Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) legiaap válasza Face8814 (#1341) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nagyon szép lesz az eredmény, de ezt még nézni is fájt...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1352) darnellsmith válasza molecula (#1349) üzenetére


darnellsmith
senior tag

"művészeknek" - akik rajtatok dolgozotak biztos nem azok voltak vagy nemtudom miért raktad idézőjelbe
"net84 tetoválása számára nem az örök hűséget jelenti?" - hát ha ő/ti azt látjátok benne, akkor sok örömöt hozzá
korona meg passz, biztos nagy királynak érzed magad

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1353) legiaap válasza e.vid (#1303) üzenetére


legiaap
nagyúr

Gyönyörű referenciákkal büszkélkedhet ez a stúdió
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1354) ReJim válasza darnellsmith (#1352) üzenetére


ReJim
őstag

szerintem a művészek az alkotás öröméért dolgoznak, esetleg eladják később, vagy megrendelésre készítik.
de ha egy tetoválós szerinted művész, aki egy fényképet betanult módszerrel, rutinból felvarr rád, akkor az asztalos, karosszérialakatos, kőműves miért nem művész?

én művésznek mondom, aki fog egy ecsetet és a gondolatait közli a vásznon, vagy aki az érzéseit fejti ki egy gitárt megragadva.
szóval egy tetováló, aki egy más által alkotott képet a tudásával felhelyez a bőrre, az jobb esetben is "művész".
---
"biztos nagy királynak érzed magad"
hát szerintem itt egyedül te vagy, aki mindent tud, mindent jobban, tud és mindenben igaza van. teljesen megegyezik a stílusod az átlagos "interneten anonim nagyfiú, élőben meg csak egy 14éves kisgyerek" ámokfutásával. de tudom, Te nem vagy ilyen.

gondolom a csillagot is divat tattoonak tartod. én is, de ha valaki azt mondja, hogy neki ezt, meg ezt jelenti, akkor azért nem állok le vele veszekedni.
vagy ha valaki focimezeket gyűjt, értelmetlen, gyerekes, szánalmas... de ha neki jelent valamit akkor nem szólom le. mert ez csak az én véleményem.

</end.?>

(#1355) net84 válasza darnellsmith (#1352) üzenetére


net84
őstag

látom nagyon okos vagy! Csak igénytelen mint a rossssseb! Ha nem tudod miért, akkor majd segítek...

elsőzör is nem az örök hűséget jelenti, másodszor lassan ammelett, hogy itt osztod az észt, felmutathatnál valamit - amit eddig találtam, az nem volt egy nagy eresztés - tudod! mindenkinek más tetszik! De beszélgethetnénk a divatról! Ugyanis mostanában a divat inkább a fénykép alapú tetoválások felé hajlik, mintsem a nonfiguratívaké...

"korona meg passz, biztos nagy királynak érzed magad" - persze! annyit értesz a tetováláshoz és a mintákhoz, mint egy autószerelő a vakoláshoz

Read only...

(#1356) darnellsmith válasza ReJim (#1354) üzenetére


darnellsmith
senior tag

először is nemtudom hogy a művészt miért rakta idézőjelbe szerintem egyértelmű hogy a tetoválók is ide tartoznak, persze nem mindegyik, ez nézőpont kérdése. a festők, szobrászok szerintem szintén művészek.
amúgy megsúgom hogy nagyon sokak szerint akik komolyabb szinten nyomják a tetoválást azon a véleményen vannak hogy a realisztikus ábrázolás a legnehezebb, ide tartoznak a portrék is. "aki egy fényképet betanult módszerrel, rutinból felvarr rád" - ez bölcs volt
interneten anonim nagyfiú, élőben meg csak egy 14éves kisgyerek" ámokfutásával. - megadhatom a számomat aztán felhívhatsz, vagy élőbe is bármikor elbeszélgetek Veled, megvitathatjuk a dolgokat

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1357) darnellsmith válasza net84 (#1355) üzenetére


darnellsmith
senior tag

"Mindenki számára a jelentés a lényeg, honnét tudod, hogy net84 tetoválása számára nem az örök hűséget jelenti?" - nem én találtam ki éppen
amúgy meg nem azért de pont a nonfiguratív minták azok aminek aztán a világon semmi értelme sincsen, csak "jól néz ki"
biztos te jobban járatos vagy a tetkós dolgokba

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1358) net84 válasza darnellsmith (#1357) üzenetére


net84
őstag

"biztos te jobban járatos vagy a tetkós dolgokba" - fogadjunk?

