Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#551) Nyethuszar válasza raz0r911 (#550) üzenetére


Nyethuszar
tag

A régi izom kocsik természetesen :C Corvette C2-C3, Challenger, Charger és tsaik. Nincsen egy kimondott kedvenc. A hotrod hangja sajnos nagyon NC lett :( Ja meg a goldos Porsche lenne ha lenne :DD
Na akkor beléptél a fagyók csoportjába, nagyon helyes ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#552) raz0r911 válasza Nyethuszar (#551) üzenetére


raz0r911
tag

De elvileg azt is megveheti mindenki. Nem azt hangoztatták, hogy itt mindenki megkap mindent ?

(#553) Nyethuszar válasza raz0r911 (#552) üzenetére


Nyethuszar
tag

Megveheted persze, azzal a marha drága golddal együtt..
Anélkül sehogy tudtommal.. :(
Az az egyetlen ami érdekelne a goldosdiból. Ugye Mike ? :DDD

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#554) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Így van, nekem is tetszik az a Porsche és élvezem is :P

raz0r911: Igazából a krúzolás az, ami ebben a játékban jó ha a versenyeket már unod, csak kell hozzá találni 1-2 társat. :)

Fagyás ha jelentkezik újra, akkor tudok egy módszert, nekem ezzel minden fagyást és kidobálást sikerült orvosolni. Elindítod a játékot, utána belépsz feladatkezelőbe, részletek fül, ott a crew 2 exe-én jobb gomb, és prioritást magasra kell állítani. Ugyanezt el kell játszani a Crew_2_BE exe-vel is, és kész. Nekem ez a módszer bevált. Azóta nem dobál ki, és nem is fagy be a játék.

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#555) raz0r911 válasza Mike Farrel (#554) üzenetére


raz0r911
tag

Ha ez vigasztal versenyekre nem valami jó a Porsche mert nem valami gyors.

(#556) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Egy kis vasárnap esti levezetés Nyethuszar kollégával. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#557) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Játszik valaki ps4-en?
Keresnék játékostársakat esténkénti jétákra.

PSN: jpeetr

(#558) nincsnév007


nincsnév007
őstag

az miért van hogy valakivel autózunk a városban és egyszer az egyik pillanatban eltűnik. át dobja egy másik szerverre?

(#559) WhiteHawk24 válasza nincsnév007 (#558) üzenetére


WhiteHawk24
tag

Köszönöm! :DD
Bejött amit gondoltam, és nem tanultak az egy hibáiból!

Kérdésedre válaszolva ez egy feature! :D
(Az Crew 1 is ilyen volt, szokd meg... Vagy a routeren kell a portokat engedélyezni mindkettőtöknél.)

(#560) orc88 válasza nincsnév007 (#558) üzenetére


orc88
őstag

Ugye milyen érdekes? :) Igen, manapság már így működik egy mmo-nak csúfolt game. 8 playert is nehezen tart meg egy sessionben. :C

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#561) nincsnév007


nincsnév007
őstag

az 1-el nem játszottam, de köszi :D akkor most már tudom hogy ez egy feature :DDD
bár szerintem van akkora térkép hogy min 50-60 ha nem több embert felengedne egy szerverre

[ Szerkesztve ]

(#562) raz0r911 válasza nincsnév007 (#561) üzenetére


raz0r911
tag

Vagy inkább 200-250 et. Én szinte sose találkozok playerekkel, 70 óra alatt kb 10x futottam össze valakivel. Az 1 ben legalább néha jött szembe valaki, de itt semmi. Ez nagyon zavar a játékban.

(#563) raz0r911


raz0r911
tag

Olvastátok a patch notes-t? Mostantól több icon point kell a szintlépéshez. Szóval az járt jól aki nagyon megnyomta az első hónapot. Pozitívum, hogy mostantól a hard mode nagyobb eséllyel dob epic lootot.

