Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Emunem válasza regener (#100) üzenetére


Emunem
aktív tag

hogy úsztatni?

"... hát persze ..."

(#102) regener válasza Emunem (#101) üzenetére


regener
veterán

Víz alá menni.

(#103) sunny84


sunny84
senior tag

Üdv, így elsőre nem rossz bár fura az irányítás , hangok nem rosszak , belső tükört hihetetlen hogy még nem lehet megoldani a crewben :/ , repülés halálom szerintem nem leszünk barátok ( kár volt erőltetni ) :DDD :DD , game ultrán pofás , de jól skálázható a graf gyengébb gépekre is , ezek az elszórt tuning láda igen trágya megoldás .... akad benne sok bug de ez gondolom alpha állapot miatt és véglegesben javítják , összességében lefoglaló gamma de 89 euróért vicces .... 30 - 50 viszont vállalható lenne

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#104) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv!

Grafika kicsit sokat kér szerintem. Lebutítva meg ronda. Ok, hogy 1060 6Gb-om van 1440p-re, de high/ultra sokszor 30fps alá is beesik, ha meg nem korlátozom 30-ra csak jobban szaggat..

DFGT-vel próbálta valaki? Ha 900-on hagyom az elfordulást, használhatatlan, vagy 180 fokot kell fordítani, mire elkezd egyáltalán fordulni. Ha engedem a játéknak, hogy állíthassa a beállításait, akkor meg kapok 300 fokos elfordulást, és annyi. Ha ez így marad, részemről ennyi volt.. Nehogy már csónak, meg repülő legyen egy autós játékban, de kormánnyal tolni meg nem lehet.. :W

Everybody lies.

(#105) regener válasza Barthezz2 (#104) üzenetére


regener
veterán

Fórumon olvastam hogy ebben a buildben pont hogy minimális a kormány támogatása.

[ Szerkesztve ]

(#106) Emunem


Emunem
aktív tag

Nem volt rossz, de lehetett volna jobb is. Vicc, hogy még mindig túl van lőve a grafikai igény, túlságosan is. :(((

"... hát persze ..."

(#107) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Újabb halasztás jön?

[link]

Egyelőre PS4-en, de elkezdték refundolni minden preorderesnek a játékot.

Live-Die-Respawn

(#108) SyMbioTe válasza oriic (#107) üzenetére

Ez szomorú.
De ha azért kell, hogy az online részét rendesen megcsinálják, akkor meg lehet beszélni :DD :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109) Barthezz2 válasza SyMbioTe (#108) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát hogyne :DDD

Everybody lies.

(#110) regener


regener
veterán

Congratulations RaZ_HU !
You’ve been selected to participate in The Crew 2’s Technical Test Server program, starting on February 2nd, 2017, 9AM UTC.

Most nézem az emailt :D

(#111) CJ4567 válasza regener (#110) üzenetére


CJ4567
veterán

Alphába kaptam meghívást, ebbe bezzeg nem. :(

No Sana No Life

(#112) Barthezz2 válasza CJ4567 (#111) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Detto..

Everybody lies.

(#113) szami777 válasza CJ4567 (#111) üzenetére


szami777
addikt

Jo nektek, én még abba se, pedig az összes accommal jelentkeztem.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#114) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Crew2-be engem mindenre meginvitáltak. Hét öregasszony se tudja, mi alapján :F
On: Grafika szép, fizika a megszokott, az egész jobban optimalizáltnak tűnik, mint az első résznél. Akadás és lag mentes játékmenet, amit majd a jövőbeni peccsekkel szépen túltolnak, hogy fogyjon a hardver is. A repülőtől továbbra is agyrákot kapok. :W

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#115) regener


regener
veterán

Ez így elég rövid volt, miért nem lehet mondjuk 2 hétig futnai egy tesztnek? Ez az 5 nap semmi...

(#116) MrDerekas válasza regener (#115) üzenetére


MrDerekas
addikt

Csak akkor rövid, ha dolgozol, meg mondjuk pár gyerek is húz este, meg egyáltalán van életed is ;) Vérpistikéknek még sok is :D

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#117) xenon2


xenon2
senior tag

Akkor a legrövidebb,ha a lehetőség sem adatott meg. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#118) regener


regener
veterán

Júj, újabb zártbéta :D
Csak ne nulláznák mindig, azért 3.ára csinálni miden tutorialt végig kicsit unalmas lesz :D

Viszont most legalább nem dolgozom közben ;]

[ Szerkesztve ]

(#119) CJ4567 válasza regener (#118) üzenetére


CJ4567
veterán

Megint zárt béta van. :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#120) laskr99


laskr99
addikt

Kaptam mailt, hogy meg lettem hívva a zárt alphába, ami holnap kezdődik :D

(#121) SyMbioTe

Hopp, engem is megdobtak egy emaillal. :DD

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#122) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Szerencsére engem is. Kíváncsi leszek rá.

