Hirdetés

2024. szeptember 6., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#187451) bazsimano válasza M1995 (#187450) üzenetére


bazsimano
őstag

az, botrányos egy csapat...meglátjuk mi lesz a döntőbe...

(#187452) sherlock82 válasza bazsimano (#187451) üzenetére


sherlock82
senior tag

Akkor milyen a többi? :D

Nem véletlen azért hogy a két legértéksebbnek tartott válogatott jutott be az EB döntőbe.

Szerintem GG a döntőre.

Iphone se 2, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#187453) bazsimano válasza sherlock82 (#187452) üzenetére


bazsimano
őstag

az egy dolog...úgy értem a játékos állománya az angoloknál, az úg ahogy rendben van :D de southgate játékfelfogása az szörnyű...tény, hogy ott vannak a döntőbe....
Pl franciák és a hollandok is fosok voltak végig... :D :D :D
Döntőre én még gondolkodok, de egy spanyol over 1.5re lehet majd rámegyek :D

(#187454) sherlock82 válasza bazsimano (#187453) üzenetére


sherlock82
senior tag

Sokan nem szeretik, de eddig bejött a játék.
Csak akkor " bocsájtják " meg neki a helyiek ha megnyerik az eb - t.

Gyengék muzsikáltak a csapatok.

Iphone se 2, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#187455) Örni válasza sherlock82 (#187452) üzenetére


Örni
senior tag

Hát, az angolok pont hogy minden meccsükön véletlenül mentek tovább :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#187456) sherlock82 válasza Örni (#187455) üzenetére


sherlock82
senior tag

Véletlen bejutottak egy EB döntőbe. :U

Iphone se 2, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#187457) Örni válasza sherlock82 (#187456) üzenetére


Örni
senior tag

Pontosan...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#187458) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Lassan elkezdek remenykedni a tipszmix bonuszon. :DDD Ilyenkor jon a bukovari.
(Tegnap is majdnem jott, csak a rendszer nem engedte megtenni a holland tovabbjutast 150k-val ;] )

[ Szerkesztve ]

(#187459) tisn válasza Agyrák666 (#187458) üzenetére


tisn
addikt

eleg alja brigad.

(#187460) bazsimano válasza Agyrák666 (#187458) üzenetére


bazsimano
őstag

azért láttam durvabb teljesitesi feltételeket más oldalakon :D
ma is lesz tobb selejtezo jo szorzokkal.

(#187461) Agyrák666 válasza bazsimano (#187460) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Haaat..en meg emlekszem x ezer eve bwin-en, bet365-on, ilyen 1.4es oddsot kertek csak, es 3x :D

(#187462) bazsimano válasza Agyrák666 (#187461) üzenetére


bazsimano
őstag

régi szép idők :D :D :D
vegason néha van olyan hogy 10xes forgatast kernek :D :D :D es nme tudom mekkore minimalis szorzo :D :D :D

(#187463) Agyrák666 válasza bazsimano (#187462) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Ez viszont durvan mak sorozat volt: :DDD

Taktika:
Nezzunk fura nevu darts mestereket. Igy lett megteve pl Lee Cocks 1.85-os oddsert 100 ezerrel. ;]
Aztan a kovi elment..harmadik jott, negyedik jott.

(#187464) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Sziasztok! Kiakarom próbálni a sportfogadást, de egy kicsit máshogy, mint az átlagos. Arra gondoltam, hogy meg lehet-e hekkelni a fogadásokat óvatos játékkal? Próbálta már valaki, hogy ultra alacsony oddsokat tesz meg kötésben nagy téttel? Eseményenként 1.03-1.07 közötti oddsal. Például három 1.04es eseményt fogadok meg az 1.12 ha négyet az 1.17. Mivel egy-egy megfogadott dolognak iszonyúan kicsi az odds, így az hatalmas papírforma, aminek a legtöbbször be kell jönni. 50000Fttal fogadva meg az fogadásonként 6-7 ezer lenne. Ha ez működne, akkor ott a kvázi végtelen meccs szám minden héten és naponta lehetne ilyen fogadásokat csinálni. A félelmem viszont, hogy 8-9 nyertes fogadás kellene ahhoz, hogy nullába legyek, ha egyszer borul a papírforma. Ez vajon megéri így, Ti próbàltátok már?

