Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) Elims


Elims
veterán

Nem tudok szerkeszteni.

Most mutatták be a the chase-t.
Jönnek majd rendőrautók is.

(#1052) xenon2 válasza Elims (#1050) üzenetére


xenon2
senior tag

Sok helyen le lehet vágni,vannak videók róla. 30 perc alatt nyugiba kijön úgy. Régebben billentyűzettel nehéz volt végigcsinálnom,elhalt a kezem közben,de kormánnyal sima ügy,nem fárasztó.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1053) CJ4567 válasza xenon2 (#1046) üzenetére


CJ4567
veterán

Kormány legnagyobb előnye az a drag autóknál jön elő, te nyugodtan, normálisan tudsz kanyarodni, mintha sima autó lenne, kontroller/billentyűzettel meg le kell lassítani. :DDD

Szerintem az esetek 99%-ában egyedül is hozható a top 3000, ha tudsz egy kicsit vezetni, és vannak normális alkatrészeid. (Leginkább a score breakerekre gondolok, nitro chemist nélkül el lehet lenni.)

No Sana No Life

(#1054) xenon2 válasza CJ4567 (#1053) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,tényleg jól kanyarodik vele,viszont itt is hátra kell tenni az aero beállításokat,mert könnyű elvesziteni a hátulját. Az összes autó jobban kanyarodik kormánnyal.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1055) .LnB válasza Elims (#1050) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cut nélkül se vészes a New York race Ace nehézségen. És full full verda se kell hozzá. Egy jól irányítható Agerával elég sima. Volt, hogy egymás után letoltam háromszor vagy többször is. Pénz bónuszos alkatrészekkel 400k fölött ad.
Tudom cut-tal, és cut nélkül is, de az időm nem sokkal jobb cut-tal. A világrekordoknál az a lényeg, hogy no traffic buggal nyomják. Az sokat számít.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1056) Elims válasza xenon2 (#1052) üzenetére


Elims
veterán

Ha te azt a 1/2 órát lenyomtad billentyűzettel... Minden elismerésem! :-)
Nekem joy-jal sem volt vészes,de tény,hogy kormánnyal jobb.

CJ4567: "...vannak normális alkatrészeid..."

Viszont ehhez kell "pár" óra játék. :-)

LnB: "...Pénz bónuszos alkatrészekkel..."

Na én most így játszottam le párszor a coral glabes és a miami race track-et.
Összejött a pénz.
Igen,a jewels-szel kifejezetten a regera-ra gondoltak.
Nem bug-os a trófea!

"...no traffic buggal..."

Véletlenül rájöttem,hogy hogyan lehet megcsinálni.
A rádióval lehet és eltünnek a kocsik.
Nem kellett használnim sehol.

Nem próbáltam ki a coast to coast-ot.Ezekkel a 3-4 perces (tegnap nem jól írtam) versenyekkel pikk-pakk össze lehet szedni a pénzt (2-3óra)+sok alkatrészt is ad.
Tényleg,alkatrész!
Ha összetöröm őket ad vmi sárga fogaskereket,ill. amelletti szám növekszik.
Az micsoda?
Nem mintha szükségem lenne rá,részemről ennyi volt a játék csak ha vki idetévedne.

(#1057) xenon2 válasza Elims (#1056) üzenetére


xenon2
senior tag

Sárga fogaskerék.Azzal tudod az alkatrészeket testre szabni és kimaxolni az erősségét!

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1058) xenon2 válasza Elims (#1056) üzenetére


xenon2
senior tag

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1059) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt


Kipróbáltam a képszerkesztőt. :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#1060) xenon2


xenon2
senior tag


A top autó a játékban. Bugattiék jól megrajzolták ezt a formát. Divo Magma

}{3@Đ$}{0ot Melyik program jelzi így ki a hardver adatokat?

