Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) Gyuri27 válasza net84 (#3396) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na ezaz és hol ez az embőr? :F

Amd - Radeon - Ryzen

(#3402) net84 válasza rwin5 (#3399) üzenetére


net84
őstag

Hat ez nem rovid :DDD. Szerintem is jobban fog vizszintesen, folytonos szovegkent kinezni.

Gyuri27 - csapd fel a guglit, nezd meg kik vannak a kornyekeden es nezd meg a munkajukat. Ha nem talalsz, akkor kezdhetet szelesiteni a keresesi tavolsagot.

Read only...

(#3403) rwin5 válasza Gyuri27 (#3401) üzenetére


rwin5
őstag

Keresgélni kell, és nem szabad az első embernél leállni csak azért, mert egész jól néz ki. + Egy nagyon jó tetoválónak is van szar napja, mikor egy nem azt mondom, hogy egy szarkupacot de jóval szintalattit tetovál fel, erre fel kell készülni, mielőtt bevállalod. Nekem az összes tattoo közül egyik sikerült gyengébben de körül lett már tetoválva a minta további mintával, így már nem kiemelkedő ránézésre (borzasztó azért nem lett, csak nem olyan jó, mint a többi)

Nem egyszerű egyébként az ember keresése, régen google + fb oldalakon böngésztem őket, mert már mindnek van kb, és persze csak a szép munkákat teszik fel. Ha olyat látsz akinél sok a csúnyácskább azt semmiképp sem kell bevállalni

(#3402) net84: jaja marad az általad mondott vízszintes :K

[ Szerkesztve ]

(#3404) dokee78


dokee78
félisten

Holló fejet szeretnék alkarra vagy saskarmot.
De ezek milyenek már,hogy csak testrészek?
Gondolok arra,hogy külön furán néznek ki. :U

Mert már lassan tényleg érik a 4. tetkó.
Fej oldalára nagyon fájna gondolom a csont miatt.

(#3405) rwin5 válasza dokee78 (#3404) üzenetére


rwin5
őstag

én is készülök holló fejet varratni, nincs azzal baj, egész egyszerű mintát, de pont ettől jó szerintem :D

(#3406) rwin5


rwin5
őstag

Mit jelent a macska kalapban tetoválás ? Nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e vagy sem de a sima kalap tetoválás is bejön

[link]

[link]

olyan jó is meg nem is, skacok ti, hogy vagytok vele? :DDD

(#3407) rwin5


rwin5
őstag

(#3408) rwin5


rwin5
őstag

Kihaltatok topiklakók? ;]

(#3409) Fred23 válasza rwin5 (#3408) üzenetére


Fred23
nagyúr

Barátnőm rózsát és vasmacskát szeretne még idén, valszeg novemberben. Elég ON? :D

Én is gondoltam már tetkóra sokszor, de valahogy nem találom, mi illene pontosan hozzám, illetve amit bevállalnék biztosan, az túl drága lenne, mert csak nagyban mutat jól.

Szerk.: vasmacska, nem macska! :DD Valami ilyesmit szeretne.

Én magamra kalózhajót gondoltam karib-tengeri háttérrel, de ez csak a hátamon mutatna jól nagyban.

[ Szerkesztve ]

(#3410) rwin5 válasza Fred23 (#3409) üzenetére


rwin5
őstag

Nekem van már egy pár, milyenek a macska tetkok? Így kicsit furák, lehet maradok simán a kalapjuknál az is vagány :D Mondjad asszonynak varrasson nyugodtan, jók a tetoválások! :D Én 16 éves korom óta akartam tetoválást, mindig más és mást, végül asszem 22 évesen lett az első, szóval vártam vele sokáig, ha nem tetszik vagy minden nap más minta jön be ne varrasd fel semmiképp ;) :C

(#3411) Fred23 válasza rwin5 (#3410) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jah, most nézem, Te szeretnél macsekot! Szerintem is fura mondjuk.

Lehet, keresgélek itt a topikban is, hátha tettetek már be egy-két érdekesebb dolgot...