(#564) Joccc07 válasza raz0r911 (#563) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja jó nagy szívás. Eventek is majd csak 3 hónap múlva jönnek.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#565) nincsnév007 válasza raz0r911 (#562) üzenetére


nincsnév007
őstag

igen az is jó lenne.de ha elmegyek ahol van a házunk akkor ugye dob össze játékosokkal de ha pl autót váltok akkor már megint full üres a szerver

(#566) nap


nap
addikt

Az a vicces, hogy mióta megjelent a 2, egy csomó újonc van az elsőben.
Valahogy nagyon elszámolták a 2 árazását, különben már én is ott tolnám. Ez is az egyik oka a kevés játékosnak, szerintem.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#567) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Na már jött is a csoda patch.. De 1percbe sem tellett letöltenie.. :Y Maintance van
Kíváncsi vagyok, azt javítják-e,hogy G27-es kormánnyal gyakorlatilag tolni se lehet 15+percet, mert kivág a csalásvédelmi ökörség a Logitech Profiler programja miatt... Billentyűzettel meg semmi baj napokig.. NC :(((
A legjobb lépésük egy "removed that function" lenne.. Nemde DJ ? :C
Ja meg,hogy lerakod tálcára,mire a kormányok FFB-je megijed és eltűnik onantól :(( Lerakod és volt-nincs.. :W
Az 1 ugyan ezt csinálta, csak ott még 1 tálcára rakás visszacsalogatta.. Ebben nagyon félős az FFB.. :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#568) Nyethuszar válasza Nyethuszar (#567) üzenetére


Nyethuszar
tag

Háth azt nem sikerült javítaniuk,hogy ne legyen az egész pálya havas..
De azt igen,hogy 4-8 FPS minusz legyen időnként az eddigiekhez képest..
De legalább a loot-ra amiket írtak az jó.
De a repülővel ha lezuhanok freemódban,ugyan úgy nehezen rak vissza majd kivág a sokadiknál ..
Gratula ubifos :W :R

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#569) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Nincs is jobb, mint amikor a kb 4perces túra autós verseny alatt, 2x köszönt be a tél.. :C :Y

Az fps meg husss leesik..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#570) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Ha valaki PS4-re gondolkodik a játék megvételén, akkor ps store-ban már le van értékelve 😊:)

(#571) xenon2


xenon2
senior tag


Ez eddig is benne volt a játékban? Most találtam a garázsban. Arra sem emlékszem,hogy megvettem volna. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#572) CJ4567 válasza xenon2 (#571) üzenetére


CJ4567
veterán

Season passos vagy?

No Sana No Life

(#573) Nyethuszar válasza xenon2 (#571) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ha Goldos verziót vettél a Crew2-ből, vagyis van SeasonPass-od, akkor kaptál 2 kocsit 2napja :) Ezt a Ferrari FXX akármit meg egy KTM-et.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#574) nincsnév007 válasza Nyethuszar (#573) üzenetére


nincsnév007
őstag

és aki a deluxot vette az is kap kocsit?

(#575) Joccc07 válasza nincsnév007 (#574) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem, csak a season pass tulajok kapják meg 7 nappal előbb és ingyen. Míg a mezei playerek (standard és deluxe) majd csak a megjelenés után 7 nappal és fizetni kell érte.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#576) Nyethuszar válasza nincsnév007 (#574) üzenetére


Nyethuszar
tag

A Ferrari nagyon megy :DDD , amikor Mikeval meg DJ vel krúzoltunk, akkor a Ferrari jól ment. Míg a KTM... háth az inkább afféle élményautó, semmint gyors. :U

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#577) CJ4567 válasza Nyethuszar (#576) üzenetére


CJ4567
veterán

A KTM jelenleg a Huracán szintjét tudja hozni, ami éppen a csúcs street autó.

The Crew 2 - LV280 KTM X-Bow Street Race Car Test (July Season Pass Car Drop)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#578) Nyethuszar válasza CJ4567 (#577) üzenetére


Nyethuszar
tag

Az lehet, Mike nem tuningolta :DDD :N
Felpiszkálva elképzelhető ,hogy gyors :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#579) CJ4567 válasza Nyethuszar (#578) üzenetére


CJ4567
veterán

A Ferrari is elég jó. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#580) xenon2 válasza CJ4567 (#572) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,megvan a Season pass. Köszi az infót. A KTM-mel még nem találkoztam. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#581) raz0r911


raz0r911
tag

Véleményem szerint még most is a Saleen a leggyorsabb tourig autó, legjobban irányítható pedig az Aston Martin Vulcan. Bár az is Ferrari is elég jó, nekem inkább csak a kinézete miatt tetszik. A KTM szerintem nagyon fun, és a trükkösebb pályákon elég hatékony. Szerintem a leggyorsabb streetek között van. Majd valaki írja már meg, hogy mennyibe kerülnek.

