Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71001) SzlobiG válasza Prien (#70990) üzenetére


SzlobiG
félisten

Örülnék ha holland nyerne a rendes játékidőbe.

(#71002) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#71000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ú túlcsúszott a kezem egy p-n sorry....:/

(#71003) L_YKing válasza B-L-A-C-K (#71002) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak hülyülök hé! Mi van már veletek? Olyan fura lett ez a topik... :U :F

Amúgy meg hatalmas grat szép nyeremény!! :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#71004) B-L-A-C-K válasza L_YKing (#71003) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom, de poénosabban nem tudtam megfogalmazni a bakit...:( ;]

Thx! :R

(#71005) yogibear


yogibear
addikt

:)

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71006) janos1988


janos1988
addikt

Mai alap 5/7-es. + duplás puttó + veszek egy 500-as sorsjegyet. 3k-t el kell basznom... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#71007) sch_a


sch_a
addikt

Bwinen mi ez a "World Cup 2014 - Daily Bonus Matches (Minimum trebles)" ? Semmi infót sem találok róla.

Közben rájöttem, egyenként 0,05-el magasabb a szorzó, ha ezekből minimum 3-at kombinálsz. :DDD Csodás.

[ Szerkesztve ]

(#71008) Mornock


Mornock
újonc

Sziasztok. Szerintem ma Hollandia, ha nehezen is, de továbbjut. Én a holland továbbjutásra pakolnék. Costa Rica görög meccs nagyon háromesélyes. Szerintem azt ma kihagyom.

(#71009) Prien


Prien
addikt

Van olyan lehetőség a neten, hogy a papír alapú kínálatot meg lehessen játszani? Vagy csak én nem találom? :F

A kevés is több a semminél.

(#71010) yogibear


yogibear
addikt

Ki jut tovább:
Hollandia @1,48 + Costa Rica @1,79
Elég korrekt duplázósnak tűnik... @2,65

Prien: Tippmix sose volt, Tippmax volt, de azt megszüntették a Pró indulásakor...
Csak neked, csak ma: Ventspils - Jurmala V @26 :))

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71011) B-L-A-C-K válasza yogibear (#71010) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Érzed -> rakd meg!

Prien: Mit keresel konkrétan, és hol?

[ Szerkesztve ]

(#71012) giigz válasza yogibear (#71010) üzenetére


giigz
veterán

4 sima papírforma továbbjutás... Te is tudod, hogy ez nem így működik :D

(#71013) B-L-A-C-K válasza giigz (#71012) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tegnap is írtam, de ma is írom, a Brazil nem volt sima...:)

(#71014) yogibear válasza B-L-A-C-K (#71011) üzenetére


yogibear
addikt

Meg is lesz, még van fent pár száz huf... a csüt este indított utalás meg pénteken átment, csak Póéknál baxtak számlára tenni, majd csak hétfőn sejtésem szerint...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71015) giigz válasza B-L-A-C-K (#71013) üzenetére


giigz
veterán

Javítom, csak az egyszerűség kedvéért írtam úgy, de csak miattad, hogy te sem köss bele:

"3 sima 1 necces vagy 2 sima 2 neccses vagy 1 sima 3 necces papírforma továbbjutás... Te is tudod, hogy ez nem így működik :D"

[ Szerkesztve ]

(#71016) B-L-A-C-K válasza yogibear (#71014) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hajrá, én nem rakok ma, vagyis nem csinálok kamit, elég azaz 50 ezres is...:D Amúgy egyre jobban nem érzem, bár már mind1...:)

(#71017) yogibear válasza giigz (#71012) üzenetére


yogibear
addikt

egy szóval sem mondtam hogy azért teszem, mert "papírforma" :P
Ja és nem négy csak a mai kettő... a tegnapi brazilnál se sok hiányzott a 120-ban hogy repüljenek... a Kolumbánok meg lemosták Uruékat... Ez a mentalitást várom CR-tól is...
A CR görög pl. 1,79 és 1,91, elég kiegyenlített odds... de nálam CR harapósabb a görögnél (érted: Suarez)
Mehikóé 2,45... a meleget ők is megszenvedik... hollandok is... ott még a hosszabbítás és a tizik is beleférnek, de a fapapucsok egy Robbennel jobbak nálam, és az sokat számít... hát ha még a Fán Persil is aktivizálja magát...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71018) giigz válasza yogibear (#71017) üzenetére


giigz
veterán

Persze, akár jöhet, csak az eddigi eredmények alapján ezen a VB-n furcsálnám, ha most a hétvégén mind a 4 meccs úgy jönne, ahogy gondolnám... :)

[ Szerkesztve ]

(#71019) pohár


pohár
félisten

ha rakja valaki, kérem majd a százalékot ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71020) yogibear válasza giigz (#71018) üzenetére


yogibear
addikt

Én nem... a brazil is csak mázlival jött... a kolumbán se volt meccs előtt egyértelmű, közben már persze az volt...
CR-től azt várom, amit a kolumbánoktól, hogy szétkapják a nehézkes görög védelmet, a hollandok meg már írtam, nálam egy Robbennel jobbak mehikónál...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71021) Jeollam


Jeollam
aktív tag

Ti is kaptatok sms-t a sportingbettől? Hogy még él a 30.000 ft-os cashback.

