Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) duvi válasza Garsza (#2750) üzenetére


duvi
nagyúr

Dx11 vagy 12-vel toltad?

(#2752) mg1992mg válasza duvi (#2751) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Én DX12-ben toltam végig, ma kb egész nap, és egyetlen crashem se volt, semmi. Az a 2-3 óránkénti újraindítás viszont kellett neki, mert egy idő után elkezdett random beszaggatni.. :)

Viszont, én pozitívan csalódtam a game-ben, ahogy haladtam előre, egyre jobban megtetszett. Igaz, DZ-t nem néztem, inkább a küldetéseket, gyüjtögetéseket csináltam, és az nagyon bejött. Nem mondom vissza az előrendelést, már várom a megjelenést (#rím) :)

(#2753) Garsza válasza duvi (#2751) üzenetére


Garsza
veterán

12 végig.

(#2754) duvi válasza Garsza (#2753) üzenetére


duvi
nagyúr

(#2752) mg1992mg

Köszi mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#2755) Nagus


Nagus
senior tag

Ezzel a felszereléssel zárom a bétát (egész jó darálós G36-ot találtam) és már nagyon várom a márciust. Jó game lesz ez! Azért a lábon lévő pisztolytok és táska szíját javíthatnák.
https://imgur.com/a/pO5n3lr

[ Szerkesztve ]

(#2756) TTomax


TTomax
nagyúr

Nem craftoltam hozzá semmit,csak amit találtam...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2757) axlfsi válasza pzstm (#2468) üzenetére


axlfsi
veterán

Végre valaki pozitív véleménnyel is van a játékról, nem csak a fika megy! :R
Szerintem is fasza lesz :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#2758) VTom válasza axlfsi (#2757) üzenetére


VTom
veterán

Én sem fikázom a játékot, meg fogom venni. Nem biztos, hogy annyit bele tudok majd tenni, mint az elsőbe, de ez inkább az időhiánynak lesz betudható, meg annak, hogy az első rész a maga nemében újításnak számított.
De az újítások tetszenek, és a hangulata is nagyon jó.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2759) akoska07


akoska07
nagyúr

Találtam még egy fegyót aminek szvsz fel lehet jegyezni a nevét az USC45 ACP után.

CTAR-21

A SPAS-12-t utóljára a Project Igi nevű játékban láttam (ezer éve),ott elég b@szó volt.
Itt sajnos nem volt esélyem kipróbálni.

---

Végső konkluzió részemről a játékról.
Jó-jó a játék,néha jól érzem magam benne,vannak benne szép és jó részek...de
Ennyit semmiképp nem ér ez a játék !

Majd amikor nem fogy eléggé,mert nem fog...akkor majd féláron megveszem annyit még megérhet pár hónaposan.
Addigra talán rendbe rakják a játékot és eltünik belőle az a sok hülyeség is amit beleraktak.

A másik dolog,soloban ez a játék nem sokat ér,nem úgy,mint TD1.

---

A hangok sokkal jobbak,mint a TD1-ben.

Az a verekedős rib@nc a legjobb npc a játékban. :DDD

---

Nem tudom ki találkozott a jelenséggel amikor futsz az utcán,napsütés van.
És ha kicsit feljebb nézel futás közben akkor az ablakokról sorban verődik vissza a napsugár,csillan meg és süt a szemdbe.
Ez tetszett,eléggé real feeling volt. :K

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2760) FaTHI


FaTHI
őstag

Nekem is kell a játék, jó a hangulata. Ha más nem kitolom a Pve-t. Ha lesz hozzá Reshader akkor a graf. is jobb lesz. Most kicsit műanyag sztem

[ Szerkesztve ]

(#2762) akoska07 válasza FaTHI (#2760) üzenetére


akoska07
nagyúr

A játék ordít a reshader-ért ahogy vhol fentebb is írtam. :K

---

Remélem amíg otthon leszek lesz nyílt béta és megtudom nézni a gyerekeknél PS4 Pro-n a játékot.
Sajna ott nem lesz reshader.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2763) Habugi válasza akoska07 (#2762) üzenetére


Habugi
addikt

"A játék ordít a reshader-ért.."