(#3412) rwin5 válasza Fred23 (#3411) üzenetére


rwin5
őstag

Valahogy túl furcsa nekem is, este még a fáradtság mámorában valamiért bejött, mostmár inkább nem :D

ki szoktam a topiklakók véleményét kérni általában, nem vagyunk sokan aktívak szerintem 4-5 emberke az, de tőlük is elég a vélemény :K

[ Szerkesztve ]

(#3413) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Van egy tetkóm, még kb 9-10 éve készítette DebrecenbenLucky

Szeretném valamivel kibővíteni, mert nem ezt szántam véglegesnek, de ez fogott meg és át terveztük anno ilyenre.

Tudnátok esetleg segíteni? Inkább lefele haladnék vele, csukló irányba.

Köszi előre is!

:R

(#3414) rwin5 válasza SoulReaver (#3413) üzenetére


rwin5
őstag

Fel lehetne dobni valami árnyékkal, vagy az íveit újra varrni egy erősebb színnel, vagy csak simán feketével. Hát elég nonfiguratív kinézete van, így kb bármivel folytathatod :D Ha még megvan az emberke aki csinálta akkor az a legkönnyebb, hogy bemész hozzá és ő szerinte mi volna a legjobb.. Én is kifogytam most az ötletből a bal kar befejezésénél, egy részletnél majd ma akarom megbeszélni a tetoválómmal, hogy szerinte mit kellene oda tenni.

szerk: ez a srác egész komoly munkákat csinál, a portréi nagyon élethűek

[ Szerkesztve ]

(#3415) SoulReaver válasza rwin5 (#3414) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet azt kellene, de majd ősszel vagy télen.

Ilyen predator, alien jellegű dolgokat szeretnék, de nem konkrétan predator vagy alien fejet, hanem csak abból az univerzumból, alakokat, formákat valahogy belevinni.

Csak ezeket majd kikeresni netről, és egy folytatásnak valahogy meg szerkeszteni....

Direkt ezért akartam nonfiguratívot, mert így bármivel lehet jóformán folytatni... Pl: Eccarvú... :DDD ;]

Igen, nagyon jó szakember. Anno minden debreceni ismerősöm őt ajánlotta és irtó jó fej :)

[ Szerkesztve ]

(#3416) rwin5 válasza SoulReaver (#3415) üzenetére


rwin5
őstag

Én is őszön gondolkoztam, de hétköznap tetovál csak akihez járok és most tudom megoldani max, hogy elmegyek hozzá később már nem lesz időm. Hegesztő haverom varratott 1x nyáron úgy, hogy másnap védőruhában kellett már melóznia, pont napokban beszéltem vele személyesen azt mondta, hogy nyáron soha többet :D

Az alienes téma amúgy nagyon részletes, azzal lesz munka a tetoválónak, mert ha meg felületes akkor nagyon gagyi kinézetet ad neki a dolog

[ Szerkesztve ]

(#3417) SoulReaver válasza rwin5 (#3416) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért szeretném ezzel a sráccal csináltatni, mertbtudom, hogy az lesz rajtam amit megbeszélünk.

Egyébként most tanulom a hegesztő szakmát, tudom mit érezhetett:D

(#3418) net84 válasza rwin5 (#3416) üzenetére


net84
őstag

Probaljatok ki telen. Labszaron, 3-3,5 ora aktiv munka (mindvegig magamnak), cirka 50%- osan befedve a bor. Remek meleg, rovidgatya, mielott elindultam, visszaoltoztem. A bakancsot mar nem tudtam befuzni. Ajton kilepve bokaig ero ho es szakad tovabb. Mire 20 perc alatt kiastam az autot a hobol, arra ugy remegtem, mintha 2 oraja alsogatyaban acsorognek a hidegben. A fogam kocogott, mint a rajzfilmekben, ugraltak az izmaim es normalisan vezetni sem tudtam.
Akkor, abban a pillanatban nem volt vicces... :D :D :D
Ezt meg egyszer megismeteltem, azota 10 fok alatt csak akkor, ha utana nem megyek sehova. Amugy pedig nagyon jo a nyar (arnyekban is 35fok) is, csak oda kell ra figyelni. Kicsit nehezebb csak. 2,5 orankent (szigoruan, a telefon szamolt vissza) lemostam zoldszappannal, atoblitettem deszt vizzel, bekentem, befoliaztam, befasliztam (teljes fedes 2 retegben, vastag faslival, hogy a napfeny se juthasson at rajt) es mentem tovabb. Mindemellet a direkt napfenyt vegig probaltam kerulni, illetve ugy allni, hogy azt a labam ne susse a nap. Semmi kulonbseg nem lett sem gyogyulasi idoben, sem szinben.
Nem veletlen, hogy egy tetovalas szintartossagat a festek minosege es annak beviteli modja utan a legkritikusabba a gyogyulasi idoszakban a vegzett kezelesi/apolasi mod hatarozza meg...