(#123) regener válasza CJ4567 (#119) üzenetére


regener
veterán

Látom, kaptam invet ofc, csak újból kell tölteni, mert itt galibát okozhat ha csak ráfrissít az ember.

Sőt, az előzőnek Nation neve volt Uplayben, ez meg már The Crew2 Closed Alpha #2.

[ Szerkesztve ]

(#124) Simi37


Simi37
őstag

Én is kaptam :))
De jó, hogy pont abban az időben lesz mikor kreszt kéne tanulni :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#125) regener válasza Simi37 (#124) üzenetére


regener
veterán

kéne

:DD

(#126) SyMbioTe válasza Simi37 (#124) üzenetére

Ez is-az is autóval kapcsolatos, jó lesz az úgy :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#127) MrDerekas válasza Simi37 (#124) üzenetére


MrDerekas
addikt

Akkor neked ez a zárt alfa kötelező lesz :D

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#128) Simi37


Simi37
őstag

Ha feljövök akkor az csakis szigorúan gyakorlási célból lesz :D

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#129) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Azt hittem hogy fel lesz oldva az összes jármű, hogy ki tudjuk próbálni őket. :(

(#130) Barthezz2 válasza regener (#123) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én le is töröltem az előzőt. Kellene már látni? Hogy lehet előcsalni?

Ja, hogy újra alá kellett írni az NDA-t..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#131) regener


regener
veterán

Viszont korlátozva van ez a verzió az alap játékos szintre, múlt héten a másik tesztben pedig már hypercar-om is volt :D

[ Szerkesztve ]

(#132) ergepard


ergepard
tag

Most töltődött le, kíváncsi vagyok milyen lesz az első részéhez képest, illetve hajókra meg repülőkre különösképpen. :)

(#133) regener válasza regener (#131) üzenetére


regener
veterán

Kitoltuk öcsémmel az utcai versenyeket és ennyi volt, kedvem sincs elindítani így hogy nem lehet továbbjutni egy kicsit sem.

(#134) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg nagyobb lett a map, vagy csak én érzem úgy? Egyébként szép, kidolgozott a map.

És a napszakok sokkal több átmenetből állnak, sokkal élethűbb egy naplemente például.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#135) Simi37 válasza regener (#131) üzenetére


Simi37
őstag

Ez azt jelenti, hogy nem fog tovább engedni rookie rangból? :( Gyanús is volt h 14999en megakad.
Nekem, hiányzik hogy nem lehet akárhova fast travelezni. Meg kell keresni a bejáratokat.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#136) csab991


csab991
senior tag

Nektek bejön az autók vezethetősége? Számomra olyan mintha egy üres kartondobozzal mennék. Vagy még változhat ez is?

(#137) Barthezz2 válasza csab991 (#136) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Abból kiindulva, amilyen az előző alpha volt(már kormánnyal), talán még jó is lehet.
Nekem a grafika tűnik úgy, mintha romlott volna. A környezet olyan..

Everybody lies.

(#138) csab991 válasza Barthezz2 (#137) üzenetére


csab991
senior tag

Reménykedem hogy így lesz. Főleg városban érzem azt, hogy kicsit egyszerűbb a grafika. Viszont volt egy motoros verseny, ami felvitt a hegyekbe, és talán egy percig csak volt egy kis köd, egész hangulatos volt.

(#139) CJ4567 válasza csab991 (#136) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem el se indul.

No Sana No Life

(#140) laskr99


laskr99
addikt

Nekem csak crashel mikor kilépek, de kb ennyi, ja meg ha repcsit rakok a vízre akkor körülötte nagy fal és középen víz semmi :D

(#141) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mentem egy Chichago - Seattle utat, direkt fent a hegyekben. Lenyűgözően hangulatos a táj, a bevilágítas effektek, és az időjárás változás is. Végre sikerült pofás esőt csinálniuk. Az első részben az volt a leggázabb.

