Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) SyMbioTe

Huu, azért ez nem túl biztató, hogy már ingyen hétvége
link

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#702) regener válasza SyMbioTe (#701) üzenetére


regener
veterán

Hát a béta hiába vonzott, nem vett rá semmi hogy megvegyem az egy után, valahogy kevésnek tűnik nekem. Nincs valami statisztika hogy hányan játszanak vele?

Szokták frissítgetni meg ilyesmi? Az 1-nél emlékszem eleinte szépen jöttek a tapaszok.

Horizon 4 demoban a benchmarkot lefuttattam maxra húzva mindent, csak MSAA-t nem adtam neki, 30FPS megvolt, de szép is cserébe. Itt javult a helyzet open béta óta? Már talán kérdeztem is egyszer régebben.

(#703) Szoszo94 válasza regener (#702) üzenetére


Szoszo94
őstag

Keress rá a Gator Rush patch notes-ra. Jópár oldalnyi hibajavítás fel van sorolva :DDD
Pár órát bele lehet tenni az új versenyekkel, azok kimaxolásával, de nem ez a frissítés az amire várt eddig a nép :(

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#704) feri1014 válasza SyMbioTe (#701) üzenetére


feri1014
senior tag

Az még aggasztóbb, hogy 45%-os akciót is kapott már most.

(#705) Allien válasza Nyethuszar (#677) üzenetére


Allien
veterán

Ezt a helit hogyan lehet megszerezni? :B ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#706) Nyethuszar válasza Allien (#705) üzenetére


Nyethuszar
tag

Az offroad bosst legyőzöd és megkapod :) De ez az ültetett heli ez egyedi :))

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#707) marilllyo válasza feri1014 (#704) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy ezzel a tartalommal együtt is rém vékony a játék. Most raktak pár hyper eventet...a meglévő 5...ÖT mellé! Nem akarom elhinni, hogy akkora nagy meló lenne még belerakni pályákat. (vagy úgymond...kijelölt útvonalakat).

De még talán ez is hagyján...én egyébként a pvp hiányát nem tudom megbocsátani nekik. Ennek day1 mennie kellett volna. Nincs miért játszani sajnos. 2-3 versenytípusra húztam fel járműveket max szintre. Ebből a Street race-m meg a drift-em jó perkekkel is van. Húznám én a legendary-t is, de már tolatva, kikapcsolt TV-vel is megnyerem azokat a pályákat, oly sokat grindoltam őket (pláne a rövidebbeket). Hyperből meg ugye 1 event volt, amit volt értelme grindolni.... Uncsi...

PvP dobna rajta, csak mire beleteszik (HA), addigra már mindenki elfelejti.

Valahol én ezért sem feltétlenül örülök ennek a "nincs további fizetős tartalom" dolognak. Ugyanígy volt a Battlefront 2 esetében is. Oké, hogy nincs fizetős dlc....de, ami ezek után jön a játékba, azokért nem is fizetnél.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#708) raz0r911 válasza marilllyo (#707) üzenetére


raz0r911
tag

Teljesen egyetértek veled. Egyébként szerintem ennek a free hétvégének sincs semmi értelme, szóltam haveroknak de nem érdekli őket az, hogy 3 napig játszhatnak. Szerintem az kellene, hogy 1-2 discipline teljesen ingyenes lenne, annyi megkötéssel mondjuk, hogy pl street nél 280 helyett csak 250 ig húzhatnád a kocsikat. És ha megveszed a játékot akkor onnan folytathatod. Amúgy engem nem zavar, hogy már most van 45% os akció, csak vegyék az emberek, legyen sok játékos.
A hovercraft kimaxolása jó grindelősre sikeredett. A gondos járművel kezdtem 42-ről 74 re több mint 4 óra (amit a játék mér, versenyidő, szóval elég sok verseny amikor 2-3 prec egy menet) alatt sikerült felhúznom. Azt hittem ennyi játékkal maxos lesz csak lila alkatrésszel.

Egyébként milyen névvel játszol ha kérdezhetem?

[ Szerkesztve ]

(#709) marilllyo válasza raz0r911 (#708) üzenetére


marilllyo
veterán

Én Playstation-ön játszom. :) Te meg gondolom PC-n.