Szerintem is de az a gond h valószínűleg az EasyAntiCheat vagy mi a nyavaja lesz alatta meg fogja fogni a Reshadet mert relatíve könnyű vele pl brightskint csinálni. :(

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2764) norti válasza akoska07 (#2762) üzenetére


norti
addikt

Nem kell reshader, ha működni fog minden grafikai beállítás (pl. ambient occlusion, HBAO).

Vége is a bétának :(

(#2765) VTom válasza norti (#2764) üzenetére


VTom
veterán

HBAO nem hiszem, hogy lesz benne, az egy nvidia feature.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2766) norti válasza VTom (#2765) üzenetére


norti
addikt

Akkor elég csúnyán fognak nézni az Nvidia tulajok a Massive-ra, de lehet igazad van.

(#2767) Garsza


Garsza
veterán

Egyébként olyat mért nem csinálhat az Ubi hogy azok a játékosok, akik például előrendelik játékot, azok a megjelenésig tolnák a betat egyre fejlettebb verzióval? Így ők is több infot kapnának a hibákról.

(#2768) akoska07 válasza norti (#2764) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem kell reshader

De kell. :K

Ha működni fog

Lesz reshader,szinte biztos vagyok benne.
TD1-hez is volt,kipróbáltam őket és le is töröltem,mert nem volt rá szükség.

---

Most néztem meg mikor rendeltem elő a TD1-et.
2016.01.11.
Ha jól emlékszem februárban játszottam a béta teszt alkalmával.
És már januárban behúztam a játékot,teszt után behúztam a season pass-t is.
Na ennyire volt meggyőző a TD1.
TD2 a közelében sincs.

Nem azt mondom,hogy rossz,de eléggé félig kész (sok mindent meg kell változtatni).
Vannak benne jó dolgok,jó változások.
És még sincs meg az érzés,hogy bummm ez azonnal kell.

---

#2766 norti :

Ha eddig nem lett volna elég egyértelmű,AMD támogatott a játék. :) #szarkazm

Szóval senkit nem érdekel hogyan sírhatnának az NV tulajok.

De nem fognak.
Nem ez lesz az első eset,ahol egy AMD támogatott játék jobban fut NV-n.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2769) VTom válasza norti (#2766) üzenetére


VTom
veterán

Az előző rész elején nvidia logo van, ennek az elején meg AMD.
Egészen biztos, hogy nem lesz HBAO, ami az nvidia zárt megoldása.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2770) velizare válasza VTom (#2765) üzenetére


velizare
nagyúr

nem az. és eddig is futott amd kártyákon (csak szarul). a hbao+ az, amit még elképzelhető, hogy zárva tartanak, és a vxao ami biztos, hogy zárt, de még az is fut amd kártyákon (, csak persze szarul), viszont azt hiszem, hogy az nincs benne a játékban.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2771) Garsza válasza akoska07 (#2768) üzenetére


Garsza
veterán

Persze hogy nincs meg az a booom érzés mint az 1 nél. Akkor az egy teljesen új játék volt, és még csak hasonló sem volt olyan addig a piacon. A kettest meg már több 1000 1esbe belerakott óra után kezded.

(#2772) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

HBAO+ az nvidia feature persze meglehet oldani ezt máshogy is, de itt azonnal szembeötlő volt ennek a hiánya
De ez csak egy dolog, más "probléma "is van, de alapvetően együtt lehet élni ezzel.

Aki nem értené hogy miről beszélünk az kattintsom már ide és mozgassa a csúszkát
Na ez alapból hiányzik jelenleg, holott kéne, valami ilyesmi eljárás

[link]

(#2773) akoska07 válasza Garsza (#2771) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mivel ez egy sorszámozott játék,természtesen elvárjuk a fejlődést,ami jelen esetben nincs meg.

#2772 SkyTrancer :
Inkább NV fizette volna őket,akkor a TD2 is besza-behu lenne.

---

Jut eszembe ... AMD támogatott...
Bátran lehet keresni videókat hogy néz ki Radeon VII-el a TD2.
Semmivel sem jobban,mint NV-n.
Akkor hol az amd-s előny ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2774) Madoc válasza akoska07 (#2768) üzenetére


Madoc
veterán

Ugyanígy érzek. :K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2775) akoska07 válasza Madoc (#2774) üzenetére


akoska07
nagyúr

És sokan vagyunk így ezzel (sajnos).

