Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Nyethuszar válasza Simi37 (#447) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nekem R9 280x van a gépben és ugyan úgy kivág mint ahogy Téged.. De persze CSAKIS freeroamban/skillben. Tegnap egész este vagy 4 órát toltam versenyeket minden gond nélkül. De 1x akartam skillezni a kocsit és paff szinte azonnal kivágott.. Mindent Win10 alatt. Szóval nem az OS a gond. Neked 7 alatt Nekem 10 alatt produkálja.. Szerintem ez valami AMD vga/vga driver bug lesz... :((( :((

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#452) Gaz 78 válasza Nyethuszar (#450) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Hali! Én megjelenés előtt rendeltem meg a játék dobozos verzióját,és mikor átvettem a játékot,a doboz mellé kaptam egy ajándék kupont és egy kulcstartót is. A lényeg az,hogy az a kupon tartalmazott egy Motor Pack kódot,és ezt a kódot aktiválva hozzáfértem a mocihoz és a Mercihez is a HOME-ban.

(#453) Nyethuszar válasza Gaz 78 (#452) üzenetére


Nyethuszar
tag

Én is akkor rendeltem meg,szintúgy dobozosat.
Kulcstartó az okés megvan, de semmiféle kupon nem volt a dobozban :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#454) Gaz 78 válasza Nyethuszar (#453) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nem a dobozban volt a kupon,hanem a játék mellé kaptam,pontosabban a blokkal együtt.
Digitális Tartalom van ráírva. Be kellett lépnem a www.thecrewgame.com oldalára az uplay loginommal,majd ott beváltani a Digitális Tartalom kódomat.Ekkor jött az értesítés emailben,és mellékeltek az üzenetben egy uplay kódot,amivel aktíválhattam a Motor Packot

[ Szerkesztve ]

(#455) Nyethuszar válasza Gaz 78 (#454) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nagyon szépen köszönöm Neked, azon a fecnin nem kerestem volna soha.. Még jó,hogy nem lett kidobva,hanem a dobozba belegyűrtem :D
Hálám kutya formában üldözzön :DD
(már csak az kellene,hogy ne lépegessen akárcsak Simi37-nek ki freeroam és skillekkor az asztalra :((( :F ) Bezzeg versenyekkor jó... NC ubi :o

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#456) Gaz 78 válasza Nyethuszar (#455) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szívesen segítettem,és örülök,hogy neked is megvan az a papír,így te is hozzáférhetsz azokhoz a gépekhez :)
( Nálam win10 alatt nem dobál ki a játék. ....szerencsére .) )

[ Szerkesztve ]

(#457) Nyethuszar válasza Gaz 78 (#456) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ez is W10. AMD vagy NVIDIA kártyád van.. ?
Mert nagyon úgy tűnik ez a piros gyártó cuccait érinti. Nekem R9 280, Simi37-nek R9 Nano-val alkotja a hibát.. :(( :(

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#458) xenon2


xenon2
senior tag

Tényleg csak amd gond lehet,mert én nvidia kártyával win10 alatt még egyszer sem tapasztaltam. A the crew első része a pvp indításnál a mai napig kidobál.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#459) Simi37 válasza Gaz 78 (#454) üzenetére


Simi37
őstag

Húú hallod életmentő vagy. Én már írtam a ubinak, hogy szar a kód live chat support sem tudta megoldani. Azt tanácsolták, hogy boltnak szóljak, hogy rossz így tettem. Hát most magyarázkodhatok, hogy bocs mégis jó csak a support egy szar volt...

De nekem csak egy kód volt a dlchez. Ötletem sem volt, hol lehetne beváltani arra végképp nem gondoltam, hogy a more fül alatt lesz. Nem is értem uplayből miért nem veszi be... -.-

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#460) Gaz 78 válasza Nyethuszar (#457) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nvidia kártyám van,stabilan fut a játék.

(#459) Simi37: :)

[ Szerkesztve ]

(#461) Nyethuszar válasza Simi37 (#459) üzenetére


Nyethuszar
tag

Simi37 használsz MSI Afterburner és/vagy RivaTuner programot a gépen amikor kivagdos szó nélkül asztalra a Crew2 ? Nekem mindig fut mindkettő a háttérben. De kikapcsoltam és láss csodás több mint 1 órája mászkálok és skillezek freeroamban... (eddig max 5perc után kivágott.. ) Van valami nyomorult BattleEye program amit futtat a Crew2. Elvileg valami csalásvédelmi cucc akarna lenni.. De inkább szivatja a jónépet összevissza.. :o :((
Ha meg nem dob ki még pár órán át, akkor ez volt a ludas.. :W
(a vicc,hogy semmilyen más game nem szórakoztat ilyesmivel.. dio3,bf1,ets2,witcher3..stb ) :U