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1061) Elims válasza xenon2 (#1057) üzenetére


Elims
veterán

Soha nem jöttem volna rá.Esélyem nem volt megtalálni.
:R :R

Tiszta division,optimalizálás. :-)

(#1062) }{3@Đ$}{0ot válasza xenon2 (#1060) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

MSi Afterburner

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#1063) xenon2


xenon2
senior tag

Nekem az a program/msi afterburner/ nem működik megfelelően. Már próbáltam,de erősen csökkenti az fps számom. Biztos én nem csinálok jól vele valamit.

Ez a summit is szélárnyékozós. Próbáltam több játékossal is menni az elmúlt napokban,de ha nem egyforma az alaptempó a 2 játékosnál,akkor mit sem ér. Kettőnél jobb voltam,de volt egy aki elvert rendesen. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1064) Reaper válasza xenon2 (#1063) üzenetére


Reaper
őstag

Én RivaTunerSS-t használok HWInfóval, amikor több infó is kell. Ha csak fps meg fps log akkor elég az első.
Ebben a summitban az escape elég hamar felhúzott, nem is foglalkoztam vele sokat, viszont a pálya versenyt élveztem, végre egy nem olyan rossz pálya, bár ez is sokszor szokott lenni.
Sajnos igen, a Big Landhez több játékos kell. De akkor sem tuti, hogy meglesz elsőre, volt, hogy PVPben az egyenes szakaszon megyünk 4-en szélárnyékban aztán egyszer csak eldobta a Bugatti Blue a hátulját.

Elims: Én [innen] tanultam meg a NY-i versenyt, először csak a nagyobb shortcutokat kell megjegyezni, utána mehetnek hozzá a kisebbek, meg lehet kísérletezni. Nagyon sok bénázással és nem fullos autóval is el lehet verni acen az AI-t. Nekem változatosabb volt ez, mint az Über Dam-et farmolni 1,5 percenként.

(#1065) CJ4567 válasza Reaper (#1064) üzenetére


CJ4567
veterán

Én a Veneno - Coconut Grove-nál éreztem azt, hogy kár, hogy nincsenek normális körversenyek hiperautókkal, csak sprintek, és hosszú sprintek vannak. (Kivéve Latrell's Car 1-2)

No Sana No Life

(#1066) Elims válasza Reaper (#1064) üzenetére


Elims
veterán

A videóban szereplő játékos egy veszett ember!! :-)
Hihetetlen tempót nyom végig!!

(#1067) xenon2 válasza Elims (#1066) üzenetére


xenon2
senior tag

Szerintem meg biztonsági menet. A rizikós helyeken azért visszavesz rendesen. Viszont az időeredmény meg parádés. Szoktam nézni én is ezeket a videókat. Sajnos nekem még maxos alkatrészekkel sincs ennyi nitrom,jobban fogy használat közben.

CJ4567. Igen,az jó azzal az autóval. Még csak egyet mentem rajta,de majd próbálok menni párat,élvezetes. Sok helyen el lehet dobni.

Reaper. Megpróbálom azt is. Escape veszett ügy kormány nélkül. Mondjuk hiba nélkül is hiányzott az első helyezetthez 1500 méter. Nem tudom hol nyert annyit.
A pálya versenyt megint levágják motorral. Egykerekezve átugrat a falon. Mindig találnak megoldást. :)
Próbálj meg állítani a Bugattin.Jó gépek a játékban,de hirtelen el lehet veszíteni a hátulját,le sem lehet reagálni.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1068) CJ4567 válasza xenon2 (#1067) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet, hogy én is újrafutom, úgy érzem, hogy 2:10 alá be tudok menni, mert elég sok időt eldobtam a 2:11-es próbámon.