Aki követte a topikot,szinte minden egyes hype le volt írva a topikban.

Szinte minden arról szólt,rendeld elő-rendeld elő-rendeld elő...

Én most megkérdezem.
Minek ?!

Tudjuk minden a pénzről szól,csak is a pénzről.
Ezért volt a "sosem" látott hype a játék körül.

És akkor hol van amit kapsz a pénzedért ?

Ezeket csak azért írom le,hogy tisztán lássunk.
Nem fikázás.
No offense. :R

Apró kérdés...
Ér(t) ennyit az Ultimate ?!

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2776) Madoc válasza akoska07 (#2775) üzenetére


Madoc
veterán

Én meghagyom az előrendelést meg játszok is majd vele sokat, csak nem volt az a hűha érzésem. Nagyon vártam, de játék közbe meg olyan semmilyen érzésem volt. Zónázni én alig szoktam tehát arról nem alkottam véleményt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2777) Garsza válasza akoska07 (#2773) üzenetére


Garsza
veterán

És akkor mi lett volna, az a fejlődés ami kielégít?
Mert nagyon sok minden változott, gyakorlatilag ujra kell majd tanulni a gear építést. Teljesen új környezet. A sztori meg adott az első résszel.

(#2778) Hublot


Hublot
senior tag

X.O_Team :D


Szerintünk a játék nagyon jó lett. :R

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#2779) Bird válasza akoska07 (#2775) üzenetére


Bird
addikt

A mozgás számomra katasztrófa. Miért kellett azt pl. megváltoztatni ami kifejezetten JÓ volt az egyben?! A fegyverváltás is sokkal jobb volt. A gyógyító dróntól sokszor nem látod a környezetet, ami baromi frusztráló. A környezet xboxon műanyag, sokszor bazári hatást kelt, NINCS olyan atmoszféra, HANGULAT mint az egyben. A HDR itt nem működött jól, a köd valami borzalom. És ezek nem rinyák, hanem VÉLEMÉNY. Olyan emberektől vélemény akik több száz/ ezer órát pakoltak az egybe. A hétvégén felüdülés volt visszamenni és játszani az előző résszel. Vajon miért gond az, ha nem ülünk fel a hype vonatra?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2780) #92704512


#92704512
törölt tag

Kedves Panaszkodók!

Próbálok szofisztikáltan fogalmazni, politikai korrekt lenni és figyelni az érzékeny lelketekre:

Mi az @ny@tok pitsch@j@t sírtok egy hónappal a megjelenés előtt, egy bétateszt után??? :W

Ez egy zárt béta volt, egy tenyérnyi területtel PVE és DZ részekből. Bepillantást engedett a jövőbe,
egyáltalán nem biztos, hogy minden így marad. Gondolom hozzám hasonlóan sokan tettek több ezer
órát az első részbe. Nálam a legjobb, legkomplexebb játék, amivel valaha játszottam, pedig harminc éve
tolom. Az 1.xyz frissítések után teljesen megváltozott minden alkalommal a játékmechanika, lehetett újra
elkezdeni gyűjtögetni az adott frissítés által preferált buildhez való szett elemeket. Valószínűleg ez a tematika
megmarad, így biztosítva számunkra több évnyi szavatosságot. megváltozott a grafika? Igen.
A menürendszer? Igen. Skill táblába rakták a kiegészítőket? Igen. Más lett az irányítás? Igen.
Elolvadt a hó? Igen. Bele lehetne kötni száz helyen? Igen. Mi jobbat csináltunk volna? Igen. (lóf@szt)
Még meg se jelent. Minek kell ez a destruktív, elégedetlen, nyivákolás? Várjuk meg amíg kijön, kap
egy-két frissítést és utána törjünk felette pálcát!

