Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) I_Am válasza LLKobe (#400) üzenetére


I_Am
veterán

Jó lesz bemelegítésnek csütörtökre. Akkor fejezik be a hátam. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#402) LLKobe válasza I_Am (#401) üzenetére


LLKobe
veterán

Na fenn van:D
Ja, és sok sikert!!!:D:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#403) gogle válasza I_Am (#401) üzenetére


gogle
aktív tag

Akkor majd meghesszelem!:DDD
Amúgy tetoválltál már!
Azt tudom hogy gyursz csak azért kérdem mer én igen az asszonynak 7-et 4-havernak a tesómnak!
Nekem is van igaz nem én csinálltam de ezzel a géppel készült!
Csak azért kérdem mert írtad hogy nem jó a rotling.
Van ismerősöd akinek rotlingal készült?
Ez a sárkány volt az első ami rotlingal készült a többi holló tussal.
A hóló tus begyullatt a rotling nem!
De te tudod!

:DDD

(#404) LLKobe válasza I_Am (#401) üzenetére


LLKobe
veterán

I_Am ha tudsz keress meg pls MSN-en valamikor. Köszönöm.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#405) net84 válasza I_Am (#396) üzenetére


net84
őstag

...thx...várom...
a nehézfémek és a vegyi anyagok okozzák a fő problémát, valamint egy két anyag, ami fémekben illetve sajnos néhány mindennapi dologban is megtalálhatók.

Read only...

(#406) I_Am válasza gogle (#403) üzenetére


I_Am
veterán

Tudom, hogy a holló tus sokaknak begyullad, volt szerencsém látni.

Mint írtam Nekem több mint 10 éve készült a lábamra egy befejezetlen nonfiguratív ábra, ami idővel olyan szinten kopott ki és fakult meg, hogy csak na. Igen csináltam már, sőt anno a lábamra is magamnak csináltam. (de több mint 10 éve) Valamint, ha összejön akkor még idén szeretnék a profi részébe is (rendes gép, steril eszközök, minőségi tinta. Ahogyan azt kell) beszállni.

Az infoimat pedig saját tapasztalatból, utánajárásból és olyan emberektől szerzem akik ebből élnek, profik és profi körökben mozognak.

II-kobe: felvettelek msn-en

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#407) gogle válasza I_Am (#406) üzenetére


gogle
aktív tag

Jól van na!
Azért nem haragszól?

:U

(#408) I_Am válasza gogle (#407) üzenetére


I_Am
veterán

Miért haragudnék? :D (a mondataim is a normális társalgásról tanuskodnak. ;))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#409) gogle válasza I_Am (#408) üzenetére


gogle
aktív tag

Ok!

[kép]

(#410) I_Am


I_Am
veterán

Na indulok és szétszúrkáltatom a hátam. :D (végre be lesz fejezve)

Estére lesznek remélhetőleg képek is. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#411) I_Am


I_Am
veterán

Na kész a hátam. :) Bővebben: link

Pontosabban ez a része, mert már most tudom, hogy folytatva lesz, ki egészen a lapocak széléig. :) (kicsinek tűnik jelenleg, de lehet marad, ha megszokom vagy ha ''valaki'' rábeszél. :) )

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#412) nofene válasza I_Am (#411) üzenetére


nofene
aktív tag

Vazzeg, ez naggyon jóó! Télleg nagyon teccik és azok a za ngyalszárnyak is illenek hozzá! Szóval szép, na :D Grat hozzá!

(#413) gogle válasza I_Am (#411) üzenetére


gogle
aktív tag

Hali!
Nem szeretnék köntör falazni de nekem nem nagyon jött be!
Szoval szerintem lehetne egy kicsit nyújtott(hosszabb)
Amikor megnéztem amikor készült kurvára tetszett a keresz!
Szerintem ezek a szárnyak nem nagyon smakkolnak hozzá.
De ez csak az én véleményeim.
A másik a piros szín!
Amúgy jó csak túl tömör!
Ja a lábadat amit te csináltáll arról nem tudsz fényképet nyomatni?
Az biztos jobban tetszene.
(Ezt nem azért írom mert nem tetszet a sárkányom,hanem a véleményemre voltál kiváncsi)
Szeva!

(#414) Gergello válasza I_Am (#411) üzenetére


Gergello
addikt

Tyűha nem semmi gart hozzá! Magamra biztos nem csináltatnék ilyet.Megkérdezhetem mennyibe került?
A fájdalom időleges a pride??? örök , mi az a pride?

Priercing árakról tudnátok vmit mondani?