Ez az ingyen hétvége gondolom arra irányul, hogy ha megtetszik, akkor majd megveszed. A vicc az, hogy ezt egy hétvége alatt végig lehet játszani. A kampányt legalábbis biztosan. Én kb. 30 óra alatt platináztam. (összes achivement).

Mondjuk bevallom még a Gator Rush-t nem kezdtem el. Egyik ismerősömmel játszottuk végig coop-ban az egészet. Várunk egymásra. Talán hétfőn....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#710) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van pár dolog amiben szerintem ez a Crew2 jobb mint a ForzaH.

Egyrészt a térkép. Nagyon nagy benne Amerika, nagyon szép, és változatos. És a napszak, időjárás effektek. Baromi élethűnek hat az egész, és változatos. A Forza is gyönyörű, de csiri-csáré az egész. Túl színes, nem igazán életszerű szerintem.

Famous rankot értem el eddig. De nem nagyon hajt, hogy a "kampányt" folytassam. Nyomok majd pár coast to coast utat, inkább nézem milyen szép is a táj, és milyen hangulatos a grafika.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#711) marilllyo válasza .LnB (#710) üzenetére


marilllyo
veterán

Nyomok majd pár coast to coast utat, inkább nézem milyen szép is a táj, és milyen hangulatos a grafika.

Mondanám, hogy inkább PC-n tedd...de, ahogy nézem érdemben nem szebb mint a ps4-es változat. Nekem ez a játék grafikailag nagy csalódás...sajnos. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#712) nincsnév007 válasza .LnB (#710) üzenetére


nincsnév007
őstag

+1 az is szép ha fent vagy a hegyekben tiszta köd lesz minden :)

(#713) .LnB válasza marilllyo (#711) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pc-n nyomom. De ugyan úgy tv-n, xbox kontrollerrel. :) Szerintem viszont szép. Persze a grafika nem minden aspektusa, de a fény, időjárás effektek azok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#714) nap


nap
addikt

Kipróbáltam. Hogy kell tisztességesen kilépni belőle?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#715) Allien válasza Nyethuszar (#706) üzenetére


Allien
veterán

Ok, meg is van az alapmodell. Köszi! :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#716) nap válasza nap (#714) üzenetére


nap
addikt

Jó volt, hogy ki tudtam próbálni. Helyenként egész jó kis TDU-s hangulata volt.
Kicsit félkésznek tűnik, de sebaj, majd megvárom, míg ideadják féláron.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#717) .LnB válasza nap (#716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most volt 45%-kal leárazva. Jó tudom, 5% híján nem 50%, de majdnem. :)

Egyébként én fél árat sem adnék érte. Néha baromira elkapott a hangulat mikor barangoltam a térképen. Viszont tudathasadásos ez a játék.. Annyi hülyeség van benne, ami nem tetszett. Kezdeném azzal, hogy ha csak az autózás lenne benne már több lenne. Ez a motorozás..katasztrófa. Pálya versenyek feleslegesek. És minden verseny, minden típus irányítása kidolgozatlan. Az autózásé is. Mindent bele akartak tenni, de semmit se sikerült tisztességesen megcsinálni. Ráadásul ez a tetőn ugrálás... áhh nem is írom végig. Van baj vele bőven. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#718) Redneck válasza .LnB (#717) üzenetére


Redneck
veterán

Egyetértek veled, én párszor próbáltam. Tetszetős és nagyon jó lehetne, de valami elment a fejlesztők fejében...

Ez a PvP hiány sem világos számomra. Miért? Nem logikus hogy az ember másokkal is akar versenyezni? :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#719) .LnB válasza Redneck (#718) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi? Nincs is benne PVP? Elsőben volt. Most meg még nem is néztem, mert nem volt annyira jó kocsim, meg inkább körbejártam a térképet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#720) Redneck válasza .LnB (#719) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem sem volt még időm eljutni odáig, szóval csak ez alapján és egy rövid keresés alapján írtam.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#721) SyMbioTe válasza .LnB (#719) üzenetére

Elvileg decemberben jön csak...
Ezt én sem értem egyáltalán. Online multi játéknak hirdetik, de kiodbjak PvP nélkül..

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#722) CJ4567 válasza .LnB (#719) üzenetére


CJ4567
veterán

Decemberben lesz.

No Sana No Life

(#723) UFO1


UFO1
senior tag

Sziasztok!

