Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Baxter válasza stefyY (#13000) üzenetére


Baxter
csendes tag

Hát lehet de a 2 feletti oddsokat max 7/5 be raknam meg 7/4-be ha lenne

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#13002) adrian360 válasza Baxter (#12998) üzenetére


adrian360
őstag

nem sok értelme van így kombinálni, ha 3/4-et raksz akkor olyan oddsokat válogass össze hogy minden 3-assal legalább nullára gyere ki. ha nem lesz boston meccs D, de a többi jön így is buksz 400-at.
rakd meg 4-esbe simán 200 vagy 400-zal több értelme van

szerk csak 7/5 -be 2-es felett... értem én hogy tutira akarsz menni, de így csak pénzkidobás amit csinálsz.

[ Szerkesztve ]

(#13003) B-L-A-C-K válasza DeathBat666 (#12996) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De ha ennyire tuti miért nem rakod meg vagy 50 ezerrel?

(#13004) Baxter válasza adrian360 (#13002) üzenetére


Baxter
csendes tag

Itt mindenki csak fikazni bir...

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#13005) B-L-A-C-K válasza Baxter (#13004) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem fikáz itt senki, hanem normálisan leírták neked hogy butaság lenne megrakni úgy. Vagy neked nagy élmény lenne ha a 3 legkisebb bejönne és akkor úgy 800 Ft-ból jönne 400 Ft :F Örülnél neki? :)

(#13006) adrian360 válasza Baxter (#13004) üzenetére


adrian360
őstag

........
ebben mi volt a fikázás?

(#13007) GabN73 válasza Baxter (#13004) üzenetére


GabN73
addikt

Már bocs, de ebben mi volt a fikázás? :)

Csak leírta, hogy hiába rakod meg kombiba, ha 1 elmegy akkor nem lesz nyereséged.

Amúgy emberek!
Miért folyik egyre több vér ebben a topicban? Lényegében mindenki kőgazdag akar lenni más tippjeiből, várva, hogy a szájába repüljön egy nagy ... khm, oké, legyen sült galamb.

Ez a topic azért lett létrehozva anno, hogy egymást segítve megérzések, átgondolt statisztikák stb alapján kisegítsük. Ha meg mások véleményét kéred, akkor légy oly kedves fogadd el azt, hiába negatív számodra.
Vagy a saját megérzéseidre hallgatsz, vagy másokéra, a te dolgod, de ne öljük már meg egymást... :U

Ehj Magyarország, mi lett belőled? A 12 millió autóversenyző, profi futballszakértő, MMA és box harcos, politikai sikersztori, hibátlan fogadó és nem utolsó sorban hibátlan ember hazája lettél. :(

(#13008) stefyY válasza GabN73 (#13007) üzenetére


stefyY
őstag

Muay Thai-ozok ősztől, az kimaradt. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13009) DeathBat666 válasza B-L-A-C-K (#13003) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Egyáltalán nem tuti :DD De nagy eséllyel bejön.. Adsz 50k t megrakom.

(#13010) Chereiose válasza DeathBat666 (#13009) üzenetére


Chereiose
addikt

De amúgy szerintem ennél biztosabb megint az első harmad 1,5 alatt nem? És nem sokkal kisebb a szorzó, találsz mellé még valamit és kijön egy dupla simán.

(#13011) Ace owner


Ace owner
addikt

Na akkor én lemaradtam a jenő féle gazdagodjunk meg taktika mai fordulójáról.. :(

Galaxy Fold 4

(#13012) polgárjenő2


polgárjenő2
csendes tag

:P

(#13013) gery2123 válasza polgárjenő2 (#13012) üzenetére


gery2123
őstag

Ha saját, akkor gratulálok! Ha nem akkor is akié! :-D

Shkiz0: miért is volt kitiltva? Erről lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#13014) Shkiz0 válasza polgárjenő2 (#13012) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

azt tudod hogy kapni fogod a végleges tiltást mivel kitiltás alatt újraregeltél?! :)
Ha valóban nyeremény, és nem vagy hosszútávon kurva nagy mínuszban akkor elismerésem.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#13015) polgárjenő2 válasza Shkiz0 (#13014) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

ez van. már nem is érdekel semmi :D elszálltam, ez a pénzzel jár. úgyis gyorsan elbaszom aztán jön a mélypont. tipikus ha kisember nagyot nyer..

(#13016) sz_abika


sz_abika
addikt

Dev Varman játszmáért/meccsért adogatott és bukta...élőben biztos ellene tennék! ;)
Bwinen nincs :(

PSN: xszabikax

(#13017) polgárjenő2


polgárjenő2
csendes tag

tegnapi nyerőm ;]

(#13018) umek7


umek7
őstag

BLACK: Köszi, meg vagyok, zajlik az élet. Mostanában nem nyertem "nagyobbat", e hónapban egyelőre inkább bukok mint nyerek, bár az elmúlt pár tipp jól jött, szóval látok némi reménysugárt arra hogy visszahozzam 0-ába. Neked hogy megy?