"amúgy meg nem azért de pont a nonfiguratív minták azok aminek aztán a világon semmi értelme sincsen, csak "jól néz ki"" - igazad van! jól néz li, tükröz valamit a viselőjéből és pont. Mintahogyan az is, ahogyan viselkedik, amit visel, ahogyan kinéz...

szerintem valahol itt lezárhatjuk a vitát, mert sehová nem vezet. egy fixa ideállal (csakhogy értelmezni is tudd) elmagyarázol itt, és mindenki más más meg ....hatja!

Read only...

(#1359) darnellsmith válasza net84 (#1358) üzenetére


darnellsmith
senior tag

tükröz valamit a viselőjéből és pont. Mintahogyan az is, ahogyan viselkedik, amit visel, ahogyan kinéz... - naja ez kétségtelen
részemről akkor vita lezárva, amíg bele nem jövünk aztán ki nem tiltanak :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1360) molecula válasza darnellsmith (#1352) üzenetére


molecula
csendes tag

Miért az művészet, hogy indigóval rádnyomnak egy kész mintát? Mert ebből a fajból van több! Az én "művészem" tényleg művész saját két szép kezével bármit megrajzol, akár testre, akár falra, vagy készít egy komplett mesekönyv illusztrációt! Az igazi művészekből nagyon kevés van, aki tetóvál is (és nem a pénzért csinálja) :C
Hú csak úgy dagad a mellem :"korona meg passz, biztos nagy királynak érzed magad"
Saját magadból indultál ki?

Na valaki tudja mit jelent a korona? Segítség: Minek a jelentése korona? ;]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1361) Racecam válasza darnellsmith (#1359) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Figyi!

Ne ugorjatok már egymásnak ebben a topicban. Kicsit több tolerancia a másikkal szemben. ;)
Egy csapat vagytok, tetkósok (ha nem sértő ez a kitétel, mert nem annak szántam), tessék egy közösségi is lenni, legalább itt. Ok? :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1362) Face8814 válasza ReJim (#1354) üzenetére


Face8814
őstag

Üdv

szóval egy tetováló, aki egy más által alkotott képet a tudásával felhelyez a bőrre, az jobb esetben is "művész".

Ezzel a kijelentéseddel egy kicsit vitatkoznék.
Jó néhány ember letett már annyit az asztalra, hogy igenis MŰVÉSZNEK lehessen őket nevezni. Itt már rég nem arról szól a dolog, hogy viszek egy képet, "... oszt dobd fel a hátamra!" divat uralkodik. Az igazán nagyokat már a stílusukról is fel lehet ismerni. Ha mégis valami adott képet szeretnél magadra tetetni, akkor általában megkapod annak a művésznek a stílusjegyeit is a mintában. Nincs két egyforma kép, ez nem iparos munka. Régen lehet hogy az volt, de ez ma már jóval több annál!!!
Más kérdés, hogy ha egy olyan emberrel szeretnél varratni aki nagy névnek számít, valószínűleg a gatyádat, kocsidat, házadat odaadhatnád egy nagyobb műért cserébe, és lehet hogy még az sem futná ki! :D
Persze mindez csak akkor jöhetne szóba ha egyáltalán eljutnál egy időpontig.
Ha érdekel a dolog, nézz utána, itt van pár név a legnagyobbak közül:
Bob Tyrrell, Robert Hernandez, Paul Both, Guy Aitchison, Filip Leu, Titine Leu, és nem utolsó sorban hazánk talán legismertebb és szvsz legjobb tetoválója: Boris róla kapsz egy linket is

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1363) molecula válasza Face8814 (#1362) üzenetére


molecula
csendes tag

Teljes mértékben egyetértek, de nálunk (lakhely) kevés igazi művész van. (Láttam elég sok gázos munkát "tapasztalt öreg rókától is")

