Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Joco válasza I_Am (#650) üzenetére


Joco
aktív tag

Majd egy szőrőset is dobjál :C :R

Privre nem írtál semmit, nem tetszett/olvastad/volt érdemes egy ij-re?

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#652) I_Am válasza Joco (#651) üzenetére


I_Am
veterán

Szőröset? Majd nyárra lesz, mire kész lesz körvádli és visszanő a szőr. :D

De most bal felkar jön, aztán folytatjuk a vádlikat.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#653) Joco válasza I_Am (#652) üzenetére


Joco
aktív tag

Annyira odaüt az avatarod, hogy elmegyek szoliba :DDD
Felkarral vigyázz, túlgyúrod magad és szijjeszakad a minta ;]
Ha kész remélem raksz egy egész alakosat :C Csak az összhatás kedvéért ;)

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#654) I_Am válasza Joco (#653) üzenetére


I_Am
veterán

Lesz teljes alakos, ha kész lesz teli hát. Nyárra ugy tervezem befejezem az összeset. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#655) Joco válasza I_Am (#654) üzenetére


Joco
aktív tag

Visszajelzések? (vagy ez már a másik topicba való?) Mert azért az önmegvalósításnak elég exhibicionista formája ez, tehát gondolom nem hagy hidegen, mit súgnak össze a hátad mögött :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#656) I_Am válasza Joco (#655) üzenetére


I_Am
veterán

Néha jókat mosolygok az elrettent arcok láttán. :D (főleg nyáron)

De túlnyomó többségben általában pozitivak a visszajelzések. Mára már elfogadottá vált ez a fajta ''művészet'' és önmegvalósítási forma, csak sokan még nem mernek látható, kevésbé fedhető területekre tetováltatni.

Korosztályom már nem zavartatja magát, sőt általában azt veszem észre, hogy inkább tetszik nekik is ez a fajta önkifejezési forma.

De nem azért tetováltatok és fogok tetováltatni, hogy másnak tetszen, hanem azért mert nekem tetszik és ezekkel az ábrákkal érzem jól magam a bőrömben.

Egy nagy ember mondta (most nem ugrik be kicsoda), hogy a test nem más mint a lelkünk lakása. Erre mi haverommal folytattuk ezt a mondatot és kiegészítettük:

A test nem más mint a lelkünk lakása, de mi ki is festjük. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#657) Face8814 válasza I_Am (#656) üzenetére


Face8814
őstag

Azt hiszem teljes mértékben azonosulni tudok ezzel a hsz-el. :R
Azért még kiegészíteném, hogy kurva jó érzés nézni az arcokat pl nyáron a strandon. A vagy meglepett, ledöbbent tekintet, vagy az elismerés ami kiül a szemekre, azt jó látni. Bár baromira nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam, de asszem ezzel a fajat magamutogatással egy kissebb fajta büszkeség tölt el. Tudom hülyén hangzik, de ez van. :)

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#658) Joco válasza Face8814 (#657) üzenetére


Joco
aktív tag

Szerintem nem hangzik hülyén. Én is azért sportolok, mert jól esik, de azért hízik a májam, ha kapok pozitív visszajelzést. Szerintem ezzel semmi baj :D

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#659) Joco válasza I_Am (#656) üzenetére


Joco
aktív tag

Nyáron lassan mezítelenül kell járnod, ha azt akarod, hogy teljes egészében értékelni tudja külső szemlélő is a művet ;] :DDD

''Ugyanakkor még mindig jobb, ha ilyennel foglalkozik a gyerek, mintha a szabad levegőn rohangászik, vagy gyümölcsöt eszik.'' - a kétezer forintos Cyber laptopról ''PokolGéP-es vagy? koncijukon voltál?''

(#660) Sátánné


Sátánné
csendes tag

Nekem ugyan nincs tattoo-m és nincs is szándékomban csináltatni, de azért van egy-kettő ami nekem is tetszik!
Pl.:
[link]
[link]
[link]
[link]

''Ha világot akarsz látni vegyél, egy atlaszt!'':)

(#661) I_Am válasza Joco (#659) üzenetére


I_Am
veterán

Mondom, hogy nem érdekel a mások véleménye. Amugy a vizparton töltöm a nyaram felét és nem hordok pólót, meg általában atlétázom nyáron, szóval lehet nézelődni. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#662) Integra válasza I_Am (#650) üzenetére


Integra
titán

thumbs up szmálji:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#663) I_Am válasza Face8814 (#657) üzenetére


I_Am
veterán

Egy dolog jutott még eszembe a témával kapcsolatban.