Kocsikáztam egy kicsit (meg amit itt lehetett) az ingyen hétvégén igaz csak fél napot mert későn vettem észre, hogy lesz. :W

Elsőre nekem a repülés nagyon tetszett és pont azért kezdem azzal mert attól féltem a legjobban aztán egyre jobban ment az irányítás. Versenyt nem mentem csak hogy menj így menj úgy az könnyű volt.

A csónak sem olyan rossz igaz hátsó nézetből vezethetetlen pedig onnan lenne élvezetes. Viszont alap csónakkal nem tudtam 3. helynél jobbat menni hiába toltam fullon mindenhol persze orr nézetből mert csak úgy tudtam irányítani rendesen.

Nem tudom más kocsival milyen az irányítás de én TT-vel kezdtem az pocsék volt nem is néztem van e hard meg többi állás elég bénán fordult olyasmi mint a NFS MW 2012 nyúlósan irányíthatatlan! Nem tudom tuninggal javul e?

Motorral meg más kocsival nem tudtam menni mert nem jöttem rá hogy lehet kihozni az utcára.
Ezt a menüt komolyan gondolták? Az egyben olyan egyszerű volt itt meg …
És miért nincs mobiltelefon a gyorsmenükkel vagy van?
Ja de tudtam menni motorral terepen ott az is elég össze vissza ment meg valami Ford platóssal, de lehet más volt az hasonló volt mint az 1-ben.
Mentem oválon ott is valami platóssal de nem éreztem úgy mint az egyben.
Viszont ami nagyom tetszett az a drift végre nem kell szenvedni és rájöttek a drift autó úgy van építve, hogy keresztben menjen és nem egyenes pályán szoktak menni hanem csak kanyargóson! :C

Kérdésem:
Kinek hogy tetszik bocs nem követtem a fórumot az elejétől?
Megéri megvenni most néztem viszonylag jó áron van a gold is és mi van abban?
A tuning hogy van verseny győzelmek után adja a játék?
Autókat, hogy lehet venni játékpénzért vagy hogy? És minden fajtát?
Nem tudom van e sztori mert én nem találkoztam vele az elsőben nagyon jó volt gyenge autókkal szenvedni.
Ja igen nem tudtam kilépni nem találtam az exit-et van ilyen és ha igen hol?

Elsőre ennyi jutott eszembe biztos lesz még kérdés és úgy néz ki megveszem már a repülés miatt is csak érdekel kinek mi a tapasztalata. :R

[ Szerkesztve ]

(#724) marilllyo válasza UFO1 (#723) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyelőre nem éri megvenni a Gold változatot. Összesen 3 járművet ad, amihez a "csórók" nem férnek hozzá. Minden egyéb tartalmat megkap mindenki, csak egy héttel később.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#725) nap válasza UFO1 (#723) üzenetére


nap
addikt

A powerboat könnyű, csak ki kell emelni az orrát, és megy, mint a veszedelem.
A repülővel szívtam, mert nekem nem áll kézre a wasd, a nyilaknál meg túl kevés a gomb. :D
A drift tényleg elég jó lett, billentyűvel is játszható.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#726) UFO1 válasza marilllyo (#724) üzenetére


UFO1
senior tag

És a 2 Season Pass abban mi lesz igaz az első részben is egy raklap használhatatlan gép volt.
De jó most nézem már nincs akció a gold-ra pedig csak 10 euróval volt drágább a simánál. :W

(#727) raz0r911 válasza UFO1 (#723) üzenetére


raz0r911
tag

Annyi előnye van a goldnak, hogy az új autókat egy héttel korábban megkapod ingyen (szóval nem kell rá gyűjteni pénzt) A legnagyobb előnye az, hogy 20% örök kedvezményt kapsz minden járműre. Szóval kevesebb grindelés kell, hogy megszerezd a járműveket.