Redneck: a korai zárt béta konkrétan el sem indult ha futottak a progik. Aztán az utolsó 2 már igen..
Nekem amióta ezek léteznek,azóta használom monitorozásra és soha nem zavartak be semminél.. Ja de... ennél :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#462) Redneck válasza Nyethuszar (#461) üzenetére


Redneck
veterán

Ugyan nekem nV kártyám van és még nem vettem meg, de elképzelhető hogy az MSI AB OSD része kavar be. :U Nekem is volt már ilyen más címnél. Egyébként zárt alfánál, bétánál és nyílt bétánál nekem nem volt az AB-vel gondom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#463) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Van egy gtx1080-as vga-m amihez kaptam egy crew2 kódot. Elvileg a gforce experience-ben lehet aktiválni. Tud erről valaki, hogy pontosan hol? Én nem találom ezért érdeklődöm.

(#464) Simi37 válasza Nyethuszar (#461) üzenetére


Simi37
őstag

Mondok cifrábbat. Win7 alatt nem számít, hogy fut-e AB + rivatuner kidob. Win10en nem számít, hogy fut-e AB + rivatuner, mert nem dob ki. Kicsit kényelmetlen csak azért átbootolni win10re, hogy játsszak de ez van.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#465) -=Szabi=- válasza Anulu79 (#463) üzenetére


-=Szabi=-
tag

Hello!

Jobbra fent ahol a nickneved van, oda rejtették a beváltás gombot. :)

(#466) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Na ma megérkezett hozzám is a Crew 2, ma-holnap bele is vetem magam :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#467) Nyethuszar válasza Simi37 (#464) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ez valóban cifra.. Nekem nagyon úgy tűnik megoldotta,hogy nem futtatom az AB és Riva progikat és nincs kidobálás. Nálad lehet valami más is fut Win7 alatt akkor ami okozza.
De a lényeg,hogy kis kényelmetlenség árán ugyan, de tudod tolni Te is :)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#468) Joccc07 válasza Nyethuszar (#467) üzenetére


Joccc07
addikt

3 napig semmi kidobálás ma fél óra alatt 3x. :DDD

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#469) Nyethuszar válasza Joccc07 (#468) üzenetére


Nyethuszar
tag

:C Szép eredmény :) Nekem ma kb 5órája stabil. Pedig freeroamban skillezgetek kocsikat.
Ja azt nem tudjátok,hogy a "top100" liveryket látja más is a kocsin? Vagy csak Én látom rajta, míg mások egy festetlen kocsit látnak alattam.. :U FH3-ban pl szépen látszik a másik kocsi "custom" festése. Mert ha nem látszik akkor nincsen semmi értelme rávenni azokat.. :( (tdu2-ben is meglehetett oldani anno :DDD )

Joccc07 : Ezt könnyen kideríthetjük. Találkozzunk fennt valahol és megnézzük :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#470) Joccc07 válasza Nyethuszar (#469) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez egy jó kérdés. Nem találkoztam még olyannal akinek lett volna. Vagy csak nem látszott

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#471) Anulu79 válasza -=Szabi=- (#465) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi meg is lett! Már fent is van a gépen. Van amúgy a játékben osztott képernyős mód?

(#472) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Na jó, én csak behaluztam, hogy az Alphában/Bétában volt Alfa Romeo Giulia QV? :F
Vagy jól emlékszem, csak kikerült? Emlékszem rá, még teszt vezetést is nyomtam vele.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#473) CJ4567 válasza SyMbioTe (#472) üzenetére


CJ4567
veterán

Alpháról nem beszélhetünk.

No Sana No Life

(#474) SyMbioTe válasza CJ4567 (#473) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Uff, tényleg, a titoktartás utólag is érvényes :/

És open bétában? Asszem volt az is.

Bocsesz :B

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#475) CJ4567 válasza SyMbioTe (#474) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem emlékszem, hogy lett volna benne Giulia QV, autólista videókban sincs benne.

No Sana No Life

(#476) nincsnév007


nincsnév007
őstag

na én is megrendeltem :C

(#477) -=Szabi=- válasza SyMbioTe (#472) üzenetére


-=Szabi=-
tag

majd dlc-be visszakapjuk
http://www.igcd.net/game.php?id=1000012694 :)

[ Szerkesztve ]

(#478) Nyethuszar válasza raz0r911 (#449) üzenetére


Nyethuszar
tag

Itt van Razor az általad emlegetett 2 másodperces világcsúcs tartó csaló meg a haverjai..
De azért szerecse :F ,hogy nincs 1 hetes sem a játék kb és máris szétcsalták...
Dacára,hogy van benne valami csalásvédelmi cucc.. "battleeye" vagy mi a neve... :(( (annyit is ér ezek szerint)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#479) Anulu79 válasza Nyethuszar (#478) üzenetére


Anulu79
addikt

Minden online játékot szétcsesznek a csalók szerintem. Bár én nem értem, hogy mi ebben a jó. Hisz ez is csak egy játék amit nem kell komolyan venni.

