Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) Interceptor válasza IntelKiller7 (#850) üzenetére


Interceptor
addikt

Nem gondolom, hogy különösen rossz lenne. Szerintem nagy kihívás amúgy nincs az irányításban, egy Assetto corsa után könnyed kikapcsolódás az egész, simán letolok 5-6 órát, egy szimulátornál meg előfordul, hogy egy óra után már fáradt vagyok.

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#852) xenon2


xenon2
senior tag

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#853) PeAdam


PeAdam
tag

Én ajánlom mindenkinek a játékot. Mostanában haverokkal rengeteget toljuk. A hypercar versenyek megunhatatlanok. Állandóan versengünk, hogy megdöntsük egymás rekordjait, ráadásul legnehezebb nehézségi fokozaton az Ai is eléggé jól megnehezíti az ember dolgát főleg a verseny elején :D Mondhat bárki bármit, de ilyen hosszú, tempós és változatos Hypercar versenyeket egy játék sem tud nyújtani, mint a Crew 2. A forza picike pályája ehhez képest semmi. Ráadásul itt a kocsik külső tuningolásával is hosszú perceket el lehet tölteni, rengeteg alkatrész van minden autóra. Az irányítás, fizika meg ehhez az arcade játékhoz tökéletes, pedig szoktam szimulátorozni is. A szélárnyék például nagyon jól működik. Ha behúzódsz a másik mögé rendesen magára húz a szélárnyéknak köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#854) Dante73 válasza PeAdam (#853) üzenetére


Dante73
tag

Ha a fizika szót ennek a játéknak a kapcsán használja valaki, azt személyes sértésnek veszem. :D A jó árkád irányítás az a forza horizonnál kezdődik na AZ ÁRKÁD. Ez nem az. ez egy scriptelt ... vacak.
Nekem is megvan, én is tolom vele szépen lassanként (Első része is megvan, pont mint az előd TDU-k, aminek az első része a mai napig etalon nálam) De igazság az, hogy ez a térkép, a TDU fizikájával... Ki se lehetne robbantani előle...

Úgyhogy maradjunk abban, hogy a fizika szót, és a "jó árkád" kifejezéseket ennek a játéknak a kapcsán felejtsük el. Mert egyik sem igaz. Szimplán igénytelen az irányítása.

(#855) PeAdam válasza Dante73 (#854) üzenetére


PeAdam
tag

Véleményem szerint sokkal élvezhetőbb, mint például az új NFS-ek irányítása, na azok tényleg borzasztóak. Ráadásul itt tényleg baromi változatos a világ, már csak csapatni is élmény a haverokkal pl a keletitől a nyugati partig, vagy felmenni a hegyekbe. Az autól pedig nagyon jól testre szabhatóak... Érdekes módon nekem haverok is mind ezt tolják, nem a Forzát. A HC versenyek tényleg ebben a játékban a legjobbak, nem beszélve száz másik versenytípusról, amik szintén élvezhetőek.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#856) Joccc07 válasza PeAdam (#855) üzenetére


Joccc07
addikt

Jó a nagy térkép igen. Nekem is hiányzik sok más játékból de az irányítás akkor is borzalom. + A tartalom hiánya. De az egy másik lapra tartozik. Bár nem tudom milyen az új fizika amit beletettek. Beletették már egyáltalán? Vagy még mindig csak a concept autók kiváltsága?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#857) PeAdam válasza Joccc07 (#856) üzenetére


PeAdam
tag

Sokat javult a fizika is a megjelenés óta, lehetséges, hogy már átesett valami nagyobb frissítésen.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#858) Dante73 válasza PeAdam (#857) üzenetére


Dante73
tag

Maradjunk abban, hogy az IRÁNYÍTÁS javult sokat, mert fizika sajnos továbbra sincsen benne, és nekem ez a legnagyobb szívfájdalmam. Belső nézetben valóban élvezetes, de külsőben... Mindig az 5 éves unokaöcsém, és a játékautó tologatás a szőnyegen, ami eszembe jut róla. Kár érte, mert ha lenne alatta BÁRMILYEN fizikai motor, szarrá verné a forzákat. Így sajnos a futottak még, kategória.
De valóban. Belső nézetben élvezetes. :R