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#71022) B-L-A-C-K válasza pohár (#71019) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aha mint tegnap...Még jó hogy tegnap ellened raktam...:D

(#71023) janos1988 válasza janos1988 (#71006) üzenetére


janos1988
addikt

Végül 6/7-be ment alappal + egy egyenes 3 meccses 1300-al és 37,6k várhatóval.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#71024) pohár válasza B-L-A-C-K (#71022) üzenetére


pohár
félisten

pedig sok híja nem volt, 1 gól és két lap :D

a sárgákat meg szerintem ilyen oddson érdemes bepróbálni, hisz bárkinek becsúszhat bármikor, meglehet könnyen az 5

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#71025) stefyY


stefyY
őstag

222 Hollandia - Mexikó H 1.95
240 Costa Rica - Görögország D 2.95
254 Costa Rica - Görögország: A mérkőzésen 4,5-nél kevesebb (H) vagy több (V) sárga lap lesz (hossz.) V 2.09

Napi tutkeráj 12-es eredőért. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#71026) yogibear válasza stefyY (#71025) üzenetére


yogibear
addikt

A napi tutkeráj a #71010-ben. :)
[Jurmala V @26] :))
Látod kis mocskok 18 meccsen rúgtak eddig 12 gól, most a 2. helyezett otthonában meg "véletlenül" betaláltak. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71027) janos1988 válasza janos1988 (#71023) üzenetére


janos1988
addikt

Az egyenes lemaradt. De nyugodtan hozzácsaphattam volna a Holland GG-t. 30k-val több jöhetne. :U

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#71028) yogibear


yogibear
addikt

Hollandiát legutóbb csak döntőben sikerült megállítani, Mexikó viszont a világbajnokságok történetében az egyetlen olyan csapat, amely öt egymást követő vb-n a legjobb 16 között esett ki. 1994-ben Bulgária, 1998-ban Németország, 2002-ben az Egyesült Államok, 2006-ban Argentína, legutóbb pedig ismét az argentin válogatott jelentette a végállomást az egyenes kiesés szakasz első körében.
Miguel Herrera csapata most fogadkozik, hogy ugyanez a csúfság idén nem ismétlődhet meg, ráadásul egy régi átok megtörésére is készül a csapat. 1961 óta először verné Hollandiát. A két csapat közös múltjában a legutóbbi négy meccsből hármat a hollandok nyertek, egyszer pedig döntetlen lett.
A játékosoknak nem csak egymással, de a hőséggel is meg kell majd küzdeniük. Fortalezában 30 celsius fok van árnyékban, helyi idő szerint ebédidőben nem lesz kellemes élmény futballozni.
...a hollandok eddig 10, a mexikóiak ellenben csak 4 gólt lőttek a vb-n, de európai válogatottnak az utolsó 11 vb-meccsükön rendre betaláltak. Hollandia eddig szinte minden statisztikai mutatóban (passzok, kapura lövések, helyzetek) messze a vb átlaga felett teljesít.

stats

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71029) South Velen


South Velen
addikt

Mé' van ily' magas odds Costa Rica-ra? Ráadásul ha jól látom, enyhén felfelé megy, pedig mindenki pakolja őket (joggal, mert szerintem is nyernek). Bunda lenne? :((

(#71030) yogibear


yogibear
addikt

Suarez össze harapása egy videón :DDD

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71031) yogibear válasza South Velen (#71029) üzenetére


yogibear
addikt

Kérdezd meg giigz-et, ő a bundaszakértő. :P ;]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71032) janos1988 válasza South Velen (#71029) üzenetére


janos1988
addikt

Passz. De nekem a mai megérzésem (bunda), hogy Costa Rica ko-val üti ki a görögöket.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#71033) giigz válasza South Velen (#71029) üzenetére


giigz
veterán

:K :D

(#71034) B-L-A-C-K válasza janos1988 (#71032) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem bánnám, de én egyre jobban félek attól meccstől... A legjobb forgatókönyv az lenne hogy Costa R. kap egy 11-est (ami be is lőnek) Görög kiállítással fűszerezve....:D

(#71035) SzlobiG válasza B-L-A-C-K (#71034) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szvsz megint fel lesz húzva a görög fal és 11-esre fognak játszani szal remélem cr-ék lövöldözni fognak messziről. Mindenesetre remélem nyernek még a rendes játék időbe ugyanez igaz a hollandokra.

