Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) Lenry válasza Rony949 (#17200) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Nah, akkor Vili bácsi simán be tud ugrani Vesemir szerepére. :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17202) #48613632 válasza Rony949 (#17200) üzenetére


#48613632
törölt tag

Valamiért meg mertem volna rá esküdni :) De ne mááár Henry Cavillt :O (Tudom, ez még nem 100% de mostanában mindenhol az Ő neve merül fel, ennek kapcsán. Volna jobb választás)

[ Szerkesztve ]

(#17203) dannyl válasza #48613632 (#17202) üzenetére


dannyl
addikt

Anson Mount? Vagány lenne! Hasonlít nagyon.

(#17204) #48613632 válasza dannyl (#17203) üzenetére


#48613632
törölt tag

Meg kellett néznem, hogy ki Ő, de ránézésre tényleg jó választásnak tűnhet. Kiemelkedő szerepei nem voltak, viszont az jelenthet valamit, hogy Ő lesz Christopher Pike, a Star Trek Discovery új évadában.

(#17205) chopin42 válasza #48613632 (#17202) üzenetére


chopin42
őstag

Azt a ... csávót inkább ne erőltessék. Kb annyira tud színészkedni, mint Van Damme, vagy Steven Seagal. szerintem. Bár az is igaz, hogy rém ostoba, buta, gyagyi, és sz@r filmekben láttam, ez nem menti fel.
Geralt amúgy sem a szőrösszívű szörnyeteg, de Henry barátunk amúgy is inkább az első sarki bandavezérnek tűnik, akinek Geralt lecsapja a fejét, megmentve ezzel az ártatlan szűzlányt, aminek tudjuk mi a vége... :R

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#17206) DamianB


DamianB
őstag

Kérnék egy kis segítséget úgy nézem hogy nagyon elszurtam .
Elkezdtem a haromat de nem kérdeztek ki történtek az események múltban pedig én azt szeretem volna ? Meglehet nézni hogy a gép mit állított be nekem ? Gondolom eztar csak újra kezdhetem ? Nincs valami mód ami tudja ezt befolyásolni ?
Már nyolc óra a benne van nem szeretném újra kezdeni egyből a sztorival szeretnék haladni. :F :O

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17207) Jorus válasza DamianB (#17206) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vizimában fognak kihallgatni. Hol jársz most a sztoriban?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17208) DamianB válasza Jorus (#17207) üzenetére


DamianB
őstag

Megvolt a kihallgatás most jöttem velenbe. Nem volt semmilyen kihallgatás . Félre értettem a leírást :W

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17209) Jorus válasza DamianB (#17208) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem jött a krumpli orrú Voorhis kikérdezni?

Ha most mentél még csak Velenbe, tölts vissza egy Vizima előtti mentést.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17210) DamianB válasza Jorus (#17209) üzenetére


DamianB
őstag

nem kérdezett ki egyáltalán :(

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17211) Lenry válasza DamianB (#17210) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a Császárnál voltál? előtte megborotváltak, akkor kellett, hogy odajöjjön hozzád beszélgetni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17212) DamianB válasza Lenry (#17211) üzenetére


DamianB
őstag

yt most néztem újra minek kellett volna történnie , nem volt ki kérdezés egyáltalán a tábornok csak az emberei halálán sajnálkozott meg hogy nem hitte el hogy a vad falka volt semmilyen válasz lehetőségem nem volt , rosszul indítottam el a játékot és kreált nekem egyet :W

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17213) dannyl válasza DamianB (#17212) üzenetére


dannyl
addikt

Én úgy tudom, hogy vagy van kikérdezés, vagy áthozod a mentéseidet a W2-ből.

(#17214) Jorus válasza dannyl (#17213) üzenetére


Jorus
nagyúr

Node, ha beimportálta a mentést a W2-ből, akkor miért kérdés, hogy milyen előzményekkel indul a W3? Nyilván azokkal, amik a W2-es mentésben voltak.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17215) dannyl válasza Jorus (#17214) üzenetére


dannyl
addikt

Erre próbáltam rávilágítani :D

(#17216) DamianB


DamianB
őstag

Vannak menteseim w2ből de azt direkt nem hoztam át mivel meséltem hogy azt újra akarom nyomni Dark fokozaton és úgy alakítanam ahogy nekem tetszik . De hamarabb jött meg a w3 mint terveztem úgy hogy nem álltam neki újra hanem arra gondoltam hogy ennél a ki kérdezésnél úgy intézem ahogy nekem tetszik . Indításánál volt egy olyan hogy szimulalja a w2 vagy nem én meg itt már nem emlékszem mire mentem de úgy néz ki rosszra és nem volt ki kérdezésem.
Azért elraktam egy mentést vizima előttről megnézhetem de nekem máshogy történt ahogy YT láttam . :W

