Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) CJ4567 válasza .LnB (#1097) üzenetére


CJ4567
veterán

Most nézem, hogy nekem is megvan a boosted Pure/Frenetic szett, a Frenetic-et gyorsan le is cseréltem Extra Pump-ra, és ez tényleg brutális :Y Gyorsan tölt a nitród, és nagyon erős. :C

No Sana No Life

(#1102) Reaper válasza CJ4567 (#1098) üzenetére


Reaper
őstag

Hoppá, akkor este rá kell néznem, nehogy már ne legyen meg :)
Nekem most nincs pár millám lecserélni extra pumpra, így használom ahogy van :)

(#1103) xenon2 válasza Reaper (#1102) üzenetére


xenon2
senior tag

Jó az így is. Hamarabb elfogy,de nagyobbat üt. :) Az optimális amúgy tényleg a pure/extra pump páros.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1104) Reaper válasza xenon2 (#1103) üzenetére


Reaper
őstag

Igen, ismerem, egy standard pakk azért van belőle, amit úgy szedtem össze egyesével :)
Azért aki ezt a loot dolgot kitalálta azt nagyon sokáig tudnám ütni. 3,5 óra volt, hogy kiadja a motor core alkatrészből a score breakert. De már összeszedtem 2 szett loot diggert meg 2 nitro chemistet, ilyen-olyan paraméterekkel, az egyik loot diggert be is kellett állítanom fullos lucky és goldfinderre, elment rá 1,2 milla, most van kb 80 ezrem :) Na és ezután, ezzel a csomaggal sikerült végre kiejtenie azt a nyomorult alkatrészt. De muszáj voltam, mert nagyon le voltam maradva az aero skillnél és ez gyakran előfordult. De megvan ez a lényeg, mentem is egy 1 hibásat, de ez már jó lett, át is szoktam a Harmon Rocketről a Slick 360-ra, kicsit jobb irányítani.

(#1105) xenon2 válasza Reaper (#1104) üzenetére


xenon2
senior tag

Ez is a játékidő növelésére szolgál. Én is utálom. Láttalak tegnap,de csak a cc-t szereztem a napi feladatból és rohantam is tovább. A holnapi frissítésből még semmit nem látni.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1106) CJ4567 válasza xenon2 (#1105) üzenetére


CJ4567
veterán

[link], [link], [link] [link] és [link]. Ezek vannak egyelőre.

No Sana No Life

(#1107) Elims válasza CJ4567 (#1095) üzenetére


Elims
veterán

Oh,nem olvastam el. :-/

LnB: Melyik az a nc szett?

CJ4567: Hogy-hogy ps-en több a pontszám?
Vmi fanatikus miatt lehet min.t300-zal,playseat-tel és 3milliós tv-vel? :-o

Xenon: "...Sok játékbeli ismerősöm szándékosan nem lett platinum a héten,hogy esélyt adjon másoknak az autó megszerzésére..."

Ez a komoly! :R Le a kalappal előttük!!

(#1108) xenon2 válasza CJ4567 (#1106) üzenetére


xenon2
senior tag

Köszi,ezeket még nem láttam. Ezek nekem olyanok,mint valami több évvel ezelőtti telefonos játék. Remélhetőleg nem megy át teljesen gagyiba a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1109) xenon2 válasza Elims (#1107) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen. Ha már megvan az autód,az árát kapod helyette és nekem ez nagy segítség. Én nem voltam rendes. :D :( :((

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1110) Reaper válasza CJ4567 (#1106) üzenetére


Reaper
őstag

Hát ez valami nagyon gagyi NFS cuccnak tűnik. Ez nem annyira kellett volna bele szerintem, de ez van, persze én is ki fogom próbálni, de a másik címben is utáltam ezt a fajta menj neki sokszor és ezt csináld meg 10 autóval feladatokat.
Az új Corvette nem lett rossz viszont :)

xenon2: Láttam, hogy kb jöttél meg mentél, én sokáig fent voltam, ma nem is indítottam, csak crew hubon megnéztem, hogy állok és rendben van, meglesz a Lambo. A jövő heti cucc nem nagy szám, talán megyek egy kört a 300k followerért, meg kipróbálom milyen DDben a '69-es Charger.
PLATINUM: LEGENDARY SR PERF PARTS (NITRO CHEMIST SET, BULLDOZER & AIR INTAKE)
GOLD: RETRO F1R3 RED TIRE
SILVER:PAGANI ZONDA F VISUAL PARTS
BRONZE: 300K FOLLOWERS

Elims: NC - Nitro Chemist, dupla annyi nitród van.

