Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) xenon2 válasza CJ4567 (#999) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszönöm a visszajelölést. Ha látsz a játékon belül és akkor van időd,megpróbálhatjuk a szélárnyékos időket. :)

Reaper! Téged is jelöltelek. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1002) Reaper válasza xenon2 (#1001) üzenetére


Reaper
őstag

Láttam, hogy jelölt valaki de épp köridőket mentem és nem tudtam honnan jött :) Este belépek akkor visszajelöllek :)
Jó a kis Mitsu, egyik ismerősömnek volt ilyenje, pirosban, sajnos pont egy lepusztult példány, alig volt, hogy ment, viszont szép volt :)

(#1003) xenon2 válasza Reaper (#1002) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszi!
Én is mindig szerettem volna egy összkerekes turbósat,de csak lomok voltak,most meg már az sincs.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1004) CJ4567 válasza xenon2 (#1001) üzenetére


CJ4567
veterán

Elég lesz ennyi, nem hiszem, hogy szerda hajnalig hirtelen 1,286 millió fölé ugrana :)

No Sana No Life

(#1005) Reaper válasza CJ4567 (#1004) üzenetére


Reaper
őstag

Komoly pontok, én 1000 fölött vagyok valahol a rangsorban :)

xenon2: Küldtem vissza jelölést, úgy néz ki a tied eltűnt, mert nem reagáltam rá azonnal :)
Amúgy ismerősnek turbós volt, de arra már nem emlékszem, hogy összkerekes volt-e, de piros volt. Én kb valamelyik NFS-t toltam épp, amiben benne volt, erre neki volt egy igazi, mégha mindig állt is szinte :)

(#1006) xenon2 válasza CJ4567 (#1004) üzenetére


xenon2
senior tag

Egyedül nem lehet a top idők közelébe kerülni. Ha netán többen játszanak,ott is összeszokás és gyakorlás kell a jó időkhöz.

Reaper. Elfogadtam,köszönöm.
Amikor én néztem őket akkor is olyanok voltak,amire még kétszer rá kellett volna költeni az autó árát és ezek sajnos sosem voltak megbízható autók.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1007) CJ4567 válasza Reaper (#995) üzenetére


CJ4567
veterán

;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1008) Reaper válasza CJ4567 (#1007) üzenetére


Reaper
őstag

Ez nagyon aljas, ráadásul a Camaroval :DDD
Magadnak állítgatod be, vagy van követett tunered? Én most magamnak állítgattam be a Gallardot, hogy több pályán nagyon menjen, de ezen az ugrató utáni balos-jobbos nagyon nem akar menni. Nekem teljesen kiszámíthatatlanul a jobbos részen eldobja magát.
Tegnap kicsit Xenon idejeiből próbáltam faragni lefele, több-kevesebb sikerrel, de sokat számított, hogy hozzányúltam az első futóműhöz. Nála a "The Sleeper"-t nem tudom a közelébe se hozni, kb 4mp előny, folyton marad :)

(#1009) xenon2 válasza Reaper (#1008) üzenetére


xenon2
senior tag

Szerintem legalább 200 versenyt mentem már ott,a sleeper az egyik jó pályám,de a wr így is messze van. Nekem meg a harlem west nem megy 1:41,5 alá. :D Szép idő,pláne Camaroval. A mostani summit utálatos. A dodge verseny csak szélárnyékkal lenne jó idő. a Demolition Derby kikészít. A wv kisbusz irányíthatatlan. a légpárnást alapból nem szeretem. A motor a mocsárban megint egy vicc. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1010) CJ4567 válasza Reaper (#1008) üzenetére


CJ4567
veterán

Neki a tuningjait használom, magamnak nem tudok tuningolni. :DDD

Amúgy a Camaro az gyorsabb néhány pályán, mint a Lambo. :D Meg szerintem kezesebb is, viszont ha elkezd esni az eső, akkor ott lőttek mindennek, jobb, ha feladod. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1011) Reaper válasza xenon2 (#1009) üzenetére


