Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#163151) hobizoli válasza yogibear (#163140) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ramos ongoljanal is lesen kapta a ket kiugro bayern jatekos kozul, aki 2.-nak ert hozza es tole ment a spanyolra... ennyi erovel az is les, es marad az 1-1, akkor meg eleve hosszabbitas se lenne, es vege 3-2 osszesitessel

több drón kell ;P

(#163152) yogibear válasza hobizoli (#163151) üzenetére


yogibear
addikt

Sőt, ha már megint "belém kötsz". ;) :)) Marcelo passzánál is CR7 lesen volt... nem előtte, az tétlen les, hanem a konkrét passznál... van róla kép... nem volt akkora les, mint az egyenlítő góljánál, de egyértelműen előrébb volt, mint a labda és Marcelo...

Vagyis a konklúzió, hogy Kassai és bandája sokat hibázott és részben ez döntötte el a meccset... de legalábbis befolyásolta az eredmény alakulását
Szerintem amúgy Casemiro esetében is 11-est kellett volna adnia a Realnak és Vidal 2. sárgája sem volt sárgát érő, ellentétben kb fél órával előtte, mikor Casemirot rúgta fel...

Úgyhogy lehet ragozni tovább, majd a friccek úgyis ráhúzzák Kassaiékra a vizes lepedőt holnap... :))

Sőt, ráadásként, volt egy pillanat, amikor a BM vezetett 3:2-re: [link]

Itt a Real 3. góljánál (az ominózus Marcelós passzosnál) a gól után először 2:3-at írtak ki, csak gyorsan javították, de a videón jól látszik. :P

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#163153) hobizoli válasza yogibear (#163152) üzenetére


hobizoli
nagyúr

De odaig el se jutott volna a meccs ha Ramos ongoljat elotte les miatt befujja a biro
Szerintem az egyvonal volt, mert a labda szamit ilyenkor.

több drón kell ;P

(#163154) yogibear válasza hobizoli (#163153) üzenetére


yogibear
addikt

Sergio Ramos öngólt vétett, mentett Lewandowski elől, de saját kapujába passzolta a labdát. Különösen peches volt, mert a lengyel csatár még lesen is lett volna, de mivel nem ért a labdához, a jelenlegi szabályok szerint a bírón múlik, hogy lesnek veszi-e az esetet. Kassai partjelzője nem jelzett, Kassai nem fújt: 1-2 a 78.-ban, ;)

Ronaldo harmadik gólja, szintén lesről - a térdének és a vállának kellene egyvonalban lennie a labdával. De nézzék, hol van a partjelző!

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#163155) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Juventus-ra 5.9-es odds van? :Y Oké, hogy idegenben játszanak, de egy 3 - 0 után nem tennék a Barcára, hazai pályán sem.

(#163156) yogibear válasza Jhonny06 (#163155) üzenetére


yogibear
addikt

Pont a 3:0 miatt akár 2-vel is kikaphatnak a zebrák, akkor is tovább jutnak...

Gondolom a 4:0-ás PSG győzelem után sem tettél a BarceLOLnára, azt láss csodát. :P
Bármi megtörténhet, még eg olyan Barcával is, mint a mostani, ami azért messze nem olyan megbízható, mint volt pár éve... elég egy zebra piros lap az első félidőben és mint láttuk azt, ilyen esetben még egy stabil BM is bedől, nem bírja el...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#163157) Jhonny06 válasza yogibear (#163156) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ettől még nem hinném, hogy arra fognak játszani, hogy kihúzzák valahogy. PSG meccs megvan? :DDD

Szerk.: Pont emiatt szvsz elővigyázatosak lesznek. Persze ettől még megengedhetnek egy vereséget, de az már átcsúszhat a necces kategóriába.

[ Szerkesztve ]

(#163158) Prien


Prien
addikt

Barcelona továbbjut+ Dortmund továbbjut. 13x pénz. :U

A kevés is több a semminél.

(#163159) zolynet válasza Jhonny06 (#163155) üzenetére


zolynet
addikt

Pont ezt néztem reggel elsőnek h mennyit adnak a Juvéra. Addig erőlködnek a hazaiak amíg lehet belefutnak egy kontrába, arra meg jól ráülnek, kb ezt tudom elképzelni.
Ha ezt a beadom majd lesz valamit játszák újra akkor kikapnak simán, de hogy tovább nem jutnak az szerintem biztos.

Life is too short to stay stock!

(#163160) Anthony001


Anthony001
senior tag

Sziasztok!