Read only...

(#3419) dokee78


dokee78
félisten

Ha van valakinek tetkó gyűjteménye megosztaná.
Persze,ha publikus.

Lehetnek saját vagy ismerős által rajzoltak is.

Tudom,hogy lehet találni neten is,de nem szeretném egyenként össze vadászni.

Van nekem is vagy 1000 darab,ezt bővíteném.

[ Szerkesztve ]

(#3420) Joe Swanson


Joe Swanson
senior tag

Sziasztok! Tetoválást szeretnék csináltatni a felkaromra. Egy tigrisfejet szeretnék, fekete fehérben. Budapesten belül tudtok ajánlani jó ár/érték arányú szalonokat?

[ Szerkesztve ]

(#3421) dokee78


dokee78
félisten

Szeretném,ha megnéznétek melyik szalon lenne a legjobb választás?

Iron Factory
Dock Tattoo
Dragoon Tattoo

(#3422) rwin5


rwin5
őstag

Na voltam ma varratni kb ~2,5 órán át, plusz volt egy olyan rész a karon ahol hátra kellett tegyem mert úgy volt a tetoválónak megfelelő, mint akit megbilincseltek úgy álltam, szóval nem a legszebb emlékeim közé fogom elkönyvelni.. egész jó lett meg vagyok elégedve, lett még egy koponyám pluszban talál az lehetett volna egy kicsit részletgazdagabb de a mintát amit vittem az is elég szimpla volt.. most nagyon nehezen tűrtem a tetoválást kb az első 1 óra után már nagyon "untam"

még valami mandala tetkot akarok aztán szerintem egy jódarabig semmit majd küldök képet ha legyógyul, most nagyon sötét

(#3423) Because válasza rwin5 (#3422) üzenetére


Because
őstag

pénteken én is megjártam a szalont, szokásos ~3 órás elfoglaltság, de többet nem is bírnék, valóban az utolsó fél-1 óra nyűglődés akármilyen pozícióban legyek.... a bal vádlim javítgatjuk, lényegében az egészen körbe fog érni, majd jövőre jönnek a fotók ha végzünk addig :D

(#3424) rwin5 válasza Because (#3423) üzenetére


rwin5
őstag

Hát én úgy kialudtam magam, mint akit műtöttek.. este 8 kor már kidőltem, és majdnem aludtam 11-12 órát. varrták a könyökömet, alkaromat, a vénás részt, ott a hajlatnál + bicepsz belső felét ami a legérzékenyebb nekem, szóval eléggé legyilkoltnak éreztem magam :D kivételesen felraktam egy fóliát estére nehogy beleragadjak az ágyba de megérte, most rohadtmód fáj az egész karom, de szerintem max 2-3 nap és enyhül ahogy szokott

Könyöknél olyan volt a varrás, mintha a csontomban éreztem volna a tűt

(#3425) rwin5


rwin5
őstag

(#3426) rwin5


rwin5
őstag

gyógyulgat, kezd repedezni-hámlani meg borzasztóan viszketni

(#3427) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok.