(#480) Nyethuszar válasza Anulu79 (#479) üzenetére


Nyethuszar
tag

Én sem találkoztam még olyan online multis játékkal amibe ne hemzsegnének.. Hogy mi a jó benne? Passz jó kérdés :U A crew1-ben a Summitokban is hemzsegtek a szuper eredmények..
Még a gagyinak ható Farmeramaban is vannak anno tapasztaltam :DDD GTA5 Online-ban meg van achievment és tatoo amit nem lehet megszerezni soha ezek miatt..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#481) SyMbioTe válasza -=Szabi=- (#477) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Köszi, akkor csak nem vagyok annyira hülye. :))

(#479) Anulu79
Na ezt próbáld meg egy csalónak elmagyarázni ;)
Csalással is tulajdonképpen saját magát veri át, mert amúgy nem lenne képes semmire játékban, így meg most azt hiszi biztosan, hogy ő menő fiú.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#482) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Jó pár órám benne van a játékban már Xbox One X-en 4K felbontásban, de sajnos van még mit javítaniuk a fejlesztőknek.
Néhol laggol a játék, van olyan eset is mikor a hang is akadozik. Másnál is előfordult ilyen vagy az én gépem hulladék? 😃

Egyébként még ilyet játéknál nem éreztem, legtöbb esetben ha egy játék megával ragad, azt legelső perctől kezdve teszi. A Crew 2-t mind a két Beta-ban nyomtam, de még akkor se győzött meg, aztán egy hirtelen gondolat vezérelt, hogy valami van benne, vegyem meg!!!!! és így több, mint 8 óra játék után mondhatom fain. Nehezebben lehet megunni a járművek sokasága miatt. Egy jó kis Forza Horizon féle irányítást azért el tudnék viselni. 😃

(#483) -=Szabi=- válasza Dzsuri89 (#482) üzenetére


-=Szabi=-
tag

Horza 3 sajnos gyorsan megunható volt, a 4 még messze van.. de hogy a Horza 4 megjelenés után mivel tudnak majd meggyőzni, hogy a TC2-vel játsszak, azt elképzelni se tudom :D

(#484) Simi37


Simi37
őstag

Csak hangosan gondolkodom. Nem kéne itt is egy játékoslista mint ahogy az első Crew topikba volt? Sajnos egyik ismerősöm se vette meg és azért jó volna nem csak egyedül tolni. :B Azért feltételezem nem Én vagyok az egyetlen aki így járt.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#485) Anulu79 válasza -=Szabi=- (#483) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi volt a 3-al, hogy gyorsan megunhat? Én gondolkodom a megvételén.

(#486) Nyethuszar válasza Simi37 (#484) üzenetére


Nyethuszar
tag

Én megvettem ám.. :DDD Vagy el tetszett feledni az úrnak ?:)
Razort meg Xenont szoktam fenn látni a barátlistámon onlány.

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#487) -=Szabi=- válasza Anulu79 (#485) üzenetére


-=Szabi=-
tag

zseniális játék, rengeteg autó, aránylag sok tuning, de a térkép kicsi és gyorsan megszokható, azután meg már monoton újra és újra ugyanott menni, a havas dlc is jó móka volt, de az meg aztán végképp picurka, de a Hot Wheels dlc nagyon csúnya lépés volt.... főleg hogy előre kifizetették..
a TC térképet is meguntam már egyszer a TC-ben, de most kapott egy nagyobb ráncfelvarrást, plusz a sokféle jármű típus miatt, lehet cserélgetni a kategóriákat, így most elleszek vele egy darabig, aztán jön a Horza 4, aminek kb. akkora térképe lesz mint a Horza 3-nak volt, így valószínűleg néhány hónap múlva az is megunható lesz majd.. akkor majd vissza lehet térni a TC2-höz, addigra hátha lesz új tartalom :D

(#488) Simi37 válasza Nyethuszar (#486) üzenetére


Simi37
őstag

Jól van na :D Én most arra gondoltam, hogy konkrétan haveri körből senki nem vette meg. :P

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#489) Nyethuszar válasza Simi37 (#488) üzenetére


Nyethuszar
tag

Megbocsájtok :C Abból egyébként Nekem sem... :(
milyen néven futol fennt ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#490) Simi37 válasza Nyethuszar (#489) üzenetére


