Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) StormLine


StormLine
senior tag

The Crew 2 - földön, vízen, levegőben

trailer
gameplay
prezentáció
Ubi fórum
weboldal

fejlesztő: Ivory Tower
kiadó: Ubisoft
tervezett megjelenés: 2018 eleje - PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One X

(#2) StormLine


StormLine
senior tag

A Wild Runnal elkezdett jármű típus bővítést nem hagyták abba. Vezethetők: autók úton, autók terepen, motorok úton, motorok terepen, csónakok, repülők. Menet közben lehet köztük váltani.

A bejárható terület az előző részben lévőnek a módosított változata, ez is az USA kicsinyített verziója, kb 100x50 km. A TDU2ben offroadot kaptunk, itt az már volt, de kaptunk mást. :K Szóval a játéktér továbbra is hatalmas, és sok dologgal megtöltött. Itt már jobban meg lehet nézni az épületeket felülről is, ami jó pont. A tetőkön ugrálás tetszik. A vízi utakat is természetesen kibővítik. Vajon itt is lesz víz alatti felfedezés? ;]

A minimapből van kicsi előrenézős verzió és nagyobb felülnézetes, akárcsak az előző részben. Itt is minimalista a kinézete. A grafika jobban tetszik mint a Wild Runban.

Lore:
Motornation: ebben a világban vagyunk
Live: kamera gyártó, videó streamelő weboldal, a versenyek szervezője és szponzora
Live Xtrem Series: közvetítés sorozat a versenyekről
Versenyzők 4 csoportja: street racing, pro racing, offroad, freestyle
HQk:
- The Spot: street racing
- The Pit: pro racing
- Base Camp: offroad
- The Barn: freestyle
- nekünk is lesz

A Crew1 legnagyobb hibája szerintem a béna online rendszer volt (főleg ahhoz képest hogy MMOnak reklámozták), és aggaszt hogy az eddigi infókban nincs szó az onlineról mert ezek szerint az most se lesz erős. Bár reménykedni még lehet hogy csak nem akarták még ellőni a puskaport. De egy Crew nevű játékban azért nem ártana említeni egy crewt.

Pár kiemelendő autó:
Lesz benne Porsche, mert ők sok év után már nem csak az EA-vel pacsiznak.
Visszatér a Buggy.
Lesz Nissan R35 amire olyan sokat vártunk a Crew1ben.
A járművek természetesen módosíthatók lesznek.

Kíváncsian várom a fejleményeket. :C

(#3) StormLine


StormLine
senior tag

Minden Crew1 játékos megkapja a Ferrari 458 Speciale-t a Crew2ben. Ehhez el kell indítani a Crew1et legalább egyszer mielőtt a Crew2 megjelenik. WR, CAU nem kell hozzá.

The Crew Rewards Program keretében (további?) 18 járművet ajándékba kaphatunk a Crew2ben induláskor. 2017 végéig részletekben fogják felfedni hogy mit kell tennünk értük. Úgy tűnik hogy a Crew1ben kell awardokat teljesíteni. Ha már megvan azt elfogadja a rendszer. A Crew2 megjelenése előtt kell elérni ezeket a célokat ahhoz hogy megkapjuk az adott járműveket.

Az eddig ismert jutalmak:
Maserati Gran Turismo
Ford Mustang GT 2015
Ducati Diavel

(#4) StormLine


StormLine
senior tag

bétára jelentkezés

hírek:
bejelentés: Ubi Crew Blog
a fejlesztésről: Ubi Crew
rewards: Ubi Crew

(#5) CJ4567 válasza StormLine (#3) üzenetére


CJ4567
veterán

Kíváncsi leszek hány levelet fognak kapni a bugos awardok miatt :C

No Sana No Life

(#6) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Kérdés mekkora kockázatot jelent a Nemzetbiztonság számára ez a játék :DDD Azért ha a terroristák itt vérprofin begyakorolnak a repülőkkel, lebontják New York-ot...

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#7) UFO1 válasza MrDerekas (#6) üzenetére


UFO1
senior tag

Hátha ha csak annyira lesz pontos az USA térkép, mint az első részben akkor nincs mitől félniük! ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) tixem


tixem
addikt

Ezek a hajók, repülők már most idegesítenek és gyanítom, hogy mivel új elem lesz a játékban szénné fogják majd vele erőszakolni az embert. Váááá hányinger. Meg ezek a fejjel lefelé, meg oldalról lenyíló képek. Tetőn ugrálás... Bexarok, milyen beszívott hülyeség lesz ez már?

Mindenesetre bétára regisztráltam, hátha közelebbről bele tudok kukkantani. Bár az első részért is csak humble bundle csomagban voltam hajlandó fizetni 7 dollárt. És utólag belegondolva milyen jól is tettem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) regener


regener
veterán

Kellezatopikalistába.

