Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) Joccc07 válasza marilllyo (#650) üzenetére


Joccc07
addikt

Az minden volt csak DLC nem. Szerintem most ez a módi hogy adjunk el kurva drágán minden gamet majd ígérjük meg hogy lesz tartalom azt közbe nem.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#652) marilllyo válasza Joccc07 (#651) üzenetére


marilllyo
veterán

Részemről én maradtam volna a Season pass és a fizetős dlc-k vizein, mert ennek így semmi értelme. Oké én értem...tök jól hangzik, hogy eztán minden 'ingyér jön a játékhoz...de valljuk be ezért a plusz tartalomért nem is fizetnél. Itt volt pl a Battlefront 2 is... hát nem tudom... én inkább fizettem volna egy nagy map-packos dlc-ért...4x is minthogy ez. Oké végül is tartalmas volt az a játék...továbbá bőven lehet vele játszani még hónapokat is...(húzós is volt elmászni lvl 50-re) de itt most csalódott vagyok nagyon, mert biza én még nyomnám. Meg hát ha már ennyi lehetőséget belepakoltak, akkor jó lenne azt valahol használni is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#653) Joccc07 válasza marilllyo (#652) üzenetére


Joccc07
addikt

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Azt az egyet enm értem, hogy miért esik nehezükre még + pályákat hozzáadni. Ha én ennyire komoly játékfejlesztő lennék akkor égne a pofámról a bőr, hogy csak ennyi versenyt rakok bele.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#654) xenon2


xenon2
senior tag

1autó és egy motor jön holnap .
Az alfa miatt be fogok lépni,az érdekel. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#655) Joccc07 válasza xenon2 (#654) üzenetére


Joccc07
addikt

Várós. Bár nekem csak standard van.

Nincs valakinek jó áron season pass?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#656) SyMbioTe válasza xenon2 (#654) üzenetére

Ááá mióta várom a QV-t 😍
De nekem sajnos csak Szeptember 5-től lesz :O

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#657) raz0r911 válasza xenon2 (#654) üzenetére


raz0r911
tag

Én is az Alfát vártam, elég jó vezetni, bár nem a leggyorsabb. De mostmár ezzel fogok szabadon kocsikázni a BMW M2 helyett. A motor viszont eléggé gyors lett, az egyik pályán meg is döntöttem a rekordodat. :)) (amelyiknek már az elején ugrató van)

(#658) xenon2 válasza raz0r911 (#657) üzenetére


xenon2
senior tag

Megdöntötted? :O :O :O :D
Én is kipróbáltam őket . Az Alfa nagyon szép,a motor gyorsasága meg a végsebesség rovására megy,be kell lőni a tuningnál rendesen. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#659) xenon2 válasza raz0r911 (#657) üzenetére


xenon2
senior tag

Ne haragudj, javítottam az időn. Tényleg durva a motor,nagyon sokat sikerült faragnom és elég volt 5-öt menni,hamar rá lehet érezni. Érdemes lesz minden pályán menni vele egyet. Az alfa ugyanott plusz 10 másodpercet kap.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#660) raz0r911 válasza xenon2 (#659) üzenetére


raz0r911
tag

Gondoltam, hogy nem sokáig lesz enyém a rekord, nagyon jó időket mész streeten :D Majd szeptember végén kell újra csinálni minden versenyt amikor bejön az ace nehézségi szint. Kíváncsi vagyok az mennyire lesz nehéz. Lehet, hogy arany alkatrészeket csak ezen a nehézségi szinten lehet majd szerezni. Meg Hyper, Tourig és Jetsprint kategóriában lesznek új versenyek azokat méginkább várom.

(#661) xenon2 válasza raz0r911 (#660) üzenetére


xenon2
senior tag

Viszont az erősebb kategóriás versenyek már túl pörgősek,ott mindig rontok. Ez a street pont megfelelő,néha ez is ámokfutásnak tűnik. Jót tett,hogy hetekig nem játszottam. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#662) core i7


core i7
addikt

Van valami módszer ,hogy AVX-es CPU nélkül is játszható legyen?

(#663) CJ4567 válasza core i7 (#662) üzenetére


CJ4567
veterán

A nyílt béta óta működik AVX nélkül is a játék.

