Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) SQX_Barto válasza egyipt (#999) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A két kulcscsontomnál van egy nonfiguratív rózsa és egy láng szimbólum. A rózsát szeretném eltüntetni, mert már nem akarom reklámozni, hogy húde tudok szeretni meg romantikus vagyok meg ilyenek. És ha már eltüntetném, akkor a másikat is, csak azt felrakatni máshova. De meggondoltam magam, a rózsát átfestetem pajzs-ra, a láng pedig marad, csak azt is átfestetem, hogy ne legyen fakó. A harmadik nonfit a hasamon pedig kiegészítettem és szinten átfestetem :)
Későbbre még tervbe van véve pár, de majd átgondolom, mert átfestegetni nem akarok.
Köldökpiercingben még nem döntöttem, majdnem az összes csaj ismerős azt mondja rá, hogy buzis :O Mellbimbó piercinget meg én nem szeretnék annyira :(((
Majd egyszer kitalálom azt is :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1002) Celithrandi válasza SQX_Barto (#1001) üzenetére


Celithrandi
addikt

nekem is pont az első kettő van takarás alatt:)

a köldökpiecen meg szvsz ne agyalj, csináltasd meg, ha nem teccik vagy cseszegetnek akkor egyszerűen kiveszed és kész:)
érdekes módon az enyémre senki se mondta még hogy bizus, bár lehet hozzájön, hogy ha az egész hátad színesedik épp, akkor nem egy piercen fognak a népek lovagolni:)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1003) SQX_Barto válasza Celithrandi (#1002) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Péntek lesz a nagy nap, ha semmi nem jön közbe a srácnak :)
Tetoválás átfestés és bővítés, meg ha megtudom ott csinaltatni, akkor köldökpiercing is meglesz :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1004) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1003) üzenetére


darnellsmith
senior tag

sok sikert ;) képeket majd toljál fel ha gondolod :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1005) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1004) üzenetére


SQX_Barto
addikt

köszi szépen :)
Most ilyen:
[img=http://img441.imageshack.us/img441/1393/hasnonfigih8.th.jpg][link]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1006) bőrdíszműves válasza Jam-Master J (#50) üzenetére


bőrdíszműves
csendes tag

pfff.

látom erre rég járt lélek :) gondoltam beszolok már:) 2008 elég régen volt . Uppoljunk srácok!
aki gondolja kuksizzun fel ide: www.tetovalo7125.atw.hu esetleg keressen fel:)

SQX majd muti meg milyen lesz a műalkotás.)

[ Szerkesztve ]

gyere és varras egy frankó mintát:D

(#1007) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1005) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ahogy látom erre ráferne vmi mert így szerintem nem néz ki vmi jól, gondolom nem szalonba csináltattad.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1008) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1007) üzenetére


SQX_Barto
addikt

De szalonban készült, közelről meg 2MP-s noticam miatt néz ki igy szerintem, de úgyis át lesz húzva mégegyszer. Alapban nem csak körvonal volt, de igy jobban tetszett, meg már elegem is volt belőle :) Hason marhára csikis vagyok...
Valószínúleg x alakban két lándzsa fogja átdöfni és lesz kis piros pont a be-és kimeneti helyeknél, majd pénteken kiderül :)
Neked amugy van valami?:)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1009) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1008) üzenetére


darnellsmith
senior tag

na majd akkor rekonstrukció után biztos jobb lesz. mondjuk nekem nonfik nem jönnek be igazából. nekem bal combon van egy autós szimbólum, színes ( moon eyes logo ), bal mellkason pedig szüleim portréja, japán legyezős háttérrel. Sajna amíg itthon lakok nem lehet több mert ezekre is eléggé ki voltak akadva ( úgy csináltattam meg hogy nem tudtak róla). combommal kb fél év után "buktam le", mellkast meg egyből megmutattam miután megcsináltattam ( 18. szülinapomon), odaálltam eléjük és megmutattam, elmondtam hogy miért tettem. Persze egyből puff egy pofon, aztán szép lassan megnyugodtak a kedélyek. Azt hiszem a következő tetkók tényleg csak akkor lesznek ha elköltözök. Még egyszer nem szívesen élném át azt az érzést. De amik vannak, nem bántam meg őket.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1010) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1009) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Képet :)
Moon Eyes-ra rákerestem, elég komolytalannak tűnik... :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1011) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1010) üzenetére


