Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11901) Jakab66[hun] válasza Nevano (#11899) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

egész pontosan egy hasonlat :)

Gurultunk egy jót (rövidet :S ) Fitti elvtársal, thx érte. :DD

Már megint lopni próbáltunk, de Hawaii-on semmit nem lehet :S :DD
[L:http://kepfeltolto.hu/i/?278749&t=img][link][/L]

És amit ígértem, ezért sejtem, hogy lesz még pack:
Ez egy zárt Merga gyár:
[L:http://kepfeltolto.hu/i/?278750&t=img][link][/L]
Ez pedig egy Audi szalon, és itt is zárt körű rendezvény van:
[L:http://kepfeltolto.hu/i/?278751&t=img][link][/L]

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#11902) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

[L:%5BIMG:http://kepfeltolto.hu/i/?278778&t=img%5D%5B/IMG%5D][link][/L]
[L:%5BIMG:http://kepfeltolto.hu/i/?278779&t=img%5D%5B/IMG%5D][link][/L]
[L:%5BIMG:http://kepfeltolto.hu/i/?278780&t=img%5D%5B/IMG%5D][link][/L]

Gipsz Jakab

(#11903) Jakab66[hun] válasza Jakab66[hun] (#11902) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag



Csak összehozom már :DD

Gipsz Jakab

(#11904) Fitti válasza Jakab66[hun] (#11903) üzenetére


Fitti
tag

Én is köszi a krúzt jó volt! Nemsokára megyek fel ismét! KB 10-kor. Addig is bye
Jó volt! :R
Hát ez tényleg nem jött össze megint! :D

(#11905) Sordoran


Sordoran
addikt

Az unatkozás hagyományommá vált, újabb videó, SL(R) History erre

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11906) Tattix válasza Sordoran (#11905) üzenetére


Tattix
tag

Ez elég frankó lett! :K

(#11907) Tattix


Tattix
tag

Köszi Gagyinak a hagydelahajam krúzt!
ez még az elején
szintén
kajaszünet
zúzás után
Jó volt! Alig győztem elütni a civileket. :DDD

(#11908) SonyBlack válasza gagyenkov (#11900) üzenetére


SonyBlack
tag

Először is köszi hogy mind a kettőt megvásároltad, azt hittem csak az egyik ment el! :R
A talira igyekeztem, de annyiban kimerült a dolog hogy a térképen láttalak titeket, de mikor odaugrottam, sehol senki... Sorry

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#11909) gagyenkov válasza SonyBlack (#11908) üzenetére


gagyenkov
tag

Sajnos ez a szerver nem a legjobb! Ferke sem tudott csatlakozni! Aztán egy szer csak ott volt! Utána megint eltűnt :((( És Toyotát nem is láttam sem Atát pedig ott voltak! Azért franko lett a túra! Utána még elgurultunk Peccékkel a pályára és nyomtunk egy pár kört 22-ig Köszi srácok!
[link]

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#11910) Fitti válasza Sordoran (#11905) üzenetére


Fitti
tag

Nagyon jól sikerült kis videó! Grat! :C

(#11911) SonyBlack válasza Sordoran (#11905) üzenetére


SonyBlack
tag

Ez még talán jobb lett mint az előző!! Grat!

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#11912) Sordoran


Sordoran
addikt

Köszi srácok! Majd még tervezem hasonló videók készítését, amint van ihletem :D Meg persze adhattok ti is ötleteket, mivel online nem tudok nyomulni, marad az offline videószerkesztés. Talán csinálok összehasonlításokat autókkal még.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11913) SonyBlack válasza Sordoran (#11912) üzenetére


SonyBlack
tag

Ez az összehasonlítás nem rossz ötlet! Nekem van is egy tippem, mit szólnál egy Ferrari vagy Lamborghini összehasonlításhoz? 250 GTO vs Enzo vagy Miura vs Murcielago. Miért nem megy az online nálad?
Jah azt valaki nem tudja megomndani nekem hogy a Saleen mustangot hol találom, vagy hogy szerezhetem meg?

[ Szerkesztve ]

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#11914) fatal` válasza Jakab66[hun] (#11901) üzenetére


fatal`
titán

Zárt szalonból iszonyú sok van, de pack az már nem hiszem, hogy lesz...