Escape kormány nélkül az úgy néz ki, hogy a korlátot használod, a többinél meg imádkozol. :DDD

No Sana No Life

(#1069) xenon2 válasza CJ4567 (#1068) üzenetére


xenon2
senior tag

Oké,fusd újra,majd próbálom megdönteni. :D
Az escape nagyrészénél én is korláttal fordulok,de az enyhébb ívű kanyarok mennek 400 felett.
A rally nagy nehezen lement 2:14-re. A wr 2:04 . Ekkorát már szélárnyékkal sem tudnék javítani. Ennél a versenynél ha jól tudom szellemautók vannak,ha többen próbálkoznak egyszerre.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1070) Reaper válasza Elims (#1066) üzenetére


Reaper
őstag

Igen, jól nyomja, bár én néhol más utakon járok mint ő, pl. 10%nál én jobbra megyek, nehezebb elveszni utána át a korlátokon kb lassulás nélkül. Lassú tempóval kell kitapasztalni. Plusz van egy másik levágás is, amit most nem találok sehol, egy bal kanyar, kívül belül korlát, de ha előtte lemész az útról balra, akkor akkorát dob rajtad a töltés, hogy kikerülsz vele egy szakaszt simán, csak persze legyen nitró tartalék. Én sok hibával nem igazán nagyon nyomva, csak farmolva szoktam 29-30 perces időt menni rendszeresen. Az ő ideje nagyon jó, de a Divo Magma a legjobb erre, minden más csak félmegoldás, nekem sincs meg sajna :)

xenon2:
Én odaadtam öcsémnek a kormányomat, egy DFP-t, mert nem tudtam igazán beállítani ehhez a játékhoz, ő meg Dirtözik meg F1ezik :)
Én nem bosszantom az escapen magam, majd ránézek hétvégén, hogy hogy állok és ha veszélyben a platina, akkor újra nekifutok. Valamit kéne rajta állítani, talán vissza venni az előfeszítésből egy kicsit, viszont akkor meg sok helyen nem lehet befordulni full gázon vele. A Divo meg kiderült ugyanezen a pályán, hogy végre eléggé lemarad a kék változattól. Csak lestem, hogy nyúlnak elfele.
Sajnálom, hogy a pálya versenyt megint elcsalják, kár érte, pedig kb az egyedüli olyan versenyszám, ahol nem nagyon számít a szerencse, hanem tényleg csak annyi, hogy ki a jobb, meg persze kinek vannak jobb cuccai :)

CJ4567:
Egyetértek, jó lenne a változatosság, bár nekem jobban hiányzik, hogy normál, street carokkal lehessen mondjuk egy NY távot lenyomni. A jó öreg TDUban is a szigetkör volt a legjobb, vagy Forza 3ban a Goliath, és ugyan a pályák megvannak, de bőven Street carból van a legtöbb a játékban, csak kb minek, ha pár perces futamok vannak csak. Mondjuk lehetne pálya versenyből is több körös, egy 50 körös nascar félét simán végig csinálnék többször, de mást is akár. Este úgyis van időm ilyenre, jó zene, tea, aztán mehet a menet :)

szerk.: most látom megy a versengés a Veneno versenyen, akkor húzok egy kicsit a végáttételen, berakom a nitrós cuccot és rámegyek egy kicsit én is :)

[ Szerkesztve ]

(#1071) xenon2 válasza CJ4567 (#1068) üzenetére


xenon2
senior tag

Szép eredmény. Ezt nem hiszem,hogy meg tudom javítani,de majd megpróbálom. Az ugrasztót követő építkezős visszafordulásnál nem tudok jól átmenni,a füvön mindig keresztbe vágódok,arra nem találtam megoldást.:)

Reaper. Jó lenne ha kisebb léptekkel lehetne állítani az autó egyensúlyát.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1072) CJ4567 válasza xenon2 (#1071) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem még egy 2:06 menne, mert rontottam annyit, de ötletem nincs, hogy hogy tudnak 2:01 alatt ezen végigmenni. :) Elég durva idők szoktak lenni WR-ként, csak nézek, hogy naezthogy. :DDD

No Sana No Life

(#1073) xenon2 válasza CJ4567 (#1072) üzenetére


xenon2
senior tag

Várom a 2.06-ot :) Ha tudsz annyit,csináld meg. :) A wr-t összeszokott napi sok órát játszom emberek csinálják. Ha többen mennek,és nem akadályozzák egymást,nagyobb a sebesség.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1074) Reaper válasza CJ4567 (#1072) üzenetére


