Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) Nyethuszar válasza nincsnév007 (#500) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nem, az 1-ben se lehetett sajnos.
Gyűjteni fogsz kocsikat, akár akarsz akár nem :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#502) nincsnév007 válasza Nyethuszar (#501) üzenetére


nincsnév007
őstag

akkor jó sok autóm lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#503) Gaz 78 válasza SyMbioTe (#499) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szívesen :)

(#504) raz0r911


raz0r911
tag

Én a Hypercar, Tourig és Alpha GP versenyek számát nagyon keveslem. Remélem hamarosan bővítik ezeket a kategóriákat. Főleg a Hypercar 5 versenye ami nagyon kevés szerintem, pont az a kategória amit szívesen tolnék többet. Meg szerintem tök jó lenne kanyargós hegyi utakon Touriggal vagy Alphaval versenyezni.

(#505) Nyethuszar válasza raz0r911 (#504) üzenetére


Nyethuszar
tag

Sok minden jó lenne igen az tény.
Pl az, ha most délután és este működne a uplay friendlistje rendesen.
Nem csak "kapcsolódás" t- írna ki...

Razor ebben a versenyben,valld be,hogy űrhajóval mentél :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#506) Simi37


Simi37
őstag

Megnéztük mi a (306os) Regera végsebessége

Elugrottunk a vasakkal gombászni az erdőbe

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#507) raz0r911 válasza Nyethuszar (#505) üzenetére


raz0r911
tag

Gőzmozdonnyal :D:D

(#508) xenon2 válasza raz0r911 (#507) üzenetére


xenon2
senior tag

Az szép idő. Bajnok vagy. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#509) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Újabb rendkívül kellemes bugot tapasztaltunk tegnap késő este DJfighterrel..
Amint az ember "collect" elni akar bizonyos szint elérés után kapott alkatrészeket a game szépen kivágja egy "disconnect" szöveggel..

De nem egyedi eset, pl itt van ez a youtubos link [link]

A support is tud róla... [link]

Nekem a lvl110 es partnál csinálja a kidobást.. :W Egyenlőre..

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#510) raz0r911 válasza Nyethuszar (#509) üzenetére


raz0r911
tag

Nekem ezt csak a 90 es szintnél csinálta, a 110 eset be tudtam szedni.

(#511) Nyethuszar válasza raz0r911 (#510) üzenetére


Nyethuszar
tag

Úgy tűnik random ez is, mint a kivagdosás asztalra. Pl a replay nézése közben.. (ugye DJfigher? :DDD )
Olvasgassad kicsit a supportos linket, lapozzál benne. :))
Na ott van a finomság :) :C
Jó pár embernek, vagy 5 alkotja ezt a jelenséget. De lehet van az több is.. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#512) raz0r911


raz0r911
tag

Arra kíváncsi vagyok, hogy lesz e még a játékban olyan dolog amire a bucks-okat lehet költeni.MErt azért elég gyorsan jön a pénz, ugye tuningra nem lehet költeni, azt is farmolni kell, ami megint hozza a pénzt. Nekem most van 2 millám, és egyenlőre megvagyok a meglévő járművekkel. (a legdrágábbakat meg már amúgy is megvettem)

(#513) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Hogyan, hol lehet átállítani a repülő irányítását hogy kocsira ne változzon az irányítás?

[ Szerkesztve ]

(#514) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Na már oda jutottunk,hogy nem csak akkor lép ki asztalra a játék ha repülővel nekicsapódunk valaminek/lezuhanunk, hanem free módban a kocsival ütközik az ember neki valaminek/valakinek akkor is.. :F :((
De volt,hogy csak mentünk volna versenyre, megjelenik az ember a futamnál és paff welcome to desktop, ( szó nélkül asztalra visszadob) avagy fotómódban videót vissza akarja nézni és akkor, vagy Neki már a menüben belépéskor.. Hibakód természetesen meg semmi üzenet az nincsen...
De van amikor meg 6-8 órán át semmi gond.. Máskor meg 5p-et nem bír ki.. :(
Perpill ott tartunk DJ-vel,hogy a game megvételét is bánjuk... :W
Ez így ebben a formában egy foshalmaz..

