Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#351) Nyethuszar válasza Mike Farrel (#349) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ha Te is megveszed vagy legalább bétázol MIke, akkor tolhatjuk együtt. De a TS megszűnt amin voltunk, csak a Discord van.

Amugy mi a baj a gépeddel,hogy nem indul el ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#352) Barthezz2 válasza Nyethuszar (#350) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én is onnan vettem az 1-et. SP-vel együtt olcsóbb volt, mint itthon a sima.

Everybody lies.

(#353) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Más is észre vette akár az előrendelhető, akár az Open Beta verziók leírásánál az Xbox Store-ban, hogy ott virít a 4K felbontás? A zárt bétáig tuti, hogy nem szerepelt, sőt a Microsoft azon oldalán se látszik ennek nyoma, ahol a One X játékokat gyűjtik. Anno mikor bejelentették még sajnáltam is, hogyha a Far Cry 5 4K-s, akkor a The Crew 2 miért nem?! Remélem a zárt béta óta valóban tuningoltak a grafikán. :)

(#354) Barthezz2 válasza Dzsuri89 (#353) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Szerintem volt szó korábban is a 4k-ról. Nekem legalább is rémlik valahonnan.

Everybody lies.

(#355) -=Szabi=- válasza Nyethuszar (#350) üzenetére


-=Szabi=-
tag

én még annó amikor ez bejött, reddit-en találtam egy brazil srácot aki vásárolgatott a brazil kártyájával, cserébe némi pár százalékot számolt fel, sok-sok játékot vetettem vele :D

most viszont nem volt kedvem bonyolítani, itt hwaprón egy sráctól megvettem a nvidia-s kulcsát, 9 pénzt megért :)
(ha esetleg még találnátok kulcsot, arra figyeljetek, hogy kell egy gép amibe van 1080.. csak úgy engedi aktiválni)

(#356) Nyethuszar válasza -=Szabi=- (#355) üzenetére


Nyethuszar
tag

Értem. Jó lesz a dobozos Nekem. Nincsen 1080-am,se ismerősöknek . :( És ha ilyen áron marad, akkor nem is lesz jódarabig :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#357) 3L1T3


3L1T3
addikt

Sziasztok,

Xbox vagy PS-re veszitek itt többen?

(#353) Dzsuri89

The versions tested were 1.00 for PS4 and PS4 Pro and 1.2.0.41 for the Xbox One and Xbox One X.

All four versions use a dynamic resolution with the maximum resolutions found being approximately 1745x981 on PS4, 1600x900 on Xbox One, approximately 2816x1584 on PS4 Pro and 3200x1800 on Xbox One X. No resolutions were found below the maximum values during gameplay with the resolution only found to drop below these values during the cutscene starting at 3:41. The lowest values found during this cutscene were approximately 1280x720 on both the PS4 and Xbox One, approximately 2360x1328 on PS4 Pro and 2560x1440 on the Xbox One X. Though the PS4 and Xbox One resolutions drop to approximately the same minimum value, the PS4 does hold a higher average resolution during this cutscene.

The PS4 Pro when outputting at 2160p uses checkerboard rendering to reach its stated resolutions. When outputting at 1080p the PS4 Pro renders at a native resolution of 1920x1080 and has noticeably higher quality smoke effects than when using the 2160p output mode.

All four consoles, except the PS4 Pro when outputting at 1080p, can show additional steps along edges above what would be expected for the given resolutions. These additional steps are not formed like others along the edge with their length being noticeably shorter.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#358) Nyethuszar válasza 3L1T3 (#357) üzenetére


Nyethuszar
tag

Szerintem PC lesz a nyerő, de kitudja ;)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#359) nincsnév007 válasza 3L1T3 (#357) üzenetére


nincsnév007
őstag

én ps4-re veszem

(#360) SyMbioTe

Vótmá?

Eszméletlen hangulatos ez a videó :Y

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#361) xenon2 válasza SyMbioTe (#360) üzenetére


xenon2
senior tag

Nem lesz ez rossz. Az alfánál ideges lettem,hogy ezt már megvettem párszor,de ahogy haladtunk és jött a beta,egyre jobban megtetszett. Az is jó,hogy 21-től megy a nyílt béta és amint véget ér,azonnal játszható a teljes játék. Még valamikor múlt évben vettem meg a kezdetekkor,ennyit még nem vártam játékra. :O

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#362) regener válasza SyMbioTe (#360) üzenetére


regener
veterán

;]

(#363) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Mit szóltok a játékhoz, srácok?