Mennyire meg lehet ismerni a többi tetovált ember arcáról, hogy divattetkós-e vagy sem. A divattetkós megnéz és ''lenéz''. Az igazi tetkos elismerően néz Rád és szemléli a rajtad lévő alkotásokat. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#664) Face8814 válasza I_Am (#663) üzenetére


Face8814
őstag

Nagy igazság! :R
Akit tetováltak már ( és nem divatból egy delfint a válra :DDD ) az megnézi és elimeri azt ami rajtad van.
A divattetkóst meg még az különbözteti meg az ''igazitól'', hogy azon tucatábra van egy tucatkatalógusból kilesve! ;]
Ha valaki teljesen azonosul a tetoválásaival, akkor azt csak úgy tudja, ha saját ötletei vannak megalkotva a testén, hiszen ez jelenti azt, hogy az ábra az ő része, és nem valami hirtelen ötlet materializálódása látható formában!
( tyűűű az annyját milyen mondatot írtam :R :DDD )

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#665) Ráczkölke válasza I_Am (#663) üzenetére


Ráczkölke
tag

Hát ilyen nincs!! Nem tudok egy normális fényképet összehozni :O.
Azért itt egy kép: [link] (élőben sokkal szebb!)

(#666) mefistofeles

Két nem túl nagy tetkó van rám varrva, (az egyiknek tervezem a bővítését) de mindkettő saját ''termés'' én találtam ki, rajzoltam meg őket. Mást semmiképp sem rakatnék föl, bármennyire is tetszik. A divattetkósokat meg csak szánni tudom. A sok 19 kilós kiscsávó, akiket féléve még pelenkáztak, csuklóig televarrva halálfejekkel, és sátánokkal....röhej....
Mikor én az elsőt varrattam (van vagy 15 éve) nagyon sokat töprengtem az ábrán, és rendesen megrágtam, hogy tényleg akarom e. Manapság a kisgyerek, meglátja a nyálas fiúk zenekar legújabb klippjében az új képet az énekesen, és már rohan is apuci pénzével felrakatni, mert az a menő.

10-15 év múlva nagy biznic lesz a tetkó eltüntető szakma...... :(

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#667) n_gy_k


n_gy_k
aktív tag

Syasztok!

Szeretnék egy szemöldök piercinget, m naon megteccett, d lenne pár kérdésem, m nem akarok fejest ugrani az üres medencébe. :) Átl. mennyibe kerül?? Pesten hol érdemes csináltatni, ahol 100, h nem lesz ferde...?? (pesten) A szemöldököt le kell borotválni, ahol a piercing lesz vagy sem?? Mennyi az esélye, h begyullad?? Mivel, hányszor kell kenni?? Ha begyulladt akkor mi a teendő?? Mennyi ideig lehet kivenni, úgy, h ne forjon össze??

Előre is köcce!

(#668) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Sziasztok! Fiatal vagyok ( 13 éves ) Gödöllők környékén tudtok olyan helyet ahol lehet csinálni orrpiscinget? Nagyon szeretnék egyet. Persze azt a kisseb fajtát nem azt a nagyot!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#669) I_Am válasza n_gy_k (#667) üzenetére


I_Am
veterán

Piercinget tattoo és piercing szalonban mindenhol jól szúrnak, nem lesz ferde. Meg előtte ugy is berajzolja mindenki, tehát meg tudod nézni, hogy hol lesz és Neked megfelelő-e. Kenegetni sós tengervizes oldattal kell szúrás után általában 2 hétig. Begyulladni nem nagyon szokott ha normális és steril helyen csinálják. Kivétel utáni forradási idő, egyéntől függ, de pár nap elég ahoz, hogy már ne tudd visszatenni. Ja igen, a szemöldököt nem kell leborotválni, csak ha tetováltatni is akarod. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#670) I_Am válasza VoDaFoNe (#668) üzenetére


I_Am
veterán

13 évesen csak írásos szülői engedéllyel szúrnak, tehát vagy valamelyik szülővel jelensz meg, vagy ne is álmodozz a dologról. (már a normális helyeken. Ahol megcsinálnák anélkül, ott meg nem szabad szuratni.)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#671) VoDaFoNe válasza I_Am (#670) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Igen ezt tudom hogy csak szülői engedéllyel lehet 14 éves kor alatt. Meg is akarom beszélni anyukámmal. CSak egy piercinget szeretnék. Az súlyos?

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#672) Safranek válasza VoDaFoNe (#668) üzenetére


Safranek
aktív tag

Pesten érdemes körülnézni. Sok helyen csinálják.Tattoo magazinban v neten meg lehet nézni a címeket. A többit - ha gondolod - privátban only.

[Szerkesztve]

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#673) VoDaFoNe válasza Safranek (#672) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Okok. ÉS kb egy ilyen mennyibe kerül?

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#674) I_Am válasza VoDaFoNe (#673) üzenetére


I_Am
veterán

4-6 ezer Forint.