(#71036) janos1988 válasza B-L-A-C-K (#71034) üzenetére


janos1988
addikt

Mennyivel raktad?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#71037) sch_a válasza janos1988 (#71032) üzenetére


sch_a
addikt

Ezeket az állandó bundaemlegetéseket te halálosan komolyan gondolod? :F

Szerintem a görögök ma kiejtik Costa Ricat. Ha addig számomra kedvezően alakul a nap, meg is pakolom.

(#71038) giigz válasza sch_a (#71037) üzenetére


giigz
veterán

+1, bár én maradok a sima háromesély kijelentésnél, abszolút nem mernék tippelni semmit... :)

(#71039) B-L-A-C-K válasza janos1988 (#71036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

5x írtam kb, 50 ezer.

(#71040) bok92


bok92
addikt

Az adózás menete egyébként hogy megy? Meg ha nem Magyarországon van az állandó lakcím ( csak ideiglenes, de magyar állampolgár ), akkor is adózni kell?

(#71041) B-L-A-C-K válasza bok92 (#71040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Háyn milliót nyertél hogy ezen gondolkozz :F

(#71042) giigz válasza bok92 (#71040) üzenetére


giigz
veterán

1. Nem kell adózni, mert ha Tippmix-en játszol vagy Tippmixpro-n, akkor az oddsokban benne van az adó, nincs teendő.
2. Jelenleg minden külföldi irodánál való játszás illegálisnak minősül, tehát ha akarnál, sem tudsz belőle adózni.

[ Szerkesztve ]

(#71043) bok92 válasza B-L-A-C-K (#71041) üzenetére


bok92
addikt

0,02 :P De attól függetlenül még szeretném tudni...

giigz: Azoknál tudom, hogy nem kell. ;) De a külföldieknél akkor nincs is lehetőség erre? :F

[ Szerkesztve ]

(#71044) giigz válasza bok92 (#71043) üzenetére


giigz
veterán

Ilyen összegnél magasról lesz@rhatod a dolgot, senki nem foglalkozik ennyi pénzzel, ha a tízszerese lenne, azzal sem :)

[ Szerkesztve ]

(#71045) janos1988 válasza sch_a (#71037) üzenetére


janos1988
addikt

Néha viccből írjuk, de most én ezt komolyan gondolom, hogy a mai görög meccs tuti, hogy meg lesz bundázva. Pakolják a hazaiakat de az odds nem mozdul és van ahol felfele megy. Aztán feltűnően magas a 4+ gól oddsa, amit arra építettek, hogy nagyon jó mind2 csapat a védekezésben. Megint beszopatják az egész világot az irodák és a csapatok meg a fizetett elemzők, akiknek az elmézéseit szent írásként vesz a fél világ. Úgy összességében, számomra üvölt erről a meccsről, hogy itt mindennek az ellentéte fog történni és nálam is hasonló az elképzelés, mint a kollégánál. Szerintem sima hazai győzelem lesz sok góllal. És elképzelhető a tizi + kiállítás is. Aztán este mindenki csak a fejét veri a falba...

B-L-A-C-K: Nem láttam, azért kérdeztem.

Szerk.: Szóval szerintem egy ilyet érdemes elsütni. Senki nem fog belehalni és van esély rá, hogy be is jön.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#71046) B-L-A-C-K válasza sch_a (#71037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Rakd is akkor meg, benne van az is amúgy, én már levezettem pár napja mi alapján raktam...Viszont mint írtam mára már nem érzem annyira, de hogy tegnap jött egy kami így már nem lesz annyira fájó hogy elmegy, vagyis ezzel nyugatatom magam, de biztos nagyon fog idegesíteni. Viszont ha jön, sikerélmény..;)

Janos1988: Annyit az tényleg megér, remélem meg is rakod, én már nem rakok semmit ma.

[ Szerkesztve ]

(#71047) yogibear válasza giigz (#71042) üzenetére


yogibear
addikt

A 2. az nem egészen igaz, ugyanis van egy "egyéb" rovat a bevallásban, oda beírhatod, akár a pókernyereményt, vagy egyebeket...
már ha be akarod vallani. ;]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71048) bok92 válasza giigz (#71044) üzenetére


bok92
addikt

És a jelentős összegnél, ha külföldi irodánál nyerted akkor mit kell pl tenni? :D Na de a lakcímes kérdésre várom főleg a választ. :K

[ Szerkesztve ]

(#71049) giigz válasza bok92 (#71048) üzenetére


giigz
veterán

Ügyeskedni ;]

Ha nem Mo.-on van a lakcím, akkor az adott ország törvényei szerint megy a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#71050) pohár válasza janos1988 (#71045) üzenetére


pohár
félisten

ennyire erővel mindenre van esély...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.