Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#162401) yogibear válasza pohár (#162400) üzenetére


yogibear
addikt

Emellett a bíró mancsa is vastagon benne van: 2. félidő elején kamutizi az Eibarnak, aztán meg egy teljesen nyilvánvaló kezezésért (direkt jól láthatóan beleütött az eibaros a labdába) nem adott tizit a Villának... :(

(#162399) Max_218 foschPrón nem lehet kivenni :DDD de ez már kuka ellabdázgatnak szerintem a végéig... ez van...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162402) Max_218 válasza yogibear (#162401) üzenetére


Max_218
tag

minden meccsen sorra jönnek a gólok ,amire akartam ezután rakni ,ezen meg bedobás egyfolytában... de utálom ezt a fociban .

(#162403) yogibear


yogibear
addikt

Akit esetleg érdekel:
Vasárnap 12:45-től Sport2
Autósport, TCR-sorozat, Rusztavi

Benne Michelisz Norbi csapata... [link] a két magyar a 2-3. helyről indul...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162404) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziasztok,

unibet vagy bet365?

(#162405) rwin5 válasza #51177472 (#162404) üzenetére


rwin5
őstag

Bár én nem vagyok jelen ott, de a bet365 marad az örök favorit.

(#162406) yogibear válasza tigipuf (#162374) üzenetére


yogibear
addikt

Most nézem az elődöntő ismétlést, Győzike fejű Kyrgiosszal jól kicseszett valami gyökér néző...
6:7, 7:6, 6:6-nál 3. tájbrék, 5:4-re vezet erre valami gyökér beleordít a szervájába, el is veszíti 5:5, utána idegből elrontja a 2-at és Féder nyeri az első szerváját és a meccset...
Szóval necces volt Féder döntőbe jutása...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162407) JayZ válasza #51177472 (#162404) üzenetére


JayZ
tag

Mindenképp 365. A mobil felülete az unibetnek RÉMES, a 365-é meg egy low-end telefonon is hasít. A piacok is jobbak talán. Bet365-ön kb mindig mindenre van cashout (anomáliák persze vannak). Sok sikert!

(#162408) yogibear


yogibear
addikt

Cselzi amúgy mit csinál? :F :Y

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162409) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Crystal Palace rúg még gólt, Lipcse meccsen lesz még 1 gól.

~2,7x odds.

(#162410) Chereiose válasza B-L-A-C-K (#162409) üzenetére


Chereiose
addikt

Na már csak 1 Palace gól kellene.

(#162411) Vincent-Vega


Vincent-Vega
tag

Atleticora miért van ilyen nagy odds?

(#162412) Chereiose válasza Vincent-Vega (#162411) üzenetére


Chereiose
addikt

Fél csapat hiányzik.

(#162413) Vincent-Vega válasza Chereiose (#162412) üzenetére


Vincent-Vega
tag

A grízember játszik ;]

(#162414) Max_218


Max_218
tag

most meg az united meccsen fogok elmenni hát nem hiszem el . hogy ennyire szarul megy ma , 7ből ,minden over megvan 1.5 , 2.5 ,ezen meg nem tudják megrúgni a 2-t,....

(#162415) JayZ válasza Max_218 (#162414) üzenetére


JayZ
tag

Hiányzó kulcsemberekkel nehéz. Nagyon gondolkoztam egy x2-n legalább, mert estek a szorzók a héten mint állat (vendég 13->9, x 6->5), de papír voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#162416) yogibear


yogibear
addikt

ez a chelsea zakó 11-ért... nagyon kellett valakiknek a pénz húsvétra. :P

Pedig bemutattak 7 perc hosszabbítást, amiből hirtelen 10 lett.

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162417) sz_abika válasza yogibear (#162416) üzenetére


sz_abika
addikt

Ápr 1.

PSN: xszabikax

(#162418) rwin5 válasza JayZ (#162415) üzenetére


rwin5
őstag

Mikor legutóbb raktam ilyen hiányzóval teli csapat ellen ugyanúgy simán nyertek. :D

(#162419) B-L-A-C-K válasza Chereiose (#162410) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Volt pár helyzetük, de nem jött össze.