darnellsmith
senior tag

képem egyenlőre nincsen, ill ami volt azt lekaptam a gépről mert néha szülők is "garázdálkodnak" a gépen. Majd lehet hogy csinálok aztán rakok fel. Moon eyes amúgy nem komolytalan, szerintem :D jó amikor a barátnőm ott alul tevékenykedik nekem, moon meg farkasszemet néz vele, jameg a "moon" fölött van ívesen egy "cult society" felirat british old school betűkkel, árnyékolva

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1012) I_Am válasza bőrdíszműves (#1006) üzenetére


I_Am
veterán

2008 elég rég volt? Még csak most kezdődik.

De nem értem a püffögésed okát.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1013) SQX_Barto válasza I_Am (#1012) üzenetére


SQX_Barto
addikt

a nagy tetkós visszatért körünkbe :R :DDD
mostanában semmi új tetkó nincs?:)
esetleg varrotsrácon?:)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1014) I_Am válasza SQX_Barto (#1013) üzenetére


I_Am
veterán

Egyikünkön sincs új dolog. Én mostanában fogom a másik sárkányt felvarratni, majd jövök és dobok róla képeket. Még nyár előtt szeretném ha kész lenne, párom legnagyobb bánatára, mert Neki már elég az ami rajtam van. :D

szerk: a logo amit nem találtál. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1015) SQX_Barto válasza I_Am (#1014) üzenetére


SQX_Barto
addikt

nyárra szerintem nekem is meglesz a 7 tetoválásos kollekció :)
szerk: félreértettél valamit :) megtaláltam a logot, épp azért irtam, hogy nekem kissé komolytalannak tűnik :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1016) bandus


bandus
veterán

asszem most így matek "tanulás", és a topik nézegetése közben született meg az ötlet, hogy milyentetoválásom is legyen. 1-1 angyalszárnyat szeretnék a lapockáimra, nem túl nagyot, de azért kivehető legyen. persze ezt majd úgy 2-3 év múlva, mivel szeretek konditerembe mászkálni, és még remélem növekszik kicsit a hátam :)

pl ez, és ez is tetszik. főleg a második, 90 fokkal elforgatva, és kékes színben :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1017) trassher válasza darnellsmith (#1011) üzenetére


trassher
addikt

már csak egy kult verda kell meg a hátadra egy vaskereszt :))
na de hagyjuk az offot. én még csak ismerkedek a témával korom miatt. majd 1-2 év múlva szeretnék alkaromra egy feliratot

Redmi Note 7

(#1018) darnellsmith válasza trassher (#1017) üzenetére


darnellsmith
senior tag

cult témába pl ez még bejön nekem, esetleg egy "76" empi vagy gulf logo.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1019) trassher válasza darnellsmith (#1018) üzenetére


trassher
addikt

vagy talán ez? háton még jól is mutatna

Redmi Note 7

(#1020) SQX_Barto válasza bandus (#1016) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hollo - Angyalok városa cimű filmben a főhős csajnak volt a két lapockáján angyalszárny, azt hiszem fekete - pirossal. Ütősen nézett ki nagyon. Csak nem tudom hogy keressek ra a képre.... Mondjuk nekem már más van tervbe véve a lapockámra :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1021) darnellsmith válasza trassher (#1019) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ja vannak jó minták nagyon, egyenlőre sajna nekem pár év szünet, addig tervezgetés meg ilyesmi, de ami késik arra kicsit várni kell :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1022) Celithrandi válasza SQX_Barto (#1020) üzenetére


Celithrandi
addikt

meg minden 2. goth, punk és alter csajnak van:)
asszem a Holló 2 ben volt pirossal az angyalszárny bár Iggy Pop jobban megfogott a filmben:))

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4080 Super, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, LG 34GN850-B, Lian Li LANCOOL III