És rosszul tudod 18 éves kor alatt kell szülői engedély.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#675) VoDaFoNe válasza I_Am (#674) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Oh! Neked van? Egy jukasztás és beletétel miatt? Oo. Kezdhetek gyűjtögetni. Nem kapok zsebpénzt, De soha nem is kértem

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#676) I_Am válasza VoDaFoNe (#675) üzenetére


I_Am
veterán

Volt régen, de már nincs és nem is lesz egy darabig tuti. Talán egyszer majd úgy gondolom ujra szuratok, de egyelőre elég a ''testfestészet''. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#677) Safranek válasza I_Am (#674) üzenetére


Safranek
aktív tag

Minden info korrekt. :R

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#678) Safranek válasza I_Am (#676) üzenetére


Safranek
aktív tag

Nekem sincs már egy se. Egy komolyabb tetkóra gyűjtök, idén kerek évforduló , jó lenne vmi maradandó. :))

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#679) VoDaFoNe válasza Safranek (#678) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Egy tattoo mennyibe kerül? Olyat nem szeretnék bevllom!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#680) Safranek válasza VoDaFoNe (#679) üzenetére


Safranek
aktív tag

Mérettől függ ( meg a helytől is ahol csinálják ). 4éve voltam utoljára akkor egy -nagyjából - 20 cm széles 4 cm magas volt nekem 20e ft.




[Szerkesztve]

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#681) VoDaFoNe válasza Safranek (#680) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Ehh. Éna kicsi piercinget szeretnék az orromba. Tudjátok azt a picit

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#682) Safranek válasza VoDaFoNe (#681) üzenetére


Safranek
aktív tag

[link]

;] :DDD

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#683) Safranek válasza VoDaFoNe (#681) üzenetére


Safranek
aktív tag

[link]
Hasonlót?

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#684) Safranek


Safranek
aktív tag

Jajj:

[link]
:B :B :B

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#685) VoDaFoNe válasza Safranek (#684) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Brühühü! Nem engedik meg! Mert ha felveszel egy kosztümöt hiába veszed ki ott marad a helye! Brühühühü :O :O :O :O

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#686) Safranek válasza VoDaFoNe (#685) üzenetére


Safranek
aktív tag

Sajna ez van. Nekem se lehet olyan helyen tetkó , ami kilátszik pölö egy rövid ujjú ing alól. :O
Legszívesebben csináltatnék a karomra is egyet , aztán mégegyet ...... ;]
18 voltam amikor az első fülbevalóm meglett. Ne aggódj. :)

[Szerkesztve]

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#687) VoDaFoNe válasza Safranek (#686) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Brühühühühühühühü!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#688) Safranek válasza VoDaFoNe (#687) üzenetére


Safranek
aktív tag

Don't cry! :))

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#689) VoDaFoNe válasza Safranek (#688) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Okok. De attól még brühühühü.. Ok belenyugszok a gondolatba. Akkor majd vörös hajam lesz!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#690) Safranek válasza VoDaFoNe (#689) üzenetére


Safranek
aktív tag

Lehet később is szeretnél majd , csak kevésbé látható helyre.

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#691) I_Am


I_Am
veterán

[link]

Csak ugy. :) Szegycsonton egy kb 1.5-2 cm-es kis alkotás. :) De nagyon tetszik. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#692) Markgx10 válasza I_Am (#691) üzenetére


Markgx10
őstag

Mennyi van most rajtad összesen? :U

(#693) I_Am válasza Markgx10 (#692) üzenetére


I_Am
veterán

Darabra: 11.

Ha másképpen vesszük akkor nem tudom :D Jobb kar éle végig (3 darabból áll össze), kézél (2 darabból áll össze), has (2 darabból áll össze), hát, jobb és bal vádli és most szegycsonton a pinduri. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#694) VoDaFoNe válasza I_Am (#693) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

nekem annyira a testfirkálás nem jön be ! nem bírom az olyan pasikat akik szénnéfirkáják magukat! :F

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#695) I_Am válasza VoDaFoNe (#694) üzenetére


I_Am
veterán

Érdekes, mert mostani kedvesem is igy volt vele, aztán mikor a sárkányt csináltattam már alig várta hogy lássa az eredményt. :D A csillagért meg egyenesen odavan. :B Sőt mostanában mikor hozzám bújik azt veszem észre, hogy a hátamon lévő tetkomat simogatja mikor a nyakban van a feje. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#696) VoDaFoNe válasza I_Am (#695) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

Oh! Az zsír. Vannak szép tetkók csak aazt nem bírom mikor szénné van már firkálva az ember!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#697) I_Am


I_Am
veterán

És egy kis reklám. :)

[link]

Gabesz jóbarátom oldala, rajta nagyon sok képpel a munkáiról, többek közt rólunk is. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#698) I_Am


I_Am
veterán

Megvan mi lesz a bal könyökömön. :DD

[kép]

Az arca kicsit át lesz alakitva mert nem tetszik, a többi tökéletesen megfelelő és még illik is a jobbb könyökömhöz. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#699) BLiNk3r válasza I_Am (#697) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

szépeket nyomat a srác, nekem a tribal részleg jön be leginkább!
(van pár dead link az oldalon)

(#700) I_Am válasza BLiNk3r (#699) üzenetére


I_Am
veterán

Nem a linkekkel van a baj, hanem hogy az oldalon belül akarja megnyitni. Ha copy-paste-eled uj ablakban akkor jó mind.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.