No Sana No Life

(#664) core i7 válasza CJ4567 (#663) üzenetére


core i7
addikt

AVX el van valami + FPS?

(#665) CJ4567 válasza core i7 (#664) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudtommal nincs, csak a videószerkesztőt ne tudod használni AVX nélkül.

No Sana No Life

(#666) core i7 válasza CJ4567 (#665) üzenetére


core i7
addikt

köszi ezt nem is tudtam :))

(#667) Joccc07


Joccc07
addikt

Weekly event

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#668) raz0r911


raz0r911
tag

Nagyon kíváncsi vagyok a szerdai újításokra, remélem új lendületet fog adni a játéknak, mert mostanában a barátlista mindig teljesen offline nálam. Eddig nem nyűgözött le a játék, de hátha most jön a változás.

Ti egyébként tervezitek a Forza Horizon 4 megvásárlását? Ha megveszem PC-re akkor később x-boxon is tudok vele játszani, vagy külön meg kell venni x-boxra is? (Ha megjelenik az új konzol tervezem a megvásárlását, de gondolom még legalább 1-2 év)

(#669) Redneck válasza raz0r911 (#668) üzenetére


Redneck
veterán

Egyelőre nem ruháztam be a játékra, ahogy olvasom elég üres és kevesen is tolják. :((( Év végén azért tervezem, ha Steamen akcióznak.

Ha megveszed PC-re akkor PC-n tudsz vele játszani, XboX-ra nem vihető át. Egy következő generációs konzol megvásárlását én is tervezem, elég volt a PC-ből.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#670) Joccc07 válasza raz0r911 (#668) üzenetére


Joccc07
addikt

Én megvettem. Alig várom.
Amíg ki nem jön 28.-án addig tolom a C2-öt.
Ha megveszed mindenképp vegyél fel friendnek. Hátha sikerül egyszer együtt gurulni.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#671) CJ4567 válasza raz0r911 (#668) üzenetére


CJ4567
veterán

A Horizon 4-et ha digitálisan veszed meg, azt fogod tudni játszani folyamatosan Xboxon és PC-n is.

No Sana No Life

(#672) raz0r911 válasza CJ4567 (#671) üzenetére


raz0r911
tag

Most letöltöttem a demót pc-re, de nem indul el a játék. Ha rámegyek az indításra csak egy képet dob be és annyi. Akkor is ha start menüből, akkor is ha store ból indítom. Nem tudjátok, hogy mi lehet a baja?

(#673) SyMbioTe válasza raz0r911 (#672) üzenetére

És vártál is a képnél, vagy rögtön kiléptél? :))
Várni kell egy kicsit, és el fog indulni.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#674) marilllyo válasza SyMbioTe (#673) üzenetére


marilllyo
veterán

Srácok! Tudjuk hány órakor élesedik a mai dlc?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#675) Joccc07 válasza marilllyo (#674) üzenetére


Joccc07
addikt

This patch will be deployed on September 26th at XXam Paris time

Ennyi van csak. Bővebbet nem találtam róla.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#676) Joccc07 válasza Joccc07 (#675) üzenetére


Joccc07
addikt

Már elérhető

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#677) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Hmm, lowrider helikopterem lett :DD
Van itt még bug.. Vagyis ez eddig nem volt.. :(

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#678) xenon2


xenon2
senior tag

5,66 GB a letöltendő frissítés. :Y A grafika is fejlődik?

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#679) Nyethuszar válasza xenon2 (#678) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nem vettem észre,fps ugyan úgy droppolgat sok versenynél.
De van egy új nehézségi fokozat, amire dobál arany alkatrészeket is olykor. Amiket úgynevezett "szettben" vannak. Valami 7 darab ad ki 1 szettet. Ha mindegyik megvan és a kocsira felraktad akkor aktív.
Ilyen arany alkatrészeket

Pl ez mutatja mit is ad(na) az összes

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#680) xenon2 válasza Nyethuszar (#679) üzenetére


xenon2
senior tag

Mentem 2 versenyt,de sajnos nem tudom ugyanazokat végigcsinálni megint. Nem érdekel az arany alkatrész sem. A légpárnás sz.r meg a legkevésbé sem tud érdekelni. Jelenleg nálam kifújt a játék. :W