(#11915) gagyenkov válasza SonyBlack (#11913) üzenetére


gagyenkov
tag

Veszel egy Mustangot és elviszed tuningolni! Ott választhatsz, hogy Ford vagy Saleen-t nyomsz rá! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#11916) SonyBlack válasza gagyenkov (#11915) üzenetére


SonyBlack
tag

Köszi! Ma akkor megteszem ezt is! :K Küldtem neked egy privát üzit Gagyi!!

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#11917) Sordoran válasza SonyBlack (#11913) üzenetére


Sordoran
addikt

Jelen-múltast is csinálok még hasonló stílusban, meg rendes autó összehasonlítást is, pl.: F40 vs Countach, meg hasonlóak.
Az onlinenak egyszerű oka van: koliba kerültem, és a proxy tiltja a játék szervereket, torrentet, ftp elérést (Total Commander) még a Flashget-el se tudok tölteni, így hagyatkoznom kell a Firefox letöltőjére. Pedig a nyáron jól nyomultam :(

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11918) SonyBlack válasza Sordoran (#11917) üzenetére


SonyBlack
tag

Ja hogy kolesz! Vannak hátrányai, de én pl imádtam mikor koleszos voltam! Várjuk a videókat! :K

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#11919) Jakab66[hun] válasza Sordoran (#11917) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

mivel csináltad a vidiket? Nekem a fraps-tól, meg az X-fire-tólegyből szaggat a game.
Van erre valami megoldás? :D

Gipsz Jakab

(#11920) Sordoran válasza Jakab66[hun] (#11919) üzenetére


Sordoran
addikt

Fraps-el vettem ki az anyagot. Normálisan hoz 50-60 fps-t nekem a game, így Fraps-el is élvezhető (40 fps-t súrolja alulról felvételkor)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#11921) Fel válasza Jakab66[hun] (#11919) üzenetére


Fel
addikt

Fraps-nél szerintem alap, hogy feles méretben készítsd a felvételt. Másrészt szimultán futtatni a TDU-t, és videót enkódolni erősen hardverpróbáló, úgyhogy kell hozzá egy jó processzor+vga páros.

(#11922) Jakab66[hun] válasza Fel (#11921) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

ami nekem nincs :DD

Gipsz Jakab

(#11923) enjoy018


enjoy018
tag

SONY: nem találtam semmilyen megoldást sajnos erre a netproblémára! Néha nekem is olyan, hogy nagyon fasza, bead mindenkit, lag nélkül, de mostanság nem sokszor csinálja már ezt! :F Így hát sajna, de kezdek eltávolodni a game-től, pedig nagyon jó játék és nagyon szeretem, de ez miatt a probléma miatt számomra már élvezhetetlen!
Mostanában elkezdtem játszani a Call of Duty 2-vel és ott 40 playeres szervernél sem akad be egy pillanatra egyik játékos sem! Itt meg 2 kocsi kifog rajta! Szal tényleg nem tudom, hogy mi lehet itt a probléma!

[ Szerkesztve ]

(#11924) Nevano válasza enjoy018 (#11923) üzenetére


Nevano
csendes tag

cod2-nek közel sem kell akkora internetkapcsolat mint a TDU-nak! nekem 8 mb/s-es netem van és senki még sosem laggolt csak az aki meg is szakadt elödte vagy nagyon rosz internete van :)

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#11925) fatal` válasza Nevano (#11924) üzenetére


fatal`
titán

TDUhoz nem kell nagy internetkapcsolat, csak baromi messze van a szerver MO-tól ezért nem valami jók a pingek, meg a játékosok is elég messze vannak egymástól, ha mondjuk egy orosszal krúzolsz épp..

(#11926) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali mindenki!

Egyre inkább kezd divatbajönni a régi amcsi izomautó-klasszikusok modern újragondolása.