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#515) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Sziasztok!

Valaki találkozott olyannal, hogy rögtön az első versenynél befagy a játék, és csak gép újraindítással lehet kilépni?

Kicsit pipa vagyok, hogy megvettem a játékot, és az első versenyen beakad a kép és ennyi. Hatszor próbáltam elindítani és hatszor csinálta ezt. Ráadasul én hülye Gold Editiont vettem, mert engedtem a kísértésnek, de nem kellett volna... :W :W :W :W

A Gép I5-4570+8GB ram+1070 gaming X annyi, hogy winyón van a cucc, mert ssd csak jövőhéten kerül be.

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#516) orc88 válasza Mike Farrel (#515) üzenetére


orc88
őstag

uPlayen belül Verify files? Nekem is ez volt bétában.

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#517) Mike Farrel válasza orc88 (#516) üzenetére


Mike Farrel
tag

Megpróbálom bár most olvasgattam és azt mondják az Xbox kontroller bezavarhat, én is azzal szeretnék játszani, illetve az első street versenynél fagy ki nekem is, mint másoknál, de írták, hogy ha offroaddal kezdtek pl, akkor ott nem volt fagyás.

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#518) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Na most, hogy lehúztam a kontrollert és billentyűzettel mentem, így simán megcsináltam a versenyt, meg utána még egyet, így csak freeroamban fagyott ki a cucc.

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#519) xenon2


xenon2
senior tag

Alfa kidobott ,a beta már nem és a megjelenés óta nem tapasztaltam egy hibát sem. Nekem az első rész csinálja ezt a mai napig.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#520) raz0r911


raz0r911
tag

Az aerial view fotókat, hogy kell megcsinálni? Én hiába megyek repülővel nem adja be sajnos.

(#521) Simi37 válasza raz0r911 (#520) üzenetére


Simi37
őstag

Nagyon magasra kell menni. Versenypályánál majdnem az egésznek látszódnia a kell.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#522) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Na most kontrollert visszarakva is tudtam játszani 2,5 órát egyhuzamban, annyit csináltam, hogy borderlessbe raktam a játékot, meg a battle eye-t rendszergazdaként futtatom. Mondjuk elég régi a win, meg sok sz*r is van rajta, így majd meglátjuk jövőhéten ha felrakom friss winre, amin még nem semmi mit fog mutatni.

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#523) Nyethuszar válasza Mike Farrel (#517) üzenetére


Nyethuszar
tag

Mike, ez a game sajnos olyan,hogy mindenért kifagy. (bolygók állása stb :)) ) A tipikus ha van sapka azért ha nincs akkor meg azért eset. A uplay support a szokásos dogmákat kántálja (frissits vga drivert stb) ,lövésük sincsen. A fejlesztők meg lapítanak,vagy lexarják az egészet.. Majd kiderül mi jön a patchben ősszel elvileg.
Ha visszaolvasgatod itt amiket írtam, vagy már láttad akkor tudod,hogy többek között Nekem is milyen "tüneteket" produkál ez a vergődő "beteg" :(((
Itt G27-el csinálja a fesztivált, de anélkül is. Neked meg DJ-nek x360nal. Nekünk AMD Neked Nvidia alatt.
Egyébként 100%-ra vesszük,hogy az a nyomorult BattleEye kavarja azt a bizonyosat..
A legjobb lenne,ha ugy ahogy van kivennék belőle, mert semmit sem ér..
Nekem W10 alatt csinálja ezeket. DJnek W7 alatt azonnali fagyás.. De van,hogy a 10-e alatt is kivagdossa random.. Ja és Nekem új az oprendszer..
Ja és még nem akartad az Icon szint partjait begyűjteni .. Elárulom ott is bizonyosoknál kivág majd :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#524) Mike Farrel válasza Nyethuszar (#523) üzenetére


Mike Farrel
tag

Örülök neki nagyon, amúgy most, hogy a Battle Eye exéjét rendszergazdaként futtatom, este ment 2,5 órát egyhuzamban, utána még 11-kor leültem picit játszani, hajnali 1-ig hibamentesen ment az egész és kontrollerrel játszottam végig.