Simi37
őstag

Aláírásban itt van, de kikerestelek a hozzászólásaid egyikéből :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#491) barcabome


barcabome
aktív tag

Üdv!
Akinek van kedve és ps4-en játszik vegyen fel.
Versenyek és krúzolás is mehet. :)

Psn id-m: bomeHUN90

(#492) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Na haverokkal nekiláttunk mi is. Az egy után ami fura/nem tetszik, azok a skillek megoldása, illetve a sztori keszekuszasága - ezekben az egy jobb volt. Viszont cserébe rengeteg a lehetőség versenyzésekre :)

Egyébként sok bug van még, kettőnknél az AI forgalom szokott földbe állni és féloldalasan csúszni az utakon, másik haverom pedig hiába állít favorit kocsit, visszarakja neki mindig az Audira, illetve a keymapping is bugos neki, nincs esc-je és a default beállításokkal sem jön helyre :DDD Kíváncsi vagyok mikor fog jönni az első patch :)

Ha valaki az 1-ben átállította Sportra vagy a másikra [fejből nem tudom már a nevüket, kis sárga és piros kormány jelezte] az irányítást, fura lehet neki a 2 mozgása. Az autóknál viszont be lehet állítani "kasztokként", hogy mekkora legyen a beleszólása az ABS-nek, ESP-nek, TC-nek, stb. Így már normálisabban reagálnak a kocsik, nem csak úgy aszfaltra tapasztva folynak. :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#493) nincsnév007 válasza barcabome (#491) üzenetére


nincsnév007
őstag

szia, küldtem barátfelkérést:)

(#494) Simi37


Simi37
őstag

Miami ahogy még nem láttad :DDD

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#495) regener válasza Simi37 (#494) üzenetére


regener
veterán

Tengeralattjáró?

(#496) Nyethuszar válasza regener (#495) üzenetére


Nyethuszar
tag

Pályaalatt járó :D

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#497) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

A tuning hogy működik egész pontosan a játékban?
Amit egyszer megnyerek, azt egy autóra fel tudom tenni, és slussz, ennyi? Megvenni nem lehet msáik autóhoz? (ugyanazt az alaktrészt)
Mert így elég lassan lehet tuningolni akár egyetlen autót is, ha nem lehet venni alkatrészt és csak azt tudod felrakni megnyertél, ill éppen nincs fent egyik autón sem.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#498) Gaz 78 válasza SyMbioTe (#497) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

A tuning cuccokat kategórián belül mozgathatod egyik autóról a másikra.Venni nem tudsz csak nyerni,ill. találni szabad kóborlásban.Az autóknak van egy alap pontszáma,és egy max pontszáma.Csak az alap pontszám és a max pontszám közé eső pontszámú tuning alkatrészeket lehet rászerelni az adott autóra.
Elő fog fordulni veled is az,hogy pl. versenyzel egy 200-as pontszámú autóval amit félig feltuningolsz teszem azt 220-as pontszámú cuccokkal,aztán az összegyűlt kreditből veszel egy jobb autót,aminek az alap pontszáma 230-as.Ez esetben az újonnan vásárolt 230-as pontszámú autóval alap állapotában kell majd versenyezned,mert a régi autódról a 220-as tuningot nem tudod rátenni,mert alacsonyabb a pontszáma mint az új autó alap pontszáma. Csak azokat az alkatrészeket tudod mozgatni két azonos kategóriájú autó között amelyek nincsenek felszerelve,azaz bepipálva.A többit igen.Ha csak egy darab tuning alkatrészed van,akkor vissza szereled az alap semleges színű alkatrészt a kocsira,így a tuning alkatrész nem lesz bepipálva az adott autón,azaz felszabadul,így a másik autód tuning listájában meg fog jelenni az a tuning alkatrész,és fel fogod tudni rá szerelni,de csak akkor ha a tuning alkatrész pontszáma magasabb mint az autó alap pontszáma.
Vannak sima tuning elemek melyek zöld színűek,aztán vannak az extra tulajdonsággal rendelkező kék - rare tuning elemek,ill. epic lila tuning elemek. A kék tuning elemnek 1,a lila tuningnak 2 +tulajdonsága van.
A PILOT-ban a megnyert skillpontokat osszad ki ízlés szerint az ICON points-ban.A Timeline-ban bizonyos ICON szintek elérésekor +tuningot nyithatsz ajándék dobozból.

[ Szerkesztve ]

(#499) SyMbioTe válasza Gaz 78 (#498) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Oh, értem, köszönöm szépen a részletes leírást :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#500) nincsnév007 válasza Gaz 78 (#498) üzenetére


nincsnév007
őstag

És a járműveket el lehet adni valahogy?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.