Egy ismerősöm 30k-val tette ma Kramnik-ot 3.80-ért mixen (ha jól tudom még nincs vége), én lekéstem róla, jó tippnek tűnik/tűnt.

polgárjenő2

Az igen bátor, Grat! Csak óvatosan, ilyenkor könnyen vissza is megy...

[ Szerkesztve ]

(#13019) sz_abika válasza polgárjenő2 (#13017) üzenetére


sz_abika
addikt

Ez egy vonalkód? :DDD

PSN: xszabikax

(#13020) polgárjenő2 válasza rwin5 (#12907) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

ne magadból indulj ki :)

(#13021) polgárjenő2 válasza umek7 (#13018) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

1 hétig bejött. amig tart a pénz addig nem fogadok

(#13022) giigz válasza polgárjenő2 (#13017) üzenetére


giigz
veterán

Nem árulod el, hogy mire fogadsz?

(#13023) polgárjenő2


polgárjenő2
csendes tag

akinek van egy kis esze az már tudja a taktikát. ehhez alaptőke is kell, meg nagy szerencse.

(#13024) polgárjenő2 válasza giigz (#13022) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

overekre és underekre. nézd meg, tegnap a Finn Veikkausliiga meccseiből pont kifogtam azt a 3at amin volt gól, a többi 0-0 lett. mekkora mák :C a szerencse fia vagyok ;] na nem basztatlak titeket, tudom hogy mekkora szar vagyok. el is tűntem

[ Szerkesztve ]

(#13025) Zimmi91 válasza polgárjenő2 (#13017) üzenetére


Zimmi91
addikt

10 meccsből nem jött ki a 2es odds? szerintem ez hosszú távon nem lesz nyerő taktika a sok kis oddszos bukásokat látva, de ne legyen igazam!

" Just remember Manchester is RED! "

(#13026) umek7


umek7
őstag

Gondolom ezek 0.5 gól over fogadások.

(#13027) giigz válasza polgárjenő2 (#13024) üzenetére


giigz
veterán

Tudjál róla, hogy kb. 100 emberből 1-nek jön be ez a szisztéma, a maradék 99 ezzel elbukja a kezdő 10k-ját pl.

(#13028) polgárjenő2 válasza umek7 (#13026) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

underek is vannak. pl ma nigéria meccsre under 5.5 1.10-et fizet, szerintem esélyes. de már nem merek rakni.

(#13029) GabN73 válasza giigz (#13022) üzenetére


GabN73
addikt

Gondolom nem előtte rakja meg, hanem élőben. :)
Ilyen last minute dolgok, 80. perc utáni fogadások, lesz e gól / nem, under/over, győztes, legalább is szerintem. Mivel ez az én taktikám volt... :D :C

Szerk: Hát akkor gratula, és csak óvatosan. Fél millát mondjuk én kiszednék, mert ha véletlenül egy nagyobb tét elmegy nehogy bedurranjon az agyad :)

[ Szerkesztve ]

(#13030) polgárjenő2 válasza giigz (#13027) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

hát, múltkor 50Ft-okkal próbáltam ki, akkor is bejött, aztán most 7 napig jött a nagytét.

(#13031) polgárjenő2 válasza GabN73 (#13029) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

meccs előtt rakom meg. meccs közben nem jó mert nem egy időben vannak a meccsek

(#13032) B-L-A-C-K válasza umek7 (#13018) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na majd beindul neked is, én most nem panaszkodom, pókerrel együtt már közelebb vagyok az 1 millió tiszta profithoz mint az 500 ezerhez. + kicsivel több mint 1 hete csíptem el egy elég szép szelót visszafogás nélkül. Szóval most tényleg nincs okom panaszra, remélem év végéig hasonlón menni fog...:)

(#13033) rwin5 válasza polgárjenő2 (#13020) üzenetére


rwin5
őstag

jenő ne belőlem indulj ki, meg a proli életedből ;) csak unalmas olvasni, mint king kong úgy vered a mellkasod a nyereményedre, közben 10 meccsből összekapartál egy 1,8-as szorzót, azért meg nem veregetem meg a vállad mert nagy pénzt kockáztatsz, ergo nagyot is fogsz bukni. 2 - üldözési mániád lehet azok alapján amiket a fórumba kiírtál a bet365-féle hülyeségeidről. 3. látom te olyan képben vagy azzal, hogy én most tisztelni foglak valamire is azért mert fent van a számládon 900K- 4. Az a meglátásom, hogy valami alul iskolázott ember lehetsz, ha tisztában lennél a pénz értékével rájönnél, hogy ez még arra se volna elég, hogy egy főiskolát elvégezz, inkább idd el, ahogy te fogalmaztál ezt még menő dolognak tartottam mikor alsós voltam általános iskolában. 5: amit még mindig nem vagy képes felfogni, senkit sem izgat mennyi pénzt nyertél, a fórum topic lényege, hogy egymást segítsük, vagy ötletet meríts más tippjéből, de ha te olyan buta vagy, hogy ebben az álomvilágban élsz amit kimutatsz, akkor további sok "örömöt" a szerencsétlen életedben. Most meghajlok előtted, mert király vagy :R (utána kezeld iróniaként)