Köszönöm.

u.i.: úgyis evvel fogod tolni... :P

(#2781) Bird válasza #92704512 (#2780) üzenetére


Bird
addikt

Igazi megmondó ember stílus. Csak egy mértékadó vélemény létezik... Gratulálok! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2782) VTom válasza #92704512 (#2780) üzenetére


VTom
veterán

Köszönjük.
Sokat elmond rólad ez a hozzászólás. Az sem baj, ha elolvasod a fórum szabályzatot, esetleg eltolod a bringát más topikba.. Ha mindkettőt megtennéd, az lenne a legjobb mindenkinek.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2783) Dani79


Dani79
tag

Sziasztok,

Saját vélemény, de szerintem is jó lett a második rész. Az hogy jobb vagy rosszabb? nem lehet pontosan meghatározni, egyszerűen más ezt el kell fogadni, és szerintem eléggé látszik rajta hogy nem fércmunka.

Maga az élmény és szórakozás faktor nálam elég magas lett. Beleöltem 20 órát és úgy lépek ki hogy na még egy küldi aztán vége...na már csak ez aztán most már tutira vége...stb...
Az hogy mennyi pixelből áll, hogy mozognak a fülcimpák meg hogy a köd mennyire szürke pont lesz@rom.

PS4pro tökéletes hangulat. PCn meg se nyekkent :D

Egyetlen ami (számomra!!!) negatívum az a gyenge aim assist, itt lehetett volna valami skálázhatóság a vén rókáknak akiknek nem olyan már a reflexük mint egy 20 évesnek.

eddig 8/10 nálam

(#2784) Gubu0101 válasza akoska07 (#2775) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem nem,van akinek igen.
Én csak a year pass miatt venném a pár nap hamarabbi kezdés miatt.Amúgy az alapot fogom venni ez már tuti.Bár mondjuk a Metro exodust hónapok óta meg akarok venni,pénteken már lehet vele tolni,de még mindig hezitálok rajta :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2785) #75376384 válasza Bird (#2779) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ja ahha jó volt a mozgás az első részben. :) most végre érezhető, hogy a karaktereknek van némi súlya, nem pedig pille könnyű valamik. Bár az irányváltoztatás még mindig nem tökéletes, összeségében sokat javult szvsz.
Nekem kicsit úgy tűnik, hogy itt páran, bár nem tudják pontosan mit, de rengeteget vártak a játéktól. Most, hogy kaptak valamit, (ami más mint az első rész) nem tetszik mert az első jobb volt. Nem lehet, hogy picit túl lett pörgetve a hype? :)
Személy szerint semmit se vártam és nagyon tetszik. Meglesem milyen lesz a nyílt és mennyire barmolják el. Aztán ha bejön előrendelek.

[ Szerkesztve ]

(#2786) s4hu|SyD^ válasza #92704512 (#2780) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gondolom te még mindig abban a hitben élsz, hogy a béta után rengeteg minden fog változni mire kiadják? Van egy rossz hírem, nem fog sok minden. Max a haladást gátló hibák.

Minden hiba ellenére nem egy katasztrófa a játék. Egy teljesen átlagos játék semmi kiemelkedő nincs benne. Előrendelni egy kicsit sem éri meg. Olyanért adsz pénzt, amit kiadnak félkészen megint.

Előrelépés az elődhöz képest? Ahogy vesszük. Látvány nem, mozgás nem, bulletsponge nem, MI nem, Anticheat talán, hangok igen, skill-ek, felszerelések változatossága igen, de majd meglátjuk a véglegesnél, hogy mennyire is balance-ed.

Szóval mit is kapunk? Egy Division 1.5, egy jó kis kiegészítő más térképen és ennyi. Elég ez? Aki több ezer órát beletett a játékba az akkor is megvette volna ha új térkép és semmi más. Sőt akkor is ha ugyanaz a térkép csak elolvad a hó. Sajnálom, de ez így van. Ja meg elfelejtettem, hogy AC nagyon fontos, még akkor is ha nem működik. :DDD

Az, hogy elmentek Wildlands és Far Cry felé szerintem nem jó út.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#2787) Madoc válasza #92704512 (#2780) üzenetére


Madoc
veterán

Miért volt ez a béta teszt szerinted? Miért kaptak az előrendelők lehetőséget? Hogy kipróbálják a játékmenetet. Az hogy valakinek mennyire tetszik vagy nem az had legyen már egyéni probléma. Ez egy fórum ahol vélemények meg ellenvélemények vannak. Alpári stílusban írjon mindenki a másik ellen mint te? Fogadd el hogy nem mindenkinek tetszik. Neked igen?Akkor meg élj boldogan, és hagyd a többi véleményét tiszteletben.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2788) Bird válasza Madoc (#2787) üzenetére


Bird
addikt

Így múlik el egy világ dicsősége. ;]

Ennek fényében ez a reakció nem valami hiteles. :D

Puma K:Nem ez privát béta volt, nem open. Állítólag az is lesz.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#2789) Puma K válasza Madoc (#2787) üzenetére


Puma K
veterán

"Miért kaptak az előrendelők lehetőséget?"