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1364) darnellsmith válasza Face8814 (#1362) üzenetére


darnellsmith
senior tag

igazad van, amúgy Bob Tyrrell a személyes kedvencem, főleg a horror portrék miatt, ahoz képest hogy csak 34 éves korába kezdte el szerintem gyönyörűek. érdekes hogy Bob oldalán van link Borishoz. szerintem magyarországon Boris mellett Müllner Csaba a legjobb.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1365) Face8814 válasza darnellsmith (#1364) üzenetére


Face8814
őstag

Igen Müllnernek is láttam már munkáit képekről, de nekem nála jobban bejön Sárközi stílusa. Bár kétség kívül talán ez a 3 legnagyobb név idehaza.
Na ezt kerestem: Bob Tyrrell portrék ( Ha már kialakult korábban egy "portré vita", akkor ezeken a munkákon lehet látni, hogy itt szó nincs "iparos alkotásokról"! Ez nagyon komolyan művészet )
Nagyon odab@sz! :R

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1366) darnellsmith válasza Face8814 (#1365) üzenetére


darnellsmith
senior tag

abba inkább ne menjünk bele hogy melyik az iparos munka a tetkók közt. jó hogy azért nem vagyok egyedül a véleményemmel. Sárközi Zsoltról hallottam hogy olykor egy évvel elöbb kell idpőntot egyeztetni annyira tele van és ígyis ő válogat hogy miket vállal el ill az egész dark art ilyen elvileg, MO + Ödi. ja és a mester ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1367) Face8814


Face8814
őstag

Ez az egyik kedvenc videóm. Régebben a darkimages-en láttam és megtetszett. Nagyon komoly, ahogy a videó közepe fele elkezdenek szivaccsal falra festegetni, és aztán a végeredmény ..... :R
Akit érdekel a téma, az nézze meg az elejétől a végéig. Szerintem ütős kis 6 perc!

Art Fusion Experiment

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1368) Möhe


Möhe
addikt

Sziasztok!

Szeretnék tetoválást,de majd csak a későbbi időkben (1 éven belűl).Nonfiguratív kizárt,és csak fekete.Konkrét elképzelésem van,de ebből is 2 féle.A testem jobb és bal oldala,illetve derékon alul vs. felüli részek külön,ellentétes jó vs. rossz hangulatban történne. Vádli,váll,mellkas,hát eddig ezek lennének a tervben.Alkarra valami szöveget szeretnék,de az a legvégső lenne.Csak a nekem tetsző figurákkal nem találkoztam még,egyet kivéve.Végig pörgettem a topikot is,de a régebbi linkeke már sajna nem élnek. Borisz itt dolgozik a városban,csak a tarifáit nemtudom,...még. Valami mitológiai,esetleg fantázia harcosokkal,őrangyalok,és ördögi figurákkal vagyok kibékülve.
Tudnátok segíteni ezen alakok fellelhetőségére?
Angol tudásom eléggé nyomi, yes,no,és wtf megy :DDD .Ezért nem megy az angol oldalakon való megtalálás és egyéb dolgok.
bocs a hosszú hsz-ért :)

mod: a gugli tudom hogy a barátom,és használtam is ,csak sajnos eredménytelenül :(((

[ Szerkesztve ]

(#1369) psykie válasza Möhe (#1368) üzenetére


psykie
aktív tag

Látogass el ide!

(#1370) I_Am válasza Möhe (#1368) üzenetére


I_Am
veterán

Borishoz nem hiszem, hogy bekerülnél. Elég nagy a sorbanállók listája nála. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1371) Möhe válasza I_Am (#1370) üzenetére


Möhe
addikt

NEm feltétlen rá gondoltam hogy ő legyen aki megcsinálja a tetkót.Gondolom nagy név,sok melóval jár.Csak tudom hogy normális szalonnal rendelkezik.A városban nem tudok hirtelen más ilyen helyet,másik városba,mint Szombathely vagy Nagykanizsa nehezen jutok el,max Keszthelyre mert az utba esik.De ott is ismeretlen vagyok. A kezdést pedig télre tervezem,amikor nem kell annyira félteni a naptól,az izzadástól a kezelt felületet.

Köszi a segítséget amúgy.