Viszont a játék egész jó, ahhoz képest, hogy először nem akartam megvenni, mert mondom ebben semmi új nincs meg a bétában az irányítás is katasztrófa volt számomra (igaz billel próbáltam). Aztán már nagyon unatkoztam hát mondom megveszem. Eléggé beszippantott a cucc és tetszik is, egyedül a powerboatos versenyek nem jönnek be, meg szenvedek is velük (az elsőt is kb 6x csináltam újra mire sikerült nyerni), úgyhogy aki azt kitalálta azt elküldeném a sunyiba... :)

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#525) Nyethuszar válasza Mike Farrel (#524) üzenetére


Nyethuszar
tag

A motorcsónaknál ki lehet ám emelni a hajót.. :D Ugyan az a gomb amelyikkel a motorra ráfekszel
Sokkal gyorsabban haladsz úgy.
Mire gondolsz,hogy a BE exejét rendszergizdaként futtatod ? Mivel azt a fost automatice indítja a game.
Nyomattál rá eleve egy jobb egérgomb futtatás mindig rendszergazdakéntet ?
(nagyon el vagy tünve, discordon se látlak soha)

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#526) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Igen, pont ez a bajom, hogy ki lehet emelni a hajót. a Joyyal pont a kanyarodáson van a kiemelés is, és mikor kiemelkedik akkor ha kanyarodok olyan gyorsan kanyarodik hogy szoktam vele menni jobbra-balra összevissza csak egyenesen nem :D

Hát azt értem, hogy ugye a Battle Eyenek van egy külön exéje. C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\The Crew 2\BattlEye itt a BService_x64.exe-n nyomtam egy jobbgobm futattás rendszergazdaként opciót.

Meg a The_Crew2_BE exén is de akkor nem indult a jaték, így azt kiszedtem. Azóta 2 órát megy egyhuzamban a cucc hiba nélkül. :)

(Amúgy jah marha keveset van időm játszani, iszonyat sokat dolgozom mostanában, de majd változtatok rajta)

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#527) Szoszo94 válasza Mike Farrel (#526) üzenetére


Szoszo94
őstag

Pro settingsben (a tuningolásnál) elég szépen lehet gyorsítani a hajókon. Egy csúszka (fejből passz melyik) elhúzásával 260-ról 320-ra nőtt a végsebesség, kiemelt orral. Szintén x360-al tolom, így már nem érnek utol az AI-k még nulltuningos hajóval sem ;)

Ahogy kerülnek bele tuningok (bármely járműbe), úgy kell utánállítani a pro setupot, rengeteget lehet vele nyerni és elég egyszerű a beállítása. Mutatja, mi javul az adott csúszka állításával és minek a rovására megy.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#528) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Köszi a tippet, akkor erre ránézek hátha beválik nekem is.

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#529) raz0r911


raz0r911
tag


Repülővel híd alatt, hajóval híd felett :C

(#530) raz0r911


raz0r911
tag

Ha jól tudom szeptemberben jönnek az új alkatrészek a játékba. (Arany alkatrészek amik már három bónusszal is rendelkeznek) Szerintetek ha ez bejön akkor a 10 szintenként járó alkatrész is arany lesz? Mert ha igen akkor megéri nem begyűjteni az alkatrészeket, hogy majd aranyat kapjunk a mostani lila helyett. Mit gondoltok?