Szeretnék egy tetoválást felkar közepétől csuklóig körbe az egészet. Pontosan még nem tudom mit szeretnék de maori tetoválások közül van 1-2 ami tetszik :K

Mennyibe kerülne egy ilyen tetoválás kb ? :)

(#3428) Because válasza rwin5 (#3426) üzenetére


Because
őstag

nálam az a baj, hogy mindig kipattog a felkarom, amikor végre letisztulna másnapra megjelenik egy-egy pötty aztán szépen kivakarom (mert ilyen ügyes vagyok), így kérdés mikor tudok bármit is kezdeni a karommal... :U

(#3429) rwin5 válasza adrian94 (#3427) üzenetére


rwin5
őstag

Maori annyira nem drága mert elég sablonos, de attól függetlenül részletes minta a többség szerintem nem is szereti varrni, fogalmam sincs mennyi órabérben dolgoznak már ilyen 20-25e ft körül talán? De van aki csiga tempóba varr már azért is.. ezt legjobban az tudja megmondani akihez elmész tetováló :D sztem egy ilyen alkaros kb 40ezer, legalábbis én annál tuti nem adnék többet érte, nézd meg a mandala stílusú tetoválásokat is, most nagyon pörögnek

(#3428) Because: bőrgyógyász aztán meg van oldva, nem tűnik olyan vészes esetnek :B

[ Szerkesztve ]

(#3430) adrian94 válasza rwin5 (#3429) üzenetére


adrian94
őstag

Milyen stílusok vannak még? :)

(#3431) rwin5 válasza adrian94 (#3430) üzenetére


rwin5
őstag

Biomechanikus Tetováló Stílus | Blackwork Tetováló Stílus | Dotwork Tetováló Stílus | Mandala Tetoválások | Realisztikus Tetováló Stílus | Realistic Trash Polka Tetováló Stílus | Szürrealista Tetováló Stílus | Új Törzsi Tetoválások - mint pl a maorid is

(#3432) adrian94 válasza rwin5 (#2922) üzenetére


adrian94
őstag

Valami ilyesmire gondoltam én is.. :) mármint a felső képre..

Ezeknek van valami jelentése vagy csak jól néz ki és ennyi ? :D

(#3433) adrian94 válasza adrian94 (#3432) üzenetére


adrian94
őstag

Olyan oldalt / oldalakat tudtok ajánlani ahol tudok keresgélni sok tetoválás között ? Illetve ahol le van írva, hogy minek mi a jelentése ? :)

(#3434) rwin5 válasza adrian94 (#3433) üzenetére


rwin5
őstag

Hát nagyon nem, googlét szoktam nézni általában, plusz filmekben, vagy valóságban valami ruhán stb, ha látsz valami mintát ami megtetszik azt a tetováló szerencsésebb esetben meg tudja valósítani.. legtöbb honlapon ugyanaz a tartalom van, vagy borzasztó minőség így egyet sem tudok ajánlani..

Googléval is az a baj, hogy az első 50 találat kb mindig ugyanaz ami 1 évvel ezelőtt is volt.. így ezt ilyen türelemjátéknak mondanám, ha látsz valami jót nem feltétlen tetoválás formájában mentsd le a gépedre

(#3435) Because


Because
őstag

szerintetek átlagban egy teljes vádli maori stílusban hány órát vehet igénybe?

(#3436) Ultrazord válasza Because (#3435) üzenetére


Ultrazord
tag

Sokmindentől függ :D Milyen ostorlábaid vannak, vagy sem pl. Mennyire összetett az ábra. De simán 10+ óra is lehet szerintem.

(#3437) rwin5 válasza Because (#3435) üzenetére


rwin5
őstag

Tetoválótól is függ szerintem, van aki csiga lassú, az enyém szerintem gyorsan dolgozik, bár ez már ment a minta rovására, amit később korrigálni kellett. Ha csak maga a vádli szó szerint, tehát a sípcsontnál nem varratod, szerintem 3-4 óra max, legalábbis most a saját tetoválómból indulok ki, de van egy ismerősöm akinek a mellkasát kb 5 alkalommal csinálták és kb 6 órán át, és egy full gagyi angyalszárny szerű szar van rajta

(#3438) Because válasza rwin5 (#3437) üzenetére


Because
őstag

kezdtem azt érezni, hogy elszaladt a ló tetoválómmal már 5. alkalommal voltam nála a vádlimmal (3 órás időtartamok) és nem látom a haladást. novemberben újra megyek és kifejezem ezzel kapcsolatban a nemtetszésem

