY válasza EmberXY (#1419) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

na ezt nem tudtam :) köszi :D meg is nézem

(#1421) EmberXY válasza DJ WOKKY (#1420) üzenetére


EmberXY
addikt

Találtál? ;]

Up the Irons!

(#1422) Domxc


Domxc
senior tag

Na újra itt. Megvan a Classic baromira örülök neki, hogy a másikat egy tudtam passzolni. Egy skin vásárlás előtt állok még, szvsz a készüléket nagyon feldobja.
Ezt a kettőt találtam ami nekem tetszik: 1 2.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1423) EmberXY válasza Domxc (#1422) üzenetére


EmberXY
addikt

Én a telefonon hallgatom a zenét, rádiót, még egy plusz kütyüt már nem használnék erre...
Régebben egy ilyennel "villogtam":
:DD
Egy sima lejátszó, mp3, avi lejátszás, plusz még képnézegetés, rádió, txt fájl kezelés, és mindez nagyon olcsón....
Lehet, hogy majd eladom, bár a szívemhez nőtt (ezt a képet is a ph-n találtam, valaki itt is bizniszelt ilyesmivel)...
Most már csak a telefont használom, nem is értem, hogy miért kéne még egy kütyü, de azért gratula az új eszközhöz! :K

Up the Irons!

(#1424) Domxc válasza EmberXY (#1423) üzenetére


Domxc
senior tag

Összehasonlíthatatlan a hangzás, főleg, hogy egy Skullcandy fejesem van hozzá. :) Egyébként 80GB-s, és rá tudom rakni a filmeim, összes zeném, mindent + baromi sokáig tudom használni. :K

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1425) EmberXY válasza Domxc (#1424) üzenetére


EmberXY
addikt

Az én telómban van egy 4 gigás memóriakártya, amin csak a legkedveltebb zenéim vannak (20-30 album), ha megyek valahová, ez is legalább egy nettó 10-15 órás ismétlés nélküli lejátszást jelent, ennyi idő alatt a világ másik végébe is át lehet repülni, tehát ezért nem érzem szükségét más kütyünek...
A hangzás valóban lehet jobb, de fejhallgatóval speciel én nem mennék ki az utcára, egy sima fülhallgatóhoz pedig nem kell űrtechnológia.. :D
Filmet pedig nem egy akkora kijelzőn fogok nézni, hanem monitoron, ahol látni is lehet. :DDD

Up the Irons!

(#1426) EmberXY válasza DJ WOKKY (#1420) üzenetére


EmberXY
addikt

Épp most "találkoztam" egy olyan esettel, hogy a delikvens egy kerek évet kapott, és pereg a számláló, úgyhogy a nagyobb büntiknél is van számláló... [link] (Vajon miért kaphatta? :DDD)

Up the Irons!

(#1427) Synthwave válasza EmberXY (#1425) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért FÜLhallgató és FÜLhallgató között is vannak kemény különbségek ám. :U (Nem beszélve a teló vs. korrekt lejátszó közti differenciáról - az utóbbi javára természetesen).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1428) EmberXY válasza Synthwave (#1427) üzenetére


EmberXY
addikt

Én nem állítottam, hogy nincs különbség (ha más nem, árbeli különbség mindenképpen, tehát máris van különbség, és tényleg kemény, ahogy mondod...), én csak pusztán azt írtam le, hogy "logikai alapon" hallgatok zenét, nem pedig ***censored in case of avoid flaming***, tehát emiatt elégszem meg a gyengébb minőséggel (bár itt is érdekes a dolog, hiszen van egy chip, ami lejátssza az mp3-as fájlt, és azt egy fülhallgatón keresztül hallom, a hangzás "minőségén" (egy minimális utcazaj szerintem "kell" bele, hogy tudd, mi folyik körülötted) kívül nincs mérvadó különbség, amiért plusz egy eszköz legyen nálam).
Gyengébb minőség ide vagy oda, azért nem hordozható kazettás magnókról beszélünk, hanem kvázi "okostelefonokról", és nyilván nem az 500 Ft-os fülhallgatókról van szó, nekem valahogy megteszik ezek a dolgok is, nyilván otthon azért jobban figyelek a hangzásra, de "útközben" bőven elég a "gyengébb" is. (Amúgy miért emelted ki a FÜL szót, tán rosszul írtam valamit? :D)

Up the Irons!