(#1372) I_Am válasza Möhe (#1371) üzenetére


I_Am
veterán

Nem kötözködni akartam, félre ne érts. :R

Télen meg még nehezebb az izzadástól védeni a felületet, mert állandóan takarva van igy sokkal jobban befülled a sok meleg ruha alatt. Nyár végén kezdj hozzá, vagy tavasszal, mert akkor elég sok ideig olyan idő van, hogy nem kell izzadni sem, de még nem kell vastagon sem öltözni.

Tapasztalatból beszélek, mert egy éven keresztül gyakorlatilag folyamatosan varrtak. :D

Most is megyek újra. (végre) Kész lesz a bal vádlim, ha időm engedi.

Ábrákban max annyi segítséget tudunk nyújtani, hogy írd körül mikre gondolsz és mi leszedjük, majd feltöltjük képfeltöltés.hu-ra és ott már meg tudod nézegetni őket.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1373) birno


birno
addikt

Sziasztok!

Én is agyaltam egy tetováláson, de még nem találtam egyetlen olyat sem ami elsőre megfogott volna és magamra is tetováltathatnám.
A hátam vagy az oldalam lenne a célpont, mindenképp nagy méretű érdekelne, fekete fehér, valószínűleg nonfiguratív, olyasmi amibe mindenki azt képzel bele amit a saját fantáziája diktál, úgymond nem tömör(tehát nem teljesen összefüggő), részletgazdag ábrára gondoltam.
Linkelek pár képet is, sajna férfiaknak való tetoválást csak egy-kettőt találtam ami valamennyire tetszik, a nőieken meg értelemszerűen ne az ábrát vegyétek figyelembe, hanem inkább az elrendezést, a stílust.

Amit nem tetováltatnék magamra, de az ábra nem rossz: [link]

Szintén nem vállalnám be, de ez már jobban tetszik, bár nem nonfiguratív:[link]

Az egyetlen kész tetkó egy férfin ami szimpatikus, de magamon szintén nem tudom elképzelni: [link]

Nőiek, de érthető lesz mire gondoltam a nem tömör, de nagy tetkó alatt: [link] [link]

Volt barátnőm tetkója, ami jól mutatja a részletgazdagságot, de szintén nem túl tömör, mára már talán csak ez az egy dolog hiányzik belőle :D : [link]

Utolsónak hagyom azt a képet ami nagyon bejön és szerintem egy férfin is el lehetne képzelni, bár ha jól tudom ez nem egy valódi tetkó, csak egy híres kép(ha valaki tudja kinek a nevéhez fűződik az jelezze légyszi): [link]

Na valami olyasmit akarnék mint a legutolsó, kb. akkora méretben és elrendezésben jó is lenne, akinek vannak ilyen képei az lehetőség szerint ossza meg velem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1374) net84 válasza birno (#1373) üzenetére


net84
őstag

megmutatod a képet egy tetoválónak, megmondod neki, hogy valami hasonló stípusban szeretnél valamit, megrajzolja, felvarrja...arra azonban készülj fel, hogy a legtöbben csak akkor állnak neki a rajzolásnak, ha fizetsz...ami viszont valahol érthető is.

Az utolsó kép elég nőies, de lehet belőle valami "szépet" kihozni...

Read only...

(#1375) I_Am válasza net84 (#1374) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem csak azért tűnik nőiesnek, mert egy nőn van. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1376) net84 válasza I_Am (#1375) üzenetére


net84
őstag

a derék minta nélkül, és hogy nem a nőt képzeljük oda, szerintem ok egy férfin is akár, de a derékmintán kellene valamit alakítani, vagy feljebbhozni...a képet nézve viszont azt nemnagyon lehet...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#1377) molecula válasza net84 (#1376) üzenetére


molecula
csendes tag

[link]
Nekem ez nagyon bejövős!!!! :C
Mint nő azt mondom az utolsó a női (homokóra) alakon mutat tökéletesen, de stílusra jó egy szellős teljes férfihát mintának is.

birno: Stílusra nagyon jók a képek köszi, hogy belinkelted őket, mert nekem is beindult a fantáziám a folytatáshoz. :R