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17217) DamianB válasza DamianB (#17216) üzenetére


DamianB
őstag

Na megnéztem egy speedrunernel mi a gond arra mentem rá komas aggyal hogy ne szimulalja w2 t speedruner se kapott válasz lehetőségeket . Újra kezdem az egészet valószínűleg speedrunernek 22 perc volt kb ugyan oda eljutni .
Igaz ő a legkönnyebb fokozaton nyomta .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17218) DamianB


DamianB
őstag

Köszönöm a segítséget végül újra kezdtem két óra alatt jutottam el ugyan oda nincs annyi cuccom de ez van megvolt a kikérdezés és mindent úgy alakítottam ahogy akartam.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17219) nincsnév007


nincsnév007
őstag

a megmaradt kérdőjeleket a new game +ban is meg lehet csinálni?

(#17220) Jorus válasza nincsnév007 (#17219) üzenetére


Jorus
nagyúr

A New Game+ egy új játék az addig fejlesztett karakterrel és a felszerelés egy részével, tehát teljesen előlröl kezded a játékot.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17221) nincsnév007 válasza Jorus (#17220) üzenetére


nincsnév007
őstag

értem, akkor gyere new game :DDD

(#17222) DamianB


DamianB
őstag

Egy két észrevételem amúgy a játékkal kapcsolatban.
- könnyebb mint a 2 már az elején is erősebb vagyok a környezetemnél míg a kettő be tényleg oda kellett figyelnem a flotsamba végig.
- küldetések ugyan olyan jók vagy még jobbak mint a kettőbe pedig még csak párat láttam
- lovas harc katasztrófa eddig de remélem bele jövök később
-a kérdőjelek ... Nagyon be kapcsolt nálam az ocd jobban érdekelnek mint a questek ahol jártam eddig mindig rohadt jó dolgokat adott , melóba is azon agyalok hogy milyen sorrendben derítem fel őket és mi lehet majd ott . :DDD

Ha lesz még valami ami eszembe jut majd írok .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17223) pomk válasza DamianB (#17222) üzenetére


pomk
őstag

Figyelj oda nagyon a sztori és a mellékszálak közötti egyensúlyra. Én így érzem kicsit elhanyagoltak a sztorit, mert a jelenlegi sztori küldetések sajnos nagyon könnyűek és ez számomra kicsit ront a játék élményen.

(#17224) DamianB válasza pomk (#17223) üzenetére


DamianB
őstag

Ok köszi a tanácsot . Igen érdekes volt hogy a griffet milyen könnyű megölni míg egy egyszerű mellékszálban lidércnél oda kellett figyelni.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17225) janos666 válasza DamianB (#17222) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

1: szerintem a második rész a kátyús, azonos nehézségen játszva mindhárom játékot a Flotsam rész tűnt számomra átlagosan legnehezebbnek (főleg ha azt hiszed ott folytatod majd, ahol abbahagytad az első részt).
3? Igen, túlzottan visszaélnek manapság ezzel a hajlammal a játékkészítők. Csak vigyázz, mert nálam mikor épp fordul a neurolibikóka, akkor "ráeszmélek mit tettem" és ettől néha megutálom kicsit az adott játékot. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17226) DamianB


DamianB
őstag

Kérnék egy kis segítséget a Feketeági Kovács mért nem áll velem már szóba volt kérdezve nem volt rá válasz .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17227) Jorus válasza DamianB (#17226) üzenetére


Jorus
nagyúr

Pici bug, meditálj egy órát mellette, az megoldja a problémát. (A Kaer Trolde-i kovács is ilyen lesz.)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17228) DamianB válasza Jorus (#17227) üzenetére


DamianB
őstag

köszi :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17229) Lenry válasza DamianB (#17226) üzenetére


Lenry
Topikgazda

nagyon elmélyülten dolgozik :D
ha kalapálgat, akkor nem fog szóba állni veled, olyankor ott kell hagyni egy darabig, vagy ahogy a kolléga is írta, meditálni kell mellette, addigra hátha végez...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17230) Jorus


Jorus
nagyúr

Napnyugtára sikerült elérnem Novigrad bűnös városának falait, már csak egy fogadót kell találnom, ahol meghúzom magam hajnalig. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17231) DamianB válasza Lenry (#17229) üzenetére


DamianB
őstag

Jaja ;]
Nagyon bele zuhantam a játékba most lett meg a Griff szett . 30 óra alatt vagyok 11 és még nem végeztem a báró küldijével . Nagyon komoly milyen sztorit írtak és még szinte semmit se láttam a játékból . 250 óra lesz sztem a végigjátszásom kieggel együtt. Végre mostmár elkezdett gyűlni a pénz is eddig nagyon csóró voltam .