(#1429) Synthwave válasza EmberXY (#1428) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Amúgy miért emelted ki a FÜL szót, tán rosszul írtam valamit?"

Hogy egyértelműbb legyen hogy FÜLhallgatóról van szó, nem FEJhallgatóról. :) Sokan keverik/azt hiszik ugyanaz.

Árbeli különbség is van, de hangzásbeli is, nem is kevés.
Tudom, hogy hogy szólnak ezek a mai telefonok, de egy egyszerű kis SanDisk lejátszó (~8-15k) + (legalább)~10k-s Superlux/SH/AKG fülhallgatóval ég és föld a különbség.
Engem kifejezetten irritál, ha gyenge minőségben/dobozhanggal/fölösleges zajjal kell hallgatni a kedvenc zenéimet (*.flac előnyben ^^ - ez nyilván személyes preferrencia). Olyankor hiányzik a fless-faktor, ergo a zenehallgatás értelmét veszti. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1430) EmberXY válasza Synthwave (#1429) üzenetére


EmberXY
addikt

"Olyankor hiányzik a fless-faktor, ergo a zenehallgatás értelmét veszti."
Próbáld ki egyszer a BKV X ezer éves Ikarus buszain vagy a metrón... Szerintem nem lesz különbség... :DDD
Én tudom, hogy mi a különbség a fül- és a fejhallgató között, otthoni használatban fejhallgatót is szoktam használni, de az utcára nem mennék ki úgy, hogy a fejemen van, akármilyen különbség is van a hangzásban (márpedig van, az kétségtelen).. :D

Up the Irons!

(#1431) DJ WOKKY válasza EmberXY (#1426) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

igen, épp ezt néztem vv5 topicban is, mert belinkelte kukinyo barátom :DDD

(#1432) koshmar


koshmar
őstag

Trottyok komolyan. :DDD

DJ WOKKY: Én még 19 éves vagyok, friss hajtás. ;]
A te fénykorod meg már lejárt. Szia. :D

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1433) DJ WOKKY válasza koshmar (#1432) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

mi van fő trottyos :D ??

(#1434) Synthwave válasza EmberXY (#1430) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fej- és fülhallgató között nyilván van különbség, az előbbi javára.
De mi továbbra is FÜLhallgatókról beszélünk.

Egy jó füles BKV-n is jelentősen tudja csökkenteni a zajt - ezek általában már valamivel drágább kategóriába tartoznak, a hangzás is más, mint egy 3000 Ft-os darab esetében.

A lényeg, hogy egy jó fülesre, ill. fejesre nem szabad sajnálni a pénzt. Nem feltétlenül a legdrágább a legjobb (pl. ami fejesem most van -lsd. adatlap-, állítom, sokkal szebben szól, mint a legtöbb, ami majd' 2x ennyibe kerül; árkategóriájában pedig simán top-->itt jön az, hogy jó dolog körbenézni vásárlás előtt), de van egy olyan összeg, ami alatt nem érdemes ilyenekkel foglalkozni (8-10k).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1435) EmberXY válasza koshmar (#1432) üzenetére


EmberXY
addikt

Megy a trottykodás?

Up the Irons!

(#1436) Synthwave válasza koshmar (#1432) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rajtad még pelenkát kell cserélni. :U

;]

Ha leányzó lennél, meg azt mondanám, hogy mán' ráncosodsz, bazeg. ^^ :DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1437) kenwood3 válasza EmberXY (#1426) üzenetére


kenwood3
őstag

Lehet yetike olvasta ezt a topikot és emiatt tiltotta ki őt így :D :D

Mi az az ekezet dragasag??