Nem mindenki számára volt nyitott a lehetőség, hogy most hétvégén ismerkedjen a játékkal?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2790) Madoc válasza Puma K (#2789) üzenetére


Madoc
veterán

Nem, előrendelőként kaptál kulcsot és meghívhattál 3 barátot. Vagy ha regisztráltál hogy te szivesen kipróbálnád, és kaptál rá ubitól meghívót.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#2791) #92704512 válasza VTom (#2782) üzenetére


#92704512
törölt tag

Leírtam, mert így gondolom. És hiszek a demokráciában és a szólásszabadságban. Ha nem tetszik, eltolhatod a biciklit. Nem haterkedésnek vagy flamelésnek szántam. Csak ez meg az én véleményem. Törölhetitek, bannolhattok, lesz@rom. Ez nem a Division 1. Ez a 2. Ennyi. :(

(#2792) Brownage válasza akoska07 (#2775) üzenetére


Brownage
tag

Teljesen természetes az, hogy egy folytatástól mindenki mást vár. Ugye az első rész teljesen új volt, nem volt másik hozzá hasonló játék. De alapvetően biztos vagyok benne, hogy az első rész is sok embert hidegen hagyott. Csak ők nincsenek jelen a fórumokon, mert nem érdekelte őket a játék. Most a 2. rész közeledtével ugyanez a ketté oszlás történik. Vannak, akik egy újabb rész eljövetelével újabb korszakalkotást várnak, olyan megfogalmazhatatlan, elmondani nem tudó fejlődést, változást, amit valsz kielégíteni sem lehet. Mert nem tudjátok ti sem elmondani, hogy mi az, ami elégedettséggel töltene el.

Milyen korszakalkotó újdonságot hoz egy újabb assasins creed, egy újabb tomb raider? Akik szeretik a stílust, szeretik az új helyszínt, az új storyt, az apró változatásokat, esetleg pár új mozgást.

Azon nyilván nehéz vitatkozni, hogy most az új armor rendszer jobb-e harc szempontjából vagy a régi, hisz ez egyéni ízlés. Kinek mi. Ahogy Garsza megírta, teljesen igaza van. Ez most kb. ugyanolyan, mint mikor megjelent a World of Warcraft és aztán mindenki azt hitte, hogy minden MMO szakítani fog. Csakhogy 1-2 évvel a WoW után már egy újabb MMO-ban nincs meg az az újdonság varázsa, mint amit a WoW nyújtott. Saját maga sem tud akkora újdonságot hozni, mégis vannak, akiknek az újabb kiegészítők ezért vagy azért tetszettek, másoknak meg nem. Pedig aztán jött ki az évek alatt elég sok MMO, voltak bennük újítások, jó ötletek, mégse tudtak az emberek elvonatkoztatni a WoW-tól és azzal hasonlítgatták.

Itt mondjuk picit más a helyzet, hisz nem konkurens termékről van szó, hanem a sorozat folyatásáról. És itt megint visszatérünk ahhoz, hogy egy folytatástól mit várunk. Új helyszínt, új storyt, új játékmódot, új területeket? Mert ezeket mind megkaptuk. Mindenképpen egy második résznek szintet kell lépnie a grafikában, ha az emberek többsége szerint már az első rész is hangulatos volt? Én DZ-ztem most Div 2-ben egy 10+ órát legalább, és nagyon beszaratós pályarészek vannak. Főleg este, ködben, ahogy a catacombs-ból jön ki az ember a rámpánál. Ahogy oldalról rádugranak. Hasonló volt az invaded mission is.