Jorus hányadik végigjátszás ? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17232) Lenry válasza Jorus (#17230) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a Rozmaring és Kakukkfüvet ajánlom, jók a táncosok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17233) Jorus válasza Lenry (#17232) üzenetére


Jorus
nagyúr

Benéztem, de koldusok vertek tanyát benne... lehet meg kellene keresnem a tulajt? :)

DamianB: asszem 5 vagy 6. Ezzel együtt simán meg lesz a szumma 1.000 óra. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17234) Lenry válasza Jorus (#17233) üzenetére


Lenry
Topikgazda

pfff.
és még azt hittem én játszottam sokat :DDD :R

mondjuk még csak a negyedik lesz... :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17235) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ~130 óra volt tavaly az első. Tegnap kezdtem a másodikat, de már ott leragadtam, hogy azonnal felismertem O'Dinn-t a kocsmában, aztán elkezdtem azon töprengeni, hogy ha most pontosan fel tudom idézni mit mond itt a játék elején (sőt, még arra is emlékszem, hogy feltűnően sejtelmes volt a karakter, ezért
biztosra vettem, hogy még találkozom vele később), akkor az első végigjátszás vége felé, mikor tényleg találkoztam vele újra, miért nem ugrott be innen a kocsmából
.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17236) pomk


pomk
őstag

Első easter egg, amit találtam.
“Zed’s dead.” :C

(#17237) PAtr0n válasza janos666 (#17235) üzenetére


PAtr0n
addikt

130? Kiegekkel együtt? Nagyon rohantál. Én kb. kereken 300-at tettem bele elsőre :)
De érdekes az O'Dinn-es dolog, én nem emlékszem rá hogy találkoztam volna vele a játék elején. :Y

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17238) janos666 válasza PAtr0n (#17237) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Már eleve a GOTY verziót vettem (és kint volt a legutolsó patch is).

Van némi teljességmánia hajlamom, de nem vagyok fanatikus, szóval volt side-quest, amin csak morcoltam a homlokom, hogy mit akarnak tőlem, vagy jobb esetben viccesnek találtam és nevetve hagytam faképnél azt, aki rám akarta sózni, de szerintem úgy 80%-át megcsináltam, és a kérdőjeleknek is begyűjtöttem úgy ~25%-át.

Szerintem az lehet a legnagyobb difi, hogy szinte minden RPG-t normál nehézségen szoktam játszani (ha lehet válogatni), így a sokaknál szokásos Hard-hoz képest a harcok úgy 1/3 idő alatt megvannak, mert kevesebb ütés kell és szinte sohasem halok meg. De ami fontosabb, hogy nem fáradok le agyilag akár több óra játék alatt sem a kicentizett helyzetektől, mire a beszélgetéshez érek (aminek a másik hozománya, hogy általában hamar megtalálom amit keresek, és gyorsan letudom a rejtvényeket/puzzle-öket, amik a story útját állják). Inkább arra gyúrok rá, hogy a lehető leggyorsabban végezzek a harcokkal ahelyett, hogy minél nagyobb nehézségi fokozaton is túléljem őket (ez nekem story szempontból is "kell", ha pl. valami félistent játszom, hogy nem tud lecsapni három suhintással egy rozsdás kardú ork, amire nekem hatot kell ütni a "legendary" karddal --- és Geralt is egy emberfeletti mutáns, szóval szeretem gyorsan mészárolni vele az embereket, ahogy a story is sugallja).

Ha kimondottan kihívást szeretnék, arra más stílust választok. Pl. kifejezetten önszopatásra a DeadCore volt az egyik kedvencem, multira a CS-k.