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#681) Nyethuszar válasza xenon2 (#680) üzenetére


Nyethuszar
tag

Sajnos valóban unalmas az egész, nem tud lekötni nagyon Engem se .Valahogy érdektelenné vált.
A FH3 iszonyat leköt, pedig még közel se vittem mindent 100% ra végig benne.
Továbbra is tartom az állítást,hogy pénzkidobás ez a game.. :( Max 5k-ért érné meg szerintem.

ui: Hja W10 alatt a G27 Logitech profiler programja miatt ugyan úgy kivág az "Anticheat" vagy inkább Antigamer vackuk minden szó nélkül az asztalra.. :W :((( Az MSI AB, meg RT miatt már nem..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#682) nincsnév007 válasza Nyethuszar (#679) üzenetére


nincsnév007
őstag

Hogy lehet teljesen kituningolni az autót? Hard fokozaton kell farmolni a versenyt?

(#683) Nyethuszar válasza nincsnév007 (#682) üzenetére


Nyethuszar
tag

Arra gondolsz,hogy pl 280/280 as legyen ?
Minden fokozaton kapsz alkatrészeket, de minnél nehezebb ELVILEG annál jobbakat és többet dob(hat) Erre jön még rá,a specifikus alkatrészek bónusza.
Én hardon farmolgattam ki.. De ISZONYAT UNALMAS,repetitív :W
A skilleket kb el lehet felejteni farmolásra. Kegyetlenül eltolták ebben. 10 alkalomból jó ha 1x vagy maximum 2x dob valamit. Vicc.. :W
Sajnos egy tök jó koncepció lett volna, de "nagyobb lett a füstje" effektust alkottak a készítők..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#684) Joccc07 válasza nincsnév007 (#682) üzenetére


Joccc07
addikt

Egy autó vagy bármi más nagyon sok időt emészt fel sajnos. Most például volt a jetsprint event. Mentem kb. 30 kört és 20 szintet húztam a hajón.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#685) xenon2


xenon2
senior tag

Az első részben sokkal tovább tartott tuningolni az autókat,mert mindet külön kellett,de más volt a hangulata.

Szerintem is pénzkidobás. Amióta kipróbáltam az FH4 demo-t, ezt viccnek tartom.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#686) Nyethuszar válasza xenon2 (#685) üzenetére


Nyethuszar
tag

Abszolút egyetértek. A FH4 demója Engem is megvett kilóra :) (azt csak halkan jegyzem meg,hogy SOKKAL jobban is fut.. khmm optimalizálás :D ) De marha drága, ha olcsóbb lesz behúzom egyből.
A Crew1 nek a kocsi fejlesztgetése is unalmas volt, de valahogy mégis motivált,hogy dobálta a cuccokat.
Nem érezte az ember azt,hogy a nagy büdös semmiért megy már 10.xerre ugyan azon az Escapen végig..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#687) xenon2 válasza Nyethuszar (#686) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,én is sokallom érte a kezdőpénzt,de majd később biztosan megveszem.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#688) nincsnév007 válasza Nyethuszar (#683) üzenetére


nincsnév007
őstag

Akkor csak meglesz valahogy, nekem tetszik meg hát ps re nem sok hasonló autós játék van 😁

(#689) Nyethuszar válasza nincsnév007 (#688) üzenetére


Nyethuszar
tag

Csakis a GranTurismo :C :C PS-re azt ismerem el mint jó autóst :)

Xenon: Ez a howercraft (légpárnás) irányítása valami iszonyatos :( Alig lehet kanyarodni, vagy bármiféle irányváltoztatást véghezvinni

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#690) nincsnév007 válasza Nyethuszar (#689) üzenetére


nincsnév007
őstag

De abba sajnos nem lehet csak a vak világba autokazni. Meg én imádom hogy vannak bene motorok hajók nekem az nagyon adja :D

(#691) Nyethuszar válasza nincsnév007 (#690) üzenetére


Nyethuszar
tag

Tudom,hogy miféle a GT. Anno még a demójával kezdtem PS1-en. Azok a régi szép idők. A piros meg a kék cd (árkád és rendes "karrier") :DDD

