Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) I_Am válasza ReJim (#1400) üzenetére


I_Am
veterán

Nem lesz világosabb és nem dobja ki.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1402) kavicssli


kavicssli
addikt

sziasztok!
A nyakamon lévő tetkó után szeretnék még1et csináltatni...
tetszenek ezek a fekete csillagok amiknek a széle van csak "kiemelve"

Viszont a színesek is tetszenek!

ezeknek a csillagoknak van valami "jelentése"? mert én nem nagyon találtam ilyesmi dolgot! :B

...ja és kb. a boxeralsó vonalával egyvonalba szeretném majd feltetováltatni...
esetleg ilyen csillag van valakinek a testére varrva? :D

Véleményeket szeretnék..Előre is köszönöm!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1403) Möhe


Möhe
addikt

Talátam pár képet amik nagyjából elfogadhatóak lennének a számomra.

Az összkép még nem tiszta,de már körvonalazódik,azért még keresgélek. (vad dolgok így hirtelen? :U )

mod: a képfeltöltés már megint nem akar múkodni,felrakom máshová.

[ Szerkesztve ]

(#1405) I_Am válasza Möhe (#1404) üzenetére


I_Am
veterán

Nekem a második jön be nagyon, amit el tudnék képzelni tetoválásnak.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1406) darnellsmith válasza Möhe (#1404) üzenetére


darnellsmith
senior tag

harmadik nem rossz, kicsit bob tyrrell stílusú, neki is láttam már ilyesmi mintáit ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1407) Möhe válasza I_Am (#1405) üzenetére


Möhe
addikt

Igen, az nekem is nagyon tetszik,mellete még van 1-2 ami kitűnik a többi közül,de esélyem sincs skiccelgetni,mert fakezem van a rajzoláshoz. :W :(((

(#1408) kavicssli


kavicssli
addikt

Esetleg az én kérdesmre pár hsz-sal feljebb kérdeztem! :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1409) SQX_Barto válasza Möhe (#1404) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Az 5. kap nagyon tetszene a hátaman kicsit "atgondolva", atrajzolva.
Meglesz az uj melom, lassan nekiallok a tetkoknak :)
Möhe ha mar megvan a hely ahol csinaltatod, meg a lové is, akkor a tetovalo atrajzolja olyanra, amilyenre szeretnel, ő nem fakezü :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1410) I_Am válasza kavicssli (#1402) üzenetére


I_Am
veterán

Nincs jelentésük, egyszerű newschool minták, mint a kártya, dobókocka, stb.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1411) Möhe válasza SQX_Barto (#1409) üzenetére


Möhe
addikt

A "vászon" nincs még alkalmas állapotban :DDD .Jah, és még a piktort sem néztem ki.
Amúgy ez a kép is befutó nálam.

(#1412) lorcsi


lorcsi
veterán

[link]
meg kell gondolni az fix

(#1413) darnellsmith válasza lorcsi (#1412) üzenetére


darnellsmith
senior tag

egyszerűbb ha megunja betakarni vmi nagyobbal, vagy scarification-nek

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1414) SQX_Barto válasza darnellsmith (#1413) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ugy latszik nem ertetted a lenyeget (no offence meant of course:) )
eltuntetni akarjak a tetkot sokan, nem pedig megvaltoztatni vagy scarifaction-nel meg jobban rontani a dolgot (mas kerdes, hogy tetovalt borfeluletet lehet-e scarifaction-ozni)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1415) Flow


Flow
senior tag

Ez elég állat, a fórumbantaláltam egy korábbi hozzászólló munkái között.