Preorder biztos nem lesz, de majd a bétá(ko)n kiderül mit csináltak az eddigi dolgokkal.

KM óra nincs egyik járműben sem (csak speedometer), valszeg még mindig nem sikerült megoldani hogy rendesen számoljon...

(#10) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Hát a repülő az rendesen csájná műanyag röpcsi hatású. Mondjuk a csónakok is. Az hogy tetők felett lesz lehetőség átugratni, látványnak elmegy. Részemről várós a béta és a tapasztalás :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#11) szami777 válasza regener (#9) üzenetére


szami777
addikt

Én is felvenném a listába, de minden alkalommal ezt a 403-as Wc-ből ivó macskát kapom. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#12) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az Inception effekt a játék része, nem csak a trailerben láthattuk. o.O

Live-Die-Respawn

(#13) regener válasza oriic (#12) üzenetére


regener
veterán

Énis ezt gondoltam mikor azt írtam hogy nem rossz effekt egy verseny végén :D

(#14) StormLine


StormLine
senior tag

interjú
Tényleg benne van a világhajlítás, mert "miért ne".
"we have a lot of beta phases coming very soon"

(#15) regener


regener
veterán

Ja, jut eszembe :D

[ Szerkesztve ]

(#16) CJ4567 válasza regener (#15) üzenetére


CJ4567
veterán

Még mindig benne van a játékban. :D

No Sana No Life

(#17) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

gémpléj: [link]
Bocs ha vótmá' nem olvastam most vissza.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) StormLine válasza regener (#15) üzenetére


StormLine
senior tag

A régi szép idők, hajós DLC :DDD Lassan lehet tervezni a tengeralattjárós DLCt.

.LnB:
Kemény 16 hsz volt a topikban, de nem volt, úgyhogy köszi. Én is akartam ma linkelni párat:
Polygon
BlackPanthaa
ErasableNinja
XpertThief
GameplayOnly
GameSpot

Úgy tűnik jópáran kaptak "exkluzív" kipróbálási lehetőséget. Kár hogy ennyire eltolódott a promótálás a youtubera. Azért találtam egy nemyoutubeosat is:
Gamersyde

(#19) regener


regener
veterán

Ide is, új rewardok:

(#20) Lathronos


Lathronos
őstag

Kíváncsi leszek, hogy a megduplázott hardverkövetelményen kívül mást le tudnak-e tenni az asztalra a fejlesztők. Mert a trailer alapján semmi extrát nem kapunk. A repülés és a hajózás nem ebbe a kategóriába való szerintem. Mintha tenisz meccsen baseball ütővel kéne ütni a labdát, vagy horgászbottal mennénk vaddisznóra vadászni. :( Inkább tették volna bele Európát is, plusz pár új járművet. Kíváncsi leszek, ebben már benne lesz-e alapból a GT-R, vagy azt is DLC-ben vehetjük meg külön. :U

[ Szerkesztve ]

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#21) CJ4567 válasza Lathronos (#20) üzenetére


CJ4567
veterán

Benne lesz, gameplayben is benne volt.

No Sana No Life

(#22) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jött egy új The Crew 2: Gamescom 2017 trailer. Bár semmi újdonságot nem tartalmaz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) orc88


orc88
őstag

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#24) Lathronos válasza orc88 (#23) üzenetére


Lathronos
őstag

Látom itt is jönnek már megjelenés előtt a DLC-k. Ha ez nem pofátlanság, akkor nem tudom mi az. Nehogy már egyszer az életben megkapjunk mindent felár nélkül. :W Megérzésem szerint a GT-R ez esetben sem lesz az alapjáték része, kelleni fog a Season Pass is. :U Remélem a megérzésem ezúttal téves.

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#25) CJ4567 válasza Lathronos (#24) üzenetére


CJ4567
veterán

Alapjáték része a GT-R.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#26) SyMbioTe válasza Lathronos (#24) üzenetére

Ma elég kevés játék jön ki úgy, hogy nincs dlc.
Engem ez addig nem nagyon zavar amíg csak 1-2 autót vagy éppen fegyvert meg hasonlót tartalmaz (attól függ milyen játék), van a játékban 100 másik.
Én azt utálom nagyon, amikor egy fps játékor megveszel, jönnek hozzá a dlc-k, és új multiplayer pályák is csak dlc-ben van. Na ez ami hatalmas pofátlanság szerintem, hogy a multi pályákat is pénzért adják, amit szerintem az alap játékhoz is adniuk kellene.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#27) CJ4567 válasza SyMbioTe (#26) üzenetére


CJ4567
veterán

Rainbow Six Siege csinálja ezt jól, a Season Passal megkapod 1 héttel mindenki előtt ingyen az operátorokat, ha meg nem vetted meg 25k játékbeli pénzbe kerül(nem kevés idő megszerezni, de ingyen van), és mindenki megkap minden újítást, az új mapot is.

