Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) robekri


robekri
addikt

Axxonyom köldök-piercinget szeretne csináltatni!

+veszem neki aranyból a motyót! Hol érdemes ezt megvennem és egyben megcsináltatni?
Többen mondták a Wes...d-et!:DDD

Jöhet priviben is ajánlat!

Köszönöm!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#752) I_Am válasza robekri (#751) üzenetére


I_Am
veterán

Westend drága, viszont ha van időd akkor keresd fel az Azték ékszerboltot. Hatalmas választék jó árakon.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#753) robekri válasza I_Am (#752) üzenetére


robekri
addikt

Köszönöm szépen! PÜbe elküldenéd a címet esetleg?

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#754) gemini666


gemini666
csendes tag

Helloka

Hát nem tudom de én sok rosszat hallottam a west-ben lévő pircisről. Nem akarom rombolni a hírét de azt írom amit hallok. Szerintem elsőre nézz több szalont. :Y

üdv

gemi

(#755) pemete2 válasza gemini666 (#754) üzenetére


pemete2
csendes tag

szia.hol tart az üzlet?

(#756) gemini666 válasza pemete2 (#755) üzenetére


gemini666
csendes tag

Szio ))

Hát elkeserítő. Mint megtudtam, hogy mivel a pirciges és a tetováló ez nem szakma ezért valaki okoska társította kozmetikusi vágzettségez. Amit nemigazán vág senki, hogy mért pont az. Szóval az a nagy helyzet, hogy magyarországon ezekszerint minden ilyennel foglalkozó emberke akár mien hires szalonban de feketén dolgozik. Engedélyt ugy kap egy szalon most per pill, hogy kötnek egy állszerzödést egy koszmatikussal mint alkalmazott, és ugy adják be. Lehetne ez eccerű is de itt semmi sem az. Lenne egy pirci vizsgaközpont elmennél szóbeli meg gyakorlati vizsgát teszel és kapnál engedélyt és nem kéne sumákban csinálni eccerű lenne ez hmmm. Mi most ill. én ugy kerülöm meg a dolgot, h beadom pircig és bizsu eladássos tevékenységre, meg henna festésre, ha igy kell legyen igy. Max figylek kiket szurok meg, szomorú de ez van.

szio

gemi

(#757) pemete2 válasza gemini666 (#756) üzenetére


pemete2
csendes tag

Hát......remélem,sikerül!Egy kalappal Neked!

(#758) I_Am válasza gemini666 (#756) üzenetére


I_Am
veterán

Majdnem ugy van ahogyan írtad. Vizsgát mindkettőből tehetsz, papírt kapsz róla, hogy elvégeztél egy tanfolyamot, ezzel tudsz elhelyezkedni.

Kozmetikusi végzettséghez azért kötik a tetoválást, mert a kozmetikusok tanulnak az emberi bőrről, annak mindenféle okosságairól. :) Piercernek amugy még kötelező egy külön elsősegélyvizsga is, valamint alapvető anatómiai vizsga is kell, de ez benne van a tanfolyamban.

Legegyszerűbb módszer, hogy egy már meglévő kozmetikai szalonban bérelsz egy kis helyet, ahol a tevékenységedet folytathatod. A rezsit a kozmetikai szalonnak fizeted, a többi költséget (adó, tb, nyugdíj) meg az illetékes szerveknek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#759) gemini666 válasza I_Am (#758) üzenetére


gemini666
csendes tag

Tulajdonképpen ha már kötik valamihez akkor már inkább eü alaphoz kellene. Kozmi logikusan hangzik de mégsem ahhoz kötném. Voltam egy nagyon jó szalonban aki engem is szúrt meg tetovált sokszor, jó ismik lettünk. Ö az egyik tagja a tetováló szövetségnek mesélte, hogy a pierc szöv egy kalap szart ér, és most nagyon nehéz egy ilyet elindítani. De említette, hogy kell steril tanfolyamon részt venni, ez mind kell is és helyeslem. Csak a baj nem tud az ember merre indulni, mivel ez nagyon zárt közösség nem nagyon informatívok. :( sehol nem kapsz megfelelő kiindulási pontot. Jó lenne ha lenne valami weboldal amin minden fent van, hol merre meddig miért és akkor mindenki tisztán látna. Hát majdcsak lesz valami ha már elkezdtem valami csak lesz belöle.