Én is gondolkozom egy tetováláson, de azt a motívumot ami nagyon fontos (volt) az életemben, nem szeretnék életem végéig magamon hordozni. Mindig kicsit irigykedve figyelem azokat, akik annyira elhivatottak egy-egy dolog iránt, hogy magukra rajzoltatják. Vagy ez nem ennyire "misztikus" dolog? Kicsit írhatnátok a lelki oldalról is, mik a tapasztalatok... :R

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#1416) SQX_Barto válasza Flow (#1415) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En ugy vagyok vele, hogy talaltam kepeket (vagy elkepzeltem oket) amik tetszenenek magamon, es mindig koltok hozza valamit, ami ram jellemzo, de az elso tetovalasom egy rozsa meg egy tuz szimbolum volt a ket kulcscsontomon, es a rozsat le fogom takarni egy pajzzsal, es meg ehhez is koltottem jelentest :)
Masok nem tudom hogy allnak a dologhoz, de erre en is kivancsi lennek.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#1417) net84 válasza Flow (#1415) üzenetére


net84
őstag

Már nagyon régen elhatároztam, ha törik, ha szakad, lesz tetoválásom. Igaz még csak nem olyan régen került fel az első (még mielött nekiálltunk, úgy voltam vele, hogy az utolsó is egyben), de nem így lett :DDD
Ízlések és pofonok - szokták mondani. Úgy gondolom, hogy mindenkinek van egy egyénisége és általában annak megfelelően választ "mintát".
Anno rengeteg mintát rajzoltam, ami végül felkerült, az nem az volt, amit először elképzeltem magamon. Rengeteget változott és változik még most is az elképzelésem, de ezek inkább már csak mint bővítés...
Azt szokták mondani, hogy először neked nyerje el a tetszésedet, a többiek csak ezután következnek.

Lehet, hogy késöbb már nem fog tetszeni valamelyik minta, de azon könnyen lehet segíteni :)
Hét végén lehetőséget kaptam egy nonfi minta átszinezésére (életemben 2. alkalommal fogtam tetoválógépet a kezembe, de nem utoljára), pontosabban azon részeket kellett kitölteni, amik eddig egy nem színezett keretet képeztek a fekete-szürke mintán. Teljesen más beütése lett így a mintának.

Lelki oldal? Misztikum? Nem tudom...ha nagyon felhóz valaki a szörnyülködésével, annyit szoktam válaszolni, hogy minden ember más. 2eAz én lelkivilágom rendben van :DDD habár sokan azt hiszik, hogy nincs velem valami rendben, mert tetováltattam magarmra :F ezt felfogom úgy, hogy maradiak. Lehidalni akkor szoktak, mikor elmesélem, hogy jelenleg újabb 2 minta várat a felvarrásra.

Read only...

(#1418) Grass válasza net84 (#1417) üzenetére


Grass
aktív tag

A nonfiguratív tetoválásnak mi értelme van? Komolyan annyi, hogy neked tetszik és nézegeted a saját karod, hogy de szép is rajta az a szögesdrót? Vagy ilyeneket az ember mégis milyen indíttatásból fest magára?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#1419) Hálószövö


Hálószövö
csendes tag

Hell!

Sorry, ha belepofátlankodok a nagyok dolgába, de a nonfi az gyakorlatilag a tribal, vagyis törzsi tetkóból kiindulva keletkezett, csak időközben elveszítette a jelentését. Innentől már csak van, és relatíve széplik az emberke testén, általában a saját, és/vagy mások örömére.
Egy egy nonfi még szép is, de az, aki nem divatból tetováltat magára egyet, az rájön, h az igazán szép a figurális minta. Jah, és persze, sok legyen..:D
A szögesdrót pedig konkrétan figurális, bár értem én, hogy a nagyjából nonfis karszalagra gondolsz :D

Sorry, még egyszer..:)

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1420) psykie válasza Grass (#1418) üzenetére


psykie
aktív tag

Szerintem nonfigurativ tetoválásokból is vannak nagyon szépek, nekem pl mindegy, hogy nonfi vagy törzsi vagy valami figurális /nekem van mindegyik ;) /, ha nekem tetszik a többiek már nem érdekelnek. Nézd meg pl Leo Zulueta vagy Rory Keating munkáít...

