Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1489) belan válasza -FLY-> (#1483) üzenetére


belan
addikt

Hát szerintem pont nem jole-el kelet volna ezt elerni szerintem nem méltó folytatása a első résznek, abby meg mai napig nem tudtam bedogadni számomra egy semleges karakter a játék zseniális még így is vagy is vannak benne olyan jelenetek. Így is ritka sajnos a ilyen játék de én nem ájultam el a sztori részétől . De valahol éreztem hogy valakit ki kell írni játékból pont egy joelt hogy a hatás meg legyen mert máshogy sajnos nem ment nekik, két imádott karaktert joelt elliet degradál a játék hogy egy ilyen travi forma abbyt rakjon a középpontban meg el jatsza a játék velünk abby meg sebhelyes arcú emberke sztorija kicsit hasonlitson jole elliehez. És ebby bosszúja be tejesedik persze utána rá ébred nem volt értelme de persze ellie bosszúja nem pont mikor abbyt kellet volna megölni akkor világosdik meg teljesen vicc. Abby megölt volna a városba mindenkit hogy jolet el kapja de ő a Szent mert ellie el engedte 2x vicc és ellie a rossz mert le gyilkol mindenkit. Persze abby ölébe pottyant jole 😂 neki nem kellet mást megölnie.Szóval a sztori sántít nekem de zseniális jole ellei kapcsolata és a részletek a játékban!!!! De ez új karakter :O abby.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.