(#1023) darnellsmith válasza Celithrandi (#1022) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ja ezt az angyálszárnyas dolgot énis láttam már pár emberen, pl: [link]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1024) bőrdíszműves válasza darnellsmith (#1023) üzenetére


bőrdíszműves
csendes tag

kedves I_AM ...
moderátorként nm csodálom h csak enyit tudtál beirni:D nm értem a püffögésed:)
sztem többet tudok a témáról mint gondolnád, de ahogy látom a magyar forumokon továbbbra is a mibe köthetek bele theme folyik:) tolvábbi bájos csevegést:D asdasd

probáltok hozzászólni ill megnyilvánulni a tetoválás világában ... viszont csak annyit tudtok: ezt megcsináltatnám, ez frankó minta ... (de inkább szóljon ez tényLeg csak "én vagyok" fennségéneknek) aki bőven el van azzal, h hu de király .. nyárig csináltatom meg a másik felemre:)) sok sikert :D én meg telibe küldöm lassan a testem, és nem csak ugyan azt tolom fel mégegyszer .. kedves I_AM. ... msot tényleg püffögök :D mert te is csak egy nagypofájú moderátor vagy ... aki gondolom nm meri benthagyni ezt a hozzászólásT:)

GL HF .) légy jo !

[ Szerkesztve ]

gyere és varras egy frankó mintát:D

(#1025) SQX_Barto válasza bőrdíszműves (#1024) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nem nekem lett cimezve a komment, de azért megjegyeznék pár dolgot :B

probáltok hozzászólni ill megnyilvánulni a tetoválás világában ... viszont csak annyit tudtok: ezt megcsináltatnám, ez frankó minta ... (de inkább szóljon ez tényLeg csak "én vagyok" fennségéneknek) aki bőven el van azzal, h hu de király .. nyárig csináltatom meg a másik felemre:)) sok sikert :D

A topicba irók nagyrésze nem szakmabeli, sőt szerintem kevesen olvasnak utána igazán a témának, ezért persze, hogy nem folyhat magasröptű társalgás a témában.De attól még jó ez a topic, mert miért ne :)

Az I_AM-hez cimzett személyeskedésre meg nem reagálhatok, mert nem is ismerem élőben, csak kommentek alapjan meg nem fogom megítélni, mert szvsz hülyeség, ahogy téged sem:)

Egyébként sok sikert a munkádhoz. :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1026) darnellsmith válasza bőrdíszműves (#1024) üzenetére


darnellsmith
senior tag

hm nekem lett címezve de hogy miért? :DDD
szerintem is inkább tetkókkal kapcsolatos terveket, tapasztalatokat, élményeket lehet megosztani, ill kérdéseket megvitatni

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1027) I_Am válasza bőrdíszműves (#1024) üzenetére


I_Am
veterán

Benthagyom emléknek.

Kirohanásod nem értem, de a stílusodból lejön, hogy vagy elnéztél valamit, vagy nagyon elnéztél valamit.

Lehet elég sokat tudok a témáról, de soha senki nem tudhat semmit teljesen.
Tudod ismerek pár olyan srácot akik nevek a szakmában és akiktől bárki csak tanulhatna, mert jelenleg hazánkban a legnevesebb "művészek" között tartják számon Őket. Ők soha nem kérkednek, nem püffögnek és főleg nem nézik le azt akin akármilyen minta is van.

Telihátnak indult a hátam és egyelőre azért nincs befejezve, mert

ad1. nincs rá időm. Tudod, dolgozom. Sokat, nagyon sokat. Szeretek dolgozni, jó érzéssel tölt el amit csinálok.
ad2. közbejött egy szerelem. Bizony, most biztos véres szemmel nézed a monitort miért is nem lett attól függetlenül befejezve. Miért lettem papucs. :D
Megsúgom nem lettem az, de mivel fontos párom véleménye is egyelőre jegeltem a dolgot.
De majd mikor Te még karcolgatsz, én hazaérek egy szerető és boldog családhoz. Jó érzéssel fog eltölteni majd, hogy attól függetlenül, hogy nem lett kész a hátam pár mosolygós szempár fog örülni nekem, aki a tetoválásaimtól függetlenül szeret és tisztel.