Szia :))

gemi

(#760) lorcsi


lorcsi
veterán

Egy kis finomság: [link]

(#761) gemini666 válasza lorcsi (#760) üzenetére


gemini666
csendes tag

Wehehehhee hát vannak benne kisssé érdekesek h úgy modjam )))))))))))))))))))))

gemi

(#762) pemete2 válasza lorcsi (#760) üzenetére


pemete2
csendes tag

Hát.......eegen!De a pókos tetszett.

(#763) ReJim


ReJim
őstag

a fültágítók, fültágításról tud valaki valamit? esetleges veszélyeiről?
elszakadhat a cimpám, ha nagyra van tágítva? :U

(most kezdtem bele, de ki kellett vennem a tüskét, mert bedagadt :O)

</end.?>

(#764) mower válasza ReJim (#763) üzenetére


mower
tag

hali

nem tudom mik lehetnek a veszelyei, esetleg elszakadhat e a cimpa, nekem 1cm-es van, de en ettol nagyobbat nem is szeretnek :) ez is ugy alakult, hogy elsore beletett egy 3mm atmeroju karikat, aztan egy honap mulva mentem megint es kitagitotta 1cm-esre, na ez nem volt kellemes elmeny :)

udv, mower


MOD.: esetleg olyan boltot (akar weben) tudtok, ahol jofajta fa es korall alapanyagu fultagitokat lehet kapni? koszi

[Szerkesztve]

(#765) ReJim válasza mower (#764) üzenetére


ReJim
őstag

és miveál tágította ki 1centisre? :U

én visszatettem a tüskét (4mm vastag.), de tervezem majd ha jól meggyógyul (hétfő óta van rajt a lyuk) akkor olyan 15-20mm-es sötétebb fa,parafa fog belekerülni :D

említett cimbi valami oldalt, ahol jó (és olcsó) fültágítók vannak, de sajna a címére nem emléxem. majd rákérdezek...

</end.?>

(#766) mower válasza ReJim (#765) üzenetére


mower
tag

ilyen karom alaku eszkoze van, es azzal tolta at a 3mm-t 1 centire :)
de ettol nagyobbat mar nem szeretnek, csak egy jo ekszert bele.
a fa dolgok allitolag konnyen kieshetnek (en is azt szerettem volna), de ennek ellenere nekem mar a hatulrol racsavaros is atfordul a fulemen (olyan mintha magatol tagulna :) )
de azt hiszem a kovetkezo nekem is valami fa lesz :)

[Szerkesztve]

(#767) I_Am


I_Am
veterán

[link]

Multkor el is felejtettem belinkelni. Utólagosan is elnézést kérek. :B

Nem csak ezüstékszerek vannak, hanem minden, piercingek stb.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#768) AMD Power


AMD Power
titán

Tud valaki olyan oldalt ahol kínai szimbólumok illetve kínai közmondások vannak? Egyik ismerösöm ilyesmi tetkót szeretne....!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#769) Face8814


Face8814
őstag

Ajánlom figyelmébe mindenkinek a következő oldalt: [link]
Főleg az első videó nagyon ütős. :C
Ja, és Paul Booth a király! :R :R :R

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#770) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Itt egy link egy helyről ahol igazán minőségi piercingeket (és egyéb mást is) lehet venni.
[link]
Bocs ha már volt.

Romani ite domum.

(#771) Nyűnyüke


Nyűnyüke
csendes tag

Az oldalak nem rosszak! Az elsőnél ők tényleg művészek csak nem vászonra alkotnak és nagyobb a felelősségük mert ha elcseszik... mint Németországban egy nő a derekára tetováltatta, hogy Beckham pontosabban tetováltatta volna ha nem írják el Beccamra. Hát ezekért a dolgokért nem csináltatok tetkót. Ha a füleimben 5-5 fülbevaló van az még nem piercing ugye?

Életünk hosszát nem a lélezetvételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok amikor eláll a lélegzetünk.

(#772) MTbc


MTbc
senior tag

Sziasztok valaki ismeri a ceglédi Red Code tattoo szalont?

(#773) I_Am válasza MTbc (#772) üzenetére


I_Am
veterán

A magyar tetováló magazinban szoktam látni a galériában képeket. Elég jól nyomják a srácok.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#774) MIK3MAN


MIK3MAN
csendes tag

Hello! Augusztusban szeretnék függőleges szemöldök piercinget betetetni, és azt szeretném kérdezni, hogy ti melyik budapesti helyet ajánljátok? És pl. ezüst vagy orvosi fém-et ajánlanátok? Esetleg van valakinek negatív/pozitív élménye evvel kapcsolatban?
Köszi előre is!! :R

Tedd, vagy ne tedd, de soha ne próbáld!