(#162420) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Real Sociedad - Leganes

Első félidő gólszám 2+ (2 vagy több)

(#162421) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A diósgyőr kettővel megy már, mintha teljesen kicserélték volna a csapatot, de tényleg így is van :C
Látszik, hogy sálasferi volt az elsődleges probléma a bandánál, aki edzőként alkalmatlan labdarúgó csapat vezetésére.
Jól is áll a mixem. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#162422) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#162421) üzenetére


yogibear
addikt

mintha teljesen kicserélték volna a csapatot, de tényleg így is van újak jöttek a számozott utcákból? :P

[link]

Korábban is voltak olyan játékosaink szép számmal, akiknél mondjuk a tulajdonos nem volt meggyőződve arról, hogy a sérülése valóban annyira komoly, hogy ne tudna másfél éven keresztül játszani. Ezek egy normál üzleti életben nem fordulhatnak elő, mert ilyen azért nincs. - hirtelen meggyógyultak? :DD

3 év alatt 6 edző... biztos hogy mind hibás volt és nem a játékosok inkább?

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162423) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#162422) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A játékosok is valamilyen szinten hibásak, de amilyen erősségű és tudású a keret (az első hatban bőven benne van), nem az életért kéne küzdeni eme diósgyőri vtk-nak.
És ekkor jön be HF nagy felelőssége, aki nem tudta kellően vezetni a csapatot. Most, hogy jött BT megtanultak a fiúk normális akár egymás után 6-7 értelmes életképes passzt. Nem adták el rögtön a második után, fizetve ezzel nagyobb árat. Tudnak letámadni, küzdeni, és még a pontrúgásokban is vannak csibészségek, mégha csak nyomokban. Látszik bódog munkája, igaz az arculat kialakulása még nagyon gyerekcipőben jár.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#162424) ati888


ati888
senior tag

Bet365-re feltöltöttem 5000-ret, adott 5000 bónuszt. Eljátszottam 5000-ret és most nem enged fogadni. Hogy tudnám felhasználni azt a bónusz 5k-t?

Köszi

Ati

(#162425) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#162423) üzenetére


yogibear
addikt

2014 óta Bódog a 6. edző... akkor előtte lévő 5 mind hülye volt? De most komolyan...
Tomiszlav Szivics, Vitelki Zoltán, Bekő Balázs, Egervári Sándor, Horváth Ferenc és most Bódog Tamás... :F

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162426) férfiállat


férfiállat
tag

Valaki tud majd esetleg jó minőségű streamet erre?
http://www.eredmenyek.com/merkozes/4GTjD9XL/#osszefoglalas

(#162427) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#162425) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Az összes azért nem, inkább egyesek alkalmatlanok. Egy meg inkább okos, hogy hagyta ezt a sleppet. Egervárira gondolnék, aki látta, hogy valami nem kóser.
Bekő Bukó és Horváth lógott ki nagyon ezekből, a Sivic érának köszönhetően mehettek a fiúk eurépai kalandra (persze aztán habzó szájjal a riválisok vádolták a csapatot azzal, hogy leégették a magyar focit, holott a diós ment a legtovább, és esett ki a krasnodarral szemben, kik vagy százsor elörébb járnak nálunk). Vitelki pedig nem vallott szégyent, amikor szükség volt rá.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#162428) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

... na a történet legnehezebbje megvan: DVTK OK; kell emellé a roma az első félidőben nem kap gólt, illetve holnap a barcelona nem kap gólt, de kizárlólag a második félidőre vonatkozóan.
Már fél lábbal a kasszánál, a legmagasabb megvan. Persze ilyenkor jön, hogy vagy az 1.30as, vagy az 1.40es odds viszi el a mókát :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#162429) yogibear


yogibear
addikt

Dinamo Zagreb H @2,00

Ha ezzel a stattal ne lesz 2/1 akkor bunda ;]
Ha igen, akkor is :P

Reálcoci is erőlködik, most van rájuk 4-es odds... de kérdés, nyernek-e... mert igazából csak erőlködnek... és már alig van 10 perc...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162430) pohár válasza ati888 (#162424) üzenetére


pohár
félisten

ha megint feltöltesz pénzt, ha van bónusz, és rendes pénz az egyenlegedben, akkor előbb a rendes pénzzel fogad, utána a bónusszal

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#162431) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Diósgyőr jött, Gyirmót jött, márcsak a Chicago Bulls kell és mára jó vagyok :R

fentebb írták, hogy Horváth Feri alkalmatlan volt, nekem edzőm volt és az a véleményem róla, hogy ritka profi mentalitása van.. Csak nézd meg, hogy eddig hol volt és mennyire volt sikeres (alsóbb osztályokban is). Az meg, hogy a DVTK-nál nem volt sikeres az nem feltétlenül csak az ő felelőssége, nem látunk bele a klub működésébe. Amikor Diósgyőrbe ment és az első két fordulóban legyőzték a Videotont és az Újpestet, akkor meg agyon sz*pkották; M.o. legjobb edzője, válogatottat kéne vezetnie stb...