Első részével majdnem 400 órát játszottam, de iszonyat sokat kellett grindelni a pénzt, még egyszer nem lenne türelmem hozzá.Ott a Horizon 3, jön a Horizon 4, most a Motorsport 7-tel játszok, mind szórakoztató és kikapcsol, könnyen jön a kredit, lehet állatkodni, és legfőképp nem kell két napot játszani, hogy egy kocsit teljesen fel tudj tuningolni (1-et a 699-ből).

Hogy tudjátok, e téren lesz változás?

U.i.: Bétával játszottam, de 960-on laggolt, mint a 3,14csa. Horizon 3 High-on lényegében zökkenőmentesen futott.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#364) -=Szabi=-


-=Szabi=-
tag

néhány óra farmolás max a legdrágább autó és azt feltuningoni is.. :)

nálam 960 G1-el High-on átlagban megvolt a 60fps 1080p-be

(#365) Mike Farrel válasza Nyethuszar (#351) üzenetére


Mike Farrel
tag

Én nem tudom mi a fene baja van pedig most újítottam benne a dolgokat... Erre a zárt béta nem indult el, de az volt a vicces, hogy xboxon se ment. Ott is töltő képernyőig elment és visszadobott a menübe.Úgyhogy wtf... Ha ez is olyan lesz elfelejtjük ezt a dolgot. Akkor marad három másik cím ami elég lesz idénre.

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#366) Nyethuszar válasza Mike Farrel (#365) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ja vágom, nem rossz volt rossz a géped eleve. Meg valami amd rx500 valamennyis vgad is volt, ha jól emlékszek. Az Enyémnél jobb a géped valamivel és mégis szívsz.. :F
MI az a 3cím ? FH3 már nem idei gondolom ;]

Srácok azt lehet tudni,hogy a béta mikor indul holnap pontosan ?

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#367) orc88 válasza Nyethuszar (#366) üzenetére


orc88
őstag

FAQ

When can I play the Beta?
The Crew 2 – Open Beta will be available between Thursday, June 21st at 4am EST unil Monday, June 25th at 9am UTC.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#368) regener válasza orc88 (#367) üzenetére


regener
veterán

Open Béta start idők régió szerint:

(#369) Redneck


Redneck
veterán

Elugrom egy kis nassolni valóért és ebédért, aztán pörgetem kicsit, bár az elejét harmadszorra valószínűleg unni fogom. Ha megvenném negyedjére pláne. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#370) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Nem játszottam a The Crew első részével, de ott se lehetett átvariálni a gombkiosztást?
Elég kényelmetlen a felső gombokkal váltani, ha manuális váltóbeállítással játszok.

(#371) regener válasza Dzsuri89 (#370) üzenetére


regener
veterán

Sokat nem lehetett, kivéve ha kézzel átírtad az XML fájlt ;]
Nekem így került a Q-ra az ESC gomb minden funkciója :D

(#372) Dzsuri89 válasza regener (#371) üzenetére


Dzsuri89
őstag

XBOX-on nem tudok hekkelni :DDD

(#373) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Valaki találkozott olyan hibával hogy valami gomb beragad? menübe felfele megy mindig ha mégis sikerül el indítani akkor meg mindig balra néz a kocsiba. Valaki valami ötlet?

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#374) MrDrake válasza Dzsuri89 (#370) üzenetére


MrDrake
tag

Konzolon sajnos nem lehet, mellesleg a kontrolleres irányítás nem is rossz. Próbáld ki kormánnyal...

FFB vagy működik vagy nem (tényleg random), a gombok vagy nem, vagy rosszul vannak mappelve (pl. a G29 Dpad-je is kormányzásra van belőve).

(#375) regener válasza Dzsuri89 (#372) üzenetére


regener
veterán

Oh, ez szívás :DDD

Jut eszembe ezt kiakartam rakni egy ideje:

(#376) CJ4567


CJ4567
veterán

(#377) Redneck válasza CJ4567 (#376) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem az a legnagyobb bajom vele hogy túlontúl arcade. Nem lett volna gond ha a fék használatát is bekalkulálják, sokkal élvezetesebb lehetne. Így meg árkon bokron lehet úgy menni kilinccsel előre hogy néha már fáj. :))

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#378) Redcaster


Redcaster
őstag

Más is szenved a játék elindításával PC-n?

