Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) ReJim válasza Hálószövö (#1688) üzenetére


ReJim
őstag

őőő...
nemteccik...

ez milyen testrészen van pókbácsi?? vagy fej vagy derékra tippelek. de az a boszi nagyon gnómul néz ki a képen, a valóságban szebb? olyan mintha a néni össze lenne nyomorgatva, vagy ez kis méretű tattoo?

</end.?>

(#1702) Hálószövö válasza ReJim (#1701) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Ez konkrétan hátközép..és azért ilyen furi, mert kicsit a gerincnél beül..
és ezért néz ki úgy, mintha össze lenne nyomorgatva..:D
elvileg a héten csekkolom gyógyulás után, majd megpróbálok csinálni róla normális képet :D

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1703) molecula válasza Hálószövö (#1702) üzenetére


molecula
csendes tag

Ez a Muci tetkója egye? :C Most így hirtelen bevillant.

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1704) Hálószövö válasza molecula (#1703) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Igen..:)

Jah, nem bírtam tovább..tegnap este megint előtört az éhség, és kénytelen voltam némiképpen csökkenteni ..:D
Szóval kicsit átdolgoztam a vádlimon a kisördögöt, és tettem mögé egy nagyobb füstöt..:D
Már annyira hiányzott a tű..

Krisz a jöv héten mindenképpen kontúrozunk..:D

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1705) molecula válasza Hálószövö (#1704) üzenetére


molecula
csendes tag

Tegnap elég korán ébren voltál! láttalak már olyan fél 10 körül autózni ;]

A viccrovatban találtam egy hozzászólást ami egy honlapra irányít szar a tetkód címen. Érdemes megnézni a förtelmeket.
[L:http://joszartetkodvan.blogspot.com/[/L]

[ Szerkesztve ]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1706) Palkó


Palkó
tag

Sziasztok !

Szegeden, vagy környékén tudtok-e ajánlani olyan stúdiót, ahol komoly, színvonalas szakmai munka folyik?
Műkedvelő amatőrökkel néhány barátom már megszívta....

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#1707) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

Egy szinte teljes belső alkar tetoválást szeretnék. Konkrétan ezt. A vége nem látszik de szinte a csukló kezdetéig leér. Azt szeretném ha pontosan ugyanez és ugyanekkora lenne. Megpróbálok a képről nagyobb felbontású és teljes képet szerezni. Ha azt kinyomtatom és beviszem az elég? Nincs tapasztalatom, kb. mennyiért rajzolnak meg egy ilyet? Illetve kihez érdemes menni. Nem akarok ezek spórolni, mégiscsak egy életre szól :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1708) I_Am válasza Motion_Blur (#1707) üzenetére


I_Am
veterán

Ha kinyomtatod, akkor nem kell rajzolgatni. ;)

A csuklóhoz ne tetováltass, hanem tarts felfele olyan 5 centi távolságot. Ha normális a tetkós, akkor szólni fog alapból hiszen a takarhatóság fontos. Sőt az én jóbarátom Gabesz elsőnek nem is tetovál alkarra csuklóig, hanem szól, hogy ingujj alól ne lógjon ki, mert szerinte is fontos a takarhatóság.
Az ár 20-30k közé tehető, attól függ, hol és kivel csináltatod.

Annyi tanácsot fogadj meg, hogy elsőnek ne az alkarodra tetováltass, mert lehet megbánod. Vádli, felkar, bármi más legyen az első és ha azzal elégedett vagy és azután is úgy gondolod, hogy mehet egy látványosabb és feltűnőbb hely, akkor varrass az alkarodra bármit is. (mondom ezt én, akinek mindkét alkarja varrva van, tehát tudom milyen mikor megbámulják az emberek.)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1709) Motion_Blur válasza I_Am (#1708) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, ment a reprivi :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1710) Hálószövö


Hálószövö
csendes tag

Hát ez is egy módja a tetkógépnek..:D
a McGyver meg bek*****ja..:)

http://www.metacafe.com/watch/372595/tattoo_gun_homemade_in_5_minutes/

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1711) I_Am válasza Hálószövö (#1710) üzenetére


I_Am
veterán

:C

Állat! :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1712) net84 válasza Hálószövö (#1710) üzenetére


net84
őstag

...és hirtelen elfogytak a polcokról az elektromos fogkefék... :DDD

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#1713) I_Am


I_Am
veterán

Yeah that's me! :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1714) V.Stryker válasza I_Am (#1713) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Zsír!!! :C

Én most valami hasonlón gondolkodom.