(#415) I_Am válasza gogle (#413) üzenetére


I_Am
veterán

Piros szín? A gyulladástól vörös ilyenkor. ;)
Mint írtam szélesítve lesz. Hosszabbnak nincs értelme, mert alul a derekamon lesz majd egy felirat és közé kell hely is. (a lábamat meg már takartattam, az is ott van a tár.hu-n)

Gergello: A fájdalom átmeneti, de a büszkeség örök. (mondogatnom is kellett miközben a fehéret csinálta. :D Nagyon fájt, de mikor a felénél megláttam az eredményt, mondtam, hogy ha még 3 órán át tart akkor se hagyja abba tuti kibírom. :D)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#416) Gergello válasza I_Am (#415) üzenetére


Gergello
addikt

van több tetkód is? gondolom igen azok is ilyen stílusúak?
én szerény 15 évemmel nem engedhetek meg magamnak semmit-salynos- de a nevelő szervek se engednék az tuti, 3 évet még várnom kell:D

(#417) I_Am válasza Gergello (#416) üzenetére


I_Am
veterán

Bővebben: link a barbár, a démon és a nonfi a haveromé, a többi az enyém.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#418) Gergello válasza I_Am (#417) üzenetére


Gergello
addikt

Megkérdezhetem, hogy a munka helyeden ninsc hárányod abból, hogy mind 2 alkarodon ekkora szöveg van?

(#419) I_Am válasza Gergello (#418) üzenetére


I_Am
veterán

Csak a jobb alkaromon van felirat, a másik ugyanazon karomon csak a felkaron van. ;)

(és nincs, mert önálló vagyok ;))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#420) Gergello válasza I_Am (#419) üzenetére


Gergello
addikt

hát úgy könnyű:D
piírszing árlistát nem tudsz?ahaz van korhatár / bgár ha nincs is tartok tőle suliban úgy rugnának segbe ... miko már a fülbevalósokat se hagyják békén/

(#421) I_Am válasza Gergello (#420) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem várd meg azt a 3 évet, már csak a szüleid miatt is, meg lehet megváltozol addig. Ne hamarkodd el.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#422) gogle válasza I_Am (#415) üzenetére


gogle
aktív tag

Na látod a 6-os.7-es.8-as kép nagyon tetszik!
Amint már mondtam a kereszted sem semmi!
Csak szerintem úgy kellet volna hagyni ahogy az első képen!
Azokat a tetkókat ki csinállta?
Ismerős?
(6-7-8)-as kép.

;)

(#423) I_Am válasza gogle (#422) üzenetére


I_Am
veterán

Mindet profik készítették, nagy részüket Gabesz az Elvis Tattoo szalonból.
Holnap is készül egy újabb az egyik legfájdalmasabb helyre. Hasra. Majd dobok fel arról is képeket.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#424) nofene válasza I_Am (#421) üzenetére


nofene
aktív tag

Azért szerintem piercinget simán csináltathat, ha megunja vagy nem tetszik vagy ilyesmi kiveszi és beforr 1 nap alatt.

Gergello
Mellesleg én úgy csináltattam, hogy megvettem az ékszert (1200Ft) aztán azt szúrattam be (4000Ft) szóval így 5200Ft-ba került. (Ez tavaly nyáron volt), de azóta sem sokat változtak az árak. Ha bemész egy szalonba ott ékszerrel együtt megcsinálják 7 és 10k között. (Helytől ékszertől függően). Viszont ha úgy döntessz megcsináltatod akkor mindenképp vegyél Betadine-t és kenegesd vele pár hétig, hogy a felülfertőzést gyulladást stb-t megelőzd, meg nem árt tudnod, hogy esetleg érzékeny vagy-e fémre. Általában ezek az ékszerek orvosi fémből készülnek, de még így is elég gyakran előfordul, hogy kilöki a bőröd (soxor láttam ilyet). Nekem egyébként a szemöldökömben van piercing meg nemsoká lesz az orromban egy karika meg máshová is tervezem.
A lényeg: ha utánnajársz és rendesen ápolod akkor semmi baj nem lehet, és egyelőre jobban ajánlom Neked ezt mint a tetkót mert az mégiscsak egy életre szól.

(#425) gogle válasza I_Am (#423) üzenetére


gogle
aktív tag

oké
:DD

(#426) Kain


Kain
senior tag

Zsír ez a topic.Én még csak gondolkodam rajta,még nem hova és miet.Amik megfogtak,h láttam pár tetkót amitől leesett az állam.Pl egy srácnak úgy volt megcsinálva az alkarja,mintha fel lenne nyitva,és belül huzalok,meg csövek futnának,tisztára mint Swarzi a T2-ben :D,állat volt.
Meg ex-barátnő bátya Alien meg Predator fanatikus volt,hátán egy predi figyelt nagyban,válláról meg épp ugrott egy arctámadó.