Én igazából nem is versenyzek, csak bejárom a mapot. Most a Grand Canyon a cél.

Számomra a Forza Horizon 3 az etalon ilyen típusú játékok közül. De ez lehet jobb lesz annál is. Csak valahogy ez a bulis körítés nem adja nekem. Meg ez a minden járműben nitro... Ja és a háztetőn ugrálgatás. A kocsi választék se túl nagy.

Szóval nekem bejön de van pár apró dolog ami nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#142) regener válasza .LnB (#141) üzenetére


regener
veterán

A vicc hogy most van 5 napra 1-es szintre korlátozott alfa, előtte meg volt korlát nélküli teszt 3 napra.
Mivel ugyanazokat a versenyeket kell mindig megcsinálni így töröltem is inkább, nem látom értelmét pár küldetésnek ha nem juthatok tovább... Pedig most öcsém is jött, de szintkorlátnál neki is elege lett.

Röviden: Jaguar C-X75-öt jobb volt vezetni az alap járművek helyett ;]

[ Szerkesztve ]

(#143) csab991 válasza .LnB (#141) üzenetére


csab991
senior tag

Most párhuzamosan tolom az FH3-at és ezt, összegyúrva lenne az igazi, az FH3 fizikája, vezetési élménye, meg a C2 hatalmas térképe és hangulata.
Mindenesetre most nézem, hogy megmaradtak a drag/drift/monster gépek a WR-ből ennek örülök mert azokkal volt a legizgalmasabb menni. Egy drag CTR3-at be is szereztem, és jó végre, hogy nem úgy szól mint egy sima 6 hengeres Porsche, hanem tényleg valami 2000 lovas vadállat.

(#144) laskr99


laskr99
addikt

Nekem a hangok tetszenek, felhangosítottam és mintha egy valódi kocsi lenne a szobában,az NFS payback és a többinek sincs ilyen benne sajna. A backfire meg különösen tetszik, hiányoltam az 1-ből. A kocsik az NFS-héz képest jobbak,nem mintha egy fakockát vezetnék ami ha fékezek rögtön megáll meg kanyarodáskor nem csúszik.

(#145) ergepard


ergepard
tag

Sziasztok!
Ha valakinek AMD videókártyája van és olyan problémája lenne, hogy a kép nagyon fehér, szinte nem lát semmit, és a fényerő beállításával sem tudja megoldani, akkor egy régebbi videókártya drivert telepítsen fel, mondjuk a 17.11.2-eset és nagy valószínűséggel a probléma meg fog oldódni.

(#146) Barthezz2 válasza .LnB (#141) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A fényeffektek és az eső valóban jó, teljesen hangulatos, de ez már kb TDU óta a sorozat sajátja, azóta csak egyre jobb. Az esővel 2 bajom van: Több mint egy órát kóricáltam Miami-ból LA-be, és 10 perc kivételével végig vizes volt az út, ami magával hozza a másik problémát, az amúgy stabil 60 fps-em simán leesik 40-re is, és elég jól akadozik. HIGH-on már jó(amikor egy csomó minden MEDIUM amúgy), de na..
Plusz ezzel nincs is bajom, de nézz meg egy pálmát pl, eléggé paca kinézete van.

GPS-t rá lehet bírni, hogy ha autóval vagyok ne légvonalba navigáljon már? :F

Az tavalyi teszthez képest a DFGT support ég és föld szerencsére.

A hangok meg a belső nézetes autó mozgás(billeg, meg minden) elég klafa.

Na de NDA van gyerekek ;]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#147) .LnB válasza Barthezz2 (#146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is ez volt a Chichago - Seattle úton. Az út 3/4-én vizes volt az aszfalt. Furcsállottam is. Az fps-sel nincs bajom, viszont ma kétszer is crashelt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#148) Barthezz2 válasza .LnB (#147) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Majdnem ugyan az a gépünk :DDD
De amint látom, te fHD-ban tolod, nálam viszont 2k van, valószínűleg nálam azért van ez Ultra beállításokon. Remélhetőleg még csiszolják az optimalizálást, elvégre ez még mindig csak alpha.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#149) .LnB válasza Barthezz2 (#148) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg. :)

Igen én FHD-n tolom. Konkrétan ezt kitoltam tv-re.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#150) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Crew 2 - Megjelenés június 29-én.

Trailer

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.