[ Szerkesztve ]

(#1111) xenon2


xenon2
senior tag

Már itt is van a holnapi összefoglaló. Akorrr mindig ezzel játszik,kapott is a játék készítőitől korai hozzáférést és végtelen játékpénzt. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1112) Elims válasza xenon2 (#1109) üzenetére


Elims
veterán

Kell neked is a pénz?
Bezzeg a crew 1-ben nem volt anyagi probléma. :-)
Beállítottuk a barátokat virtuálisan versenyezni és x óra után dőlt a pénz.
Ebben a 2-ben nincs ilyen lehetőség?

Reaper: :R

(#1113) homerhamm


homerhamm
addikt

Bejöttek a rendőrautók. :D kb 3 perc alatt 8 kocsit kell kiiktatni, valakinek 43 másodperc a rekordja. :DD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1114) regener válasza homerhamm (#1113) üzenetére


regener
veterán

Ez ölte meg az első részt is kb.
CAU óta nem volt kedvem elindítani.

(#1115) Reaper válasza regener (#1114) üzenetére


Reaper
őstag

Szerintem én azt meg se néztem, pedig megvolt. Most se hoz lázba túlzottan :)

(#1116) xenon2 válasza Elims (#1112) üzenetére


xenon2
senior tag

Igen,ott voltak olyan lehetőségek is. A nyert pénz el is fogyott egyből, 1,7 milla volt amit meg kellett vennem.

Homerhamm Azóta van aki 21 sec alatt megcsinálta a 8 kiütést. Én egyszer próbálkoztam,az 2 perc körüli lett aztán jött a B és kilépés. NFS-t faragtak a játékból.

Sajnos szépen fogalmazva is,szerintem ez egy hulladék frissítés lett.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1117) homerhamm válasza xenon2 (#1116) üzenetére


homerhamm
addikt

Na az biztos csaló volt. Én 5 autóig jutottam, 3 próbálkozás után kiléptem. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1118) CJ4567 válasza xenon2 (#1116) üzenetére


CJ4567
veterán

Az autók, amiket behoztak, és be fognak hozni, azok elég jónak tűnnek, de amúgy battle pass itt is. :W

Homerhamm: attól, hogy valaki elképzelhetlenül gyors, nem biztos, hogy csaló.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1119) xenon2 válasza homerhamm (#1117) üzenetére


xenon2
senior tag


Azt nem tudom,hogy itt is 8-at kellett-e kiütni,eddig nem jutottam el. :)

CJ4567 Próbálok megbarátkozni vele,de én nem így szeretek az időért harcolni.
Arra rájöttem az 1 menet alatt,hogy nem hátulról kell kiütni őket,az nagyon visszafog. Oldalról és hajrá tovább.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1120) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Micsoda régi nevekre ismerek itt rá Crew 1-es időszakból. :D
Megjött a Black Friday, meg amúgy is, a Horizon 4-ből kijátszottam a lelket, valami autós újdonság után néztem. A Crew 2 Gold 80%-os akcióval felhívta magára a figyelmet. Élvezhető a játék, nincsenek benne nagyon bosszantó dolgok? Crew 1 után van benne annyi újdonság, hogy 2+ kihagyás év után már le fog kötni? ;]

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1121) Elims válasza Darko_addict (#1120) üzenetére


Elims
veterán

Én ugyanúgy voltam mint most te.Egy-két év kihagyás után jött a crew 2 az 1-hez képest.
Ha nem számítasz nagyon jó dologra nem fog csalódás érni.
Tapasztalatból mondom,hogy közel sem olyan jó mint a crew 1,de nem is eldobnivaló játék.
Másabb mint a crew 1,de ha jó áron veszed meg,adj neki egy esélyt. :-)

Én most 4 napja úgy rátapadtam egy játékra,hogy nem tudom letenni.Alig várom,hogy indíthassam a ps-t.. a crew 2 után a payback-kel játszottam kicsit,a crew 2 lenyomja,de nem rossz a payback,viszont akcióban találtam vasárnap a Mudrunner című alkotást.
Hezitáltam,hogy megvegyem e,megvettem.Nagyon jó döntés volt! :-)
Az első egy-két órában kerestem a nitró gombot..... :-) ebben a játékban nincs ilyen,de úgy eltudja vinni az embert (így 40 fölött),hogy az vmi hihetetlen.Már most megrendelem a snowrunner-t is.