No Sana No Life

(#28) Emunem


Emunem
aktív tag

Lehet, hogy csak a hagyomány miatt, de lehet benevezek, amint 20€ alá csökken.
Tetszik az a reggeli köd effekt. :))

"... hát persze ..."

(#29) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Az előzőt szétfüggtük a bétában, aztán amikor meghozta a futár a lemezt, már nagyon nem akartam vele játszani. Pedig nagyon jó játék. Remélem a 2. résszel nem lesz ilyen gond. Bár nem hiszem, hogy mindjárt az elején megveszem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#30) Emunem


Emunem
aktív tag

Valakit meghítak BÉjTÁRA?
Mert nekem még nem küldtek semmit.

"... hát persze ..."

(#31) MrDerekas válasza Emunem (#30) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nekem sem jött, de ismerősöknek se, pedig pár bétában benne voltam :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#32) regener


regener
veterán

Szintúgy semmi, The Crew closed alpha-beta mindben voltam, Steep bétában is.

(#33) CJ4567 válasza regener (#32) üzenetére


CJ4567
veterán

TC béta, TC WR béta, és sehol semmi. Szerintem később lesz.

No Sana No Life

(#34) regener válasza CJ4567 (#33) üzenetére


regener
veterán

Mondjuk az autós vágyaim ígyis megvannak ;]

(#35) SyMbioTe válasza regener (#34) üzenetére

Csak nem a Hungaroringen vagy? :O :O

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#36) Emunem válasza regener (#34) üzenetére


Emunem
aktív tag

Saját autó, vagy csak saját nyál látható? :DDD

"... hát persze ..."

(#37) regener válasza SyMbioTe (#35) üzenetére


regener
veterán

De-de :P

(#36) Emunem
Annyi nyálam folyt ma el, hogy az már felér egy autóval xD

(#38) CJ4567 válasza regener (#34) üzenetére


CJ4567
veterán

Miért nyitottam meg ezt a topikot? :O

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39) SyMbioTe válasza regener (#37) üzenetére

Ááááááá, de jó neked, nekem is tervbe volt, de nem úgy alakult a hétvége :O :)
Nekem be kell érnem majd képekkel :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#40) regener


regener
veterán

A weboldal csak nekem nem tölt be egyik böngészőn sem?
Ha beis tölt esetleg akkormeg belépni nem lehet (se email, se FB), 2 napja ez van.

BTW, omg:

8players/16players/24players or even 32players?

- Thanks for sharing this feedback guys, it's greatly appreciated and we'll pass it along to the development team. With the Crew 2, you'll be able to join crews of up to four players similar to the original The Crew.

[ Szerkesztve ]

(#41) xenon2 válasza regener (#40) üzenetére


xenon2
senior tag

Legyen 8 személyes crew és én már elégedett leszek. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#42) orc88 válasza xenon2 (#41) üzenetére


orc88
őstag

Ez már édeskevés 2018-ban egy """""MMO"""""-tól. :)) :DD :U

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#43) regener válasza xenon2 (#41) üzenetére


regener
veterán

Akkor már csalódhatsz is, mert 4es lesz ezis :C :W

(#44) SyMbioTe válasza regener (#43) üzenetére

Akkor még meg lehet bocsátani, ha nem dobálja szét a 4-es Crew-kat. :DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#45) MrDerekas válasza SyMbioTe (#44) üzenetére


MrDerekas
addikt

Meg az sem baj ha látom is a bajtársakat ;) De csak károgunk itt és elsiratjuk a még meg sem történtet. Viszont most már masszívan hiányzik a Krúúúú. Kéne tolni kicsit, de mindig van mit csinálni :O

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#46) SyMbioTe válasza MrDerekas (#45) üzenetére

Nekem úgy az autós játékok hiányoznak kicsit, ezért várom a Crew 2-t még a Payback-et is :) :O
Lehet előkapom hétvégén a Crew1-et :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#47) Emunem válasza SyMbioTe (#46) üzenetére


Emunem
aktív tag

Ámen, akkor legalább nem gyedül csapatom a fiammal :D

"... hát persze ..."

(#48) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Nah. Crew2 béta pipa :) Valaki még?

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#49) CJ4567 válasza MrDerekas (#48) üzenetére


CJ4567
veterán

Semmi. :(

No Sana No Life

(#50) MrDerekas válasza CJ4567 (#49) üzenetére


MrDerekas
addikt

Hmm. Nekem az volt az érdekes, hogy valami nagyon suskusolós levelet kaptam. Egy rakat szigorítással benne. Nem átruházható sem az invitálás, sem maga a levél bármely tartalma. Másik accommal tegnap este nem is tudtam belépni a küldött linken. Amelyik címre érkezett, azzal tudtam regisztrálni a bétára, ami elvileg holnap indul.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.