(#775) golyani


golyani
addikt

hennáról kérnék egy ksi infot h menyibe kerül kb mondjuk egy 10 centis nonfigu minta ami sárkányra hajaz :D .
mert h vettem Aboriginal cuccokat és van némelyiken egy sárkány ami nekem hirtelen nagyon megteccett. na vmi olyasmit szertnék vagy hasonlót.
akkor egy ilyen meddig is tart? 3-4 hét?
miskolcon ki ismer ilyen helyet?

(#776) Face8814 válasza golyani (#775) üzenetére


Face8814
őstag

Henna téren nem vagyok teljesen otthon ( tattoo rulz ), de kizártnak tartom hogy 3-4 hétig megmaradjon. :(
Egyszer a Balcsin az egyik kempingszomszéd gyereke csináltatott magára. 2-3 napig normálisan látható volt, aztán elkezdett eléggé kopni.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#777) I_Am válasza Face8814 (#776) üzenetére


I_Am
veterán

A jó minőségű henna festék 2-3 hétig tökéletesen fed, aztán kezd kopni. Viszont ha már kopik (mindegyik henna) eszméletlenül hülyén néz ki. Nőknél még elmegy (hóbortnak), de hogy egy férfin az már sokk. :D

Én azt javaslom, hogy vagy ne csináltasd meg a sárkányt, vagy ne hennával. (még az alkoholos filc is jobb, mert azt könnyen és gyorsan el lehet távolítani, viszont a hennát nem.)

Amugy egy jobb minőségű henna festék 6-8E Ft / 10gr. Ennek megfelelően majdnem egy tattoo ára lesz a sárkányod.

Csak kiegészítésnek szántam, nem válasznak, tudom, hogy nem Neked kell válaszolni. :)

Én most fogok egyet hennázni páromra pár héten belül. Majd dobok fel képeket róla, meg a változásokról is.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#778) Face8814 válasza I_Am (#777) üzenetére


Face8814
őstag

Ha már így összefutottunk! :DDD
Újra elkezdtem járni varratni. ;] Kicsit bővitettem a melkasomon a mintázatot. ;]
Ha legyógyult folytatom a felkarral tovább. Ha kész lesz nyomok majd fel fotókat.

Apropó. Mit szoltál az oldalhoz amit korábban linkeltem? A világ legnagyobb tetoválói vannak a videón. :R

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#779) I_Am válasza Face8814 (#778) üzenetére


I_Am
veterán

Láttam, tetszett. Bár Paul Booth-t és Hernandez-t már láttam élőben.

Én is most kezdem majd a hátamat folytatni. Nem lesz egyszerű. És mivel mostanában a hasamon lévő tetko nagyon magányos a szimmetria miatt valószínű a két mellkasom felső részére is kerül majd valami. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#780) Face8814 válasza I_Am (#779) üzenetére


Face8814
őstag

Majd ha kész fotókat várok. A mellkas különben is egy nagyon ''látványos'' testfelület tetoválás szempontjából!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#781) golyani válasza I_Am (#777) üzenetére


golyani
addikt

hmm...
rendeset semmiféle képpen nem szeretnék mert megbánnám később sztem.
na mind1 majd kialakul
köszi a helpeket! :R

(#782) lajo


lajo
senior tag

Hy bazz én nem mernék magamra tetkót rakatni esetleg olyt ami pár év alatt eltűnik. Tényleg erről van valakinek valami infója? Nekem a gerinc mentén kínai jelek tetszenek, meg a pókháló könyéken. Ja meg prison break. :D

(#783) gemini666


gemini666
csendes tag

hát a hennához pár szót, ami pár nap múlva kopik az szar magyarul átbaszás. Én festek hennát de 2 hétig azé mutat. Amugy meg szerintem mindenkinek aki hennázik és jól, saját receptje van a paszta kikeverésére. Mivel elég sok mindenből tevődik össze egy jó hennapaszta. Én csináltam egy kis sárkit bokámra 2 hete és még szépen láccik. Igaz ha kopni kezd meg fakul pasin télleg furán néz ki (meg amugy is)

üdv

gemi

(#784) gemini666


gemini666
csendes tag

lemardt[link]

gemi

(#785) kukac7


kukac7
tag

haho!

vhogy most ujbol elojott, hogy szeretnek tetkot.
csak attol felek, hogy a borom nem fogja birni, utana gondok lesznek, stb...
nem gondoltam vmi nagyra, vmi kis, fekete-feheret.
bar ha nagyban gondolkodnek, akkor a ket alkaromra korbe egy-egy langnyelv.
szoval nemi informaciot szeretnek, hogy mennyi veszellyel jar a tetovalas.