(#187465) Agyrák666 válasza Dr. X (#187464) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Felejtsd el. Szerencsejatek.
Nezd ugy, hogy 1.05-os odds is 5% kamat a penzedre 90 perc alatt ha focirol beszelunk..ennyit ÉVES szinten fizetnek a penzedre ha kockazatmentes befektetest keresel.

(#187466) Villa7 válasza Dr. X (#187464) üzenetére


Villa7
tag

ezen már én is gondolkoztam. Az is félő, hogy tilt a rendszer egy idő után.

(#187467) tisn válasza Dr. X (#187464) üzenetére


tisn
addikt

egy meccs mindig elmegy :)

(#187468) Dr. X válasza Agyrák666 (#187465) üzenetére


Dr. X
aktív tag

De egy évben nem egyet fogadnék.😀

Villa7: Miért tiltana a rendszer? Nem hiszem, hogy tilos sokat fogadni.

(#187469) tisn válasza Dr. X (#187468) üzenetére


tisn
addikt

sokat nyersz tiltanak.

(#187470) sherlock82 válasza Dr. X (#187464) üzenetére


sherlock82
senior tag

Én azt csináltam egy időben hogy 5000 ft ról indultam h e sportra fogadtam viszonylag kisebb oddszokat.
Egy nap lehet nyerni pár 10.000 ft nyi összeget, de akkor nap nyomni kell a fogadást , és így is simán benne van az hogy elmegy .

Iphone se 2, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#187471) Agyrák666 válasza Dr. X (#187468) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Pont ezt mondom.
EVES szinten par szazalekot tudsz elerni kockazatmentesen allampapirokkal.

Az arany, ingatlan, S&P500 nem szamit kockazatmentes befektetesnek.
Neked 50 ezer nagy penz, mas 100 ezer dollarral fogad 1.05-os oddsra havonta egyszer.. es minden honapban van " ingyen " 5000 dollar koltopenze. Szerinted mukodhet 10 evig? Mert nem fog. :)

(#187472) Devsey válasza Dr. X (#187464) üzenetére


Devsey
tag

Nem tudom melyik az a sportág, ahol 25db 1,04es szorzó biztosabban jön, mint pl egy esélyes 2-es odds fociban
Főleg ha nem értesz hozzá
Találomra random meccsekkel biztos nem működik
Mindig van meglepetés

Én leggyakrabban 1,01-1,40 szorzókat teszek változó nagy téttel, de ha elmegy valami, szinte mindig tudom mivel nyerem vissza
Érteni kell a sportághoz, amihez évek kellenek
1,04 és 1,04 között nagy különbség lehet, van olyan, hogy az 1,01et is sokallnám rá, a fél házat fel lehetne rá rakni, és van olyan, hogy nem értem miért olyan kicsi a szorzó, mert szerintem az inkább 1,20-1,30
Rublev is 1,02 volt most Wimbledonban, és el is ment... A valós szorzója meg inkább 1,15-1,20 lehetett
Matematikailag és különleges taktikákkal nem igazán tudsz magában többlet profitra szert tenni hosszú távon.

[ Szerkesztve ]

(#187473) Agyrák666 válasza Devsey (#187472) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Csak egy tegnapi pelda:
Paks Vs Hunedurururua masodosztalyu roman csapat.
1.5-2.85-5.75 volt az odds par napja.
Meccs elott annyian pakoltak meg Paksot, hogy lement 1.35-3.15-8.75 kornyekere.
Paks +2.5 azsiai hendikep valahol 1.03 kornyeken volt.. es sima 0-4 lett a meccs.
En meccs elott ,, mindket csapat golt szerez-t" vagy roman csapat golt szerezt neztem.. vegul roman csapat +3 hendi lett belole 1.35-ert.