(#531) Nyethuszar válasza raz0r911 (#530) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ha így lesz akkor xarjanak sünt, hogy nem szóltak időben :W :DDD
Ekkor azok járnak jól ,akik ősszel veszik meg a gamet :Y Nem mi, öregek :C
Javítsák a már emlegetett begyüjtést követő kidobást. Ja meg jöhetne még pár dolog :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#532) Joccc07 válasza Nyethuszar (#531) üzenetére


Joccc07
addikt

Én személy szerint versenyeket várok. Már csak a Hard van hátra. Bár abból is van már ami készen van. Nem volt túl acélos a felhozatal. Skillek is kész vannak már.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#533) regener


regener
veterán

Így pár hét után hogyan értékelnék azok akik játszottak az első résszel is legalább ugyanennyit?

(#534) Joccc07 válasza regener (#533) üzenetére


Joccc07
addikt

Jobb. Nekem a rendőrök egy kicsit hiányoznak. A versenyek változatosak. Csak lehetne több. Viszont semmivel nem kevesebb mint az 1ben.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#535) xenon2


xenon2
senior tag

Valaki tudja,hogy hol tudom a mailbox-ot üríteni? Már alkatrészeket sem kapok. :O

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#536) Nyethuszar válasza regener (#533) üzenetére


Nyethuszar
tag

Zsaruk nem kellenek abszolút... Csak elcseszik az egészet, ha jönnek zaklatnak. Pláne ha valami vérgőzös kis ruszki majom ül benne, aki csakazértis cseszeget.. Ala Crew1 CAU..
Grafika terén jobb. Ha emlékeztek,hogyan nézett ki a Crew1 a WildRun-os grafmotor csere előtt, akkor pláne :)
Kocsik kezelhetősége kb ugyanaz. Leszámítva,hogy miért van nitro a "fullstock" kocsikban itt... ? :F
Ja meg repülővel lezuhansz és nagy eséllyel kivág a játék.. Ez idegesítő... :(((
Ja meg a skillek csak olykor adnak lootot.. Ez NC így...

xenon2: a map bal sarkán a sárga HQ ba bemész és ott a nagy kontérenben vannak. (ahol a tolószékes csávó ül)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#537) raz0r911 válasza Joccc07 (#532) üzenetére


raz0r911
tag

Igen, én is új versenyeket várok leginkább. Már korábban is írtam, hogy nagyon kevés a verseny. Szóval ilyen szempontból kicsit csalódás a játék. És a multiplayer versenyek is nagyon hiányoznak. Amúgy összességében nekem eléggé bejön a játék. Szerintem ha komolyan foglalkoznak a fejlesztésekkel akkor nagyon jó lehet. Szerintem később a rendőrök is bekerülnek majd a játékba.

(#538) Joccc07 válasza raz0r911 (#537) üzenetére


Joccc07
addikt

Van összesen 125 kb. De ha elosztjuk a járművek között akkor jut jó esetbe 10 egy számhoz. Az nagyon karcsú.
5 Alpha GP??? Most komolyan? Monster Truck sincs sokkal több. Drift? Az is alig van pedig abból aztán lehetne vagy 1000-et csinálni. Nincs drift sehol máshol csak a nagyvárosokba. Pedig a hegyekbe milyeneket lehetne már csúszni.

Én jelenállás szerint annak is örülnék ha nem jönne semmi más csak versenyek. Mondjuk 200-500 új versenynek örülnék. :DDD

Nyethuszar: Mindegyik HQ-ban van mailbox ;)

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#539) Nyethuszar válasza Joccc07 (#538) üzenetére


Nyethuszar
tag

De csak az egyikben (street sárga) van a tolószékes majom :D

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#540) Redneck


Redneck
veterán

Olvasgatva a kilépős meg a kevés versenyes kommenteket, örülök hogy megspóroltam 48€-t. Pedig az alpha és a béta is bejött, de az egyik problémám pont a kevés tartalom volt.