(#859) Interceptor válasza PeAdam (#853) üzenetére


Interceptor
addikt

Túl árkádos ez a játék az a baj, kellő légellenállás pedig még mindig nincs. Nem azt mondom, hogy legyen Assetto szint(bár nekem az is jó lenne), de ennél egy kicsit jobban eltolhatnák a mérleg nyelvét a szimulátor elemek felé, valami jobb gumifizikát is bele lehetne már végre pakolni, ettől még árkád maradna összességében. Az útlevágásokat buta ugratásokat is kivehetnék a játékból gyerekes az egész, és kevésbé kedvez a vezetési képességeknek. Ha nekimegyek egy oszlopnak csak büntessen a játék és ne jutalmazzon stb. Arra kellene ösztönözni a játékosokat, hogy az amúgy nemlétező nyomvonalon tartsák az autót, használják a képességeiket, ne h*lyegyerek módjára törtessenek át mindenen ráadásul azzal még előnyt is szerezve, mert ez nem követel meg túl sok vezetési tudást. Nekem még mindig a TDU 1 jött be a legjobban, azt a csapásvonalat kellett volna követni. Mondjuk engem még az zavar a játékban, hogy túl sok az olyan részlet ami akadályoz a vezetésben, elvonja a figyelmet összefolyik az egész kép stb, lehet natív 4k-ban kellene tolni :D

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#860) nincsnév007


nincsnév007
őstag

engem ami a legjobban idegesít a játékban, hogy az autókat nem lehet eladni :DDD

(#861) Interceptor válasza nincsnév007 (#860) üzenetére


Interceptor
addikt

Ja igen, ez is elég rossz :D De kicsesztem magammal én a full csomagos verziót vettem meg 3 hete nagyon olcsón, aztán tele vagyok ingyen autóval. Ez ront a játékélményen :D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#862) snecy20


snecy20
veterán

A mostani steam-es 14.99€-s árát megéri a játék, érdemes annyiért beszerezni?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#863) pingtest


pingtest
tag

Sziasztok.

Elkezdtem én is a játékot. Szerintem nem rossz, eddig tetszik. Crewnek van értelme benne? Ha igen, jön valaki?

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#864) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#865) regener válasza IntelKiller7 (#864) üzenetére


regener
veterán

Ideje volt már, csak lehetne egész hét is 4 nap helyett ._. :D

(#866) IntelKiller7 válasza regener (#865) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Amilyen silány játék lett, még az a 4 nap is sok. :DDD :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#867) regener válasza IntelKiller7 (#866) üzenetére


regener
veterán

Az elsőt sokszor leakartam szedni hogy játszak vele, aztán beugrik hogy kijött a CAU amitől nálam egyszerűen összetört a kép ami bennem volt a játékról.

(#868) IntelKiller7 válasza regener (#867) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az elsővel sokat játszottunk. Viszont a béta alatt. Amikor megkaptam a teljes játékot(futár hiba miatt 1 hónappal később) már minden ismerősöm megunta. És kb 3 óra játék után én is. Elég üres játék volt az alap. A táj iszonyat szép volt, élmény volt bejárni így amerikát. Bétában pl kétszer is körbementünk konvojban. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#869) regener válasza IntelKiller7 (#868) üzenetére


regener
veterán

Én adok neki egy esélyt holnap, hátha leköt.

Az 1-ből egy kép mindent elmond :D

(#870) funk648


funk648
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap letöltöttem a demot, de a játék nem indul el, ha uplay -ből indítom, ha az asztalról, ugyanúgy crashel már az indulás előtt. Más fórumokon utánakeresve többen az AVX utasításkészlet hiányát írták, de az én i5 2500 -am már rendelkezik ezzel.
Próbáltam rendszergazdai jogosultságokkal indítani a játékot, próbáltam a kompatibilitási módot megváltoztatni, a játékfájlok ellenőrzését is többször lefuttattam, de semmi, már az első pillanattól kezdve az indulás előtt kidob a játék. Van valami ötletetek, hogy mit tudnék még megpróbálni? Ha már egyszer letöltöttem ezt a ~45GB -ot (7 Mbit -es nettel :) ), akkor szeretném kipróbálni a játékot.

(#871) regener válasza funk648 (#870) üzenetére


regener
veterán

Holnaptól indul az ingyenes hétvége, nem csak előtöltötted?

(#872) CJ4567 válasza regener (#871) üzenetére


CJ4567
veterán

Van a játéknak egy ingyenes demoja, amit az ingyen hétvégétől függetlenül lehet játszani, annak indulnia kellene.

No Sana No Life

(#873) funk648 válasza CJ4567 (#872) üzenetére


funk648
aktív tag

Igen, az ingyenes demoról van szó. Elindítom a játékot, és kb. 10 mp múlva közli az uplay, hogy a játék összeomlott.