(#187474) Devsey válasza Agyrák666 (#187473) üzenetére


Devsey
tag

Ez volt pont a másik példa, ami eszembe jutott😅

[ Szerkesztve ]

(#187475) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Nem sima meccseredményre gondoltam, hanem bármire. Lap, szöglet, kapuralövés stb. Majd ha kezdődik a szezon jövőhónapban, csinálnok egy demó hónapot egy ezressel és meglátom, mire lehet így menni és megírom.
Az állampapíros dolgot továbbra sem értem példának. Az befektetés ez meg pénzkereset jó esetben.
A sokat nyersz kitiltanak dolognál meg szerintem ez nagy nyereményekre vonatkozik. Ha milliót is nyerhetsz és kifizetik akkor a sokszor kis pénzen sem kellene hogy kiakadjanak.

(#187476) sherlock82 válasza Dr. X (#187475) üzenetére


sherlock82
senior tag

Lap, szöglet variációt felejtsd el azzal csak mégjobban megnehezíted az életedet.

Iphone se 2, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#187477) Devsey válasza sherlock82 (#187476) üzenetére


Devsey
tag

Az szerintem is esélytelen
Nem arra játszák a mérkőzést, akik a pályán vannak nem érdekük, lehet bármi, sokkal gyakrabban fog elmenni.
Abból pont a nagy szorzó, amivel szoktak próbálkozni.

(#187478) Agyrák666 válasza Dr. X (#187475) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

A lenyeg, hogy ,,kockazatmentesen" eves szinten par szazalek amit elerhetsz.
A tipszmix, vagy barmilyen szerencsejatek nem penzkereseti lehetoseg.Nincs ingyen penz, es ne gondold azt, hogy hosszutavon ,,ki tudod jatszani a rendszert".
Egy demohonap se jelent semmit, ha egy evig pluszban vagy, az se jelent semmit, 5-10 eves tavlatban kell gondolkozni.

(#187479) Devsey válasza Agyrák666 (#187478) üzenetére


Devsey
tag

Ne hívjuk már a tippmixet szerencsejátéknak🤦
Ha értesz hozzá, akkor a szerencse alacsonyra minimalizálható, nincs matematikai akadálya, hogy nyerj akármennyit.
Szorzókat adnak meg, amit néha nagyon elbasznak, és ki lehet használni. Nem fixen annyi az esélye a meccsnek, amit ők mondanak.
Utálom, amikor 1 kalap alá veszik a lottóval, sorsjegyekkel, amiknél matematikai akadálya van a végtelenített nyerésnek.
És vannak akiknek extrém mód jól megy tartósan, és nekik pénzkereseti lehetőség

És akkor még nem is beszéltünk azokról, akiknek külsős infójuk van...

[ Szerkesztve ]

(#187480) Agyrák666 válasza Devsey (#187479) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Pedig szerencsejatek. Nyilvan nem lotto,kaparos szint, de egyszer szeretnek latni egy olyan embert aki 5-10 eves tavlatban pluszban van.
Altalaban ez ugy szokott kinezni, hogy ,,mar megint nyertem" * insert nyertes szelveny* az elotte levo bukokrol pedig szepen nem beszelunk. :)

Belso info = bunda ;] Az megint mas. Surebet szinten

[ Szerkesztve ]

(#187481) tisn válasza Agyrák666 (#187480) üzenetére


tisn
addikt

par havonta betolok 5k-t es azzal bohockodom. szoval en massziv bukoban vagyok :)