[ Szerkesztve ]

(#13034) polgárjenő2 válasza rwin5 (#13033) üzenetére


polgárjenő2
csendes tag

júj de nagyon mennyire megkaptam :S :( :DDD

többször jött be nekem 10-es meg 20as szorzó is, képeket is raktam be róla :D csak akkor nem volt nagyobb alaptőke.
te meg egyszer nyertél 40k-t és itt verted magad a nagy téteiddel aztán legatyásodtál most meg 1500Ftokkal villogsz. te szerinted jobb vagy? ugyan már.

[ Szerkesztve ]

(#13035) B-L-A-C-K válasza polgárjenő2 (#13017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#13017) polgárjenő2: Mi az az új név 0 napos reg? Elég volt belőled 1 is... És számomra tényleg felfoghatatlan miért takarod ki a tippet, amúgy figyi ilyet én is tudok: link

Amúgy az a baj ha tényleg igaz is lenne, már akkor se hinnénk el itt ezt...:) De én jót kacagok...;)

[ Szerkesztve ]

(#13036) rwin5 válasza polgárjenő2 (#13034) üzenetére


rwin5
őstag

Pont erről beszéltem ennyit tudsz reagálni, mert egy érettségid van max, és gondolom egész nap robotolsz egy 90ezres fizuért _Sad :(

(#13035) B-L-A-C-K :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13037) Chereiose


Chereiose
addikt

mára ilyen ment

Tahiti - Nigéria
Hendikep : Tahiti +4

Jégkorong, NHL
Boston Bruins - Chicago Blackhawks
Meccs győztes : BOS Bruins

2,55
1300-->3300

(#13038) B-L-A-C-K válasza rwin5 (#13036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na most nézem már ki is tiltották, szegény, pedig úgy írigylem annyira tud... :DDD

(#13039) Chereiose válasza B-L-A-C-K (#13038) üzenetére


Chereiose
addikt

:C

(#13040) sz_abika válasza Chereiose (#13037) üzenetére


sz_abika
addikt

Szerintem arra a Tahiti meccsre nagyon nem szabad fogadni. Attól függ h NIgéria mennyi koktélt kap a bárban...

2-0 és 10-0 között bármi lehet jóformán.

PSN: xszabikax

(#13041) stefyY


stefyY
őstag

Ha már volt szó korábban a topikban a kombikról, felrakom 2 még elég régi szelvényemet...mást nem, nevetni lehet rajta, de bejött... :DDD

Próbálkozni szabad. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13042) Rx


Rx
aktív tag

Mára ezt rakom:
Elverum - Sandefjord V@1,6
Göteborg - Djurgarden H@1,6
Kalmar - Norrköping D@3,15
Tahiti - Nigéria 2,5over g. V@1,26
Angelholm - Varnamo H@1,63
odds:16,56 tét:300huf várható:4900.-

Aki ezek közül valamelyikre éppen fogadni akar, annak mi a véleménye?

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#13043) stefyY válasza Rx (#13042) üzenetére


stefyY
őstag

Kalmar akkor legyen 0-0, én arra mixen azt húztam volna, hogy nem szerez gólt mindkét csapat...egyébként bejöhet, de akkor már rakhattál volna 3,5 overt Tahiti meccsre :DDD Göteborg + Sandefjord logikus.

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13044) thunder505


thunder505
csendes tag

hmmm érdekes, én hetente nyerek 4k vagy nagyobbra teszek és akkor 11k jön ki, másik.... látom Brazil, Olasz megy, de mi a helyzet az Usa val? Mert így Összesen 3,155 lenne.....

(#13045) stefyY válasza thunder505 (#13044) üzenetére


stefyY
őstag

Ezt nem egészen értem, ne haragudj. :(

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13046) DeathBat666 válasza stefyY (#13045) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

:DD:D

(#13047) Rx válasza stefyY (#13043) üzenetére


Rx
aktív tag

az újságban sajnos nincs 3,5over

max nézek mellé egy kosárlabdát...
aki jártasabb a kosárban az tudna segíteni?
ezt néztem még: Csehország - Horvátország H@1,7

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#13048) sz_abika válasza sz_abika (#13016) üzenetére


sz_abika
addikt

(#13049) stefyY válasza Rx (#13047) üzenetére


stefyY
őstag

4vtöbb gól az a 3,5 over :)

Kérlek 3 esélyes meccs, bet365-ön a fogadást lezárták, de a horvátok oddsa már kisebb, kihagynám... :)

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#13050) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Nem merem Bostont nagy téttel rakni, úgyhogy ezt néztem ki mára: [link] esélyes?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.