Reaper
őstag

Én nem tudom mennyit mentem, de általában szoktam tudni, hogy hol hagyok a pályában időt, de itt csak olyan 1-2mp lehet nekem még benne :) De nem zavar, jó a verseny, ahogy állítgatom a tuningot úgy látom én is, hogy arra a pályára mi ront vagy javít az időn.
Ezt a Harlem Westet én se szeretem annyira, túl nagy mázlifaktor kell nekem hozzá, hogy kb hibátlan kört menjek, ráadásul 2x. A legtöbb pályán ahol lehet kerülöm az ugratókat, mert kiszámíthatatlan.
Ez a mostani summit tényleg idegesítő. Eleve az egész Baya környéket utálom, csak vergődés arra minden verseny. A légpárnást én sem szeretem, bár sikerült jól beállítani és egy normálisat menni, de ahogy most a többi versenyen is, ahol van egy kb oké időm, azt hagyom is, nem erőltetem. Úgysincs nagy nyeremény. A DD-ből pl csak egyet próbálkoztam, az elég is volt. A Dodge is olyan, hogy mentem 2 nagyon gyengét, utána egy jobbat, elég is volt. Az escape is bosszantó a sok fa miatt. Még a Grand Canyonosat is jobban bírtam, a bólya ütögetést meg nyílt pályán, másokkal egy helyen teljesen értelmetlennek tartom. A kisbusz az relaxáló volt nagyrészt, bár kanyarodni nem tud, cserébe a gyorsulása is gyenge, végsebessége sincs, de legalább az ellenfelek nem zavartak és forgalom sem volt :D

CJ4567: Tényleg, bakker pedig nemrég még mondtad is :) Na kipróbálom ezeket én is, hátha segít :) A Camarot én PVP-re szeretem, mert, ahogy mondtad is sok helyen elég jó (amíg nincs eső/hó) viszon főleg a hangja miatt szeretem. A kedvencem a Road Runner lenne, de az meg nehéz mint a sár, nem lehet vele jobb csapat ellen normálisan menni.
Amúgy a tegnapi napon próbáltam pár jobbat menni a HW-en, erre elkezdett esni, majd sötét lett, majd pár körre jó, tiszta idő, aztán hó, hát mondom, akkor ezt mára hagyom :D

[ Szerkesztve ]

(#1012) xenon2 válasza CJ4567 (#1010) üzenetére


xenon2
senior tag

Én innen tuningolok. Minden héten felteszi az aktuális beállításokat. A nitró használata sokat segített. Ha mindig max közelében van tartva,sokkal erősebb.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1013) Reaper válasza xenon2 (#1012) üzenetére


Reaper
őstag

Őt ismerem, szoktam használni summitre a beállításait, vagy az övét, vagy N33th-ét. Mondjuk a nitrót maxxon tartani azt nem mindig sikerül :)
De egyébként sok beállítása nagyon jó. Bár pl pont a Divo-ra az ő beállításai a legkényelmesebbek nekem a NY-i utakra: [link]

CJ4567: Megnéztem, kipróbáltam, ezekkel a beállításokkal ilyen időt menni, le a kalappal :)
Nekem nagyon alul kormányzottnak tűnik mind a Lambo mind a Camaro, meg a hosszú végáttétel nem annyira jó a rövidebb pályákra. Mentem párat, nem lett jobb de legalább leszakadt a hó. Az ugratásnál hol a házat kapom el jobb oldalon, hol a bal oldalon a fasort. Nem az igazi :) Asszem mára hagyom is :)

(#1014) CJ4567 válasza Reaper (#1013) üzenetére


CJ4567
veterán

ESP-t kikapcsoltad? Ha igen, valószínűleg csak más a vezetési stílusunk, én Horizon 4-hez vagyok szokva, ezek a beállításokkal érzem valamennyire hasonlónak, de ég és föld így is a kettő. :)