(#1421) ML320 válasza Grass (#1418) üzenetére


ML320
aktív tag

Szerintem a kérdésedre a válasz ott volt az eredeti szövegben:
Anno rengeteg mintát rajzoltam, ami végül felkerült, az nem az volt, amit először elképzeltem magamon. Rengeteget változott és változik még most is az elképzelésem, de ezek inkább már csak mint bővítés...
Egyedi, megtervezett, nem tömegcikk. Ismeretségi körben három emberkénél van szögesdrót a csuklón.
A jó tetováló nem ott kezdődik, hogy tud rajzolni is? :P :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#1422) net84 válasza Grass (#1418) üzenetére


net84
őstag

izlések és pofonok (fentebb vitatkoztunk már erről, ott sem sikerült megegyezni)
A saját karom nem nézegetem, mivel nincs rajt semmi egyelőre, mivel (ahogy szokták mondani polgári foglalkozását tekintve) a munkahelyemen neméppen díjaznák, ha az ing alol kifigyelne valami érdekes...
Nem vagyok nonfi minta függő, nem vagyok divatmintás, minden leendő és jelenlegi tetoválásomat én rajzoltam meg. Igaz az egyik lábam ha elkészül, 80%-ba összefüggő, de különböző nonfiguratív mintából fog állni. A fennmaradó helyet pedig valami grafika fogja kitölteni. A másik lábszáramra majdnem a teljes lábszárat beterítő manó fog felkerülni.
Szögesdrótról szó sem volt (legalábbis részemről). Az említett felkar minta (ami nem az én kezemem van), egy "mitológiai" kard (forma), ami körül van egy nonfiguratív minta, hátteret adva a kardnak.
Azt, hogy egy szögesdrótot miért varrat magára az ember, azt pl. tőle kellene megkérdezni, mintahogyan azt is, hogy csillagot, madarat, virágot vagy bármit miért...
Talán mert neki tetszik, jelenet számára valamit, tükrözi a stílusát, hitvallásást, ízlésvilágát, lelkiállapotát, felfogásmódját...vagy egyebet. Szvsz ez mindenkinél más és más lehet.

Read only...

(#1423) net84 válasza Hálószövö (#1419) üzenetére


net84
őstag

:D először elolvastam a hozzászólást, utánna kezdtem el nézegetni, hogy ki is írta mindezt ide :D

Tény, hogy a figurás minta az, ami igazán üt, de abból sem mind1, hogy kin és mi mi van, illetve az hogyan van kidolgozva...
Lehet bármilyen szép egy figura, ha az adott emberhez nem illik, nem biztos, hogy felkerül rá...
Ismersz talán valamennyire, el tudnál rajtam képzelni egy micimackót? A manó után is?

ML320 - de igen! ott kezdődik, hogy tud rajzolni...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#1424) Hálószövö válasza net84 (#1423) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Megtetszett a fórum, és máshogy nem tudtam hozzászólni..:D

Miért ne, Micimackót nem szeretem, de készülj fel, mert szerintem még rám is kerül majd olyan, amin lehet, h kiakadsz..bár már kezdesz megismerni..:))
Szerintem egy minta attól illik valakihez, hogy megfelelő érzés, emlék, stb köti hozzá, és tudja viselni.. onnantól pedig tök mind1, h ki mit mond. Hogy fogok kinézni pár darab pentagrammal a karomon? :) nekem jelent valamit, így szerintem illik hozzám..:D
És nem érdekel, h ki mit gondol..:)

Ave Satan.. :)

pokhalo.spaces.live.com

(#1425) net84 válasza Hálószövö (#1424) üzenetére


net84
őstag

valami ilyesmit próbáltam én is elbeszélni... nem az számít, hogy ki mit mond, az illetőnek jelentsen valamit és kész...

:DDD micimaci részemről kizárva - jelen állapotában legalábbis biztosan :DDD

Read only...

(#1426) ReJim


ReJim
őstag

fenékre fáj a tetoválás? :)

</end.?>

(#1427) Hálószövö válasza ReJim (#1426) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Azt gyanítom hamarosan megtalálod a választ a kérdésedre..:)
Nekiállunk annak, vagy előbb befejezzük az egeret? :D

net84: Micimacit is át lehet alakítani úgy, hogy illeszkedjen..:)

pokhalo.spaces.live.com

(#1428) bandus válasza Hálószövö (#1427) üzenetére


bandus
veterán

nekem a szavidból az jön le, hogy te tetoválásokkal foglalkozol, talált? :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1429) Hálószövö válasza bandus (#1428) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Inkább fogalmaznék úgy, hogy tetoválással IS foglalkozom..:)
De ha az alul található címet megtekinted, az albumok között megtalálod, hogy mi mindennel foglalkozom még.:)