Reaper
őstag

Durva amit mentél itt is :) Én most próbálgattam egy órát kb, ilyen-olyan beállításokkal, de a legjobb 2:10.405 lett és már elfogyott a türelmem hozzá :) Még talán xenon2 mostani idejét el tudnám kapni, 1 mp különbség, de, miután a cél előtti fal mellett legutóbb elkaptam egy parkoló autó sarkát pont lett egy rage quit :DDD

(#1075) CJ4567 válasza xenon2 (#1073) üzenetére


CJ4567
veterán

Mára elfogyott a türelmem. :)

No Sana No Life

(#1076) Reaper válasza CJ4567 (#1075) üzenetére


Reaper
őstag

:Y
Kemény vagy! :) Ha jól rémlik Vionix és Yatogami szokta vezetni a leaderboardokat amúgy. Szép munka, grat! :)

(#1077) Elims válasza xenon2 (#1067) üzenetére


Elims
veterán

Biztonsági menet?? :-))) Több kanyart 400km/h fölött vesz be,amikor lassít akkor is 340-350 körül mozog,amikor 200-zal megy már nagy gáz van. :-)
Szépen megy nagyon.

Reaper: Jah,hogy ez autófüggő is??!Ezt nem tudtam.
Bár nekem is gyanús volt kicsit,hogy a concept jaguar-ral nagyon kellett koncentrálnom x kanyarban 380-nál,(sima) divo-val kb. ugyanolyan alkatrészekkel meg simán ment ugyanaz az x kanyarral 380-390-nel.

Holnap újra elindítom a játékot csak és kizárólag CJ4567 2:06-os ideje miatt.
Kipróbálom én is. :-)
Nem megdönteni szeretném,a ruhára leszek kíváncsi,hogy mekkorát kapok. :-) Tényleg.

Vmikor a crew 1 topikban raktak fel videókat.Nagyon szerettem nézni az összeset pedig nem egy youtube-on nevelkedett takony kölyök vagyok.. :-)
Ha vmikor lenne kedvetek csináljatok egyet-egyet légyszives,amilyenhez lesz kedvetek,mindegy lenne,hogy csak egy pár sec-os skill vagy pár perces verseny vagy 1órás szabad autókázás.

(#1078) xenon2 válasza CJ4567 (#1075) üzenetére


xenon2
senior tag

Ez igen!!! Nem gondoltam,hogy tényleg megcsinálod. :C :C :C Van még benne? :D Kontrollerrel csináltad? Egyedül mentél?

Elims. Nem néztem végig. Ha lenne türelmem sokszor végigmenni,ez hozható idő. Szerencse kérdése is. A levágásoknál van olyan,hogy be kell repülni a fák közé. Ezt szerintem 15-ből egyszer lehet megcsinálni. Ha én elkezdem,biztos lesz legalább egy teherautó és busz országos találkozó a nyomvonalon,de nálam a kb 500-al elémvágó személyautó is elő szokott fordulni. :D :D :D
Indul a fogjuk meg CJ4567-et. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1079) CJ4567 válasza xenon2 (#1078) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincsen kormányom, Dualshock 4-et használok, és egyedül mentem, nincs az az ember, aki ennyi újraindítást kibírna. :DDD De szerintem itt túl sokat nem hozna az, ha szélárnyékban mennél, talán a két egyenesen valamennyit.
És van még benne ;] Viszont nem hiszem, hogy azt már megpróbálom, a türelmem így is fogyóban volt a végére. (Bár akkor is ezt mondtam, amikor a 2:07-et megszereztem, ez elégge addiktív tud lenni. :DDD )

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1080) Elims válasza xenon2 (#1078) üzenetére


Elims
veterán

Pedig kíváncsi lennék a te idődre is. :-)

"Indul a fogjuk meg..."
Áh,csak közelítsük meg 20-30sec-ra. :-)

CJ4567: "Nincsen kormányom, Dualshock 4-et használok..."