(#187482) everest140 válasza Devsey (#187479) üzenetére


everest140
tag

A Tippmix szerencsejáték, mert tippelsz egy kimenetelre, ami 2 esélyes vagy több. Nyilván valószínűség van, de simán elmehet a szinte tuti tipp is.
Fociban ott van a var. Belenyúlhat bármikor a meccsbe akár a 90-ik percben mondjuk 1 kezezés miatt és 11-est ad az esélytelenebbnek.
Tenisz is kiszámíthatatlan, megsérülhet a játékos meccs közben vagy akár rossz napot fog ki és nem játszik jól az 1.1-es odds játékos.
Wimbledonban a világelső Swiatek simán kikapott, 7 es odds volt az ellenfelére.

(#187483) M1995 válasza everest140 (#187482) üzenetére


M1995
aktív tag

A sportfogadás olyan szerencsejáték, ami megadja az illúziót, hogy értünk hozzá. ;]
(régebben a póker divat volt ilyen) Szerintem káros mindenhol fogadás reklámok vannak. Cigit és alkoholt már ciki reklámozni, fogadást majdnem minden csapat reklámoz, egy meccset nem lehet megnézni nélküle.

(#187484) Agyrák666 válasza M1995 (#187483) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Teeenyleg, hova tuntek a poker reklamok? ;] Fel se tunt, pedig mindenhol az ment.

(#187485) Soulfly842


Soulfly842
addikt

csak érdekességként. :) Néha ad egész jó tippeket is a ChatGPT :D
Ha van ötletetek a prompt fejlesztésére, akkor kísérletezzünk közösen :D

Prompt:
Elemezd a mai sporteseményeket (atlétikai sportágak nem) vedd figyelembe a friss elérheő híreket és add meg azt a 15-20 eseményt, aminek a legbiztosabban megtudod mondani a végeredményét az elérhető statisztikák alapján. Rangsorold is ezeket és tippeld meg az eredményt. Akár leírást is adhatsz hozzá, hogy mi miatt azt a végkimenetelt tartod a legvalószínűbbnek.

Keresve: 5 webhely
“today's sports events predictions July 11 2024”bing.comFaviconSportyTrader — Today's Best Sports Picks & Predictions - 13 July 2024sportytrader.comFaviconBleacher Nation — Free Sports Picks & Best Bets Today | Bleacher Nationbleachernation.comFaviconSportyTrader — Free Betting Tips and Daily EXPERTS Predictionssportytrader.comFaviconSportyTrader — Today's best sports predictions - 13 July 2024sportytrader.com
Az elérhető statisztikák és elemzések alapján a mai sportesemények közül a következő 15-20 esemény végkimenetele tűnik a legbiztosabbnak:

1.
New York Liberty vs. Chicago Sky (WNBA) - Tipp: New York Liberty győzelme.
Indoklás: A Liberty erősebb formát mutatott a szezonban, és Breanna Stewart vezeti a csapatot, aki az egyik legjobb pontszerző a ligában​ (Bleacher Nation)​.

2.
Los Angeles Sparks vs. Dallas Wings (WNBA) - Tipp: Dallas Wings győzelme.
Indoklás: A Dallas Wings erősebb kerettel rendelkezik, és az előző találkozóik is a Wings fölényét mutatják​ (Bleacher Nation)​.

3.
Atlanta United vs. CF Montreal (MLS) - Tipp: Atlanta United több mint 1.5 gólt szerez.
Indoklás: Az Atlanta támadósora erős, és gyakran szereznek több gólt hazai pályán​ (SportyTrader)​.

4.
FC Cincinnati vs. New England Revolution (MLS) - Tipp: FC Cincinnati győzelme.
Indoklás: FC Cincinnati otthon erős, míg a New England Revolution idegenben gyengébben teljesít​ (SportyTrader)​.

5.
Tigres UANL vs. Atlas FC (Liga MX) - Tipp: Tigres UANL győzelme.
Indoklás: A Tigres erősebb csapat, és otthon nehezen verhetők meg​ (SportyTrader)​.