Az új Ford Mustangot rengetegen szabták át, én mégis kiemelnék egyet csupán a példa kevéért. A Ford Mustang Giugiaro Concept-et, ahol az emrikai autók nyers ereje és brutalitása találkozik az olasz Design-al.
A Mustang sikerén felbuzdulva aztán megjelent a többi régi klasszikus modernkori változata is. A Ford Shelby Cobra Concept, mely a legendás Kobra utódja, a Ford Shelby GR-1 Concept, mely le se tagadhatná ősét a Daytona Coupe-t, a Chevrolet Camaro Concept, melynek már bejelentették a 2010-es változatát is, a Dodge Challenger, és a Plymouth Cuda.

És ezekhez most csatlakozik az általam legjobban favorizált amcsi izomautó, a Stingray morednkori változata is.

Písz, és jó nézelődést! ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11927) fatal`


fatal`
titán

Nah elkészült az RS4 hangom :) Reilsss 1.0-s Audi RS4 hangjára épül, amelyen csak 4ezerig volt új hang, felette betöltötte az eredetit, ezt javítottam :)

Audi RS4 sound by fatal

Akinek nem menne a nagyobb fájlok miatt az töltse le és tegye be az Euro/Bnk mappába ezt felülírva az eredeti fájllal:

bnk.map

(#11928) fatal`


fatal`
titán

Köszönöm a krúzt Fitti :)

(#11929) Pecc válasza TESCO-Zsömle (#11926) üzenetére


Pecc
őstag

A mustang a legkeményebb:)

[ Szerkesztve ]

(#11930) Pecc


Pecc
őstag

Ma este kicsit magányos voltam.

Utána jött Opelos és kexmester és forogtunk egyet a focipályán:) Kösz nektek! :R

(#11931) SonyBlack válasza enjoy018 (#11923) üzenetére


SonyBlack
tag

Hát Enjoy akkor lehet én is ugyanarra a sorsra jutok, bár még érdekel a játék, sok autót szeretnék még begyűjteni! Nagy Ferrari rajongó vagyok, és már csak 2 fajta Ferrari hiányzik a garázsomból (250GTO és 599) A net kapcsolatot én sem értem, mert én előtte viszonylag sokat játszottam COD4 multival (kb200 óra) és ott sosem volt gondom, pedig azért akadtak 15-20 emberes harcok... Lehet kicsit játszok is vele újra, csak az online hangulat miatt! :DDD Tényleg azzal nem szoktál játszani, vagy esetleg valaki más?

[ Szerkesztve ]

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#11932) SonyBlack válasza TESCO-Zsömle (#11926) üzenetére


SonyBlack
tag

Nem semmi a stingray, még nem is láttam róla képeket, de nálam a Cuda a befutó! :K

TDU nick: SonyBlack[HUN] (Forza Italy Ferrai Fan)

(#11933) Fitti válasza fatal` (#11928) üzenetére


Fitti
tag

Én is köszi! Jó volt! :C Amit + megbeszéltünk, ne felejtsd el!

(#11934) bazso29 válasza Pecc (#11930) üzenetére


bazso29
aktív tag

Jó volt tegnap úgyhogy megyek ma is, csak újra fagyogat a gépem. :(((
Pár kép ezzel a karival:
[link]
[link]
[link]
[link]

(Ha esetleg valaki tudja miért fagy asus lapban ati kártya, az írhatna nekem privit. 1 hete szenvedek vele és nincs rá megoldás. Eddig semmi.)

[ Szerkesztve ]

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#11935) Jakab66[hun] válasza enjoy018 (#11923) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Énmeg csak azt tudom mondani, hogy a kettesben lenyomott krúzok már úgymond hiányoznak. Szóval CoD2-ben is gyúrj még :P, és várlak vissza TDU-ba, a zártkörű krúzokra :)
Pont amikor kezdem megszokni a Vipert akkor hagyod rá :(((

Msn-en választ várok :)

Gipsz Jakab

(#11936) B2man válasza bazso29 (#11934) üzenetére


B2man
tag

Asus alaplapba Asus 8600GT után Asus 3850 kártyát raktam. Persze előtte driver eltávolítás, driver cleaner futtatás. Beraktam, Ati driver telepít, majd anyáztam mert sűrűn fagyott, volt, hogy a játék betöltésétől. Csinálnom kellett 1 Win reinstallt. Utána semmi gondom nem volt. Esetleg teszteld a kártyát Ati tool progival, hátha hibás. Volt olyan kártyám, ami fagyott gyári órajeleken, kicsit levittem, akkor működött. Persze visszavittem.