Így viszont nem lenne jobb ps4-en játszani?Nagy tv,kanapé és gyerünk.
Nem kellene kis monitoron székben görnyedni.
Nagyon sok profi játékos (nem a crew-ból) áttért konzolra pedig nagy fps vadászok voltak.
Ne értsetek félre,senkit sem szeretnék "megtéríteni",szimplán kérdezem.

(#1081) xenon2


xenon2
senior tag


Elims. Erre gondoltam,hogy fogjuk meg. Ez a jelenlegi summit lamborghini veneno street verseny.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1082) CJ4567 válasza Elims (#1080) üzenetére


CJ4567
veterán

PS4-en 30FPS-el fut a játék, és a TV-k nagy részének messze nagyobb input lagja van, mint egy jobb monitornak.

No Sana No Life

(#1083) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ami most van Bugatti Veyron GS Vitesse, az Bundle-ös? Ha vége az akciónak akkor csak legközelebb lehet megvenni, ugye?

Más: riadh93 itt van a fórumon?

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#1084) xenon2 válasza CJ4567 (#1082) üzenetére


xenon2
senior tag

Valamennyit javítottam,de még mindig messze vagy. Volt egy köröm ami durva volt,de az utolsó kanyarban beleakadtam egy autóba a ház sarka mögött. Ott léptem ki mára. :D

}{3@Đ$}{0ot Szerintem megvehető,csak dágábban. Én is nemrég vettem meg.

Van a kanyargós ferraris verseny. 8 helyen vágja le,aki tényleg jó időt fut. Azt már nem is próbálom.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1085) Elims válasza xenon2 (#1081) üzenetére


Elims
veterán

Én is erre gondoltam,bár azt nem tudtam,hogy te még 3sec-ra sem vagy! :-)

Én feladtam. :-( közel 1m-ba kerülne a veneno.Nem kezdeném el újra a gyűjtögetést.
Letöröltem a játékot. :-(

CJ4567: Értem.Viszont abban is biztos vagyok,hogy nem csak a kis input lag miatt mész olyan időket...

Én kiszálltam a játékból. :-(

Minden segítséget köszönök!! :R

(#1086) xenon2 válasza Elims (#1085) üzenetére


xenon2
senior tag

Már csak 1,6-ra,de az már szerintem úgy is marad. Sajnálom,hogy letörölted. Ez a játék nem csak a versenyzésről szól. Nemrég volt olyan,hogy csapatban mentünk csak úgy,keresztül a térképen. Nem ismertem egyiket sem,csak összeverődtünk.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1087) Elims válasza xenon2 (#1086) üzenetére


Elims
veterán

A platina biztos meglesz! 👍

Én is sajnálom,de hangulatra nekem más mint az 1. rész.Azt a játékot nem tudtam letenni.
Ennél viszont már vártam a "végét".
Talán túl sok a lehetőség vagy nem tudom.Szerintem a repülő és a vizi járgányok nem kellettek volna bele+nekem nem olyan élet van benne,mint az 1-ben volt.

Most a payback-et viszem végig,az -egy-két óra játék után- teljesen más.Ami biztos,nem jobb mint a crew 2.

Ettől függetlenül nektek további jó játékot kívánok! :-)

:R

(#1088) xenon2 válasza Elims (#1087) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszi,minden jót neked is!!!