De az is lehet, hogy csak rosszul számolt a Steam. Most, hogy mondod, gyanakodtam is rá akkoriban, mint ha egyszer megállt volna, és sokáig nem ment tovább. :U

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#17239) DamianB válasza janos666 (#17238) üzenetére


DamianB
őstag

Nálam rengetegszer újra indul a mérés nem is értem Jorusnak hogy volt ekkora mákja hogy meg van az óra száma . Különböző játékoknál csinálja ezt .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17240) Jorus válasza DamianB (#17239) üzenetére


Jorus
nagyúr

Várjá-várjá, lehet nekem is többször nullázódott, és akkor most nem is 850 óránál járok, hanem 1500-nál. :D
Egyébként passz, nem tudom mi okozhatja, az évek során többször át volt telepítve a Steam, egy ideje külön SSD-ről fut, volt gépcsere meg minden, de elvileg minden játékomat gyűjti szorgalmasan, bár nem túl sok játékkal játszom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17241) DamianB válasza Jorus (#17240) üzenetére


DamianB
őstag

Nekem sokszor volt ilyen ezért is figyelek rá hogy a gogbol indítsam a játékot elég pontosanak tűnik . Tényleg ha már itt tartunk elf romoknal nem találom a két kérdőjelet mintha a föld alatt lenne de nem találtam bejáratot a víz alatt van ?
Amúgy most azt csinálom hogy direkt nem osztom el a pontjaim mert így is túl erős lettem

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17242) VTom válasza PAtr0n (#17237) üzenetére


VTom
veterán

Én emlékszem rá. :K Én is gondoltam, hogy még visszatér.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#17243) Jorus válasza DamianB (#17241) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sok helyen vannak elf romok. :) Ha ott vagy, amire gondolok, oda a főküldi visz majd, és igen, a föld alatt vannak a kérdőjelek. Keira Metz-cel mész majd oda, ha ugyanarra gondolunk.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#17244) PAtr0n válasza janos666 (#17238) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igazából így most már értem a "rohanást", de engem pl sose mozgatott meg hogyha túl könnyű valami. Persze, értem mire gondolsz, nem életszerű, és engem is sokszor flusztrált, hogy legnehezebb fokozaton egy velem egy szintű tetves farkas egy harapással több mint fél életerőt vett le szemből, hátulról meg örülhettem ha életben maradok. De ez nálam már csak ilyen, mindent a legnehezebben kell tolni. :)

Ha már önszopatás, akkor én Dark Souls-ozni szoktam, vagy Dead space szintén full nehézségen. Szeretek kínlódni, de ha győzelem van az örömmámor is édesebb :B

Steam meg érdekesen számol, igazából ami ott van az csak bruttó idő, a játék futását számolja, játékon belül nekem sincs 300 óra, csak nagyjából 250, mivel cska azt számolja amíg ténylegesen átszol, nem a menüt bámulod.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17245) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

A Gyűjtsd össze mind küldetést csinálom, addig nem is akarok átmenni Ködszigetre, amiyg ezt nem fejezem be.Az lenne a kérdésem, hogy egy egy gwent pakli hány lapból áll?Azt írja, hogy Velenben 2 Skelligén pedig még 5 lapot kéne összeszednem ,de nem járnék mindenkit megint körbe, ha nem muszály, inkább elé mennék és kideriteném melyik lapok hiányoznak...

(#17246) MM01 válasza onkelz (#17245) üzenetére


MM01
tag

Hat ha nem akarod ujra kutatni, akkor max azt teheted hogy neten utana nezel a kartyaknak es ami hianyzik annak ra keresel a helyere. Jatekban nem mutatja, hogy pontosan hol keresd

(#17247) Lenry válasza onkelz (#17245) üzenetére


Lenry
Topikgazda

és azzal mivel vagy előrébb, hogy ha tudod, hogy melyik lap hiányzik?
azt úgysem tudod, hogy melyiket ki fogja dobni, mert bár van egy pár fix, de egy csomó meg random, egyszerűen a következő, új NPC fogja dobni...

szóval marad az, hogy szépen végigjárod pl ezt a listát
ha ráfekszel a témára, akkor bő egy óra alatt végig lehet lépkedni rajta (saját tapasztalat, pont most hétvégén csináltam meg ezt a küldetést, bár egyébként is úgy játszottam, hogy ahány párbeszéd-ablakban csak előjött a gwent, ott játszottam, így nem sok hiányzott már a végére)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17248) DamianB válasza Jorus (#17243) üzenetére


DamianB
őstag

Okés köszi akkor türelmes leszek és nyomom a küldiket.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#17249) onkelz válasza Lenry (#17247) üzenetére


onkelz
aktív tag

Azt nem tudtam, hogy random dobálja a lapokat, így akkor valóban semmivel.A térkép hasznos, sok olyan hely van rajta, amit alapból nem jelöl a játék és be kell menni, köszönöm.Menetközben sikerült is a küldetés, átmentem Ködszigetre.:)

(#17250) shotika


shotika
őstag

Ötlet? Hiába nyomom az E betűt, semmit se csinál... (vízalatti hajó roncsban)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.