No Sana No Life

(#1015) Reaper válasza CJ4567 (#1014) üzenetére


Reaper
őstag

Esp off, abs max, tc max-1.
De amúgy tuti máshogy vezetünk, én kicsit szögletesen, ami nem ideális, hiába a kontroller :)
A Horizon 4et imádtam, ahogy a 3at is, csak eluntam a kicsi pályát és a hülye bal oldali közlekedést. Pedig ott van komoly tuning is.
Lehet csak át kell szoknom rá :)

(#1016) CJ4567


CJ4567
veterán

Ha már elsőre nem sikerült(mert pont akkor vettem meg a játékot), másodjára már összejött :)

No Sana No Life

(#1017) .LnB válasza CJ4567 (#1016) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elkezdtek ismétlődni a Summit-ok?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1018) Reaper válasza CJ4567 (#1016) üzenetére


Reaper
őstag

Grat! Én csak 500 valamennyi lettem :) Úgy láttam a mostani is mókás lesz, bár eddig csak egy gyors SpeedTrap-re volt időm hirtelen.
Viszont külön köszönet a Harlem West versengésért. Úgy begyakoroltam a pályát, hogy valamelyik nap kicsit PVPztem és, könnyedén vertem a népet, valahányszor ez a pálya jött. :DD

(#1019) CJ4567 válasza .LnB (#1017) üzenetére


CJ4567
veterán

Ennek a ciklusnak a végére betettek 3 ismétlést, The Brits(Peppermint) - ez járt le most, Rising Sun Strikes (Again) (RX8 Thunderwave), Untamed Italians (Huracan Performante).

#1018 Reaper :) Általában itt farmolok pénzt, mert az ugratón kívül elég jó pálya lett szerintem, nem olyan unalmas, mint egy Über Dam.

No Sana No Life

(#1020) .LnB válasza CJ4567 (#1019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infót. :) Huracan-ra valószínűleg majd rá kell mennem, fiam egyik kedvenc kocsija. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1021) Reaper válasza CJ4567 (#1019) üzenetére


Reaper
őstag

Jaja, az Über Dam rettenetesen unalmas rövid távon is. Én mostanában inkább pvp-ben farmolgatok, ha csak kevés kell, mert az mindig izgalmas, plusz autó váltásnál van kb 15-20mp, hogy állíts a tuningon, így lehet próbálkozni.

(#1022) CJ4567


CJ4567
veterán

Az igen :Y

No Sana No Life

(#1023) Reaper válasza CJ4567 (#1022) üzenetére


Reaper
őstag

Durva, laza 10mp a második helyezettre. Komoly lehet a beállítása is, gondolom manuál kuplung is hozzá, meg az utolsó pixel is a kisujjában van a pályával kapcsolatban :)

[ Szerkesztve ]

(#1024) xenon2 válasza Reaper (#1023) üzenetére


xenon2
senior tag

Valamikor jó lenne gurulni együtt. 1-2 summit verseny is csak többen jó.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1025) regener


regener
veterán

Ebben a részben is az van hogy ha fix 60fps-ed van akkor gyorsabb a kocsi?
Ahoz képest hogy az 1-ben volt 680 órám ebben szerintem még 50 sincs, valamelyik nap felnézek :D

(#1026) Reaper válasza xenon2 (#1024) üzenetére


Reaper
őstag

Nem rossz ötlet, de nekem általában csak esténként jó, fél 10től, akkor tudok megszakítások nélkül a gép előtt lenni, előtte pici gyerek miatt sokszor fel kell állnom és kivág mire visszajövök :)

regener: Nem tudom, de emlékszem, hogy az 1ben ez nagyon jelen volt, szerintem itt is valamennyire. Monjduk nekem a 60FPS csak HDben van meg, kár érte, mert 1440pben is már ég és föld a különbség, főleg a látótávolság nagyobb, ami sokat számítana, de ott nagyon hullámzik már az fps nálam.