Igen, vannak akiknek az a fontos, hogy akkor most ultra grafikán lesz e még 3 effekt és mégcsodásabb screenshotot tud-e csinálni és látszódjon mellette a 150fps kiírás, valakit ez a része hidegen hagy.

Abban egyetértünk, és szerintem sokan így vannak vele, hogy maga a téli táj feeling sokkal hangulatosabb volt. De ez is lehet, hogy csak azért, mert úgy ismertük meg a játékot eredetileg. A kinti túl füves tájak mondjuk annyira tényleg nem meggyőzőek, mint az 1 havas tájai. De amint esik az eső, dörög az ég, megváltozik az egész. A harcrendszernek köszönhetően szerintem sokkal pörgősebb, odafigyelősebb lett a játék és szokni kell. A Div1 rendszere egy vicc volt, hogy pörögsz, ugrálsz, heal, ulti proc, station destroy, megint heal. értem én, hogy sírnak miatta azok, akik ezt tökéletesítették és szeretik ezt a játékmódot és itt bizony pillanat alatt a földre lesznek rakva, ha nem mennek néha fedezékbe.

Elég sokat öldöstünk DZ-ben és sokkal több élményt nyújtott. Az, hogy egy elhibázott kimozdulás, akár rögtön halálos lehet, mert armorod lelövése után nincs instant heal. Össze kell szokniuk a csapatoknak, bekeríteni, oldalról rálátni az ellenségre nem pedig face tankolni egymást.

Az meg amit Marco mondott a streamben egy végtelenül leegyszerűsített hülyeség, hogy egymással szemben állsz és az nyer, aki pontosabban lő és több az armorja. Hát nem kell face tankolni. Épp ez a lényege. Legyen egy kis taktika. Számomra sokkal több izgalmat jelentett az, mikor megláttam, hogy rossz irányból érkeznek felém, mert az szinte halálos. Nem az történik, hogy húha valahonnan lőnek, sebaj medkit, + védelem, futás, robbantsd a ládát, jó van fedezék, mindjárt megint van heal és az ellenség kifogyott a töltényből, mehet az ellen rush. Maga a pvp sokkal pörgősebb, dinamikusabb annak ellenére, hogy nem fel-alá rohangálsz. Mert ez a körbe körbe futkosunk a kocsik körül és mire megint rálátunk az ellenségre addigra max hp-n van, az minden csak nem izgalmas.

Az, hogy a rogue nem látszódik 200 méterről falon túlról de még 20 méterről se, az baromira jó. Rá kell céloznod, hogy lásd, hogy piros a hp barja. Vagy ha drónja van elől ami követi, az piros, akkor így járt :P

Tény, hogy bétát próbáltunk, sok bug volt még benne, remélhetőleg idővel javítják, de az 1000+ órás Div 1 is kritikán alul kezdett, mégis megszerettük. Én Div 2-től amit vártam megkaptam, és én nem filózom azon, hogy megéri e előrendelni, mert nekem megadta a béta a hangulatot és várom a megjelenést. Egy dolgot várok csak a Div 2-től az 1-hez képest. Egy fokkal simább startot. Egy fokkal kevesebb glitchet, kevesebb bugot, és az anti cheat viszonylagos működését. Nyilván lesznek bugok, lesznek idegesítő dolgok, lehet, hogy nem fog 100%-osan működni első pillanattól az anti cheat (bár annak illene, ha már külső, létező megoldást használnak), de ne Div1-es kezdés legyen. :)

(#2793) VTom válasza #92704512 (#2791) üzenetére


VTom
veterán

ha annyira hiszel a demokráciában, akkor ne anyátokpicsázzál egy publikus fórumon..
Neked nem tetszik ami itt folyik, Te told el a bringát, nem hívott ide senki.

Ha neked tetszik a játék, azt lehet normális hangnemben közölni. Remélem azért kapsz valami prémiumot a bicskanyitogató stílusodért.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#2794) TommyS_27 válasza #92704512 (#2791) üzenetére


TommyS_27
senior tag

És hiszek a demokráciában és a szólásszabadságban.