(#3439) rwin5 válasza Because (#3438) üzenetére


rwin5
őstag

:DDD annyi időt szerintem az összes tetoválásommal együtt nem ültem a székben. Egy jódarabig én most be is fejeztem, úgy érzem nagyjából "kész" vagyok, még egyszer akarok egy hollót valahova de nem találtam meg a megfelelő helyet neki

(#3440) rwin5


rwin5
őstag

van az a stílus ahol ilyen főleg piros csíkok is benne vannak a mintába (lusta vagyok megnézni)

na most olyanra gondoltam, hogy már meglévő mintába belerakatnék ilyet, de akkor a piros tinta el fogja takarni teljesen az alatta lévő már létező mintát? :U :F

na itt egy példa [link]

[ Szerkesztve ]

(#3441) Ultrazord válasza rwin5 (#3440) üzenetére


Ultrazord
tag

trash polka szerintem. De nem fogja eltakarni :) Kikerülik a feketét.

(#3442) rwin5 válasza Ultrazord (#3441) üzenetére


rwin5
őstag

na majd agyalok rajta, kicsit fel akarom dobni a mintát azért jutott eszembe még egyelőre nem akarok varratni, most valahogy az utolsó varratás tényleg fájt, és nem vágyom az érzésre újra :DDD pedig nem vagyok rinyapicsa

(#3443) rwin5


rwin5
őstag

Nekem asszem megvan a köv minta jobb kar tricepsz részre:

+ a régi farkasomat alkaron fel akarom turbózni, nincs elrontva a minta de valahogy nem tetszik úgyhogy szerintem azt felturbózom és lesz belőle egy black wolf ugyancsak + van egy félig befejezett koponya bicepszen azt is be akarom fejeztetni, hogy ne legyen ennyire szimpla minta

[ Szerkesztve ]

(#3444) Because válasza rwin5 (#3443) üzenetére


Because
őstag

én pedig ráuntam a tetoválómra... lehúzás vagy csak simán lassú, de 6 alkalom, alkalmanként 3 óra, 150000ft és egy pálcika vádlinak a 2/3-at nem tudunk megcsinálni geometria mintákkal

(#3445) rwin5 válasza Because (#3444) üzenetére


rwin5
őstag

150ezer? :Y Szegeden van egy nagyon jó tetováló igényes de ő is lassan dolgozik (de nem voltam még nála) asszem ő drágának számít és őneki 30 ezer az órabére, de szerintem 3 óra alatt befejez egy nagyobb mintát.
Idén már én sem tetováltatok sztem, majd vmikor január-február fele. Egy mintára sok pénz azért 150, hacsak nem valami átlagon felüli mestermű :))

Mentségére pont a tetoválóm mondta, hogy a városban van egy másik tetováló akiről hallotta, hogy csak a vezér vonalakat szokta szó szerint 1 nap alatt megcsinálni

Na milyen a farkas minta amit beraktam? Vagy fura ott a hát része ami ott a feje fölött van?

[ Szerkesztve ]

(#3446) Because válasza rwin5 (#3445) üzenetére


Because
őstag

szerintem így egyben jó ez a minta, inkább a nélkül lenne nekem üres

dehogy remekmű, nem bonyolultabb mint egy nonfi vagy maori tetoválás...

(#3447) Ultrazord válasza Because (#3444) üzenetére


Ultrazord
tag

Mutatsz képet?

(#3448) Because válasza Ultrazord (#3447) üzenetére


Because
őstag

takarás így szép se igazán, képek is olyanok lettek amilyenek, de már tényleg ki van a tököm... ez itt fél év munkája:

[ Szerkesztve ]

(#3449) rwin5 válasza Because (#3448) üzenetére


rwin5
őstag

Azt ami zöld? színű azt újrahúznám pirossal és sztem odab*szna amúgy tényleg nemtudom mit tetováltak ezen ennyi órát, bár annyi dicséret van benne, hogy a minták azonos nagyságúak, azoktól égek ki mikor egy ilyet is mint, a tiéd folyamat kisebb nagyobbak meg kifutnak a vonalból, nekem az halálom :D

(#3450) Because válasza rwin5 (#3449) üzenetére


Because
őstag

az kék, nem tudom hogy a piros mennyire... lehet a legkisebb tűvel dolgozunk azért tart eddig :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.