(#1438) EmberXY válasza kenwood3 (#1437) üzenetére


EmberXY
addikt

A moderátorok is bejárhatnának ide trollkodni.. :DDD

[oWn]f4te: Csak most láttam a hsz-t, nem vettem észre az előbb.. :DD
Én 8-10k-t biztosan nem adnék ki fülhallgatóra, fejhallgatóra még talán igen, de fülesre biztosan nem, valamiért elégedett vagyok így is a hangzással, a mostani fülesem már vagy 3 éve bírja, a poén az, hogy a telefonomhoz kapott gyári Samsung füles 3 hónap alatt lerohadt rólam, ezért kellett visszatérnem a "régi" füleshez.
Pedig a telóhoz kapott füles tetszett, egész jól kiszűrte a külső zajt is, csak hát elég gyorsan tönkrement, az egyik fele elkezdett halkabban szólni, és egy mérgesebb pillanatomban 5 centis darabokra téptem szét és kidobtam. :D

Up the Irons!

(#1439) Synthwave válasza EmberXY (#1438) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A minőségi zenehallgatásnak minőségi hangkártya/hangfal/fülhallgató/fejhallgató az alapja. 8-10k szerintem teljesen reális egy már használhatóbb darabért (azért ez még így is igen messze van az álomszerű-kategóriától :) ).
Ha jó fejes(/füles) kell, nézz szét it a PH!-s Superlux bazárban. Nagyon korrekt darabok és olcsóak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1440) Góliát válasza Synthwave (#1439) üzenetére


Góliát
senior tag

Ja, és minőségi zene nélkül nem működik a dolog. :))

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1441) Domxc válasza Synthwave (#1439) üzenetére


Domxc
senior tag

Nekem nagy kedvencem a Skullcandy. 1 v. 2 éve rendeltem meg Amerikából az első ilyen fülest és 2 hét alatt ki is hozták. Azóta használom, és még most is istenesen szól. Nemrég egy fejhallgatót is beszereztem ami még durvább. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1442) EmberXY válasza Synthwave (#1439) üzenetére


EmberXY
addikt

Fórumban hirdetni? Ejjj, azért bünti jár... :DDD
Én nem mondtam, hogy nekem "jó" füles kell, a pénzemet inkább más minőségi dolgokra költöm, már leírtam, hogy miért. :D

Up the Irons!

(#1443) Domxc válasza EmberXY (#1442) üzenetére


Domxc
senior tag

""jó" füles kell, a pénzemet inkább más minőségi dolgokra költöm, már leírtam, hogy miért."

Azért a Playboy prémium havi előfizetés mellett bőven marad pénz a fülesre.

;] :DDD

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#1444) EmberXY válasza Domxc (#1443) üzenetére


EmberXY
addikt

Mondasz valamit, majd átszámolom még egyszer.. :DDD

Up the Irons!

(#1445) Synthwave válasza EmberXY (#1442) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem lehet mindenki igényes zenehallgató. :D

;]

Amúgy, hogy otthonra miért nem kell egy jó fejes, azt nem mondtad.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1446) koshmar válasza Synthwave (#1436) üzenetére


koshmar
őstag

Jobb fiatalnak lenni, hidd el. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1447) Góliát


Góliát
senior tag

Amennyiben kértek egy fülest, akkor tőlem megkaphatjátok! ;] :P ;)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1448) ArchElf válasza Góliát (#1447) üzenetére


ArchElf
addikt

Én kérek - postacímet küldjek?
Hogy fogok megfizetni érte? Küldjem át dróton az ellenértéket, vagy előre, vagy tólag szeretnéd? Ja és ha nem tetszik, visszaadhatom?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#1449) Góliát válasza ArchElf (#1448) üzenetére


Góliát
senior tag

Mi ez a sok kérdés?
A múltkor már kérdeztem valamit és még nem válaszoltál.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#1450) ArchElf válasza Góliát (#1449) üzenetére


ArchElf
addikt

Mit is kérdeztél konkrétan?
Egy kérdést sem látok, amit (itt) hozzám intéztél volna :DDD

Vagy engem keversz össze valakivel, vagy magadat...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Trollok komolyan
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.