Akkor miért bánt téged ha valaki nem elégedett azzal amit tapasztalt a játékban és ennek hangot is ad? Hisz szólásszabadság van... :D

Ha nem tetszik más véleménye akkor csendben is maradhatsz vagy normális emberhez méltóan ellen véleményt is formálhatsz. Amiből kialakulhat egy párbeszéd az ellenkező véleményekről. Ezt hivjuk vitának. Amit Te csináltál szimplán csak alpári "kihaénnem" megmondó okoskodás.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#2795) Puma K válasza Madoc (#2790) üzenetére


Puma K
veterán

"Vagy ha regisztráltál hogy te szivesen kipróbálnád, és kaptál rá ubitól meghívót."

Hmmm... akkor ez voltam én valamikor korábban :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2796) Brownage válasza #92704512 (#2791) üzenetére


Brownage
tag

Szerintem nem azzal van a baj, hogy mit gondolsz a játékról és, hogy neked tetszik. Nekem is tetszik. De mégsem küldöm el a faszba azokat, akiknek nem tetszik. Ha te ezt nem érzed, nem látod, akkor nem vagy közösségbe való, nem való neked az internet, ilyen egyszerű. Meg lehet egy fokkal kultúráltabban is fogalmazni a véleményed szvsz. Pont, hogy te viselkedsz úgy, hogy mivel neked tetszik, ezt tartod az alapnak és úgy gondolod, hogy mi a faszt sírnak az emberek, mikor ez egy jó játék, ne szídják azt. Többiek részéről demokrácia van, a te véleményed viszont azt sugallja, hogy ellenvéleménynek nincs helye, mert akkor anyátok picsája és mi a faszt gondolnak magukról. Nem ártana egy cseppett finomítani a stílusodon. Persze csak akkor, ha szeretsz másokkal társalogni, véleményt cserélni. Ha nem szeretsz, ha szereted, hogy utálnak, akkor teljesen tökéletes kezdés volt. Beírtad amit akartál, nyugtázd, hogy jól megmondad mindenkinek azt ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#2797) kiserik


kiserik
senior tag

Alapból tényleg sok a sírás egy béta teszt után. Mivel ez egy második rész, így valahogy kapcsolódnia kell az első részhez. Kapott AC-t PC-n. Ez volt sokaknak a legfontosabb, mikor kiderült, hogy lesz folytatás. Megváltozott a mozgás. Ez is sok ember kívánsága volt, mert az eredeti csalásra adott lehetőséget. Nem csak egy új térkép + ráncfelvarrást csináltak és adták ki DLC-n. Persze, mert újra kellett írni mindent, hogy az első rész legnagyobb hibáit kiküszöböljék. Amúgy ki tudja, hogy alapból mennyi tartalom lesz csak az alap kampányban?
Nekem egyelőre tetszik az, amit láttam. Kapunk egy teljesen vállalható folytatást, amiben megpróbálják javítani az első rész hibáit és még fejlesztettek is ezt azt.

(#2798) velizare válasza Bird (#2779) üzenetére


velizare
nagyúr

jó volt a mozgás? vizuálisan valóban jó volt, viszont a pvp-ből chickendance orgia lett miatta. azaz játékegyensúlyi okok miatt változtattak rajta.
igen, a drónon átláthatna a kamera, vagy a drón lebeghetne a kamera felett/mögött.

remélem csinálnak erről is netkód analízist a szakik, kíváncsi vagyok, hogy változott-e valami e téren.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#2799) Gubu0101 válasza kiserik (#2797) üzenetére


Gubu0101
veterán

Asszem 40 óra,ha jól emlékszek :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#2800) axlfsi válasza Brownage (#2792) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem tudom ki vagy, nem tudom honnan jöttél, azt sem, hogy mit akarsz ... najó, ez így hülyeség! :D

Csak azt akartam mondani, hogy minden szavaddal egyetértek. Rohadt jó lett a DZ, már így, ebből is, amit eddig láttunk. Sokkal jobb, mint volt és részemről (X-en legalábbis), minden szinten fejlődött a grafika is. Tudom, nem mindenki gondolja így, de nem is kezdtem el erősködni velük, úgyhogy én sem kérek kioktatást, hogy "mit is láttam" a 4k 10bites HDR TV-n vagy mit nem, mert láttam, amit láttam és tetszett!

PC-n vagy konzolon tolod? :) Írj rám, ha XO ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.