(#1027) xenon2 válasza Reaper (#1026) üzenetére


xenon2
senior tag

Az már nagyon késő. :D Gyerek üzemmódban vagyok,ha alvásról van szó. :D Most pl. a drag verseny és a sebesség kihívás is többszereplős dolog,ja és az eclipse verseny is jó szélárnyékozva.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1028) Reaper válasza xenon2 (#1027) üzenetére


Reaper
őstag

Kár, én letudtam a summitot tegnap 115 voltam asszem. Nekem az Eclipse nagy szenvedés volt, mire be tudtam állítani magamnak, végül nem lett rossz. Viszont sehol sem volt szélárnyékom, de így is elégedett vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#1029) xenon2 válasza Reaper (#1028) üzenetére


xenon2
senior tag

Nekem sem volt szélárnyékom,csak a sebesség kihívásnál kaptam el egy kóbor áramlatot. Láttam jó időt mentél. Azóta megdöntöttem. :D

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1030) Reaper válasza xenon2 (#1029) üzenetére


Reaper
őstag

Ejnye, nem szép dolog :) Meglátom, még lehet ránézek, bár szerintem hagyom. A többit is vissza vetted?

(#1031) xenon2 válasza Reaper (#1030) üzenetére


xenon2
senior tag

Javítottam több versenyen,de olyan rekordok vannak,amiknek egyedül a közelébe se lehet kerülni. Tegnap csak 1 kört mentem,nem a legjobb alkatrészekkel. A jó cuccok még a múlt heti pixelautókban voltak.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1032) Reaper válasza xenon2 (#1031) üzenetére


Reaper
őstag

Jaa, hát én nem vagyok ennyire maximalista, én örültem, hogy néhol meg tudtalak fogni, amivel elég durva helyezéseket sikerült elérni, de nem sokat hagytam már a pályákban, amiket képes lennék javítani, max ha 10-20x mennék rajtuk :)

(#1033) CJ4567


CJ4567
veterán

Vicces, hogy 68k pont driftelésben az csak 776 pontot ad a summitban. :DDD


The Crew 2 - Rising Sun Strikes Again - Miami Race Track Skid [716220pts]

No Sana No Life

(#1034) Elims válasza StormLine (#3) üzenetére


Elims
veterán

Sziasztok!

Lett aztán ebből vmi?
Sokat játszottam a crew 1-gyel (kb.1évig folyamatosan csak az volt+utána kissebb megszakításokkal),szóval ha adna vmit,jó lenne begyűjtenem.

Ps4-en játszom a játékot,már nem sok kell a platinához,ezzel kapcsolatban lenne kérdésem.
3 trófea érdekelne.
Mit kell tennem ezekhez?
- Jack of all trades (utánaolvastam,sajnos nem teljesen világos :-( )
- Ride the jewels (milyen értékű autót kell hozzá vennem?)
- Act like a narrative designer (street-ből mind megvan,a többiből 2-3 hiányzik osztályonként,de nem tudom,hogy melyik versenyeket kellene lejátszanom.Van vmi külön jele,mint a koponya/tőr/stb.?)

(#1035) CJ4567 válasza Elims (#1034) üzenetére


CJ4567
veterán

A jutalmakat a játék első frissítése, a Gator Rush előtt lehetett megszerezni, szóval 2018 augusztus előtt.

No Sana No Life

(#1036) Reaper válasza CJ4567 (#1033) üzenetére


Reaper
őstag

Egyetértek, elég "érdekesen" vannak súlyozva ezek a skill challengek. Mondjuk teljesen igazságtalan rendszer, ha nem lenne score breaker szettem, vagy nitro chemistem dragre, akkor kb esélyem se lenne platinára. Mondjuk repülőre nincs is SB szettem, de ilyen-olyan kék-lila skilles cuccaim igen :)

(#1037) CJ4567 válasza Reaper (#1036) üzenetére


CJ4567
veterán

Ami érdekes, hogy egyes események úgy szórják a pontot, mintha cukor lenne, másokon meg vért izzadsz 2mp javulásért, és kapsz ~1000 pontot. :D Nyáron volt egy summit, a Night Fever, na az annyira egyszerű volt, hogy csukott szemmel 1,3 millió felett voltál bőven. :DDD