"Ez a próbáltok hozzászólni a tetoválás világában" mondatod megint enyhe magas lovat tükröz a szememben. Beszélgetünk, ki így, ki úgy. Kinek mi jut eszébe a tetoválásról, ki mit varratna fel.

Fonetikai tudásod is hagy némi kívánnivalót maga után, mert sehol nem írtam, hogy kétszer varratok bármit is magamra. Olvass vissza, hogy mi is a terv, talán menni fog. :D (direkt nem írom le, had kapj vérszemet, hogy olvasni kell milyen sárkányos téma lesz az)

Nem vagyok nagypofájú moderátor. Normálisan megkérdeztem miért a püffögésed amit behánytál ide a totyikba.

Most jön a személyes beszólás:

Most már látom, olyasvalaki vagy aki húdebüszke arra aki és amit csinál. Lehet így is élni, ez is egyfajta beállítottság és hozzáállás. De magasról teszek arra, hogy telibevarratod a tested. A Tied, azt kezdesz vele amit akarsz. De ne verd már itt magad mekkora király is vagy ezért, mert ezzel csak abba a besorolásba ugrasz bele, hogy divattetkos vagy. Igen, aki azért varrat, hogy megmutassa a világnak Ő mekkora király.

A szememben egy igazi tetkos nem azért varrat, hogy húdenagy király legyen és ha beleolvasol a totyikba, akkor láthatod, hogy maximum az örömöt fejezzük ki legtöbben, hogy egy új minta került Ránk. Ennek adunk hangot és nyílvánítjuk ki tetszésünket, vagy nem tetszésünket.

Részemről ennyi, vagy változtatsz a stílusodon és megpróbálsz normálisan fogalmazva értelmesen írni, vagy nem.

Még mindíg azt mondom, hogy valamit elénztél itt a fórumon, hogy ilyen stílusban reagáltál.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1028) bőrdíszműves válasza I_Am (#1027) üzenetére


bőrdíszműves
csendes tag

sry . srácok. :((( kicsit tultengett bennem azon a napon a tesztoszteron ... meg ki tudja még :W mi .. csak annyit tennék a dolgokhoz, h. kellemeset csalodtam egy moderatorban .. :DD

nem vok egy divattetkos :F .. és gyerek még nem, :K de egy menyasszoy már itthon vár kedvesen.

mégegyszer sry. ... mert ez ténylegesen gusztustalan volt.

gyere és varras egy frankó mintát:D

(#1029) I_Am válasza bőrdíszműves (#1028) üzenetére


I_Am
veterán

Amugy néztem az oldalad és frissithetnéd a képeket. ;)

Viszont kérdés: azt látom, hogy varrtál már párat, de eddig azért volt sok a nonfi, mert még nem érzed magad késznek a figurativokra, vagy a gép miatt? Nooffense, nehogy megint félreérts. :)

Tehát kevés figurativ tetkot látok a galériában, pedig azok az igazán ütősek, ahol megmutatkozhat a kreatív tudásod.

szerk: ki varrja a tetkóidat? Az oké, hogy bizonyos részeket saját maga varr az ember, de hátat nem tud. :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1030) Vandit.


Vandit.
addikt

Sziasztok!
Tudnátok mondani egy megbízható és olcsó tetováló szalont?
Alkarra szeretnék csináltatni egy tetkót.Kb mennyi az ára?Fekete lenne és csuklótól hajlatig menne és betűkből állna.
Jah és ha nő az alkarom térfogata,akkor nem fog széthúzodni a tetkó? :R

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1031) I_Am válasza Vandit. (#1030) üzenetére


I_Am
veterán

Nem húzódik szét a tetko.