És hogy az eddigivel én is dicsekedjek... :DD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1715) MmDorian


MmDorian
őstag

(#1716) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Köszönöm I_Am-nek, hogy eljött velem :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1717) molecula válasza Motion_Blur (#1716) üzenetére


molecula
csendes tag

Hát igén ;] (jól mutat a válladon) ! Szép lett.

[ Szerkesztve ]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1718) I_Am válasza Motion_Blur (#1716) üzenetére


I_Am
veterán

:R

Hősiesen ülted végig. :))

Majd ne ijedj meg, de az n és az a betű közötti résznél ki fog picit sebesedni, nem fog kifakulni nem lesz baja, csak szólok, hogy nehogy leverjen a víz. ;)

Mr. Iceman. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1719) Motion_Blur válasza I_Am (#1718) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hál' istennek reggelre nem lett a beígért "szürke takony" :D a fólia alatt, inkább vízszerű volt a váladék :R

Egyébként nem fáj, amikor a krémmel kenem akkor fáj egy picit, de szerintem jó lesz :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1720) I_Am válasza Motion_Blur (#1719) üzenetére


I_Am
veterán

Én kifejezetten bírom azt az érzést, mikor krémezem, mert tudom, hogy ott van! :D

Pár nap alatt teljesen elmúlik a fájdalom krémezéskor és egy másik érzés váltja fel. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1721) net84 válasza Motion_Blur (#1716) üzenetére


net84
őstag

Gratulálok hozzá! :C Jó lett...

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#1722) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

3 és fél nap után befejeztem a fóliázást. Viszket és húzódik, természetesen bepanthen-el még kenegetem. Eddig nem tapasztaltam sebesedést. Majd most :DDD

Jó lenne, ha ilyen szép fekete maradna és nem hámlana le :D

net84: :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1723) pityeszka válasza Motion_Blur (#1722) üzenetére


pityeszka
őstag

Én nem is fóliáztam csak az nap este mikor varrták, tudom gyorsabban gyógyul úgy.
Ugye milyen szép fekete még ilyenkor!Amúgy meg grat nagyon jó lett szerintem és hajrá Iceman! :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1724) ML320 válasza Motion_Blur (#1722) üzenetére


ML320
aktív tag

Pedig ha pár napon belül megindul egy hámlás... :D
Én az elsőnél majdnem szívbajt kaptam. Vazz - mondom, mehetek vissza... De csak lejött szimplán, a lényeg ott maradt.
A másodiknál is volt hámlás...
Amúgy krémezve szebb lesz, majd próbáld ki. Asszony is megjegyezte, hogy mostanában jobban fogy a kréme... :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#1725) I_Am válasza Motion_Blur (#1722) üzenetére


I_Am
veterán

Eleinte kicsit fakóbbnak fog tűnni és az élek picit mosottabbak lesznek, de pár hét és tűélesre összehúzódik a festék az éleken és mire a bőr regenerálódik szép fekete lesz mindenhol, majd meglátod. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1726) Timyyy


Timyyy
őstag

Bakker hogy mennyi gond van egy tetoválással :D 1 hónap múlva lesz nekem is, de én ilyenekre nem is gondoltam, hogy fóliázás, kopás meg egyebek... csak krém és ennyi.
Most miattatok parázok.. :P
Derékra mennyire fájdalmas? (ha magas a fájdalom tűrőképességem :) ) Ja és bokára?
Mert az majd később lesz... :U