(#582) Dzsuri89 válasza CJ4567 (#577) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Már nem bánom egyáltalán, hogy a GOLD-ot vettem. Jöjjön csak szépen sok sok autó ingyen. :DDD

(#583) nincsnév007


nincsnév007
őstag

de nem úgy volt hogy a standard verzió is megkap mindent ingyen csak később?:(

(#584) Joccc07 válasza nincsnév007 (#583) üzenetére


Joccc07
addikt

Ingyen lesz. Mármint nem kell Jmf-fel fizetned érte. Csak ingame cashhel.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#585) nincsnév007 válasza Joccc07 (#584) üzenetére


nincsnév007
őstag

jaaah na az jó. köszi :R . mert én azt hittem hogy majd valós pénzel kell fizetni

(#586) raz0r911


raz0r911
tag

576 nál konzolra most 15k a játék.

(#587) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Csinálgatom a képeket a followerekért, és van egy olyan, hogy slipstreamelni kell Key West hídon touring carral valaki mögött. Tegnap próbáltam hogy oda-vissza mentem a hidakon arrafelé, de sajnos senki nem jött arra a lobbyból.
Tudtok olyan versenyt amiben touring carral arrafelé küldenek? Vagy ha nincs ilyen (én eddig nem találtam), friend listára felvéve meg lehet valahogy oldani hogy összekerüljünk egy játékba a kép miatt?

(#588) Szoszo94 válasza DjDanee87 (#587) üzenetére


Szoszo94
őstag

Bárkit akit felveszel barátok közé és épp játékban van, a Roadster menüben meg tudod invitálni egy csapatba magaddal. Így egy szerverre kerültök, látjátok egymást és meg tudod csinálni a képet is akár. :)
Szoszo94 az Uplay ID-m, szívesen segítek ha egyszerre leszünk online valamikor :K

Ma délután pl biztosan leszek.

Egyébként a Crew1 awards rendszeréhez hasonló nem lesz itt is, nem tudtok róla? Mi rendgeteg időt beletoltunk haverokkal abba, hogy csináljuk a landmarkok látogatását, vagy hogy négyen menjünk el A-ból B-be és hasonlók, na ez nagyon hiányzik nekünk a kettőből.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#589) DjDanee87 válasza Szoszo94 (#588) üzenetére


DjDanee87
addikt

Küldtem friend requestet, nekem is ugyanaz a nevem Uplayen, mint itt. Közben végignéztem milyen képeket kell csinálni, és van még 1 amihez segítségre lenne majd szükség. Átugrani egy Ferrarit monster truckkal.

(#590) Vadasz1


Vadasz1
tag

Sziasztok megvettem a játékot csak a tesóm játszott vele.én meg most akartam elkezdeni .és a kérdésem hogy elölröl tudom-e kezdeni vagy nem

(#591) raz0r911


raz0r911
tag

Nem tudod elölről kezdeni, de felesleges is lenne. Ígyis úgyis ugyanazokat a versenyeket csinálnád meg. Minden versenyt sokszor meg fogsz csinálni, mert kell a tuninghoz meg a pénzhez. Ha meg már elég jók az autók akkor ott van a hard mode. Inkább örülj, hogy az öcséd tuningolta neked a kocsikat. Így kevesebbet kell majd grindelned. Egyébként mennyi icon levelig ment el?

(#592) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Nemrég vettem csak meg a játékot, és most kezdek elérni csak a maximum autófejlesztésre 1-2 kategóriában. Csak nekem tűnik iszonyat lassúnak a dolog?
Minden versenyt végigtoltam normalon, de minden kategóriából külön kell még menni legalább 30-40et, csak hogy meglegyen a hardhoz a követelmény. Onnan már minőségben jobb loot esik viszont közeledve az adott kategória maximumához egyre gyakrabban ad kisebb szintű itemet. Az elején még működik, hogy nem dob kisebbet, de a vége pont emiatt még lassabbnak tűnik, ráadásul elérni a hard mód szintjéhez sem kis idő.

Az ajánlott szintek is elég furcsák, bár az lényegtelen igazából. touring car, rallycross és még pár discipline hard módját meg lehet verni akár 50 szinttel az ajánlott alatt is (versenyfüggő), de pl Drag Racenél még az ajánlott szinttel is épphogy századokon múlik perfect mindennel.

Most ICON92-93 körül járok 1nap és 16 óra játékidővel de még semmi sincs maxon. Egy-két kategória mondjuk elég közel van már.