Egy kicsit megkavarodtam a mai fogadást illetően. +1 monacot néztem hendiben. Ez esetben akkor nyerek csak, ha a mérkőzést vagy a monaco nyeri, vagy pedig X lesz az eredmény igaz? Köszi a válaszokat. Üdv,

(#163161) expander válasza Anthony001 (#163160) üzenetére


expander
senior tag

a vegeredmenyhez hozzaadsz +1 golt, es ha ugy a monaconak van tobb akkor nyertel (ha tippmixrol van szo, akkor ez a 'monaco vagy x' fogadas igen, ha azsiai hendi, akkor 1el ki is kaphat a monaco, akkor a tet visszajar)

(#163162) yogibear válasza Prien (#163158) üzenetére


yogibear
addikt

Dortira egy fillért nem tennék... persze csodák vannak, tudjuk ;]
De a Monacót elnézve otthon, [link], kb annyi esélye van a fricceknek, mint Szálasinak a főtárgyaláson...
És nem csak azért, mert a csigaevők otthon eddig csak 3 meccset nem nyertek meg: PSG ellen kupa, Líon ellen bajnoki ez 2 vereség és egy dönci a BL csoportkörben a Leverkusen ellen, hanem mert a friccek kb egy halom trágya idegenben [link]
Alapállás szerint az MSN előbb rúg négyet a zebráknak, mint a Dorti kettőt a Monaconak...
és ne feledjük, a Monaco ki is kaphat 1:0-ra, 2:1-re és még mindig továbbjutó...
Egy gólt bepiszkálnak, és arra otthon simán képesek, onnantól a Dortinak 3-at kellene lőni...
Míg kezdésnél már eleve kettőt úgy, hogy nem kapnak... márpedig ahhoz ki kell támadni és akkor kontrából benyelik a gólokat...

BarceLOLnának még xarabb a helyzete, mert 3-at kellene rúgni a hosszabbításhoz, amire persze sok esetben képesek, még a JUve ellen is, a gond az hogy a védelmük egy halom trágya, azzal az Umtitvel az élen... de ott is van pár, aki ilyen Vidal típus, hamar bepöccen és repül a sárga...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#163163) Prien válasza yogibear (#163162) üzenetére


Prien
addikt

Statisztikák szerint igazad van. De tegnap se gondolta volna senki, hogy nyer a Bayern Madridban. :P

A kevés is több a semminél.

(#163164) expander válasza Prien (#163163) üzenetére


expander
senior tag

tokmind1, o leirta, hogy a szamok alapjan mi varhato, ha esetleg veletlenul megsem ugy lesz, akkor meg egyertelmuen bundameccs

(#163165) Body_builder


Body_builder
kezdő

Véleményem szerint a Juve 0-2 ről V és a Monaco H lesz.
Sztem a Dortmund a nagy sietség, támadás kényszer miatt fog kikapni. A Juve meg nem Psg, 1-et lőnek de 2-nél többet nem fognak kapni.

A szögleteknél vagyok bizonytalan. Szerintetek a Monacón 8,5 és a Juvén 9,5 az vállalható?
Ti hogy látjátok? :R

(#163166) yogibear válasza expander (#163164) üzenetére


yogibear
addikt

ha esetleg veletlenul megsem ugy lesz, akkor meg egyertelmuen bundameccs

No azt' miért is?
Ezek csak a meccs előtti logikusan várható esélyek... aztán menet közben bármi lehet, jöhet egy váratlan sérülés a csigaevőknél, amivel kidől egy fontos alapember vagy benyel valamelyik 2 sárgát, esetleg egyből pirosat... van ilyen elég egy rossz ütemű becsúszás utolsó emberként például...
10 emberrel meg ezen a szinten már nehéz kibekkelni a tovább jutást még egy Monaconak is...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#163167) m4rk_ válasza Body_builder (#163165) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Juvén a szögletet én is 9,5 felé tettem, az vállalhatónak tűnik, Monacora viszont csak egy 1X-et merek.

(#163168) férfiállat


férfiállat
tag

Valaki ismeri esetleg a kovi elit tipps csoportot?
a kirakott tippekkel elég jól tolják és már elég régóta, van aki követi őket??
https://www.facebook.com/groups/271439483244510/?ref=nf_target&fref=nf
A kérdésem az lenne hogy ezek valós dolgok vagy ők is csak mahinálnak az eredményeken és utána mutogatják a dolgokat?