Szóval ha tényleg jó árban van a crew 2,szerezd be. :-) A season pass nagy segítség az elején.

(#1122) Reaper válasza Darko_addict (#1120) üzenetére


Reaper
őstag

Hát, őszintén nekem eléggé fájna elölről kezdeni az egész grindolást. Ami nagyon tetszett az 1-hez képest, hogy pl a forgalom sokkal kisebb.
Az alkatrész rng-t is megváltoztatták, ha jól emlékszem az 1-ben elég volt ugratást csinálni 5000-szer és kb abból már össze lehetett szedni jó cuccot, de régen volt már.
FH4 után jobb, nagyobb a pálya, az út rendes oldalán lehet vezetni és nincs 4 hétből 3ban szar idő :) Itt csak full random leesik a hó Nevadában.
Lekötni le tud, kérdés, hogy lesz-e türelmed hozzá. Jó akcióban megéri.

Elims: Nekem a payback rettentő csalódás volt, megvettem PS-re hogy kipróbáljak egy ilyen új NFS-t is, de annyira gagyi volt az egész, próbálgattam pár órát, megvettem pár kedvenc vasamat de így is a közelébe sem ér a CREW/TDU vagy Forza Horizon sorozatoknak.

(#1123) Szoszo94 válasza Darko_addict (#1120) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én előrendelésben vettem meg, de megbántam, összesen 100 órát sem raktam bele. Az 1-ben 1000+ órám van, imádtam, haverokkal rengeteget nyomtuk és a top100-ban voltunk minden Summiton. Ehhez képest a kettő hatalmas csalódás lett, leginkább a megváltoztatott irányítás miatt (xbox kontrollerrel játszom az árkád autós játékokat, a kormányt rallihoz, F1-hez és szimulátorokhoz használom). Száz óra alatt nem tudtam úgy belőni a kontrollert, hogy normális legyen az irányíthatóság. Haverok billentyűzettel szintén erre panaszkodnak, ők is előrendelték és nekik sem jött be.
Rettentően fáj emiatt a szívem, mert az egyet tényleg imádtam, a CSGO után a legtöbbet játszott játékom volt. Inkább Forzázom én is, ha autós játékkal akarok játszani, illetve a múltkor volt 70% akció az NFS Heat-re, most azt toljuk az exCrew 1-es barátokkal.

Ha valaki játszik még Xbox kontrollerrel PC-n és van tuti beállítása, azt szívesen fogadom, hátha sikerül egyszer belőni és lesz értelme leülnöm újra krúzni :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#1124) CJ4567 válasza Szoszo94 (#1123) üzenetére


CJ4567
veterán

A játék márciusban kapott egy nagyobb frissítést, így a street race, és a hypercar autók új fizikát kaptak, lehet, hogy ez jobban be fog jönni, mint az előző, de a Horizon-tól még mindig nagyon messze áll. :DDD

Nekem az NFS Heat 1 hónapot se élt, vettem 1 hónapnyi Origin Access Premiert megjelenséskor, végigjátszottam, és kb. ennyi volt a játék, nincs benne a mai napig mit csinálni végigjátszás után. (Azon kívül, hogy megszerezd az ultimate+ alkatrészeket.)

Nem tudom, én kipróbáltam nemrég újra a TC1-et, hogy olyan jó-e, mint amire emlékszem, és ennél még a TC2 fizikája is jobb, pedig az se egy csúcskategória.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1125) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Most 18USD a hivatalos UbiStore-on, ami nem egetverő. Játszottam a legtöbb modern autóssal (Project Cars 3, NFS Payback/Heat, Horizon, Crew stb.) és a kötött versenypályásakat már nem favorizálom, mert számomra álmosítók (bár a PC3 külsős pályájai meglepően jók!). Nem tudok egy óránál többet játszani, mert lecsukódik a szemem. Ezt nem is az unalomra fognám, hanem mert olyan chill az egész hangulata, míg az open world sokkal pögősebb, plusz mindenem a customisation... Órákat el tudok szöszmötölni autók csinosításával. :D

Na, elkezdem tölteni, aztán meglássuk!
Köszi a kommenteket!