Azt hiszem várok még. :U

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#541) xenon2 válasza Nyethuszar (#536) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszönöm! Ezt teljesen felesleges dolognak tartom. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#542) Nyethuszar válasza xenon2 (#541) üzenetére


Nyethuszar
tag

Valóban felesleges dolog. Csak plussz idő mire begyűjtögeted onnan..
De a legjobb lenne a feleslegeseket eladni, vagy mondjuk 5-ből csinálni 1 nagyobb szintűt.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#543) raz0r911


raz0r911
tag

Aki játszott a Forza Horizon 3-al attól kérdezném, hogy eddigi tapasztalatai alapján melyik a jobb.

(#544) Nyethuszar válasza raz0r911 (#543) üzenetére


Nyethuszar
tag

Mind a kettő nagyon jó. A FH3-ban a tuning és az állíthatóság jobb meg több a kocsi is. Grafika FH3-ban jobb,gépigénye is mondjuk nagyobb.
A kocsik kezelhetősége valamennyivel különbözik, de megszokható. Ha választanom kellene akkor a FH3 jobb abban kicsivel.
DE ! Jön a feketeleves.. Az sokkalta nagyobb méretben és sajnos csak WStore elérhető :( PC re legalábbis. Az árát ha mindent akarsz hozzá inkább meg se nézzed.. :((( :W
Pénzt abban könnyebb szerezni, gyakorlatilag mindenért kapsz, ahogy XP-t is. Ja meg PC-n bugos mint állat.. (tapasztaltuk)
Memory leak főleg.. Havernál 32GB ramot megette a memória bug miatt, a gép is majdnem kifagyott..
Meg sokaknál fagyogat,el sem indul (store xarakodik vagy mi) össze vissza. (mondjuk ebben megegyezik a 2 game.. :DDD )
De ha nem lenne semmi ilyesmi baja és olcsóbb lenne meg lemezesen is létezne akkor azt vettem volna meg az fix,

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#545) Mike Farrel válasza raz0r911 (#543) üzenetére


Mike Farrel
tag

Nekem megvan a Crew1 fullos 400 órával benne, megvan az FH3 fullos 130 órával benne, és most vettem meg a Crew 2-t fullos ebben még nem sok óra van. A Crew 1 favorit volt a marha nagy map miatt, iszonyú sok krúzolást csináltunk éjjel-nappal nappal-éjjel. A 400 órám kb ebből tevődik össze. Az FH3 szintén egy bitang game, a rohadtul sok kocsi miatt. Grafikája sokkal jobb az FH3-nak szerintem bár a Crew 2 már ebben sem panaszkodhat. Bugosságra a kettő kb egy szint, annyi különbséggel, hogy a Crew 2-nél rájöttem 3 nap után hogy lehet megszüntetni azt, hogy kidobáljon, az FH3-nál pedig például nvidiánál driver függő, hogy mikor dob ki pár óra után, mikor pedig 5 percenként. Az FH3-at én végigpörgettem, párszor krúzoltunk haverokkal azt annyi, nagyon picike a térképe a Crewhoz képest, ha nincs haver akivel ökörködj hamar ráunsz. Ami ott nagyon el van találva az a havas kiegészítő (bitang jó). Őszintén megvallva a grafikát leszámítva szerintem egy szint a két játék. FH3-nál ha nincs társaság akivel menj néha, akkor kipörgeteg aztán kb ráunsz, legalábbis nálam ez történt, nem is tudom mikor indítottam el utoljára. Crew-t most megvettem annak ellenére, hogy nagyon nem szerettem volna, de ezt a kidobálós hülyeséget leszámítva nagyon pozitív csalódás a játék, (ahhoz képest, hogy azért vettem, hogy FH4 megjelenésig ne unatkozzak) főleg ezzel a mehetsz földön vízen levegőben dologgal. Repülővel pl órákat el tudok szórakozni csak úgy a levegőben :D

Úgyhogy minden játéknak vannak pro és kontrái, igazából ha ötvözve lenne a két játék akkor kapnánk valami egész ütős dolgot. Én nem bántam meg, hogy megvettem se az Crew 1-et se az FH3-at se a Crew2-t és az FH4 meg megkapta már előre a bizalmat. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#546) Dzsuri89 válasza raz0r911 (#543) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Előljáróban leszögezem én nagyon nagy Forza rajongó vagy, akár Horizon, akár Motosport alfaját nézzük. Rengeteg autós játékot próbáltam, de kétségtelenül ezeknek van a legjobb irányíthatósága, élvezhetősége.