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1430) bandus válasza Hálószövö (#1429) üzenetére


bandus
veterán

értem :)
az oldalad pedig nagyin jó, tetszenek a tetoválások.
akkor mitn szakmabelihez lenne egy kérdésem: te mennyire tartod férfias mintának az angyalszárnyakat a hátadra?
kevés képet találtam erről a neten, talán ez áll legközelebb az elképzelésemhez: [link], viszotn itt is túl magasan van a tetoválás.

nekem ez a kép tetszik nagyon: [link] egy ilyen jó lenne, kékes-fehéres, beütéssel :K
esetleg ugy, hogy a szárny vége lógjon rá a vállra :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1431) net84 válasza Hálószövö (#1427) üzenetére


net84
őstag

azt egyelőre kihagyom :) most egy időre egyébként is lesz mivel foglalkozni :DDD
Szépen gyógyul a lábam, képeket hamarosan teszek fel róla, illetve átküldöm neked mailbe vagy majd pendrive-on...

ReJim! Ne légy beszari :) az a minta pikk-pakk megvan, a fájdalom meg relatív.

Read only...

(#1432) Hálószövö válasza bandus (#1430) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Köszönöm!

A kérdésedre a választ szerintem Te is megtaláltad, ha megnézted az oldalam és a fényképeket. Ott a haver hátán a szárny, bár az jóval nagyobb, mint a linkeken láthatóak..és még félkész, mert kitaláltuk a folytatását.:D
A tényleges válasz pedig az amit már lejjebb említettem. A minta akkor illik, ha tudod viselni. Márpedig egy pár szárny is mutathat jól egy férfin, ha ki van dolgozva, és megfelelően fel van illesztve :) Bár magamon max ördögi szárnyakat tudnék elképzelni..:D

net84 a nonfi és a manó után kidolgozok neked valami nagyon ütős micimacit..:D
Aztán majd kiderül..:D:D
A képeket előre is köszönöm, a lábat pedig kenni.. a hétvégi tetkószakkört meg lehet, h szombat délutánra tesszük, de majd úgyis megbeszéljük..:) Még jöttek ötletek a kezemre..:D

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1433) molecula válasza Hálószövö (#1432) üzenetére


molecula
csendes tag

A hétvégi tetoválószakkör aktív résztvevője kívánok lenni, mivel teljesen legyógyult a lábam :C (nem kell még sötétíteni csak valamit ki kéne találni a hátteremnek :B )
Szombaton akkor nem dolgoztok? Pénteki kertipartiról valami infó?

[ Szerkesztve ]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1434) Hálószövö válasza molecula (#1433) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Péntekre rakjuk össze a a partyt, valamelyik este egy kávé mellett megbeszéljük:) Végre egy szabad szombat, nincs meló..legalábbis nem falazunk :D
Szombatra okosan kialusszuk magunkat, és délután tudunk firkálni..:) Háttér..hümm.. addig rajzolok valami szépet..:)

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1435) ReJim válasza Hálószövö (#1434) üzenetére


ReJim
őstag

az ilyeneket off-ba tessék tenni :)

ha a kisebbik mintát a hátsó fertályba belekarcoltatnám, rá 1-2napra még nem mehetnék strandra, ugye? :U

</end.?>

(#1436) net84 válasza ReJim (#1435) üzenetére


net84
őstag

háááát nem ajánlatos, víz még még érhetné, de az áztatás nemhinném, hogy jót tenne neki
meghát milyen strand az a strand? természetes, vagy agyon tisztított, fertőtlenített, klórban úszó viz?

Hálószövö - szombat felőlem okés :DDD elviekben a délután mindenképpen

Read only...