Szerk.: Jóvan, fizetéskor szerencsére Euró lett a pénznem és maradt 18. :( :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1126) xenon2


xenon2
senior tag

Megtaláltam a kihívást a demolition derby autó-street verseny kombóban. Szenvedős,de élvezetes és érzésre be lehet menni 3 perc alá hiba nélkül. Inkább féldrift lett mint verseny,persze ha csúszik az autó,az már időveszteség. Kormánnyal élvezetes.

Van olyan aki menne pár közös kört? A hypercar verseny megint többszereplős lett.

[ Szerkesztve ]

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1127) xenon2


xenon2
senior tag


Csak, hogy ne pusztuljon el teljesen a fórum. :D

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1128) Reaper válasza xenon2 (#1127) üzenetére


Reaper
őstag

Jó képek ismét, rendes V8 :)
Én most letettem kicsit a játékot, felraktam egy AC-t, így nem maradt hely a vinyón.Úgyis jön nemsokára a CP77.
Viszont ha lesz esetleg megint Divo Magma, akkor azt be fogom húzni :)
Addig is itt a két krúzolós kedvenc :) Ha lesz jobb gép, akkor lesznek jobb minőségű képek is :)

(#1129) xenon2 válasza Reaper (#1128) üzenetére


xenon2
senior tag

Jó kis amcsi vasak. :) Én is inkább az FH4-et nyomom,döbbenet,hogy mennyivel jobb a grafikája. Az AC,ACC meg a Project cars 2 nekem is elő szokott kerülni.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1130) xenon2


xenon2
senior tag

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1131) Emunem válasza xenon2 (#1130) üzenetére


Emunem
aktív tag

Hali, ki kapta még meg ingyen? :D

Látom sok a komment, van valami, ami miatt megint elővették ilyen sokan, vagy csak megy a talking róla? (látom van 1-2 krúzolós kép, lehet egyik este fiammal felnézünk, nézzétek el nekünk a "baleseteket" :U )

"... hát persze ..."

(#1132) homerhamm


homerhamm
addikt

Csak úgy egy kép. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1133) homerhamm


homerhamm
addikt

Hogyan tudom átvenni az autót a summitból? Megcsináltam a goldot is, de nem engedi átvenni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1134) xenon2 válasza homerhamm (#1133) üzenetére


xenon2
senior tag

Szerdán reggel tudod átvenni,amikor lejár az esemény. Addig még törekedj arra,hogy megmaradjon a gold.

Emunem- Mit ingyen? Én játszom vele folyamatosan. Heti 5 óra boztos benne van.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1135) homerhamm válasza xenon2 (#1134) üzenetére


homerhamm
addikt

Köszönöm a választ, érdekes, mert a követőket át tudtam venni, de a többit nem. Most már értem. :)

Ha újra megcsinálom a szlalomot, a repülőset meg Monster Truckosat akkor újra elfogadja?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1136) xenon2 válasza homerhamm (#1135) üzenetére


xenon2
senior tag

Az esemény végéig,korlátlanul meg lehet csinálni mindet. A helyezésed is változik,ha jobb az eredmény. Ha sokan jobbat mennek addig nálad,hátrébb is eshetsz.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1137) homerhamm


homerhamm
addikt

Mikor került be a játékba a Jesko?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1138) xenon2 válasza homerhamm (#1137) üzenetére


xenon2
senior tag

Pár hónapja. Nem mostanában az biztos.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1139) homerhamm válasza xenon2 (#1138) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, azt hittem a Forza hatására, oda szilveszterkor került be, de már előbb tudni lehetett. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1140) CJ4567 válasza Reaper (#1128) üzenetére


CJ4567
veterán

Február 17-én indul az Emerald Storm summit, Divo Emerald a jutalom. :)

No Sana No Life

(#1141) Reaper válasza CJ4567 (#1140) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi, arra benevezek, kell majd megint gyakorolni rá kissé, meg menni pár farmolós kört, mert gondolom jó olcsó lesz a beugró :)