(#593) Szoszo94 válasza DjDanee87 (#592) üzenetére


Szoszo94
őstag

A lehető legnagyobb szintű járműveket kell megvenni minden sorozathoz, így egyből magasabb pontszámú alkatrészek dobásával kezd a játék. Ezen kívül az icon pontokkal én felhúztam még azt, hogy minél jobb minőségű alkatrészt dobjon (Lucky perk talán, fejből nem tudom).
Aztán farmolni kell, van minden sorozatban 1-1 verseny ami egységnyi idő alatt a legtöbb dolgot adja, azt érdemes pörgetni.

Sajnos gyorsan rá lehet erre unni, viszont ha egy jármű kész, onnantól már a többit is gyorsan ki lehet maxolni - egyszerűen azzal a maxos járművel kell menni és így már nagy szintű (akár max) alkatrészeket fog dobni.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#594) DjDanee87 válasza Szoszo94 (#593) üzenetére


DjDanee87
addikt

Igen razor is megírta ezt a tippet, de 40 óra játék után egyedül egy discipline volt ahol tudtam nagyobb autót venni: A Regera valami 15 szintet adott, ahhoz képest amim volt.
A baj az egésszel az, hogy tényleg van 1-2 kategória ahol hatalmas eltérés van az ingyenes season pass jármű és a megvásárolható legjobb közt. A lejátszott soksok verseny arra volt jó, hogy oda elérjék vele ahol már 1 óra után lehettem volna ha vettem volna akkor jobb autót. De nem foglalkoztam vele akkor, csak játszottam sorra a versenyeket. Kicsit szar érzés így utána rájönni, hogy ha úgy toltam volna le a versenyeket már több kategória majdnem maxos lenne mostanra. Így meg kezdem megunni ezt a pár versenyt és még sehol sem vagyok a "végétől" - szerintem elég rossz design a fejlesztők részéről.

[ Szerkesztve ]

(#595) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Sziasztok Crew 1 után most szereztem be nem rég a Crew 2 is :) .Lehetne megint nagy Cruzokat szervezni :)
Aki akar vegyen fel Evoka1988 (pc)

(#596) nap válasza SAABPEPE (#595) üzenetére


nap
addikt

Még nem ment le annyira az ára, hogy nagy krúzokat lehessen szervezni... A megjelenés óta még nem volt 200 hozzászólás se, ami azért az első rész esetén egy jobb délután összejött...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#597) Barthezz2 válasza nap (#596) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Kb 2 hete nem ültem le elé. Időm se nagyon volt, meg kedvem se 40 fokban..

Everybody lies.

(#598) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!
Megvettük PS4-re haverral mi is. Lenne 1-2 kérdésem.. :)
1: Van itt még valaki PS4-re? :)

A nem kívánatos alkatrészeket be lehet törni. Ennek van valami értelme? Ad valami nyersanyagot érte, amit fel lehet használni? Vagy csak szimplán "eltűnik" a listából.

A Season pass igazából csak korábbi hozzáférést ad az autókhoz ugye? Azon a hármon kívül mindent megkap az alapverziós is?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#599) Szoszo94 válasza marilllyo (#598) üzenetére


Szoszo94
őstag

2.
Eltűnik, így lesz újra slot az új alkatrészeknek (ugye véges számú alkatrészt tudsz tárolni, így nyugodtan zúzd amik már nem kellenek).

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#600) Highground


Highground
aktív tag

Üdv srácok!

Egy nagyon egyszerű kérdésem lenne. Sosem játszottam még sem Forza, sem pedig a The Crew játékokkal. Annak idején viszont nagyon élveztem a TDU 2-ben a "cruisolgatást". Melyik játékot ajánlanátok jobban ha csak az a szempont, hogy "élményvezessen" az ember? Simán csak cruisolgatni fel-alá. Van egy G27-es kormányom, de sosem voltam az a nagy versenyzős típus. Néha-néha persze megyek "gyors köröket" vagy versenyt, de legtöbbet csak nyugiban autózgatok. Meg van a Project Cars 1-2 de az örök nagy kedvenc a TDU 2 marad. A PC amúgyis inkább verseny szim mint cruisolgatós játék sajna :/ Pedig a grafikája az eszméletlen jó. (Csak belső/cockpit nézetből játszom) Szóval melyik lenne erre a célra megfelelőbb? Köszönöm a segítséget előre is! :C
(A kérdést mindkét topikban felteszem, bocsánat ha valakit zavarna)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.