[ Szerkesztve ]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1378) pityeszka


pityeszka
őstag

Legyógyulva. Nyárvégén befejeztetem,addig gyűjtök rá. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1379) net84 válasza pityeszka (#1378) üzenetére


net84
őstag

Jó lett, mi lesz az alatta lévő minta sorsa? marad, vagy átalakítással beleépül a jelenlegi mintába?

molecula - ezzel mire célozol? :DDD

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#1380) pityeszka válasza net84 (#1379) üzenetére


pityeszka
őstag

Én szívem szerint eltüntetném,tehát nem sok esélyt adok neki,hogy maradjon.Majd meglátjuk. Lehet,hogy ide fogok elmenni.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1381) molecula válasza net84 (#1379) üzenetére


molecula
csendes tag

:DDD Szerinted?

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1382) birno válasza I_Am (#1375) üzenetére


birno
addikt

Igen, szerintem is csak ezért, a derékmintával én is bajban voltam, az tényleg nőies, de egy mesterember csak megtudná oldani. :)

net84: Jobb szeretném én kiválasztani előre a képet, az egyértelmű volt, hogy ingyen nem rajzolna, de eléggé "kényes" vagyok s ha nem tetszene a végeredmény akkor az egyikünknek sem lenne jó.

molecula: Nincs mit! :)
S neked is csak azt tudom mondani, hogy ha egy férfin láttad volna elsőnek nem ez lenne a véleményed, akárhogy is nézem, mivel semmi konkrét dolgot nem ábrázol s színeiben sem olyan, a derékmintán kívűl semmi nincs benne ami ne mutatna jól egy férfin.
Bár nem ártana gyúrnom egy kicsit, ahhoz hogy bármilyen tetkó is jól mutasson rajtam. :U

Hasonló képei nincsenek senkinek?
Már párszor nekiálltam nézegetni egy hatalmas tattoo gyűjteményt, de miután kb. 100-at megnézek s egyik sem tetszik mindig elmegy a kedvem...

(#1383) net84 válasza birno (#1382) üzenetére


net84
őstag

papír és ceruza :DDD
vagy keresel egy olyan személyt, aki hajlandó megrajzolni anélkül, hogy fizetni kelljen érte, vagy csak annyit kér, hogy a tetoválás árának egy részét fizesd be előre, hogy biztosítva legyen, hogy nem hiába rajzolt, mégha alakítani kell is a mintán...

molecula - :) valamit ki kell találni, hogy a többivel harmonizáljon...oszt akár mehet is :DDD

pityeszka - mik a kilátások arra, hogy "roncsolás" nélkül eltakarható? vállal valaki garanciát arra, hogy feketét takar színes mintával?

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#1384) birno válasza net84 (#1383) üzenetére


birno
addikt

Már megcsináltam volna, ha annyira kreatív lennék, de sajna nem vagyok. :(

(#1385) Möhe válasza I_Am (#1372) üzenetére


Möhe
addikt

Nekem volt szándékomban hőbölögni,lehet rosszul fogalmaztam,és neked így jött le. :U
A saját tapasztalatod megosztásáért hálás vagyok.Télen nemigen izzadok,mert vékonyan öltözködöm.De azért nincs kedvem plankből kipróbálni az érzést.MOstanság rakom rendbe a fizikai állapotomat,és ha jól számoltam akkor tél vége,tavasz elejére lenne alkalmas a varrás. A vádlira gondolt nyers méret ~20x20as lenne.A figura pedig valami hasonló ehhez annyi különbséggel hogy egy figura ülne a hátán-nyakán és fogná a gyeplőt (hirtelen gyors vázlat) de nem volt még időm ,hogy egy bibliai vagy mitológia,fantasy könyvbe belenézzek és onnan lessek pár alakot,jót-rosszat egyaránt.Nem koponyás,meg bohócos,meg szeretlek Mari :DDD . Nah meg persze az elrendezésel sem vagyok még békében. Jó vs rossz,jobb-bal oldal, láb-test .