(#1437) Hálószövö válasza ReJim (#1435) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Jó egy hétig nem kéne vele sem strandra, sem nagyon napra menni..:) nem igazán tenne jót neki. Szerinted miért izzadtam pólóban egy hétig? :D Sőt, azt gyanítom most egy ideig még a hosszúujjut is előveszem..:D

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1438) bandus válasza Hálószövö (#1437) üzenetére


bandus
veterán

az izzadás nem tesz neki rosszat?

közben megtanulmányoztam a szárnyat is, amit mondál, na az nekem már túl sok lenne :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1439) Des1gnR válasza bandus (#1438) üzenetére


Des1gnR
őstag

Próbáltam neked szemléltetni, hogy hogyan is néz ki emberen amire írtad hogy tetszik [link]
10 percnél többet nem foglalkoztam vele mert fáradt vok, de azért rem segítettem vele egy kicsit :U [link]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#1440) Hálószövö válasza bandus (#1438) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

De, eléggé nem tesz neki jót, mivel a friss varráson minden ami kifelé jön a bőrből, (vér, izzadás), oldja és kihozza a tintát. Ezért fontos a kezelés, és a tetoválás védése, legalább egy másfél - két hétig. De inkább tovább.
Nincs olyan hogy nagy tetoválás, max kicsi bőrfelület..:D

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1441) molecula válasza bandus (#1438) üzenetére


molecula
csendes tag

Sőt az sem tesz jót ha az okos ember lánya a vékony réteg bepantenre ráken még egy réteget, mert biztos ami biztos ovja és védje. (a lábam a második nap olyan volt mintha ömlene belőlle a cucc. Mikor megláttam majdnem elaléltam, de aztán okosan rájöttem, hogy a másodszorra rákent elég szép mennyiségű krém felolvadt és folyik a lábfejemen :W )

rejim: na a popsi tetkóra azért kiváncsi leszek :B Huginak is megvan a következő amit szeretne.

Hálószövö:Este szerintem már 8 körül otthon leszek, mert kocsival vagyok. Csöri ozt tali ozt végre valami jó és olcso jegeskévé (szimfónia közel van olcsó és jó a jeges!és nem tízkor zár)

[ Szerkesztve ]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1442) Hálószövö válasza molecula (#1441) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

6 tól próba, amit már lekéstem, de azé kimegyek, utána vagyunk, olyan 8 fél 9 körül már fixen ülünk..:) csörr..:D
Csók: :)

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1443) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!
Már korábban volt szó róla, hogy szeretnék a csuklómra egy tetkót, de megfogalmazódott bennem egy kérdés még.
Nem fogja károsítani az ereket, vagy idegeket a művelet, mert eléggé közel vannak ott a bőrhöz ezek a dolgok.
?
Kell aggódnom?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1444) psykie válasza legiaap (#1443) üzenetére


psykie
aktív tag

Ha tapasztalt szakemberrel csináltatod, biztos nem lesz semmi gond.

(#1445) Hálószövö válasza legiaap (#1443) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Jó pár csuklómintát láttam már, de eddig még egyiktől sem volt baja a viselőjének..:)
Reményeim szerint lassan az én csuklómra is felkerül a dobókockasor, szóval majd elmesélem, h milyen..:D az fix, h fájni fog..:)
Alkar belső, amiről még esetleg azt lehet gondolni, hogy necces, mert erek vannak nagyon közel, azzal nincs gond, szóval szerintem a csukló sem lesz gáz..:)

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1446) bandus válasza Des1gnR (#1439) üzenetére


bandus
veterán

köszi szépen, így utólag is, csak most látom :B

közben annyira már rájöttem, hogy mindenkpp kicsit nagyobb minta kell, és talán ennyire nem is részletes, mint ez. a két szárny közé, pedig szeretnék egyfajta fogaskerék-hajtást, mintha az működtetné őket. ez utalna a gépészetre :) majd cad-ben megrajzolom :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1447) sNORh


sNORh
addikt

hali
nincsmeg vkinek az uj szeptemberi Tattoo magazin?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#1448) psykie válasza sNORh (#1447) üzenetére


psykie
aktív tag

Nekem megvan.

(#1449) peterszky


peterszky
őstag

[link]
Egy ilyen az egyik vállra mennyibe fájhat kb?

What else you gonna do on a Saturday?

(#1450) rankesz válasza peterszky (#1449) üzenetére


rankesz
veterán

...hát ha újpesti drukkerek közé keverednél véletlen az biztos nagyon nagyon fájhat... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.