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1089) xenon2 válasza Elims (#1087) üzenetére


xenon2
senior tag

Na ez brutálisan tolja.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1090) .LnB válasza xenon2 (#1089) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez tényleg az! És még bele is áll a fába egyszer! :)
Azt hittem WR lesz, de van aki még ennél is gyorsabb..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1091) xenon2 válasza .LnB (#1090) üzenetére


xenon2
senior tag

Ha minden összejön akkor se menne 26-27-nél jobb idő. Ezek varázslók. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1092) .LnB válasza xenon2 (#1091) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ohh én 29-et tudok csak. De sose feküdtem rá a WR-re. Csak pénz gyűjtés miatt mentem rajta sokat, és próbálgattam, hogy rövidebb ideig tartson. Használtam nagy cut-okat, de ebbe vannak újak számomra, amit sose láttam még, pedig néztem videót már róla bőven. :)
Ja és no traffic bug-ot se használtam sose, azt se tudom, hogy hogy kell. Azt hittem nem is működik már, de a videó novemberi, szóval működik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1093) Reaper válasza xenon2 (#1089) üzenetére


Reaper
őstag

Durva, komoly shortcutokkal van tele, mondjuk jó lenne valami összehasonlítás, hogy melyik shortcut mennyit hoz, ha hoz egyáltalán :) De a nagy ugrató utáni offroadot ki fogom próbálni :)
Azért látszik, hogy a NC szett a magmával elég durva kombó, ilyen átlag tempót mással nem igazán lehet elérni. Mondjuk ha én megyek NY-ot, akkor az NC szett, pénz+follower afflixxekkel :)

(#1094) Elims válasza xenon2 (#1089) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon keményen megy!!Vajon hányadszor teszi meg azt az utat..? :-)
Kb.40%-nál hatalmasat bravúrozik -persze végig,de az nagyon komoly!- amikor felugrat a hídra amin az út van.Nagyon eltalálja a szöget pedig odáig vakon megy.
Mindezt xbox-szal,joystick-kal és ki tudja,hogy milyen tv-n/monitoron. :-)

De szerintem ez a bravúr nektek is menne csak..egy ismerősöm szavai: "Gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás."

Tényleg nagyon szépen megy! :-)

(#1095) CJ4567 válasza Elims (#1094) üzenetére


CJ4567
veterán

Xbox joysticket használ, de PC-n játszik.
"Input device: Xbox One Controller Platform: PC" leírásból.

No Sana No Life

(#1096) xenon2 válasza CJ4567 (#1095) üzenetére


xenon2
senior tag

A veneno street verseny nekem xbox one kontrollerrel 2:29. :D Nem érzem,rengeteget kéne vele menni,hogy valami legyen.

Elims! Nincs esély a játékban élők ellen. :) A hétvégén fél órát voltam. Ez így esélytelen.

Reaper! Én is alkatrész nyerő alkatrészekkel szoktam menni,az nem optimális,ha időre kéne menni.

.LnB! Ha összerakod a videóban látottakat és jó alkatrészekkel és autóval nyomod,a 27 simán benne van.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1097) .LnB válasza Elims (#1094) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott 40%-nál nem is láttam még, hogy valaki ballra ugrik, én mindig jobbra csináltam. Na mondjuk nem is a WR volt a cél. :D

xenon2
Lehet benne van, de ebbe van pár cut, amit nem keveset kell gyakorolni. Főleg azokat, ahol a korlátokat kell átugrálni. Az meg akkor éri meg ha komolyan az időre mész rá, én meg a pénzért szoktam csinálni.

Elims
Várható volt, miután megszerezhető lett az NC szett, hogy lesznek új rekordok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1098) CJ4567


CJ4567
veterán

Majdnem 1.3 milliónál jár a platinum :Y


No Sana No Life

(#1099) xenon2 válasza CJ4567 (#1098) üzenetére


xenon2
senior tag

Ez egy vágyott autó a jàtékban. Sok játékbeli ismerősöm szándékosan nem lett platinum a héten,hogy esélyt adjon másoknak az autó megszerzésére. Sajnos nekem kell az ára,ezért csináltam meg mind a 9 eseményt.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1100) CJ4567 válasza xenon2 (#1099) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is erősen vágyok rá, nem érdekel, hogy mennyire gyors, vagy lassú, csak azért kell, mert egy elég jól kinéző autóról van szó. :D

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.