(#1142) homerhamm válasza CJ4567 (#1140) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyébként a két rendőrterepjáró is jo üzlet 310.000 bitcoinért. :D Most ezekkel is van zúzóverseny vagy mi, tök jól megy már.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1143) homerhamm


homerhamm
addikt

Jól néz ki a hold a játékba :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#1144) CJ4567 válasza Reaper (#1141) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó ötlet volt halogatni a sima Divo-t, most már nincs értelme megvenni. :DDD

No Sana No Life

(#1145) Reaper válasza CJ4567 (#1144) üzenetére


Reaper
őstag

Meglett? Én jól megszenvedtem vele, még nem tudom, hogy megvan-e. Múlt héten lenyomtam, hogy kb 1500ik voltam. Majd hétvégén ránéztem és 2900, na rádolgoztam, lement 1800-ra, majd hétfőn este megint 2600.... Tegnap ledolgoztam megint olyan 1600-1800-ra, de sokat kellett szenvedni a kaszkadőr repülővel, de azért remélem csak meglett.
Letesztelted, van olyan jó, mint a Magma? Mondjuk gondolom nem adnak ki még egy olyan op autót.

(#1146) CJ4567 válasza Reaper (#1145) üzenetére


CJ4567
veterán

Először csak jobb pontszámot akartam menni, mint valaki a barátlistámon, aztán láttam, hogy eléggé közel vagyok ahhoz, hogy a top 100-ben benne legyek, ez a cél éppen hogy meglett. :DDD

1,314-ig ment fel a végére, és ha jól emlékszem, te 1,32 fölött voltál, szóval neked is meg kell hogy legyen. :C

Az a baj, hogy nem vagyok olyan jó a játékban, hogy erről véleményt tudjak mondani, inkább megvárom a szakképzettebbek véleményét. :DDD
Mentem vele azért pár kört, szerintem simán megvan Divo Magma szintjén, igazából ha nagyon lusták voltak a fejlesztők, akkor simán lehetséges az, hogy fogták a Magmát, átszínezték, majd egy icipicit állítottak rajta, és nesze, Divo Emerald. :DDD A nitró benne brutálisan erős, de tudtommal ez az összes Bugattiban ilyen.

Amúgy a kanyargósabb, gyorsulás orientált pályákon már van gyorsabb autó, mint a Divo/Divo Magma, mégpedig a Porsche 911 GT1, és ráadásul nem is drága autó. :) (És szerintem jobban is néz ki, mint bármelyik Bugatti. :DDD)

No Sana No Life

(#1147) xenon2 válasza Reaper (#1145) üzenetére


xenon2
senior tag

Kb. ugyanazt szokták tudni a változatok.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#1148) Reaper válasza CJ4567 (#1146) üzenetére


Reaper
őstag

Na az jól hangzik. Ki fogom próbálni a kis 911-et, bár mostanában kicsit felváltva megy itthon a Crew 2 meg a Forza H :D
De azért este majd csak behúzom a kis zöldet :)

xenon2: Igen, általában, de azért a sima Divo és a Magma között durva különbség van. Mondjuk legutóbb próbálgattam és most épp a Nissan tetszett nagyon, ha nem nézek be pár béna dolgot, akkor a New York futamon megdöntöm a Bugattis időmet, így 20mp-el lemaradtam :)

(#1149) CJ4567 válasza Reaper (#1148) üzenetére


CJ4567
veterán

Rákérdeztem, elvileg a Magmánál instabilabb, viszont ugyan olyan jó a gyorulása, és a nitrója. Szóval nem rossz, ha nincs meg a Magma, viszont akkor még a La Voiture Noire amit még ajánlani szoktak. (Az sincs meg, nem sokat játszom mostanában már a TC2-vel, viszont a héten benne van a heti summit bundle-ben, szóval lehet, hogy össze kéne szedni rá a pénzt. :) )
Azt észrevettem, hogy szeret driftelni, és néha tényleg instabil, viszont Divo Magma hiányában megteszi, és szerintem nem is néz ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#1150) Reaper válasza CJ4567 (#1149) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem sincs meg a Magma, ezt a hosszúnevűt meg akkor majd szintén megnézem, de a 911-est se fogom kihagyni.
Én se sokat játszok mostanában ezekkel, cska emiatt néztem vissza, aztán láttam, hogy lesz valami szép Camaro az egyik summiton, azt elviszem még majd, mivel a is egy gyerekkori kedvenc :)
Ha már a Forzában is be tudtam húzni a szintén kedvenc 3gen IROC-z-t is :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.