(#1727) Vandit. válasza Timyyy (#1726) üzenetére


Vandit.
addikt

Elvileg minél közelebb van a csonthoz, annál jobban fáj. :DDD Hamarosan nekem is meglesz, ha minden jól megy. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1728) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Aki elhatározza magát, azt szerintem fullra nem érdekli a fájdalom. Nekem is fájt kicsit, de nem érdekelt, sokkal nagyobb fájdalmat is elviseltem volna az ügy érdekében :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1729) Motion_Blur válasza I_Am (#1725) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:R

Bárcsak már ott tartanánk :D Gondolom amíg ez meg nem történik, addig edzés nuku :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1730) molecula válasza Timyyy (#1726) üzenetére


molecula
csendes tag

Változó, hogy kinek hol fáj ;] nekem a lábfejmintám kinszenvedés volt :O A hátamon a gerinchez közeli részeket éreztem,ezzel szemben a hugom meg sem nyikkant a lábfejmintájánál, ami feljön egészen a vádli közepéig.
Nincs vele sok gond egyébként, arra kell figyelni, hogy ne érje víz 24 óráig.

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#1731) Hálószövö


Hálószövö
csendes tag

hehe..javaslom a bordák magasságát, nagyon finom, mondhatni kellemes érzés.. főleg ha nincs sok felesleg rajta..:D egy kellemes, kb 5 órás kontúrozás, mondjuk éjszaka, hogy a szomszéd szobában ne tudjanak aludni, ugye? :D:D még egyszer bocs..:)

de már tudom, hogy a másik oldalamra is lesz.:D

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1732) I_Am válasza Hálószövö (#1731) üzenetére


I_Am
veterán

Nekem gerincvonalon a fehér volt kemény, mert ugye a már megdolgozott terület kapta pluszban a fehér festéket, amit sűrűbben kell ütni.
Valamint a könyékrész, na azt még embertől nem hallottam, hogy nem fájt. :D
El is felejtettem milyen érzés volt, amig most márciusban a bal könyököm nem került a tű alá. :D

Hasamon nekem nem fájt, sőt voltak részek, ahol azért kellett pihenőt tartani, mert röhögtem annyira csiklandozott. :D Viszont ahogy oldalt a csípő felé érkeztünk, ott már bent kellett tartanom néha a levegőt. :)) De nem baj, ettől élvezetes ez a dolog, hogy meg kell érte küzdeni. :D

Ami viszont eddig a legjobban fájt és soha nem gondoltam volna, az a kézél. Minden egyes tűérintés olyan mintha késsel vágnák fel a kezed oldalát. Ráadásul nem is maradt meg rendesen 2 varrás után sem, szóval most nézegetek valami lézeres nyavaját, hogy levetessem, mert a fekete kézélű ember nem én leszek. Hiszen csak azzal lehetne takarni a szines mintamaradványt, de az meg feketén nem kell oda. :)

Vádlik nem fájtak, még a csontos részen sem, talán csak egy pillanatra tudnék emlékezni, amikor a bal vádlimon a lábszárcsonton pont elkapta a legvékonyabb részt a tű. De az meg belefér a fájdalomba. :D

Tetoválás én így szeretlek. :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1733) Hálószövö válasza I_Am (#1732) üzenetére


Hálószövö
csendes tag

Hát igen.. lábfej nekem sem fájt, a vádli sem, bár ReJim eléggé sziszegett a sípcsontnál..:)
köldök környéke nem vészes, alatta kicsit érezhető, de belefér, az ujjamat magam varrtam, de azt sem igazán éreztem meg..alkar szinte kellemes, a váll környéki lágy bőr azért eléggé kellemetlen..
ami tényleg fájt, az az oldalam, de az nagyon..olyan bordáktól felfelé komolyan a sikításon agyaltam..:D Molekula így sem tudott aludni a sziszegéstől..:D:D

szóval vannak érzékenyebb pontok..:)
de én is azt gondolom, hogy pontosan ez kell ahhoz, hogy az ember értékelni tudja a mintát, ami rá kerül..:D

Ave Satan

pokhalo.spaces.live.com

(#1734) V.Stryker válasza Hálószövö (#1733) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én most nagyon agyalok (na jó, pénzt gyűjtök. :D ), hogy a két lapockámra csináltatok. Ott elég kint van a csont. Az mennyire gáz? (Amúgy mindegy, nem ettől függ. :D )