Ha elég magasra van a skilled felhúzva a kék-lila alkatrészeken, akkor még van esélyed. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1038) xenon2


xenon2
senior tag

A versenyek felén a szélárnyék a döntő és,hogy legyen summit nyeremény alkatrészed mindenbe. Az első részben volt egy összeszokott csapat aminek a tagja lehettem. Többször is volt top 5-ös summit összesített erdményem. Ezt most leheteten hozni.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1039) Reaper válasza CJ4567 (#1037) üzenetére


Reaper
őstag

Szerencsére RR, PB és HC-ben van Scorebreaker szettem, de a repcsihez nincs, bár így is tudam nyerni platinákat szerencsére :) Egyébként egyetértek, fura a súlyozás.

xenon2: Nekem még nem volt olyan, hogy lett volna szélárnyék, néha speedtrapnél szerencsém van, de az nagyon ritka. Lehet nem leszek sose top 100-as de a platina az platina :)

[ Szerkesztve ]

(#1040) CJ4567 válasza xenon2 (#1038) üzenetére


CJ4567
veterán

A drag versenyt 4-es csapatban toltam le, egyedül 124k volt a pontszámom, slipstream után 133k. :DDD

No Sana No Life

(#1041) Elims válasza CJ4567 (#1035) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! Akkor "kicsit" kicsúsztam az időből. :-(

Megvannak a trófeák.
Ezt csak azért írom le,ha vki idetévedne a keresőből.
A jack of all trades trófeához nem kell semmit csinálni,ill. de,de egyszerűbb,ha az act like a narrative designer trófeának állunk neki.Abban benne van a jack of all trades is.
Viszont a ride the jewels trófea bug-os 🤬🤬🤬🤬🤬!!
Gondolkoztam,hogy megveszem a koenigsegg regera-t 1.4m-ért,de nem ezt tettem.
Gondoltam csak beállították,hogy x összeg felett megadja,nem adta meg. :-(
Megvettem a bugatti divo-t 2.076m-ért,kár volt.Nem adta meg a trófeát pedig már csak az kellene a platinához.
Pénzem nem maradt a regera-ra,úgyhogy most gyűjthetem össze a majd' 1.5m-t. :-(
Tudtok esetleg vmi olyan versenyt,ami rövid idő alatt jól adja a pénzt?
Miami-ban tudok egyet.Kb.2perc,32e bucks. (Street)
Van ettől jobb?

Szerk.:

Nagyon keményen nyomjátok a live-ban!! :-)

Szerintem pár kihívás azért adhat keveset,mert sok játékos sok pontot szedhetett össze benne. ? Talán.

[ Szerkesztve ]

(#1042) xenon2 válasza CJ4567 (#1040) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,gondoltam az időből. Szép eredmény. :) Van olyan,aki napi 6-8 órákat a játékban tölt. Én a heti ennyivel sehol nem vagyok,és nem is lehetek.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1043) xenon2 válasza Reaper (#1039) üzenetére


xenon2
senior tag

Ha benne vagy a 3000-ben egyedül játszva,az már szép eredmény. :) Minden héten van olyan verseny,amit rühellek. Most az ugrasztós pálya. Szerintem 1000x kéne mennem rajta,hogy javuljak,de utálom és úgy is állok hozzá,hogy letudjam és kész.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1044) CJ4567 válasza xenon2 (#1043) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a rally raid a halálom, amióta megváltoztatták a motorok fizikáját, azóta rühellem az összes MX, és RR(motoros) versenyt. :W

Tényleg, kíváncsiságból kérdezem, mert már kérdezni akartam: Annó írtad, hogy kormánnyal játszol, váltani H váltó+kuplunggal váltasz, vagy simán a pillangóváltókkal? Mert itt is úgy működik, mint Forzában, a lassan váltó autóknál gyorsabb vagy, ha kuplunggal váltasz. (PC-n tudsz kuplungolni kormánnyal, billentyűzettel, meg PS4 kontrollerrel.)