(#163169) Prien válasza férfiállat (#163168) üzenetére


Prien
addikt

Én nem hiszek a csodákban személy szerint. :D

A kevés is több a semminél.

(#163170) Aventador91


Aventador91
őstag

ezen végem :DDD :DDD

(#163171) djculture válasza Body_builder (#163165) üzenetére


djculture
félisten

Amilyen hülye helyzetek vannak mostanában a tegnapi is 2 les góllal lett meg a real-nak szerintem a Barca-t is tovább nyomják. Én lehet megint 11-esre teszek hogy lesz 2.6 odds

[ Szerkesztve ]

(#163172) yogibear


yogibear
addikt

Kizárták a Lyont és a Besiktast a következő európai kupaidényből

Az UEFA fegyelmi bizottsága szigorúan büntette a klubokat a múlt csütörtöki Lyon-Besiktas Európa Liga-negyeddöntőn kialakult szurkolói balhé miatt: egyik klub sem indulhat el a következő európai kupaidényben, hiába végez EL-es vagy Bajnokok Ligáját érő helyen hazája bajnokságában.

Továbbá 100-100 ezer euró bírságot is meg kell fizetniük, és ha a következő két évben bármilyen hasonló gond felmerül velük kapcsolatban, meghatározatlan időre függesztik fel őket az európai sorozatokból.

A Lyon jelenleg negyedik, EL-helyen van a francia ligában, a BL-re nincs esélye, a Besiktast viszont durvábban érinti az ítélet: öt ponttal vezeti a török bajnokságot, és 11 ponttal áll a legjobb nem BL-selejtezős csapat, a harmadik helyezett Fenerbahce előtt. Vagyis szinte biztosan BL-indulást fog bukni.

Innentől lehet rakni a bajnokságban mindkettőt zakóra. ;]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#163173) Body_builder válasza djculture (#163171) üzenetére


Body_builder
kezdő

Nagyon reménykedem abban hogy ma nem nyomják tovább ezt a ........ Barcát mint tették a Psg ellen és tették tegnap Kassaiék a Realt a Bayern ellen.
Ha ez mégis előfordulna akkor én megesküszöm hogy soha többé nem követem és nézem a világ futballját!!!

Ne menjünk bele hogy kit miért nyomnak de ezek nem az első esetek voltak és kezd visszataszítóválni.

Valamint a kedvem teljesen elveszik az ilyen Atletico "Simeome" és Mourinho féle antifutballt művelő csapatok!
Az ilyeneket még a TVbe sem engedném mutatni, minek? Semmi látnivaló nincs a meccseiken csak a szánalmas bekkelés végig.

(#163174) Jhonny06 válasza Body_builder (#163173) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem hinném, hogy bunda volt a PSG meccs, azért nagy ritkán előfordulnak ilyenek, amikor minden összejön. Amikor meg már huszadjára esel el a tizenhatoson belül, az egyiket törvényszerűen be fogják fújni. De ehhez kell az is, hogy annyiszor eljuss oda.

A Real meccset meg leginkább elbénázta 2. kedvenc Viktorunk.

(#163175) djculture válasza Body_builder (#163173) üzenetére


djculture
félisten

Kiderül nem sokára. Remélem nem lesz ennél is szarakodás...

(#163176) Body_builder válasza djculture (#163175) üzenetére


Body_builder
kezdő

Reméljük :R

Ez a mixem mára:

(#163177) djculture


djculture
félisten

Egyből 11-es ? Nem hálisten..

[ Szerkesztve ]

(#163178) maugli


maugli
csendes újonc

Neymart ki fogják állítani ma.

(#163179) itachi94 válasza maugli (#163178) üzenetére


itachi94
tag

Remélem igazad lesz :D

(#163180) pohár


pohár
félisten

eh, ezzel a gólszegény meccsel sikerült is majdnem nulláznom magam beten, picsába :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#163181) sz_abika


sz_abika
addikt

Nem hiszem el hogy 1 kurva sárgát időhúzásra nem lehetne még adni.