Crew 2-t próbáltam mind a két Beta-ban de nem győzött meg egyáltalán, ahogy az egy 5 perc Forza után szokott lenni, főleg irányítás miatt, de mikor megjelent a játék elpattant bennem valami és megvettem a GOLD verziót. Első pár nap kicsit fogtam a fejem, hogy minek vettem meg ennyiért, aztán ahogy haladtam a játékban
úgy tetszett meg igazán. Most jelen állás szerint minden pénzt megért nekem.
Elején hasonlítottam a Horizon 3-hoz de rájöttem nem szabad. Fizikával nem kell foglalkozni, leülök az Xbox One X elé és tolom megállás nélkül. Ezt a játékot a vizi illetve légi játművek nagyon kimentik szerintem, kevésbé egy hangú, mintha csak autók lennének.

Grafika 4K-ban szerintem jó, hangulat nekem adja, versenyek terén az nem tetszik, hogy Normál illetve Hard nehézségen is meg kell csinálni őket, ettől lesz olyan hosszú. Lehet ha több különböző pályát raktak volna bele, mert a térkép nagysága adott, kb bejárhatatlan. Nekem speciel a skill feladatok igazán unalmasak, abból túl sokat raktak bele. Pénz szerzése sokkal nehézkesebb, mint a Forzákban, nem gyűlik meg a garázs pár óra játék után. Crew 1-gyel nem játszottam, csak kipróbáltam, de hát az akkori grafika valami borzalom manapság, így 5 perc után feladtam. :D (Annak szerintem frankóbb az irányítása)

Összességében jó lett, csak nem egyből szeret bele az ember, meg kell ízlelni a játékot rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#547) Mike Farrel


Mike Farrel
tag

Amikor a teleport nincs a helyzet magaslatán :C

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

(#548) nincsnév007 válasza raz0r911 (#543) üzenetére


nincsnév007
őstag

FH3-mal nem játszottam. De azt elmondom hogy nekem nagyon tetszik a játék, Hatalmas térkép, autó,motor,csónak,repülők minden van benne. nekem grafikailag is nagyon tetszik főleg grand canonyban naplementekor autózni az valami fantasztikus a hangulat az nagyon ott van. kb másfél hete vettem meg de már 50-60 óránál járok. Betaban csak kb 20 órát motorozgattam :DD Szerintem ez egy nagyon jó játék lett:) Plusz éjszaka New York belvárosában autózni az is nagyon jól néz ki, reklámtáblák mindenhol és az autón vissza tükröződik jól néz ki:D

(#549) raz0r911


raz0r911
tag

Köszönöm a válaszokat. A Forza Horizon 3-demót ki akartam próbálni, de bugos volt a microsoft store és nem engedte letölteni, így aztán megvenni se vettem meg, inkább kivártam a Crew 2-t. Szerintem eléggé eltalálták, de most járok 60 óra környékén és kezdem úgy érezni, hogy minden versenyt meguntam kb. Ma csak free drive-ot nyomattam. De ha lesz sok új verseny akkor nagyon jó lesz. Meg az zavar, hogy játszik rengeteg játékos, de kb 10 alkalommal ha összefutottam véletlenül valakivel. Egy map-ra, vagy, hogy mondják ezt, szerintem sokkal több játékost kellene berakni egyszerre.

(#550) raz0r911


raz0r911
tag

Kinek melyik a kedvenc járműve? Amit a játék ír, kíváncsi vagyok.
Nekem a Mercedes-AMG C 63 Tourig, eddig 824 km-et toltam bele.
Ma délelőtt nekem is megvolt az első fagyásom, gépújraindítást igényelt.
Egy kis érdekesség: A játék leghosszabb versenye 164 km :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.