6.
Club Tijuana vs. Guadalajara Chivas (Liga MX) - Tipp: Club Tijuana győzelme.
Indoklás: A Tijuana jó formában van, és az utóbbi meccseiket megnyerték otthon​ (SportyTrader)​.

7.
Bahia vs. Cuiaba (Brasileirão Serie A) - Tipp: Bahia győzelme és mindkét csapat gólt szerez.
Indoklás: Bahia otthon erős, de hajlamosak gólt kapni​ (SportyTrader)​.

8.
Cruzeiro vs. Bragantino (Brasileirão Serie A) - Tipp: Cruzeiro győzelme.
Indoklás: A Cruzeiro otthon magabiztos, és az ellenfelek gyakran alulmaradnak velük szemben​ (SportyTrader)​.

9.
Australia vs. Wales (Rögbi) - Tipp: Ausztrália vezet félidőben és teljes időben.
Indoklás: Ausztrália erős kezdést szokott produkálni hazai pályán​ (SportyTrader)​.

10.
South Africa vs. Ireland (Rögbi) - Tipp: Dél-Afrika -3.
Indoklás: Dél-Afrika dominálja a meccseiket otthon​ (SportyTrader)​.

11.
Twins vs. Giants (MLB) - Tipp: Twins győzelme.
Indoklás: A Twins jobb formában van és az utóbbi meccseiket nyerték​ (Bleacher Nation)​.

12.
Diamondbacks vs. Blue Jays (MLB) - Tipp: Diamondbacks győzelme.
Indoklás: A Diamondbacks otthon erősek, és az ellenfeleik gyakran alulmaradnak velük szemben​ (Bleacher Nation)​.

13.
Carlos Alcaraz vs. Novak Djokovic (Wimbledon döntő) - Tipp: Alcaraz győzelme és mindkét játékos szettet nyer.
Indoklás: Alcaraz formája kiváló, és gyakran képes megszorongatni Djokovicsot​ (Bleacher Nation)​​ (SportyTrader)​.

14.
Barbora Krejcikova vs. Jasmine Paolini (Wimbledon) - Tipp: Krejcikova győzelme.
Indoklás: Krejcikova jobb rangsorban áll és erősebb formát mutatott a tornán​ (SportyTrader)​.

15.
Free State Cheetahs vs. Western Province (Currie Cup) - Tipp: Free State Cheetahs -5.
Indoklás: A Cheetahs dominánsak otthon, és a Western Province ellen is esélyesek​ (SportyTrader)​.

Ezek az események a mai napra a legbiztosabbak a statisztikák és az elemzések alapján. Mindegyik esemény tippje a csapatok vagy játékosok aktuális formája, otthoni vagy idegenbeli teljesítménye és a korábbi eredmények alapján lett megjósolva.

[ Szerkesztve ]

(#187486) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Norvég Eliteserien
Sarpsborg 08 vs. Aalesund
Tipp: Több mint 2,5 gól.Indoklás: Mindkét csapat támadó játéka erős, és magas góltermés várható. Várható eredmény: 3-1​ (Predictz)​.

Stabæk vs. Haugesund
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt.Indoklás: Mindkét csapat hajlamos gólokat szerezni és kapni is, így valószínű, hogy mindkét fél betalál. Várható eredmény: 2-1​ (Predictz)​.Román

Liga I
Sepsi OSK vs. Universitatea Craiova
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt.Indoklás: Mindkét csapat gólerős formában van, és valószínű, hogy mindkét fél betalál. Várható eredmény: 1-1​ (Predictz)​.

Rapid Bucuresti vs. CFR Cluj
Tipp: CFR Cluj győzelme.Indoklás: A CFR Cluj erősebb csapat, és az idegenbeli teljesítményük is jobb. Várható eredmény: 0-2​ (Predictz)​.