Pohár: semmi gond, en a magam kis 2-3ezres tetjei mellett olyan -40kba vagyok a forma1 óta. Gyakorlatilag 0 szelvény jött.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#163182) SkiDev válasza Body_builder (#163176) üzenetére


SkiDev
senior tag

Mint mindig a legkisebb odds. :DDD
Átérzem, pedig ott izgultam Neked. :D *NO HOMO*
Nekem is elvitte a Barca :(((

Taranto - Paganese
Paganese 2,45 Pipa

Monaco - Dortmund
Hazai és Mindkét csapat szerez gólt Pipa

Barcelona - Juventus
Hazai és 3,5 over -

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#163183) pohár válasza sz_abika (#163181) üzenetére


pohár
félisten

az fasza, én szerencsére 5-6k-ról kezdtem a dolgot, de van még éjjelre függőbben MLS meccs H-ra, neg 2 darts holnapra 1-1 ezressel, azért egy jöhetne, hogy elkerüljem a nullázódást...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#163184) Digestive


Digestive
addikt

Barcelona - Juventus Hazai csapat melyik félidőben szerez több gólt?
Kimenetel: 2. félidőben 2.05x ❌

Barcelona - Juventus Szögletszám 11,5
Kimenetel: Több, mint 11,5 2.00x ✔

Monaco - Dortmund 1X2
Kimenetel: Monaco 2.85x ✔

1 aprócska gól is elég lett volna. :(

(#163185) 4850 oc


4850 oc
aktív tag

Tudom már rég jártam erre...de csak megmutatom.

A multhéten Juve hendi és Monaco győzelemmel nyertem 1500ft ből 44k-t.
Most nagyon bejött ez a két meccs.

[ Szerkesztve ]

(#163186) 4850 oc válasza 4850 oc (#163185) üzenetére


4850 oc
aktív tag

(#163187) sz_abika válasza 4850 oc (#163186) üzenetére


sz_abika
addikt

Pff :DDD

PSN: xszabikax

(#163188) JayZ


JayZ
tag

Srácok ez megint egy gyümölcsöző nap volt az irodáknak. Hogy még egy bts se tud beesni. :D Minden tisztelet a Juvénak egyébként.

(#163189) 4850 oc válasza sz_abika (#163187) üzenetére


4850 oc
aktív tag

?

(#163190) sz_abika válasza 4850 oc (#163189) üzenetére


sz_abika
addikt

Neked is csak megszületni volt nehéz ;)

PSN: xszabikax

(#163191) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez aztán meccs volt, igazi BL-minőség.. :DDD A Barca egyre idegesebb, kb. a 20. perctől csak a rugdalózás ment. Amúgy nem tudom mit rinyáltak, kemény bíró volt, nem fújta be a bullshit eséseiket szerencsére. Volt 1-2 szabálytalanság, amit benézett, de ezek elég messze történtek a kaputól.

Nem tudom amúgy mit vártak, ilyen PSG-s sztorit 10 évente 1X össze lehet hozni, de nem 1 BL-en belül.

[ Szerkesztve ]

(#163192) L_YKing válasza Jhonny06 (#163191) üzenetére


L_YKing
addikt

Tul sokat gondol bele mindenki, szerintem jatszottak egy jo meccset amit a juve kibekkelt. Ami osszejott a psg ellen az itt nem, juve mocskosul szervezett vedelme ellen nem lehet megengedni, hogy ilyen lehetosegek kimaradjanak.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#163193) 4850 oc válasza sz_abika (#163190) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Nem is mertem gondolni hogy jöhet...
Csak ez volt az első gondolatom a két mérkőzésről.
:)

(#163194) Prien válasza 4850 oc (#163185) üzenetére


Prien
addikt

Nagyon szép mind a két szelvény, gratula! :K

Ma pedig írd be szépen előre, mit raksz,mert rég nyertem... :DDD

A kevés is több a semminél.

(#163195) 4850 oc válasza Prien (#163194) üzenetére


4850 oc
aktív tag

Köszönöm!! ;)
Mára megy egy Celta Vigo hendi megy sima Ajax győzelem.

2.9k----->52k

[ Szerkesztve ]

(#163196) sz_abika


sz_abika
addikt

Nem mondom hogy nagyon meglepett Cuevas sikere Wawa ellen, de igazán jöhetett volna a PE 1:2 :(((

PSN: xszabikax

(#163197) sz_abika válasza sz_abika (#163196) üzenetére


sz_abika
addikt

Cserébe Zverev feladhatná a meccset, mert gyalázat amit nyújt.

PSN: xszabikax

(#163198) musli26 válasza 4850 oc (#163185) üzenetére


musli26
tag

Szép mix.
Gratulálok!

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#163199) Max_218


Max_218
tag

Raktatok valamit europa ligara ? 1.5 gol fole mind a 4 meccs szerintetek?

(#163200) nzsolt77


nzsolt77
tag

tegnap jött egy kis vékony kajáravalo

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.