(#728) marilllyo válasza raz0r911 (#727) üzenetére


marilllyo
veterán

Ami egyébként szerintem nem számít. Van már vagy 50 kocsim és még mindig van kb 2 millióm. Minden járművet megvettem, ami egy picit is érdekelt.
Ha megcsinálsz minden event-et, meg skill-t meg fotót....tele leszel lóvéval. Szóval a pénz nem akadály.
Itt jegyezném meg, hogy talán egy picit lehetnének drágábbak a kocsik. Addiktívabb lenne, ha meg kéne dolgozni egy új autóért.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#729) Szoszo94 válasza marilllyo (#728) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én nem ezen a véleményen vagyok. Amíg ennyire vérszegény a játék, addig ne kerüljön többe semmilyen jármű. Van 3misim talán 25-30 járművem és nem akarok többet venni, mert semmi értelme. Ugyan azokat az eventeket kell újra és újra csinálni, többtízszer, mire sikerül fullozni egy járművet...elmegy egy csomó idő azzal, hogy ugyan azt csinálja folyamatosan az ember. Megvan megjelenés óta a játék, az egyben ilyenkorra már száz óra benne volt, ebben még a fele sem. Ráadásul ritkán is van hozzá kedvem, pláne úgy, hogy 20k-t adtam érte és rohadtul nem érte meg.
Decemberben talán a pvp megmenti a játékot, de haveri társaságban egyelőre kidobott pénznek érezzük.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#730) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Az Alza.hu-nál sikerült jól lefordítani a játékot és a leírást :W A személyzet 2

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#731) regener válasza jozefgucci1 (#730) üzenetére


regener
veterán

A cselédek jobban hangzott volna :DDD

[ Szerkesztve ]

(#732) UFO1 válasza nap (#725) üzenetére


UFO1
senior tag

Én a numerikust állítom be mindig. Más játéknál az enter a gáz a 0 a fék és a pont a kézi. Itt valamiért az entert nem tudták szétválasztani így a plusz gombbal adom a gázt és itt van az egykerék és a hasalás is az 5-6 gombokon és pont kézre áll, repülőnél fel – le. A másik oldalon meg í – x a balra jobbra mert a shift itt is összeakad felette meg a – d a magassági kormány. Így szerintem elég könnyű vezetni a repülőt csak rá kell érezni.

Persze ezt is mint az első részt igazán gamepad-al lehet jól irányítani csak az nekem nem áll kézre. :N

[ Szerkesztve ]

(#733) Szoszo94 válasza UFO1 (#732) üzenetére


Szoszo94
őstag

X360 joy működik vele szépen, haver Steam kontrollere nem hajlandó, a DFGT-m szintén szórakozik (össze-vissza rángat az FFB). Elvileg mind a három rajta van a támogatott listán :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#734) CJ4567 válasza UFO1 (#732) üzenetére


CJ4567
veterán

Én TC1-ben érezhetően jobb voltam PvP-ben billentyűzettel, mint kontrollerrel.

TC2 bétát kontrollerrel játszottam, a hajókat meg billentyűzettel, mert úgy kényelmesebb volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#735) raz0r911


raz0r911
tag

Írok egy kis összehasonlítót a TC2 és az FH4 között.
A TC2-vel már 130 órát játszottam, FH4-el még csak 8-9 et, szóval rendesen összehasonlítani nehéz de azért leírom a tapasztalataimat.
Ami miatt a demó kipróbálása után megvettem az FH4-et az az irányítás volt. ezerszer élvezetesebb vezetni az autókat, van benne kihívás, nem úgy mint a TC2-ben. Ami a TC2-ben nagyon zavart az volt, hogy falról pattogva döntötték az emberek a rekordokat, nekimentél jó szögben a falnak 350 el és egy kicsit se lassultál. Na az FH4-ben nincs ilyen. Itt legtöbb esetben kitörik a fal és elszállsz a picsába, vagy pedig jól lelassít, szóval nincs semmi trükközés.
Grafikailag sokkal szebb az FH4-viszont a gépigénye is nagyobb, de szerintem jobban van optimalizálva (mint a TC2)
Fagyások mindkét játékban vannak, nekem az FH4- gyakrabban kifagy. De ez szerintem azért van mert kevés neki kicsit a 8 gb ram.
A TC2-ben jelenleg szinte semmi multiplayer nincs. jelenleg. AZ FH4-ről még keveset tudok írni mert Telekomosoknak nem nagyon megy az online. Engem belépéskor általában felenged, de gyakran ledob és aztán nem tudok újra felmenni. De sikerült néhány multiplayer versenyt nyomnom.
A térkép a TC2-ben jóval nagyobb, de az FH4-ben kidolgozottabb, izgalmasabb, ráadásul az évszakok váltakozása miatt elégnek is tűnik ez a méret.
Ami talán a legjobban tetszik, hogy a versenyeket több kategóriájú kocsival meg lehet csinálni. Ráadásul kategórián belül is hasonló fajta ellenfeleket ad a gép. Tehát kevésbé van olyan mint a TC2-ben, hogy street ben 2-3 kocsival éri meg menni mert a többi jóval lassabb és hátrányból indulsz velük. Ami még tetszik, hogy egy adott versenyen meg van szabva a napszak és az időjárás. TC2-ben idegesítő volt, hogy esőben felesleges is volt versenyezni mert jóval rosszabb eredményt értem el (vagy éjszaka). Az FH4-ben rengeteg a tartalom, verseny, stb, szóval nagyon jól el lehet lenni vele. Így pár óra játék alatt engem nagyon lenyűgözött a játék, sokkal jobban mint a TC2.
Raz0r911ASD néven vagyok fent ha valaki fel szeretne venni.
Ja és még annyi, hogy a TC2-ért 31k-t adtam, az FH4 ért pedig 17k-t, szóval összehasonlítva a TC2-pénzkidobásnak tűnik :) Persze nem szeretném leszólni most hirtelen fellángolásból a TC2-t, ha lesz új tartalom és egy jó pvp mód akkor újra játszanii fogok vele. És ha rossz játék lenne nem is toltam volna bele 130 órát :)