(#874) funk648 válasza funk648 (#873) üzenetére


funk648
aktív tag

Sikerült, a KB2670838 Windows frissítést kellett telepíteni, ez a legfrisebb DirectX verziót tartalmazza.
Egyébként ahogy látom a játék eléggé vga igényes.

[ Szerkesztve ]

(#875) nap


nap
addikt

Jó volt ez a szabad hétvége.
Még az is megfordult a fejemben, hogy megveszem a játékot... :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#876) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Megvettem ezt a folytatást. Jó áron egy bontatlan motor edition-t.
Az első résszel nagyon sokat játszottam,nagyon szerettem.Ez a 2. rész szerintem nem lett rossz,bár voltak fenntartásaim a "vízen/levegőben"-nel kapcsolatban.

Lenne pár kérdésem,aki aktívan játszik,megírná,hogy lehet e olyat,mint az első részben?A pénz szerzésre gondolok.Amikor a barátainkat küldtük versenybe az ő tudtuk nélkül.
Vmint a szintlépés az teljesen megszűnt benne vagy csak én nem találom?

(#877) CJ4567 válasza Elims (#876) üzenetére


CJ4567
veterán

"Lenne pár kérdésem,aki aktívan játszik,megírná,hogy lehet e olyat,mint az első részben?A pénz szerzésre gondolok.Amikor a barátainkat küldtük versenybe az ő tudtuk nélkül."
Nem lehet ilyet.

"Vmint a szintlépés az teljesen megszűnt benne vagy csak én nem találom?"

Rookie, Popular, Famous, Star, ezek után jönnek az Icon szintek, egy szintlépés egy Icon szint, Icon 10-től kapsz a jelenleg kijelölt járműre alkatrészt, és Icon 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 850, 1000-nél egy exklúzív járművet, ezt a pilot -> timeline fülön látod. És minden szintlépéssel kapsz icon pontokat, azt az icon pts fülön tudod elkölteni, ebben a menüben van a két gomb, amiről beszélek:

No Sana No Life

(#878) Elims válasza CJ4567 (#877) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!

(#879) xenon2


xenon2
senior tag


Egyedül játszva is ott lehet lenni az elit mögött.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#880) CJ4567 válasza xenon2 (#879) üzenetére


CJ4567
veterán

Kicsit le vagyok maradva, escapehez jól jönne a Divo, de még nincsen rá pénzem.

No Sana No Life

(#881) xenon2 válasza CJ4567 (#880) üzenetére


xenon2
senior tag

Teljesen jó. Lehetne még gyorsulni,de nem játszom túl sokat. Az élen állók 30-40 órákat beletolnak hetente,nekem sosem lesz ennyi időm rá. Én Billentyűzettel játszom a játékot és a Divo kiszámíthatatlan irányítású,nem szeretem,pedig az a leggyorsabb. Kontrollerrel más a helyzet,azzal jobban lehetne irányítani.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#882) CJ4567 válasza xenon2 (#881) üzenetére


CJ4567
veterán

Én áprilisban kezdtem, az ingyen hétvégés(icon 9) előrehaladásomról. :DDD Nekem a legjobb hypercarom az Agera R, nincs olyan ereje, mint a Divonak, viszont nagyon könnyű kezelni, mintha az útra lenne ragasztva, olyan érzés vezetni. Egyszer majd veszek egy Divot, de az se most lesz, season pass nélkül majdnem 2.6 millió. :(

No Sana No Life

(#883) xenon2 válasza CJ4567 (#882) üzenetére


xenon2
senior tag

Akkor te egy született tehetség vagy. :D
Az első Divom,a nyeremény Magma volt,aztán megvettem a simát is.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#884) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hali!

Valaki tud egy leírást adni vagy némi infót a tuningokról? Mik ezek a Affix cuccok, meg mit érdemes használni az icon pontoknál. (Icon 70 szinten vagyok)

Köszi! :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#885) PcCar


PcCar
tag

Elég sokat kell menni az aranyérmekhez.
Ügyességi futamokon 90%-ban azok számítanak, sokáig F1 autóval mentem a földes slalompályákon is, mert ahhoz volt megfelelő érem, csak így kaptam 150K-t(megfelelő járművel és sebességgel, még plusz párezer), érem nélkül akármivel, akármilyen gyorsan, kb 120K pts.
Pénzgyűjtésre szerintem a legjobb a fél órás HC futam, pénzes érmékkel, 400K, illetve jobb felső sarokban, hajóval, másfél percenként 30K, szintén "pénzes érmével".
Drag versenyeken full nitró érmékkel, majdnem végig van nitro, kb 650-ig fel lehet gyorsulni egyedül is.