(#187487) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#187485) üzenetére


Soulfly842
addikt

Pff.. kicsit el van tévedve a napokkal :DD RÉgebbi forrást is használt!

Valakinek van jó prompt ötlete? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#187488) Devsey válasza Soulfly842 (#187485) üzenetére


Devsey
tag

Ezek a legbiztosabbak? :D
Krejcikova - Paolini meccsen a SportyTraderre hivatkozik, ahol:
Krejcikova 50,51%
Paolini 49,49%

Alcaraz - Djokovic meccsére meg:
Alcaraz: 51,21%
Djokovic: 48,79%

A több meccsre kereken 50-50% az esély, hogy biztosabb azoknál? Vagy nem talált több mérközést? :D
Nem érzem használhatónak

Remélem az EB-n figyelembe veszi azt a majmot, amelyikkel meg szokták jósoltatni, hogy ki nyer :D

[ Szerkesztve ]

(#187489) M1995


M1995
aktív tag

América & Tigres kétesély sikerült
FCSB & Sepsi DNB
Bodö & Brann
Molde DNB

(#187490) everest140 válasza Devsey (#187488) üzenetére


everest140
tag

Vagy azt a tacskó kutyát, hogy melyik tálhoz megy oda. :B

(#187491) Agyrák666 válasza Soulfly842 (#187485) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Rossz sorozatokat" is erdemes nezni.
Pl a Paks - hududuradudua fc-nel feltunt, hogy 3 meccse nem rugtak golt.

(#187492) M1995 válasza M1995 (#187489) üzenetére


M1995
aktív tag

Ennek se volt sok értelme:
1. jó
2. ki kellett venni
3. rossz
4. tét vissza

Uruguay viszont nyugodtabb tipp, talán sima lesz.

(#187493) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Tippmix bonuszt fel lehet hasznalni csaladon belul, ha ugyanaz a lakcimunk? Pl ha anyamnak is csinalok egy reget, es masik kartyaval fizet be?
Terv:
100k befizetes
bonusz 100k
100k-t kiutalom amit befizettem
bonuszt vagy bemakolom vagy nem. ;]

(#187494) M1995


M1995
aktív tag

Uruguay se nyert :U

Djurgarden 1,5x

(#187495) Devsey válasza Agyrák666 (#187493) üzenetére


Devsey
tag

Bocsánat, ha hülyeséget írok, de ez működik?
A mostanival is így csináltad?
Mert mielőtt ki tudnád venni a nem bónuszt, szerintem azt egyszer meg kell forgatni, és ha jól van leprogramozva, akkor először a bónusz forgatási feltételeit csinálja, szóval addig talán nem tudod kivenni az alapot. Legalábbis én biztos így csinálnám meg a feltételeket, aztán lehet hogy szar a rendszerük, és működik.

[ Szerkesztve ]

(#187496) Agyrák666 válasza Devsey (#187495) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Nem, a mostanival ugy csinaltam, hogy beutaltam 100k-t, tettem egy svajc 1X-et Anglia ellen, hozott 166-ot, kikertem, es azota a bonusszal jatszom.

Uj regisztracio kell hozza, annyit tudok..de, hogy rokon lehet-e, aki ugyanerre a cimre van bejelentve azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#187497) M1995 válasza M1995 (#187494) üzenetére


M1995
aktív tag

Na végre egy javítás sikerült, EB döntőre gyorsan szórjuk is el: Spanyolország rendes játékidőben

(#187498) everest140 válasza M1995 (#187497) üzenetére


everest140
tag

Szerintem benne lehet akár a hosszabbítás is, ha az angolok ezt a biztonsági bunkerfocit és hátrafele adogatást fogják játszani továbbra is.

(#187499) M1995 válasza M1995 (#187497) üzenetére


M1995
aktív tag

Nyertes. Kicsit pluszos EB, legalább a döntő tipp bejött.

(#187500) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Vegyem ki vagy ne? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.