(#162432) férfiállat válasza férfiállat (#162426) üzenetére


férfiállat
tag

esetleg eurosport 2 live stream??

(#162433) JayZ válasza yogibear (#162429) üzenetére


JayZ
tag

Ez igen. :DD Eddig jó ;]

(#162434) újratöltve válasza JayZ (#162433) üzenetére


újratöltve
csendes tag

Azért most már jöhetne a következő dinamo gól :U

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#162435) tigipuf válasza újratöltve (#162434) üzenetére


tigipuf
senior tag

na azé :K

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#162436) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vezet a honvéd, érik ott a GG :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#162437) JayZ


JayZ
tag

Amúgy nem értem, aki nem akar izgulni míg beesik a két gól, tegye 1x-re, dnb, akármi. A kettes odds már 50% alatti valószínűséget jelent, ne felejtsük el. Én inkább azt teszem kb mindig hogy lesz még egy gól, beesik, csókolom :D
A tippért viszont köszi :)

(#162438) zsolti72837 válasza LyonnaisFan1 (#162436) üzenetére


zsolti72837
őstag

:C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#162439) JayZ


JayZ
tag

Sevilla gijon null null, ez igen, mikor az első meccsen már megy a szeló :'D

(#162440) margithid


margithid
veterán

Feyenord duplaesélyben 2-es oddsért elég jónak tűnik mára, szerintem kicsit jobb csapat mint Ajax, nekem ikszes meccs, de a duplaesélyben van érték, nem is kicsi!
Este Juve is jó lehet X2-be, összerakottabb csapat mint Nápoly és annyira nem is vezetik a bajnokságot, hogy ne vegyék komolyan ezt a meccset!
Nice 1X-be szintén jó, igaz ez csak 1.40, de otthon még nem kaptak ki ebben a szezonban, mindkét oldalon vannak hiányzók.

(#162441) yogibear válasza JayZ (#162439) üzenetére


yogibear
addikt

Mert nem tanultad meg, hogy vasárnap déli körüli meccsek sokszor X... de tényleg, majd figyeld meg... tökmindegy az esélyek, oddsok...
Torino is az lett például... valamiért nem nagyon szeretik a vasárnap déli kezdést a spílerek...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162442) JayZ válasza yogibear (#162441) üzenetére


JayZ
tag

Hiányzik nekik a déli rántotthús meccs előtt.. :))
Amúgy nem olyan rég kezdtem el újra fogadgatni, még van mit tanulni. :D

Arsenal-City 2.5 overről mit gondoltok?

(#162443) yogibear válasza JayZ (#162442) üzenetére


yogibear
addikt

Tényleg így van amúgy, majd figyeld meg... nem számít az odds, a helyezés semmi... Nem mindig persze, de sok esetben...

Plusz:
[link]

Én nyomi félidőben 1:0-nál nem raktam a Kijev csapat over 1,5-t 2,5-ért, hát persze hogy 1/2-re áll egész véletlenül... na már 1:3... szőr...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#162444) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Mi gólt kapott a Feyenoord :C
[link]

Nem kellett sok az ajaxnak a vezetés megszerzéséhez.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#162445) JayZ válasza margithid (#162440) üzenetére


JayZ
tag

Nagyon nyom az ajax sajnos. :O

(#162446) JayZ


JayZ
tag

Milan a tabella tökutolsó ellen benyel egy öngólt..ó csak nem 1/2 ht ft lesz?

(#162447) újratöltve


újratöltve
csendes tag

nekem a luzernen kéne még egy gól :O :O

ok , köszi, mire beírtam jött is ;]

[ Szerkesztve ]

Én soha nem fogadok "valamelyik" csapat góljára, hanem mindig csak az egész meccsen bekövetkező következő gólra, csak lusta vagyok kiírni mind a két csapat nevét.

(#162448) nzsolt77


nzsolt77
tag

ez hihetetlen hogy a celtic nem kap ki sose a bajnokságba :W

(#162449) pohár válasza JayZ (#162439) üzenetére


pohár
félisten

same shit here :D

beten toltam egy Real nyeri az 1. félidőt & lesz is két gól minimum az első félben @2,10

aztán még van egy függő, ahova kéne minimum egy gól az Ajaxon a pénz visszához, plusz egy 2. gól a Milantól

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#162450) L_YKing válasza pohár (#162449) üzenetére


L_YKing
addikt

VB selejtező után nem tudom, elég necces.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.