The Crew2 name: sechuan78

[ Szerkesztve ]

(#886) CJ4567 válasza }{3@Đ$}{0ot (#884) üzenetére


CJ4567
veterán

Itt egy táblázat, amiben az összes affix leírása ott van, és melyik sethez melyik a jó.

Icon pontokat bármikor resetelni lehet ingyen, szóval elején arra tedd, amihez éppen kell. (pénzre rich, alkatrész farmra goldfinder, ha summitot csinálsz, akkor a nitrós skilleked maxold ki(főleg a pure, és extra pumpot).

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#887) xenon2


xenon2
senior tag

Az icon pontokat is el kell költeni,emeli a képességeket. A menüben megtalálható.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#888) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Billentyű kiosztásban nem lehet külön beállítani a földi/repülő/vízi járműveknek a irányítását?
Ugyan avval a betűvel kell mindent irányítani?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#889) CJ4567 válasza }{3@Đ$}{0ot (#888) üzenetére


CJ4567
veterán


De, be lehet, a general, ami mindenre vonatkozik, a ground a földi járművekre, az airplane a repülőkre, a boat a hajókra.

No Sana No Life

(#890) }{3@Đ$}{0ot válasza CJ4567 (#889) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hát nekem nem..... ha valamit változtatok akkor az összesnél megváltozik. :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#891) lanszelot válasza }{3@Đ$}{0ot (#890) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Már nagyon rég meg van a Crew es a Crew2.
A 2t azért dobtam a sarokba mert ezen eligazodni képtelenség.
Tegnap elő vettem és még nagyobb katyvasz lett.
Amit eddig csináltam meg is van meg nem is.
Sok minden eltűnt, sok minden mrgvan, de jöttek új dolgok ami ....phfff

A Lancer Evo-t szerettem volna, de valami ikon pont kell, hogy mittudom én mit csináljak.
Valaki lenne olyan szíves és tudna segíteni, mert már ott vagyok hogy kukázom ezt a játékot. /Sima van meg nem gold/

(#892) CJ4567 válasza lanszelot (#891) üzenetére


CJ4567
veterán

A sima Lancer Evo X-et megveheted a street racing HQ-ban, nem kell hozzá szint. a Red Fury, és a Black Knight azok summitos autók voltak, a Red Fury egyszer volt ismételve, a Black Knight még nem, azok valószínűleg csak pár hónap múlva térnek vissza.

No Sana No Life

(#893) lanszelot válasza CJ4567 (#892) üzenetére


lanszelot
addikt

Köszönöm szépen,
És mi az az ikon amit szereznem kell és hogy szerzek olyat?

(#894) CJ4567 válasza lanszelot (#893) üzenetére


CJ4567
veterán

Az elején van 4 szint, rookie, popular, famous, star, ez után jön az ikon, ezt úgy fogod látni, hogy pl. "Icon 234"-et ír a szinted, értelemszerűen 1-től kezdődik. Szintlépéskor kapsz ikon pontokat, 3 nagy részre lehet elosztani, mind a három részre külön kapsz pontokat, és kb. 600-as szinttől a középső, és jobb oldali rész ki lesz maxolva, szóval 2-3 szintenként lehet majd a bal oldaliba pontot kapni, ezeket amúgy bármikor ingyen lehet resetelni.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#895) lanszelot válasza CJ4567 (#894) üzenetére


lanszelot
addikt

Hmmmm...
Külön pacsi a játék készítőinkek.
Most, hogy par év után vissza jövök, és 0 ról indul a szintem.
Karaktert kell választani, és csak 2 autóm maradt a garázsban. Viszont a pénzem és a versenyek meg vannak amiket megcsináltam.
Mivel meg volt a Crew 1 renault vagy mit adtak ingyen. Az sincs meg, és nem is adja a játék meg.
Az 1 is tele volt hibákkal, azt is azért kukáztam.
Ezt meg se akartam venni, de úgy dicsérték a youtube-ek, hogyhű, meg ha...
Ennyi hibát ami ebbe van, eltelt X év, és csak több lett benne.
A repülő a legjobb, de az is béndzsán számol.
Ha úton felüljáró alatt megyek át, az nem számít, csak a híd.
De a repülővel van a legkevesebb probléma.