(#786) I_Am válasza kukac7 (#785) üzenetére


I_Am
veterán

Gyakorlatilag semmi veszélye nincs. A jelenlegi festékek már antiallergének, még az érzékeny bőrűek is nyugodtan tetováltathatnak magukra. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#787) kukac7 válasza I_Am (#786) üzenetére


kukac7
tag

koszi, ez azert jo dolog.

nem tudom mennyire hulye kerdes, de az arakkal vki tisztaban van?

(#788) Face8814 válasza kukac7 (#787) üzenetére


Face8814
őstag

Attól függ hogy hol tetováltatsz. Vannak drágábban dolgozó, és vannak kevésbé drágábban dolgozó stúdiók.
Én azt mondom, hogy soha ne az árból indúlj ki. Azt nézd, hogy hogy dolgozik az illető aki varr. Ha minőségi munkát ad ki a keze közül, ne sajnáld rá a pénzt, mert a munkáját egy életen át fogod viselni.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#789) kukac7 válasza Face8814 (#788) üzenetére


kukac7
tag

ertelek, de megis milyen aron dolgoznak?
pl. egy 5x5 cm-es ff kep mennyi lehet?

(#790) Face8814 válasza kukac7 (#789) üzenetére


Face8814
őstag

Hát figyu. Ahova én járok tetováltatni, ott úgy néz ki 1 cm 1000 ft, ha színesben kell, akkor 1500ft.
De ez is elég relatív, mert nekem pl a teljes mellkasom került 30000ft-be, ami ugya nem 30 cm! :DDD Ja és persze színesben!

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#791) kukac7 válasza Face8814 (#790) üzenetére


kukac7
tag

koszi a valaszt!
lathatunk rola kepet? :)

(#792) Ráczkölke válasza kukac7 (#791) üzenetére


Ráczkölke
tag

#609 :)

(#793) Face8814 válasza kukac7 (#791) üzenetére


Face8814
őstag

Így van. A 609-alatt van egy foto. Igaz most kissé bővült egy picit a mellkasomon lévő minta! ;]
Ha kész lesz az egész akkor majd teszek fel róla képeket. Előreláthatólag ősz elejére talán elkészül a teljes alkotás. :C

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#794) kukac7 válasza Ráczkölke (#792) üzenetére


kukac7
tag

koszi.
nagyon komoly! :)

(#795) bandus


bandus
veterán

Sziasztok!
Egy ismerősöm szeretné a Ford Mustang emblémát a lapockájára tetováltatni. Tudnátok esetleg egy mintával szolgálni, mert egyszerűen nem találok a neten használható képet :(
Köszi a segítséget :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#796) I_Am válasza bandus (#795) üzenetére


I_Am
veterán

[kép]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#797) bandus válasza I_Am (#796) üzenetére


bandus
veterán

köszi szépen :R
gratulálok a tetoválásaidhoz, főleg az angyalos tettszik, a jobb könyöködön :R Eddig nem tettszettek annyira a tetkók (kivéve ami körbeéri a felkart), de így nagyon megtettszett, könyökre, meg a kar ''hátuljára''. Fel is vetettem itthon, anyukám reakciója: ''Naés akkor hol fogsz lakni?'' :DDD Ugyhogy ezzel még picit várnom kell. :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#798) Lina


Lina
csendes tag

Nekem 3 éve vannak tetkóim. A derekamon, a bal felkaromon és a bal lábamon(térdtől lábújjig). Eddig nem bántam meg őket és sz.tem nem is fogom. Piercingem pedig ajakba, orrba(nem hordom mindig) nyelvbe(2db) meg intim helyen van. Most mindenki azt hinné hogy ez gusztustalan látvány, de nem az. Tetkót csak az csináltasson, akinek tényleg tetszik és úgy gondolja hogy egy életen át el tudja viselni. :)

(#799) I_Am válasza Lina (#798) üzenetére


I_Am
veterán

Képek esetleg a művekről? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#800) Lina


Lina
csendes tag

Esetleg feltehetek képeket nehogy az legyen hogy nincs is tetkóm ;]
De a derekamról nem küldök ha nem gond :B
[link]
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.