UPlay-t alig akarja megnyitni, valamint feljön az ablak, hogy "Prepare to lauch your game", eltűnik, és semmi sem történik utána...

(#379) Joccc07 válasza Redcaster (#378) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam minden oké.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#380) CJ4567 válasza Redcaster (#378) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam is minden oké.

No Sana No Life

(#381) Redcaster


Redcaster
őstag

Közben megtaláltam a ludast: a Battleye-t nem képes elindítani, ott akad meg mindig, letöröltem, jelenleg verifying game files van, remélem működni fog :U

(#382) Joccc07 válasza Redcaster (#381) üzenetére


Joccc07
addikt

Engem verseny közben dob ki. A NY-i street race-nél

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#383) regener


regener
veterán

Na nemsokára otthon, tolom még egy kicsit amíg bírom, mert utána keddig nem jutok géphez :O

A chat legyilkol hogy nincs sima "Crew" csatorna mint az 1ben is volt, na meg hogy verseny közben nem lehet írni, pedig nem tudom kit zavar ha nekimegyek valaminek amíg írok :D

A motorol nem vonaza ak még most se annyira, autók ok, terepkocsik nyami, a hajó meg semleges.
Repülőkből meg jut elég hétvégére... RedBull Air Race - mint munka a helyszínen leszek végig xD

[ Szerkesztve ]

(#384) Joccc07 válasza Joccc07 (#382) üzenetére


Joccc07
addikt

Na most meg valamitől összeomlott. Jó lesz ez. :DDD

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#385) plejik


plejik
addikt

Kipróbáltam , nagyon vártam , de sajnos csalódás .. az irányítás és fizika nekem nem jön be. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#387) nincsnév007 válasza -=Szabi=- (#386) üzenetére


nincsnév007
őstag

ez jó :C

(#388) regener válasza -=Szabi=- (#386) üzenetére


regener
veterán

Jajj nemár :DD
A záróműsoros bombázóval énis eljátszanám ha lenne laptopom xD

Végig ott ülsz a híd alatt? Munka vagy lejöttél csak a videó miatt? :D

[ Szerkesztve ]

(#389) Simi37 válasza -=Szabi=- (#386) üzenetére


Simi37
őstag

Ez de rossz :DD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#390) -=Szabi=- válasza regener (#388) üzenetére


-=Szabi=-
tag

a közelben dolgozok, tegnap meló után kinéztem, már vagy egy órája ott voltam amikor eszembe jutott hogy nálam van a laptop.. :'DD

(#391) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Gondoltam feldobok pár képet,szerintem jók lettek :) Főleg,hogy már nincs szankcionálva a kép/videó publikálása :N

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#392) Heavyrain


Heavyrain
őstag

:DDD

(#393) nincsnév007


nincsnév007
őstag

nálatok a játékban szokott esni az eső?

(#394) Joccc07 válasza nincsnév007 (#393) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, sőt még a hó is.

Heavyrain: Hogy mentél ki?

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#395) Heavyrain válasza Joccc07 (#394) üzenetére


Heavyrain
őstag

(#396) ricshard444


ricshard444
veterán

Meglepően tapasztaltam, hogy a 2. rész nem is annyira borzalmas, mint a videókból számítottam rá, sőt..., nagyon is élveztem. Erősen lehet, hogy ebből egy megvétel lesz, elfér majd a Horizon mellett, mert van pár előnye azzal szemben. :)

Vannak dolgok...

(#397) orc88 válasza ricshard444 (#396) üzenetére


orc88
őstag

Szerintem azon kívül, hogy nincs benne annyi töltőképernyő, nincs más előnye. :DDD Még a Crew (1)-hoz képest is alig lehet mondani pár dolgot amiben jobb lett szvsz. :N

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#398) xenon2


xenon2
senior tag

Vége a nyílt betának?

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#399) Joccc07 válasza xenon2 (#398) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen, de már csak 4 nap :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#400) SyMbioTe

Hát eddig a béták alapján tetszetős a játék, erősen gondolkodom, hogy előrendeljem. :))
Ki ruház még be rá? :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.