(#736) raz0r911


raz0r911
tag

Tudja valaki, hogy windows 10-en hogy lehet a lapozófájlok méretét állítani?

(#737) SyMbioTe válasza raz0r911 (#735) üzenetére

A demó nekem nagyon bejött az FH4-ből, folyamatosan gondolkodom rajta, hogy meg kéne venni.
TC2-ből nekem legeslegjobban a multi hiányzik, mert egy nagyon jó játék alapból, csak kicsit szerintem elkapkodták a játék kiadását. Kicsit több verseny (pl. a Hypercar) és PvP kellene bele nagyon. Meg ezt a falról lepattogósdit megszüntetni.

PC-re csak MS Store-ból van Horizon 4?

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#738) regener válasza raz0r911 (#736) üzenetére


regener
veterán

Win + PauseBreak / Speciális rendszerbeálíltások balra / Speciális fül: Teljesítmény: Beállítások gomb / Speciális fül: alul

(#739) xenon2 válasza raz0r911 (#735) üzenetére


xenon2
senior tag

Ne írj róla ilyen jókat, mert még nem akarom megvenni. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#740) Barthezz2 válasza raz0r911 (#735) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Épp most jön lefele nekem is az FH4. HolnapMa csapatom is majd vele :D
Remélem nekem is megérte a 20k-t. :))

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#741) Allien válasza SyMbioTe (#737) üzenetére


Allien
veterán

Ööö, akkor megsúgom, az FH4-t megkapod (na mégse) havi 3000 forintért!!! NEM kell megvenni, de, a demóval az a baj, hogy a continue a demónál az újra kezdés! Viszont! A standard verziót TARTALMAZZA a Game Pass! :C Azaz, demo uninstall, és lehet tolni! Ok, nem olyan, mint megvenni 30E-rt, az ultimate verziót! ;]
Ja, és ugye a game pass 14 napig ingyenesen elérhető első blikkre! :DDD ja, és PC-n is játszható! (meg pl state of decay 2)

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#742) CJ4567 válasza Allien (#741) üzenetére


CJ4567
veterán

Instant Gamingen 1k a game pass.

No Sana No Life

(#743) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok,

a Photo ops küldetéseket hogyan lehet megcsinálni?

(#744) Allien válasza CJ4567 (#742) üzenetére


Allien
veterán

Igen, de csak az "új" belépőknek... :K :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#745) CJ4567 válasza Allien (#744) üzenetére


CJ4567
veterán

Aztán jöttem rá én is.

No Sana No Life

(#746) xenon2


xenon2
senior tag

Ebben a hónapban nincs új autó?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#747) CJ4567 válasza xenon2 (#746) üzenetére


CJ4567
veterán

De, a TVR Griffith, és a Skyline R34 drift lesz.

No Sana No Life

(#748) SyMbioTe

Rali 959 TC cikk :Y
Ha jól rémlik ez a 959 van játékba is.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#749) raz0r911


raz0r911
tag

Jól behalt ez a topik, ki az aki most FH4-et tol?

(#750) Joccc07 válasza raz0r911 (#749) üzenetére


Joccc07
addikt

Jelen. :D

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.