(#1386) pityeszka válasza net84 (#1383) üzenetére


pityeszka
őstag

hogy érted,hogy roncsolás nélkűl? :B

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1387) Möhe válasza Möhe (#1385) üzenetére


Möhe
addikt

Nekem volt szándékomban- helyett Nem volt szándékomban!!!!!

elírtam

(#1388) bandus válasza pityeszka (#1378) üzenetére


bandus
veterán

jó lett :K
ha nem mondanátok, én nem tudnám megmondnai h van-e alatta bármi is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1389) pityeszka válasza bandus (#1388) üzenetére


pityeszka
őstag

köszi,eddig senki sem tudta megmondani mi van alatta aki nem látta az előzőt.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1390) net84 válasza pityeszka (#1386) üzenetére


net84
őstag

...a bőr sérülése nélkül
ugye a takart minta fekete, azt elég nehézkes lehet szinezéssel eltüntetni, erre értettem
habár találkoztam olyan illetővel, aki egyszerűen levágta (szó szerint) magáról a régi mintát, mert az új nem takarta volna el, majd közölte, ha begyógyul, akkor jöhet rá az új minta

Read only...

(#1391) pityeszka válasza net84 (#1390) üzenetére


pityeszka
őstag

Egy profinak nem hiszem,hogy gond lenne megcsinálnia :U Lenyúzni biztos nem fogom magam megnyugodhatsz. :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1392) net84 válasza pityeszka (#1391) üzenetére


net84
őstag

:DDD
azt csak remélni tudtam, hogy nem vagy annyira elvetemült :)

Read only...

(#1393) I_Am válasza net84 (#1390) üzenetére


I_Am
veterán

Van rá gyógymód, csak hosszadalmas vagy a másik eljárás iszonyatosan fájdalmas.

Első a citromlé, ami a virágpor alapú tintát kifakítja, második a lézeres eltávolítás, ahol a festékmolekulákat szó szerint kiégetik a bőr alól irányított sugárral. (utóbbi igen drága mulatság is, míg az előbbi meg minimum egy éve kezelgetést igényel)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1394) net84 válasza I_Am (#1393) üzenetére


net84
őstag

a lézeresről már hallottam, van nálunk is ilyenre lehetőség, 60-100k körül van 1 alkalom, és természetesen nem elég
ez a citromleves viszont új - jó tudni :DDD :R

Mennyire sérül a minta, ha sérül a bőr felülete? pl. egy macskakarmolástól vagy egy horzsolástól, ami már mondjuk vérzik is, és sebesedik utánna.
Jó sejtem, ha vérzik rendesen, akkor utánna azon a szakaszon a minta akár teljesen eltűnhet?

Read only...

(#1395) I_Am válasza net84 (#1394) üzenetére


I_Am
veterán

Nem. Ha jól van beütve, akkor nem sérül.

Nekem már sokszor sérült annyira, hogy láttam a tintát, sőt volt olyan is, hogy 4 hétig sebes volt a terület, de nem "ázott" ki a festék. Egyszer pedig ment mélyebbre is vágás, mint a tinta és ott sem maradt semmilyen látható nyoma.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1396) ReJim


ReJim
őstag

első fázis
második fázis

nemsokára megyek színeztetni.
(UV reaktívak lesznek a fogak, az orra, a nyelve, meg talán a szeme)

most már a második is legyógyult. a képek a varrás után készültek. a második enyhén fel volt dagadva...

</end.?>

(#1397) bandus válasza ReJim (#1396) üzenetére


bandus
veterán

nem lett túl vastag a kontúr?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1398) ReJim válasza bandus (#1397) üzenetére


ReJim
őstag

de egy picit vastagabb lett talán, mint az eredeti. de a varrást követően nagyon vastag volt, most legyógyult már, nem látszik olyan vastagnak.
lehet azért tűnik olyan vastagnak mert vagy 3mm-t emelkedett a töltött bőrrész.

aztán majd kiderül...

</end.?>

(#1399) I_Am válasza ReJim (#1396) üzenetére


I_Am
veterán

Sima fehéret is üttess bele, ne csak a reaktiv festéket, mert akkor nappal hülyén fog kinézni. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1400) ReJim válasza I_Am (#1399) üzenetére


ReJim
őstag

úgy lesz... :)
a nyelve meg uv pink lesz :D

csak azt nem tudom, hogy pl a fekete szemeire átlátszó UV-val rálehet-e menni még egyszer. attól nem lesz világosabb a fekete, nem dobja ki?

[ Szerkesztve ]

</end.?>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.