[Szerkesztve]

(#427) Gergello válasza nofene (#424) üzenetére


Gergello
addikt

Thx! Egyelőre érdeklődés szintjén tartom a dologot. Azt hogy érzékeny vagyok e a fémre , hogy derül ki? Bőrgógyászál csinálnak vmi tesztet?

(#428) nofene válasza Gergello (#427) üzenetére


nofene
aktív tag

Ha jól tudom (nem biztos), allergia-vizsgálaton kérheted, hogy nézzenek fémet.

(#429) Ráczkölke válasza I_Am (#421) üzenetére


Ráczkölke
tag

Én is ezt mondogatom magamnak :D (remaining: 1year!)! eddig csak azt mondta anyum, h 18-ig nem akar róla hallani...de most, amikor felhoztam, már az volt az álláspontja, h soha nem fog beleegyezni! :(((

-Erre megkérdeztem, h mi lesz: kitagad?! v nem fog szeretni???:F Azt mondta, h erről szó sincs...akkor meg minek halogassam?! az az 1évet már úgyis kibírom, és nincs vesztenivalóm...vagy mégis?!

(#430) nofene válasza Ráczkölke (#429) üzenetére


nofene
aktív tag

Nézd én most vagyok 21 és mondhatod, hogy későnérő vagyok, de akkoris még most is _nagyon_ sokat változik a stílusom, az ízlésem, gondolkodásmódom, értékrendem és persze ennek megfelelően az is, hogy milyen tetkót szeretnék. Tudod nem véletlen az a 18 év hiszen addigra általában már kialakult a személyiséged (mondjuk szerintem az egy életen át változik), szóval szerintem ezek miatt is várj még. I_Am már egy kibontakozott személyiség (már amennyire a fórum alapján meg tudom ítélni) és hozzátartoznak a tetoválásai; kifejtik vagy akár mások számára is láthatóvá teszik az értékrendjét, világszemléletét (persze valszeg magának és maga miatt csináltatta a tetkóit de szvsz az is benne van amit leírtam). A tetkó egy ''örök'' dolog, az mindig rajta lesz a testeden és kifejeznek vmit, ha elszánod rá magad akkor szvsz nem egy ''most ez a cool'' hozzáállás miatt kell megcsináltatni hanem egyéb belső indíttatásból. Ez persze csak az én véleményem és persze lehet, hogy Te már most tudod, hogy ezt szeretnéd de lehet, hogy 25 éves korodra megbánod. Nem lebeszélni akarlak, csak szvsz ezt a dolgot alaposan és komlyan meg kell fontolni. (Egyébként az itt leírtak miatt nem értem a Tribal tetoválásokat, mert számomra semmit nem fejeznek ki csak egy divathullám, de lehet én vagyok tudatlan vagy beszűkült.)

Ui.: Bocsi ha kicsit hosszú lett csak gondoltam leírom a véleményem a dologról :), mellesleg én is már megterveztettem egy rajzművész haverral a tetkóm ami számomra fontos dolgokkal bír és nekem komoly jelentősége van (nameg azt valszeg senki nem fogja leutánozni :D)

I_Am: Bocs, hogy Veled példálózttam csak Te vagy kéznél ;).

(#431) Ráczkölke válasza nofene (#430) üzenetére


Ráczkölke
tag

Nagyon jó, amit írtál, és tetszik is...én is az önkifejezés eme módjára gondoltam (sztem miden ember erre törekszik, csak másképp), de itt most nem erről van szól:

Sokan úgy gondolják (köztük a szüleim is), h ezt meg lehet unni. És ráadásul még egy életre is szól (én tisztában vagyok ezzel, és ha sikerül kiválasztani a legideálisabb ábrát, azt büszkén fogom viselni!)... ha meg bárkinek előítélete támadna, el lehet többnyire takarni -->ez kevésbé jellemző!

Fura, nekem az az érzésem van mindig, hogy próbálnak ''normális'' irányba terelgetni, és meg is értem...de nekem változás kell, egyszer élek, így nem veszthetek semmit.

Ui.: azt azért furcsállom, h már ennyire ''nincs'' kultusza a tetoválásnak, régen a kiemelt szemények (törzsi vezetők, sámánok, rettenthetetlen harcosok) hordhatták, és ez nagy megtiszteltetés volt akkoriban!