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1735) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Áááhh olyan szintre ért a viszketés, hogy már alig bírok magammal :D (6. nap)

"Szépen", fokozatosan hámlik. Remélem hamar végbe megy a folyamat, mert ettől az érzéstől kész vagyok :B Napi 2x kenem egyébként..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1736) net84 válasza Motion_Blur (#1735) üzenetére


net84
őstag

a viszketés jóóóó :DDD
amikor a nagy nonfi került fel a lábamra, akkor 3 napig térdtől bokáig viszkettem nonstopp...

Read only...

(#1737) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Lenne egy kérdésem.. Mikortól kezdhetek el újra edzeni? 8 napos a tetoválás, kb. fele területen már lehámlott a felső fényes felület és megjelent a kicsit mattabb friss bőr.

Az érdekel leginkább, hogy ha edzés után "bedurran" a karom, nem repedezik-e meg a friss bőrfelület.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1738) I_Am válasza Motion_Blur (#1737) üzenetére


I_Am
veterán

Akkorát nem nyúlik azon a kis részen a bőr, hogy berepedjen. Ha lehámlott teljesen, már mehetsz edzeni. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1739) Motion_Blur válasza I_Am (#1738) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most este a krémezésnél hámlott le az a és az n közötti rész és szép fekete alatta, semmi nyoma sebnek :N Már csak pár helyen van meg a "régi bőr", 2 nap és készen van :D

Thx a választ :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1740) I_Am válasza Motion_Blur (#1739) üzenetére


I_Am
veterán

Utolsó napokon, mikor már nagy része lehámlott én megfürdetem és ahogy a víz felpuhítja a nem lehámlott kis részeket, könnyebben lehámlik. Utána picit sűrűbben krémezem, mert már lehet és gyorsabban regenerálódik a friss bőr is.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1741) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

szerelmem a csuklómon

(#1742) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

remélem sikeresen töltöttem fel a képet róla
továbba van a derekamon egy nonfiguratív
a karomon egy,amiről szintén lesz kép
van intim tetoválásom is
a piercingekkel is kivok békülve
van az orromban és a köldökömban
valamint volt szintén intim helyen.és a szemöldökömben is
ezek ellenére mégsem nézek ki vastelepnek sem agyonvarrt nőnek

(#1743) Face8814 válasza Borify Péter (#1742) üzenetére


Face8814
őstag

Bakker!
Nézem a neved hogy Péter. Erre írod, hogy van a derekadon "varrat". :U Gyanus volt, de mondom nyugatabbra tőlünk a férfiaknál is dívik a derék tetoválás ( pl Andy Souwer ...stb ) . Aztán jön, hogy intim helyen. :F Pff... Itt már kezdett még gyanúsabb lenni a dolog, de még ez is belefér.
A köldök piercing viszont teljesen betett. :Y Mondom tuti meleg a csávó.
De a végén megnyugodtam:
mégsem nézek ki vastelepnek sem agyonvarrt nőnek
Jól benéztem a dolgot! :W
:DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#1744) lorcsi válasza Borify Péter (#1742) üzenetére


lorcsi
veterán

becsapós a nicked :DD
a képfeltöltés sajna nem sikerült :(

(#1745) Borify Péter válasza SQX_Barto (#1001) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

szerintem nem buzis a köldökpiercing..én bírom,ha van pasinak:)

(#1746) Borify Péter válasza lorcsi (#1744) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

hát igen :)
csalós
hogy tudnám felktenni akkor?

(#1747) Borify Péter válasza Face8814 (#1743) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

:DD
hm..pasinak még mondjuk nem láttam a derekán:)

(#1748) lorcsi válasza Borify Péter (#1746) üzenetére


lorcsi
veterán

katt a LINK ikonra (a szmájlik és a szövegdoboz között van) és a megjelenő ablakba tedd be a kép címét majd enter

ha nem megy ebben a topicban gyakorolhatod

[ Szerkesztve ]

(#1749) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

(#1750) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

juj:)
sikerült:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.