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#692) Dzsuri89 válasza Nyethuszar (#683) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Én voltam olyan hülye, hogy a GOLD verziót vettem meg előrendelésben, de hála isten szingapúrban, mert sokkal jobb áron volt.
Nekem is a nagy bajom, hogy rohadt unalmas minden versenyt újra és újra játszani. Ha a Horizonhoz hasonló verseny szisztéma szerint mennének itt is a csapatások, akkor nagyon jó lenne, de ez az örökös farmolás unalmassá teszi. Kicsit a telefonokra legyártott NFS No Limits jut eszembe a játékról, csak az nem kerül pénzbe...

Valahol bánom, hogy nem a Horizon 4-be fektettem a The Crew 2 árát...

(#693) xenon2 válasza Dzsuri89 (#692) üzenetére


xenon2
senior tag

Na akkor én? 90 euro elővételben. Remélem ez csak átmeneti és ha lesz tovább fejlesztett summit,akkor még lejátszhatom a pénzt. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#694) SyMbioTe válasza xenon2 (#693) üzenetére

Én sokat nem jáűtszottam vele, rézben azért mert nincs időm, de a tuning rendszer nekem sem jön be.
Az 1-be megvolt azaz előny, ha adott kategóriából egyet kimaxoltál, akkor utána meg tudtaa ni a többire aokat az alaktrészeket.

Én reménykedem, hogy még csiszolnak kicsit a játékon, mert jelenelg nem köt le annyira, mint az 1. Van benne potenciál, de fejleszteni kell.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#695) xenon2 válasza SyMbioTe (#694) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,sajnos én sem érzek késztetést a játék elindítására. Az első részbe annyi órát bele toltam,hogy le se merem írni. :D
Igen,tényleg meg lehetett venni az alkatrészeket,ezt már el is felejtettem. :Y
Sokat ugráltam,mert kevés volt a játékpénz. Most meg ott van az első részben 900000cc-m.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#696) raz0r911


raz0r911
tag

Nekem a hovercraft versenyek tetszenek bár a túlzott dodgemezés zavaró benne.
Azt nagyon sajnálom, hogy csak 3 új rövid hypercar verseny jött, pedig azt vártam a legjobban.
Az arany alkatrészek tényleg iszonyat nehezen jönnek (Amúgy valaki tudna egy leírást linkelni, hogy melyik alkatrész bónusz konkrétan mit ad? Én még most se jöttem rá mindre xD)
Az, hogy a multiplayerre még három hónapot kell várni elég dühítő, én azt vártam legjobban a játékban, azt hittem, hogy megjelenéskor már benne lesz.

Áttérve a FH4-re, nekem is nagyon tetszik a demó, grafika szebb mégis több az fps, bár az fps drop is gyakoribb mint a crew ben, de azért mert 2 gb videómemóriám van csak. Az irányítás sokkal jobban tetszik. Sajnos a legolcsóbb verzió is 20 ezer forint, szóval kb azok az árak vannak mint a tc2-nél.
Amúgy szerintem jó ideig nem lesz leárazva az fh4, az fh3 még most is asszem 19 ezer microsoft store-ban.

(#697) Barthezz2 válasza raz0r911 (#696) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Alapár marad, de szoktak akciózni. A Motorsport 7-et is valami 12-13k körül vettem meg.

FH3-at azt hiszem 20k-ért, aztán utána volt az is 10 körül. Ettem is a kefét..

Everybody lies.

(#698) Nyethuszar válasza Barthezz2 (#697) üzenetére


Nyethuszar
tag

A FH3 Ultimate verzió, vagyis minden létező jóval, 11350Huf volt ha jól emlékszem. :C

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#699) xenon2 válasza Nyethuszar (#698) üzenetére


xenon2
senior tag

Ha találsz a 4-re hasonló vásárlási lehetőséget,légyszi szólj!!! :) A 3 19000-be került és ez az alap verzió. 2 héttel később leárazták. :W

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#700) Barthezz2 válasza Nyethuszar (#698) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jah, valami olyan volt. Én meg jól be..tam :DDD

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.