Huh, most lehet, h nagyon kusza gondolatmenetet folytattam; de azért köszi, erre szükségem volt! :R

(#432) I_Am válasza nofene (#430) üzenetére


I_Am
veterán

Semmi probléma, teljesen helyes a meglátás. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#433) aDM|RaL^ válasza I_Am (#411) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

huh basszus, ez jól néz ki.

a kép, a szöveg. üt.:D

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#434) I_Am válasza aDM|RaL^ (#433) üzenetére


I_Am
veterán

És még mindíg nincs kész. :) Nemsokára megcsinálom a végleges tervet aztán majd linkelem a képet.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#435) I_Am


I_Am
veterán

Na akkor most újabb feladat, hátha sikerül vkinek segíteni.

Kellene nekem egy kép háttal álló emberről széttett karokkal.

Az elképzelés annyi, hogy az angyalszárny felső részénél majd kinyúl két kéz jobbra és balra és a lapockámba fog karmolva kapaszkodni. Ehhez kellene nekem valamilyen normális férfi karról kép vagy rajz hátulnézetben.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#436) gogle válasza I_Am (#435) üzenetére


gogle
aktív tag

Azt hiszem ez túl nehéz feladat.
Mióta írtad nem túl sok hozászólás volt!
:)

(#437) Ráczkölke válasza gogle (#436) üzenetére


Ráczkölke
tag

Pedig ez tök egyszerű: beállítasz egy palit a fényképezőgép elé, lefényképezed és kész is! :P

(#438) rup1u5


rup1u5
nagyúr

tudna valaki képet linkelni a linkin park énekesének könyök-tetkójáról????
láttam a tv-ben és épp valami hasonlón gondolkozom. szeretném megnézni jobban.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#439) I_Am válasza Ráczkölke (#437) üzenetére


I_Am
veterán

Ezzel csak egy gond van. Nem szeretném ha állandóan azon járna majd az eszem, hogy valamelyik ismerősöm karja van a hátamra tetoválva. :D
Fateromét még feldobnám, de Ő már nem olyan mint fiatalon volt. :) (pedig az ütne)

De már megoldottam, rajzoltam egyet.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#440) gogle válasza I_Am (#439) üzenetére


gogle
aktív tag

Pedig csak meg kellett volna nézned az eggyik Bud Spenser filmet és lefényképezni!;]
Jó szőrös és pufi lett volna a hátadon ez let volna a nem semmi!
Ilyen nincs senkinek az biztos(egyedül álló lett volna):DDD
Amúgy tetszik a tetkóid csak irigy vagyok mert nekem csak 1-van!:D
Amúgy gyúrsz még vaze!:DDD

(#441) gogle válasza I_Am (#439) üzenetére


gogle
aktív tag

Itt van az asszony háta az jó?
[kép]
:DDD

(#442) I_Am válasza gogle (#440) üzenetére


I_Am
veterán

Igen edzek még. (nem is hagyom abba pár évig az tuti)
Párod hátán lévő tetko nem rossz, de látszik már, hogy kifakult. (vagy a kép rossz, de azért látszik, hogy már nem fekete, hanem szürkés-kékes.)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#443) gogle válasza I_Am (#442) üzenetére


gogle
aktív tag

Hólló tus átok!;]

(#444) I_Am válasza I_Am (#423) üzenetére


I_Am
veterán

És megkésve kicsit de itt van a hastetko. Nem kicsit fájt varrott_srácnak mikor készült, de öntöttük bele a lelket, hogy kibírja. Most már gizda, de mikor készült majdnem sírt. ;]

Bővebben: link

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#445) Twiggydoll válasza gogle (#391) üzenetére


Twiggydoll
tag

mi ez a holó tus?meg a rotling vagy mi?:) légyszi írd már le

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#446) I_Am válasza Twiggydoll (#445) üzenetére


I_Am
veterán

Tustinta, amit a papírboltban lehet kapni. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#447) Twiggydoll válasza I_Am (#446) üzenetére


Twiggydoll
tag

és ez tényleg nem jön le?:Y

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#448) I_Am válasza Twiggydoll (#447) üzenetére


I_Am
veterán

Bőr alá van ütve, mint az összes normális tetoválás, tehát nem jön le. (miért is jönne, ez nem henna :D)

Csak egy baj van velük, mikor fakulnak eszméletlen hülye színük lesz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#449) Twiggydoll válasza I_Am (#448) üzenetére


Twiggydoll
tag

I_am tudsz ajálani egy jó tetkóst ahol elérhető az ár és szépen dolgoznak?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#450) I_Am válasza Twiggydoll (#449) üzenetére


I_Am
veterán

Igen, keress meg és elviszlek Gabeszhoz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.