Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Cycle

Hozzászólások

(#1) D013


D013
aktív tag


Early Access fps az Epic Store-on. Egy fura free to play pvpve royal hibrid.
Official oldal: [link]
Epic store: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2) D013


D013
aktív tag

Kedvcsinàló, összegző videó: [link]
Az első benyomàsom a játékról elég pozitív, kicsit lassú a matchmaking mert nincs még akkora játékosbàzis.

(#3) chaosmonger


chaosmonger
tag

Én csak most találtam rá, nagyon tetszik a játék, érdekes hogy milyen kevesen ismerik, persze nyilván azért mert a nagymenők nem streamelik. Gondolom az epic sem tol bele sok pénzt, nem akar a Fortnite-nak konkurrenciát.
A játék mindenesetre nagyon pörgős és izgalmas, bár az ilyen hibrideknél mindig fennáll a veszély, hogy a pve-seknek túl pvp, a pvp-seknek meg túl pve lesz...
Azt az egyet nem értem, hogy néha lehet 4 fős csapatban játszani, néha meg csak duóban, nem tudom ez mitől függ, talán amikor kevesebben vannak online akkor csak duót enged? Bár akkor is ugyanúgy 20 player kell....

(#4) Kempetlen


Kempetlen
tag

Hali! Nekem is bejön. Jó lett az új map is.

Egy kérdés, amire eddig nem jöttem rá:
mit jelent a fegyvereknél a Time to ADS attribútum?

(#5) Kempetlen válasza Kempetlen (#4) üzenetére


Kempetlen
tag

Baszki, rájöttem, Aim down sight...

(#6) chaosmonger válasza Kempetlen (#5) üzenetére


chaosmonger
tag

A fegyver statokat kicsit túlbonyolították szerintem, alig merek valami kraftot rárakni, mert 2 tulajdonságot erősít, 5-öt meg leront és fogalmam sincs hogy mi lesz az eredmény.
Arra is csak a napokban jöttem rá, hogy csata közben is lehet upgrade-elni e fegyvert, de az sem tiszta, hogy ilyenkor valójában az elkészített kraftolt cuccokat rakom rá, vagy ez ettől független fix erősítés...
A játékban meg egyébként mindenki a pvp-re megy rá, kedvencem amikor a társak meglátnak egy playert és a fél térképen keresztül elkezdik üldözni, aztán persze a pofonfába szaladnak bele, mert arra nem gondolnak, hogy csórikám a társaihoz igyekszik vissza...

(#7) Kempetlen válasza chaosmonger (#6) üzenetére


Kempetlen
tag

Kiírja pontosan, hogy mit upgrade-el menet közben a fegyveren. Általában első körben range-et vagy projectile speed-et kap, a második fejlesztéssel pedig legtöbbször +5% damage-et. A modok fixen hozzáadják (és elveszik) azt, amit kell, függetlenül a játékbéli fejlesztéstől.

Igazából érdemes annyit játszani, hogy kikísérletezd a dolgokat, vannak jó kombók. A redditen lehet jó ötleteket találni. De azt is lehet látni, hogy általában a drágább modok azok, amik érnek is valamit.

Az Asp Flechette gun pl. iszonyat erős a Bundle Ejector-ral. Azzal sok PvP-t nyertem a game első felében. Sok értelmes fegyver amúgy nincs, főleg a 200-as kategóriában, de a fenti pl. jobb, mint sok 500-as vagy 800-as. De elég sokat mondó az is, ha látod, hogy mivel ölnek le (az U gomb a halál után mutatja is külön).

Amúgy nagyon nem lehet komolyanvenni a játékot, néha beugrik az ember, lövöldözik (vagy menekül) egyet, aztán annyi. Többre nem is jó.

[ Szerkesztve ]

(#8) chaosmonger válasza Kempetlen (#7) üzenetére


chaosmonger
tag

Pont az a jó banne, hogy olyan kis laza, garantáltan max 20 perc egy meccs, ha van annyi időd akkor be lehet ugrani lövöldözni egyet.
Én azon csodálkozom, hogy ennyire nem nyomja ezt az Epic, gyakorlatilag sehol sem lehet vele találkozni, én is csak úgy megláttam a store-ban hogy ez mi lehet, valahogy kiugrott a free gamek között.
Pedig annál azért jobb, mint ahányan ismerik.

(#9) Kempetlen válasza chaosmonger (#8) üzenetére


Kempetlen
tag

Azért mégiscsak Early Access, egyelőre néha igen labilis dolgokkal és matchmakinggel. A fegyvereket bőven cserélgetik, lásd az Mk1-es cuccok eltüntetését. Az UI frissítése és a különféle skinek, tartalmak is csak most jöttek a Season 2-vel.

Javíthatnák azt is, hogy a részletes adatokra átváltva mennyi DPS-t ad le egy fegyver, ha belekerül olyan mod, ami több skulóra szabdalja fel a lövést. Engem csak ez az egy dolog zavar egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#10) chaosmonger válasza Kempetlen (#9) üzenetére


chaosmonger
tag

Mondjuk számomra ez is furcsa, hogy early access, de azért már Season 2-nél járunk...
Majd meglátjuk, mindenestre az Epicnél már elvérzett egy igen jó kis multis játék, amit szerettem, a Paragon, azt se ismerte a kutya se. Aztán a Fortnite sikere el is mosta.

A fegyvereknél meg azt sajnálom, hogy a patch-csel kiszedték azt a training módot ahol az összes fegyvert ki lehetett próbálni, matchmaking alatt mindig azzal szórakoztam.

(#11) Kempetlen válasza chaosmonger (#10) üzenetére


Kempetlen
tag

Pfú, Paragon – 5 percig bírtam... :D Főleg, hogy alapból Heroes of the Storm-os vagyok.

A training módot én is kerestem. :((( Csak videókon láttam, hogy létezett.

[ Szerkesztve ]

(#12) chaosmonger válasza Kempetlen (#11) üzenetére


chaosmonger
tag

Tessék csak reklamálni kellett és vissza is rakták a fegyver training lehetőséget

(#13) Kempetlen válasza chaosmonger (#12) üzenetére


Kempetlen
tag

Ó, király.

(#14) qad


qad
senior tag

Játszik még valaki ezzel a játékkal?

(#15) MikiLóS


MikiLóS
tag

Engem is érdekelne, hogy játszik e még valaki vele, aki TUD IS!
mert szívesen beszállnék egy DOU -ba vagy egy SQUAD -ba.

(#16) qad válasza MikiLóS (#15) üzenetére


qad
senior tag

Engem is a duo és a squad érdekelne, főleg olyannal aki hang kommunikációval is rendelkezik. 001qad a nevem az epic boltjában.

(#17) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Steamen lehet jelentkezni az új verzió beta tesztelésére. Ez teljesen át lett alakítva, olyasmi most mint a Tarkov, mármint ami a gyűjtögetést meg a PvPvE-t illeti.

[link] trailer

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Cycle
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.