Olcsót és jót? Szerintem érzed Te is, hogy vagy az egyik vagy a másik. ALkarra mérettől függően 15-40k-t saccolok, ha feliratról van szó. Az enyém alkar+felkar volt 30k + 8k a könyökömöm lévő angyalka.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1032) Vandit. válasza I_Am (#1031) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi.
Akkor legyen jó és az ár nem érdekel. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1033) darnellsmith válasza Vandit. (#1032) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ez a beszéd, inkább még gyűjtögessél de fullos legyen a tetkó ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1034) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Pénteki tetoválás elmaradt, "hosszútávú melóm" egész másfél hétig volt az, amig új melóm nincs, addig nem költöm rá a félretett pénzem. :(((
A többi tetkón is gondolkozom közben. Snatch (Blöff)-ben Pittnek voltak egész jó tetkói is :)
De semmit sem akarok másolni sehonnan, max ötleteket merítek :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1035) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1034) üzenetére


darnellsmith
senior tag

jaja legjobb az egyediség ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1036) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Miért pang ennyire ez a topic? :(
Olvastam egy tattoo eltávolító krémről, bár az ilyenekben nem hiszek, megnéztem a honlapját és a before/after képek sem túl meggyőzőek...
Tetoválások valtoztatásai még váratnak magára...
Blöffben Pitt tetoválásait valahogy meg tudom rendesen nézni? Azon gondolkoztam leszedni DVD-n és akkor zoomolással talán.... Kíváncsi lennék arra a sok baromságra amit "ráfirkáltak" Az összkép viszont tetszik:) Nekem is valami hasonló lesz a végére kb.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1037) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

bmezine-t újra frissítik nagy szünet után :C

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1038) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1037) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Lehet hogy én vagyok tudatlan, de ki vagy mi az a bmezine ? :B :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1039) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1037) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Blöff-ös kérdésre ötlet esetleg? :U

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1040) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1039) üzenetére


darnellsmith
senior tag

bmezine jó csemegézést, ezek szerint nem ismered, szerintem a legjobb oldal!
blöfföt nem láttam

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1041) mikoljan válasza SQX_Barto (#1039) üzenetére


mikoljan
tag

hello,

én ezt találtam, hátha segít: [link]

- - - We Enter Into The Future - - -

(#1042) darnellsmith válasza mikoljan (#1041) üzenetére


darnellsmith
senior tag

elég szedett-vedettnek néz ki :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1043) SQX_Barto válasza mikoljan (#1041) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Köszi szépen, nem rossz, meg némi infót is írnak róla. :R
DVD talán holnap lejön, abban reménykedem, abból okosabb leszek :)

darnellsmith: tényleg nem a letisztult tervezés a jellemző ennél, nekem rendezettebb a koncepcióm, de talán pont ez az összevisszaság adja meg a hatását, amiért az összkép tetszik :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1044) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1043) üzenetére


darnellsmith
senior tag

a régi kikötői stílus jut eszembe róla :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1045) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1044) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én csak ötleteket szedek belőle :)
Egyébként a story miatt (is) ilyenek a "tetkók". Mivel Pitt egy roma bunyóst alakit, azokról meg nem azt gondolja az ember, hogy tetováló művészekhez járnak... :D
DVD-vel egy fokkal többre jutottam, de én minden tetoválást látni szerettem volna...
Most lehet lesz egy havernál átmeneti melóm, lehet a tetoválás javitást/kiegészítést megcsináltatom a közeljövőben.
Nagyon rákaptam most "hires" emberek tetkóira, de kevés jó képet találni róluk :)
Pl. Fred Durst tetkóit megnézném közelebbről

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1046) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1045) üzenetére