[ Szerkesztve ]

(#11937) fatal` válasza fatal` (#11927) üzenetére


fatal`
titán

Ha valaki kipróbálja akkor majd kérnék egy véleményt :)

Fitti: Nem felejtem el, készíts valami D-s verdát :D

(#11938) bazso29 válasza B2man (#11936) üzenetére


bazso29
aktív tag

Bios frissítésen kívül csináltam már mindent, de bétát meg nem rakok fel. Még alacsonyabb órajelen is fekszik. Ami ati az fagy a gépben.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#11939) Fel válasza bazso29 (#11934) üzenetére


Fel
addikt

Az alaplap bios-ában a PCIe frekvencia legyen lefixálva 100MHz-re.
Ha drivert cserélsz, akkor a wint indíts csökkentett módban, és így töröld az illesztőket.

(#11940) Nevano


Nevano
csendes tag

Ma mercedes cadilac találkozó a cadilac salonnál 8:30-kor legkésőbb 8:45-kor indulunk

Kressz betartása kötelező remélem mindenki ismeri :) (stop tábláknál megálás, pirosnál,balról előzés stb...

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#11941) Speed limit


Speed limit
tag

Üdvözlök mindenkit

Látom a régi motorosok száma meg csappant szomorú vagyok hova tűntek a többiek vagy lehet, én nem voltam sokáig nem tudom, de azért sajnálom, este nyomhatnánk egy jó kis krúzt ha nem lenne rossz a tdu cd-je megöregedet az is :(( :(( :((

SonyBlack: én szoktam Cod 4-ni neten majd összefuthatnánk egyszer vagy akár többször is, na, üdv megpróbálom megcsinálni a tdu-m cd-jét, mert ki törtek rajtam az elvonási tünetek :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#11942) fatal`


fatal`
titán

Ma 21:00 AUDI krúz, szabályokat betartva (stop tábla, piros lámpa, balról előzés). Találkozó helye: Ford Island.

(#11943) gagyenkov válasza Speed limit (#11941) üzenetére


gagyenkov
tag

Bizony te nem voltál!! Itt azért zajlik az élet :) Este tartanék egy CATERHAM túrát, ha az asszony ad kimarcsit ;) Majd még pontositom!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#11944) bazso29 válasza Fel (#11939) üzenetére


bazso29
aktív tag

Ilyenekkel szerencsétlenkedek szombat óta. Odáig jutottam, hogy kevesebbet fagy és tudok kicsit tduzni. :) De ugyanúgy mikor kedve tartja beájul.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#11945) TESCO-Zsömle válasza gagyenkov (#11943) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azé' verseny az lesz ugye??

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11946) Pecc válasza Speed limit (#11941) üzenetére


Pecc
őstag

Szeva öreg harcos. :R
Töltsd le ezt, csomagold ki, majd mountold be és mehet a game.

(#11947) Speed limit válasza Pecc (#11946) üzenetére


Speed limit
tag

Oké, de majd csak holnap újra meg kell vennem nem, tudom fel rakni a cd-jéről vagy van valami ötletetek, hogy oldjam meg

És szabad kérdeznem, hogy mit változtat ez vagy mire jó

Amúgy veletek mi újság?

[ Szerkesztve ]

(#11948) Kleroo


Kleroo
veterán

Milyen szerveren nyomultok?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#11949) Pecc válasza Speed limit (#11947) üzenetére


Pecc
őstag

Nehogy megvedd újra! Ha megvan a serialod.
Tölts le az egyik virágboltból, tdu imaget.
És azt felrakod, ugyanugy beirod a kódot és kész.
Ez, amit adtam arra jó, hogy cd nélkül játszhass.

Kleroo - Atari saját szerverein.

[ Szerkesztve ]

(#11950) fatal` válasza Speed limit (#11947) üzenetére


fatal`
titán

Felrakod a warezt beírod a serialt és nem crackeled a játékot hanem a fent linkelt mini imagel futtatod a játékot :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.