10 riválist kell lenyomni menekülésben, és nem számol.
Tudom, nem a feladat, a rivális. Már vagy 5 riválist letoltam, be is volt aktiválva, de 0 van még mindig.
Megnéztem youtube on hogy kell, hát úgy ahogy csinálom, csak nekem nem számol.
Tehát azzal se haladok.
Fél húztam az autóm mert a street versenyen állva hagytak, erre most már Lamborghini és Ferrari ellen kell menni, akik.. állva hagynak. És normál a fokozat.
Hát mi ez a játék?

Az hogy az autonak nincs hangja menüből vissza lépésekor 10mp ig az már meg se lep.

(#896) CJ4567 válasza lanszelot (#895) üzenetére


CJ4567
veterán

A riválisokat skilleknél úgy győzöd le, ha a képernyő tetején látható csík (ha escape, aerobatics, slalom skillről van szó) teli lesz, speedtrapnél meg gyorsabb sebességgel kell átmenni a skillen, mint a rivális. (Ez mindig egy előre meghatározott pontszám/sebesség)

Először húzd fel az autókat, járműveket max szintre, játszd végig a versenyeket, majd utána foglalkozz a hobbikkal.

No Sana No Life

(#897) lanszelot válasza CJ4567 (#896) üzenetére


lanszelot
addikt

igen, pont így csinálom
Amúgy a szellem autó is mutatja, ha az mögöttem van, akkor én nyertem ha betelik a csík /a rivális csík, nem a skill zone csík/
Így nyertem 5-öt , de nem adja meg.
Még ki is választottam a listából /ghost/ és úgy se.

Amúgy, hogy valami pozitívat is írjak, a repülő mikor kezdtem iszonyat irányíthatatlan volt, most nagyon jó lett. Faragtak az irányításán, és nagyon jókat lehet szórakozni vele :D
A többi játékost a térképen megfüstölöm, vagy leszállok elé az autó útra :D
A monster truck pályán elrepülök alatta mikor ugrat a félcsőben..
Vagy ugyanott a dupla hurkot átfűzni is jó móka.
Befűzöd a füstöt az első hurokba, hátra bukfenc, úgy, hogy a második hurokba fűzd be a füstöt.
Kár hogy nincs akció kamera record, milyen jó youtube videókat lehetgne tolni.
Viszont a dupla hurkot nem tudja meg a repülő. /ahol az autók motorok mennek ott nem tudja/ Van 2 pereme a 2 oldalán, és felakad a szárnya, mivel nagyobb, de ha még kellő sebességgel mész is bele, akkor is beakad az orra az első hurokban lefele jövet, mintha lezuhannál.
Kár hogy online nem lehet játszani. Csapatom sincs, és hiába indítok online versenyt max 1 fő csatlakozik, és csak vár a játékosokra. Forzában rengetegen vannak, pedig egyszerre jött. Ez is mutatja mennyivel jobb az. /de ott nincs motor, repülő....tudom csónak sincs, de az qla, vagy még nem éreztem rá/

(#898) CJ4567 válasza lanszelot (#897) üzenetére


CJ4567
veterán

"igen, pont így csinálom
Amúgy a szellem autó is mutatja, ha az mögöttem van, akkor én nyertem ha betelik a csík /a rivális csík, nem a skill zone csík/
Így nyertem 5-öt , de nem adja meg.
Még ki is választottam a listából /ghost/ és úgy se."

Melyik hobbyt csinálnád? Mert az event =/= skill, az eventek azok versenyek.
Racernél eventet kér:

Explorernél skillt:

No Sana No Life

(#899) lanszelot válasza CJ4567 (#898) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Hamburger menü, news, contracts, azon belül vannak.
10 escape skill kell 0/10
Miami lent pici sziget keys escape ott toltam.1189ik vagyok, 2819m -el, tehát számolta azt amiket nyertem, de 0/10
Ez tuti bug lesz.
Ma kaptam egyet : 4 motocross event(s)
Nincs motocross egy darab se, így azt se tudom.megcsinálni.
Volt 2000m es ugratás, az meg lett, meg nem tudom hány km-t kellett menni, az is meg lett.
Amugy Star vagyok még csak. Lehet az a baj.
Írtam ubi nak vissza tudják e adni az autóim ami eltűnt, de szerintem sorry lesz, és telibe xarják.

(#900) CJ4567 válasza lanszelot (#899) üzenetére


CJ4567
veterán

"Nincs motocross egy darab se, így azt se tudom.megcsinálni."

Off-road kategória alatt van, úgy emlékszem, hogy star, vagy popular szinttől nyílik meg, de ha zárva van, akkor írja is, hogy mi kell hozzá.

Az escape skillre nem tudok mit mondani, lehet, hogy akkor számolja, ha "teli van a csík".

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.