darnellsmith
senior tag

lehet megnézem akkor a filmet :U
nekem még kisebb koromból kedvenc híres vagy inkább hírhedt emberem Rodman, rajta is van 1-2 kósza ábra :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1047) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1046) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azonnal rá is kerestem :D
Nem jönnek be a tetkói sem, és egyébként sem volt sose szimpi, túl buzis :D
Inkább az ilyen televarratott kezű emberkék tetkóira lennék kiváncsi Fred Durst, vagy Jonathan a KoRn-ból, egy két ötletet biztos át lehetne menteni :)
De gondolom direkt azért nem mutatják ezeket rendesen, hogy a rajoingók ne varrassanak hasonlókat...
Elkezdtem rajzolgatni a hasamon lévő ábrát, hogyan egészíteném ki, alakul az elképzelés :)
az átfestésre várót, meg teljesen ki is találtam, egy pajzs, ami teljesen lefedi a rózsát, remélem teljesen le fogja fedni, bár ha nagyon közelről látszik csak sejtelmesen, még azzal is kibékülök :)
Egyik angol tetoválószalonnál irták, hogy arcra tetoválást nem vállalnak. Meg is tudom érteni. Bár ahogy mostanában rákerestem tetoválásokra google-ban, vannak nagyon elvetemült emberek...
Nem igazán értem őket...
Én személy szerint olyan helyre nem tetováltatnék, ami póló alól kilátszik...
Nézegettem a piercingeket is, eléggé divat lett ez a bőr alá beültetett stílusú (meg nem mondom mi lehet a rendes neve). És kombinálják néha a hagyományos piercingekkel is. Pl valakinek köldökében golyó, és fölötte meg alatta a hasában is van pár. Nem néz ki rosszul, de nekem nem jön be... Tuti, hogy jobban fáj, mint a hagyományosak...
Nekem eg karika közepén gömbbel a ködökömben van tervbe véve. Kivitelezés még várat magára:)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1048) darnellsmith válasza SQX_Barto (#1047) üzenetére


darnellsmith
senior tag

rodman hát ja :DDD kb 10-12 évvel ezelötti időkbe elég nagy szám volt hogy vki sz*rrá van varrva, nem úgy mint manapság.
buttta korn fan :DDD
én részemről próbálok mindig az egyediségre törekedni, öltözködés + tetkó, "haj" szakáll stb, persze vannak dolgok ill emberek akiknek a külseje tetszik de, jobb az egyediség és saját ötletek :D
arc tattookra visszatérve, mindenki mondja hogy hú meg ha pl arcra nem vállanak meg elvetemült pl náci szimbólumokat nem varrnak, hát láttam már pár dolgot, szerintem pénzért sok mindent meg csinálnak hacsak nem olyan vér profik mint pl magyországon Sárközi Zsolt /dark art tattoo/ hozzá ha jól tudom olykor fél évre előre be kell jelentkezni, nonfikat és kelta mintákat pedig nem csinál meg.
piercingekbe nekem régebben a tágítók tetszettek de mostmár úgy gondolom hogy jó hogy nem vágtam bele. Bőr alá amiket beültetnek az meg az implantátum.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1049) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1048) üzenetére


SQX_Barto
addikt

nem rossz a KoRn felirat, csak ilyesmiket elvből nem tennék magamra...
én is kezdek egyre jobban leszokni a kép nézegetésekről, és kitalálni valami nagyon egyedit:)
csak sajnos nem vagyok rajztehetség, pedig szivesen megnéznék magamon pár elképzelést. elolvastam multkor bőrdíszműves leírását, tetoválás előtt mire kell figyelni, mikor kiválasztjuk a szalont. Anno nem is gondolkodtam erről. Bementem a legközelebbibe, és annyi.Nem volt olcsó utólag visszagondolva, és a hasamon lévő nem is lett túl jó (de az az én hibám is, nagyon csikis vagyok ott, elég szar lehetett a srácnak). most lehet azt fogom csinálni, hogy végigjárok jó pár szalont, és ami tényleg megtetszik, oda fogok menni. csak jó lenne találni valami rajzos ismerőst, aki magyar is, mert angolul talán nehezen fogalmaznám meg, mit szeretnék, és most sokkal jobban meg akarom gondolni mit hova hogyan rakatok. a régi elképzelések kicsit gyorsak voltak, némiképp meggondolatlanok (hiszen a rózsát át is akarom festetni...)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1050) I_Am válasza darnellsmith (#1040) üzenetére


I_Am
veterán

tattooartists.org sem rossz.

Én is fent vagyok: :) itten-e

SQX_Barto: bőr alá beültetett dolognak implant a neve. ;) Amugy képeket nem mutatsz a tetkóidról?

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.