No Sana No Life

(#1045) Reaper válasza xenon2 (#1043) üzenetére


Reaper
őstag

Hehe, igen, ez ismerős, ezért amit utálok, azt én is kihagyom. Szintén a RR MX és társai főleg, amiket csak összedobok. Általában, amióta megvannak a szettek nagyjából, nem szokott gondot okozni a top 3000 egyik héten se :)
Egyébként ez a nyomorult serial jumpert annyiszor berakják, de komolyan, lenne azért ennél jobb pálya is. Főleg ott lehet eldobni az egész versenyt, amikor a mező fölött kell ugratni, ott én vagy kicsúszok a CPből, vagy sok időt vesztek a nagy lassulással.

CJ4567: Ahogy én a streamerektől láttam a manual kuplung sokkal gyorsabb, nagyon durvákat lehet vele gyorsulni. Persze ha jól sejtem, akkor pl egy Gallardonál annyira nem lehet számottevő.

(#1046) xenon2 válasza CJ4567 (#1044) üzenetére


xenon2
senior tag

Nem H váltózok,a legtöbb autóval nem is működne. Simán pillangó,egy láb gázon,másik féken.Van olyan verseny,ahol automata,mert pont elég arra figyelni merre repkedek. A Drift,demolution derby és rally versenyek lebbtöbbször billetyűzet,nem mind megy kormánnyal. Ami a kormány előnye,hogy kicsit jobban kanyarodik vele az autó és hátra tehetem az aero-t egyel,ami stabil autót eredményez. Pálya versenyeknél és streetnél jó a kormány. A force feedback jól átadja a tapadás határt. A kormány felkeményedésével jön a tapadás határ.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1047) xenon2 válasza Reaper (#1045) üzenetére


xenon2
senior tag

Nekem a nitro használat nem megy hatékonyan a levegőben és nem megyek eleget hozzá,hogy megmaradjon a fejemben,hol kell ugratni és hol elkerülni az ugratól.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1048) Elims válasza Elims (#1041) üzenetére


Elims
veterán

Jav.:
"live-ban"= summit-ban

Tippetek sincs?
Szeretnék túl lenni ezen a játékon.
Most még 1.5milliót összegyűjteni egy örökkévalóság.
A Crew 1 ehhez képest Alkotás volt.Ez a 2. rész sem rossz,de nekem vhogy annyira nem tetszik mint az 1 viszont ha már egy trófea választ el a platinától,megcsinálom.
Szóval bármilyen pénzszerzés érdekelne ami gyors (hack nélkül).

(#1049) xenon2 válasza Elims (#1048) üzenetére


xenon2
senior tag

Gyors nincs. Van egy hypercar verseny,ami 400 felett fizet ace nehézségben,de fél óra. Ha valakivel összeállsz,nem annyira monoton háromszor végigmenni rajta. A teljesítendő fotókra is fizet,de ott is idő,mire összeáll a tartalom.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1050) Elims válasza xenon2 (#1049) üzenetére


Elims
veterán

:R

Jaa,tényleg.A coast to coast. (Trófea is volt.)
Ace nehézségen nem tudom,hogy menne e.. :-( Amikor végigvittem kb.33-35percig tartott (a világrekord 25:xx).
Esetleg az időket meg lehet nézni vhogyan?Milyen idő kellhet ace nehézségen.

Egyébként eszembe jutott vmi.... a Ride the jewels trófea nem bug-os,hanem én voltam a pancser. :-/
Nem azt mondja a trófea,hogy nagy értékű autóval kell menni 2km-t.Az egyik oldalon világosan leírták,hogy csak a regera-val fog működni,úgyhogy a jewels egyértelműen arra a koenigsegg-re gondol. :-(
Könnyebb volt szidni ubisoft-ot. :-/
Saját hülyeségem,hogy kell most még x óra.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.